Serum do twarzy- wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-17, 11:09   #181
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Ja kupiłam 2 dni temu serum Dermo Pharma +EGF Czynnik wzrostu naskórka i mam do was pytanie. W ulotce napisane jest, że trzeba bezwzględnie stosować krem z filtrem. Czy to oznacza, że w składzie jest jakiś kwas albo coś, co będzie się gryzło z innymi kwasami? Bo nadal się kwaszę (maścią od dermatologa, ale mam zamiar przerwać i wrócić do migdała lub salicyla) a serum kupiłam właśnie żeby niwelowac łuszczenie pokwasowe.
Ta uwaga na ulotce mnie zmartwiła- mogę stosowac kwasy i to serum jednocześnie? Nie widzę w składzie nic, co przemawiałoby za koniecznością stosowania filtra...
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 11:20   #182
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam 2 dni temu serum Dermo Pharma +EGF Czynnik wzrostu naskórka i mam do was pytanie. W ulotce napisane jest, że trzeba bezwzględnie stosować krem z filtrem. Czy to oznacza, że w składzie jest jakiś kwas albo coś, co będzie się gryzło z innymi kwasami? Bo nadal się kwaszę (maścią od dermatologa, ale mam zamiar przerwać i wrócić do migdała lub salicyla) a serum kupiłam właśnie żeby niwelowac łuszczenie pokwasowe.
Ta uwaga na ulotce mnie zmartwiła- mogę stosowac kwasy i to serum jednocześnie? Nie widzę w składzie nic, co przemawiałoby za koniecznością stosowania filtra...
Producent przeznaczył to serum dla skóry podrażnionej i popękanej lub po zabiegach dermatologicznych, kosmetycznych i medycyny estetycznej
uszkodzonej, atopowej i łuszczącej się
. Używanie filtra w takich sytuacjach jest koniecznością.

Powodzenia z tym serum, uwielbiałam je
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 19:27   #183
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Producent przeznaczył to serum dla skóry podrażnionej i popękanej lub po zabiegach dermatologicznych, kosmetycznych i medycyny estetycznej
uszkodzonej, atopowej i łuszczącej się
. Używanie filtra w takich sytuacjach jest koniecznością.

Powodzenia z tym serum, uwielbiałam je
Poczułam się zobligowana do niezwlocznego zakupu
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 19:30   #184
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Poczułam się zobligowana do niezwlocznego zakupu
Same here
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 19:48   #185
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Producent przeznaczył to serum dla skóry podrażnionej i popękanej lub po zabiegach dermatologicznych, kosmetycznych i medycyny estetycznej
uszkodzonej, atopowej i łuszczącej się
. Używanie filtra w takich sytuacjach jest koniecznością.

Powodzenia z tym serum, uwielbiałam je
Acha, w ten sposób, rozumiem

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Poczułam się zobligowana do niezwlocznego zakupu
Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Same here
Jesli lubicie się z kwasem hialuronowym, to jest szansa, że będziecie zachwycone. Mimo że ja się nie lubię to jestem póki co zadowolona, bo przyjemnie się go używa. Na efekty czekam cierpliwie
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 00:05   #186
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Jesli lubicie się z kwasem hialuronowym, to jest szansa, że będziecie zachwycone. Mimo że ja się nie lubię to jestem póki co zadowolona, bo przyjemnie się go używa. Na efekty czekam cierpliwie
fifty/fifty Ava z hialuronowym była porażką, Delia również z hialironowym jest objawieniem. Mam dobrze, tabun koleżanek czeka na niepasujace mi kosmetyki wiec kliknęłam na all, tym bardziej że glikol daje popalić.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 07:30   #187
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Tylko zaznaczam, że efekty po tym serum oraz po jego braciszku z kwasem traneksamowym widziałam w okresach łuszczenia po kwasach, a wręcz poparzenia migdałem. EGF skracało czas wygojenia się skóry i znikania zaczerwienienia o około 1/3. Czy ono coś wyraźnego zrobi na skórze zadbanej i w normalnych warunkach - nie wiem. Na przykład ich serum z kolagenem było dość nijakie, chociaż dobrze się go używało.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 12:31   #188
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

chimay
Tym bardziej dla mnie, glikol z glyskincare daje
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 20:19   #189
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tylko zaznaczam, że efekty po tym serum oraz po jego braciszku z kwasem traneksamowym widziałam w okresach łuszczenia po kwasach, a wręcz poparzenia migdałem. EGF skracało czas wygojenia się skóry i znikania zaczerwienienia o około 1/3. Czy ono coś wyraźnego zrobi na skórze zadbanej i w normalnych warunkach - nie wiem. Na przykład ich serum z kolagenem było dość nijakie, chociaż dobrze się go używało.
U mnie problemem są suche skórki, blizny i zmarszczki powstałe, jak domniemywam, z przesuszenia. Liczę na to serum
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 17:08   #190
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Podczytuję was cichaczem i notuję wszystkie ciekawe składowo i cenowo sera, ale jakimś cudem wszystkie te produkty (m.in. Dermopharmę czy Veronę Skin Up) wywiało ze sklepowych półek i poza złotą serią Avy nie mogę dostać stacjonarnie żadnego serum Wpadły mi za to w ręce dwie nowości, jeszcze chyba nie polecane w wątku - sera Vis Plantis i Kallos Sense Radiance Lifting Serum. Czy któraś z was używała ich już może, albo może coś powiedzieć o składzie?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 17:53   #191
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Podczytuję was cichaczem i notuję wszystkie ciekawe składowo i cenowo sera, ale jakimś cudem wszystkie te produkty (m.in. Dermopharmę czy Veronę Skin Up) wywiało ze sklepowych półek i poza złotą serią Avy nie mogę dostać stacjonarnie żadnego serum Wpadły mi za to w ręce dwie nowości, jeszcze chyba nie polecane w wątku - sera Vis Plantis i Kallos Sense Radiance Lifting Serum. Czy któraś z was używała ich już może, albo może coś powiedzieć o składzie?

Tych dwóch nie znam.
Jakiś czas temu wypatrzyłam sobie takie sera:
-BioDermic Lifting Serum - ma dużo nawilżaczy
-Mincer BotoLiftX
Składy na zdjęciach. Nie pamiętam cen, ale na pewno nie były droższe niż 50 zł.
Nie kupiłam ich pomimo pobytu w PL, bo przestawiłam się na azjatyckie kosmetyki i obecnie jestem w fazie testów tychże. Sądząc po ich wydajności będą to długie znajomości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (222,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mincer BotoLiftX.jpg (106,3 KB, 19 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 20:00   #192
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Doszukałam się składów Kallosa i Vis Plantis. Myślicie, że warto sobie nimi zawracać głowę?

Age Killing Effect Serum przeciwzmarszczkowe z jadem węża.
Aqua, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Caprylic/capric Triglyceride, Betaine, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Dimethicone, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Tocopheryl Acetate, Rosa Moschata Seed Oil, Gossypium Herbaceum (Cotton) SEED OIL, Argania Spinosa Kernel Oil, Sodium Polyacrylate, Panthenol, Parfum, Disodium EDTA, PEG-8, Tocopherol, AscorbYL Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate.

Serum Vis Plantis Helix Vital Care odmładzające z filtratem Poly-Helixan ze śluzu ślimaka.
Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Betaine, Snail Secretion Filtrate, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Palmitynian Isopropylu, Butyrospermum Parkii Butter, Argania Spinosa Kernel Oil, Glyceryl Stearate , Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Parfum, Disodium Edta, Peg-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Dmdm Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate.

Przeciwzmarszczkowe serum wygładzające z retinolem Reti Vital Care Vis Plantis.
Aqua, Betaine, Snail Secretion Filtrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin , Ethylhexyl Stearate, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil , Cyclopentasiloxane, Isopropyl Palmitate, Butyrospermum Parkii Butter, Argania Spinosa Kernel Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Retinol, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Adenosine, Panthenol, Hydroxypropyl Cyclodextri, Parfum, Peg-8, Tocopherol, Sodium Polyacrylate, Ascorbic Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Dmdm Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Disodium Edta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kallos.jpg (86,5 KB, 6 załadowań)
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 09:17   #193
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Dziewczyny macie doświadczenie z serami Caudalie?

Czaiłam się na to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...nse-serum.html

ale akurat nie było go w sklepie więc zamówiłam to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...serum-sos.html
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-27, 11:23   #194
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie doświadczenie z serami Caudalie?

Czaiłam się na to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...nse-serum.html

ale akurat nie było go w sklepie więc zamówiłam to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...serum-sos.html
Moja koleżanka ma to serum: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...nse-serum.html i jest raczej zadowolona. Chociaż ostatnio zaczęłam ją namawiać żeby przerzuciła się na bazę z serum emani, sama zaczęłam używać jakiś czas temu i widzę jak polepszyła mi sie skóra.
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 17:34   #195
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

__________________

Edytowane przez Kaataarzynaa1
Czas edycji: 2023-12-05 o 18:59
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-03, 21:09   #196
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Ja od jakiegoś czasu stosuję serum LIQ z wit. C i jestem bardzo zadowlona. Pięknie napina i rozjaśnia skórę. Z tego z kwasem glikolowym na noc jestem średnio zadowolona, jakoś nie zrobiło na mnie ogromnego wrażenia.

Czekam na przesyłkę z serum z 15% wit. E również z LIQ, nie mogę się doczekać aż rozpocznę testy
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 12:35   #197
Ofella
Raczkowanie
 
Avatar Ofella
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 32
Serum do twarzy

Hej! Czytam sobie ostatnio książkę o pielęgnacji skóry i wyczytałam, że szczególną rolę pełni odpowiednio dobrane serum do twarzy. I teraz pytanie zasadnicze: czy któraś z Was zna może jakie serum do skóry z tendencją do wyprysków i zaskórników?
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje.
John Green
Ofella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 15:51   #198
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Serum do twarzy

Cytat:
Napisane przez Ofella Pokaż wiadomość
Hej! Czytam sobie ostatnio książkę o pielęgnacji skóry i wyczytałam, że szczególną rolę pełni odpowiednio dobrane serum do twarzy. I teraz pytanie zasadnicze: czy któraś z Was zna może jakie serum do skóry z tendencją do wyprysków i zaskórników?
Jak wspominałam wyżej ja polecam emani, bo wszystkie ich kosmetyki są do skóry mega wrażliwej i problematycznej. Dzięki składnikom pielęgnują skórę. Warto poczytac o nich

Próbowałam też estee lauder, ale nie było dla mnie odpowiednie.
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 16:46   #199
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Serum do twarzy

Makeup_lover, czy byłabyś tak uprzejma podać skład INCI tej bazy-serum Emani
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-11, 17:58   #200
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Serum do twarzy

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Makeup_lover, czy byłabyś tak uprzejma podać skład INCI tej bazy-serum Emani
tu masz:
https://www.emani.com/product/perfect10-primer-serum/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 19:10   #201
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Serum do twarzy

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


No patrzę i trochę jestem rozczarowana, nie dość, że tłuszcz i emulgatory tłuste na początku składu, które nie służą skórze trądzikowej, to jeszcze szkodliwe i nienaturalne składniki, dziwne bo marka się afiszuje naturalnością. I ta cena!
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 23:35   #202
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Podbijam pytanie o serum dla skóry skłonnej do zapchanych porów i wyprysków. Szukam już czegoś więcej niż krem do twarzy i tonik, bo chciałabym zadbać o skórę, ale boję się "efektów ubocznych", czyli właśnie popsutej cery. Wiele serum do twarzy ma złe składy, nawet drogie kosmetyki i takie, które niby są naturalne.

Jeśli próbowałyście czegoś, co się sprawdziło, dajcie znać
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 18:05   #203
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Serum do twarzy

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


No patrzę i trochę jestem rozczarowana, nie dość, że tłuszcz i emulgatory tłuste na początku składu, które nie służą skórze trądzikowej, to jeszcze szkodliwe i nienaturalne składniki, dziwne bo marka się afiszuje naturalnością. I ta cena!
jestem w szoku Teraz spojrzałam na spokojnie. A tak się reklamują jako naturalne kosmetyki
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 20:39   #204
kasialod8
Przyczajenie
 
Avatar kasialod8
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 21
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Mój ulubieniec - xxx
Stosuję już od ponad pół roku, a efekty są zniewalające. Pierwsze, znaczące postępy widoczne są już po ok. 1,5 miesiąca. Kondycja skóry świetna - nawilżona, nieprzetłuszczająca się, bez zanieczyszczeń.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-12 o 21:28 Powód: Link.
kasialod8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 15:34   #205
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;60238331]Podbijam pytanie o serum dla skóry skłonnej do zapchanych porów i wyprysków. Szukam już czegoś więcej niż krem do twarzy i tonik, bo chciałabym zadbać o skórę, ale boję się "efektów ubocznych", czyli właśnie popsutej cery. Wiele serum do twarzy ma złe składy, nawet drogie kosmetyki i takie, które niby są naturalne.

Jeśli próbowałyście czegoś, co się sprawdziło, dajcie znać [/QUOTE]

Większość ser wodnych, nieolejowa, nieemolientowa. Jeszcze kwestia tego, jak u Ciebie wygląda reakcja skóry na glicerynę i czy ewentualnie nie podrażnia Cię glikol propylenowy, które to często w serach wodnych są.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 09:48   #206
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Serum do twarzy

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jestem w szoku Teraz spojrzałam na spokojnie. A tak się reklamują jako naturalne kosmetyki
O jakich składnikach mówicie?
Używam od jakiegoś czasu i jestem zadowolona z efektów, które widzę na swojej twarzy. Naprawdę już po miesiącu używania mam ładniejszą skórę. Nie znam się aż tak na wszystkich składnikach, ale przeglądałam to, co mają w katalogu i wydawało mi się, że emani jest super pod tym względem.
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 10:02   #207
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Serum do twarzy

Cytat:
Napisane przez makeup_lover Pokaż wiadomość
O jakich składnikach mówicie?
Używam od jakiegoś czasu i jestem zadowolona z efektów, które widzę na swojej twarzy. Naprawdę już po miesiącu używania mam ładniejszą skórę. Nie znam się aż tak na wszystkich składnikach, ale przeglądałam to, co mają w katalogu i wydawało mi się, że emani jest super pod tym względem.
Glyceryl polymethacrylate i Carbomer. Niby niewiele, ale ja osobiście jestem uczulona na takie zagrania producentów, że piszą jedno, np. 100% natury, 100% wegańskie, certyfikowane, w pełni bezpieczne, zaakceptowane przez..., a jednak okazuje się to kłamstwem.

Do cery wrażliwej istnieje mnóstwo kosmetyków, trudniej znaleźć takie, które są jednocześnie do wrażliwej, tłustej i trądzikowej i jeszcze przy okazji do dojrzałej
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 09:51   #208
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Serum do twarzy

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Glyceryl polymethacrylate i Carbomer. Niby niewiele, ale ja osobiście jestem uczulona na takie zagrania producentów, że piszą jedno, np. 100% natury, 100% wegańskie, certyfikowane, w pełni bezpieczne, zaakceptowane przez..., a jednak okazuje się to kłamstwem.

Do cery wrażliwej istnieje mnóstwo kosmetyków, trudniej znaleźć takie, które są jednocześnie do wrażliwej, tłustej i trądzikowej i jeszcze przy okazji do dojrzałej
Trochę pogrzebałam w Internecie (na ile to jest wiarygodne źródło ) to nie są szkodliwe te substancje. Póki jestem zadowolona z efektów będę stosować i tak

Ciężko znaleźć kosmetyk do tak wielu wyróżników

Dzięki za odpowiedź
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 10:28   #209
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Serum do twarzy

Cytat:
Napisane przez makeup_lover Pokaż wiadomość
Trochę pogrzebałam w Internecie (na ile to jest wiarygodne źródło ) to nie są szkodliwe te substancje. Póki jestem zadowolona z efektów będę stosować i tak

Ciężko znaleźć kosmetyk do tak wielu wyróżników

Dzięki za odpowiedź
Te substancje są zabronione do stosowania w naturalnych kosmetykach certyfikowanych Ecocert, BDIH, Soil Association i przez wszystkie szanowane organizacje certyfikujące, więc są szkodliwe czy to dla ludzi czy dla środowiska.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 12:31   #210
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

Dziewczyny Wy się tu znacie, to może coś się od Was dowiem

Mam cerę mieszaną (policzki, nos - normalna, czoło i strefa wokół ust - tłusta, trądzikowa). Większość kremów powoduje u mnie zapychanie, dlatego mam duży problem ze znalezieniem kremu nawilżającego. Jeden mam taki pewniak, który nie robi mi krzywdy i ogólnie się sprawdza, ale gdy potrzebuję mocniejszego nawilżenia to niestety nie daje rady

Dlatego postanowiłam kupić serum nawilżające - zobaczyłam promocję na Delie i kupiłam. Dokładnie to: Delia Cosmetics. Serum do twarzy, szyi i dekoltu Kolagen.
Niby głównie ma działanie przeciwzmarszczkowe itp., którego jak na razie nie potrzebuję (mam 22 lata), ale może ten kolagen pomóc w odbudowie skóry w miejscach blizn i krostek.

Jak myślicie, nie zaszkodzi mojej skórze? Pomoże w nawilżeniu? Może ktoś stosował, jak się sprawdziło?
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-22 18:44:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.