niezwykłe zaskórniki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-08, 22:47   #1
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401

niezwykłe zaskórniki


problem może wydać się głupi, wręcz błahy, ale zaryzykuję
parę lat temu przeszłam kurację izotekiem. twarz, plecy i dekolt- zero krostek, istny cud. mam skórę bardzo wrażliwą, cierpię na pokrzywkę niewiadomego pochodzenia. podczas kuracji izotekiem wszystkie zaskórniki zniknęły. jednak po powróciły i to niezwykle irytujące. zostały tylko na nosie i wokół, ale są koszmarne, ponieważ... same wychodzą ( nie wiem, czy miałyście z czymś takim do czynienia, ale po kąpieli lub choćby umyciu twarzy zaczynają niejako wychodzić z porów i mam wokół nosa mnóstwo igiełek- zaskórników, za które jak pociągnę pęsetą to wychodzą.. wygląda to bardzo nieestetycznie. nie wiem czemu tak się dzieje, ale kiedy je usunę, to parę dni potem mogę znów przy nich z powodzeniem dłubać. próbowałam traktować je peelingiem, ale to bez sensu. chciałam spróbować lekkich kwasów, ale moja skóra jest chyba zbyt delikatna i nie wierzę zbytnio w efekty..
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 12:53   #2
rutki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 202
Dot.: niezwykłe zaskórniki

No i dobrze ,ze wychodza,musisz oczyszczac skore na nosie i wokol,zdezynfekowac,gdyby tak nie bylo,znowu by powstaly ropne krosty.
rutki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-10 13:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.