kosmetyki Bourjois - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 19:14   #2011
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ostatnio skorzystałam z tej promocji Zakupiłam szary cień,a do tego podkusił mnie jeszcze ten beż.Beżyk jest taki złotawy,fajny,ciepły kolorek (czyli niby nie dla mnie),ale bardzo mi się spodobał Szary mam teraz na oczkach-piękny,iskrzący się,chociaż po 13 godzinach niewiele go zostało Dostałam pomadkę gratis w kolorze intensywnego różu.Ale jest pół transparentna,więc nie jest źle
Mam jeszcze ochotę na biały cień i róż nr 54 W sumie,to mam ochotę na całą serię,ale pozostałe kosmetyki już posiadam,a nie zużyję np. 2 róży w takim samym kolorze...
też mnie nęci biały cień i jakiś róż...tylko, że trochę zamówiłam z edm i nie chcę wyjść na kosmtycznego chomika który gromadzi i gromadzi...
szary jest iskrzący? może to dobrze, ja szukam matów głównie.
a beżyk jest cudny, używam go codziennie na całą powiekę.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 17:00   #2012
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: kosmetyki Bourjois

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;10063194]

Własnie mi na początku fajnie się nimi malowało, a teraz jak troche stwardnialy to nie umiem już tak fajnie się umaziać Musze ciachać pędzlem po kilka razy i w koncu juz policzki robią mi się rózowe bez rozu (mam cerę naczynkową).[/quote]

A ja lubie jak one są twarde, bo na poczatku łatwo można sobie krzywde nimi zrobic.
Modle się tylko, żeby cienie tak szybko nie twardniały
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 18:51   #2013
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja też wolę jak są twarde .
Dziś pierwszy raz użyłam 54 z kolekcji vintage - on jest strasznie miękki. Nigdy nie miałam aż tak sypiącego się burżuja, a zdarzyło mi się kupić zupełne świeżaki. Chyba poczekam, aż trochę stwardnieje
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 19:46   #2014
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: kosmetyki Bourjois

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;10063194]Mam tak samo, czyli mi też pasowałby co najwyżej ten jasny brąz, o ktorym piszesz Mi bardziej pasują z Bourjois te z serii Les Nudes (nie mam tylko tego brzoskwiniowego, wciąz się waham, bo nigdy nie mialam takiego odcienia na ustach). Z L'oreala mam 1 z serii Natural Glow i nie jestem zadowolona, za bardzo mi wybledza i tak blade usta (on jest z serii Juicy).
Za to jeśli o konsystencję chodzi, zdecydowanie wolę L'oreala. Tyle, że znowu Bourjois fajnie dlugo się trzyma


Własnie mi na początku fajnie się nimi malowało, a teraz jak troche stwardnialy to nie umiem już tak fajnie się umaziać Musze ciachać pędzlem po kilka razy i w koncu juz policzki robią mi się rózowe bez rozu (mam cerę naczynkową).[/quote]
A mi akurat bardzo podoba sie efekt rozsjasnienia ust po lorealu nr 400. Z bourjois mialam serie les nudes w odcieniu jasnego bezu, rzeczywiscie dlugo sie trzymal, ale po kilku tygodniach zrobila mi sie miotla z aplikatora i nie bylam w stanie go uzywac natomiast brzoskwini z tej serii nie mialam okazji uzywac.

mialam jeszcze blyszczyk 3d coctail w odcieniu czerwieni - zuzylam polowe, bo draznil mnie zapach i niestety co wazniejsze, kolor nie byl odpowiedni (strasznie sie napalilam na czerwien, a przy moich malych ustach nie wygladal najciekawiej)

Ostatnio testowalam ten brzoskwinio-pomarancz z serii 4d-niestety kolor mi nie odpowiada, ale fakt, trzyma sie dlugo, nawliza i nie ma drazniacego jak dla mnie zapachu.

Co do rozy - to tez wole jak sa troszke twardsze, bo teraz jak sa takie miekkie to zdarza mi sie zrobic sobie wstretne placki na twarzy

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
aż się dziwię sobie, ale chyba nie skorzystam...no, może jednak...
jakieś opinie o szarym i granatowo-czarnym cieniu vintage?
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
też mnie nęci biały cień i jakiś róż...tylko, że trochę zamówiłam z edm i nie chcę wyjść na kosmtycznego chomika który gromadzi i gromadzi...
szary jest iskrzący? może to dobrze, ja szukam matów głównie.
a beżyk jest cudny, używam go codziennie na całą powiekę.
Rozwielitko - napewno skorzytasz
Ja tez sie napalilam na ten szary z serii vintage, ale jego iskrzenie niestety mnie do niego zniechecilo. Ale zrekompensowalam to trojeczka z effet lumiere, ktora w gruncie rzeczy tez lekko migocze, ale jest boska

Odnalazlam niedawno w swoich zbiorach cienio-rozswietlacz z bourjois - bialy. Cudny! To jakas starsza wersja, przywiozlam kiedys z niemiec, ale mimo, ze juz troche wiekowa, nadal swietnie rozswietla
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:34   #2015
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Ja też wolę jak są twarde .
Dziś pierwszy raz użyłam 54 z kolekcji vintage - on jest strasznie miękki. Nigdy nie miałam aż tak sypiącego się burżuja, a zdarzyło mi się kupić zupełne świeżaki. Chyba poczekam, aż trochę stwardnieje
Jeśli masz możliwość, to zostaw go na 2-3 dni otwarty. Ja sobie tak przypadkowo zostawiłam róż (nie domknęłam, a później otworzył mi się w kosmetyczce i leżał 3 dni. Z mięciutkiego zrobił się może nie twardziel, ale znacznie twardszy niż był.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 05:15   #2016
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A mi akurat bardzo podoba sie efekt rozsjasnienia ust po lorealu nr 400. Z bourjois mialam serie les nudes w odcieniu jasnego bezu, rzeczywiscie dlugo sie trzymal, ale po kilku tygodniach zrobila mi sie miotla z aplikatora i nie bylam w stanie go uzywac natomiast brzoskwini z tej serii nie mialam okazji uzywac.

mialam jeszcze blyszczyk 3d coctail w odcieniu czerwieni - zuzylam polowe, bo draznil mnie zapach i niestety co wazniejsze, kolor nie byl odpowiedni (strasznie sie napalilam na czerwien, a przy moich malych ustach nie wygladal najciekawiej)

Ostatnio testowalam ten brzoskwinio-pomarancz z serii 4d-niestety kolor mi nie odpowiada, ale fakt, trzyma sie dlugo, nawliza i nie ma drazniacego jak dla mnie zapachu.

Co do rozy - to tez wole jak sa troszke twardsze, bo teraz jak sa takie miekkie to zdarza mi sie zrobic sobie wstretne placki na twarzy
Fakt, ja tez wolę gąbeczkowe aplikatory, niż te z Bourjois Na szczęscie narazie się trzymają, ale kiedy wsadzam patyczek do opakowania, to zawsze powoli i bardzo uważam przy tym Byłam w weekend w Sephorze i nawet zatrzymałam się przy Bourjois, ale było jakoś mało błyszczyków i w ostatniej chwili postanowiłam sie nie wpatrywać w nie, aby czegoś nie wyszukać ciekawego Z błyszczykami często mam tak, że kupię kilka, a używam z tego może 2 :/ Staram sie z tym skończyć i jak narazie uczyniłam dobry krok
Teraz jeszcze musze przestac zaglądać na wątki
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:34   #2017
puncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 15
Dot.: kosmetyki Bourjois

Używałam kiedyś Bourjois i fakt, że fajne kosmetyki. Wcale nie jakieś za drogie, a i dobrej jakości. Najbardziej pamiętam błyszczyki i róże.
puncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 12:54   #2018
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A mi akurat bardzo podoba sie efekt rozsjasnienia ust po lorealu nr 400. Z bourjois mialam serie les nudes w odcieniu jasnego bezu, rzeczywiscie dlugo sie trzymal, ale po kilku tygodniach zrobila mi sie miotla z aplikatora i nie bylam w stanie go uzywac natomiast brzoskwini z tej serii nie mialam okazji uzywac.

mialam jeszcze blyszczyk 3d coctail w odcieniu czerwieni - zuzylam polowe, bo draznil mnie zapach i niestety co wazniejsze, kolor nie byl odpowiedni (strasznie sie napalilam na czerwien, a przy moich malych ustach nie wygladal najciekawiej)

Ostatnio testowalam ten brzoskwinio-pomarancz z serii 4d-niestety kolor mi nie odpowiada, ale fakt, trzyma sie dlugo, nawliza i nie ma drazniacego jak dla mnie zapachu.

Co do rozy - to tez wole jak sa troszke twardsze, bo teraz jak sa takie miekkie to zdarza mi sie zrobic sobie wstretne placki na twarzy
ja tez lubie 400 z loreala tylko u mnie szybko schodzi z les nudes mnie kusily ale zniechecil mnie pedzelek bo troche mi sie ciezko nim umalowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 13:59   #2019
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: kosmetyki Bourjois

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;10086055]Fakt, ja tez wolę gąbeczkowe aplikatory, niż te z Bourjois Na szczęscie narazie się trzymają, ale kiedy wsadzam patyczek do opakowania, to zawsze powoli i bardzo uważam przy tym Byłam w weekend w Sephorze i nawet zatrzymałam się przy Bourjois, ale było jakoś mało błyszczyków i w ostatniej chwili postanowiłam sie nie wpatrywać w nie, aby czegoś nie wyszukać ciekawego Z błyszczykami często mam tak, że kupię kilka, a używam z tego może 2 :/ Staram sie z tym skończyć i jak narazie uczyniłam dobry krok
Teraz jeszcze musze przestac zaglądać na wątki [/quote]

Ja mam podobnie, choc ostatnio redukuje zapasy i wyznaje zasade, ze lepiej miec kilka dobrych niz 30 sztuk za 5zl i sukcesywnie pozbywam sie nadmiaru. Teraz zostalo mi tylko kilka sztuk z lancome, loreala i clinique - btw. ten ostatnio to moje odkrycie i naprawde KWC!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja tez lubie 400 z loreala tylko u mnie szybko schodzi z les nudes mnie kusily ale zniechecil mnie pedzelek bo troche mi sie ciezko nim umalowac
400 jest swietny! Mam jeszcze 404, ale on brazowy jest.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 14:01   #2020
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie, choc ostatnio redukuje zapasy i wyznaje zasade, ze lepiej miec kilka dobrych niz 30 sztuk za 5zl i sukcesywnie pozbywam sie nadmiaru. Teraz zostalo mi tylko kilka sztuk z lancome, loreala i clinique - btw. ten ostatnio to moje odkrycie i naprawde KWC!



400 jest swietny! Mam jeszcze 404, ale on brazowy jest.
ja mam 401 ale ona na ustach wrzosowa sie robi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 16:24   #2021
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
moren, mogłaś wybrać kolor pomadki? jaki numer dostałaś?
Są 2 kolorki do wyboru: 26 i chyba 24.Oba to róże

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
też mnie nęci biały cień i jakiś róż...tylko, że trochę zamówiłam z edm i nie chcę wyjść na kosmtycznego chomika który gromadzi i gromadzi...
szary jest iskrzący? może to dobrze, ja szukam matów głównie.
a beżyk jest cudny, używam go codziennie na całą powiekę.
Dzisiaj tez użyłam beżu i bardzo mi sie podoba Niby nałożyłam go tylko w celu rozświetlenia wew kącika oka,a i tak stwierdzam,że daje bardzo ładny efekt Boję się tylko,co będzie,jak te cienie stwardnieją Dla mnie potem są za twarde
A szary jak najbardziej iskrzący jest,również cieszę się z udanego zakupu
moren jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 17:35   #2022
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: kosmetyki Bourjois

Mnie te róże z kolekcji Vintage urzekły designem Ale skoro piszecie, że są bardziej miękkie niż standardowe burzujki, to trochę się waham
Dlaczego żadna polska firma nie wypuści na rynek kosmetykow w takich własnie opakowaniach, stylizowanych na lata 20-te, 20-te, a może nawet i wczesniejsze?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 18:23   #2023
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki Bourjois

wklejam burżujkową kolekcję
a cienie vintage nie są bardzo miękkie, wydaje mi się ze w sam raz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bourjois.jpg (39,5 KB, 191 załadowań)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 12:04   #2024
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
wklejam burżujkową kolekcję
a cienie vintage nie są bardzo miękkie, wydaje mi się ze w sam raz.
Sliczny zestawik
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-27, 23:56   #2025
honey pie
Raczkowanie
 
Avatar honey pie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 363
Dot.: kosmetyki Bourjois

Również chwalę sobie markę Bourjois
Przede wszystkim podkład 10 hour. Używam najjaśniejszego, mimo że nie mam aż tak jasnej cery, jednak fluid daje wrażenie takiej świeżej rozświetlonej cery, jakby przepuszczając naturalny kolor cery przez jasny filtr. Także dostosowuje się do cery. Używam go nawet zamiast korektora pod oczy tak na codzień.

Co do korektora, też miałam - taki w pisaku z pędzelkiem. I nie powiem - był dobry, rozświetlał bardzo cienie. ..ale skończył mi się po miesiącu używania. troche za szybko jak na taka cenę.

Za to chwalę sobie róże. Mam w swoim przyborniku kosmetycznym 2: 15 rose eclait (bardzo naturalny efekt rumieńców) polecam dla typu zima i lato oraz 03 brun cuivre (taki brzoskwiniowy odcień, niestety dla mnie nie jest on przesadnie twarzowy, ale dla typu wiosna bądź jesień powinien się nadawać). PIĘKNIE pachną , szczególnie gdy są nowe

No i tusz. Volume Glamour. POdoba mi się. Ladnie wydłuża i profiluje rzęski. NIe oblepia. Bardzo naturalny, subtelny efekt. Ale nie pogrubia na mój gust przesadnie..

No to tyle
honey pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 09:30   #2026
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: kosmetyki Bourjois

Czy ma ktoś błyszczyk Bourjoisa La Creme
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 11:35   #2027
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Czy ma ktoś błyszczyk Bourjoisa La Creme
Nie powinnaś sie o to pytać patrz-Twój podpis
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 13:37   #2028
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Bourjois

dziewczyny, ile kosztuje podkład 10 hour w Rossmanie?
wstyd przyznać, ale jeszcze nigdy nie miałam kosmetyków Bourjois, a bardzo mnie kuszą ostatnio.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 14:35   #2029
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile kosztuje podkład 10 hour w Rossmanie?
wstyd przyznać, ale jeszcze nigdy nie miałam kosmetyków Bourjois, a bardzo mnie kuszą ostatnio.
Nie wiem ile w Rossmanie, ja kupowalam w Marionnaud za 62zl chyba. Ceny w Rossmanie powinny byc podobne.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 14:47   #2030
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem ile w Rossmanie, ja kupowalam w Marionnaud za 62zl chyba. Ceny w Rossmanie powinny byc podobne.
dzięki za odpowiedź.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 15:35   #2031
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki Bourjois

Sporo podrożał Troszkę ponad rok temu kupowałam go za 51 zł w Sephorze
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 16:14   #2032
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile kosztuje podkład 10 hour w Rossmanie?
wstyd przyznać, ale jeszcze nigdy nie miałam kosmetyków Bourjois, a bardzo mnie kuszą ostatnio.
wydaje mi się, że widziałam go w rossmanie za 54zł niedawno
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 16:44   #2033
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: kosmetyki Bourjois

dziewczyny,chciałabym sobie kupić róż do policzków Bourjois,ale nie mam pojęcia jak dobrać odpowiedni odcień,żeby nie wyglądać źle...wiecie które z tych różów są może uniwersalne ??i ile jest rodzajów odcieni??
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:38   #2034
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź.
Ja go kupiłam teraz w Sephorze za 35 zł ze zniżką - 30 %
Jest absolutnie cudowny
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 18:03   #2035
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja go kupiłam teraz w Sephorze za 35 zł ze zniżką - 30 %
Jest absolutnie cudowny
tylko, że ja nie mam zniżki.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 18:13   #2036
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: kosmetyki Bourjois

róże są za 36 w douglasach
z kuponem z książeczki z kuponami [była dołączona do gazet, na pewno Hot i grudniowe Avanti] w Superpharm za bodajże 26zł
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 18:13   #2037
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
tylko, że ja nie mam zniżki.
w każdej sephorze jest, dla wszystkich
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 18:43   #2038
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
w każdej sephorze jest, dla wszystkich
tak jest
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 19:28   #2039
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ostatnio zachorowałam na serię Vintage, mam już brązik- przymierzam się do innych. I mam pytanie w związku z promocją w Super Pharm- ta pomadka gratis jest dodawana "w ciemno" czy można wybrać sobie kolorek??
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 17:04   #2040
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Ostatnio zachorowałam na serię Vintage, mam już brązik- przymierzam się do innych. I mam pytanie w związku z promocją w Super Pharm- ta pomadka gratis jest dodawana "w ciemno" czy można wybrać sobie kolorek??
Wydaje mi się, że już jest nieaktualna ta promocja niestety... :/
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.