Ubrania dla bardzo szczupłych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 20:32   #1
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343

Ubrania dla bardzo szczupłych


Jeśli podobny wątek już się pojawił, proszę o usunięcie/podłączenie; ja nic takiego nie zauważyłam, ale błądzić jest rzeczą ludzką
Otóż, od dziecka jestem osobą bardzo szczupłą, by nie rzec, chudą - przy wzroście 157 cm ważę 38 kg (mam 20 lat). Z miejsca chcę zapewnić, że nie mam żadnych problemów z jedzeniem, po prostu mam bardzo szybką przemianę materii. Rodzinne, niestety.
Zazwyczaj noszę rozmiar 32/34, jednak moim największym utrapieniem są spodnie, których nijak na mnie nie ma, nawet w działach dziecięcych.
Wierzę, że takich chudzielców jak ja jest więcej, stąd pytanie - gdzie szukacie dla siebie ubrań? Jakie sklepy możecie polecić?
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 20:41   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ubrania dla bardzo szczupłych

Nie polecę nic innego jak działy dziecięce sieciówek reserved,h&m,f&f,cherokee .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:05   #3
Ylaa
Rozeznanie
 
Avatar Ylaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 636
GG do Ylaa
Dot.: Ubrania dla bardzo szczupłych

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Jeśli podobny wątek już się pojawił, proszę o usunięcie/podłączenie; ja nic takiego nie zauważyłam, ale błądzić jest rzeczą ludzką
Otóż, od dziecka jestem osobą bardzo szczupłą, by nie rzec, chudą - przy wzroście 157 cm ważę 38 kg (mam 20 lat). Z miejsca chcę zapewnić, że nie mam żadnych problemów z jedzeniem, po prostu mam bardzo szybką przemianę materii. Rodzinne, niestety.
Zazwyczaj noszę rozmiar 32/34, jednak moim największym utrapieniem są spodnie, których nijak na mnie nie ma, nawet w działach dziecięcych.
Wierzę, że takich chudzielców jak ja jest więcej, stąd pytanie - gdzie szukacie dla siebie ubrań? Jakie sklepy możecie polecić?
Też miałam ten problem. Tylko że u mnie objawiał się on jeszcze tym, że mam troszeczkę szersze biodra. Więc jak coś było dobre w tyłku, to niestety w udach już nie.
Szukałam swojego rozmiaru w Levisie, az w końcu sprzedawca zwątpił i polecił mi zajść do Smyka xD.
Jednak teraz kupuję spodnie zazwyczaj w Stradivariusie.. Ładnie leżą, zazwyczaj nie odstają w udach i sa dobre na długość(mam ok 160) i nawet dobrze się piorą :P Więc bardzo polecam. Zwłaszcza teraz kiedy są wyprzedaże
Ewentualnie także radzę zajść Terranovę. Tylko tutaj spodnie często farbują :P
Więc poszukaj jeszcze raz w sieciówkach i gwarantuję Ci, ze powinnaś coś znaleźć
Ylaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:18   #4
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Ubrania dla bardzo szczupłych

Ja ważę 42kg, w sieciówkach wszystko na mnie wisi, XSkami mogę się najczęściej dwa razy owinąć :/ Spodnie kupuję głównie w Tally Weijl (rozmiar XXS, zdarzają się naprawdę malutkie!) lub Bershka - rozmiar 32 (czasem, bo z reguły 32 tam na mnie wisi, ale np. w zeszłym roku była seria dżinsów, z których kupiłam 34 zamiast 32, takie były małe).

Zależy od partii jaką wypuszczą, czasem są naprawdę maleńkie perełki, więc polecam sprawdzać na bieżąco Możesz jeszcze spojrzeć w Big Starze (rozmiar 25, chociaż też zależy od uszycia) lub w Americanosie (kiedyś zamówiłam sobie u nich rozmiar 24).

EDIT: Ostatnio kupiłam też na all spodnie ze Stradivariusa, rozmiar 32 i jest ok. Czasami u nich w sklepach pojawia się rozmiar 32, bardzo rzadko, ale jednak się zdarza i w większości przypadków jest na naprawdę szczupłe dziewczyny, więc poszukaj też w Stradim lub na all, powodzenia, niestety znam ten ból..

EDIT 2: tak mi się jeszcze przypomniało.. Kilka lat temu Orsay produkował spodnie w rozmiarze 32 i o ile pamiętam też były na mnie ok, możesz polować na all.

Nie wiem jakie masz wymiary, masz 3-4 kg mniej ode mnie, ale waga to nie wszystko w końcu.. Ja się ubieram w powyższych sklepach, a mam: 59/60cm w pasie, 74cm na kościach biodrowych i około 84/85 w najszerszym miejscu, czyli w pupie. Mam nadzieję, że pomoże Ci ten wątek
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M

Edytowane przez v-x-n
Czas edycji: 2011-02-07 o 21:27
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:22   #5
Wiolkaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 25
Dot.: Ubrania dla bardzo szczupłych

Hej czasem mozna znalezc na prawde male ubrania w tally weijl, moze w butiku, ale ja np najwiecej malych ubran znajduje na szmatkach pozdrawiam
Wiolkaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:27   #6
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Ubrania dla bardzo szczupłych

Działy dziecięce, ja mam 176 wzrostu, rozmiar 34-36, a tułów tak chudy, że wszystko ze mnie spada.
Dziecięcy h&m, f&f i dziewczny mają rację, tally weijl ma naprawdę małe rozmiary, pierwszy raz mi się zdarzyło, że jak wzięłam bez mierzenia białą koszulę z bufkami w rozm xs, to nie tyle że jest za mała, ale jednak mogłaby być rozmiar większa
no i all, trzeba patrzeć po wymiarach

aaaa, i terranova i calliope, w outlecie terranovy są teraz świetne rurki calliope w rozmiarze xxs,śliczny nieprzecierany granat, po uwaga 19.90!
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842


Edytowane przez gad
Czas edycji: 2011-02-07 o 21:28
gad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 22:54   #7
malaczarna885
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 019
Dot.: Ubrania dla bardzo szczupłych

Znam ten bol Wlasnie jestem w trakcie poszukiwan granatowych rurek. Jak bylam troche grubsza to bylo ok, bo najmniejsyz rozmiar byl dobry i ewetualnie obcinalam nogawki jak byly za dlugie. Ale teraz schudlam i spodnie odstaja mi w pasie Zazwyczaj kupuje na dzieciecym h&mie, ale ostatnio nawet tam nic dobrego nie znalazlam.
malaczarna885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 16:33   #8
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Ubrania dla bardzo szczupłych

Z działami dziecięcymi jest różnie, mam wrażenie, że ubrania stamtąd częściej są raczej szersze i nieraz się dziwiłam, jak bardzo potrafią na mnie wisieć, jednocześnie będąc za krótkimi - w ten sposób już dawno skreśliłam Cherokee, Cubusa, KappAhl i H&M. Chociaż ostatnio zauważyłam, że niektóre spodnie z dziecięcego mają w środku zamontowaną gumkę, którą można spiąć na guziki (szkoda, że 10-12 lat temu czegoś takiego nie było). Mile zaskoczył mnie ostatnio dział dziecięcy Zary, bo mają bardzo długie spodnie, ciekawe jak z wytrzymałością. Co do Stradivariusa... mam stamtąd dwie pary rurek i z przykrością stwierdzam, że są mało trwałe, zwłaszcza dżinsy - szybko się wycierają i tracą kolor. Ostatnio też zaczęli oszczędzać na szwach i wiele z nich nie jest podwójnie szyta po wewnętrznej stronie. No i niestety nie mam co marzyć o innych niż rurki, bo ze mnie zjeżdżają. W Big Starze pani się poddała po szóstej parze :P
A Terranovę i Smyka trzeba będzie sprawdzić. Tally Weijla jakoś się boję...
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 18:43   #9
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Ubrania dla bardzo szczupłych

Hmm.... tu chyba problemem nie jest tyle chudość co chudość + niski wzrost......

nie masz wyjścia, taka kruszyna musi odwiedzać działy dziecięce lub znaleźć dobrą krawcową.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:21   #10
mcdulka
Zadomowienie
 
Avatar mcdulka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rz
Wiadomości: 1 721
GG do mcdulka
Dot.: Ubrania dla bardzo szczupłych

polecam zarę trf. wrangler tez szyje spodnie od rozm. 24.
__________________
25. 06. 2011-" "to love and to cherish 'till the death will do us a part"

happiness is on the way.
mcdulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 18:30   #11
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Ubrania dla bardzo szczupłych

Ja polecam Tally Weijl. Ja oprócz tego, że jestem szczupła, to jestem jeszcze dość wysoka (170cm) - długie nogi i długie ręce, więc zawsze z tym mam największy problem. Zazwyczaj nogawki i rękawy są na mnie za krótkie.

A na allegro kupujecie?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 19:30:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.