Jak wybrać dobry hotel na swój wymarzony urlop - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-06-16, 14:44   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Jak wybrać dobry hotel na swój wymarzony urlop


Masz już odłożone oszczędności, szef podpisał podanie o urlop, a Ty nie możesz się doczekać błogiego lenistwa w luksusie, opalania przy ciepłym basenie i specjałów egzotycznej kuchni? Uważaj, żeby z głową rezerwować hotel, który spełni Twoje oczekiwania, zamiast potem tracić nerwy na miejscu i pisać reklamację do biura podróży. Oto kilka prostych wskazówek, dzięki którym na pewno dokonasz dobrego wyboru i wyjedziesz na fantastyczny, długo wyczekiwany urlop! czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:02   #2
Kama007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 77
Dot.: Jak wybrać dobry hotel na swój wymarzony urlop

Zawsze, kiedy wybieram hotel to najpierw czytam opinie i to nie tylko na polskich forach. Staram się też znaleźć możliwie jak najwięcej zdjęć tego hotelu. Od paru lat wyjeżdżam na wakacje prawie zawsze z biurem Alfa Star a tam hotele są dobrze opisane (czasem trochę gorzej ze zdjęciami). Mam też chyba nosa bo jak do tej pory się nie rozczarowałam
Kama007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 11:41   #3
canari
Raczkowanie
 
Avatar canari
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wawka
Wiadomości: 75
Dot.: Jak wybrać dobry hotel na swój wymarzony urlop

Też zanim się na coś zdecyduję to wolę przeanalizować i poczytać opinie. Podoba mi się teraz w ofercie właśnie alfy taki hotel 5 gwiazdkowy w Sharm. Cena pewnie nie będzie niska, ale za wysoki standard trzeba płacić.
__________________
Zaglądajcie do mojego albumu zdjęć http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,4canarias.html
canari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 15:36   #4
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 194
Dot.: Jak wybrać dobry hotel na swój wymarzony urlop

Przeglądałam niedawno różne katalogi i bardzo spodobał mi się jeden hotel na Mauritiusie - Hilton. Ma 5 gwiazdek, ale za to jakie atrakcje!! windsurfing, nurkowanie, korty tenisowe, jakieś szkółki sportów. Poza tym lekarz pod telefonem, kosmetyczka, sklepy. Coś wspaniałego. Cena pewnie wysoka, ale przecież za elegancję trzeba płacić. Chciałabym sobie odłożyć na to kasę...

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-29 o 10:16 Powód: nazwa
pinezka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 11:33   #5
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: Jak wybrać dobry hotel na swój wymarzony urlop

My wreszcie się zdecydowaliśmy!! Lecimy do Brazylii! Już podpisaliśmy umowę , wpłaciliśmy zaliczkę i pozostaje nam tylko czekać na wylot!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-29 o 10:17 Powód: nazwa
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-05, 20:45   #6
Bukowina noclegi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jak wybrać dobry hotel na swój wymarzony urlop

A ja polecam super miejsce na urlop w Bukowinie Tatrzańskiej. Obiekt ten to wymarzone miejsce na nocleg. Blisko do term, wyciągów, piękne widoki z okien www.rozetka.pl smaczne, obfite śniadania, zniżki na baseny oraz wejście poza kolejnością. Pokoje przytulne, ciepłe, wykończone w drewnie, stylowy góralski dom Rozetka
Bukowina noclegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 15:42   #7
Asticava
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jak wybrać dobry hotel na swój wymarzony urlop

Dobry hotel wcale nie musi być drogi, ja szukając bazy wypadowej na wycieczki podczas tygodniowego urlopu trafiłam na fajny, tani hotel Konin, w samym centrum miasta, super odnowiony, przyjemny. Nieraz trafi się na taką perełkę, co bez opcji All Inclusive oraz rozpromowanej opiniami marki oferuje znakomite warunki.
Asticava jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 16:42:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.