Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-27, 12:40   #61
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Możesz rzucić okiem na nie, bo wkleiłam zdjęcie w tym temacie.
Oczywiście, że problem leży w psychice - jestem strasznie zakompleksiona i mam zaniżone poczucie własnej wartości
Pracuję nad tym, ale niestety kiepsko mi to idzie


No chyba sobie żartujesz z tymi szkaradnymi oczami! Na zdjeciu wygladaja bardzo ładnie, oryginalnie! Kwestia gustu, mi się podobają. I na pewno nie są przeciętne, tylko sie wyróżniają A, to się ceni. Ja tez jak kazdy mam kompleksy, ale troche nabieram dystansu i przekonuje sie do wlasnego wygladu coraz bardziej. Jak miałam 13 lat była masakra, teraz jestem nie wiele starsza w sumie (21l) ale w mojej glowie od tamtej pory zaszly wieelkie zmiany I naprawde trzeba polubic, to co się ma. Tym bardziej jesli, to sa takie ciekawe oczy jak Ty masz!!
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 12:57   #62
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
A, to się ceni. Ja tez jak kazdy mam kompleksy, ale troche nabieram dystansu i przekonuje sie do wlasnego wygladu coraz bardziej. Jak miałam 13 lat była masakra, teraz jestem nie wiele starsza w sumie (21l) ale w mojej glowie od tamtej pory zaszly wieelkie zmiany I naprawde trzeba polubic, to co się ma. Tym bardziej jesli, to sa takie ciekawe oczy jak Ty masz!!
W takim razie zazdroszczę podejścia
Jestem w twoim wieku, ale kompleksy ciągną się od dzieciństwa i niestety nie maleją
Dystans udało mi się wyrobić, potrafię się wręcz śmiać ze swoich mankamentów. No ale niestety mam często takie mini-depresje i chyba ogólnie rzecz biorąc mam autodestrukcyjne skłonności

Aj aj...ale zrobiłyśmy offtop
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:42   #63
Mangowo
Przyczajenie
 
Avatar Mangowo
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

...
a uzywala ktora soczewek "powiekszajacych" z geo optica?
Na allegro znalazlam jedna oferte, oferuja sie, ze maja soczewki tej firmy ktore daja efekt mangowych oczu...
tak mi sie niezbyt wydaje, zwlaszcza, ze wymiary maja takie jak colorvue big eyes wiec chyba lekki pic na wode..
Mangowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:58   #64
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cytat:
Napisane przez Mangowo Pokaż wiadomość
...
a uzywala ktora soczewek "powiekszajacych" z geo optica?
Na allegro znalazlam jedna oferte, oferuja sie, ze maja soczewki tej firmy ktore daja efekt mangowych oczu...
tak mi sie niezbyt wydaje, zwlaszcza, ze wymiary maja takie jak colorvue big eyes wiec chyba lekki pic na wode..
Wątpię czy kupowanie soczewek na Allegro jest dobrym pomysłem
A tak by the way...niebieskie soczewki na ciemne oczy - można tak zrobić? Będzie przebijać kolor?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:15   #65
Mangowo
Przyczajenie
 
Avatar Mangowo
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Wątpię czy kupowanie soczewek na Allegro jest dobrym pomysłem
A tak by the way...niebieskie soczewki na ciemne oczy - można tak zrobić? Będzie przebijać kolor?
Skarbie, ja soczewki juz z 7 lat nosze i o ile nie mowisz teraz o podrobach, to bez znaczenia gdzie kupisz takie soczewki. Na allegro konta ma wiele sklepow optycznych i w ten sposob handluja towarem ;]

A jesli chodzi o niebieskie soczewki na ciemnych oczach to co najwyzej acuvue colours 2 mozna tutaj polecic, aczkolwiek przy duzym oswietleniu, kiedy zrenica maleje, brazowa czy inna ciemna teczowka jest bardzo widoczna i sztucznie to wyglada... ja uslyszalam kiedys "ladne soczewki pani nosi"( mam dosc ciemne, zielonobrazowe oczy), a przeciez nie chodzi o to zeby soczewke bylo widac ...
Mangowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 10:43   #66
anangelssmile8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

hej ja mam te soczewki blue cm-832... i bez kitu nie daja one takiego efektu jak powinny... japonki mają po prostu małe oczka i na nich soczewki wyglądaja nieco inaczej. Najprawdopodobniej szkła te dają efekt soczewek colorVue -cool blue Moja koleżanka miała takie czarne(dolly black) i elekt wielkości oka jest taki sam;p

Edytowane przez anangelssmile8
Czas edycji: 2009-06-04 o 10:44
anangelssmile8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 13:07   #67
ale jazda
Przyczajenie
 
Avatar ale jazda
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
GG do ale jazda Send a message via Skype™ to ale jazda
Thumbs up Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Moje kochane! mam soczewki dolly black i jakies niebieskie (nie powiekszajace), kupilam bo moj kolor oczu jest jakby to ladnie nazwac-sraczkowaty!!! wade mam -1.75. ogolnie oba kolory wygladaja fajnie, ale dolly black rzeczywiscie powieksza oko!!! ale na poczatku mi sie wydawalo to sztuczne... faktycznie niebieski wyglada troche sztucznie pod fleszem, ale wtedy wyglada sie unikatowo !!! mi sie podobaja! jak mi sie uda to przesle Wam zdjecia.
buziaczki ogromne
ale jazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 23:48   #68
patology
Przyczajenie
 
Avatar patology
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

razem z koleżanką zastanawiamy się nad kupnem tych czarnych mega powiększających więc jeśli któraś z was ma je to czy mogłaby wstawić zdjęcie przed i po założeniem ich?
tylko teraz pojawia się problem (przynajmniej u mnie). Mam jasną karnacje a moje oczy są błękitne więc nie wiem, czy w tych czarnych nie uzyskam efektu pt "choroba psychiczna"
jakieś rady, przemyślenia?
patology jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 00:00   #69
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cytat:
Napisane przez patology Pokaż wiadomość
Mam jasną karnacje a moje oczy są błękitne więc nie wiem, czy w tych czarnych nie uzyskam efektu pt "choroba psychiczna"
jakieś rady, przemyślenia?
Może symulacja w jakimś programie graficznym?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 12:58   #70
ale jazda
Przyczajenie
 
Avatar ale jazda
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
GG do ale jazda Send a message via Skype™ to ale jazda
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

juz Wam wysyłam fotki mojego sraczkowatego, niebieskie i dolly black.
wszystkie zdjecia byly robione twarza do okna. wiec widac wszystkie niedoskonalosci soczewek. ale mysle, ze normalnie tego nie widac...
mam nadzieje, ze pomoze Wam to w wyborze.
buziaczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01540.jpg (28,1 KB, 1087 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01539.jpg (71,4 KB, 1186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01542.jpg (35,6 KB, 1236 załadowań)
ale jazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 13:02   #71
ale jazda
Przyczajenie
 
Avatar ale jazda
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
GG do ale jazda Send a message via Skype™ to ale jazda
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

ps. te czarne soczewki, moim skromnym zdaniem, tylko fajnie wygladaja przy dobrze pomalowaych oczach.
ale jazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 13:20   #72
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Orientuje się może ktoś, czy są soczewki zwykłe, korekcyjne, które "barwią" tęczówkę na granatowo? Jeżeli tak, to jakby taka soczewka wyglądała na brązowym oku? Efekt byłby widoczny?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 18:13   #73
ale jazda
Przyczajenie
 
Avatar ale jazda
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
GG do ale jazda Send a message via Skype™ to ale jazda
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

z tego co obserwowałam w internecie-na allegro i wieeeeeluuuu innych- nie widzialam koloru granatowego :-( ale fajny pomysl na taki mysle, ze moglyby bardzo ladnie wygladac na brazowych teczowkach, efekt bylby widoczny zwlaszcza w duzym swietle...ale to jest moja skromna opinia...
ale jazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 00:39   #74
olka1183
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 42
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Dodaję moje zdjęcia naturalnych oczu i w soczewkach Big Eye " Pretty Hazel"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dfsffsd.jpg (5,3 KB, 850 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4353r3.jpg (7,0 KB, 940 załadowań)
olka1183 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 16:15   #75
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Smile Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

hej tak sobie czytam watek, bo wlasnie kupilam nowe kolorowe soczewki i chcialam sie podzielic spostrzezeniami

mam ciemne brazowe oczy ipamietam jak z 6 lat temu probowalam nib- kolorujacych soczewek Freshlooka/Focusa (nie pamietam firmy). Byly do bani i nic nie zmienily:/ troszke bylam rozczarowana.
Ale po 6latach chyba technika poszla naprzod ja mam Bausch& Lomba Platinum - na ciemnych brazowych oczach wygladaja na zielonkawe-niebieskie, roznica niesamowita jak zrobie fotki, wkleje jakies takze ktos tu pytal o soczewy na ciemne oczy, mozna i da sie zmienic kolor, trzeba tylko znalezc takie nieprzezroczyste
A te wszystkie co podkreslaja naturalny kolor oczu, sa jak dla mnie o ...rozbic :p
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 22:35   #76
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Orientuje się może ktoś, czy są soczewki zwykłe, korekcyjne, które "barwią" tęczówkę na granatowo? Jeżeli tak, to jakby taka soczewka wyglądała na brązowym oku? Efekt byłby widoczny?
nie wiem czy dobrze cię rozumiem, czy chodzi ci o przeźroczyste, podbarwione soczewki? jezeli tak, to ja uzywałam niebieskich(royal blue bodajże) focusów podkreślających naturalny kolor jasnych oczu na moich brązowych. oczy były ciemniejsze, ale efekt na tyle subtelny, że zrezygnowałam, bo zwyczajne soczewki sa tańsze i bardziej komfortowe
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:46   #77
Wertka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: blisko monitorka:)
Wiadomości: 213
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Trzeba spróbować, wcześniej nie miałam o czynienia z kolorowymi soczewkami
__________________
Wierzyć - to znaczy nawet nie pytać, jak długo jeszcze mamy iść po ciemku.

Jan Twardowski

Wertka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 11:16   #78
AkiSuroi
Przyczajenie
 
Avatar AkiSuroi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Ja mam takie soczewki,są świetne *____* kupiłam czarne na allegro u Geooptica.
Jestem azjatką więc na skośnych oczach to daje efekt. Na wąskich też, aczkolwiek
powiększą je i będą bardziej atrakcyjne. Nie są drogie ja za dwie zapłaciłam 48zł są kwartalne.
AkiSuroi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 13:14   #79
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cytat:
Napisane przez AkiSuroi Pokaż wiadomość
Ja mam takie soczewki,są świetne *____* kupiłam czarne na allegro u Geooptica.
Jestem azjatką więc na skośnych oczach to daje efekt. Na wąskich też, aczkolwiek
powiększą je i będą bardziej atrakcyjne. Nie są drogie ja za dwie zapłaciłam 48zł są kwartalne.
AkiSuroi czy mogłabyś wkleić w temacie, albo wysłać mi na pw zdjęcie? Bo też się bardzo nastawiłam na te soczewki (i też na czarne, bo mam ciemnie oczy). Ja mam nie tylko wąskie oczy, ale mam również fałdkę, więc myślę, że u mnie efekt może być podobny jak u Ciebie.

Pozdrawiam.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 16:42   #80
GeeV
Przyczajenie
 
Avatar GeeV
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Hej ja mam piwno brązowe oczy i teraz kupilam sobie ColourVue o odcieniu cool blue, efekt jak na zdjeciu.
Jestem trochę zmieszana bo nie wiem na którą stronę zakładać te soczewki ;p bo z każdej strony wygladaja inaczej.
Doradźcie która strona jest prawidłowa^^
__________________
'Jest nadzieja w każdym dniu,
może nawet jutro znów zdarzy się cud.'

Edytowane przez GeeV
Czas edycji: 2009-09-19 o 16:53
GeeV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:03   #81
pakunia83
Raczkowanie
 
Avatar pakunia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Od kilku dni chodzi za mną zmiana koloru oczu.Przeglądałam allegro..jest tam tego masa.Ale najbardziej podobaja mi sie soczewki 2-tonowe MANGI CM-831
nie mam wady wzroku chce sobie o tak zmienic kolorek...czy wiecie cos o nich?o firmie geooptica?mają tanie soczewki 3-miesięczne..



---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez AkiSuroi Pokaż wiadomość
Ja mam takie soczewki,są świetne *____* kupiłam czarne na allegro u Geooptica.
Jestem azjatką więc na skośnych oczach to daje efekt. Na wąskich też, aczkolwiek
powiększą je i będą bardziej atrakcyjne. Nie są drogie ja za dwie zapłaciłam 48zł są kwartalne.
AkiSuroi czy nie bolą Cie po nich oczy?bo czytałam w komentarzach na allegro ze strasznie pien\ką po nich oczy...tez własnie chce takie sobie kupic tylko ze te ultra fiolet

Edytowane przez pakunia83
Czas edycji: 2009-09-24 o 10:31
pakunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:33   #82
pakunia83
Raczkowanie
 
Avatar pakunia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

ja chce własnie takie . w wumie u okulisty bylam rok temu...nie mam zadnej wady wiec nie musze juz sie konsultowac z lekarzem. przeciez to zerówki...napalilam sie strasznie.co myslicie o tym kolorze...dla mnie te soczewki sa bajeczne...w sumie mam zielone oczy i nie wiem jak to bedzie wygladalo ale juz dzis je zamowie i jak je dostane napisze wam co i jak;d;d
pakunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 18:51   #83
anyanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 144
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Powiem Wam więcej dziewuchy, Japonki i Koreanki nie tylko sobie podklejają powieki ale idą na specjalną operację plastyczną, w której nacina się powiekę aby powstała podwojna i oczy wydawały się większe...Oba zabiegi, podklejanie i operacja mają jednak na celu uformowanie podwójnej powieki, czyli czegoś co my Europejczycy mamy naturalnie, daje to efekt wiekszego, okrągłego oka. Stąd też, takie podklejanie jak one robią to raczej u nas na wiele by się nie zdało :P

A, i jak już jesteśmy przy sprostowywaniu (ktos wcześniej sprostowywal o mandze...) to te soczewki to wynalazek nie Japończyków a Koreańczyków akurat choć w Japoni też są popularne. Wpiszcie sobie jak chcecie Ayumi Hamasaki w googlach - przykład laski, która nosi takie soczewki plus jest po operacji powieki (rzeczywiście efekt niesamowity)
anyanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 19:58   #84
pakunia83
Raczkowanie
 
Avatar pakunia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

mam juz swoje soczewkiŚLICZNE SĄ
pierwszy raz...bałam sie przy zakładaniu ale wskoczyły samepóźniej wstawie fotke
__________________
pakunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:50   #85
pakunia83
Raczkowanie
 
Avatar pakunia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

te soczewki niestety ale sa tylko dla tych które maja ciemne oczy...

ja mam zielone i wieczorem fajniutko to wyglada...ale w dzien nie wyjde w nich napewno
jak laska z marsa bym wygladala...

fajnie powiekszaja oczka

jedyne dobre dla mnie to te ktore maja tylko obramowke czarna by powiekszyc...

i takie sobie teraz zamowie

bo te z kolorem niestety ale nie sa dla mnie...a szkoda...


wieczorem na impreze tak...ale nie w dzien bo ludzi wystrasze hehe
__________________
pakunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 12:59   #86
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

ja mam pretty hazel i bardzo mi sie podobają, nie mam w tej chwili jak zrobić zdjęcia, ale jak będę miała możliwość to wkleje
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 19:07   #87
pakunia83
Raczkowanie
 
Avatar pakunia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cytat:
Napisane przez Mycha84 Pokaż wiadomość
ja mam pretty hazel i bardzo mi sie podobają, nie mam w tej chwili jak zrobić zdjęcia, ale jak będę miała możliwość to wkleje

a jaki masz naturalnie kolor oczu?
__________________
pakunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 00:15   #88
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

wstaw wstaw te fotki jak to wyglada!!
mozecie dac jakiegos linka skąd zamawiacie te soczewki? bo ja sie cos nie umiem allegrem poslugiwac
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 17:06   #89
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Dziewczyny, mam zielonkawy kolor oczu a chciałabyn brązowe. Zastanawiaąłm się nad Big Eye Pretty Hazel ale boję się, ze będzie widać moją tęczówkę wyłażącą przez otwór na źrenicę. Moze Natural Ring? Myślałam też nad soczewkami firmy VisionScience brązowe lub piwne. Czy któraś z Was miała takie soczewki? Jak faktycznie wyglądaja na oku? Bo nigdzie nie mogę znaleźć fotek. Pomóżcie
erolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 11:37   #90
lil5678910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Ja mam Big Eyes Pretty Hazel kwartalne, nosze je juz miesiac i czuje je bardzo w oku, na poczatku tak nie bylo,a teraz prawie w ogole nie moge je nosic, nie wiem co jest z nimi.... Ktos mial moze tez taki problem??
lil5678910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.