Kosmetyki APC - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-12, 11:48   #1441
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Kosmetyki APC

A kiedy będziesz zamawiać, bo zastanawiam się nad wyborem między 1 a 11 + 8. Sprawdzę je sobie w GC i dam Ci odpowiedź dziś wieczorem, bo jestem zainteresowana.
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 14:04   #1442
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez kostka.kr
A kiedy będziesz zamawiać, bo zastanawiam się nad wyborem między 1 a 11 + 8. Sprawdzę je sobie w GC i dam Ci odpowiedź dziś wieczorem, bo jestem zainteresowana.
Ja mogę złożyć zamówienie nawet dziś wieczorem lub jutro rano Ja chcę zamówić puder sypki nr 1 i cień nr 27. To do wieczorka.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 18:33   #1443
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

dzis czwartek...i ciagle nie dostalam swojej paczki.... wiecie, jak sie zawiodlam, jak wrocilam do domu?! jestem teraz taaaaaaaaaaaaaaka wkurzona!!! sorry, ale to juz troche czasu minelo! jak im zaraz maila wysmaruję!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:44   #1444
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
dzis czwartek...i ciagle nie dostalam swojej paczki.... wiecie, jak sie zawiodlam, jak wrocilam do domu?! jestem teraz taaaaaaaaaaaaaaka wkurzona!!! sorry, ale to juz troche czasu minelo! jak im zaraz maila wysmaruję!
Oj, jak ja Cię rozumiem... Ja czekałam trochę krócej i też sie bardzo denerwowałam... Napisz do nich koniecznie maila. Ja z kolei czekam na wyniki egzaminu, który pisałam w sobotę, i do środy doktorek miał wysłać mailem. Czwartek się kończy, a ja ciągle nie wiem, czy zdałam Czekanie jest okropne!!!
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:02   #1445
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Puniax
Oj, jak ja Cię rozumiem... Ja czekałam trochę krócej i też sie bardzo denerwowałam... Napisz do nich koniecznie maila. Ja z kolei czekam na wyniki egzaminu, który pisałam w sobotę, i do środy doktorek miał wysłać mailem. Czwartek się kończy, a ja ciągle nie wiem, czy zdałam Czekanie jest okropne!!!
ehhh...noooo ;( normalnie taki zawod.... az boli....
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:51   #1446
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Puniax
Ja mogę złożyć zamówienie nawet dziś wieczorem lub jutro rano Ja chcę zamówić puder sypki nr 1 i cień nr 27. To do wieczorka.
Nie zdążyłam już dziś do GC , a nie chcę zamawiać w ciemno, czy bardzo spieszysz się z zamówieniem?
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 21:18   #1447
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez kostka.kr
Nie zdążyłam już dziś do GC , a nie chcę zamawiać w ciemno, czy bardzo spieszysz się z zamówieniem?
Myślę, że nawet jak jutro zamówię, to i tak dojdą dopiero w przyszłym tygodniu. Więc możemy przełożyć na początek następnego tygodnia. A ty daj znać jak najszybciej, ok? Zgadamy się poprzez PW.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 21:28   #1448
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Puniax
Myślę, że nawet jak jutro zamówię, to i tak dojdą dopiero w przyszłym tygodniu. Więc możemy przełożyć na początek następnego tygodnia. A ty daj znać jak najszybciej, ok? Zgadamy się poprzez PW.
Ok. Dziękuję Ci bardzo . Najpóźniej dam Ci znać w poniedziałek .
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 12:19   #1449
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
ehhh...noooo ;( normalnie taki zawod.... az boli....
Bee, jeśli dzisiaj nie dostaniesz podejdź może na swoją pocztę, może paczuszka leży, a tylko awizo nie zostawili...? U mnie tak się czasem zdarza :-(

Wiem jak trudno jest się doczekać, jeśli nad zamawianiem jeszcze myślało się kilka dobrych dni albo tygodni..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 13:23   #1450
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez psycha
hi
Warto dodać różu, bądż też beżu,ponieważ same biale, zielone i fioletowe za mocno rozjasniaja. Efekt otrzymasz taki sam jak przy meteorytach, klasycznych tyle ze mniej transparentny Drobinki sa tej samej wielkosci.
Na początku marudzilam z powodu nadmiernego matu, ale teraz,jak się postaram otrzymuje taki efekt jaki sobie wymarzylam. Kulkami w kombinacji zieleni, bieli, fioletu i rozu mozna osiagnac rozswietlenie w strone bieli
Dzieki Psycha!!! A czy tych rozowych masz duzo?? Bo ja sie po prostu boje efektu swinki. Niestety okropnie wygladam w rozowawych odcieniach.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 13:27   #1451
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Kosmetyki APC

[QUOTE=naila]Bee, jeśli dzisiaj nie dostaniesz podejdź może na swoją pocztę, może paczuszka leży, a tylko awizo nie zostawili...? U mnie tak się czasem zdarza :-(

Mnie się tak wciąż zdarza, a tak jak Beekeeper mieszkam we Wrocławiu.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 16:17   #1452
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kosmetyki APC

Jestem szcześliwą posiadaczką pudru rozświetlającego w kulkach, brązującego i dzięki Ewie błyszczku 02.I stwierdzam,że uzależniłam się od tego błyszczku.On jest boski Kuleczki zresztą też
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 17:02   #1453
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Kosmetyki APC

Tak bylszczyk numer 2 to jest wydarzenie roku. Jeszcze tak cudnego koloru nie znalazlam nigdzie
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 17:20   #1454
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Tak bylszczyk numer 2 to jest wydarzenie roku. Jeszcze tak cudnego koloru nie znalazlam nigdzie
Też się pod tym podpisuję obiema łapkami Ten kolor, zapach i smak jest po prostu cudowny Inne mnie już tak nie zachwycają, a miałam w swoich łapkach i na swoich ustach jeszcze nr 3 i 5
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 19:00   #1455
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez MagJa
Też się pod tym podpisuję obiema łapkami Ten kolor, zapach i smak jest po prostu cudowny Inne mnie już tak nie zachwycają, a miałam w swoich łapkach i na swoich ustach jeszcze nr 3 i 5
Też uwielbiam błyszczyk 2
Co mi powiesz o kolorku 3
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 19:01   #1456
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kosmetyki APC

Ja się na początku przeraziłam tymi niebiesko-zielonymi drobinkami ,ale już się przyzwyczaiłam i jestem przeszczęśliwa
Mówicie,że inne nie są takie fajne?? Mnie kuszą 1 i 6
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 19:07   #1457
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Też uwielbiam błyszczyk 2
Co mi powiesz o kolorku 3
Co Ci powiem? W sumie fajny jest, ale nie zachwyca mnie tak jak nr 2. Pachnie owocowo, więc jak dla mnie nie jest już tak atrakcyjny jak ten piernikowy aromacik. Kolor jest w sumie fajny, dla bledziuchów dobry taki w miare naturalny (choć jednak usta barwi) róż ze złotawym połyskiem. Wg mnie baaaardzo podobny do Rose Beam z Avonu, tyle że o tyle gorszy, że jak sama zauważyłaś te błyszczyki APC są takie "suche"
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 19:41   #1458
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Kosmetyki APC

A czy miałyście/próbowałyście/testowałyście błyszczyk nr 4 - różowosrebrny?
Bo ten mi wygląda fajnie ... ale nie wiem jakie są te błyszczyki, bo zadnego nie mam Kusi mnie ten 4, a nr 2 ma złote coś, więc dla chłodnego typa jakim jestem to raczej niezbyt taki ciepły kolor...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 19:57   #1459
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez naila
A czy miałyście/próbowałyście/testowałyście błyszczyk nr 4 - różowosrebrny?
Bo ten mi wygląda fajnie ... ale nie wiem jakie są te błyszczyki, bo zadnego nie mam Kusi mnie ten 4, a nr 2 ma złote coś, więc dla chłodnego typa jakim jestem to raczej niezbyt taki ciepły kolor...
No właśnie, ja też jestem chłodny typ i kusi mnie ten nr 5 - różowo-srebrny. A bardzo mnie zdziwiło, że nr 2 jest taki fajny według was, wygląda na niezbyt ciekawy...
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 20:01   #1460
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez naila
Bee, jeśli dzisiaj nie dostaniesz podejdź może na swoją pocztę, może paczuszka leży, a tylko awizo nie zostawili...? U mnie tak się czasem zdarza :-(

Wiem jak trudno jest się doczekać, jeśli nad zamawianiem jeszcze myślało się kilka dobrych dni albo tygodni..
nio dziewczynki, jednak wczoraj nie wyslalam tego maila, dalam ostatnią szansę panu Pawłowi i faktycznie, dzis dostałam przesyłkę! ehhhhhh, wreeeszcie, trochę dlugo... cos mi sie wydaje, ze pan Paweł już zaczyna nie nadazac z biznesem... :/

PS: ale te kulki 00 sa małe!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:06   #1461
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
nio dziewczynki, jednak wczoraj nie wyslalam tego maila, dalam ostatnią szansę panu Pawłowi i faktycznie, dzis dostałam przesyłkę! ehhhhhh, wreeeszcie, trochę dlugo... cos mi sie wydaje, ze pan Paweł już zaczyna nie nadazac z biznesem... :/

PS: ale te kulki 00 sa małe!
No, malutkie, ale i tak starczają na baaardzo długo. Jeszcze ci się znudzą Cieszę się, że wreszcie dostałaś paczuszkę.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:14   #1462
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Puniax
No, malutkie, ale i tak starczają na baaardzo długo. Jeszcze ci się znudzą Cieszę się, że wreszcie dostałaś paczuszkę.
ja też sie cieszę! bardzo podobaja mi sie brokaty, zamowilam niebieski i fioletowy, sliczne są! cien turkusowy i fiolkowy-boskie!!!
kulki...hmmm...no wlasnie na razie nie wiem, bo nie widze zadnego rozswietlenia, ale moze w swietle dziennym zachowują sie inaczej..?
Reszta cieni tez bardzo ladna ( wkoncu zastanawialam sie nad wyborem z miesiac!), ale w GC wygladaly inaczej, wiec wezcie na to dziewuszki poprawkę. Przede wszystkim dzieki rozproszonemu oswietleniu w GC cienie bardziej sie mienią i mają jasniejsze kolory. W domu wiec byly spokojniejsze i ciemniejsze... Niektore, np 19 w ogole mial inny odcien, bardziej pudrowo-bezowy...

Gratis dostalam blyszczyk nr 2
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:21   #1463
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
ja też sie cieszę! bardzo podobaja mi sie brokaty, zamowilam niebieski i fioletowy, sliczne są! cien turkusowy i fiolkowy-boskie!!!
kulki...hmmm...no wlasnie na razie nie wiem, bo nie widze zadnego rozswietlenia, ale moze w swietle dziennym zachowują sie inaczej..?
Reszta cieni tez bardzo ladna ( wkoncu zastanawialam sie nad wyborem z miesiac!), ale w GC wygladaly inaczej, wiec wezcie na to dziewuszki poprawkę. Przede wszystkim dzieki rozproszonemu oswietleniu w GC cienie bardziej sie mienią i mają jasniejsze kolory. W domu wiec byly spokojniejsze i ciemniejsze... Niektore, np 19 w ogole mial inny odcien, bardziej pudrowo-bezowy...

Gratis dostalam blyszczyk nr 2
O! To ten wychwalany przez wizażanki. I rzeczywiście jest taki fajny?
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:28   #1464
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Puniax
O! To ten wychwalany przez wizażanki. I rzeczywiście jest taki fajny?
Hmm...no wlasnie jakos sie nim nie zachwycam. Fakt, ze ma przyjemny zapach, taki cynamonowo-piernikowo-trudny-do-zidentyfikowania , kolor tez ma ładny, taki złotawy. Ładnie tez polyskuje. Ale juz jego trwalosc jest srednia. Kolor b.szybko schodzi i pozostają jedynie zlote drobinki. Ma sucha, nie-kleista konsystencję.

W skrocie okreslilabym go jako przeciętny, ale calkiem przyjemny
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:33   #1465
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez pIWONIA
A ja dzisiaj wkońcu zebrałam się i zamówiłam

Wcześniej/pare miesięcy temu/kupiłam sobie w Galerii Centrum tylko jeden cień-nr 13 na próbę i się w nim zakochałam dlatego musiałam prędzej czy póżniej zamówić inne

Zamówiłam puder w kulkach nr 0 rozświetlający,puder sypki nr 2 opalony transparentny i cienie:nr 8,12,16,21 i 25
pIwonia ja też zamówiłam rozświetlający nr 0 i cienie 12 i 25 Ciekawa jestem jaki będzie puderek Już nie mogę się doczekać

Oprócz tego rozświetlający sypki nr 1 i cienie 22
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 20:37   #1466
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Kosmetyki APC

a i też 13 kupiłam na próbę w GC
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 21:17   #1467
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Też uwielbiam błyszczyk 2
Co mi powiesz o kolorku 3
a co Ty mi powiesz o 2? jest taki jak na zdjęciu ze strony? Bo na ustach ''modelki'' jest jasny, a na zdjęciu samego błyszczyka taki rudy..

pees. PW mi nie działają, nie wiem czemu
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 08:20   #1468
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez guia
a co Ty mi powiesz o 2? jest taki jak na zdjęciu ze strony? Bo na ustach ''modelki'' jest jasny, a na zdjęciu samego błyszczyka taki rudy..

pees. PW mi nie działają, nie wiem czemu
On niby ma kolor delikatny wg opisu,ale piszę NIBY,bo tak nie jest U mnie kolor na ustach wychodzi taki jak w opakowaniu
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 12:43   #1469
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez MagJa
Co Ci powiem? W sumie fajny jest, ale nie zachwyca mnie tak jak nr 2. Pachnie owocowo, więc jak dla mnie nie jest już tak atrakcyjny jak ten piernikowy aromacik. Kolor jest w sumie fajny, dla bledziuchów dobry taki w miare naturalny (choć jednak usta barwi) róż ze złotawym połyskiem. Wg mnie baaaardzo podobny do Rose Beam z Avonu, tyle że o tyle gorszy, że jak sama zauważyłaś te błyszczyki APC są takie "suche"
Wydawało i się, że nr 3 to wiśniowy...? Ale dzięku za opis różyku

Cytat:
Napisane przez guia
a co Ty mi powiesz o 2? jest taki jak na zdjęciu ze strony? Bo na ustach ''modelki'' jest jasny, a na zdjęciu samego błyszczyka taki rudy..
On jest jednak bardziej rudy a drobinki są raczej srebrzyste niż złote, więc raczej sugeruj się zdjęciem w opakowaniu. A na ustach uzyskasz ciut jasniejszy odcień ale widoczny

Cytat:
Napisane przez guia
pees. PW mi nie działają, nie wiem czemu
To napisz mi tylko czy dostałaś przesyłkę bo się denerwuję czy doszła
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 12:58   #1470
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Kosmetyki APC

Beekeperku ja mysle, ze to przelew tyle czasu szedl - ja zrobilam zamowienie we wtorek wieczor i wieczorem przelew z mbanku, a wczoraj juz mialam awizo Dzisiaj dostalam przesyleczke Robilam zamowienie z dziewczynami ode mnie ze szkoly ( nawet pani nauczycielka makijazu byla w szoku jak zrobilam makijaz granatowym apc- bo jeszcze sie nie spotkala z takim intensywnym ). Ja zamowilam fiolecik cien i skomponowalam sobie roz z kulek. Jestem z siebie dumna bo wyszedl mi kolor bardzo podobny do l'oreal blush delice tego najjasniejszego A o ile taniej Swietna sprawa z tym doborem kulek )))))
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-01 19:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.