Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/ - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-31, 20:04   #121
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

Cytat:
Napisane przez demetria
czy na solarium trzba miec zmyty makijaż???
oczywiście , a przynajmniej podkład/puder
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 20:09   #122
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

Dziekuje zaraz jeszcze psozukam i przejrze watki. A tak swoja droga czym sie rozni lezace od stojacego. Na lezacym trzeba sie jakas rpzewracac w trakcie czy jak?? Ja sama uruchomie ta maszyne, czy pani ja naprawde nic nie wiem, wiec pytam...
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 20:12   #123
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

mozesz sie przekrecac w lezacym a czy sama wlaczysz czy pani to juz sie w gabinecie dowiesz
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 20:28   #124
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

A czy cos zabrac do solarium?? przed wyjsciem z domu nasmarowac sie jakims balsamem czy czyms?? Slyszalam gdzie o jakis filtrach No i potem jak wroce, to niby sie smierdzi, od razu do wanny czy to z jakis powodow nie wskazane??
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 20:36   #125
madziula157
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 91
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
No i potem jak wroce, to niby sie smierdzi, od razu do wanny czy to z jakis powodow nie wskazane??
Ja słyszałam ze odrazu po solarce niepowinno sie kąpac:P Ale niewiem czy to prawda...
Pozdrawiam..
madziula157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 21:30   #126
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

No to kapac czy nie?? I ejsli bym chcial uzyskac no lekki kolor, a nie taki gorzki braz... bllee To wystarczylo by chodzic tak na 8 min zalozmy 2 razy na 3 tygodnie??
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 22:04   #127
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

Hej Opowiem na moim przykładzie. Ja jestem bardzo bladziutka, poszłam sobie, żeby w lato ludzi nie straszyć. Oczywiście powiedziałam pani, że jestem pierwszy raz, a ona mi wszystko wytłumaczyła. Jesli chcesz nabrać ładnego odcienia, nie takiego sztucznego, poleż za pierwszym razem 5 minut, jesli po przyjściu do domu nic Cię nie będzie szczypało, za dwa dni znowu, i tak co 2-3 dni na 5-max 10 minut(ale dodam, że ja jestem naprawdę bielutka). Babka w solarium powiedziała, że wchodzę, ona mi daje czas na rozebranie się, zmycie makijażu, nasmarowanie się smarowidłami, które mi tam sprzedała(zdzierstwo, tak na marginesie...), ułożenie się na łóżku, nałożenie okularków, a potem mam krzyknąć, że już Wytłumaczyła mi wcześniej wszystkie przyciski na łóżku, żadnych nie zapamiętałam oczywiście, więc nic nie ruszałam, tylko leżałam i słuchałam radia Urządzonko się wyłączyło, wstałam, ubrałam się, wyszłam, podziękowałam i tyle
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 08:06   #128
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

Cytat:
Napisane przez natee
Panie w solarium napewno CI wszystko wytłumaczą , nie masz sie czego bać , zapytaj czy lampy sa mocne , jesli tak to poleż sobie 5 min a jesli nie to mozesz isc na 10 moim zdaniem
Przepraszam,ale nie mogłam się powstrzymać. Kompetenta obsługa w solarium to jest biały kruk. Panie są niedoinformowane i jedyne o czym myślą to by wsadzić człowieka na jak najdłużej,a potem mieć jak najwięcej kasy,a nie o naszym zdrowiu i urodzie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 08:07   #129
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

Aaa no to ile wziac aksy, zeby mnie nie obdarla A po jakim czasie zauwazylas zmiany?? I czy sie kapalas od razu po solarce ...
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 12:16   #130
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

Ja ze swojej strony polecałabym jednak samoopalacze. Pyra1990, jeśli nie byłaś jeszcze na solarium, to lepiej nie idz, nie niszcz sobie skóry
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 13:23   #131
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

I psozlam dzisiaj na solarium i bylo zamkniete Tylk ocodzinnie smarowac cale cialo, a czy te balsamy w ogole cos daja?? I jaki polecacie??
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-01, 14:19   #132
willi
Raczkowanie
 
Avatar willi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 132
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

A ja mam inne pytanie Czy ktoś ma takie obajwy jak ja ? No więc wczoraj byłam 1 raz w solarium (szczęście ze z mamą) na stojącym No i wchodzę na 7 minut po 2 wychodze bo dostaje uczulenia puchne i wszytsko mnie swędzi :/ ubieram sie ide z mamą zapłacić mam mroczki i mdleje... lol musze napisac ze ogółem to uczuleniem mam na słonce i mama postanowiła mnie zabarać zebym się opaliła i żeby przyzwyczaić skóre do słonca bo lato idzie... objawy jakie mam to tylko w 1 dzien na słoncu :/ i teraz nie wiem czy jak pójde 2 raz na solarium czy takie coś dostane ?
I czy ktoś ma takie objawy ?
willi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 15:27   #133
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

Cytat:
Napisane przez willi
A ja mam inne pytanie Czy ktoś ma takie obajwy jak ja ? No więc wczoraj byłam 1 raz w solarium (szczęście ze z mamą) na stojącym No i wchodzę na 7 minut po 2 wychodze bo dostaje uczulenia puchne i wszytsko mnie swędzi :/ ubieram sie ide z mamą zapłacić mam mroczki i mdleje... lol musze napisac ze ogółem to uczuleniem mam na słonce i mama postanowiła mnie zabarać zebym się opaliła i żeby przyzwyczaić skóre do słonca bo lato idzie... objawy jakie mam to tylko w 1 dzien na słoncu :/ i teraz nie wiem czy jak pójde 2 raz na solarium czy takie coś dostane ?
I czy ktoś ma takie objawy ?

Twoja mama widząc,że masz uczulenie na słońce bierze Cię na solarium Co za idiotyzm. Przecież promienie w solarium to przede wszystkim UVA i UVB czyli promienie "występujące" także w normalnym słonku tylko,że w solarium są w jeszcze większej dawce niż normalnie.

Willi-lepiej sobie poczytaj coś na temat uczulenia na słońce i weź sobie to do serca,a jak to przeczytasz to potem podsuń mamie





http://www.przychodnia.pl/alergia/index18.php3?t=18
http://www.epacjent.pl/artykul.php?i...y%20wp%C5%82yw
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2006-04-01 o 23:04
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 20:54   #134
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

O nieee No to nie wierze... Mnie by mama raczej nie wziela jakbym miala uczulenie. Moja mama w ogole ejst jakas antysolara heh Ale fak faktem, ze skora sie niszczy. ja mam wf z kobieta ktora ma jakeis 55 lat juz, jak nie wiecej. I chodzi na solarium A jej skora jest tak oblesna, ze na basenie to pfff
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 21:30   #135
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
I psozlam dzisiaj na solarium i bylo zamkniete Tylk ocodzinnie smarowac cale cialo, a czy te balsamy w ogole cos daja?? I jaki polecacie??
Dobrze ze bylo zamkniete, nie idz wiecej Samoopalacze nie tylko daja "cos", ale duzo Wystarczy smarowac sie 1-2 razy dziennie
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 21:51   #136
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

Cytat:
Napisane przez willi
A ja mam inne pytanie Czy ktoś ma takie obajwy jak ja ? No więc wczoraj byłam 1 raz w solarium (szczęście ze z mamą) na stojącym No i wchodzę na 7 minut po 2 wychodze bo dostaje uczulenia puchne i wszytsko mnie swędzi :/ ubieram sie ide z mamą zapłacić mam mroczki i mdleje... lol musze napisac ze ogółem to uczuleniem mam na słonce i mama postanowiła mnie zabarać zebym się opaliła i żeby przyzwyczaić skóre do słonca bo lato idzie... objawy jakie mam to tylko w 1 dzien na słoncu :/ i teraz nie wiem czy jak pójde 2 raz na solarium czy takie coś dostane ?
I czy ktoś ma takie objawy ?

rece opadaja ... zeby przyzwyczaic skore przed okresem letnim lepiej jak Ci mama kupi tabletki z beta-karotenem i krem z wysokim filtrem...

a jezeli sie nie chodzilo na solarium to lepiej sobie darowac... oprocz samoopalaczy sa jeszcze rozne balsamy brazujace... moze lepiej tym sie zainteresowac... ... a juz na pewno zdrowiej ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 22:39   #137
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
I psozlam dzisiaj na solarium i bylo zamkniete Tylk ocodzinnie smarowac cale cialo, a czy te balsamy w ogole cos daja?? I jaki polecacie??
Może to znak


Zajrzyj tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=107029
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 08:23   #138
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

Dzieki dziewczyny. ja wlasnie ejstem taka, ze jak cos sie nie stalo, to mysle, ze moze nie mialo sie stac Wiec mzoe nie mialam isc na to solarium Ten watek czytalam ostatnio, a mniej wiecej np. taki balsam jak Johnsons Holiday Na ile starcza??
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 08:24   #139
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: solarium dla niedoświadczonych:(

Cytat:
Napisane przez natii4
Przepraszam,ale nie mogłam się powstrzymać. Kompetenta obsługa w solarium to jest biały kruk. Panie są niedoinformowane i jedyne o czym myślą to by wsadzić człowieka na jak najdłużej,a potem mieć jak najwięcej kasy,a nie o naszym zdrowiu i urodzie
Niestety tak jest.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 18:35   #140
ania_sloneczko
Raczkowanie
 
Avatar ania_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 37
solarium

Cześć! Mam pytanie odnośnie wizyty na solarium. Nigdy jeszcze nie byłam ale zbliża się mój ślub i chciałabym lekko wyrównać opaleniznę (moja skóra nie jest najjaśniejsza, ręce i nogi mam naturalnie ciemniejsze, ale z resztą ciała jest gorzej - i chciałabym to wyrównać).
Proszę, doradźcie mi jakie solarium powinnam wybrać, jak długo tam przebywać i czy muszę użyć jakiegoś kremu?
ania_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 18:45   #141
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: solarium

na początek radzilabym ci isc ze 2 razy na zwykle lózko z mniejsza iloscia lamp,pozniej spokojnie mozesz chodzic na turbo,nie radzilabym przebywac wiecej niz 10 minut,nie zapominaj o kosmetykach solaryjnych,to podstawa,chronia skóre przed wysuszeniem,starzeniem,wy gladzaja i pomagaja uzyskac piekny kolor skóry,w solariach jest duzy wybór takich kosmetyków,ja sie opalam na onyx i jestem bardzo zadowolona,moja skóra jest naprawde w swietnym stanie,zycze powodzenia
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 15:55   #142
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: solarium

Ja sie podlocze pod watek. Kiedys dermatolog zalecil mi solarum w celu wyleczenia skory, ale opalalam sie bez "okularow" o zaczelly puchnac mi oczka, wiec przestalam chodzic. Uwazalam na sloneczko-nie wychodze bez okularow przeciwslonecznych z domu. Ale myslalam, zeby zaczac znow chodzic do solarium, ale tym razem zakladalabym okularki na oczeta. Muslicie ze raz w tygodniu na 5-7 minut bedzie ok? Nie chce sie bardzo opalic, tylko troszke pociemnic odcien skory.

Ps. czytreba zawsze uywac kremow przed opalaniem? A czy po opalaniu, po kapieli moge wmasowac w cialo zwykly palsam do ciala?
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:20   #143
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
solarium

hey dziewczyny
pytanko jedno wybieram się w piątek do solarum oczywiscie 1 raz stąd to pytanie
czy mogę iść za pierwszym razem na 15 minut
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:26   #144
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: solarium

nie.
zresztą przy takim stanie wiedzy najlepiej nie idź wcale.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:28   #145
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: solarium

Po pierwsze - wyszukiwarka !
Po drugie - 15 min za pierwszym razem ??? Oczywiście jeśłi chcesz sie poparzyć
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:35   #146
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: solarium

Justy gdyby każdy wycodził z takiego założenia to nikt by nie chodził na solarium... bo skoro nie wiem i nie pójdę to nigdy się nie dowiem!
Donaticzka na pewno było baaardzo dużo tematów na ten temat wystarczy poszukać, za pierwszym razem proponuję 8min na setki myślę, że za pierwszym razem syknie [chociaż nie wiem jaką masz karnację] ale możesz się zapytać pani w salonie, na pewno Ci podpowie
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:47   #147
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: solarium

nie radze... bo sie poparzysz albo jeszcze gorzej. radze ci napierw na 5 min. - co proawda duzo sie nie opalisz, ale skora sie troszke przyzwyczai, za drugim razem radze ci isc na 10 min. i tak stopniowo mozesz zwiekszac ilośc czasu powodzenia!
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:47   #148
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: solarium

Cytat:
Napisane przez nikki999
Justy gdyby każdy wycodził z takiego założenia to nikt by nie chodził na solarium... bo skoro nie wiem i nie pójdę to nigdy się nie dowiem!
Justy chodziło pewnie o to, że powinna się czegoś dowiedzieć zanim pójdzie - no ale przecież po to tu pisze, żeby się dowiedzieć..

Chociaż fakt faktem wypadałoby skorzystac z wyszukiwarki.

edit
Zapomniałam przez to o swojej radzie - najlepiej nie idź w ogóle!
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 19:33   #149
donaticzka
Rozeznanie
 
Avatar donaticzka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 565
Dot.: solarium

Cytat:
Napisane przez aisne
Justy chodziło pewnie o to, że powinna się czegoś dowiedzieć zanim pójdzie - no ale przecież po to tu pisze, żeby się dowiedzieć..

Chociaż fakt faktem wypadałoby skorzystac z wyszukiwarki.

edit
Zapomniałam przez to o swojej radzie - najlepiej nie idź w ogóle!

Chcałam prosi o radę osoby które się na tym znają i chodzą

Kiedyś kumpela poszła 1 raz na 15 min a pani w solarum nawet nie raczyła jej poinformować co i jak na ile i oczywiste skutki wyglądała jak burak czerwona .Ja nie chodze do solarum jeden dzien na słoncu jestem opalona .
__________________

donaticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 19:49   #150
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: solarium

Cytat:
Napisane przez nikki999
Justy gdyby każdy wycodził z takiego założenia to nikt by nie chodził na solarium... bo skoro nie wiem i nie pójdę to nigdy się nie dowiem!

hej no sorry, a od kiedy to się uczymy na błędach? XXI wiek mamy, wystarczy poczytać choćby archiwum Wizażu i dopiero iść. Czasy, że "a pójdę i spróbuje, najwyżej z ciężkimi oparzeniami wyląduję u dermatologa" to już mamy chyba za sobą? A na pomoc obsługi można średnio liczyć, albo i wcale.

donaticzko: Ilość minut zależy przede wszystkim od twojej skóry. Lepiej iśc na początek na krócej i najwyżej następnym razem wydłużyć. Byle nie trzy razy tygodniu po 15 min - to jest zabójcze dla skóry, szczególnie nieprzyzwyczajonej. Dlatego za pierwszym razem na 15 minut - stanowczo nie.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.