Picie wody - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-25, 11:21   #31
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Picie wody

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
reklama na wizażu jest płatna, sugeruję zmianę podpisu, inaczej punkty będą lecieć do skutku.

pozdrawiam.
Ale jaka to reklama? Ani żadnych korzyści z tego nie ma, nikt mu nie płaci. To chyba dobrze, że chce uświadamiać ludzi?

EdoErgo - dorosnąć to już dorosłam, ale jak na podwyższenie cholesterolu to chyba nie te lata.
__________________
Niby miasto, a świnie luzem chodzą
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 16:14   #32
ladynight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 19
Dot.: Picie wody

dużo ludzi się nabiera na przereklamowane zrodlane wody, poki nie wiedzialam jak je rozroznic tez sie nabieralam
ladynight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 08:03   #33
Edo_ergo_sum
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zamość, Irl
Wiadomości: 1 034
GG do Edo_ergo_sum
Dot.: Picie wody

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
reklama na wizażu jest płatna, sugeruję zmianę podpisu, inaczej punkty będą lecieć do skutku.

pozdrawiam.
Obie strony są non-profit, nie rozumiem w czym problem?
Czyli wszyscy co mają jakieś linki w opisach będą punktowani i wymagana bedzie reklama?
Jakiego skutku tutaj oczekujemy? Zbanowania?

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez roksanula Pokaż wiadomość
Ale jaka to reklama? Ani żadnych korzyści z tego nie ma, nikt mu nie płaci. To chyba dobrze, że chce uświadamiać ludzi?

EdoErgo - dorosnąć to już dorosłam, ale jak na podwyższenie cholesterolu to chyba nie te lata.
Może mieć wiele czynników. od diety po jakieś zmiany w organizmie i też zależy jakie te podwyższenie jest? i czego dokładnie?
Edo_ergo_sum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 11:57   #34
Florela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Picie wody

Wlasnie znalazlam wzor na obliczenie ilosci wody, ktora powinnysmy w siebie wlewac kazdego dnia. Wage ciala (np 50kg) dzielimy przez 30, czyli jak jak mam 50kg:30= 1.6 lira wody (lub innych plynnych substancji) to dzienne zapotrzebowanie mojego organizmu. Trzeba pamietac o tym, ze woda jest niemal we wszystkich produktach jakie spozywamy np jajko zawiera 78% wody. Osobiscie mam problem z kontrolowaniem ilosci jaka wypijam kazdego dnia. Czy moze ktos slyszal o butelce, ktora wyposazona jest w kalkulator i oblicza ilosc napelniania? Najlepiej gdyby co godzine wydawala dzwiek przypominajacy o jej piciu. Szukalam czegos takiego ale nigdzie nic takiego nie znalalam. Powinnam chyba to opatetowac
Florela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 09:33   #35
roksanula
Rozeznanie
 
Avatar roksanula
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 950
GG do roksanula
Dot.: Picie wody

Cytat:
Napisane przez Florela Pokaż wiadomość
Wlasnie znalazlam wzor na obliczenie ilosci wody, ktora powinnysmy w siebie wlewac kazdego dnia. Wage ciala (np 50kg) dzielimy przez 30, czyli jak jak mam 50kg:30= 1.6 lira wody (lub innych plynnych substancji) to dzienne zapotrzebowanie mojego organizmu. Trzeba pamietac o tym, ze woda jest niemal we wszystkich produktach jakie spozywamy np jajko zawiera 78% wody. Osobiscie mam problem z kontrolowaniem ilosci jaka wypijam kazdego dnia. Czy moze ktos slyszal o butelce, ktora wyposazona jest w kalkulator i oblicza ilosc napelniania? Najlepiej gdyby co godzine wydawala dzwiek przypominajacy o jej piciu. Szukalam czegos takiego ale nigdzie nic takiego nie znalalam. Powinnam chyba to opatetowac
W sumie ludzie na sprzedaży kamieni zarabiają to i na takim bzdecie zarobią.
Najlepszym wskaźnikiem jest nasze pragnienie i to ono nam mówi czy mamy się napić czy nie.
Jeszcze, żeby mi coś pikało i wskazywało, czy akurat mi się chce pić czy nie...
__________________
Niby miasto, a świnie luzem chodzą
roksanula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.