Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 11:22   #421
potencjalnie
Raczkowanie
 
Avatar potencjalnie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja niestety muszę przejść przez kurczaka czego się bardzo boje
potencjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 17:32   #422
elinka92
Raczkowanie
 
Avatar elinka92
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 197
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

To ja też się dołączam do czerwonowłosych i chwale się swoim kolorem Nie jest taki o jakim marzyłam, ale jak na pierwsze farbowanie nie jest źle! Tylko mam taki mały offtop - jak się malujecie? I jakich kolorów ubrań unikacie? Bo zawsze byłam blondynką, więc wątpię aby róże czy błękity pasowały ;]

A, i jeszcze jedno - czy jak już będę miała odrosty, to czy mogę całe włosy potraktować inną farbą niż dotychczas (też czerwoną, ale Palette mi strasznie wysuszyła)? Złapie mi równo? Czy najpierw poprawić odrosty tą samą, a dopiero potem całość?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2847.jpg (39,0 KB, 132 załadowań)
__________________
pomóż psiakom ----> www.pustamiska.pl


"Zupełnie inaczej jest jeśli masz kogoś, kto Cię kocha.
to Ci daje setki powodów aby żyć"

elinka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:20   #423
potencjalnie
Raczkowanie
 
Avatar potencjalnie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Najpierw odrosty, a potem całość.
Co do kolorów to do czeronych pasuje czarny, biały, szary , brązy, niektóre zielenie, niektóre pastelowe kolory. A jaki masz kolor oczu? ;p
potencjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:20   #424
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

dobrze, że nie mam tego problemu. ;p
bo makijaż robię tylko czarne kreski i tusz, jak już kładę cienię, to też czarne, grafitowe, szare. a to w sumie do wszystkiego pasuję.
no i 3/4 mojej szafy, to czarne ubrania.

jej, nie wiem, co zrobić. mam na głowie rudy o czerwonym odcieniu. -.-
po 2 tygodniach tak bardzo mi się spłukała Safira. a odświeżacz koloru nic mi nie złapał.
i chcę znów położyć kolor, ale nie wiem jaki. mam wrażenie, że wszystkie wyjdą za ciemne. nie chodzi o to, że mam obecnie za ciemne włosy, tylko o to, że wszystkie te farby są jakieś... mało intensywne.

chwaliłyście to Ogniste Chili. widziałam ten kolor w realu, ale nie wzięłam, bo wydał mi się zbyt rudawy.
a ja pragnę czerwieni z lekko różowym połyskiem (tak, wiem... wymyśliłam sobie. ;p no ale już mi się ubzdurało i musi tak być!)
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:35   #425
potencjalnie
Raczkowanie
 
Avatar potencjalnie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dobra jestem zdecydowana. Maluję! Tylko niestety po lecie bo henny mi się zachciało ;/ Już zbieram informacje na temat pięlęgnacji no i mam problem bo codziennie myję wlosy ze względu na ich przetłuszczanie się co będzie skutkowało szybkim wypłukaniem się farby Znacie jakieś dobre szapony żeby włosy się nie przetłuszczały? Albo jakieś sposoby?
potencjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:53   #426
elinka92
Raczkowanie
 
Avatar elinka92
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 197
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez potencjalnie Pokaż wiadomość
Najpierw odrosty, a potem całość.
Co do kolorów to do czeronych pasuje czarny, biały, szary , brązy, niektóre zielenie, niektóre pastelowe kolory. A jaki masz kolor oczu? ;p
A bo ja wiem jakie? W dowodzie niebieskie, ale raczej takie szaro-zielono-niebieskie, dziwne, bo zależy kiedy i jak dla kogo
__________________
pomóż psiakom ----> www.pustamiska.pl


"Zupełnie inaczej jest jeśli masz kogoś, kto Cię kocha.
to Ci daje setki powodów aby żyć"

elinka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 21:49   #427
potencjalnie
Raczkowanie
 
Avatar potencjalnie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez elinka92 Pokaż wiadomość
A bo ja wiem jakie? W dowodzie niebieskie, ale raczej takie szaro-zielono-niebieskie, dziwne, bo zależy kiedy i jak dla kogo
No to pasują do wszystkich tych kolorów oczy te kolory co napisałam
potencjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 07:55   #428
flowerpower2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Dziewczyny proszę o poradę. Wczoraj pomalowałam włosy na kolor Schwarzkopf Brillance Intense Red Cool Spicy Red. Na około 6cm od nasady mam ładny ciemnoczerwony kolorek a reszta długości jest okropnie ciemna z czerwonawym poświtem... Wygląda to okropnie... Włosy przed malowaniem miały jednolity kolor więc nie wiem co się stało. Co mam teraz robić? Myślałam nad kupieniem jakiejś jasnej czerwonej farby i pomalowaniem tej ciemnej części włosów albo rozjaśnieniem o parę tonów tej ciemniejszej części i pomalowaniem jeszcze raz jakąś czerwienią. Co myślicie?
flowerpower2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 16:59   #429
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Wooow nieźle długa ta nazwa farby hahahah
Chyba większość z nas ma lub miała ten sam problem nie radze kupować jaśniejszego czerwonego , bo nic Ci to nie da niestety.. sama o tym myślałam.. ale na twoim miejscu kupiłabym jakiś rozjaśniacz 2-4 tony wtedy powinno ci sie wyrównać najpierw położysz sobie na tą dolną warstwę i przytrzymasz troche a później możesz połozyc na krótko na góre.. lub zostawić bez nakładania rozjaśniacza Wtedy bedziesz widziała jak Ci kolor się zrównuje
ja już jestem zdecydowana i odliczam dni kiedy sięgnę po rozjaśniacz (biorę 2-4 tony) ,bo aż tak bardzo ciemnych na końcach już nie mam -> Nakładam odżywki co mi troche rozjaśnia włosy , a później kładę czerwony hhaha
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 08:39   #430
potencjalnie
Raczkowanie
 
Avatar potencjalnie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez flowerpower2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o poradę. Wczoraj pomalowałam włosy na kolor Schwarzkopf Brillance Intense Red Cool Spicy Red. Na około 6cm od nasady mam ładny ciemnoczerwony kolorek a reszta długości jest okropnie ciemna z czerwonawym poświtem... Wygląda to okropnie... Włosy przed malowaniem miały jednolity kolor więc nie wiem co się stało. Co mam teraz robić? Myślałam nad kupieniem jakiejś jasnej czerwonej farby i pomalowaniem tej ciemnej części włosów albo rozjaśnieniem o parę tonów tej ciemniejszej części i pomalowaniem jeszcze raz jakąś czerwienią. Co myślicie?
Nie przejmuj się Szampony przeciwłupieżowe i oczyszczające wypłukują kolor bardziej niż inne, możesz spróbować. Ja osobiście poszłabym do fryzjera żeby już nie przesadzić Ewenentualnie przemaluj na czarno
potencjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 14:42   #431
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez potencjalnie Pokaż wiadomość
Ewenentualnie przemaluj na czarno
nieeeeeeeee...
to byłaby pewnie najgorsza decyzja. już byś miała i miała te czarne włosy.
ja ciągle mam takie odruchy, żeby kupić czarną farbę i wrócić do czarnego, ale jak sobie przypomnę to całe rozjaśnianie, to mi się odechciewa. ;p

a ja kupiłam Intensywną Czerwień z Syossa. zobaczymy, co z tego wyjdzie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 14:50   #432
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Zgadzam się na pewno nie na czerń! Potem będziesz wracała i wracała do jaśniejszego koloru..lub od razu dekoloryzacja.. ale wtedy twoje włosy będą prawie martwe hehe w życiu nie zrobię im tego hehe Zrób tak jak Ci pisałam wcześniej kup rozjaśniacz 2-4 tony i najpierw połóż na same końce.. wtedy najpierw one Ci się rozjaśnią i zobaczysz jak ci kolor będzie się rozjaśniał Możesz sobie połozyć na górę jak zobaczysz , że nie będziesz miała równo chyba , że się boisz to idź do fryzjera , ale nawet za takie coś sporo zapłacisz :/ ..
Jeśli chodzi o mnie to mama mi rozjaśni o 2-4 tony włosy.. najpierw dół potem góra, chociaż w przypadku moich włosów muszę powiedzieć , że są całkiem całkiem ) Podczas mycia włosów farba mi już nie schodzi i kolor stał się jasniejszy (zwłaszcza na górze) i tą czerwień widać i to porządnie.. niestety.. dół pozostaje ciemna-średnia czerwień ,a chcę mieć równy kolorek ) Prawdopodobnie kupie jakąs czerwień z Schwarzkopf Brilliance
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 20:34   #433
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Atka92 Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie kupie jakąs czerwień z Schwarzkopf Brilliance
też o tych farbach myślałam, ale gdzie nie poszłam, to z czerwieni w ogóle nie było wyboru. i np. był tylko jeden odcień z tych "Intense red", w dodatku jakiś czerwony brąz czy coś takiego.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:53   #434
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja też chcę czerwone włosy! Cuuudowne są. A ta dziewczyna na filmiku ma mega boskie włosy! Tylko, że zauważyłam, że w innych krajach jest chyba większy wybór farb takich jak czerwone, bo często na różnych filmikach na YT widzę dziewczyny, które mają cudowne czerwone włosy!! na jednym filmiku panienka miała mega włosy takie długie, wyprostowane, błyszczące włosy!! cudo! ale w Polsce to wiadomo, same blondy i brązy wrrr. ;/

Ja też chce czerwone włosy. Tylko nie rude ani ciemne tylko czerwone. Teraz mam rozjaśnione włosy i zastanawiam się czy będe je musiała znowu rozjasniać przed farbowaniem czy odrazu farbować ?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 12:58   #435
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej Dziewczyny
Robiła któraś z was szamponetką Palette " truskawkowy koktajl" ?
Opakowanie mam już kupione, ale trochę się boję ;p Mam włosy jasny/średni brąz ( farbowane ) chcialabym uzyskać taki efekt http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura849614.htm byłabym w niebie, ale jeśli wyjdzie coś w tym stylu http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura840141.htm też będzie ok

Co poradzicie?
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 14:53   #436
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Musisz wypróbować, żeby się przekonać
Ja chcę uzyskać kolor w okolicy czerwieni Rihanny, w ferie zabieram się za rozjaśnianie i farbowanko
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:24   #437
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No tak, tak wiadomo spróbować można... a potem desperacko szukać pomocy u fryzjerów- Nie dzięki ;P Dlatego czekam jeszcze na odpowiedzi innych Ale dzięki ;*
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:17   #438
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Zgadzam się z przedmówczynią Powinnaś wypróbować różne opcje,nie preferuje szamponetek , bo szybko schodzą i potem efekt nie jest fajny. Jak już to poszukaj jakiejś farby na jasnym brązie powinno ci spokojnie wyjść ja juz odliczam dni do mojego farbowania
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:46   #439
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

na razie muszę jeszcze poczekać, bo jestem chora
dam znać jakie będą rezultaty
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 19:07   #440
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;2496576 0]Hej Dziewczyny
Robiła któraś z was szamponetką Palette " truskawkowy koktajl" ?
Opakowanie mam już kupione, ale trochę się boję ;p Mam włosy jasny/średni brąz ( farbowane ) chcialabym uzyskać taki efekt http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura849614.htm byłabym w niebie, ale jeśli wyjdzie coś w tym stylu http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura840141.htm też będzie ok

Co poradzicie?[/QUOTE]

Jeżeli mogę się wtrącić, to ja robiłam tą szamponetką i wyszło coś takiego jak mniej więcej na 2 linku - na jaśniejszych końcówkach wyszła czysta czerwień (bez odcieni różu czy rudego). Niestety, nie mogę znaleźć zdjęcia.
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 23:23   #441
potencjalnie
Raczkowanie
 
Avatar potencjalnie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Kurcze a ja mam kolejny prolem Wszyscy mi mówią, że w czerwieni mi nie będzie do twarzy bo to trudny kolor itp. że za ciemną karnacje mam (mam taka jasna żółto-rózową moim zaniem) i czarne włosy, zielone oczy. I nie wiem czy malować czy nie ...
potencjalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 04:57   #442
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

a ja myślę, że w czerwieni każdemu może być dobrze. trzeba tylko poszukać swojego odcienia. czerwień nie jest naturalnym kolorem włosów, to prawie tak jakby powiedzieć komuś, że nie pasują mu zielone włosy. no tak, bo niektórzy z takim się rodzą i im pasuje. ;p

edit.
zrobiłam tę Intensywną Czerwień z Syossa. kolor wyszedł mi całkiem ładny, ciekawe tylko, jak długo zostanie na moich włosach. ^^'

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2011-02-10 o 04:58
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 08:29   #443
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Smile Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość

edit.
zrobiłam tę Intensywną Czerwień z Syossa. kolor wyszedł mi całkiem ładny, ciekawe tylko, jak długo zostanie na moich włosach. ^^'
wstawisz zdjęcie ? bo ja tez chcę spróbować tą farbą.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 12:13   #444
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Moja koleżanka farbowała farbą Syoss i ma dość mocny kolor. Fakt miała wcześniej średni brąz , ale aktualnie ma taką średnią wiśnię
Moje już się porządnie rozjaśniły i mam taki ala czerwony hehe Jak bede farbowała muszę się zastanowić jaki odcien czerwieni bedzie najlepszy.. czy postawić na taka mocną... czy troszkę ciemną.. boję się , że jak bedzie zbyt intensywna to wyjdzie mi pożar na głowie hahahahah tym bardziej , że troszkę je rozjaśnie

A jesli chodzi o to co mówią Ci koleżanki to nie słuchałabym ich Ja z jasnego blondu przeszłam w brąz.. troche im szczęki opadły , bo nikt się tego nie spodziewał , ale w większości przypadków każdy poparł moją decyzję Fakt,zdarzały też negatywne komentarze , że powinnam je rozjaśnic lub zmienić na blond itd... pewnie kiedyś wrócę , bo ta czerwień na pewno mi się znudzi.. , ale w najbliższym czasie stawiam na czerwień ^^
Jak masz zielone oczy i miałabyś coś ala czerwień to wydaje mi się , że wyglądałabyś po prostu wyjątkowo Zielone oczy i taki kolor włosów robi szał hehe
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 16:52   #445
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
wstawisz zdjęcie ? bo ja tez chcę spróbować tą farbą.
wstawię. ale jutro zrobię, bo przy sztucznym świetle pewnie wyjdzie zupełnie inny kolor.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:42   #446
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

daję zdjęcie mojego koloru. przepraszam za jakoś i moją niewyjściowość, ale w sumie wstałam niedawno i siedzę w piżamie i bluzie. ;p
ale kolor jest podobny do tego na zdjęciu. może odrobinę bardziej czerwony. (tu troszkę blady wyszedł.)
(nie. w zasadzie jest inny. na telefonie to zdjęcie miało inne, lepsze, kolory. :P kolor jest zdecydowanie bardziej czerwony. ale nie bardzo mam czas robić zdjęcia, no i chyba nie wyjdą telefonem, szczególnie przy takiej pogodzie. ;p)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0027.jpg (74,0 KB, 113 załadowań)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2011-02-11 o 09:44
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:25   #447
Atka92
Raczkowanie
 
Avatar Atka92
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: House of Night
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

martaakow -> Bardzo ładny kolorek Ja mam ciut ciemniejszy na końcach ,a ty masz taki równomiernie rozłożony Super ! A jaki miałaś wcześniej kolor? Brąz? Jeśli chodzi o mnie chciałabym jeszcze bardziej czerwony Ale ten też jest śliczny,na pewno lepszy niż ten co ja mam na głowie hahaha
Atka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 12:02   #448
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Fajny Musze przyznać, że ładnie Ci wyszedł. Chociaż nie taki jak ja chcę.
Ja chcę taki jak Rihanna ma( avatar).

Na tym filmiku (ktoś to wstawił link już wcześniej, a ja się zakochałam w tym kolorze )http://www.youtube.com/watch?v=fOW51iwYopw

dziewczyna pokazuje jak i czym farbować żeby mieć taki kolor jak ona! Ta farba, z Loreal`a, którą ona używa jest na allegro i właśnie chcę nią spróbowac.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 14:32   #449
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Atka92, on jest bardziej czerwony. i to sporo. po prostu zdjęcie tak wyszło, bo z komórki.

a miałam wcześniej spraną Dziką Orchideę z Safiry -> taki rudo-czerwony kolor.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 18:07   #450
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

mam lepsze zdjęcie.
lepsza jakość nie, wręcz odwrotnie. (taaak. umiem robić zdjęcia, ręce mi się nigdy nie trzęsą. ;p) ale kolor bardziej zbliżony do tego, co mam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0026.jpg (67,4 KB, 122 załadowań)
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.