kurs hybrydy akzentz a lampa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-26, 11:54   #1
Roxi_2049
Przyczajenie
 
Avatar Roxi_2049
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Question

kurs hybrydy akzentz a lampa


Witam, przymierzam się do kursu stylizacji paznokci, jednak zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie kurs odbywa się na lakierożelach akzentz, trochę już czytałam ze faktycznie są to dobre żele. I moje pytanie dotyczy lampy, jaką mam kupić? Ponieważ zajęcia odbywają się raz w tygodniu a w między czasie mam sobie ćwiczyć w domu. Niestety Pani, która szkoli twierdzi że do lakierożeli akzentz lux potrzebna jest lampa tylko z ich firmy, która kosztuje 1500 zł i to jest ledowa a za 500 zł jest zwykła świetlówka czy jak to się tam nazywa na razie paznokcie będę ćwiczyć w domu i dopiero za około 3 lata planuję otworzyć coś swojego bądz pracować w tym kierunku (obecnie jestem na urlopie wychowawczym) i nie sądzę że w domu jest mi potrzebna lampa za 1500 zł (jak pójdę do pracy to oczywiście zainwestuję lepiej, ponieważ chcę się rozwijać). Czy można kupić tańszą lampę ledową która również będzie się nadawać do tych żeli? Nie chciałabym kupować takiej na żarówki, którą mi ewentualnie polecają. A na allegro znalazłam ledową za 500 zł, 48W, nazywa się powerfull led.
Roxi_2049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:05   #2
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: kurs hybrydy a lampa

ta pani chyba z choinki się urwała. Lampa za 1500 zł? Za taka cenę powinna pranie robić i kawę parzyć

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2015-01-26 o 12:20
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:07   #3
Roxi_2049
Przyczajenie
 
Avatar Roxi_2049
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: kurs hybrydy akzentz a lampa

Mam zamiar zacząć przygodę z żelami, a chcę zacząć od dobrego kursu, tylko ta lampa mnie chwilowo przeraża. Wiadomo że chciałabym ledową ale czy to musi być tylko ta od nich i tylko dlatego że najlepiej nadaje się do tych żeli?
Roxi_2049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:11   #4
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: kurs hybrydy akzentz a lampa

Ja ledowej nie posiadam, jednak z tego co tu dziewczyny piszą to za 500zl można kupić lampę LED na super-hiper wypasie. A ze żele utwardza się tylko w lampie z nalepka z ich firmy to ściema totalna.
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:15   #5
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: kurs hybrydy akzentz a lampa

gelish czy opi też mają lampy dedykowane tylko do ich produktów a utwardzają się też w "normalnych". Jak dla mnie chwyt reklamowy i namawianie klienta do zakupu zestawu od a do z z ich firmy.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 14:37   #6
Roxi_2049
Przyczajenie
 
Avatar Roxi_2049
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: kurs hybrydy akzentz a lampa

A jak dzwoniłam do niej pytać się o inną lampę to mówiła że szczerze nie poleca... no widzicie, człowiek chce dobrze to go jeszcze próbują oskubać. A ta z allegro to myślicie że będzie dobra? czy lepiej szukać po jakiś stronach? nie mam gdzie się poradzić bo Pani od szkolenia uważa że tylko ich lampy są najlepsze ;/ sama nie wiem co już robić...

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Już nie mówię, że namawia mnie na kupno frezarki za 2,5 tys. z ich firmy, oczywiście, jak będę mieć swój salon to czemu nie, ale teraz, na początku chyba można się bez niej obejść? ? w żele zainwestuję ok. tysiąca zł na początek ale akurat to uważam, że warto mieć dobre
Roxi_2049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 17:05   #7
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: kurs hybrydy akzentz a lampa

Ja bym ucciekala od tej pani i poszukala innego szkolenia. Te szkolenie będzie raczej prezentacją produktów ich firmy.
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 17:34   #8
Roxi_2049
Przyczajenie
 
Avatar Roxi_2049
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: kurs hybrydy akzentz a lampa

Kurs kosztuje 1800 zł i trwa 5 dni (jeden dzień w tygodniu). Bardzo mi to pasuje przy malutkim dziecku, nie mogę sobie pozwolić na wyjazd na parę dni niestety a w okolicy nie ma innych szkoleń jednodniowych. Bardzo chciałabym je przejść i zacząć się uczyć robić pazurki w innym wypadku na pewno zrobiłabym gdzie indziej, tym bardziej, że porównując ceny kursów- mają drożej. Ale do nich mam najbliżej i najbardziej odpowiadają mi warunki. Teraz wiem jak to jest z lampami to będę inaczej rozmawiać z babka od szkolenia
Roxi_2049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 18:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.