Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-13, 14:28   #2221
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja powoli już robię zakupy prezentów gwiazdkowych. Nie chcę później w pośpiechu kupować byle czego. A tak na spokojnie skompletuję fajne prezenty.
Ja też się już zastanawiam, co komu sprezentować i mam już pewne pomysły, a nawet jeden prezent kupiony (książka).
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 15:22   #2222
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

U mnie to głównie dużo dzieciaków w rodzinie, także dużo zabawek będzie trzeba. Z kosmetyków wypatrzyłam już ciekawe zestawy na matique.pl , dużo z So bio etic, lubię tą firmę, więc na pewno sobie sprawię prezent mikołajkowo-urodzinowy. Niestety w mojej rodzinie to tylko bratowa podziela fascynację naturalnymi, więc jej na pewno sprawię coś z vianka, bo lubi tą firmę bardzo. Pozostali członkowie rodziny zostaną obdarowani raczej jakimś szalikiem, swetrem itp.
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 20:53   #2223
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja nie mogę malować paznokci niczym. Po ostatnich hybrydach leczyłam paznokcie 4 miesiące, zaczęły mi się urywać od boków, bardzo bolesna sprawa. Ciągle musiałam je piłować pilniczkiem, bo robiły się zadziory,

A tak poza tym, to trochę ostatnio lepiej się czuję. Młode chodzi spać o 19 po zmianie czasu, dziś spał do 8 rano, były przerwy nocne, ale krótkie, raz dałam wody, raz cycuś. Także jest już całkiem znośnie.

Mam pytanko odnośnie pielęgnacji: czy mogę myć dziecko mydłem (myślę że tak ale chciałabym się upewnić), chodzi mi o mydełko Hagi, sama takie stosowałam i nie wysuszało. Syn ma 15-ście m-cy.
Ja bym nie myła, bo boję się zbyt dużej ilości olejków eterycznych i zmiany pH skóry. Myłam moją kilka lat baby Dream a teraz kupuje jej pachnące Vianki bo lubi strasznie pachnące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
U mnie to głównie dużo dzieciaków w rodzinie, także dużo zabawek będzie trzeba. Z kosmetyków wypatrzyłam już ciekawe zestawy na matique.pl , dużo z So bio etic, lubię tą firmę, więc na pewno sobie sprawię prezent mikołajkowo-urodzinowy. Niestety w mojej rodzinie to tylko bratowa podziela fascynację naturalnymi, więc jej na pewno sprawię coś z vianka, bo lubi tą firmę bardzo. Pozostali członkowie rodziny zostaną obdarowani raczej jakimś szalikiem, swetrem itp.
O ja tez chcę sobie sprawić prezent urodzinowo Mikołajkowy tylko jeszcze nie wiem co!
U nas w tym roku będą jak zwykle królowały książki i płyty na które nie ma w ciągu roku czasu by oglądać czy kupić a przy świętach sporo fajnych pozycji się pojawia. Z racji zawodu zawsze z mężem kupujemy książki, które przydają się w pracy i coś dla rozrywki. Córka też dostanie książkę i pewnie grę planszową bo lubi i wolę to niż kolejną zabawkę co skończy w kącie. Kosmetyki w tym roku symbolicznie kupię mamom, jakieś masła do ciała albo olejki do kąpieli.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Persefona_12
Czas edycji: 2017-11-13 o 20:59
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 11:34   #2224
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja bym nie myła, bo boję się zbyt dużej ilości olejków eterycznych i zmiany pH skóry. Myłam moją kilka lat baby Dream a teraz kupuje jej pachnące Vianki bo lubi strasznie pachnące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------


O ja tez chcę sobie sprawić prezent urodzinowo Mikołajkowy tylko jeszcze nie wiem co!
U nas w tym roku będą jak zwykle królowały książki i płyty na które nie ma w ciągu roku czasu by oglądać czy kupić a przy świętach sporo fajnych pozycji się pojawia. Z racji zawodu zawsze z mężem kupujemy książki, które przydają się w pracy i coś dla rozrywki. Córka też dostanie książkę i pewnie grę planszową bo lubi i wolę to niż kolejną zabawkę co skończy w kącie. Kosmetyki w tym roku symbolicznie kupię mamom, jakieś masła do ciała albo olejki do kąpieli.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam takie mydło bez olejków eterycznych, dla dzieci. Ale i tak kupiłam mu żel z Linomag, stwierdziłam że fajny skład ma. Widziałam nową wersję Babydream, chyba składy ok, srokao poleca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-14, 16:35   #2225
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Widziałam takie mydło bez olejków eterycznych, dla dzieci. Ale i tak kupiłam mu żel z Linomag, stwierdziłam że fajny skład ma. Widziałam nową wersję Babydream, chyba składy ok, srokao poleca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już kiedyś pisałam, u mojego syna od wczesnego niemowlęctwa sprawdzało się mydło, żele wysuszały mu skórę i żałuję, że od razu nie zaczęłam go myć mydłem. Ostatnio dowiedziałam się, że skóra noworodków ma pH ok. 7-7,5 i dopiero po długim czasie zaczyna się obniżać, dopiero po okresie niemowlęctwa jest zbliżone do pH skóry dorosłego, ale nadal jest wyższe, dlatego nasuwa się pytanie czy przypadkiem dzieciom mydło bardziej pasuje, niż dorosłym?
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-11-14 o 16:37
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 08:32   #2226
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Kto się szykuje na Dzień Darmowej Dostawy?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-19, 15:53   #2227
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Mam do zbycia prawie całe opakowanie AM kryjacy fair sunny plus korektor, któraś ma ochotę?

I czy ktos sie wybiera na ekocuda? Samej mi sie nie chce
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą

Edytowane przez naiat
Czas edycji: 2017-11-22 o 14:44
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-29, 16:50   #2228
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Hosenka, aż musiałam sobie przypomnieć, jak śpiewają The Kelly Family.

Ja miałam problem, będąc nastolatką. Miałam wysublimowany gust muzyczny i o moich artystach praktycznie nic nie było w Popcorn czy Bravo. Musiałam zadowolić się oglądaniem MTV i nagrywaniem teledysków na kasety video. Jeszcze pamiętam czasy, kiedy w MTV grali teledyski i były super programy muzyczne. I u mnie mój gust muzyczny się nie zmienił, nadal słucham dokładnie tego od czasów nastoletnich.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2017-11-29 o 16:57
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 20:07   #2229
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Hosenka, aż musiałam sobie przypomnieć, jak śpiewają The Kelly Family.

Ja miałam problem, będąc nastolatką. Miałam wysublimowany gust muzyczny i o moich artystach praktycznie nic nie było w Popcorn czy Bravo. Musiałam zadowolić się oglądaniem MTV i nagrywaniem teledysków na kasety video. Jeszcze pamiętam czasy, kiedy w MTV grali teledyski i były super programy muzyczne. I u mnie mój gust muzyczny się nie zmienił, nadal słucham dokładnie tego od czasów nastoletnich.
Czego słuchałaś?

Mój gust muzyczny ewoluuje od bojsbendów itp przez muzykę elektroniczną, alternatywną, punk a teraz to już lubię wszystko. Najchętniej słucham muzyki lat 80 ale z nowofalowych typu JoyDivision. Uwielbiam muzykę klasyczną, klasyki rocka, uwielbiam słuchać Kate Bush czy Tori Amos. Ze współczesnych najbardziej Editors. Z resztą myślę, że to przez moich rodziców, bo w domu bylo zawsze duzo muzyki. Wychowałam się w zasadzie na Pink Floyd i innych zespołach z lat młodości rodziców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 20:39   #2230
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Hosenka, aż musiałam sobie przypomnieć, jak śpiewają The Kelly Family.

Ja miałam problem, będąc nastolatką. Miałam wysublimowany gust muzyczny i o moich artystach praktycznie nic nie było w Popcorn czy Bravo. Musiałam zadowolić się oglądaniem MTV i nagrywaniem teledysków na kasety video. Jeszcze pamiętam czasy, kiedy w MTV grali teledyski i były super programy muzyczne. I u mnie mój gust muzyczny się nie zmienił, nadal słucham dokładnie tego od czasów nastoletnich.
Ja za to nie miałam mtv, słuchało się radia, a potem kaset i tego co dawała polska telewizja, Muzycznej jedynki i 30 ton lista lista, kto pamięta Nagrywałam na jamniku piosenki z tych audycji przykładając go do głośników telewizora. Z pierwszych kaset na magnetofon pamiętam, ze miałam Roxette, Dr. Albana, M. Jacksona i Queen, potem pierwszą polską kasetę miałam Hey Fire, a 6 grudnia jadę na koncert Hey, zespół zawiesza działalność. Mój gust muzyczny zmieniał się ku raczej cięższym brzmieniom, Nirvana, Pearl Jam, Metallica, Depeche Mode. Dużo polskiej muzyki rockowej, Ira, O.N.A, Closterkeller, Odział zamknięty, Dżem, Wilki. Lubiłam też lżejsze klimaty, Kasię Kowalską i jej płytę Gemini, Bartosiewicz, Górniak i jej płytę Dotyk, De mono, dużo tego, wtedy było naprawdę mnóstwo świetnej muzyki. A teraz słucham dosłownie wszystkiego, co uznam za dobre.

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Czego słuchałaś?

Mój gust muzyczny ewoluuje od bojsbendów itp przez muzykę elektroniczną, alternatywną, punk a teraz to już lubię wszystko. Najchętniej słucham muzyki lat 80 ale z nowofalowych typu JoyDivision. Uwielbiam muzykę klasyczną, klasyki rocka, uwielbiam słuchać Kate Bush czy Tori Amos. Ze współczesnych najbardziej Editors. Z resztą myślę, że to przez moich rodziców, bo w domu bylo zawsze duzo muzyki. Wychowałam się w zasadzie na Pink Floyd i innych zespołach z lat młodości rodziców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja słuchałam polskiego punk rocka, moim ulubionym zespołem był Dezerter. Pink Floyd kocham

Hosenka, The Kelly Family też słuchałam, nie byłam ich wielką fanką, ale niektóre utwory wykułam na blachę, właśnie sobie nucę "Santa Maria".
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-11-29 o 20:44
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 21:30   #2231
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
a 6 grudnia jadę na koncert Hey, zespół zawiesza działalność.
Byłam w zeszłym roku na ich koncercie w filharmonii szczecińskiej. Świetny był, naprawdę. Kasia podczas koncertu zajęła buty, bo ją stopy bolały. Założyła niebotycznie wysokie szpile, takie wstrzałowe srebrne, jakby lustrzane Ma fajny dystans do siebie. Bardzo ich cenię za wkład jaki mają na polską muzykę.

Też miałam kasetę Roxette i nawet plakat na ścianie, pierwszy w ogóle. Do drugiej klasy wtedy chodziłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-29, 21:36   #2232
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Byłam w zeszłym roku na ich koncercie w filharmonii szczecińskiej. Świetny był, naprawdę. Kasia podczas koncertu zajęła buty, bo ją stopy bolały. Założyła niebotycznie wysokie szpile, takie wstrzałowe srebrne, jakby lustrzane Ma fajny dystans do siebie. Bardzo ich cenię za wkład jaki mają na polską muzykę.

Też miałam kasetę Roxette i nawet plakat na ścianie, pierwszy w ogóle. Do drugiej klasy wtedy chodziłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do pierwszej To był rok bodajże 1990-91.

Kaśka to moja wielka idolka, siedem lat miałam jak zaczęłam słuchać jej i Heya utworów. Trochę mnie ostatnio wnerwiła z pewnymi sprawami, bo upublicznia swoje jakieś tam polityczne widzimisię, z którym niekoniecznie mi po drodze, ale właśnie za ten dystans musiałam jej wybaczyć.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 22:21   #2233
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Tez zawsze lubilam Hey. Rownie mocno Kult. Ale najbardziej uwielbiam Pink Floyd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-29, 23:34   #2234
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ja po Kelly Family poszłam w rocka i metal i to mi zostało do dziś, z tym że ze smutkiem stwierdzam, że zrobił się ze mnie inżynier Mamoń i słucham już tylko tego, co znam Trudno mi znaleźć coś, co mnie skłoni do przesłuchania całej płyty jakiegoś nowego zespołu. Miałam nawet swego czasu Spotify, bo sobie obiecałam, że postaram się wynajdować nowe, ciekawe rzeczy (bo nie wątpię, że takie powstają), ale jakoś nic mi nie wpadało w ucho i w końcu przestałam korzystać. Moje ostatnie odkrycie, które mnie na jakiś czas zainteresowało to był zespół Baroness i to chyba z 2 lata temu było.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2017-11-29 o 23:36
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 07:52   #2235
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Czego słuchałaś?
Amerykański, kobiecy Soul. Uwielbiałam te wszystkie tria, kwartety, kwintety i dua, ale same wokalistyki też lubiłam. W MTV była audycja The Soul of MTV, którą pilnie śledziłam. Najgorzej było jak mi ją przenieśli na 12:00, a wtedy szkoła. Na szczęście to nie trwało długo i szybko mogłam znów się cieszyć tą audycją.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 08:04   #2236
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Amerykański, kobiecy Soul. Uwielbiałam te wszystkie tria, kwartety, kwintety i dua, ale same wokalistyki też lubiłam. W MTV była audycja The Soul of MTV, którą pilnie śledziłam. Najgorzej było jak mi ją przenieśli na 12:00, a wtedy szkoła. Na szczęście to nie trwało długo i szybko mogłam znów się cieszyć tą audycją.
Muzycznie mamy podobny gust. Ja też od lat słucham soul, rnb i hip hopu, ale tez new jazz, progressive house.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 09:18   #2237
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja miałam problem, będąc nastolatką. Miałam wysublimowany gust muzyczny i o moich artystach praktycznie nic nie było w Popcorn czy Bravo. Musiałam zadowolić się oglądaniem MTV
O moich artystach nie było ani w Popcorn ani w Bravo ani w MTV. Słuchałam polskiego rocka.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja za to nie miałam mtv, słuchało się radia, a potem kaset i tego co dawała polska telewizja, Muzycznej jedynki i 30 ton lista lista, kto pamięta
Ja pamiętam. Ale to już były późniejsze czasy. Na początku słuchałam listy przebojów Marka Niedźwiedzkiego.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Tez zawsze lubilam Hey. Rownie mocno Kult.
Lubiłam Kult od szczeniaka ale kilka lat temu mnie Kazik tak zniesmaczył że się skończyło. Na koncercie plenerowym chodził po scenie , śpiewał, popijał piwo i pluł. No i na trzeźwego nie wyglądał. Żenada i olewka publiczności totalna.
Przez 18 lat słuchałam też Bajmu i też się skończyło na koncercie plenerowym. Za blisko stałam. Wyglądało to tak jakby wszystko szło z playbacku. Przed samym koncertem była pogadanka na temat zakazu nagrywania a tuż przed Beatą postawili wielką kamerę tak że praktycznie nie było jej widać. Pewnie po to żeby nie było widać że ten koncert to jedna wielka ściema.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella

Edytowane przez Koshatka
Czas edycji: 2017-11-30 o 09:21
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 09:37   #2238
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja pamiętam. Ale to już były późniejsze czasy. Na początku słuchałam listy przebojów Marka Niedźwiedzkiego.

Lubiłam Kult od szczeniaka ale kilka lat temu mnie Kazik tak zniesmaczył że się skończyło. Na koncercie plenerowym chodził po scenie , śpiewał, popijał piwo i pluł. No i na trzeźwego nie wyglądał. Żenada i olewka publiczności totalna.
Przez 18 lat słuchałam też Bajmu i też się skończyło na koncercie plenerowym. Za blisko stałam. Wyglądało to tak jakby wszystko szło z playbacku. Przed samym koncertem była pogadanka na temat zakazu nagrywania a tuż przed Beatą postawili wielką kamerę tak że praktycznie nie było jej widać. Pewnie po to żeby nie było widać że ten koncert to jedna wielka ściema.
Bo jak Ty Niedźwiedzkiego słuchałaś, to ja jeszcze w pieluchę robiłam

Mnie tak zniesmaczyli 3 lata temu Lady Punk na koncercie, Panasewicz, jako gwiazda wieczoru, narąbany zataczał się, strasznie fałszował, bekał i rzygał na scenie, a najlepsze, że przed nimi w roli supportu wystąpił Kukiz z Piersiami i gdyby nie oni, to koncert by został wybuczany, pięknie zagrali.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-11-30 o 09:38
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-30, 15:29   #2239
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Muzycznie mamy podobny gust. Ja też od lat słucham soul, rnb i hip hopu, ale tez new jazz, progressive house.
a kogo konkretnie lubisz słuchać?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-03, 20:36   #2240
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ja też mam pytanie, czy któraś z Was zna lub stosowała ten krem? Możecie coś o nim powiedzieć? Nie znalazłam praktycznie żadnych opinii na jego temat w internecie.
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 09:25   #2241
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a kogo konkretnie lubisz słuchać?
Jest tego trochę. Raczej od lat 90 do dziś. Dalej się nie zagłębiam. Lauryn Hill, the Roots, Erykah Badu, Aaliyah, Jamie Foxxitd. Z ostatnich odkryć to The Internet (Syd jest rewelacyjna też solo), The Weekend.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 07:44   #2242
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jest tego trochę. Raczej od lat 90 do dziś. Dalej się nie zagłębiam. Lauryn Hill, the Roots, Erykah Badu, Aaliyah, Jamie Foxxitd. Z ostatnich odkryć to The Internet (Syd jest rewelacyjna też solo), The Weekend.
Ja głównie zamknęłam się na latach 90. i początkach 2000.
Dzisiaj naprawdę muszą się artyści napracować, by mnie poruszyć. Ostatnio to te panie mnie ruszyły:
https://www.youtube.com/watch?v=tueRAV0fGlg
https://www.youtube.com/watch?v=0S7NAxeW3u8
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 17:05   #2243
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Moja ostateczna opinia na temat japońskiego manikiuru po miesiącu używania jest taka, że nic do tej pory nie było tak skuteczne, także w porównaniu z np tabletkami anty, na których zawsze mi się kondycja paznokci znacznie poprawiała.
Wczoraj po raz pierwszy od wielu lat musiałam skrócić paznokcie nie dlatego, że któryś się znowu ułamał\zadarł\pękł, tylko dlatego, że urosły po prostu za długie i zaczęły mi przeszkadzać.
Tak więc zdecydowanie polecam, chociaż nie jest to produkt naturalny. Mój zestaw Lily Angel pochodzi z Chin i ma taki skład:
Paste:
Diatomaceous Earth, Water, Propylene Glycol, Steric Acid, Glycerin, Triethanolamine, Sodium Dehydroacetate, FD&C Yellow No.6
Powder:
Diatomeceous Earth, Paraffin, Beeswax, Stearic Acid, Lanolin, FD&C Red No.4
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 17:15   #2244
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moja ostateczna opinia na temat japońskiego manikiuru po miesiącu używania jest taka, że nic do tej pory nie było tak skuteczne, także w porównaniu z np tabletkami anty, na których zawsze mi się kondycja paznokci znacznie poprawiała.
Wczoraj po raz pierwszy od wielu lat musiałam skrócić paznokcie nie dlatego, że któryś się znowu ułamał\zadarł\pękł, tylko dlatego, że urosły po prostu za długie i zaczęły mi przeszkadzać.
Tak więc zdecydowanie polecam, chociaż nie jest to produkt naturalny. Mój zestaw Lily Angel pochodzi z Chin i ma taki skład:
Paste:
Diatomaceous Earth, Water, Propylene Glycol, Steric Acid, Glycerin, Triethanolamine, Sodium Dehydroacetate, FD&C Yellow No.6
Powder:
Diatomeceous Earth, Paraffin, Beeswax, Stearic Acid, Lanolin, FD&C Red No.4
Kurczę, możesz nie kusić
Składy nie najgorsze, już wolę takie coś, niż jakieś odżywki na formaldehydzie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 17:31   #2245
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kurczę, możesz nie kusić
Składy nie najgorsze, już wolę takie coś, niż jakieś odżywki na formaldehydzie.
Przepraszam Może ktoś jeszcze nie ma pomysłów na prezenty świąteczne, to polecam
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 17:33   #2246
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Moja ostateczna opinia na temat japońskiego manikiuru po miesiącu używania jest taka, że nic do tej pory nie było tak skuteczne, także w porównaniu z np tabletkami anty, na których zawsze mi się kondycja paznokci znacznie poprawiała.
Wczoraj po raz pierwszy od wielu lat musiałam skrócić paznokcie nie dlatego, że któryś się znowu ułamał\zadarł\pękł, tylko dlatego, że urosły po prostu za długie i zaczęły mi przeszkadzać.
Tak więc zdecydowanie polecam, chociaż nie jest to produkt naturalny. Mój zestaw Lily Angel pochodzi z Chin i ma taki skład:
Paste:
Diatomaceous Earth, Water, Propylene Glycol, Steric Acid, Glycerin, Triethanolamine, Sodium Dehydroacetate, FD&C Yellow No.6
Powder:
Diatomeceous Earth, Paraffin, Beeswax, Stearic Acid, Lanolin, FD&C Red No.4
To super
Ja ciągle odkładam na ten zestaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 17:59   #2247
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przepraszam Może ktoś jeszcze nie ma pomysłów na prezenty świąteczne, to polecam
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
To super
Ja ciągle odkładam na ten zestaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiedźmy!!!
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-09, 15:47   #2248
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

chimay namowilas mnie
Ja bylam na japonskim raz i wiecej nie poszlam- za drogo (50-70zl) wiec zawsze byly inne wydatki.
Powiedz mi tylko czym sie rozni ten zestaw lily angel od p.shine?
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-09, 19:14   #2249
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
chimay namowilas mnie
Ja bylam na japonskim raz i wiecej nie poszlam- za drogo (50-70zl) wiec zawsze byly inne wydatki.
Powiedz mi tylko czym sie rozni ten zestaw lily angel od p.shine?
Mam nadzieję, że się sprawdzi
Na filmikach widziałam, że pasta w p.shine jest bardziej jednolita, a ta w moim zestawie jest grudkowata. Poza tym chyba pudełeczka i pilniczki mają chyba inne kolory.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-10, 13:59   #2250
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się sprawdzi
Na filmikach widziałam, że pasta w p.shine jest bardziej jednolita, a ta w moim zestawie jest grudkowata. Poza tym chyba pudełeczka i pilniczki mają chyba inne kolory.
Kochana napisz mi jeszcze, jak często w ciągu tego miesiąca robiłaś zabieg i bardzo mnie ciekawi, jak długo się utrzymuje efekt? Czy podczas mycia naczyń, albo wzięciu prysznica, zrobieniu jakiegoś peelingu ciała z użyciem szorstkiej gąbki czy rękawiczki ten preparat się wypłukuje z paznokci czy jak
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-21 14:26:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.