INGREDIENTS - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-29, 13:40   #1
Calypso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 18

INGREDIENTS


Takie pytanko jedno mam: czy przy zgłaszaniu kosmetyków do KWC podaje się rzeczywiste składniki kosmetyku, tzn. dokładne substancje chemiczne jakie zostały zastosowane? Tzw. "ingredients". Już zdażyło mi się wypisać kilka razy skład kosmetyku, jednak nie zostało to wykorzystane I szkoda było na to czasu...
Calypso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-29, 17:07   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: INGREDIENTS

Calypso droga, zapewniam Cię że ZAWSZE zamieszczamy w zgłoszeniu skład chemiczny, jeśli tylko zostanie przepisany!
I jest to bardzo cenna informacja dla wielu naszych użytkowniczek.

Czy możesz uściślić, w jakiej sytuacji podany przez Ciebie skład nie znalazł się w treści zgłoszenia ? Czy chodziło o nowy kosmetyk zgłoszony do KWC czy o skład podany tutaj na forum technicznym ?
Jeśli ten drugi przypadek (bo mogło się zdarzyć że przeoczyłam nowy wpis - niestety nie zawsze czas pozwala mi uzupełniać zgłoszenia na bieżąco) - to wystarczy że mnie opamiętasz tu nic nie ginie z góry przepraszam
Pierwsza możliwość raczej nie wchodzi w grę - chyba że pisząc uzywałaś znaczków które powodują znikanie tekstu

pozdrawiam
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 10:13   #3
Calypso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 18
Re: INGREDIENTS

Chodziło o to pierwsze Jak zgłaszałam jakiś kremik, to wypisałam jego skład, a potem nie znalazł się przy opisie. Może wkradł się jakiś chochlik) Lub coś ja sierota jak zwykle namieszałam...
No to świetnie, chciałam się tylko upewnić czy jest to ważne. Od teraz nie ominę żadnegoI jeszcze jedno, czy podać -składniki- do tych kosmetyków, które zgłosiłam wcześniej?
Pozdrawiam cieplutko!
Calypso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 21:05   #4
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: INGREDIENTS

Calypso napisał(a):
> Chodziło o to pierwsze Jak zgłaszałam jakiś kremik, to wypisałam jego skład, a potem nie znalazł się przy opisie. Może wkradł się jakiś chochlik) Lub coś ja sierota jak zwykle namieszałam...

Nie mam pojęcia, czemu pożarło Ci skład

> No to świetnie, chciałam się tylko upewnić czy jest to ważne. Od teraz nie ominę żadnegoI jeszcze jedno, czy podać -składniki- do tych kosmetyków, które zgłosiłam wcześniej?

Jeśli mogłabyś ... zawsze mile witamy składziki
mamy taki wątek, do którego można podsyłać składy, o - tutaj :
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...ast=1089575091

ja wprawdzie żegnam się do 16go sieprnia, ale po powrocie z pewnością wszystko uzupełnię


> Pozdrawiam cieplutko!

Nie wiem, dlaczego
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.