Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 13:37   #2221
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
W kwiatowych najmocniejsza nie jestem, bo ja raczej owocki i zapachy jadalne (piernik, czekolada...), ale mam pewne propozycje
W miom zbiorze z kwiatowych (i owocowych zarazem) słodkich widzę Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice (TŻ go ubóstwia - oczywiście na mnie! i ja też... niby to unisex ale wg mnie jest mega kobiecy, nie wyobrażam sobie, zeby facet tak pachniał ), Victoria Beckham - Signature, Armani - Diamonds, Cacharel - Amor Amor. Warto sprawdzić Paco Rabanne - Black XS, Ninę Ricci - Nina (czerwone jabłuszko) i może też Pretty Nina (różowe o ile się nie mylę). Godne uwagi na lato są zapachy Guerlain z serii Aqua Allegoria - ja najbardziej lubię Mandarin-Basilic. Fajny zapach zielonej herbaty: E.Arden - Green Tea (promocja w Rossmanie trwa ). Fajny, lekki, waniliowy zapach to Halle od Halle Berry. W świeżakach nie jestem mocna więc szukajcie, a znajdziecie ze świeżych używam właściwie tylko AA i cytrusów (I Love Love Moschino, CKin2U od Calvina Kleina).

Aaaaa i jeszcze Euphoria! Jak mogłam zapomnieć. Teraz nowością jest wersja EDT, warto sprawdzić
Euphorię koniecznie muszę powąchać Te na zielono wąchałam i w Signature odstrasza mnie anyż... hm...

Dziękuję Violl na pewno rozejrzę się za niektórymi... 5cioma dokładnie


Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Spróbuj jeszcze Shiseido ZEN, L'eau Par Kenzo... No a zielona herbata to wyżej wspomniana przeze mnie Elizabeth Arden - Green Tea. Obecnie w Rossmanie za 39 zł

Skoro lubisz takie lekkie, wodne wręcz zapachy to aż dziwne, że Flowerbomb przypadł Ci do gustu bo to cięższy kaliber, ulepek.
L'eau Par Kenzo nie podoba mi się a Flowerbomb... wypadałoby wreszcie powąchać
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 13:41   #2222
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Tutaj myszy sa sprytne i nie lapia sie w zwykle pulapki. Malz zainstalowal wiec czujnik nad jedyna dziurka do kuchni (reszta zatkana) i jak wchodzi mysz, to zamyka sie klapka a u nas w pokoju buczy alarm, ktory budzi mnie a ja budze malza po czym malz wkracza do kuchni w roli kota
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
To chyba najbardziej skomplikowany sposób łapania myszy, o jakim słyszałam U nas tylko raz była mysz, a łapanie wyglądało tak: mąż wszedł do kuchni ... Koniec K oniec tragiczny, dla myszy oczywiście
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ale co koniec nie chciałaś wiedzieć co dalej? Ja kiedyś mieszkałam w bloku w Sopocie, na 6 piętrze i mieliśmy problem z myszami. Ale ja mała byłam wtedy i nie pamiętam za bardzo jak to wyglądało. Pamietam tylko te pułapki obłożone serem, a rano pułapki stały jak stały, tylko bez sera
biedne myszy, nawet zjeść w spokoju nie mogą

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
zakradłam się do was z pracy, jak się konie odwrócily
tyle, że tu internet niespecjalnie dociera

ale jutro będę za to mieć co czytać
i pewnie ten olej kokosowy kupie - mimo że zapachu nie cierpię (galopujący zakupocholizm, nie?)
nie wiem ile mazidła liczą za wysyłkę, ale jeśli mają jak BU, że stała stawka 11 zł, a chcesz tylko olej, to daj znać, mogę kupić podwójnie i wysłać z uczelni mam tam kawałeczek

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Pogoda super, +26 i sloneczko:jup i:,
przygarnij mnie
super, że się udała niespodzianka

Violl, a masz może jakieś sugestie cytrusowych zapachów, z nutą piżma mogą być?
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 13:44   #2223
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Violl wlasnie poszlam i poniuchalam te flowerbomb i la roue dw la fortune i moje odczucia sa takie,ze flowerbomb jest lzejszy niz en drugi na pierwsze niuchniecie, czuje kwiaty zasnego ulepka, z tego co pamietam to pozniej robil sie na mnie slodszy ale nie do przesady.
Ciekawe jak sie roznie odczuwa i ocenia te same zapachy.

Ferg,moze masz cos z cynkiem, zeby to podszuszyc?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 13:46   #2224
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Pogoda super, +26 i sloneczko:jup i:, a samochodu dalej brak.....
Musze sprawdzic rozklad jazdy autobusow z tego wynika.....na taxi szkoda mi kasy.....
.
Nie potzrebujesz czasem asystentki do otwierania maili...albo kierowcy to nie będziesz musiała autobusami jezdzić lub tracić na taksówki
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:07   #2225
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Hexx wysle Ci

ale zescie naprodukowaly wczoraj... nie mam sily jakos nadrabiac tego wszystkiego.
przez was mecze Tz pisami perfum i mam na jakies ochote...
Paula,szkoda zeby sie zmarnowal bo naprawde nie zuzyje kolejnego kremu
Dziekuje bardzo

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wychodzi, ze jestem niebezpieczna dla cudzych portfeli - najpierw pol wizazu na klinika nawracalam, a teraz benefitem zapodaje
Czasami tymbardziej,ze Twoja opinia jest zawsze miarodajna i konkretna-klinikom nie uleglam bo malo co lubie z ich kolorowki o pielegnacji nie wspomne ale Benefit to jest to!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:15   #2226
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Czasami tymbardziej,ze Twoja opinia jest zawsze miarodajna i konkretna-klinikom nie uleglam bo malo co lubie z ich kolorowki o pielegnacji nie wspomne ale Benefit to jest to!
Powiedzcie, jak to jest, że na ebay benefit jest w sumie tani, a w sephorze ceny jakieś kosmiczne? Internet internetem, ale różnice są naprawdę spore.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:20   #2227
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Powiedzcie, jak to jest, że na ebay benefit jest w sumie tani, a w sephorze ceny jakieś kosmiczne? Internet internetem, ale różnice są naprawdę spore.
Też tego nie rozumiem
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 14:21   #2228
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Powiedzcie, jak to jest, że na ebay benefit jest w sumie tani, a w sephorze ceny jakieś kosmiczne? Internet internetem, ale różnice są naprawdę spore.
Chodzi Ci o polską sephorę, of course? A ile Ci na ebay wychodzi?
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:24   #2229
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Hmm.. Te Zen 2007 to nawet z opisu mi podchodza,ale ten Kenzo nie bardzo, nie chodzi mi o takie "wodne" zapachy.
Powąchaj jeszcze Organzę Givenchy w takim razie. Jak coś więcej wpadnie mi do głowy to dam znać


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Pogoda super, +26 i sloneczko:jup i:


ale Ci dobrze...


[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;16226400]
Violl, a masz może jakieś sugestie cytrusowych zapachów, z nutą piżma mogą być?[/QUOTE]

Z cytrusowych przychodzą mi do głowy zapachy Moschino (gł. I love love) i CKin2U. Dziewczyny, ja nie jestem żadnym ekspertem, krótko w perfumach siedzę i dopiero sama się oczytuję Hexx ratuj

jak się natknę to też dam znać a i btw - na forum Perfumy są specjalne wątki o zapachach cytrusowych / cukierkowych / kadzidlanych itp.


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Violl wlasnie poszlam i poniuchalam te flowerbomb i la roue dw la fortune i moje odczucia sa takie,ze flowerbomb jest lzejszy niz en drugi na pierwsze niuchniecie, czuje kwiaty zasnego ulepka, z tego co pamietam to pozniej robil sie na mnie slodszy ale nie do przesady.
Ciekawe jak sie roznie odczuwa i ocenia te same zapachy.
Ważne, żeby ponosić dany zapach bo wąchnięcie z korka czy nadgarstka bywa mylące. W każdym razie to fakt, że różne osoby całkiem różnie odbierają dany zapach
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-01-03 o 14:26
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:25   #2230
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Powiedzcie, jak to jest, że na ebay benefit jest w sumie tani, a w sephorze ceny jakieś kosmiczne? Internet internetem, ale różnice są naprawdę spore.
Sephora czy inne sieciowki maja jeszcze doliczana marze,ktora swoje robi.....niestety a jak podpisuja umowe z dystrybutorem na wylacznosc to musza trzymac sie z gory narzuconych cen do ktorych jest jeszcze naliczona marza.Czegos takiego nie ma np.Rossmann i Natura dlatego moga sobie pozwolic na spore promocje np.perfum a i tak na tym zarabiaja.

Ebay czesto jest atrakcyjny ale czasami patrzac na koszt przesylki to juz mniej kolorowo wyglada....


Cytat:
Napisane przez Viollet87
Z cytrusowych przychodzą mi do głowy zapachy Moschino (gł. I love love) i CKin2U. Dziewczyny, ja nie jestem żadnym ekspertem, krótko w perfumach siedzę i dopiero sama się oczytuję Hexx ratuj

jak się natknę to też dam znać
Narazie nie pomoge bo na Wizaz wchodze z doskoku a zaraz spadamy na sanki
Moze wieczorem pokaze sie na dluzej jak nie padne bo mam wymarzona aure na urlop

Pozdrawiam
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2010-01-03 o 14:27
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:31   #2231
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

litości poszłam sobie wczoraj ok połnocy a tu tyle do nadrabiania zaczelam cytowac posty, zle tyyle tego było

agusia, na pewno nie pisałąś po obronie bo pamietam że myślałąm wtedy o Tobie i czekałąm na wieści i się nie doczekałam a podyplomowe co robisz?

aljaka świetne poglądy babci popieram

Annieee serum lemon na łupież na tej zasadzie co aspiryna o któej pisałą HEX - czyli kwas salicylowy = oczyszczanie/złuszczanie. a propos łupieżu przypomniał mi się też szampon który swietnie u mnie działał, OCERIN

MamoNiny, no to jak w końcu, back to black czy nie?

co to ja jeszcze chciałąm acha
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Moja waga zwykle dawała się kontrolować, a od jakiegoś czasu franca jedna robi, co chce
czas kupić nową moze stara się zepsuła

cansada, jakie to uczucie gdy wszyscy Ci zazdroszczą? a czujesz sie jak w raju, albo cos takiego? bo ja bym się tak czuła na Twoim miejscu

Violl ja chce poradę !!! gdzie tanio kupię chanel chance klasyczne?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-01-03 o 14:36
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 14:35   #2232
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Kurcze...pytanie za sto punktów.
1. Na produkty sprowadzane ze UE cło nie jest nakładane , jedynie VAT więc, gdzie mogę sprawdzić jakie cło jest nakładane z krajów poza UE
*znalazałm tutaj tabelkę- rozumiem że w kolumnie C sa produkty na które cło nie jest nakładane http://www.mg.gov.pl/Wspolpraca+z+za...Taryfowe/GSPC/
2. czy cło jest liczone razem z Vatem
3. Skąd celni wiedzą czy na paczkę nałozyć cło czy nie ??? No przeciez nie otwieraja każdej paczki i nie sprawdzają co jest w środku
Się wymądrzają na innym forum więc pytam tutaj bo tamtych nie rozumiem
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:37   #2233
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Annieee serum lemon na łupież na tej zasadzie co aspiryna o któej pisałą HEX - czyli kwas salicylowy = oczyszczanie/złuszczanie. a propos łupieżu przypomniał mi się też szampon który swietnie u mnie działał,
OCERIN
O to moze byc dobre, zapisuje
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:50   #2234
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Violl ja chce poradę !!! gdzie tanio kupię chanel chance klasyczne?
Zaraz Ci poszukam w sprawdzonych źródłach i napiszę


Sanki ja też chcę!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:50   #2235
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Witam wszystkich
Poszłam spać koło 4 znowu... wstałam o 12 bo mnie TŻ z łóżka siłą wyciągnął (sam niewiele lepszy, poszedł spać tak jak a w wstał o po 11 )

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
agusia, na pewno nie pisałąś po obronie bo pamietam że myślałąm wtedy o Tobie i czekałąm na wieści i się nie doczekałam a podyplomowe co robisz?
Przejrzałam stare posty i rzeczywiście nie pisałam o obronie Opisałam ją mniej więcej ileś postów wyżej

Podyplomowe robię z ZZL bo to w sumie taka trochę kontynuacja mojej specjalizacji tylko z innego punktu widzenia

Właśnie sobie przypomniałam że mam sprawę do Ciebie Ty często zaglądasz na boohooo prawda? Mogłabyś o mnie pamiętać i mi dać znać jak zaczną się wyprzedaże bluzek i sukienek w takim stylu:
np.
1.
2.
3.
4.
5.
6.

?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 14:57   #2236
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Aga, ja też jestem teraz na podyplomowych z ZZL


Winly - KLIK! Mój ulubiony Sprzedający znowu rządzi
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:06   #2237
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

agusiu wiem ze chwile później opisywałaś obrone, przeczytałam

w tej chwili trwaja wyprzedaze na boohoo i to spore. akurat te rzeczy, ktore pokazalas sa z najnowszej kolekcji w wiekszosci, wiec pewnie wyprzedaz bedzie za jakies... dwa trzy miesiace. o ile te rzeczy nie zostana wyprzedane wczesniej, oczywiscie.

ta pierwsza tunika mi tez wpadla w oko, tez ja bede brala na pewno juz ja nawet pokazywalam tutaj na plotkach 15 Ł to wcale nie az tak duzo, planuje ją wziąć juz w nastepnym zamówieniu

a ta druga jest juz dluuugooo, a ciagle nie chca jej przecenic pewnie dlatego ze ciagle cieszy sie sporym powodzeniem, co chwila znika wprzedana a potem pojawia sie znowu.
O ile pamietam Krystle ją ma


ja upatrzylam sobie pol roku temu plaszczyk, ale 35Ł a wiedzialam ze jest cienki wiec za drogo mi bylo prawie 2 stówy za cieniasa. ale kroj bardzo mi sie spodobal, wstawilam na strone startową i codziennie sprawdzalam czy jeszcze jest, czy moze przecenili. i doczekalam sie wlasnie do mnie leci

Violl dzięki akurat tą aukcję juz mam w obserwowanych. szukam EDP bardziej
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-01-03 o 15:09
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:08   #2238
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Powiedzcie, jak to jest, że na ebay benefit jest w sumie tani, a w sephorze ceny jakieś kosmiczne? Internet internetem, ale różnice są naprawdę spore.

tak jak hexx napisała-marża. Tylko na ebayu naprawde trzeba uwazać. Allegro to już wogóle nie ufam-chociaż widzę jak dziewczyny podsyłają sprawdzonych sprzedawców-tam bym się jeszcze skusiła..


właśnie mi sie przypomniało-sniła mi się dziś Winly i "Gilda Magów".. Ciekawe połaczenie. Zapamietać-nie czytać Trudi Canavan przed snem..

Vio-Ty się NAPRAWDĘ znasz na zapachach

Paula-mam sudokrem i jakis krem z siarką też.. I moje najnowsze dwa odkrycią ktorymi się właśnie dzielę:
krem pod oczy avene
iii... szok! Bielenda krem do twarzy

co do wysypki to znowu wapno, aspiryna i przykręce ogrzewanie może..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-01-03 o 15:19
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:14   #2239
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
właśnie mi sie przypomniało-sniła mi się dziś Winly i "Gilda Magów".. Ciekawe połaczenie.
to dobrze czy źle ?

hmm coś się ostatnio wielu ludziom śnię jesteś chyba 3 osobą w tym tygodniu której sie śniłam
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-01-03 o 15:16
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 15:20   #2240
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
to dobrze czy źle ?

hmm coś się ostatnio wielu ludziom śnię jesteś chyba 3 osobą w tym tygodniu której sie śniłam
chyba dobrze. Nie zabijałam Cie ani nic takiego

mam tak dziwne sny ze przestałam je analizować. Pamietam tylko że był motyw z Tobą, Laos(ale to dlatego że kolezanka tam teraz mieszka i oglądałam jej zdjęcia wczoraj) no i kraina Magów

Glupoty no. Idę obiad zrobic
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:24   #2241
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Ferg mój brat teraz tę książkę czyta
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:28   #2242
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
agusiu wiem ze chwile później opisywałaś obrone, przeczytałam

w tej chwili trwaja wyprzedaze na boohoo i to spore. akurat te rzeczy, ktore pokazalas sa z najnowszej kolekcji w wiekszosci, wiec pewnie wyprzedaz bedzie za jakies... dwa trzy miesiace. o ile te rzeczy nie zostana wyprzedane wczesniej, oczywiscie.

ta pierwsza tunika mi tez wpadla w oko, tez ja bede brala na pewno juz ja nawet pokazywalam tutaj na plotkach 15 Ł to wcale nie az tak duzo, planuje ją wziąć juz w nastepnym zamówieniu

a ta druga jest juz dluuugooo, a ciagle nie chca jej przecenic pewnie dlatego ze ciagle cieszy sie sporym powodzeniem, co chwila znika wprzedana a potem pojawia sie znowu.
O ile pamietam Krystle ją ma


ja upatrzylam sobie pol roku temu plaszczyk, ale 35Ł a wiedzialam ze jest cienki wiec za drogo mi bylo prawie 2 stówy za cieniasa. ale kroj bardzo mi sie spodobal, wstawilam na strone startową i codziennie sprawdzalam czy jeszcze jest, czy moze przecenili. i doczekalam sie wlasnie do mnie leci

Violl dzięki akurat tą aukcję juz mam w obserwowanych. szukam EDP bardziej
Niedużo ale boję się że znów nie trafię z rozmiarem albo będę kiepsko w tym wyglądać Tamte dwie które z tobą kiedyś zamawiałam są niestety sporo za duże
Jak ostatnio ogłaszałaś że robisz zamówienie to przeglądałam boohoo i dużo była takich sukienek i bluzek motylkowych (teraz tak na szybko znalazłam tylko te), jak powrzucałam do koszyka tylko część z tych co mi się podobało wyszło mi ok 2 tyś zł za nie

Gratuluję udanego polowania na płaszczyk
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:43   #2243
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

ja posiadam jakiś tam sennik w domu i muszę przyznać, że trochę w to wierzę bo sie nawet dość często sprawdzało

ja na szczescie nie mam problemow z rozmiarami, biore zawsze 8 i jest albo dobre, albo troche za duze ale zmiejszyc to dla mnie nie problem.

funt ostatnio tani był, wyprzedaże tez fajne wiec troszke fajnych rzeczy upolowalam z czego sie ciesze, a teraz czas na odwyk.

plan odwyku na styczeń:
-ciuchów żadnych !
-butów żadnych ! (dopuszczalny wyjatek: jakby się znalazły gdzieś jakieś mega fajne, wyjątkowo okazyjnie na wyprzedaży ocieplane kozaki)
- minerałki: dopuszczalne jedno małe maluśkie minimalne zamówienie z ORM, zaplanowane już daaaawno
-kosmetyków żadnych
-dopuszczalny zakup perfum jeśli się trafi okazja

o!

pomożecie?

a w lutym planuje zakup bucików tylko jeszcze nie znalazłam idealnych, moich pumek sky high w takim kolorze jakbym chciala nigdzie ni ma
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2010-01-03 o 15:47
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:09   #2244
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o polską sephorę, of course? A ile Ci na ebay wychodzi?
Frenko, sprawdzałam tyko dandeliona. Jest mnóstwo aukcji, w których licytacja zaczyna się już od dolara, a w opcji kup teraz najtaniej można go dostać za 12,5 dolara z przesyłką, najdrożej za 31 dolarów z przesyłką. Z tego, co czytam na KWC, w sephorze musiałabym zapłacić 120 zł.
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
czas kupić nową moze stara się zepsuła
Bardzo zabawne
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:12   #2245
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Ja pamiętam, że kiedyś sprawdzałam Benefit na ich oficjalnej stronie i z wysyłką ze Stanów wychodziło taniej niż w naszej Sephorze.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:16   #2246
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja pamiętam, że kiedyś sprawdzałam Benefit na ich oficjalnej stronie i z wysyłką ze Stanów wychodziło taniej niż w naszej Sephorze.
Podejrzewam, że niestety za wszystkie marki przepłacamy

Miałam gości, wypiłam dwie lampki musującego i chyba mam w czubie
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:19   #2247
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że niestety za wszystkie marki przepłacamy

Miałam gości, wypiłam dwie lampki musującego i chyba mam w czubie
To rób zakupy przez neta. Na lekkim rauszu łatwiej idzie
Myślisz że jak wydałam taką kasę na perfumy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2010-01-03 o 16:20
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:23   #2248
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
To rób zakupy przez neta. Na lekkim rauszu łatwiej idzie
Myślisz że jak wydałam taką kasę na perfumy
Skąd wiesz?

Poza tym już żadnych zakupów, wczoraj zrobiłam dwa zamówienia I jeszcze ta licytacja na ebay

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Myślisz że jak wydałam taką kasę na perfumy
To wiele wyjaśnia
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:28   #2249
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cześć, dopiero Was nadrobiłam, pośmiałam się, aż TZ patrzył na mnie dziwnie....

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Zaraz Ci poszukam w sprawdzonych źródłach i napiszę


Sanki ja też chcę!
Byłam dzisiaj z dzieciem na nartkach, tzn on zjeżdzał a ja musiałam wciągnąc go na tą małą góreczkę którą mamy pod blokiem....

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
To rób zakupy przez neta. Na lekkim rauszu łatwiej idzie
Myślisz że jak wydałam taką kasę na perfumy
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:29   #2250
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

myślę sobie, chciałam założyć taki wątek, w którym pisałybyśmy co mamy z minerałów. ale to by było bez sensu, bo niektóre maja tyyyle ze taki post byłby przeogromny, poza tym weź to wypisuj

a może coś na zasadzie wishlisty, tak jak jest na targowisku?

chodzi mi o to, że wysyłam niektórym osobom przy okazji wspólnych zakupów jakieś próbki, ale w gąszczu osób i zamówień nie wiem co komu wysyłałam i nie wiem też co kto ma a bez sensu chyba wysyłać coś, co np ktoś ma w BIGu.

co myślicie o pomyśle wątku wishlistowego? moge założyć? Vril?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.