Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 22:31   #1801
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
CO MI PORADZICIE?
Dziewczynki Kochane. Pisze tu po raz pierwszy aby poradzić się specjalistek. Wysyłam foto naturalnych i obecnych włosków rozjaśnionych. Generalnie nie mogę narzekać: jaśniejszy kolor bardzo mi się podoba, włosy zawsze miałam długie i w dobrej kondycji. Farbuję co dwa trzy miesiące same odrosty i utrzymuje się w kolorze złocistego blondu... Jestem pozornie zadowolona... bo ostatnio przegadałam stare fotki i chyba zaczęłam tęsknić. Nie wiem jak można tęsknić za ciemniejszym odcieniem blondu, a jednak chyba chodzi o gatunek, o tą sprężystość, rozczesywanie bez konieczności tony odżywek. A najbardziej chodzi tu o mój portfel, który co miesiąc jest rujnowany... WRACAĆ DO NATURALNYCH, CZY LECIUTKO OSZUKIWAĆ NATURĘ I TUSZOWAĆ ODROŚCIKI CIESZĄC SIĘ JAŚNIEJSZYM BLONDEM? Co byście zrobiły na moim miejscu? Z niecierpliwością czekam na debatę: za i przeciw i skomentowanie moich żałosnych wahań i wątpliwości. Nie wiem czy idę po dobrej ścieżce.... Ehh Jesteście super podziwiam Was!
Różnica w kolorze jest niemalże minimalna, oba blondy są piękne, możesz spokojnie odstawić farbę i zapuszczać naturalki, odrost będzie ładnie zlewał się z całością. W sumie sama sobie odpowiedziałaś na to pytanie w swoim poście, pisząc o zdrowiu naturalek, czy o stanie portfela [chociaż np. w moim przypadku o wiele więcej wychodzi mnie dbanie o naturalne włosy niż kiedy jeszcze farbowałam]. Moim zdaniem oba piękne, różnica niewielka, może szkoda farbować?
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 22:51   #1802
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Archiwalna, wow ! Jaki odrost długaśny Stosujesz jakieś przyspieszacze? ;>

kinpatsu, bo my tu się zaraz zbierzemy i same Ci zrobimy zdjęcie ;D

uca, zazdroszczę! Mnie tu jeszcze dłuuga droga czeka
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 00:06   #1803
AjriszMarta
Zakorzenienie
 
Avatar AjriszMarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: rocky road to Walhalla :>
Wiadomości: 4 320
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witam i pozdrawiam Przyłączam się do Was, chociaż nie z powodu kondycji włosów a skalpu - z powodu alergii i wrażliwej skóry powoli przestawiam się na naturalne i delikatne sposoby pielęgnacji - tym samym bez farb, trwałej, chemii w kosmetykach i bez fryzjera.
Mam sztywne siano, bardzo mysi ciemny blond, który lubię tonować czymś zbliżonym lecz nieco cieplejszym, jak i ostatnio. Zawsze potem mi to rudzieje... Tym razem od ostatniego farbowania minęły 4 miesiące, już widzę moje odrosty... i staram się cieszyć, bo włosy są zdrowe. Przyznam, że dobrze nawilżone i bez siana jakoś nawet wyglądają, ale wiele centymetrów minie zanim zdołam mój kolor pokochać...

Mam małe pytanko - znacie jakieś sposoby na rudziejącą starą farbę które nadawałyby się dla alergika? Czy płukanki niebieskie itd. mogą podrażniać skórę? Będę wdzięczna za odpowiedź.

MikiCziki - też nie widzę różnicy, dbaj by włosy były błyszczące (olejki!) i w ogóle nic nie będzie widać
Archiwalna - WOW
__________________
Falowana!

AjriszMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 07:31   #1804
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

MikiCziki roznicy nie ma wiec ja bym je zostawila i nie niszczyla, odrostow nie bedzie widac a pprawi sie ich kondycja. Zaloze sie ze 99,99% chlopakow w tych odcieniach Twoich nie widzi roznicy to tylko wlascicielki wlosow sa na tyle zwariowane, bo najlepiej znaja swoje czupryny takze nie farbuj
Meadow ah kochany moj uparciuchu Ciebie to dopiero podziwiam jestes moja idolka z 9 cm na 0,5 i nadal dazysz , widze w dodatku ze radzisz sobie doskonale, a jak z tym sobie poradzisz to ze wszystkim innym z zyciu sobie poradzisz! gratuluje
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 08:48   #1805
jagnienia
Raczkowanie
 
Avatar jagnienia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez m_na_obcasach Pokaż wiadomość
O ja nie wiedziałam, że taki wątek istnieje!
Siema!
Moja historia jest pewno podobna do niejednej z was. Jestem po prostu uzależniona od farbowania włosów i powinnam wstąpić do AF (anonimowych farbowiczów) .
Raz nawet z pragnienia do powrotu do natury zgoliłam się na zapałkę i co? I psinco.

Teraz znowu chce powrócić do tego kim jestem na prawdę! Pomocy!!!
Przyłączam się do was. Mam aktualnie 0,5 cm odrosty.
Jednak nie wiem, czy tak to zostawić, czy np. nie farbować szamponetką do 28 myć w podobnym kolorze, a jak już odrosną to zafarbować się na zbliżony do mojego?? Co myślicie? Czy ktoś tak próbował??
Hej!!!
A z jakiego koloru schodzisz?
Kiedy zdecydowałam się przestać farbować miałam podobny dylemat, Jesli czytałaś wątek, to wiesz że dziewczyny radzą aby poczekać na dłuższy odrost zeby zobaczyć jaki na prawde jest ten naturalny. Wtedy ewentulanie można pójść do fryzjera i poprosić o farbowanie ale bez odrostu (nie kazdy sie tego podejmuje). Czasami zdaża się że farba się zmywa i znów wracamy do punktu wyjścia . Ja na razie czekam i zobaczę jak długo wytrzymam, bardzo zmotywowała mnie deeestiiiny a jeśli nie będę mogła dłużej na siebie patrzeć to poświęcę swoje zapuszczanie i zetnę na krótko. Trzymam kciuki i pozdrawiam
jagnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 09:24   #1806
m_na_obcasach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 34
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Z kasztanowego brązu na ciemny blond . Podcięłam włosy do ramion i na razie czekam. Myślę, że najwyżej będę np. nosić szeroką opaskę by nie było widać, a potem w kuca zwiąże. No zobaczymy jak mi to pójdzie Jeśli chodzi o fryzjera, to nie wiem. Myślę że spróbuję się pomęczyć. Nie chce niszczyć włosów, kiedy próbuje je z reaktywować.
__________________
deszcz, drzewa - znów deszcz, drzewa - tysiące chwil, a wszystkie w nagości cierpienia

http://www.suwaczki.com/tickers/asxza069p05fa56y.png

http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbcwa1ti1yx3ji.png
m_na_obcasach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:15   #1807
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

jagnienia ja wczoraj scielam na krotko zeby pozbyc sie przefarbowanych koncowek i byc blizej naturalnych i nie zaluje, w dodatku jest mi do twarzy nigdy nie mialam krotkich wlosow,przy takich sie na razie zatrzymam
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 11:32   #1808
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

tez chce sciac wlosy wlasciwie juz decyzja podjęta, tylko musze znalezc czas aby sie wybrac do fryzjera. juz mam nawet wymyslona fryzure. pozbede sie pofarbowanych koncowek i wreszcie bede miec 100% naturalne wloski
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:49   #1809
jagnienia
Raczkowanie
 
Avatar jagnienia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez an0138 Pokaż wiadomość
jagnienia ja wczoraj scielam na krotko zeby pozbyc sie przefarbowanych koncowek i byc blizej naturalnych i nie zaluje, w dodatku jest mi do twarzy nigdy nie mialam krotkich wlosow,przy takich sie na razie zatrzymam
No to super !!! Wtaw fotke jaka masz teraz fryzurkę
Przedemną jeszcze długa droga w zapuszczaniu naturalków. Uważam że ścięcie włosów to nie tragedia, sama miałam juz różne długości, więc jak będę musiała skrócić je nawet drastycznie to jakoś to przeżyję.
jagnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:57   #1810
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

an0138, a widzisz, ja jestem uparta i to mocno mam nadzieję, że uda mi się co nieco za 2 lata zdziałać, bo włosy rosną mi przy obliczeniach 18cm/rok, a końcówki co jakiś czas podcinam tak ze 2-4 cm więc myślę, że szybko się pozbędę tej farby i będzie idealnie
Moje włosy mają w najdłuższym miejscu 16 cm, więc wychodzi na to, że gdybym podcinała co ok. 4 miesiące 4 cm to farby by nie było wcale, ale tego nie zrobię, bo chcę je zapuścić więc myślę o podcinaniu też co 4 miesiące, ale minimalnym

przy okazji... czy u Was też pada śnieg?

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-11-24 o 12:00
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 11:58   #1811
jagnienia
Raczkowanie
 
Avatar jagnienia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

an0138 cofnęłam sie do wcześniejszych postów, pisałaś że chcesz sie ściąć jak D. Gardias i co zdecydowałaś się ?


a propos pogody to u nas siąpi deszcz ze śniegiem brrrrrrrr

Edytowane przez jagnienia
Czas edycji: 2010-11-24 o 12:09
jagnienia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 12:34   #1812
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jagnienia Pokaż wiadomość
No to super !!! Wtaw fotke jaka masz teraz fryzurkę
Przedemną jeszcze długa droga w zapuszczaniu naturalków. Uważam że ścięcie włosów to nie tragedia, sama miałam juz różne długości, więc jak będę musiała skrócić je nawet drastycznie to jakoś to przeżyję.
Dla mnie to takie łatwe nie jest, bo od lat mam długie włosy i nie wiem jak się bede czuc z krótkimi Ale uznalam, ze wlosy odrastają wiec czemu nie?
Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
an0138, a widzisz, ja jestem uparta i to mocno mam nadzieję, że uda mi się co nieco za 2 lata zdziałać, bo włosy rosną mi przy obliczeniach 18cm/rok, a końcówki co jakiś czas podcinam tak ze 2-4 cm więc myślę, że szybko się pozbędę tej farby i będzie idealnie
Moje włosy mają w najdłuższym miejscu 16 cm, więc wychodzi na to, że gdybym podcinała co ok. 4 miesiące 4 cm to farby by nie było wcale, ale tego nie zrobię, bo chcę je zapuścić więc myślę o podcinaniu też co 4 miesiące, ale minimalnym

przy okazji... czy u Was też pada śnieg?
u mnie na szczescie nie rano za to deszcz padal
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 13:12   #1813
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

u mnie nic nie pada, ale zimnooooo, w krotkich wlosach tak wiatr szaleje ze az dzisiaj zakupilam sobie piekna czapeczke

jagnienia tak tak wlasnie, podobnie jak Gardias tylko z grzywka na wiekszy skos i dluzsza, bardzo elegancko wyglada i tak...niesamowicie lekko. scielam wlosy siegajace za ramiona, takze wydawaloby sie ze sporo. Mowie Wam ostatkiem sil zaszlam do fryzjera( droga do okola) bo mialam tyle watpliwosci "czy juz" , ale w koncu...trafilam na super fryzjerke ktora zrozumiala czego pragne

Powiem Wam jesczze ze jak przegladam watki na wizazu o farbach do wlosow, o tym ze znowu kolor nie wyszedl, o dekoloryzacji, rozjasnianiu, regeneracji po farbowaniu to jestem przerazona jak mozne takie rzeczy z WLASNYMI wlosami robic, o jeju jeju jak to sie skonczy
po prostu wstret do chemii! pamietacie ten smrodzisko amoniaku przy farbowaniu? ten ostry zapach? ta podrazniona skore glowy? zafarbowana lazienke uszy kark i czolo? ja juz nie chce nigdy wiecej! co za meczarnie!

Edytowane przez an0138
Czas edycji: 2010-11-24 o 13:24
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 16:47   #1814
lolciaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
proszę o pomoc! :) włoski kręcone!

Witam. Mój naturalny kolor włosków to blond/średni blond romansowałam trochę z machoniem,jesiennym liściem by spocząć na miedzianym bursztynie z loreala. nie farbowałam włosków już od jakiś4/5 miesięcy bo bardzo chciałabym wrócić do blondu.. czy jest to możliwe bez ściągania koloru a tylko delikatnego rozjaśniania? dodam, że mam włosy kręcone i boje się, że zostanie mi pióropusz z loczków
lolciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 19:07   #1815
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczynki, postanowiłam uaktualnić moje odrosty

Po nieudanej przygodzie z Nisimem, gdzie włosy stanęły mi w miejscu, kompletnie załamana postanowiłam wziąć się za siebie i ponownie wspomóc wzrost moim włosom. Właściwie nie widziałam, żeby rosły ale usłyszałam w moim kierunku takie teksty jak: 'co Ty włosy zapuszczasz? takie długie masz' 'ale bym chciała takie długie włosy jak Ty' i zdziwiona zaczęłam się im dokładniej przyglądać i faktycznie, włosy znów rosną !!

1 zdjęcie - 30.09.2010
2 zdjęcie - 24.11.2010

Co prawda z kondycją moich włosów nie jest najlepiej, a nawet moje naturalki już się sianowate robią mimo, że nie używam ani prostownicy ani suszarki, chyba muszę zacząć się suplementować od środka, bo od jakiegoś czasu przestałam zażywać wszyskie środki i pokrzywę...

Na drugim zdjęciu włosy są odrazu po myciu, widać jakie siano się robi, zero blasku
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2010-11-24 o 20:05
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:17   #1816
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Dziewczynki, postanowiłam uaktualnić moje odrosty

Po nieudanej przygodzie z Nisimem, gdzie włosy stanęły mi w miejscu, kompletnie załamana postanowiłam wziąć się za siebie i ponownie wspomóc wzrost moim włosom. Właściwie nie widziałam, żeby rosły ale usłyszałam w moim kierunku takie teksty jak: 'co Ty włosy zapuszczasz? takie długie masz' 'ale bym chciała takie długie włosy jak Ty' i zdziwiona zaczęłam się im dokładniej przyglądać i faktycznie, włosy znów rosną !!

1 zdjęcie - 30.09.2010
2 zdjęcie - 24.11.2010

Co prawda z kondycją moich włosów nie jest najlepiej, a nawet moje naturalki już się sianowate robią mimo, że nie używam ani prostownicy ani suszarki, chyba muszę zacząć się suplementować od środka, bo od jakiegoś czasu przestałam zażywać wszyskie środki i pokrzywę...

Na drugim zdjęciu włosy są odrazu po myciu, widać jakie siano się robi, zero blasku
Ojej kiedy ja bede mogla pochwalić się takim odrostem *_* buu

Może brakuje Ci jakiś witamin od środka? Ja pije pokrzywke już drugi tydzien i przestały mi tak natarczywie wypadać włosy, łykam też witaminy i naprawde widze różnice

W załączniku moja tragedia, teraz widze że bedzie cieżko bo bede miała 3 kolory na głowie
Troche nie wyraźne zdjecie ale nie umiem sama sobie jeszcze robic, mój odrost bedzie miał jutro 2 tyg.
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:27   #1817
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Ojej kiedy ja bede mogla pochwalić się takim odrostem *_* buu

Może brakuje Ci jakiś witamin od środka? Ja pije pokrzywke już drugi tydzien i przestały mi tak natarczywie wypadać włosy, łykam też witaminy i naprawde widze różnice

W załączniku moja tragedia, teraz widze że bedzie cieżko bo bede miała 3 kolory na głowie
Troche nie wyraźne zdjecie ale nie umiem sama sobie jeszcze robic, mój odrost bedzie miał jutro 2 tyg.

no zdjecie z załacznika nieciekawe, chociaz malo widac to zauwazylam ze sa bardzo wysuszone.. powodzenia w zapuszczaniu
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:35   #1818
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
no zdjecie z załacznika nieciekawe, chociaz malo widac to zauwazylam ze sa bardzo wysuszone.. powodzenia w zapuszczaniu
No bo tak jest połowe już ściełam ale na krótko nie dam rady, już raz miałam i wyglądałam okropnie...wiec pozostaje mi sie przemeczyc, ewentualnie jak odrośnie centrymetr to wtedy od dołu bede ścinać tyle.
Dzięki widze, że podjęłam właściwą decyzję
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 10:39   #1819
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

to i ja się pochwalę tym co wyhodowałam. Dzisiaj była ładna pogoda rano - słoneczko świeciło a to niespotykane ostatnio, więc zrobiłam szybko zdjęcia. Na pierwszym bez lampy ( w świetle dziennym tak wyglądają), na drugim z lampą (ciemniejsze wyszło , chyba przez to, że i światło słoneczne i lampa razem dały taki efekt). JEdynie na zdjęciach mogę zobaczyć moje odrosty, bo póki co sią na czubku głowy i w lustrze nic nie widać.. Podobają mi się! tylko czemu tak wolno rosną? albo ja mam już obsesję?
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2010-11-25 o 10:41
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 11:00   #1820
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dobrze, że nie zaczynam sama od poczatku, tak jest mi raźniej
A propo jeszcze ściecia włosów, bardzo bym chciała zrobić sobie, mimo że źle wyglądam w krótkich włosach podobną fryzurkę i zapuszczac ale mąż mnie z pewnością z domu wyrzuci do niego wogole nie przemawia to, że mam włosy jak siano popalone i suche i chyba lepsze krotkie i zdrowe niż takie coś co mam na głowie...jak ja mam go przekonac, przeciez nie postawie go przed faktem dokonanym? (chociaż mnie bardzo kusi )
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:18   #1821
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

no to pokarze jak mi odrosło
odrost już sporawy, coś koło 7-9 cm
ale jeszcze daleko :/
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:24   #1822
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
No bo tak jest połowe już ściełam ale na krótko nie dam rady, już raz miałam i wyglądałam okropnie...wiec pozostaje mi sie przemeczyc, ewentualnie jak odrośnie centrymetr to wtedy od dołu bede ścinać tyle.
Dzięki widze, że podjęłam właściwą decyzję

dasz rade każda z nas da
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 18:30   #1823
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

srebrna_smuga haha a to zbieg okolicznosci! z tymi zdjeciami szlam we wtorek do fryzjera!!! i od wtorku wlasnie takie wloski posiadam , jestem zachwycona, swietnie wygladaja, ukladaja sie, nigdy doto\ad nie bylam tak zadowolona
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:43   #1824
nicci
Raczkowanie
 
Avatar nicci
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 489
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

witam
podczytuję was od dawna - gdzieś od kwietnia i naprawdę was podziwiam
również postanowiłam wrócić do naturalnych włosków - po raz kolejny...
ale opiszę wszystko od początku
zaczęłam farbować włosy w klasie maturalnej - tzn. po studniówce,a wszystko przez tą głupią zasadę - że nie wolno ścinać włosów 100 dni przed maturą
zawsze uwielbiałam zmieniać fryzury, więc jedyną opcją było farbowanie....a jak się zacznie to ciężko skończyć :/ jakiś rok temu postanowiłam wrócić do naturalnych włosów po próbie zafarbowania włosów na ciemny blond- skończyło się intensywną czernią zaczęłam zapuszczać, ale nie mogłam wytrzymać z widocznym odrostem- naturalne włosy mam w kolorze ciepłego, ciemnego blondu,
po kilku miesiącach rozjaśniłam to czarne coś i zafarbowałam całość (łącznie z 5cm odrostem) na blond i wtedy wyszło coś zbliżonego do naturalnych to było w kwietniu, od tamtego czasu regularnie was podczytywałam,ale nie ujawniałam się, bo nie byłam do końca pewna czy wytrzymam
nie farbowałam włosów od kwietnia i przed chwilką zmierzyłam odrościk - 10cm
obecnie mam proste włosy do ramion i zazwyczaj je spinam, bo ta część włosów, która była rozjaśniana jest po prostu żółta(farba się wypłukała)...ale jestem pewna,że nie zafarbuję włosów, bo zakochałam się w moim naturalnym kolorze
bardzo chciałam skrócić włosy - nawet na męsko,ale niestety nie pasuje mi taka fryzura...za to do wakacji będę mieć całkowicie naturalne włosy średniej długości - już nie mogę się doczekać
postaram się niedługo wrzucić jakieś zdjęcia
mocno trzymam kciuki za wszystkie dzielnie walczące z odrostami
nicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:21   #1825
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

U mnie tez decyzja zapadła - ostatnie farbowanie było 8 tygodni temu. Na blond jasny (naturalny mam ciemny blond). Spróbuję wrócić do własnego koloru bo cała chcę być naturalna - już przeszłam na kosmetyki naturalne
Macie jakieś patenty na "ładne odrosty"?
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:46   #1826
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja byłam tak zabiegana , że nawet nie zauważyłam jak szybko zapuściłam swoje naturalne włosy, ktore sięgają do biustu
Pięknie je teraz wycieniowałam i jest bosko .
Pech chciał , że zaczynam siwieć , a na naturalnym ciemnym blondzie nawet pojedyńcze siwe włosy są widoczne, ehh.

Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
U mnie tez decyzja zapadła - ostatnie farbowanie było 8 tygodni temu. Na blond jasny (naturalny mam ciemny blond). Spróbuję wrócić do własnego koloru bo cała chcę być naturalna - już przeszłam na kosmetyki naturalne
Macie jakieś patenty na "ładne odrosty"?
Zrób odrosty farbą ton w ton , od razu przyjemniej się zapuszcza.

Edytowane przez Agaaa-a
Czas edycji: 2010-11-25 o 20:49
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 20:47   #1827
jagnienia
Raczkowanie
 
Avatar jagnienia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
chyba lepsze krotkie i zdrowe niż takie coś co mam na głowie...jak ja mam go przekonac, przeciez nie postawie go przed faktem dokonanym? (chociaż mnie bardzo kusi )
A co by Ci zrobił jak byś go tak wzięła z zaskoczenia?
jagnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 07:53   #1828
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Agaaa-a, mój naturalny kolor to też ciemny blond i też zaczynam siwieć, więc wiem jak to wygląda. Faktycznie rzucają się te siwki w oczy, ale jakoś próbuję się do nich przyzwyczaić. A Ty jak sobie z nimi radzisz, nie przeszkadzają Ci?
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 08:35   #1829
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez an0138 Pokaż wiadomość
srebrna_smuga haha a to zbieg okolicznosci! z tymi zdjeciami szlam we wtorek do fryzjera!!! i od wtorku wlasnie takie wloski posiadam , jestem zachwycona, swietnie wygladaja, ukladaja sie, nigdy doto\ad nie bylam tak zadowolona
O to mamy podobny gust ja właśnie mam taką potrzebe bo juz mi sie ubzdurało nawet, że te strawione włosy gryzą mnie po karku a na czubku jak dotykam to takie miękkie...


Cytat:
Napisane przez jagnienia Pokaż wiadomość
A co by Ci zrobił jak byś go tak wzięła z zaskoczenia?
Mamy mały pokoj gdzie narazie stoi klatka z królikiem, pewnie kazałby mi z nim tam spać dopóki nie odrosną


Dziś moje bejbi ma 2tyg. i już je widze bo się przebija
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2010-11-26 o 09:33
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 11:06   #1830
jagnienia
Raczkowanie
 
Avatar jagnienia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
... juz mi sie ubzdurało nawet, że te strawione włosy gryzą mnie po karku a na czubku jak dotykam to takie miękkie...
No, super określenie "strawione", aż się odechciewa mysleć o farbowaniu . A wracając do Twojego TŻ niech też pogłaszcze i poczuje różnicę.
jagnienia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.