Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-05, 19:00   #2221
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Polazłam do tego Douglasa i nigdy więcej.
Ilekroć tam jestem, czuję się jak żebraczka. Bon 40zł oczywiście z żadną zniżką się nie łączy, choć wiem, że zależnie od pani na kasie, łączy się.
Pozostałe informacje również inne, niż na infolinii. Jako, że bon zaginął po drodze i miałam informację o przyznanej mi zniżce na mailu, poinformowałam o tym kobietę pokazując jej maila, a ta wyszarpnęła mi telefon z ręki i gdzieś z nim poszła, uzgadniać z innymi, czy to aby na pewno prawda, a potem wróciła i powiedziała mi, że w systemie żaden bon jej się nie wyświetla, więc pewnie wykorzystałam i nie pamiętam. No ludzie. Stałam przy tej kasie 20min usiłując dowieźć swojej racji, aż w końcu pieprznęłam te kosmetyki i powiedziałam, że kupię sobie online.

Rouge Ecstasy testowałam i nie mogłam się zdecydować pomiędzy 103, a 506. Nie jest to typ szminek, które zwykle są moimi ulubionymi (mocno nasycone maty), ale coś takiego pielęgnacyjnego też by mi się przydało, poza tym usta rzeczywiście wyglądają w nich bardzo ładnie. No cóż, mam czas do północy, żeby sobie pomyśleć i zamówić online bez łaski ważnych pań ze stacjonarki
Szokująca historyja. Mnie by strzeliło, jakby babsztyl mój telefon zabrał. Co do bonów to znam ten problem. Nigdy do mnie nie dotarł ani jeden . Nie powiem nawet ile mi przepadło. Ze dwa razy do roku mi się o nim przypomina i dzwonie wtedy na infolinie. Zawsze słyszę tradycyjne "ale bon wysłany" . Zawsze robią łaskę tam. Ja już jednak nie opuszczam. Teraz bony są w systemie. Jak go nie ma to należy poprosić panią o telefon na infolinię i tam jej potwierdzą.
Na Twoim miejscu złożyłabym skargę co centrali i w paru kulturalnych słowach naprostowałabym panią. Raz składałam taką skargę. U mnie o tyle szybko i sprawnie poszło, że buractwo i brak profesjonalizmu pani miałam na kartce (reklamacja; pani dała popis prawa i kultury) . Niecałe 24 h później dzwoniła kierowniczka przeprosić mnie za swą podwładną wredną larwę.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nic z NArsa nie mialam . Chyba jakis super korektor kiedys tu byl zachwalany
Chętnie sobie kiedys wypróbuje cos fajnego

Ostatnio z kolorowki kupowalam tylko to co mi sie konczy. Ale korzystając z douglasowej obnizki nakupilam sobie niezbyt potrzebnych lakierow i innych mazidelek i przyznam się Wam juz mnie dawno nic tak nie ucieszylo jak moje dzisiejsze paczuszki z truskawy i Douglasa

a jak uzywacie tego rozswietlacza ? Na kosci policzkowe dajecie ?
Bo ja sierota makijażowa trochę jestem
Ja rozświetlacz aplikuje na szczyt kości policzkowych tylko do zewnętrznej granicy tęczówki. Mam jednak bardzo piłkowatą twarz i muszę się malować bardzo specyficznie, więc pewnie moje porady o kant pupki Ci potłuc .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Po raz tysięczny - nienawidzę kurierów
Haj fajf.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Moje brwi ostatnio wpędzają mnie w depresje. Nic nie zastąpi starej wersji żelu do brwi Isa Dory. RIP .

Farbka MUFE to badziew nad badziewia. Gimme Brow Benefitu to jakiś wodny roztwór nie wiadomo czego. Żel BB po trzech tygodniach traci kolor i robi się przyzdechły. MACi to cieplaki. Zestawy Smashoxa są takie se. I mogę wymieniać tak do rana . Mam fioła na punkcie brwi. Już do takiego poziomu profeski doszłam, że potrafie nałożyć idealnie na brwi fludline MACa w odcieniu Blitz&Glitz . I nie wygladam jak drag queen . Obecnie używam cienia Chanela i na to nakładam wosk Smashboxa. Z cienia jednak zadowolona nie jestem.

Od paru dni używam żelu L'oreala. Są trzy wersje: blond, ciemny i przeźroczysty. Lubię L'oreala, więc się skusiłam. Wziełam oczywiście ciemny. Od razu powiem, że ten ciemny jest dośc jasny . Dla bardzo ciemnych brwi sie nie nada zupełnie. Moje wypłosze w kolorze szarym, które maniakalnie przyciemniam lekko zostały przyciemnione tylko. Szczoteczka jest bardzo mini. Przypomina Gimme Brow. Konsystencja wodnista. Nie tak wodnista jak Benefitu. Kolor mocniejszy niż tego marnego Benefitu również. Jest bardzo naturalny. Dla mnie trochę za bardzo chyba. Musiałam na cien i wosk dwie warstwy walnąć, żeby wyglądać jak zwykle. Może się ktoś skusi. Szału nie ma, ale wśród beznadziejnych produktów do brwi wyróżnia się delikatnie.

Ten żel to ulepszona i 4 razy tańsza wersja Gimme Brow.

Ostatnio zamówiłam jeszcze kredke Kevyna Aucoina i czekam .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2015-01-05 o 19:02
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:12   #2222
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49609751]Szokująca historyja. Mnie by strzeliło, jakby babsztyl mój telefon zabrał. Co do bonów to znam ten problem. Nigdy do mnie nie dotarł ani jeden . Nie powiem nawet ile mi przepadło. Ze dwa razy do roku mi się o nim przypomina i dzwonie wtedy na infolinie. Zawsze słyszę tradycyjne "ale bon wysłany" . Zawsze robią łaskę tam. Ja już jednak nie opuszczam. Teraz bony są w systemie. Jak go nie ma to należy poprosić panią o telefon na infolinię i tam jej potwierdzą.
Na Twoim miejscu złożyłabym skargę co centrali i w paru kulturalnych słowach naprostowałabym panią. Raz składałam taką skargę. U mnie o tyle szybko i sprawnie poszło, że buractwo i brak profesjonalizmu pani miałam na kartce (reklamacja; pani dała popis prawa i kultury) . Niecałe 24 h później dzwoniła kierowniczka przeprosić mnie za swą podwładną wredną larwę.



Ja rozświetlacz aplikuje na szczyt kości policzkowych tylko do zewnętrznej granicy tęczówki. Mam jednak bardzo piłkowatą twarz i muszę się malować bardzo specyficznie, więc pewnie moje porady o kant pupki Ci potłuc .



Haj fajf.

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Moje brwi ostatnio wpędzają mnie w depresje. Nic nie zastąpi starej wersji żelu do brwi Isa Dory. RIP .

Farbka MUFE to badziew nad badziewia. Gimme Brow Benefitu to jakiś wodny roztwór nie wiadomo czego. Żel BB po trzech tygodniach traci kolor i robi się przyzdechły. MACi to cieplaki. Zestawy Smashoxa są takie se. I mogę wymieniać tak do rana . Mam fioła na punkcie brwi. Już do takiego poziomu profeski doszłam, że potrafie nałożyć idealnie na brwi fludline MACa w odcieniu Blitz&Glitz . I nie wygladam jak drag queen . Obecnie używam cienia Chanela i na to nakładam wosk Smashboxa. Z cienia jednak zadowolona nie jestem.

Od paru dni używam żelu L'oreala. Są trzy wersje: blond, ciemny i przeźroczysty. Lubię L'oreala, więc się skusiłam. Wziełam oczywiście ciemny. Od razu powiem, że ten ciemny jest dośc jasny . Dla bardzo ciemnych brwi sie nie nada zupełnie. Moje wypłosze w kolorze szarym, które maniakalnie przyciemniam lekko zostały przyciemnione tylko. Szczoteczka jest bardzo mini. Przypomina Gimme Brow. Konsystencja wodnista. Nie tak wodnista jak Benefitu. Kolor mocniejszy niż tego marnego Benefitu również. Jest bardzo naturalny. Dla mnie trochę za bardzo chyba. Musiałam na cien i wosk dwie warstwy walnąć, żeby wyglądać jak zwykle. Może się ktoś skusi. Szału nie ma, ale wśród beznadziejnych produktów do brwi wyróżnia się delikatnie.

Ten żel to ulepszona i 4 razy tańsza wersja Gimme Brow.

Ostatnio zamówiłam jeszcze kredke Kevyna Aucoina i czekam .[/QUOTE]

Widzę, że piszecie o Douglasowych bonach. Ja 20 listopada robiłam zamówienie (perfumy Toma Forda), za które dostałam 731 punktów (a jakieś już tam miałam na koncie), więc powinny były do mnie przyjść co najmniej dwa bony, a do tej pory nie doszedł żaden (wcześniej dochodziły) Gdzie można je sprawdzić w systemie??
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:22   #2223
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

A ja nadal czekam na wyjaśnienie co z moim voucherem... próbowałam dziś rozmawiać z ludźmi z payback, ale jak grochem o ścianę... twierdzą, że zrobiłam zamówienie w czerwcu...
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:27   #2224
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Widzę, że piszecie o Douglasowych bonach. Ja 20 listopada robiłam zamówienie (perfumy Toma Forda), za które dostałam 731 punktów (a jakieś już tam miałam na koncie), więc powinny były do mnie przyjść co najmniej dwa bony, a do tej pory nie doszedł żaden (wcześniej dochodziły) Gdzie można je sprawdzić w systemie??
Zadzwoń na infolinię .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:29   #2225
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

dziewczyny, co do bonów z Douglasa - musicie je na bieżąco śledzić i się o bony niestety upominać. Ja dzisiaj wykorzystałam po raz pierwszy w życiu dwa bony, oczywiście nie dostałam ich pocztą a 'ustnie' jak to nazwali przez maila. Pisali, ze wysłali, ale że widzą, że nie zostały wykorzystane, ble, ble. Też mi powiedziano, że nie łączą się z innymi promocjami.

Kupiłam dziś dwie pierwsze szminki z Mac, mam nadzieje, że się sprawdzą

dodam, że ani w sephorze, ani w douglasie nie dostałam próbki. nic. poprosiłam o maseczkę X, nie ma, o krem Y, nie ma, o Z, akurat też nie ma testera.. rili?
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html

Edytowane przez madzialenn
Czas edycji: 2015-01-05 o 20:36
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:59   #2226
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49611801]Zadzwoń na infolinię .[/QUOTE]

tak zrobię, dzięki
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 22:53   #2227
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Az trudno uwierzyc
A ja dzis dostalam rozswietlacz Kevyna z truskawki
Ale to malenstwo pudeleczko mi sie podoba mam nadziję, ze efekt po użyciu rownież mi sie spodoba .
Też planuje zamówić na truskawie i faktycznie jest malutki - chyba 3.1g.
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Po raz tysięczny - nienawidzę kurierów
Leci do mnie paczka z douglasa, od 6 rano kurier miał ja w samochodzie. Zaznaczyłam w opisie ze firma, ze do 15 dostawa, podałam nr tel. Cały dzien cisza. Nawet myslalam ze jak po pracy bedzie dzwonił to podjade, bo mieszkam 10 min samochodem od pracy. Sprawdzam stan wysyłki "15:20 kurier nikogo nie zastał, mam sie skontaktować z infolinia" nie zadzwonił do mnie ani nic dzwonię na infolinie i sie dowiedziałam ze dostarcza mi w czw???!! Bo dhl ma taka politykę ze nast dzien roboczy po próbie doreczenia paczka leży w centrali gdybym chciała ja odebrać. I mimo ze mowie ze nie chce, to nie ma żadnego znaczenia
Strasznie jestem zła, myslalam ze jutro sie w spokoju nacieszę zdobyczami a tu za każdym razem sobie powtarzam ze bede brac za pobraniem, wtedy kurierom zależy na doręczeniu, a potem mysle ze zapłacę szybko kk i dam im jeszcze jedna szanse
Mnie kurier załatwił 31.12 - czekam i czekam na niego i nic. Potem sprawdziłam w systemie i się okazało, że był i nikogo nie zastał - tak, jasne. Byłam cały czas w domu.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Miałam podobna sytuację, staram się nie zamawiać pocztą kurierską. Ostatnio zamawiałam z Dougiego do paczkomatu Inpost. O ile zwykłe przesyłki Inpost to absolutna masakra (dziwne godz. pracy punktów odbioru, ginące nagminnie paczki ), o tyle paczkomaty to bardzo fajna sprawa, szczególnie jeśli tak jak ja ma się paczkomat 500 m od domu.
Nie wiedziałam, że można inpostem zamawiać. Teraz na pewno będę wybierała tą opcję niż uganianie się za kurierem i krzywe spojrzenia jak zamawiam do pracy.

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Jest na fb jakaś grupa w której opisuje się śmieszne zachowania klientów w perfumeriach, ale temat zszedł na próbki i jakaś dziewczyna, która pracuje w perfumerii napisała, że próbki powinni zlikwidować że to więcej złego niż pożytku.
A umotywowała to jakoś?
Cytat:
Napisane przez ciastecek Pokaż wiadomość
A ja nadal czekam na wyjaśnienie co z moim voucherem... próbowałam dziś rozmawiać z ludźmi z payback, ale jak grochem o ścianę... twierdzą, że zrobiłam zamówienie w czerwcu...
Chodzi o taki voucher co się wymienia z pkt payback na kasę do wydania w douglasie? Zbieram na niego, ale boję się, że cyrki z tego mogą wyjść - coś źle zrobię/ net się zawiesi i bon przepadnie. Dlatego pkt zawsze wykorzystywałam w empiku.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 08:31   #2228
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Nie stresuj się, ja miałam podobną sytuację z bonem, który do mnie nie dotarł (plaga jakaś?) i wszystko poszło dobrze
Sytuacja, jaka spotkała MissScareAll- masakra! Co za ludzie, napisałabym na fb Douglasa
ja byłam ostatnio w Douglasie i Pani powiedziała, ze bony nie będą już dochodzić pocztą - zmienia im się polityka i tylko mailowo będą wysyłane
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 09:29   #2229
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja byłam ostatnio w Douglasie i Pani powiedziała, ze bony nie będą już dochodzić pocztą - zmienia im się polityka i tylko mailowo będą wysyłane
No i bardzo dobrze ! Nie mówiąc o ginącej korespondencji, skróci to czas oczekiwania na możliwość wykorzystania zniżki, co może mieć duże znaczenie jeśli bon chcemy wykorzystać na produkt z limitki
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 09:42   #2230
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja byłam ostatnio w Douglasie i Pani powiedziała, ze bony nie będą już dochodzić pocztą - zmienia im się polityka i tylko mailowo będą wysyłane
Żeby jeszcze można było je wykorzystać na MAC online, to byłaby bajka
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 10:03   #2231
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

W Douglasie na święteczne zestawy MAC działa kod SET2014 na 20%. Kliknęłam zestaw Keepsakes Plum Eye Bag, a dodatkowo, też z rabatem, dwa mini zestawy Estee Lauder, takie. Korektor nie jest zly, do tego próbka kremu, no i jeszcze rabat - można wziąć .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 10:59   #2232
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Dziewczyny, ile trzeba mieć punktów payback żeby dostać kupon Douglas? Bo u mnie w kuponach nic takiego nie widnieje
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 11:34   #2233
safi221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 28
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
dodam, że ani w sephorze, ani w douglasie nie dostałam próbki. nic. poprosiłam o maseczkę X, nie ma, o krem Y, nie ma, o Z, akurat też nie ma testera.. rili?
Ostatnimi czasy jak chodzę do S. to niestety muszę się sama dopraszać o próbki, a panienki łaskawie dają mi po jednej. Czy są jakieś limity na próbki? A może progi cenowe od jakich one przysługują? Czy może trafiam na same mimozy...

Ps. Dzień dobry czytuję ten wątek już od ładnych kilku miesięcy i dzięki Wam zrobiłam kilka fajnych zakupów. Dzięki
safi221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 12:12   #2234
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W Douglasie na święteczne zestawy MAC działa kod SET2014 na 20%. Kliknęłam zestaw Keepsakes Plum Eye Bag, a dodatkowo, też z rabatem, dwa mini zestawy Estee Lauder, takie. Korektor nie jest zly, do tego próbka kremu, no i jeszcze rabat - można wziąć .
jak to się sprawdza, czy kod wszedł w zamówienie? coś się wyświetla po wpisaniu?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 12:52   #2235
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jak to się sprawdza, czy kod wszedł w zamówienie? coś się wyświetla po wpisaniu?
Zmienia się cena .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 12:55   #2236
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jak to się sprawdza, czy kod wszedł w zamówienie? coś się wyświetla po wpisaniu?
Zawsze musisz wpisac jeden kod i kliknąć "OK" czy cos takiego i wtedy sie albo zatwierdzi albo nie (jesli nie to bedzie informacja ze nieaktywny czy cos) I potem prbujesz nastepne kody wpisywac (nie wszystkiee naraz kazdy osobno i OK) A jak jakis sie doda to od razu odejmie Ci pod produktem bedzie pisać np -20% itp Albo prezent sie doda, zalezy jaki to kod. Ale zawsze bedzie to widoczne na liscie Twoich zakupow
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 13:01   #2237
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
nie powoduje...ale ja stosuje przez 2dni retinoidy (vichy filer i redermic) a trzeciego silny nawilżacz i jest git....z tym, że nie wiem czy ten Redermic to u mnie dzialabo szczypania brak nie wiem czy dalej go męczyć...chcę coś co działa bo czasu już mało
jak kiedys stosowałam Retin A to łuszczyłam się jak wąż....


Rossman...Chopard Casmir 100ml w promocji za 119zł...wziełam ostatni u siebie w galerii...
Dzięki za odpowiedź. Zaczęłam stosować z większymi odstępami zobaczymy jakie będą efekty.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 13:31   #2238
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
nie powoduje...ale ja stosuje przez 2dni retinoidy (vichy filer i redermic) a trzeciego silny nawilżacz i jest git....z tym, że nie wiem czy ten Redermic to u mnie dzialabo szczypania brak nie wiem czy dalej go męczyć...chcę coś co działa bo czasu już mało
jak kiedys stosowałam Retin A to łuszczyłam się jak wąż....


Rossman...Chopard Casmir 100ml w promocji za 119zł...wziełam ostatni u siebie w galerii...
ja przy redermicu r też nie miałam łuszczenia, ma łagodną formulację dedykowany jest skorze wrażliwej
za to teraz używam Vichy advanced filler i jest zdecydowanie mocniejszy, stosuje co trzy dni
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 13:39   #2239
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W Douglasie na święteczne zestawy MAC działa kod SET2014 na 20%. Kliknęłam zestaw Keepsakes Plum Eye Bag, a dodatkowo, też z rabatem, dwa mini zestawy Estee Lauder, takie. Korektor nie jest zly, do tego próbka kremu, no i jeszcze rabat - można wziąć .
też wzięłam ten zestaw z kodem na -20zł więc wyszedł za 19
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 14:20   #2240
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49620864]Zmienia się cena .[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Zawsze musisz wpisac jeden kod i kliknąć "OK" czy cos takiego i wtedy sie albo zatwierdzi albo nie (jesli nie to bedzie informacja ze nieaktywny czy cos) I potem prbujesz nastepne kody wpisywac (nie wszystkiee naraz kazdy osobno i OK) A jak jakis sie doda to od razu odejmie Ci pod produktem bedzie pisać np -20% itp Albo prezent sie doda, zalezy jaki to kod. Ale zawsze bedzie to widoczne na liscie Twoich zakupow
dzięki Dziewczyny
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 14:24   #2241
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też planuje zamówić na truskawie i faktycznie jest malutki - chyba 3.1g.

Mnie kurier załatwił 31.12 - czekam i czekam na niego i nic. Potem sprawdziłam w systemie i się okazało, że był i nikogo nie zastał - tak, jasne. Byłam cały czas w domu.


Nie wiedziałam, że można inpostem zamawiać. Teraz na pewno będę wybierała tą opcję niż uganianie się za kurierem i krzywe spojrzenia jak zamawiam do pracy.


A umotywowała to jakoś?


Chodzi o taki voucher co się wymienia z pkt payback na kasę do wydania w douglasie? Zbieram na niego, ale boję się, że cyrki z tego mogą wyjść - coś źle zrobię/ net się zawiesi i bon przepadnie. Dlatego pkt zawsze wykorzystywałam w empiku.

Bardzo się denerwują jak ktoś przychodzi tylko prosić o próbki i nie robi zakupów, podobno kojarzą te osoby, które przychodzą regularnie. Klient, który kupi kostkę kąpielową rości sobie prawo do otrzymania najlepszych próbek, a ten który zrobi większe zakupy zawsze narzeka, że mało
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 15:44   #2242
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Bardzo się denerwują jak ktoś przychodzi tylko prosić o próbki i nie robi zakupów, podobno kojarzą te osoby, które przychodzą regularnie. Klient, który kupi kostkę kąpielową rości sobie prawo do otrzymania najlepszych próbek, a ten który zrobi większe zakupy zawsze narzeka, że mało
Śmieszne jest to, że jakoś w sklepie online nie ma problemu z próbkami - zawsze się minimum 3 się należą, ale stacjonarnie już z tym problem jest. Denerwują się na klientów, ale obsługa niedouczona i doradzić za dobrze też nie umieją.

Ja uwielbiam Douglas online - fakt na minus jest to, że teraz większość promo Bobbi i Mac nie obowiązują, ale na prawdę nie jest z nimi tak źle.

A jeśli chodzi o chamstwo pań w stacjonarce to podczas jednej z nocy zakupów obsługiwała mnie kierowniczka - wydałam jakieś ~400zł. Zero próbek, a do tego pani powiedziała, że w noc zakupów nie nabijają punktów, bo system nie działa. Zadzwoniłam na infolinię - pani z infolinii powiedziała, że zaraz zadzwoni do tego sklepu i poinformuje ich na przyszłość, że punkty muszą nabijać, a te zaległa punkty nabiła mi ręcznie .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 15:59   #2243
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Szkoda, że Panie się nie denerwują wtedy jak większość pracowników te próbki sprzedaje na All ... bo klientowi się nie należy, ale dorobić to przecież mogą
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 16:07   #2244
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Jaki foch Jakby stacjonarnie obowiązywały te same promocje co w internecie, to z dużą chęcią nie czekałabym na kuriera, tylko podreptała i miała produkty na już teraz. Ale nieee, więc wolę załatwić sprawę bez pań, które chyba pracują za karę.
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 17:11   #2245
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Jest na fb jakaś grupa w której opisuje się śmieszne zachowania klientów w perfumeriach, ale temat zszedł na próbki i jakaś dziewczyna, która pracuje w perfumerii napisała, że próbki powinni zlikwidować że to więcej złego niż pożytku.
Podała powód
Muszę poszukać i poczytać,może będę mogła coś dopisać
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 17:15   #2246
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Podała powód
Muszę poszukać i poczytać,może będę mogła coś dopisać
Jak znajdziesz, podasz linka? Ja jestem jakaś ociemniała fejsbukowo
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 17:24   #2247
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Bardzo się denerwują jak ktoś przychodzi tylko prosić o próbki i nie robi zakupów, podobno kojarzą te osoby, które przychodzą regularnie. Klient, który kupi kostkę kąpielową rości sobie prawo do otrzymania najlepszych próbek, a ten który zrobi większe zakupy zawsze narzeka, że mało
No,ale po to są próbki,żeby móc je przetestować,a nie upłynniać na All

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Śmieszne jest to, że jakoś w sklepie online nie ma problemu z próbkami - zawsze się minimum 3 się należą, ale stacjonarnie już z tym problem jest. Denerwują się na klientów, ale obsługa niedouczona i doradzić za dobrze też nie umieją.

Ja uwielbiam Douglas online - fakt na minus jest to, że teraz większość promo Bobbi i Mac nie obowiązują, ale na prawdę nie jest z nimi tak źle.

A jeśli chodzi o chamstwo pań w stacjonarce to podczas jednej z nocy zakupów obsługiwała mnie kierowniczka - wydałam jakieś ~400zł. Zero próbek, a do tego pani powiedziała, że w noc zakupów nie nabijają punktów, bo system nie działa. Zadzwoniłam na infolinię - pani z infolinii powiedziała, że zaraz zadzwoni do tego sklepu i poinformuje ich na przyszłość, że punkty muszą nabijać, a te zaległa punkty nabiła mi ręcznie .
Słusznie,może nauczą się traktować klienta jak powinni,a nie jak żebraka

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Szkoda, że Panie się nie denerwują wtedy jak większość pracowników te próbki sprzedaje na All ... bo klientowi się nie należy, ale dorobić to przecież mogą
Dokładnie

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Jak znajdziesz, podasz linka? Ja jestem jakaś ociemniała fejsbukowo
Nie mogę znaleźć
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 18:22   #2248
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
No,ale po to są próbki,żeby móc je przetestować,a nie upłynniać na All

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------


Słusznie,może nauczą się traktować klienta jak powinni,a nie jak żebraka

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------


Dokładnie

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------


Nie mogę znaleźć
Post z 31.12 https://www.facebook.com/pages/Absur...30?ref=profile

Już widzę, że został tylko post prowadzącej "powinno się zrezygnować z próbek" a chyba dłuższa dyskusja była przy innym poście.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 18:24   #2249
ciastecek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 527
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość


Chodzi o taki voucher co się wymienia z pkt payback na kasę do wydania w douglasie? Zbieram na niego, ale boję się, że cyrki z tego mogą wyjść - coś źle zrobię/ net się zawiesi i bon przepadnie. Dlatego pkt zawsze wykorzystywałam w empiku.
Nie, nie. Voucher był wygrany i czekam na odpowiedź od Douglasa, bo miał być ważny do końca roku a tuw Sylwestra komunikat, że jest nieważny :/
ciastecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 19:00   #2250
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Post z 31.12 https://www.facebook.com/pages/Absur...30?ref=profile

Już widzę, że został tylko post prowadzącej "powinno się zrezygnować z próbek" a chyba dłuższa dyskusja była przy innym poście.
Przejrzałam na szybko i oczom własnym nie wierzę... Powinni zmienić nazwę na "Prostacy prostakom" (albo, patrząc na ortografię autorki wpisów "prostaką")
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.