Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-30, 21:35   #1621
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Na razie wstawiam tylko dwa zdjęcia. Jutro dam lepsze.
Więc: ,,Brąz 400" - nakładany na jasny blond: poziom 9
Jak na razie czuję się bardzo dobrze w tym kolorze
Nazwałabym ten kolor mroźne kakao - wersja light i trochę bardziej ocieplona
Odcień nie jest zły, ale mógłby być bardziej czekoladowy.
Cóż, zawsze mogę położyć Mroźne Trufle, gdy ten się wymyje
Jutro wstawię więcej zdjęć.
super kolor a jak Ci się fajnie włosy błyszczą.. ja to się chyba jednak na zawsze schowam
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 21:38   #1622
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
super kolor a jak Ci się fajnie włosy błyszczą.. ja to się chyba jednak na zawsze schowam
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
no brawo
jestem pod wrażeniem
swietny kolor

dziękuję wam
włosy są w lepszym stanie niż rok temu, gdy kładłam czekoladę[ - 1]: minął rok a różnica w kondycji diametralna,
nie są nawet takie suche jak po jasny piaskowym blondzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (55,5 KB, 29 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 22:01   #1623
iwoona
Wtajemniczenie
 
Avatar iwoona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przemyśl to ;)
Wiadomości: 2 468
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Wszystko będzie dobrze, trzymaj się!



Ładnie chłodno łapie a wypłukuje się jak mi henna ciemny brąz. Ja też planuję tą farbę tylko nie wiem czy 5N czy 6N bo znowu boję się za bardzo ciemnego. Jeśli będę miała wzmożone wypadanie to już walnę chemię na wyrównanie i zostawiam włosy do odrośnięcia naturalnych.
Piszesz, że ci się wypłukuje a może to właśnie efekt dbania o włosy? Mi maska Biovax strasznie hennę wypłukuje. Woda aż kolorowa przy spłukiwaniu. Może tobie też coś kolor wypłukuje?
Nie wyobrażam za to sobie farbować włosów tą farbą za każdym razem po całości... Ale skoro aż tak się wypłukuje to lepiej aby nie niszczyła włosów na końcach.
wszystko zależy od wyjsciowego koloru ale według mnie te farby wychodzą jaśniej niż na próbniku naturalnie mam ciemny szatyn i 5N była zdecydowanie za jasna i nie chwyciła jest o ton jasniejsza od tej czwórki której najlepiej ujęty kolor jest na zdjeciu gdzie odgarniam dłonią włosy, od połowy głowy kolor jest inny bo tam są jeszcze pozostałości po silnych profesjonalnych farbach które henna i c&s łapią jaśniej mam tam poprostu bardzo zniszczone jasniejsze włosy

henna też mi się szybko wypłukiwała ale zdecydowanie ciemniej
mozliwe że u mnie oleje wpływaja na szybsze wypłukiwanie a dzis przeczytałam że odżywki silnie proteinowe też tak działają, a ja ostatnio intensywnie ich używam podobno można dopiero po 2 tyg od farbowania
__________________
CG 20.02.2012 - 2c


Spełnić marzenia . . .

iwoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 07:23   #1624
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dzień dobry
kto pije kawę??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 07:42   #1625
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dzień dobry
kto pije kawę??
hej, mi się przyda kawka po nieprzespanej nocy
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 07:43   #1626
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
hej, mi się przyda kawka po nieprzespanej nocy
no to pijemy
głowa do góry
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 07:54   #1627
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Biorę się zaraz ostro do pracy to przynajmniej zajmę głowę czym innym...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 07:59   #1628
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Na razie wstawiam tylko dwa zdjęcia. Jutro dam lepsze.
Więc: ,,Brąz 400" - nakładany na jasny blond: poziom 9
Jak na razie czuję się bardzo dobrze w tym kolorze
Nazwałabym ten kolor mroźne kakao - wersja light i trochę bardziej ocieplona
Odcień nie jest zły, ale mógłby być bardziej czekoladowy.
Cóż, zawsze mogę położyć Mroźne Trufle, gdy ten się wymyje
Jutro wstawię więcej zdjęć.
Boski!!! A jak ci do oczu pasuje!!! Nie zmieniaj odcienia ten jest świetny!!!

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
no co Ty?? odłożyłaś ?
Spojrzał na mnie tak strasznie...

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Pisałam o tej właśnie Londzie w tym wątku, u mnie było napisane na tubce 25 ciemny popielaty BRĄZ, a na opakowaniu BLOND, poleciałam z reklamacją i kobitka z rossmanna znalazła w jakimś pudełku tubkę z napisem BLOND. Może są w trakcie zmieniania koloru
Kurde ale laska na fotce ta sama, numer też i nagle brąz nie blond. Szukałam strony producenta i za nic nie mogę znaleźć aby spytać się o co chodzi z tym blondo brązem

Cytat:
Napisane przez iwoona Pokaż wiadomość
wszystko zależy od wyjsciowego koloru ale według mnie te farby wychodzą jaśniej niż na próbniku naturalnie mam ciemny szatyn i 5N była zdecydowanie za jasna i nie chwyciła jest o ton jasniejsza od tej czwórki której najlepiej ujęty kolor jest na zdjeciu gdzie odgarniam dłonią włosy, od połowy głowy kolor jest inny bo tam są jeszcze pozostałości po silnych profesjonalnych farbach które henna i c&s łapią jaśniej mam tam poprostu bardzo zniszczone jasniejsze włosy

henna też mi się szybko wypłukiwała ale zdecydowanie ciemniej
mozliwe że u mnie oleje wpływaja na szybsze wypłukiwanie a dzis przeczytałam że odżywki silnie proteinowe też tak działają, a ja ostatnio intensywnie ich używam podobno można dopiero po 2 tyg od farbowania
A mówiłam, że odżywki. Ja mam to samo. Na razie myślę czy w ogóle kupować tak drogą farbę bo u mnie w aptece już 36-37zł! Jak mam farbować co 3-4 tygodnie bo się tak wypłukuje to chyba odpada cenowo.

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dzień dobry
kto pije kawę??
Ja herbatkę ale o kawie pomyślę.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
hej, mi się przyda kawka po nieprzespanej nocy
To bierz taką z pianka i posypaną czekoladą, na smutki Swoją drogą pisałaś o tej Londzie i jak ci wyszło? Ja za cholerę nie pamiętam abyś o niej pisała i nie wiem czy wstawiałaś jakieś foto czy nie. W ogóle ostatnio to Bilobil by mi się przydał
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 07:59   #1629
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Biorę się zaraz ostro do pracy to przynajmniej zajmę głowę czym innym...
upiecz jakieś dobre ciacho
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 08:08   #1630
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan moze jeszce wroci mu rozum do glowy i bedzie ok
a jak nie to moze faktycznie czeka Cie cos lepszego?

to i herbatke poprosze
eeeh weszlam wczoraj na wage i mam +4kg (przez ok 1,5mca) efekt odwiedzania babc, 2tyg u ojca ktory non stop zasypywal mnie slodyczami
ale z drugiej strony ciesze sie bo uwielbiam sie odchudzac

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Metaxa tak jak pisalas teraz nie bede farbowac przez dluzszy czas.
A kolor wydaje mi sie, ze sie lekko przyciemnij po tych kilku dniach. Taka czekolada sie zrobila
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 08:14   #1631
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Kurde ale laska na fotce ta sama, numer też i nagle brąz nie blond. Szukałam strony producenta i za nic nie mogę znaleźć aby spytać się o co chodzi z tym blondo brązem

A mówiłam, że odżywki. Ja mam to samo. Na razie myślę czy w ogóle kupować tak drogą farbę bo u mnie w aptece już 36-37zł! Jak mam farbować co 3-4 tygodnie bo się tak wypłukuje to chyba odpada cenowo.

Ja herbatkę ale o kawie pomyślę.

To bierz taką z pianka i posypaną czekoladą, na smutki Swoją drogą pisałaś o tej Londzie i jak ci wyszło? Ja za cholerę nie pamiętam abyś o niej pisała i nie wiem czy wstawiałaś jakieś foto czy nie. W ogóle ostatnio to Bilobil by mi się przydał
Jakbyś się zdecydowała na tą Londę to po prostu poszukaj żeby wszystko się zgadzało na pudełku i tubce i powinno być ok. Wstawiałam zdjęcia tu w wątku, zaraz poszukam, wyszło mi bardzo nierówno, może przez zniszczone włosy, albo to że pomieszałam c. blond i c.pop. blond nie wiem. W każdym razie baaardzo się spłukała ta farba, tak do średnio-ciemnego blondu, ale najważniejsze że nie ma rudości, myślę że możesz sobie ją spokojnie wypróbować. Mogę wkleić zdjęcie jakie mam teraz ale to jutro bo teraz mam olej na głowie.
Znalazłam ten post ze zdjęciami https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=903 aż nie mogę uwierzyć że takie ciemne były... Spłukały się BARDZO, no i kolor jest bardziej równy na szczeście.

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
upiecz jakieś dobre ciacho
niezły pomysł, specjalizuje się w rogalikach z marmoladą


Kiedyś też myślałam żeby wypróbować ten Brąz 400 z Castinga ale się naczytałam że się zmywa na rudo...

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-07-31 o 08:23
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 08:23   #1632
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Boski!!! A jak ci do oczu pasuje!!! Nie zmieniaj odcienia ten jest świetny!!!



Spojrzał na mnie tak strasznie...



Kurde ale laska na fotce ta sama, numer też i nagle brąz nie blond. Szukałam strony producenta i za nic nie mogę znaleźć aby spytać się o co chodzi z tym blondo brązem



A mówiłam, że odżywki. Ja mam to samo. Na razie myślę czy w ogóle kupować tak drogą farbę bo u mnie w aptece już 36-37zł! Jak mam farbować co 3-4 tygodnie bo się tak wypłukuje to chyba odpada cenowo.



Ja herbatkę ale o kawie pomyślę.



To bierz taką z pianka i posypaną czekoladą, na smutki Swoją drogą pisałaś o tej Londzie i jak ci wyszło? Ja za cholerę nie pamiętam abyś o niej pisała i nie wiem czy wstawiałaś jakieś foto czy nie. W ogóle ostatnio to Bilobil by mi się przydał


przecież Ty nieustraszona jesteś
w tym wieku to normalne

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Jakbyś się zdecydowała na tą Londę to po prostu poszukaj żeby wszystko się zgadzało na pudełku i tubce i powinno być ok. Wstawiałam zdjęcia tu w wątku, zaraz poszukam, wyszło mi bardzo nierówno, może przez zniszczone włosy, albo to że pomieszałam c. blond i c.pop. blond nie wiem. W każdym razie baaardzo się spłukała ta farba, tak do średnio-ciemnego blondu, ale najważniejsze że nie ma rudości, myślę że możesz sobie ją spokojnie wypróbować. Mogę wkleić zdjęcie jakie mam teraz ale to jutro bo teraz mam olej na głowie.



niezły pomysł, specjalizuje się w rogalikach z marmoladą


Kiedyś też myślałam żeby wypróbować ten Brąz 400 z Castinga ale się naczytałam że się zmywa na rudo...


ja raz użyłam Castinga i nie byłam zadowolona
ale to zależy od wlosów
mnie ta farba nie służy i już
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-07-31 o 08:29
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 08:30   #1633
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan moze jeszce wroci mu rozum do glowy i bedzie ok
a jak nie to moze faktycznie czeka Cie cos lepszego?

to i herbatke poprosze
eeeh weszlam wczoraj na wage i mam +4kg (przez ok 1,5mca) efekt odwiedzania babc, 2tyg u ojca ktory non stop zasypywal mnie slodyczami
ale z drugiej strony ciesze sie bo uwielbiam sie odchudzac

A to już nie ćwiczysz z Ewką Ch.? U mnie od 10 lipca ok. 1,5 kg w dół, bez zmiany diety, ale ja się generalnie cały czas dobrze odżywiam bo mam problemy z żołądkiem. Aaaa no i jeszcze kolejny najważniejszy efekt ćwiczeń - 4 cm w "boczkach"
Goldika, on już nie wróci, a zresztą mimo tego że jest mi bardzo źle, to nie wiem czy bym się na to zgodziła, w końcu jak ktoś podejmuje taką decyzję to myślę że to jest decyzja PRZEMYŚLANA, a ew. powrót mógłby być spowodowany nie wiem może jakimiś chwilowymi emocjami? To były moje drugie w życiu zaręczyny, podobno do trzech razy sztuka
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[/b]
ja raz użyłam Castinga i nie byłam zadowolona
ale to zależy od wlosów
mnie ta farba nie służy i już
kiedyś używałam Castinga granatowej czerni i ciemny brąz, wychodził czarny więc za dużo o tej farbie (kolorze) nie mogę powiedzieć, włosy były błyszczące i nie wypadały. Mam jedną znajomą która bardzo długo robi ciemny brąz właśnie Casting i ma po nim przetrawione końcówki normalnie jak po rozjaśnianiu ...

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-07-31 o 08:33
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 08:30   #1634
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Jakbyś się zdecydowała na tą Londę to po prostu poszukaj żeby wszystko się zgadzało na pudełku i tubce i powinno być ok. Wstawiałam zdjęcia tu w wątku, zaraz poszukam, wyszło mi bardzo nierówno, może przez zniszczone włosy, albo to że pomieszałam c. blond i c.pop. blond nie wiem. W każdym razie baaardzo się spłukała ta farba, tak do średnio-ciemnego blondu, ale najważniejsze że nie ma rudości, myślę że możesz sobie ją spokojnie wypróbować. Mogę wkleić zdjęcie jakie mam teraz ale to jutro bo teraz mam olej na głowie.
Znalazłam ten post ze zdjęciami https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=903 aż nie mogę uwierzyć że takie ciemne były... Spłukały się BARDZO, no i kolor jest bardziej równy na szczeście.
Niestety sklepowe naturalne odcienie są ciepłe i jak zmieszałaś popiel z tym ciepłym to... Ja chce kupić tylko ten 25 i szczerze czy blond czy brąz już mi wisi. Chce ujednolicenia z odrostami i nie farbować baaaardzo długo. Myślę coraz częściej o powrocie do naturalnych. A fotki już znalazłam, wtedy się urlopowałam więc mogłam coś pominąć.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-07-31 o 08:32
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 08:31   #1635
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[/b]

przecież Ty nieustraszona jesteś
w tym wieku to normalne
Czasem okazuję skruchę aby myślał, że on rządzi
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 08:35   #1636
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Niestety sklepowe naturalne odcienie są ciepłe i jak zmieszałaś popiel z tym ciepłym to... Ja chce kupić tylko ten 25 i szczerze czy blond czy brąz już mi wisi. Chce ujednolicenia z odrostami i nie farbować baaaardzo długo. Myślę coraz częściej o powrocie do naturalnych. A fotki już znalazłam, wtedy się urlopowałam więc mogłam coś pominąć.
Jak masz naturalny "mysi" c. blond to ta farba jest baaardzo podobna do takiego właśnie odcienia. W tej chwili mam odrost ok. 1,5-2 cm i wogóle go nie widać (może jest minimalnie chłodniejszy).
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 08:38   #1637
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
A to już nie ćwiczysz z Ewką Ch.? U mnie od 10 lipca ok. 1,5 kg w dół, bez zmiany diety, ale ja się generalnie cały czas dobrze odżywiam bo mam problemy z żołądkiem. Aaaa no i jeszcze kolejny najważniejszy efekt ćwiczeń - 4 cm w "boczkach"
Goldika, on już nie wróci, a zresztą mimo tego że jest mi bardzo źle, to nie wiem czy bym się na to zgodziła, w końcu jak ktoś podejmuje taką decyzję to myślę że to jest decyzja PRZEMYŚLANA, a ew. powrót mógłby być spowodowany nie wiem może jakimiś chwilowymi emocjami? To były moje drugie w życiu zaręczyny, podobno do trzech razy sztuka

kiedyś używałam Castinga granatowej czerni i ciemny brąz, wychodził czarny więc za dużo o tej farbie (kolorze) nie mogę powiedzieć, włosy były błyszczące i nie wypadały. Mam jedną znajomą która bardzo długo robi ciemny brąz właśnie Casting i ma po nim przetrawione końcówki normalnie jak po rozjaśnianiu ...


w moim przypadku były suche i matowe :/

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Czasem okazuję skruchę aby myślał, że on rządzi
niezła taktyka
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 08:40   #1638
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
A to już nie ćwiczysz z Ewką Ch.? U mnie od 10 lipca ok. 1,5 kg w dół, bez zmiany diety, ale ja się generalnie cały czas dobrze odżywiam bo mam problemy z żołądkiem. Aaaa no i jeszcze kolejny najważniejszy efekt ćwiczeń - 4 cm w "boczkach"
Goldika, on już nie wróci, a zresztą mimo tego że jest mi bardzo źle, to nie wiem czy bym się na to zgodziła, w końcu jak ktoś podejmuje taką decyzję to myślę że to jest decyzja PRZEMYŚLANA, a ew. powrót mógłby być spowodowany nie wiem może jakimiś chwilowymi emocjami? To były moje drugie w życiu zaręczyny, podobno do trzech razy sztuka

kiedyś używałam Castinga granatowej czerni i ciemny brąz, wychodził czarny więc za dużo o tej farbie (kolorze) nie mogę powiedzieć, włosy były błyszczące i nie wypadały. Mam jedną znajomą która bardzo długo robi ciemny brąz właśnie Casting i ma po nim przetrawione końcówki normalnie jak po rozjaśnianiu ...
nie mam kiedy cwiczyc... wygospodarowac 40min przy moim bobasem jest niemozliwe. Chyba ze ok 21 a wtedy mi sie nie chce Chociaz moze sie zmobilizuje wrocilam do jazdy konnej to tez troche mi pomoze spalic. Szybko zgubie te 4kg, mysle ze w 3tyg. Wrocilam juz do zdrowego odzywiania (na wyjazdach ciezko o zdrowa zywnosc niestety).
Ja tez bylam zareczona z moim Tz. Ale z powaznego powodu zerwalam zareczyny i jestesmy "dziewczyna i chlopakiem" z 8msiesiecznym dzieckiem.
Mam nadzieje, ze sprawdzi sie regula do 3 razy sztuka

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Niestety sklepowe naturalne odcienie są ciepłe i jak zmieszałaś popiel z tym ciepłym to... Ja chce kupić tylko ten 25 i szczerze czy blond czy brąz już mi wisi. Chce ujednolicenia z odrostami i nie farbować baaaardzo długo. Myślę coraz częściej o powrocie do naturalnych. A fotki już znalazłam, wtedy się urlopowałam więc mogłam coś pominąć.
tez o tym mysle ale chyba sa za jasne

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Czasem okazuję skruchę aby myślał, że on rządzi
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 09:06   #1639
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
nie mam kiedy cwiczyc... wygospodarowac 40min przy moim bobasem jest niemozliwe. Chyba ze ok 21 a wtedy mi sie nie chce Chociaz moze sie zmobilizuje wrocilam do jazdy konnej to tez troche mi pomoze spalic. Szybko zgubie te 4kg, mysle ze w 3tyg. Wrocilam juz do zdrowego odzywiania (na wyjazdach ciezko o zdrowa zywnosc niestety).
Ja tez bylam zareczona z moim Tz. Ale z powaznego powodu zerwalam zareczyny i jestesmy "dziewczyna i chlopakiem" z 8msiesiecznym dzieckiem.
Mam nadzieje, ze sprawdzi sie regula do 3 razy sztuka
tez o tym mysle ale chyba sa za jasne
Ale to byłaś zaręczona z osobą z którą teraz jesteś?? Mi akurat ślub nie był i nie jest do niczego potrzebny, ale mój BYŁY (ale to brzmi...) był troszkę inaczej wychowany i sądziłam że skoro się oświadczył to dla niego to wszystko coś znaczy.
21 - dobra godzina na trening
Do naturalnych bym na Twoim miejscu nie wracała, bardzo dobrze Ci w ciemnych
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 10:16   #1640
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ale to byłaś zaręczona z osobą z którą teraz jesteś?? Mi akurat ślub nie był i nie jest do niczego potrzebny, ale mój BYŁY (ale to brzmi...) był troszkę inaczej wychowany i sądziłam że skoro się oświadczył to dla niego to wszystko coś znaczy.
21 - dobra godzina na trening
Do naturalnych bym na Twoim miejscu nie wracała, bardzo dobrze Ci w ciemnych
tak jestesmy teraz para powiedzialam mu, ze jak dojrzeje to moze sprobowac ponownie mi sie oswiadczyc. Bo zachowal sie jak gowniarz dlatego tak wyszlo. A, ze mamy dziecko (nie wpadka tylko planowane) to warto bylo nam walczyc o zwiazek.
Mi slub tez nie jest potrzebny. Dla mnie zareczyny zawsze byly wazniejsze. Bo tak mi sie wydaje, ze oswiadczajac sie obiecuje sie bycie razem na zawsze. Za slub to takie przypieczetowanie.
Ja slubu nie chce poki co. Smiejemy sie, ze przy drugim dziecko moze...
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 11:35   #1641
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
tak jestesmy teraz para powiedzialam mu, ze jak dojrzeje to moze sprobowac ponownie mi sie oswiadczyc. Bo zachowal sie jak gowniarz dlatego tak wyszlo. A, ze mamy dziecko (nie wpadka tylko planowane) to warto bylo nam walczyc o zwiazek.
Mi slub tez nie jest potrzebny. Dla mnie zareczyny zawsze byly wazniejsze. Bo tak mi sie wydaje, ze oswiadczajac sie obiecuje sie bycie razem na zawsze. Za slub to takie przypieczetowanie.
Ja slubu nie chce poki co. Smiejemy sie, ze przy drugim dziecko moze...
aha czyli dobrze zrozumiałam, trzymam za was kciuki żeby się jak najlepiej układało Nie wiem czy jest jakiś facet , któremu się gówniarskie wybryki nie zdarzają, chyba nie spotkałam takiego faceci to chyba tak w większości bliżej czterdziestki dojrzewają ...
Też myślę że zaręczyny ważniejsze, przynajmniej ze strony mężczyzny to już jest (albo powinna być) taka naprawdę poważna i przemyślana deklaracja. No niestety w obydwu moich "zaręczonych" związkach - nie była.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 12:45   #1642
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
aha czyli dobrze zrozumiałam, trzymam za was kciuki żeby się jak najlepiej układało Nie wiem czy jest jakiś facet , któremu się gówniarskie wybryki nie zdarzają, chyba nie spotkałam takiego faceci to chyba tak w większości bliżej czterdziestki dojrzewają ...
Też myślę że zaręczyny ważniejsze, przynajmniej ze strony mężczyzny to już jest (albo powinna być) taka naprawdę poważna i przemyślana deklaracja. No niestety w obydwu moich "zaręczonych" związkach - nie była.
Teraz faceci traktują zaręczyny jak obowiązek bo przecież wypada po jakimś czasie to zrobić. Mój akurat zawsze chciał mieć żonę a zaręczyny traktowaliśmy lajtowo bo to jeszcze nie jest mocne zobowiązanie. Dodatkowo oboje złożyliśmy się na pierścionek bo uważałam, że coś dla mnie z okazji zaręczyn nie może być tylko jego zakupem. Brak ślubu nie wchodził w rachubę, miał być czy to cywilny czy kościelny. Mamy dwa. Po ślubie już na 100% byłam pewna jego intencji i zresztą tak łatwo mi nie ucieknie Ale nasz związek nie liczymy od ślubu tylko od pierwszej randki i będzie to w sylwestra 10lat 10 mocno zakręconych lat

A po 40 facetom znowu odbija Szybka fura, szpan komóra i młodsza dupa przy boku. Mam nadzieję, że nas to ominie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 12:58   #1643
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Teraz faceci traktują zaręczyny jak obowiązek bo przecież wypada po jakimś czasie to zrobić. Mój akurat zawsze chciał mieć żonę a zaręczyny traktowaliśmy lajtowo bo to jeszcze nie jest mocne zobowiązanie. Dodatkowo oboje złożyliśmy się na pierścionek bo uważałam, że coś dla mnie z okazji zaręczyn nie może być tylko jego zakupem. Brak ślubu nie wchodził w rachubę, miał być czy to cywilny czy kościelny. Mamy dwa. Po ślubie już na 100% byłam pewna jego intencji i zresztą tak łatwo mi nie ucieknie Ale nasz związek nie liczymy od ślubu tylko od pierwszej randki i będzie to w sylwestra 10lat 10 mocno zakręconych lat

A po 40 facetom znowu odbija Szybka fura, szpan komóra i młodsza dupa przy boku. Mam nadzieję, że nas to ominie
właśnie, czyli miał już jakoś poukładane swoje priorytety,a to jest bardzo bardzo ważne żeby zrobić to wszystko z jakiegoś wewnętrznego przekonania a nie z obowiązku.
Może przesadziłam z tą 40stką ale wielu późno dojrzewa, to fakt...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 13:10   #1644
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
właśnie, czyli miał już jakoś poukładane swoje priorytety,a to jest bardzo bardzo ważne żeby zrobić to wszystko z jakiegoś wewnętrznego przekonania a nie z obowiązku.
Może przesadziłam z tą 40stką ale wielu późno dojrzewa, to fakt...
Mój miał 18lat jak go poznałam i takie priorytety. Był wariatem i łobuziakiem ale zawsze powtarzał, że żona i dwójka dzieci to przyszłość. Ja byłam starsza ( i jestem o 2 lata) i miałam na uwadze ślub i dzieci ale kiedyś tam. A jak go poznałam to po miesiącu wiedziałam, że go nie puszczę nigdzie i wyjdę za niego za mąż i obowiązkowo dwójka dzieci. O ślubie myślałam już po miesiącu

Jak nie ten to w końcu kogoś spotkasz. Ja nigdy nie miałam chłopaka takiego prawdziwego a nie na zasadzie "to chodzimy ze sobą nie?" i tyle. On był pierwszym w kazdym aspekcie. Moje koleżanki ciągle kogoś miały i potem rozpaczały a ja płakałam, że zaraz 21 lat na karku i nie mam nawet faceta. Aż tu przylazł taki do mnie na sylwka
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-07-31 o 13:13
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 13:47   #1645
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość

w zasadzie to nie
ściągnęłam ten okropny ciemny, bury kolor i jestem miedziana
miedziana mówisz

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Na razie wstawiam tylko dwa zdjęcia. Jutro dam lepsze.
Więc: ,,Brąz 400" - nakładany na jasny blond: poziom 9
Jak na razie czuję się bardzo dobrze w tym kolorze
Nazwałabym ten kolor mroźne kakao - wersja light i trochę bardziej ocieplona
Odcień nie jest zły, ale mógłby być bardziej czekoladowy.
Cóż, zawsze mogę położyć Mroźne Trufle, gdy ten się wymyje
Jutro wstawię więcej zdjęć.
wooow, świetny kolor taki żywy a zazwyczaj jak widziałam włosy po jasnym brązie to takie bure były

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość

przecież Ty nieustraszona jesteś
w tym wieku to normalne

ja ostatnio mam koszmarne problemy z pamięcią
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 13:56   #1646
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
miedziana mówisz


wooow, świetny kolor taki żywy a zazwyczaj jak widziałam włosy po jasnym brązie to takie bure były



ja ostatnio mam koszmarne problemy z pamięcią
ano, inny kolor po ściągnieciu nie chce wyjść

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
miedziana mówisz


wooow, świetny kolor taki żywy a zazwyczaj jak widziałam włosy po jasnym brązie to takie bure były



ja ostatnio mam koszmarne problemy z pamięcią
takowe miałam ja

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
miedziana mówisz


wooow, świetny kolor taki żywy a zazwyczaj jak widziałam włosy po jasnym brązie to takie bure były



ja ostatnio mam koszmarne problemy z pamięcią


no nie mów
między nami jest niemalże 10 lat różnicy i moje problemy dopiero się zaczynają
a Ty młoda jeszcze
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 15:27   #1647
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość

A ja dzisiaj szłam już w kierunku kasy w Rossmannie z Londą 25 popielaty ciemny blond. Mąż napatoczył mi się przed dojściem do kasy i nafukał na mnie i odłożyłam... Co najdziwniejsze na opakowaniu był napis Ciemny brąz a nie blond. Za to w próbniku widniał ciemny blond. Nie rozumiem. Może zmienili nazwę bo kolor i tak tak ciemny wychodził?
Właśnie miałam o tym pisać. Gdy kupowałam swoją połowa opakowań miała brąz w nazwie, druga połowa blond

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Na razie wstawiam tylko dwa zdjęcia. Jutro dam lepsze.
Więc: ,,Brąz 400" - nakładany na jasny blond: poziom 9
Jak na razie czuję się bardzo dobrze w tym kolorze
Nazwałabym ten kolor mroźne kakao - wersja light i trochę bardziej ocieplona
Odcień nie jest zły, ale mógłby być bardziej czekoladowy.
Cóż, zawsze mogę położyć Mroźne Trufle, gdy ten się wymyje
Jutro wstawię więcej zdjęć.
Bardzo ładny i baaardzo Ci pasuje


Co myślicie o farbowaniu włosów podczas @?
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 16:07   #1648
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
Na razie wstawiam tylko dwa zdjęcia. Jutro dam lepsze.
Więc: ,,Brąz 400" - nakładany na jasny blond: poziom 9
Jak na razie czuję się bardzo dobrze w tym kolorze
Nazwałabym ten kolor mroźne kakao - wersja light i trochę bardziej ocieplona
Odcień nie jest zły, ale mógłby być bardziej czekoladowy.
Cóż, zawsze mogę położyć Mroźne Trufle, gdy ten się wymyje
Jutro wstawię więcej zdjęć.
piękny mi po użyciu tego odcienia wyszedł prawie czarny,szaro bury i matowy

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
cześc aga

ładny kolorek

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------



http://www.alhemia.com/loreal/nk/dc/index.html
spójrz sobie na tą paletę
wrzosowy miód jest podobny

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------



wielka szkoda :/
może nie farbuj na razie
daj im odetchnąć

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------



ja zawsze miałam odrosty farbowane z inną wodą niż resztę
ale konkretów nie znam
Hej dziękuję ja zawsze w lecie mam ochotę na rudościa Ty piękna co masz teraz na głowie ?chyba coś jasnego?bo się gupię chyba muszę nadrobić ten wątek
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 17:26   #1649
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Teraz faceci traktują zaręczyny jak obowiązek bo przecież wypada po jakimś czasie to zrobić. Mój akurat zawsze chciał mieć żonę a zaręczyny traktowaliśmy lajtowo bo to jeszcze nie jest mocne zobowiązanie. Dodatkowo oboje złożyliśmy się na pierścionek bo uważałam, że coś dla mnie z okazji zaręczyn nie może być tylko jego zakupem. Brak ślubu nie wchodził w rachubę, miał być czy to cywilny czy kościelny. Mamy dwa. Po ślubie już na 100% byłam pewna jego intencji i zresztą tak łatwo mi nie ucieknie Ale nasz związek nie liczymy od ślubu tylko od pierwszej randki i będzie to w sylwestra 10lat 10 mocno zakręconych lat

A po 40 facetom znowu odbija Szybka fura, szpan komóra i młodsza dupa przy boku. Mam nadzieję, że nas to ominie
Łał, dorzuciłaś się do pierścionka?
Czyli to nie był zaręczyny z zaskoczenia tylko wszystko zaplanowane Ciekawe podejście

Mi do zaręczyn póki co mi się nie spieszy, mam 21 lat i jeszcze 2 lata studiów przed sobą... Powiedzmy, że po ukończeniu studiów będę miała 23 lata, ponad 5 lat związku za sobą, to chyba będzie idealny czas na takie rzeczy, prawda??

btw. TŻ już uświadomiony jak pierścionek ma wyglądać
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 18:34   #1650
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Mój miał 18lat jak go poznałam i takie priorytety. Był wariatem i łobuziakiem ale zawsze powtarzał, że żona i dwójka dzieci to przyszłość. Ja byłam starsza ( i jestem o 2 lata) i miałam na uwadze ślub i dzieci ale kiedyś tam. A jak go poznałam to po miesiącu wiedziałam, że go nie puszczę nigdzie i wyjdę za niego za mąż i obowiązkowo dwójka dzieci. O ślubie myślałam już po miesiącu

Jak nie ten to w końcu kogoś spotkasz. Ja nigdy nie miałam chłopaka takiego prawdziwego a nie na zasadzie "to chodzimy ze sobą nie?" i tyle. On był pierwszym w kazdym aspekcie. Moje koleżanki ciągle kogoś miały i potem rozpaczały a ja płakałam, że zaraz 21 lat na karku i nie mam nawet faceta. Aż tu przylazł taki do mnie na sylwka
To miałaś prawdziwe szczęście że pierwszy i od razu TEN Też bym tak chciała Ale jakoś tak na razie wychodzi że źle lokuję uczucia.

Jutro postaram się cyknąć fotkę jak wygląda ta moja sprana Londa.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.