Przedłużanie rzęs - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-14, 13:22   #1021
yacha
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 45
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez basaiii Pokaż wiadomość
dolne też się przedłuża, nie wiem czy sa do tego kolorowe rzęsy, na czarno oczywiście
wiesz co do ceny to pewnie zależy, ja nie kasuję klientek za kolorowe rzęsy, bo wklejam ich max kilkanaście na oko.
a można gdzieś zobaczyć takie przedłużone dolne rzesy? bo gdziekolwiek pytałam to mi mówiono, ze nie da rady, a boję się tego, że jak górne przedłuze to będzie to naturalnie wyglądało przy moich dolnych jasnych, krótkich rzęsach :/
yacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 12:23   #1022
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

tak, odżywka Revitalash naprawdę działa!wcześniej stosowałam Amplif eye z Xtremelashes i nie było efektów. a teraz prawie 2 miesiące mam Revitalash i rzęsy są dłuższe, grubsze, dolne mam mega gęste i ciemne, polecam! jeżeli wiecie, gzie można kupić taniej, proszę mi napisać na priv. podobno teraz jest jakiś zestaw z tuszem i bazą pod tusz właśnie takim zestawem jestem zainteresowana
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 13:42   #1023
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja jestem kompletnie zielona w tej kwesti,ale zainteresowalo mnie to przedluzanie rzes i mam takie male pytanko ,czy moge to zrobic sama w domu rzesami zakupionymi w drogerii ,ale rzecz ,ktore mnie interesuje najbardziej to to jak dlugo one sie beda trzymac ? czy to jest kwestia dni,tygodni czy moze jednego wieczoru ?
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 16:39   #1024
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

jesli kupisz rzesy na tasiemke to mozesz je sama przykleic w domu na wyjscie ale 1:1 nie ma mowy i napewno rzes w drogerii nie kupisz


pytanie do dziewczyn szukam dobrego removera ktory polecacie bo z SL nie jestem zadowolona trzeba sie nameczyc zeby nim rzesy usunąć
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 17:40   #1025
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
jesli kupisz rzesy na tasiemke to mozesz je sama przykleic w domu na wyjscie ale 1:1 nie ma mowy i napewno rzes w drogerii nie kupisz


pytanie do dziewczyn szukam dobrego removera ktory polecacie bo z SL nie jestem zadowolona trzeba sie nameczyc zeby nim rzesy usunąć
No ,a wlasnie ,ze je w drogerii widzialam i dlatego zaczelam sie nad tym zastanawiac,ale nie wiem jak dlugo bedzie sie to trzymac,wiec nie wiem czy mi sie oplaca pieniadze wydawac
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:04   #1026
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
jesli kupisz rzesy na tasiemke to mozesz je sama przykleic w domu na wyjscie ale 1:1 nie ma mowy i napewno rzes w drogerii nie kupisz


pytanie do dziewczyn szukam dobrego removera ktory polecacie bo z SL nie jestem zadowolona trzeba sie nameczyc zeby nim rzesy usunąć
ja ciągle używam tego z SL, w sumie do tej pory odklejałam tylko pojedyncze rzęski, gdybym miała nim całkowicie wszystkie zdejmować, faktycznie żmuuudna robota

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
No ,a wlasnie ,ze je w drogerii widzialam i dlatego zaczelam sie nad tym zastanawiac,ale nie wiem jak dlugo bedzie sie to trzymac,wiec nie wiem czy mi sie oplaca pieniadze wydawac
rzęsy 1:1 przedłuża się na zamkniętych oczach, przyklejana jest jedna rzęsa syntetyczna do jednej Twojej naturalnej, rzęsy separujesz pęsetkami, raczej mruganie okiem może przeszkadzać, raczej samemu przedłużać sobie rzęsy, ja nie widzę tego za bardzo...
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 19:11   #1027
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
ja ciągle używam tego z SL, w sumie do tej pory odklejałam tylko pojedyncze rzęski, gdybym miała nim całkowicie wszystkie zdejmować, faktycznie żmuuudna robota


rzęsy 1:1 przedłuża się na zamkniętych oczach, przyklejana jest jedna rzęsa syntetyczna do jednej Twojej naturalnej, rzęsy separujesz pęsetkami, raczej mruganie okiem może przeszkadzać, raczej samemu przedłużać sobie rzęsy, ja nie widzę tego za bardzo...
Widzialam w internecie filmik,na ktorym jest pokazane,jak to sie robi,ale zastanawia mnie ciagle jedno JAK DLUGO SIE TO TRZYMA ,nie czy sobie sama dam rade czy tez nie ?
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 11:22   #1028
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

romanaccia
jeżeli dobrze odtłuścisz rzęsy, i użyjesz dobrego kleju, to będą się trzymać bardzo długo. nawet ponad miesiąc myślę, jeżeli zestaw do przedłużania rzęs jest dostępny w drogerii, to powinien zawierać łagodny klej, byś nie zrobiła sobie krzywdy. ile taki zestaw kosztuje?
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 13:02   #1029
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez czarny_kruk Pokaż wiadomość
romanaccia
jeżeli dobrze odtłuścisz rzęsy, i użyjesz dobrego kleju, to będą się trzymać bardzo długo. nawet ponad miesiąc myślę, jeżeli zestaw do przedłużania rzęs jest dostępny w drogerii, to powinien zawierać łagodny klej, byś nie zrobiła sobie krzywdy. ile taki zestaw kosztuje?
od 6,50 do 35 euro
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 17:50   #1030
Tu_pak
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: szwędam się :)
Wiadomości: 150
Dot.: Przedłużanie rzęs

Szczerze nie podjęłabym się stosowania keju który nie wiem na jakiej bazie jest zrobiony. A co jak się okaże że po aplikacji jesteś uczulona na jakiś jego składnik, nie wybrazam sobie co wtedy. Jak idziesz do salonu jedak to się sprawdza najpierw. Ponadto samodizelne nieumiejętne założenie rzęs wydaje mi się, że moze byc niebezpieczne. Jak dla mnie wyjściem byłaby albo wizyta w salonie albo zrobienie certyfikatu co by mieć ogólną wiedzę na ten temat.
Sama myślę o zabiegu, stąd tez czytam wątek bo nie wiem na jakie się zdecydować chociaz i tak najlepiej wysluchac sugestii osob wykwalifikowanych.
Tu_pak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 19:39   #1031
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

za 6,5 euro ja bym spróbowała uczulenie może być zawsze i na wszystko )) ale nie musi jeżeli wystąpi, to zawsze pomoże lekarz okulista. ja kiedyś przyklejałam sobie "kępki" - kupowałam rzęsy na pasku i cięłam nożyczkami na kępki z 2-3 rzęs. i wyglądało to bardzo ładnie, całkiem dobrze się trzymało, no i nie trafiłam pęsetą do oka klej, który miałam był czarny i nie szczypał w oczy miałam naturalny efekt pięknych rzęs, i nie płaciłam u kosmetyczki za to, co mogłam zrobić sama. natomiast, gdybym chciała efekt na stałe i bardzo gęste, to poszłabym do stylistki rzęs. każdy wybiera, co mu bardziej się podoba
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 17:08   #1032
Kasztela
Raczkowanie
 
Avatar Kasztela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 62
Dot.: Przedłużanie rzęs

Hej, dziewczyny mozecie polecic mi jakis odtłuszczacz do rzes? A moze warto kupic takze primer? Czego wy uzywacie?
Kasztela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 07:14   #1033
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja mam odtłuszczacz i primer z SL bo na tej firmie pracuje no niestety remover jest beznadziejny wiec jak ktos ma namiary na dobry to bardzo chetnie
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 11:52   #1034
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Przedłużanie rzęs

witam,
dziewczyny jest promocja na gruponie na założenie rzęs 1:1 za 99pln na górnej powiece i tak się zastanawiam nad tym czy warto, może któraś z Was zakładała?
trochę sie boję...z drugiej strony marzy mi sie to już od dłuższego czasu...plizzz podpowiedzcie czy warto http://http://www.groupon.pl/deals/warszawa-extra/sunrise-warszawa/1778121?nlp=&CID=PL_CRM_1 _0_0_331&a=1724
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 13:43   #1035
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Kasztela Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny mozecie polecic mi jakis odtłuszczacz do rzes? A moze warto kupic takze primer? Czego wy uzywacie?
odtłuszczacz to zazwyczaj płyn z zawartością spirytusu (może być nawet tonik bezolejowy na spirytusie)

primer to sprawa bardziej skomplikowana. przygotowuję rzęsę do lepszej przyczepności... mi się przydaje w pracy bo zauważyłam że rzęski się lepiej z nim trzymają.
używam BiS (Beauty in Seoul)

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
ja mam odtłuszczacz i primer z SL bo na tej firmie pracuje no niestety remover jest beznadziejny wiec jak ktos ma namiary na dobry to bardzo chetnie
najlepszy remower to najtańszy płynny z buteleczce z pędzelkiem... taki można kupić na allegro. coś koło 15 zł kosztuje chyba. używam go do zmywania kleju z nefrytu i do usuwania pojedynczych rzęs microbrushem.
do usuwania wszystkich rzęs lepszy w żelu. używam różowego z BiS. testuję również inne, ale póki co klientki nie za bardzo chcą ściągać rzęski więc zdania narazie nie mam co do pozostałych.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 20:46   #1036
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

o odżywce Revitalash, to wcale nie znalazłam, gdzie można kupić taniej. zestaw z tuszem kosztuję ok.260zł, ale starcza odżywki na 3 miesiące. a zestaw z tuszem i bazą pod tusz za ok. 370zł starcza na 6 miesięcy i nawet bardziej się opłaca. co do cen, to mi się wydaję, że pilnują, aby wszędzie te ceny były takie same.

mam pytanko, czy remower do rzęs SL i BiS to nie to samo? mi się wydaję, że są robione na jednej fabryce i mają różne etykiety
klej z kamyczka można usunąć zwykłym acetonem, albo zawinąć kamyczek w folię aluminiową, błyszczącą stroną na zewnątrz ) wtedy nawet nie trzeba zmywać kleju a wystarczy zmienić "sreberko"
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 16:39   #1037
palulinka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam. Mam pytanie do bardziej doswiadczonych kolezanek. Dwa dni temu po raz pierwszy przedluzylam rzesy. i wszystko bylo ok do czasu... kilka godzin pozniej oczy zaczely mi lzawic i strasznie piec. Nastepnego dnia wszystko bylo dobrze. Nosze spoczewki, po zdjeciu ich dopiero sie zaczelo... bol niesamowity, pieklo jakby mi ktos szpilki w oczy wbijal. Dzis caly dzien chodze w okularach i wszystko bylo ok... i znow ten bol tym razem gdy mylam oczy woda. Co moze byc powodem? co zrobic? sciagnac?
palulinka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 06:51   #1038
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez palulinka001 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie do bardziej doswiadczonych kolezanek. Dwa dni temu po raz pierwszy przedluzylam rzesy. i wszystko bylo ok do czasu... kilka godzin pozniej oczy zaczely mi lzawic i strasznie piec. Nastepnego dnia wszystko bylo dobrze. Nosze spoczewki, po zdjeciu ich dopiero sie zaczelo... bol niesamowity, pieklo jakby mi ktos szpilki w oczy wbijal. Dzis caly dzien chodze w okularach i wszystko bylo ok... i znow ten bol tym razem gdy mylam oczy woda. Co moze byc powodem? co zrobic? sciagnac?
nie można moczyć oczu 48h po zakładaniu rzęs.
a jak piecze po 48h tzn że klej jest do du..y
soczewki przed zakładaniem lepiej zdjąć.
w każdym bądź razie niekomfortowe uczucia powinny zniknąć w ciągu dwóch dni. jak nie znikają to coś jet nie w porządku i radzę udać się do okulisty i kosmetyczki która zakładała rzęski
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 21:34   #1039
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Przedłużanie rzęs

to może być niestety reakcja na klej, jeśli nie przejdzie po kilku dniach radzę je zdjąć. Możesz spróbować założyć rzęski ale tylko na kleju z NL, on jest dla wszystkich wrażliwych, wiem bo mam to sprawdzone i niestety tylko w tej firmie dostępny. Kleję na dwóch klejach: SL lub jak kto woli BL (to jest to samo) i NL dla tych mega wrażliwych. Trzy z moich klientek są alergiczkami i przeszły niestety swoje na kleju SL, teraz przy NL nic się nie dzieje, ale dla stylistek to jest z kolei męka... ten klej b. wolno wiąże niestety, poza tym jest dość gęsty , ale cóż trzeba dbać o klientki i robić wszystko aby im nie szkodzić.
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 14:27   #1040
madampompa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
jesli kupisz rzesy na tasiemke to mozesz je sama przykleic w domu na wyjscie ale 1:1 nie ma mowy i napewno rzes w drogerii nie kupisz


pytanie do dziewczyn szukam dobrego removera ktory polecacie bo z SL nie jestem zadowolona trzeba sie nameczyc zeby nim rzesy usunąć
Ja mam dwa różne zmywacze kleju i ten z SL prawie nie działa,lepiej szło olejkiem rycynowym.
madampompa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 14:35   #1041
madampompa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja mam dwa kleje z Lash Perfect,jeden ultimate i drugi odor free dla wrażliwców ,przy czym żaden z nich jeszcze nie wywołał alergii u nikogo. Może masz po prostu przyklejone rzęsy do powieki?
madampompa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 19:00   #1042
madampompa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja mam z LP klej ultimate i klej odor free dla wrażliwych,ale żaden jeszcze nikogo nie uczulił .Może masz przyklejoną rzęsę do skóry powieki?

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasztela Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny mozecie polecic mi jakis odtłuszczacz do rzes? A moze warto kupic takze primer? Czego wy uzywacie?
Primer to oprócz odtłuszczania przygotowuje rzęsę pod klej . Czyli primer powinien być tej samej firmy co klej.
madampompa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 15:31   #1043
scarlettb
Raczkowanie
 
Avatar scarlettb
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 31
GG do scarlettb
Dot.: Przedłużanie rzęs

cześć dziewczyny,
ja mam pytanie,co do tych rzęs B&E. czy są tak samo dobre i czy warto je robić?
bo ja miałam przedłużane metodą 1:1 i po 2 tygodniach odpadły mi, a reszta mi odpadła przy demakijażu. a teraz mam zniszczone rzęsy swoje naturalne i nie wyglądają one za dobrze. nie wiem czy to kwestia mojego (nie)dbania o nie, kupiłam specjalny płyn i nie tarłam ich aż do dnia,gdy zostały mi ze 3. czy może to raczej pani,która mi nakładała je, zrobiła to źle.
scarlettb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 19:45   #1044
czarny_kruk
Raczkowanie
 
Avatar czarny_kruk
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja nosiłam 1:1 i jak tylko spróbowałam blink&go (Nouveau Lashes), to na drugi dzień już chciałam wracać do 1:1 Blink nie jest taki komfortowy, nie można rzęs uczesać, nie można porządnie umyć rzęs. po 2 tygodniach trzeba zdjąć całą konstrukcję, i ewentualnie można założyć jeszcze raz. moje rzęski w bardzo dobrym stanie trzymały się prawie 3 tygodnie )) potem wszystko zdjęłam i wróciłam do 1:1 blinka polecam na jednorazową okazję - ślub czy karnawał
czarny_kruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 21:39   #1045
scarlettb
Raczkowanie
 
Avatar scarlettb
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 31
GG do scarlettb
Dot.: Przedłużanie rzęs

aha, rozumiem.
no co dwa tygodnie to mnie nie urządza robienie rzęs niestety.
nie wiem, być może jeszcze raz się sobie zrobię właśnie 1:1,bo moje naturalne po ostatnim razie są w stanie tragicznym.
scarlettb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:38   #1046
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Przedłużanie rzęs

Dziewczyny-mam do was pytanie- kurs z metody 1:1 zrobila w styczniu i jak do tej pory nie bawilam sie w ten zabieg, bo nie bylo zainteresowania (zajmuje sie tez stylizacja paznokci). Teraz, przed okresem swiatecznym panie zaczely pytac i mam kilka umowionych, ale pojawil sie problem. Pare dni temu dla przypomnienia sobie zasad, chcialam przedluzyc rzesy mojej kolezance -nie zrobilysmy calej stylizacji, bo po ok. 2 godzinach zaczelam miec nudnosci (u niej bylo wszystko ok). Sciagnelam jej to, co zrobilam i umieralam jeszcze 2 dni. Gabinet mam w domu i jak przyjechali rodzice mowili, ze czuja straszna chemie - ja podejrzewam klej. Uzywam kleju SL, dla sredniozaawansowanych, faktycznie pamietam taki moment, ze poczulam jego zapach dosc intensywniej.. Mialyscie moze taki przypadek, ze sama stylistka byla tak wrazliwa na opary kleju, ze objawialo sie to u niej nudnosciami i wymiotami itd??
Drugi moj problem polega na tym, ze chyba nie daje sobie rady z tego typu zajeciam -np. nie moge trafic rzesa do rzesy naturalne. Pracuje na produktach SL, slyszalam o nich bardzo pozytywne opinie.. Jak wygladaly wasze poczatki-od razu bylo dobrze, czy borykalyscie sie z jakimis problemami??
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 17:54   #1047
Anuska235
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam Dziewczyny od jakiegos czasu robie rzeski poszlam na kurs do secret lashes. I razem z kursem kupilam sobie kuferek. Ale cos mi nie pasuje ten klej nie zawsze chce kleic rzesy. I teraz nie wiem czy to moja wina czy kleju(((( Pomozcie
Anuska235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 17:58   #1048
Anuska235
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

Witam jakis czas temu zrobilam sobie kurs przedlazania rzes i wraz z nim kupilam kuferek. I teraz nie wiem co sie dzieje ale niektore rzeski nie chca mi sie wogole przyklejac i odpadaja. A np nastepne sie pieknie kleja. Ale po paru godzinach odpadaja. Czym to jest spowodowane ?????????? Prosze o pomoc. Bo nie wiem czy to ja cos zle robie czy to wina kleju(((((((((((
Anuska235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 15:16   #1049
Anuska235
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie rzęs ?!

Witam mam pytanie w sprawie aplikacji rzes:

W listopadzie zrobilam kurs przedluzania rzes w Gdyni w Secret Lashes

i robie klientka i teraz jest ta, ze jak zakladam to nie zawsze one chca sie przyklejac do rzes bo jak np

doklejam nastepne rzesy to trzymaja sie pieknie i wszystko wyglada tak jak mnie uczyli na kursie

albo opdaja na nastepny dzien

czym to jest spowodowane tym ze ja cos zle robie czy tym ze mam lipny klej

i teraz jestem zalamana co mam robic co jest nie tak

prosze o pomoc z gory dziekuje Ania
Anuska235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 19:19   #1050
Anuska235
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 9
Dot.: Przedłużanie rzęs

[QUOTE=nadiuszka;29127820]dziewczyny, wszystkie jesteśmy różne i każda różnie reaguje na ten sam kosmetyk i klej.

mam ten sam klej od ponad roku. jedną klientkę uczulił, część (jakieś 5-10%) ma zaczerwienione oczka kilka godzin po aplikacji (po kropelkach typu Visine znika to bez śladu). reszta idzie se szczęśliwie na kilka tygodni i przychodzi dopiero na dopełnienie. sama sobie nim rzęski zakładałam i nie miałam żadnych komplikacji. 1 uczulona klientka w ciągu roku jakoś nie przekona mnie do zmiany kleju na ten o gorszej przyczepności.

Witam serdecznie a jak robisz sobie sama rzeski ??? I jeszcze mam taką sprawe


Mam pytanie w sprawie aplikacji rzes:

W listopadzie zrobilam kurs przedluzania rzes w Gdyni w Secret Lashes

i robie klientka i teraz jest ta, ze jak zakladam to nie zawsze one chca sie przyklejac do rzes bo jak np

doklejam nastepne rzesy to trzymaja sie pieknie i wszystko wyglada tak jak mnie uczyli na kursie

albo opdaja na nastepny dzien

czym to jest spowodowane tym ze ja cos zle robie czy tym ze mam lipny klej

i teraz jestem zalamana co mam robic co jest nie tak

prosze o pomoc z gory dziekuje Ania

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny-mam do was pytanie- kurs z metody 1:1 zrobila w styczniu i jak do tej pory nie bawilam sie w ten zabieg, bo nie bylo zainteresowania (zajmuje sie tez stylizacja paznokci). Teraz, przed okresem swiatecznym panie zaczely pytac i mam kilka umowionych, ale pojawil sie problem. Pare dni temu dla przypomnienia sobie zasad, chcialam przedluzyc rzesy mojej kolezance -nie zrobilysmy calej stylizacji, bo po ok. 2 godzinach zaczelam miec nudnosci (u niej bylo wszystko ok). Sciagnelam jej to, co zrobilam i umieralam jeszcze 2 dni. Gabinet mam w domu i jak przyjechali rodzice mowili, ze czuja straszna chemie - ja podejrzewam klej. Uzywam kleju SL, dla sredniozaawansowanych, faktycznie pamietam taki moment, ze poczulam jego zapach dosc intensywniej.. Mialyscie moze taki przypadek, ze sama stylistka byla tak wrazliwa na opary kleju, ze objawialo sie to u niej nudnosciami i wymiotami itd??
Drugi moj problem polega na tym, ze chyba nie daje sobie rady z tego typu zajeciam -np. nie moge trafic rzesa do rzesy naturalne. Pracuje na produktach SL, slyszalam o nich bardzo pozytywne opinie.. Jak wygladaly wasze poczatki-od razu bylo dobrze, czy borykalyscie sie z jakimis problemami??
Witam ja tez dopiero co zaczynam robic rzeski. I tez tak mialam z klejem, tylko ze mnie bolala strasznie glowa i to nawet pozniej przez dwa dni.

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość
nie można moczyć oczu 48h po zakładaniu rzęs.
a jak piecze po 48h tzn że klej jest do du..y
soczewki przed zakładaniem lepiej zdjąć.
w każdym bądź razie niekomfortowe uczucia powinny zniknąć w ciągu dwóch dni. jak nie znikają to coś jet nie w porządku i radzę udać się do okulisty i kosmetyczki która zakładała rzęski
Dziewczyny myslicie ze da rade zrobic sobie samemu rzeski ????

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Jeszcze jedną mam sprawe jaki jest dobry klej dla początkujących ??? Proszę o pomoc Dziękuje

Edytowane przez Anuska235
Czas edycji: 2011-12-19 o 18:46
Anuska235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.