Praca w sklepie Carry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-08, 12:48   #1
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Wink

Praca w sklepie Carry


Czesc.Dostałam prace w sklepie Carry na pasaży handlowym.Bardzo sie ciesze bo wreszcie mam prace i zarobek też nie najgorszy.ale mam pytanie czy któras z was pracuje w tym sklepie,albo innym z ciuchami na pasażu handlowym?Jakie sa godziny pracy?I ogólnie jestescie z takiej pracy zadowolone?
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 13:42   #2
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Praca w sklepie Carry

praca na zmiany bo jak wiadomo centra handlowe sa czynne do godz 22. carry to dosc duzy sklep ale nigdy nie widzialam tam tlumow ludzi wiec mysle ze pracy wcale tam duzo nie ma
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 13:49   #3
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Praca w sklepie Carry

Moja koleżanka w takowym sklepie pracuje - ale z bardziej elegancką odzieżą. Z tego co mówi, jeśli chce dostać premie to musi miesięcznie 5 tyś wyciągnąć od klientów. A praca na zmiany - to wiadomo.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 16:07   #4
kubuku86
Raczkowanie
 
Avatar kubuku86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Praca w sklepie Carry

iza243 a jakie zarobki?? jeśli mnie zatrudnią to tak jak studentkę czy szukają takich chętniej bo maja zniszki z zus-u?
bo myślę też o jakiś sklepiku w pasażu handlowym może być odzieżowy ale chętniej w czymś typu DUKA
Właśnie zaczynam czegoś szukać ale we Wrocku
kubuku86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 16:35   #5
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Praca w sklepie Carry

Mi zaproponowali 12oo netto.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 11:43   #6
mandragora79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w sklepie Carry

Minęło dużo czasu, a sytuacja się nie zmieniła dla sprzedawcy 1 200 netto Kiedyś były premie za dobrą pracę zależne od wielkości i miejsca sklepu (100-450 zł). Dla ciekawych proszę pytać, dość długi czas tam pracowałam.
mandragora79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 12:51   #7
wredniareczka02
Raczkowanie
 
Avatar wredniareczka02
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 175
GG do wredniareczka02
Dot.: Praca w sklepie Carry

Też pracowałam w CH praca na zmiany, zależy ile osób zatrudnionych w sklepie. centra handlowe otwarte (przynajmniej u mnie ) 0d 9 do 21. My pracowałyśmy 12h w pracy i następny dzień wolny, musiało jednak wypadać w miesiącu tak, aby zgadzało się na pełny etat. 2 lata temu płacili 1050 netto ( pensja stała, premia tylko w grudniu:/).

Ogólnie miło wspominam, jednak jak emocje opadną z zachwytu znalezienia pracy, przykro było kiblowa np cały weekend (sob 9-21, a nd np. od 13-20), gdy wszyscy znajomi odpoczywali czy szli na impreze .
Kwestia przyzwyczajenia chyba

U mnie było nas tylko dwie, takze siedziało się samemu, czasami i 0 utargu dziennego się zdarzało, że gęby nie było do kogo otworzyć przez cały dzień
__________________
Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna
wredniareczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 17:11   #8
Malina112
Raczkowanie
 
Avatar Malina112
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: Praca w sklepie Carry

Jeśli kogoś by to jeszcze interesowało to podam najświeższe informacjepracuje w carry od tygodnia. Jestem na 3miesięcznym okresie próbnym.płacą 1650brutto , co daje jakieś 1200 na rękę. Pracuje się po 12godzin. W sumie w miesiącu do pracy idzie się około 15razy. Jak dla mnie plusem tej pracy jest to że płacą jest niezłą jak dla kogoś kto rzucił studia i czeka aby od października iść na nowe i mieszka z rodzicami minusem jest u mnie kierownictwo, a szczególnie jedną z nich której się wydaje że pozjadala wszystkie rozumy. Kolejnym minusem , przynajmniej dla mnie jest praca po 12 godzin. Po 8 godzinach już czuje jak nogi wbijają mi się w podłogę. Trzecim minusem jest brak jakichkolwiek szkoleń. Nie uczą jak składać od deski, zasad jakie panują w sklepie itd. A klienci często pytają, a ją po prostu wielu rzeczy nie wiem bo skąd. No i podobno, przynajmniej u nas jest straszna rotacja, nie przedłużają okresów próbnych. I to chyba tyle.
Malina112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 14:20   #9
Oswin
Przyczajenie
 
Avatar Oswin
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w sklepie Carry

Po tylu latach znalazłam ten wątek i jestem zaskoczona.
Kilka dni temu byłam w sklepie Carry na rozmowie o pracę. Wiecie co mi zaproponowali ? Pracę 7 dni w tygodniu, po 8-12 godzin. W rzeczywistości 13 godzin, ponieważ praca od 8:00 do 21:00 ma w środku przerwę 30 i 15 min.
Zarobek : 1400 zł na rękę.
Jak moja mama o tym usłyszała to stwierdziła, że to wyzysk i na pewno jest nie legalne. Odrzuciłam ich ofertę.
Oswin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 14:19   #10
asrash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Praca w sklepie Carry

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Oswin Pokaż wiadomość
Po tylu latach znalazłam ten wątek i jestem zaskoczona.
Kilka dni temu byłam w sklepie Carry na rozmowie o pracę. Wiecie co mi zaproponowali ? Pracę 7 dni w tygodniu, po 8-12 godzin. W rzeczywistości 13 godzin, ponieważ praca od 8:00 do 21:00 ma w środku przerwę 30 i 15 min.
Zarobek : 1400 zł na rękę.
Jak moja mama o tym usłyszała to stwierdziła, że to wyzysk i na pewno jest nie legalne. Odrzuciłam ich ofertę.
Czy to było w CH Riviera w Gdyni?
asrash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 07:38   #11
52arotka
Raczkowanie
 
Avatar 52arotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: stoke-on-trent
Wiadomości: 66
GG do 52arotka
Dot.: Praca w sklepie Carry

daja2350brutto---daje to 1800netto
(w biedrze w wawie mialam 2140br co dawalo 1630l ne)
zlozylam podanie bo mowia ze dobre warunki coz niektorzy mowili to samo o biedronce a mozesz wytrzymac tam gora 6miesiecy(glownie twoimi szefami sa polglowki i zazdrosnicy wiec psychika siada)
ale umowa o prace,sklep blisko wiecja sprobuje
52arotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-26, 15:35   #12
aleksander93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 3
Dot.: Praca w sklepie Carry

Byłem dzisiaj na rozmowie w Carry, rekrutacja do nowopowstającego centrum handlowego Libero w Katowicach w dzielnicy Ligota/Brynów. Zaproponowali mi 1600 zł netto za cały etat w oparciu o umowę o pracę, to jakaś kpina, a nie wynagrodzenie. Odrzuciłem tę ofertę. Dodam, że na pół etatu w H&M też w oparciu o umowę o pracę zarabiałem 910 zł netto plus średnio 150 zł z nadgodzin....
aleksander93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-26 16:35:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.