Urlop nad morzem 2013 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-18, 10:02   #1
Justa084
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6

Urlop nad morzem 2013


Jak myslicie, czy warto wyjechac na urlop po slubie nad polskie morze, na przyklad do SPA? Czy ktoras z Was wybrala taka opcje? Prosze podzielcie sie wrazeniami.
Justa084 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 11:17   #2
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Urlop nad morzem 2013

Cytat:
Napisane przez Justa084 Pokaż wiadomość
Jak myslicie, czy warto wyjechac na urlop po slubie nad polskie morze, na przyklad do SPA? Czy ktoras z Was wybrala taka opcje? Prosze podzielcie sie wrazeniami.
Zalezy co lubisz, czy wolisz wlasnie spa czy wolisz wylegiwanie na plazy, ile chcesz przeznaczyć pieniędzy, czy to będą tygodniowe wakacje czy sam weekend, jeśli macie spora gotowke możecie polecieć sobie na wakacje zagranice, możecie wybrać polskie morze ale spac w hotelu i mieć wszystko pod nosem, lub po taniości wybrać kwatere prywatna z własnym wyżywieniem. Czego oczekujecie od tych wakacji, wypoczynku, relaksu, komfortu, czy zwykłego bycia we dwoje ?
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:27   #3
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Urlop nad morzem 2013

Ja myślę, że wyjazd nad polskie morze do hotelu SPA jest bardzo dobrym pomysłem na podróż poślubną
My ostatecznie chcemy pojechać za granicę, ale uważam, że takie SPA to jest też super pomysł i mega relaks. Ja uwielbiam takie klimaty
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 08:00   #4
Justa084
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Urlop nad morzem 2013

Zalezy mi glownie na spedzeniu czasu we dwoje po slubie pozostanie nam niecaly tydzien urlopu, wiec dlatego nie chcemy za bardzo jechac zagranice. Dlatego tez wybieram Polske, ale za bardzo nie wiem, gdzie pojechac, niekoniecznie musi to byc SPA, choc jak dla mnie taki relaksik jest bardzo kuszacy

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Chetnie wybralabym jakis hotelik z wyzywieniem, zeby miec wszystko pod nosem, oczywiscie za jakas cene graniczaca ze zdrowym rozsadkiem .
Justa084 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 13:27   #5
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: Urlop nad morzem 2013

Cytat:
Napisane przez Justa084 Pokaż wiadomość
Zalezy mi glownie na spedzeniu czasu we dwoje po slubie pozostanie nam niecaly tydzien urlopu, wiec dlatego nie chcemy za bardzo jechac zagranice. Dlatego tez wybieram Polske, ale za bardzo nie wiem, gdzie pojechac, niekoniecznie musi to byc SPA, choc jak dla mnie taki relaksik jest bardzo kuszacy

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Chetnie wybralabym jakis hotelik z wyzywieniem, zeby miec wszystko pod nosem, oczywiscie za jakas cene graniczaca ze zdrowym rozsadkiem .
To w takim wypadku wybrałabym SPA. Nigdy nie wiesz jaka będzie pogoda nad morzem, wiec warto by było mieć alternatywę na chłodniejszy dzień niż siedzenie na plazy w kurtce. Jeszcze jak jesteście ograniczeni czasowo to ten czas warto wykorzystać na maksymalny relax. Poszukaj na grouponie, często np. w gorach sa fajne ośrodki z atrakcjami, basenami, zabiegami itd.
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.