Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-08-11, 11:22   #2011
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

no dobra kliknelam 2sztuki Illuminy. W koncu mialam postanowienie, ze do slubu trzymam sie sprawdzonej farby!

EDIT: jeszcze dodam, ze Illumina nalozona z woda 3% trzyma sie duzo lepiej niz z woda 6% i w ogole nie przejawia rudawych przeblyskow. Nic sie nie wyplukala do tej pory. Dlatego teraz zrobie znow odrost z 3%, a tydzien przed slubem pojade po calosci na wodzie 3%

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2013-08-11 o 11:26
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-13, 12:00   #2012
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hej, jednak Matrix dalej mi siê szybko wyp³ukuje ;/ Po tej dekoloryzacji chyba nigdy siê nie doczekam normalnego farbowania. Kiedy¶ poleca³y¶cie mi jak±¶ farbê, która siê nie wyp³ukuje tak szybko, co to by³o ?? i jak kolory?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
no dobra kliknelam 2sztuki Illuminy. W koncu mialam postanowienie, ze do slubu trzymam sie sprawdzonej farby!

EDIT: jeszcze dodam, ze Illumina nalozona z woda 3% trzyma sie duzo lepiej niz z woda 6% i w ogole nie przejawia rudawych przeblyskow. Nic sie nie wyplukala do tej pory. Dlatego teraz zrobie znow odrost z 3%, a tydzien przed slubem pojade po calosci na wodzie 3%
Wkleja³a¶ gdzie¶, jakie wychodza w³osy po Illuminie 5?
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-13, 17:35   #2013
c4a3d6f8c9e736e6a222ae419d5e7da46cef81b9_611456a460e8f
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 514
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hej dziewczyny
Mogê do Was do³±czyæ?

Jestem natyraln± ciemn± blondynk±, ale ostatnio farbujê w³osy na br±z, ostatnio L'oreal Recital Preference - RR Mahoniowy Br±z
c4a3d6f8c9e736e6a222ae419d5e7da46cef81b9_611456a460e8f jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-15, 21:34   #2014
201607111040
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 10 542
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

W³a¶nie wczoraj pofarbowa³am moje w³osy. Mo¿ecie mi poleciæ jakie¶ dobre szampony, maski i od¿ywki do w³osów farbowanych które chroni± kolor?
201607111040 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-18, 20:14   #2015
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Witam. Obecnie na w³oskach mam Goldwell Topchic 7 MB ( jasny nefrytowy br±z). Jestem bardzo zadowolona z koloru, nie jest to te¿ mój pierwszy Topchic. Zawsze odcieñ wychodzi ciemniejszy, a po 2-3 myciach wymywa siê do identycznego jak na próbniku. Teraz planujê na³o¿yæ co¶ ciemniejszego np 6 MB , ale kolejne farbowanie za jakie¶ 3-4 tygodnie, wiêc pewnie nie raz zmieniê zdanie.
Fotka z komórki , tote¿ jest jaka jest. W³osy 10 dni i 4 mycia po farbowaniu. O¶wietlenie- naturalne.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie0581.jpg (19,0 KB, 64 za³adowañ)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-19, 09:06   #2016
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, jednak Matrix dalej mi siê szybko wyp³ukuje ;/ Po tej dekoloryzacji chyba nigdy siê nie doczekam normalnego farbowania. Kiedy¶ poleca³y¶cie mi jak±¶ farbê, która siê nie wyp³ukuje tak szybko, co to by³o ?? i jak kolory?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



Wkleja³a¶ gdzie¶, jakie wychodza w³osy po Illuminie 5?
Po dekoloryzacji po prostu pigment bêdzie siê wyp³ukiwa³, bo nie ma siê czego doczepiæ. Bêdzie to trwa³o do nasycenia w³osa- trudno wiêc powiedzieæ czy farba z³apie po 3 czy 10 farbowaniu. Je¶li chcesz tego unikn±æ wybierz siê na zabieg repigmentacji w³osa- nie jest jednak wykonywany w ka¿dym salonie a jego koszt to ok 40-100 z³.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-20, 08:53   #2017
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hej Kobitki zachcia³o mi siê jakiej¶ odmiany wlosowej... mam nadal taka naturê ¶rednio br±zow±. Chcialabym co¶ pokombinowac w stronê ch³odnego br±zu z poziomu 6 ale ¿eby wyszed³ taki hmmm... metaliczny muszê potraktowaæ moje w³osy tym razem ca³e bo moje koñcówki prawie rok farby nie widzia³y... doradzcie
Ifrit - czy próbowa³e¶ mo¿e jakiej¶ Londy z poziomu 6 ale takiej z 1 lub 2 po przecinku?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 15:17   #2018
xxxadussiaaxxx1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cze¶æ! Jaki odcieñ by¶cie poleci³y moim w³osom?(zdjecie 1 z brzegu) Aktualnie 3.0 ciemny br±z ale pozostawia odrosty. Choc bardzo mi sie podoba Czyta³am duzo opinii na temat farb i nie potrafie sie zdecydowaæ miedzy garnier a l'oreal. Mam tendencje do wypadania i wysuszania wlosow Bede wdzieczna za odpowiedz
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie1592.jpg (65,2 KB, 33 za³adowañ)
xxxadussiaaxxx1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-21, 13:05   #2019
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Kobitki zachcia³o mi siê jakiej¶ odmiany wlosowej... mam nadal taka naturê ¶rednio br±zow±. Chcialabym co¶ pokombinowac w stronê ch³odnego br±zu z poziomu 6 ale ¿eby wyszed³ taki hmmm... metaliczny muszê potraktowaæ moje w³osy tym razem ca³e bo moje koñcówki prawie rok farby nie widzia³y... doradzcie
Ifrit - czy próbowa³e¶ mo¿e jakiej¶ Londy z poziomu 6 ale takiej z 1 lub 2 po przecinku?

mia³am kiedys 6,77 i szczerze nie by³am zadowolona bo kolor by³ jakos taki nijaki ...

ja zawsze londe mia³am z 77 , 73 na koncu
a aktualnie mieszam naturaln± 5.0(60ml) +6.0(30ml)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-21, 21:39   #2020
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
mia³am kiedys 6,77 i szczerze nie by³am zadowolona bo kolor by³ jakos taki nijaki ...

ja zawsze londe mia³am z 77 , 73 na koncu
a aktualnie mieszam naturaln± 5.0(60ml) +6.0(30ml)
Twój kolor jest ¶liczny ale niestety za ciemny dla mnie.
A masz mo¿e jakies zdjêcie w³osów po Londzie z 77 po przecinku?
Nie wiem nadal czym robiæ. .. sporo rudawych przeblyskow mam teraz... naczytalam siê po raz n-ty od odcieniach farb. Wniosek nasuwa siê taki jak zwykle - najlepiej robiæ chyba po prostu dobr± natur±. Wyczytalam tez ze pigmentu popielu (1) niebieskie najszybciej wyplukuja sie z w³osów i niestety uzyskania trwale ch³odnego koloru jest po prostu niemo¿liwe
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-23, 09:14   #2021
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Kobitki zachcia³o mi siê jakiej¶ odmiany wlosowej... mam nadal taka naturê ¶rednio br±zow±. Chcialabym co¶ pokombinowac w stronê ch³odnego br±zu z poziomu 6 ale ¿eby wyszed³ taki hmmm... metaliczny muszê potraktowaæ moje w³osy tym razem ca³e bo moje koñcówki prawie rok farby nie widzia³y... doradzcie
Ifrit - czy próbowa³e¶ mo¿e jakiej¶ Londy z poziomu 6 ale takiej z 1 lub 2 po przecinku?
Popielate kolory z poziomu 6 rudziej±. Rudo ³api± i s± takie zwyk³e, nudne. Stanowczo wola³am poziom 5. Nie próbowa³am ale chcia³am mieszaæ 6 z 5 aby ta rudo¶æ nie wybija³a podczas wymywania siê farby. Ostatnia farba (milaton 3d poziom 6,1) wymy³a mi siê a¿ do poziomu 7 na rudo-z³oto a i s³oñce doprawi³o resztê. Skoñczy³o siê na tym, ¿e zamiast znowu przyciemniaæ w³osy zaczê³am i¶æ ja¶niej. Zrobi³am Garnier Color Naturals nr 7, potem Loreal Preference Ombre nr 2 i teraz Garnier Color Naturals 111 na och³odzenie.
Moja metamorfoza zdjecie nr 1. Dalej obecne w³osy. Ostatnia fota to jest to do czego d±¿ê Jak widzisz u mnie wiele zmian ale podoba mi siê to. Br±zy br±zami ale ostatnio w poziomie 6 czu³am siê nijako. Zwykle. A do tego Przybylska w blondzie mnie zaczê³a inspirowaæ, no i jeszcze stwierdzenie mê¿a, ¿e mo¿e bym blond walnê³a, bo ostatnio wieje nud± On nigdy w moje w³osy siê nie wtr±ca³, wiêc uzna³am, ¿e rzeczywi¶cie musi byæ nudno skoro i ja i on tak twierdzi
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PicMonkey Collage.jpg (85,7 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1050411.jpg (69,3 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1050604.jpg (46,4 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg aniston.jpg (136,9 KB, 14 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 09:17   #2022
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Twój kolor jest ¶liczny ale niestety za ciemny dla mnie.
A masz mo¿e jakies zdjêcie w³osów po Londzie z 77 po przecinku?
Nie wiem nadal czym robiæ. .. sporo rudawych przeblyskow mam teraz... naczytalam siê po raz n-ty od odcieniach farb. Wniosek nasuwa siê taki jak zwykle - najlepiej robiæ chyba po prostu dobr± natur±. Wyczytalam tez ze pigmentu popielu (1) niebieskie najszybciej wyplukuja sie z w³osów i niestety uzyskania trwale ch³odnego koloru jest po prostu niemo¿liwe
Polecam Ci natury Inebrya, nawet podwójne czyli np 6,00. Robiê ostatnio mamie 5,00 i jest naturalnie, mocno i intensywnie, nie rudo ale bardzo ciemno. Dlatego lepiej z mocnej natury braæ chyba 6,00. Ale farba trwa³a, zero zniszczeñ i robimy tylko siwe odrosty bo kolor siedzi jak oszala³y
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-23, 10:24   #2023
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula masz teraz swietny kolor , wiesz ja tak kombinuje a po prostu my¶lê ¿e te¿ mi siê chce czego¶ jasnijszego. Poziom 6-7 bylby idealny. Ciachnê³am ostatnio 10cm w³osów ale nadal nie s± na tyle zdrowe ¿eby je rozja¶niæ Zrobilam dzi¶ Castinga 613 tak na przeczekanie zanim wymysle co¶ innego...
Masz mo¿e zdjêcie w³osów mamy po tej farbie?
Te farbowania ktore wymienilas to za kazdym razem po ca³o¶ci wlosow?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-23, 13:42   #2024
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula dawno ciê nie by³o

No i nie¼le nakombinowa³a¶ przez czas twojej nieobecno¶ci.
Ja by³am fank± twoich ciemnych w³osów. Szkoda, ¿e masz juz jasne, bo takiej jasno¶ci w³a¶nie ja chcê unikn±æ

Ja póki co jestem z koloru zadowolona i nie zamierzam wiêcej kombinowaæ.
Farbnê³am siê kilka dni temu Kolestonem 5/1 (zmiesza³am 4/0 z 6/1). Póki co odrost wygl±da OK, nie rudzieje. Je¶li jeszcze z tydzieñ dwa zostanie taki ch³odny, to znowu zrobiê 5/1. Je¶li natomiast zrudzieje, to wracam do 4/0
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-23, 14:02   #2025
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula masz teraz swietny kolor , wiesz ja tak kombinuje a po prostu my¶lê ¿e te¿ mi siê chce czego¶ jasnijszego. Poziom 6-7 bylby idealny. Ciachnê³am ostatnio 10cm w³osów ale nadal nie s± na tyle zdrowe ¿eby je rozja¶niæ Zrobilam dzi¶ Castinga 613 tak na przeczekanie zanim wymysle co¶ innego...
Masz mo¿e zdjêcie w³osów mamy po tej farbie?
Te farbowania ktore wymienilas to za kazdym razem po ca³o¶ci wlosow?
Dok³adnie opisane na blogu Ogólnie garnier 7 po ca³o¶ci. Ombre jak to ombre tylko koñce i teraz 111 k³ad³am jak ombre plus extra 5 min reszta.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula dawno ciê nie by³o

No i nie¼le nakombinowa³a¶ przez czas twojej nieobecno¶ci.
Ja by³am fank± twoich ciemnych w³osów. Szkoda, ¿e masz juz jasne, bo takiej jasno¶ci w³a¶nie ja chcê unikn±æ

Ja póki co jestem z koloru zadowolona i nie zamierzam wiêcej kombinowaæ.
Farbnê³am siê kilka dni temu Kolestonem 5/1 (zmiesza³am 4/0 z 6/1). Póki co odrost wygl±da OK, nie rudzieje. Je¶li jeszcze z tydzieñ dwa zostanie taki ch³odny, to znowu zrobiê 5/1. Je¶li natomiast zrudzieje, to wracam do 4/0
Wiem, ¿e mnie dawno nie by³o bo i pisaæ nie bardzo mia³am o czym. Ja te¿ by³am fank± swojego br±zu bo by³ idealny dla mnie. Ale na d³u¿sz± metê chyba nie umiem wytrzymaæ bez jaki¶ wiêkszych zmian. Poza tym juz dawno têskni³am do blondu ale przera¿a³o mnie rozja¶nianie. Ale da siê zrobiæ bez szkód jak siê nie przedobrza i dba siê o w³oski.Ombre to znowu idealne po³±czenie do jasnych w³osów z odrostami na poziomie 6 jak moje. Nie zamierzam czêsto farbowaæ siê na blond. Chcê tylko co¶ ciekawego uzyskaæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-23, 21:39   #2026
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula wyczytalam wszystkie ostatnie wpisy na blogu
Jestem pod wra¿eniem tyle farb w tak krotkim czasie. A jak kondycja w³osów?
Mam podobny problem ... te¿ mi siê chce zmiany ... na pocz±tku tamtego roku mialam jeszcze CZARNE zeszlam w pó³ roku do blondu ok poziomu 7... po czym stwierdzi³am ¿e siê ¼le w nim czuje i zrobilam c. br±z czego ¿a³ujê, bo my¶lê ¿e to by³a kwestia przyzwyczajenia do nowego koloru ... teraz mi po glowie chodzi ¿eby i¶æ do fryzjera, zrobiæ d³ugiego boba i rozjasnic do poziomu 7 Jak to dobrze ¿e chwilowo nie mam kasy
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-23, 22:07   #2027
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula wyczytalam wszystkie ostatnie wpisy na blogu
Jestem pod wra¿eniem tyle farb w tak krotkim czasie. A jak kondycja w³osów?
Mam podobny problem ... te¿ mi siê chce zmiany ... na pocz±tku tamtego roku mialam jeszcze CZARNE zeszlam w pó³ roku do blondu ok poziomu 7... po czym stwierdzi³am ¿e siê ¼le w nim czuje i zrobilam c. br±z czego ¿a³ujê, bo my¶lê ¿e to by³a kwestia przyzwyczajenia do nowego koloru ... teraz mi po glowie chodzi ¿eby i¶æ do fryzjera, zrobiæ d³ugiego boba i rozjasnic do poziomu 7 Jak to dobrze ¿e chwilowo nie mam kasy
Mi³o, ¿e czyta³a¶. Masz za to teraz pojêcie jak wygl±daj± moje w³osy i co przesz³y.
Co do kondycji to s± ok. Lekko koñcówki siê rozdwajaj± ale ju¿ zrobi³am podciêcie i pozosta³y tylko te rozdwojone wy¿ej, czy te z tymi bia³ymi kropeczkami czekaj±cymi na od³amanie siê w³osa. Niestety to zaniedbanie moje wychodzi. Nie zabezpiecza³am koñcówek w te upa³y i w ogóle w³osy... ola³am. Siedzia³am czêsto u rodziców a tam nie mam warunków do dbania ci±g³ego o w³osy. S³oñce koñcówkom dokopa³o ale najbardziej chyba Garnier nr 7. Podejrzewam, ¿e tak bardzo je wysuszy³, bo po lecie one i tak by³y w kiepskim stanie. Po ombre z Loreala by³o ok, nawet lepiej ni¿ po Garnierze. Ale obciê³am te nieszczêsne koñcówki bo i tak musia³am. Za to po tej farbie 111 jest ok. Po farbowaniu na drugi dzieñ walnê³am olejek arganowy z ³opianowym z Green Pharmacy na ca³± noc i w³osy dos³ownie jak nowe Miêkkie, g³adkie tylko chyba od¿ywka mi je ostatnio puszy. Co jak co by³a dobra na ciemne w³osy a nie rozja¶niane
Ja ca³y czas patrze w lustro i siê nie poznajê. Mia³am nawet ochotê znowu waln±æ 5av z Matrixa ale wiem, ¿e muszê siê przyzwyczaiæ. Przecie¿ kiedy¶ nosi³am blond i ¶wietnie mi pasowa³. Kolor podoba mi siê bardziej co mycie w³osów bo siê rozja¶nia Wyp³uczê t± farbê i znowu 111 walnê. Niestety widaæ nierówno¶ci na ombre. Mam jakby plamy Podejrzewam, ¿e u Ciebie to ten szok po przej¶ciu z ciemnych w³osów na jasne sprawi³, ¿e szybko zafarbowa³a¶. Ja na szczê¶cie siê wstrzyma³am. No i m±¿ chcia³ ja¶niej a ja lubiê mu dogadzaæ.
Sie rozpisa³am
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 09:01   #2028
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi³o, ¿e czyta³a¶. Masz za to teraz pojêcie jak wygl±daj± moje w³osy i co przesz³y.
Co do kondycji to s± ok. Lekko koñcówki siê rozdwajaj± ale ju¿ zrobi³am podciêcie i pozosta³y tylko te rozdwojone wy¿ej, czy te z tymi bia³ymi kropeczkami czekaj±cymi na od³amanie siê w³osa. Niestety to zaniedbanie moje wychodzi. Nie zabezpiecza³am koñcówek w te upa³y i w ogóle w³osy... ola³am. Siedzia³am czêsto u rodziców a tam nie mam warunków do dbania ci±g³ego o w³osy. S³oñce koñcówkom dokopa³o ale najbardziej chyba Garnier nr 7. Podejrzewam, ¿e tak bardzo je wysuszy³, bo po lecie one i tak by³y w kiepskim stanie. Po ombre z Loreala by³o ok, nawet lepiej ni¿ po Garnierze. Ale obciê³am te nieszczêsne koñcówki bo i tak musia³am. Za to po tej farbie 111 jest ok. Po farbowaniu na drugi dzieñ walnê³am olejek arganowy z ³opianowym z Green Pharmacy na ca³± noc i w³osy dos³ownie jak nowe Miêkkie, g³adkie tylko chyba od¿ywka mi je ostatnio puszy. Co jak co by³a dobra na ciemne w³osy a nie rozja¶niane
Ja ca³y czas patrze w lustro i siê nie poznajê. Mia³am nawet ochotê znowu waln±æ 5av z Matrixa ale wiem, ¿e muszê siê przyzwyczaiæ. Przecie¿ kiedy¶ nosi³am blond i ¶wietnie mi pasowa³. Kolor podoba mi siê bardziej co mycie w³osów bo siê rozja¶nia Wyp³uczê t± farbê i znowu 111 walnê. Niestety widaæ nierówno¶ci na ombre. Mam jakby plamy Podejrzewam, ¿e u Ciebie to ten szok po przej¶ciu z ciemnych w³osów na jasne sprawi³, ¿e szybko zafarbowa³a¶. Ja na szczê¶cie siê wstrzyma³am. No i m±¿ chcia³ ja¶niej a ja lubiê mu dogadzaæ.
Sie rozpisa³am
Czesc Kachula
Niesamowicie urosly Ci w³osy
A kolor rewelka, bardzo mi siê podoba
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 15:00   #2029
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc Kachula
Niesamowicie urosly Ci w³osy
A kolor rewelka, bardzo mi siê podoba
Dziêki A ty co teraz masz na g³ówce?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 15:26   #2030
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ojojoj !!! Kachula wróci³a No ludzie, cuda siê dziej±
Fajnie, komplet babeczek jest znowu

W³oski masz suuuper i takie d³uga¶ne Wcale nie wygl±daj± na zniszczone.
Nie to co moje k³aki, które ostatnio mi wariuj±, pusz± i wypadaj± strasznie

To mówisz, ¿e Inebrya jest ok? Bo ja siê na ni± czajê - Matrix jednak trochê podsusza na d³u¿sz± metê.
My¶lê o odcieniu 5,0 albo 5,1 z Inebryi (a teraz i nad 6,00 na oxy 3%). Tylko nie wiem, na której wodzie lepiej robiæ, 3% czy 6%. Zastanawiam siê nad 3% oxy, ¿eby nie mêczyæ tak mocno w³osów, bo i tak wypadaj± nie wiadomo od czego. Znowu je¶li na 3% wyjdzie bardzo ciemno...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 16:24   #2031
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki A ty co teraz masz na g³ówce?
teraz mam bursztynowy kasztan z Ferii Loreal
w³asy nadal zapuszczam

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ojojoj !!! Kachula wróci³a No ludzie, cuda siê dziej±
Fajnie, komplet babeczek jest znowu

W³oski masz suuuper i takie d³uga¶ne Wcale nie wygl±daj± na zniszczone.
Nie to co moje k³aki, które ostatnio mi wariuj±, pusz± i wypadaj± strasznie

To mówisz, ¿e Inebrya jest ok? Bo ja siê na ni± czajê - Matrix jednak trochê podsusza na d³u¿sz± metê.
My¶lê o odcieniu 5,0 albo 5,1 z Inebryi (a teraz i nad 6,00 na oxy 3%). Tylko nie wiem, na której wodzie lepiej robiæ, 3% czy 6%. Zastanawiam siê nad 3% oxy, ¿eby nie mêczyæ tak mocno w³osów, bo i tak wypadaj± nie wiadomo od czego. Znowu je¶li na 3% wyjdzie bardzo ciemno...
ja tez robi³am Inebra i by³am zadowolona
do poziomu 4 u¿ywa³am 3%
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 17:28   #2032
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
teraz mam bursztynowy kasztan z Ferii Loreal
w³asy nadal zapuszczam

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------



ja tez robi³am Inebra i by³am zadowolona
do poziomu 4 u¿ywa³am 3%
Ooooo !!!! I jak wychodzi³a? Bo bojê siê, ¿eby mi 5,0 na 3% za ciemna nie wysz³a.
Chocia¿ oxy 3% s³abszy, to siê szybciej sp³uka (teoretycznie) jak co¶

To bêdê siê krêciæ wokó³ tej farby na allegro, potem do fryzjera na farbowanie.
I podciêcie, bo przez te wypadanie siê przerzedzi³y i d³u¿sze wygl±daj± mizernie w kucyku
Cho**** wie od czego mi mocniej lec±. I tak ju¿ dwa miesi±ce, chocia¿ wyniki badañ krwi, tarczycy i ¿elaza mam w normie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 18:42   #2033
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ooooo !!!! I jak wychodzi³a? Bo bojê siê, ¿eby mi 5,0 na 3% za ciemna nie wysz³a.
Chocia¿ oxy 3% s³abszy, to siê szybciej sp³uka (teoretycznie) jak co¶

To bêdê siê krêciæ wokó³ tej farby na allegro, potem do fryzjera na farbowanie.
I podciêcie, bo przez te wypadanie siê przerzedzi³y i d³u¿sze wygl±daj± mizernie w kucyku
Cho**** wie od czego mi mocniej lec±. I tak ju¿ dwa miesi±ce, chocia¿ wyniki badañ krwi, tarczycy i ¿elaza mam w normie
powiem szczerze ¿e nie wiem co Ci poradziæ
ja bra³am 3% bo kolor by³ ciemny i chcia³am ciemne

ja do tej pory leczê w³osy po zesz³orocznym rozja¶nianiu
powoli zaczynaj± wracaæ do siebie
ale nie wypadaj± tylko siê ³ami±
w przysz³ym tygodniu idê na keratynowe prostowanie wiêc spodziewam siê poprawy kondycji
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:04   #2034
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
powiem szczerze ¿e nie wiem co Ci poradziæ
ja bra³am 3% bo kolor by³ ciemny i chcia³am ciemne

ja do tej pory leczê w³osy po zesz³orocznym rozja¶nianiu
powoli zaczynaj± wracaæ do siebie
ale nie wypadaj± tylko siê ³ami±
w przysz³ym tygodniu idê na keratynowe prostowanie wiêc spodziewam siê poprawy kondycji
Chyba zaryzykujê i wezmê 5,0 na oxy 3%.
Najwy¿ej bêdê po farbowaniu w panice kupowaæ szampon przeciw³upie¿owy

A moje w³osy w³a¶nie wypadaj±. Z cebulkami. Wszystkie. Bo gdyby siê ³ama³y to jeszcze ok, wystarczy podci±æ i git. A tutaj mam zonka, bo nie wiem co jest grane.
Chocia¿ nie jest jeszcze tragicznie, ¿eby wy³azi³y gar¶ciami, ale widzê du¿± ró¿nicê z tym co by³o. Jeszcze 3 miesi±ce temu tylko przy myciu wy³azi³y trochê, a teraz nawet przy czesaniu i przeci±ganiu palcami co¶ wypadnie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:06   #2035
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ojojoj !!! Kachula wróci³a No ludzie, cuda siê dziej±
Fajnie, komplet babeczek jest znowu

W³oski masz suuuper i takie d³uga¶ne Wcale nie wygl±daj± na zniszczone.
Nie to co moje k³aki, które ostatnio mi wariuj±, pusz± i wypadaj± strasznie

To mówisz, ¿e Inebrya jest ok? Bo ja siê na ni± czajê - Matrix jednak trochê podsusza na d³u¿sz± metê.
My¶lê o odcieniu 5,0 albo 5,1 z Inebryi (a teraz i nad 6,00 na oxy 3%). Tylko nie wiem, na której wodzie lepiej robiæ, 3% czy 6%. Zastanawiam siê nad 3% oxy, ¿eby nie mêczyæ tak mocno w³osów, bo i tak wypadaj± nie wiadomo od czego. Znowu je¶li na 3% wyjdzie bardzo ciemno...
Wróci³am bo i u rodziców ci±gle ju¿ nie siedzê. Dzieciaki trzeba szykowaæ do przedszkola i ja muszê w koñcu dupsko z domu do pracy ruszyæ. Tylko jak±¶ trzeba najpierw znale¼æ

Twoje w³osy pewnie odchorowuj± lato. Ja tak mia³am i podciê³am koñcówki, zmiana od¿ywki, olej i jest ju¿ ok. Co do Inebryi to powiem Ci tak. Poziom 5 na wodzie 6% ³apie i tak ciemno. Jedyne co ja¶niej mamie wychodzi³o to bia³o siwe odrosty. Ale kiedy teraz k³ad³am jej 5,00 to ju¿ czerni± wali. Jak siê trochê wymyje to taki g³êboki, ciemny br±z - super, ale w cieniu nadal czarno ciemno. Nie zauwa¿y³am aby w³osy niszczy³y siê bardziej przy 6%. Wrêcz ta farba sprawia, ¿e w³osy sa super. Sk³ad ma ponoæ ¶wietny bo kto¶ kiedy¶ specjalnie go sprawdza³ na wiza¿u i tak mi powiedzia³. No i ta farba ma w sobie olej lniany i aloes - super specyfiki na w³osy. Je¶li chodzi o ciemno¶æ to musisz pilnowac w³osów farbuj±c. Ja ostatnio mamie skróci³am czas i dobrze bo i tak bardzo ciemno 5,00 jej z³apa³o bia³e siwki. Musisz zawsze po jakim¶ czasie zdrapaæ farbê paznokciem i zobaczyæ jak ju¿ w³osy chwyci³y farbê. Na normalnych w³osach (nie siwych) jak dla mnie ³apie bardzo szybko.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
teraz mam bursztynowy kasztan z Ferii Loreal
w³asy nadal zapuszczam

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ---------

ja tez robi³am Inebra i by³am zadowolona
do poziomu 4 u¿ywa³am 3%
A mo¿e jaka¶ focia...? Zawsze mnie ten odcieñ na pude³ku fascynowa³!

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ooooo !!!! I jak wychodzi³a? Bo bojê siê, ¿eby mi 5,0 na 3% za ciemna nie wysz³a.
Chocia¿ oxy 3% s³abszy, to siê szybciej sp³uka (teoretycznie) jak co¶

To bêdê siê krêciæ wokó³ tej farby na allegro, potem do fryzjera na farbowanie.
I podciêcie, bo przez te wypadanie siê przerzedzi³y i d³u¿sze wygl±daj± mizernie w kucyku
Cho**** wie od czego mi mocniej lec±. I tak ju¿ dwa miesi±ce, chocia¿ wyniki badañ krwi, tarczycy i ¿elaza mam w normie
Os³abienie ogólne mo¿e byæ jak u mnie. Mo¿e leki jakie¶ ostatnio bra³a¶? Suplement warto jaki¶ kupiæ i po³ykaæ, tak na wzmocnienie od ¶rodka.
A inebrya trzyma bardzo dobrze. Mojej mamie ostatnio k³adziona 5,00 trzyma do tej pory. Odrosty robi³am tylko te siwe i dok³adnie tylko te bo na reszcie w³osów farba jak nowa. No i w³osy non stop siê b³yszcz±. Po farbowaniu warto zakwasiæ w³oski (ja mamie la³am ocet z wod±) i wtedy to ju¿ kolor na pewno nie do zdarcia.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:25   #2036
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wróci³am bo i u rodziców ci±gle ju¿ nie siedzê. Dzieciaki trzeba szykowaæ do przedszkola i ja muszê w koñcu dupsko z domu do pracy ruszyæ. Tylko jak±¶ trzeba najpierw znale¼æ

Twoje w³osy pewnie odchorowuj± lato. Ja tak mia³am i podciê³am koñcówki, zmiana od¿ywki, olej i jest ju¿ ok. Co do Inebryi to powiem Ci tak. Poziom 5 na wodzie 6% ³apie i tak ciemno. Jedyne co ja¶niej mamie wychodzi³o to bia³o siwe odrosty. Ale kiedy teraz k³ad³am jej 5,00 to ju¿ czerni± wali. Jak siê trochê wymyje to taki g³êboki, ciemny br±z - super, ale w cieniu nadal czarno ciemno. Nie zauwa¿y³am aby w³osy niszczy³y siê bardziej przy 6%. Wrêcz ta farba sprawia, ¿e w³osy sa super. Sk³ad ma ponoæ ¶wietny bo kto¶ kiedy¶ specjalnie go sprawdza³ na wiza¿u i tak mi powiedzia³. No i ta farba ma w sobie olej lniany i aloes - super specyfiki na w³osy. Je¶li chodzi o ciemno¶æ to musisz pilnowac w³osów farbuj±c. Ja ostatnio mamie skróci³am czas i dobrze bo i tak bardzo ciemno 5,00 jej z³apa³o bia³e siwki. Musisz zawsze po jakim¶ czasie zdrapaæ farbê paznokciem i zobaczyæ jak ju¿ w³osy chwyci³y farbê. Na normalnych w³osach (nie siwych) jak dla mnie ³apie bardzo szybko.



A mo¿e jaka¶ focia...? Zawsze mnie ten odcieñ na pude³ku fascynowa³!



Os³abienie ogólne mo¿e byæ jak u mnie. Mo¿e leki jakie¶ ostatnio bra³a¶? Suplement warto jaki¶ kupiæ i po³ykaæ, tak na wzmocnienie od ¶rodka.
A inebrya trzyma bardzo dobrze. Mojej mamie ostatnio k³adziona 5,00 trzyma do tej pory. Odrosty robi³am tylko te siwe i dok³adnie tylko te bo na reszcie w³osów farba jak nowa. No i w³osy non stop siê b³yszcz±. Po farbowaniu warto zakwasiæ w³oski (ja mamie la³am ocet z wod±) i wtedy to ju¿ kolor na pewno nie do zdarcia.
ciê¿ko jest uchwyciæ kolor
kolor na pude³ku trochê odbiega od rzeczywisto¶ci

kiedy¶ robi³am mro¼ny kasztan
kolor na pude³ku to jakas masakra
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 19:30   #2037
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula, tak u mnie wygl±da³ 5AV z Matrix SoColor zaraz po farbowaniu (nawet uda³o mi siê chwyciæ odcieñ tym moim ko¶lawym pude³kiem ).
Teraz po miesi±cu mam tak z pó³ tonu ja¶niej. Jak tak patrzysz, to bardzo du¿a ró¿nica do poziomu 5 z Inebryi?

Wiêc my¶lisz, ¿e lepiej braæ na wodzie 6%? Mo¿e pó¼niej ewentualnie kombinowaæ z 3% jak zobaczê efekt. Bo ja w sumie to zawsze farbowa³am na 6%, wiêc...
Eh... Decyzje

No i pocieszy³a¶ mnie, ¿e to mo¿e byæ lato. Chocia¿ mi to zawsze na wiosnê i jesieñ lecia³y w³osy.
Leków doustnych nie biorê. Smarujê tylko gêbê i plecy na tr±dzik retionoidem. By³am u dermatologa na wizycie to zrobi³am od razu badania krwi i mam normy ksi±¿kowe. Na wsio wypadek kupi³am te¿ Biotebal, bo Silica nie da³a tym razem rady.
A na dodatek kciuki mi faluj± od tego samego momentu co w³osy lec± (robi± siê taki górki i do³ki poprzeczne). I to mnie razem tak przerazi³o.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2813.jpg (29,3 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2816.jpg (22,2 KB, 1 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2817.jpg (23,1 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2818.jpg (28,7 KB, 0 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2820.jpg (29,2 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2822.jpg (23,8 KB, 1 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-24 o 19:34
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:20   #2038
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

metaxa poka¿ proszêten Bursztynowy kasztan z Ferii
Kisia_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-24, 20:22   #2039
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Poka¿ wiadomo¶æ
metaxa poka¿ proszêten Bursztynowy kasztan z Ferii
mo¿e uda mi siê jutro pstrykn±æ co¶ normalnego

moge wstawiæ fote zrobion± w pomieszczeniu ale nie bardzo widaæ ten kolor
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-25, 07:14   #2040
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê o odcieniu 5,0 albo 5,1 z Inebryi (a teraz i nad 6,00 na oxy 3%). Tylko nie wiem, na której wodzie lepiej robiæ, 3% czy 6%. Zastanawiam siê nad 3% oxy, ¿eby nie mêczyæ tak mocno w³osów, bo i tak wypadaj± nie wiadomo od czego. Znowu je¶li na 3% wyjdzie bardzo ciemno...
ja pokochalam wode 3% przy tej 3% wodzie nie mam w koncu rudosci przebijajacych ktore mialam czy 6%. A nic sie nie wyplukuje
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.