Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 18:50   #2251
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ciekawe czy dep. buzi i brzucha boli i czy bede miala w ogole efekty skoro mam problemy hormonalne a nie lecze sie
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 19:05   #2252
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez moniulka20 Pokaż wiadomość
ciekawe czy dep. buzi i brzucha boli i czy bede miala w ogole efekty skoro mam problemy hormonalne a nie lecze sie
włosy nie pojawiają się nagle.
nikt nie może ci zagwarantować,że żaden włos nie urośnie,bo to niemozliwe.nawet gdyby część urosła w innych miejscach to i tak jakiś okres będziesz miała spokój.
poza tym ,nie ma skutecznego leku na problemy hormonalne.te leki,ktore sa dostępne zapobiegajhą wzrostowi włosów TYLKO W TRAKCIE ICH BRANIA.po około 3 mies włosy na nowo rosną sobie ,az miło i nowe i stare.
inna kwestia to szkodliwość tych leków.bardzo odczuwa wątroba.będziesz musiala i o nią zadbać w specjalny spoósb.jedzenie lekko strawne,nie smażone,lub w malych ilościach.zresztą tych leków nie można brać ciągle,więc nie są idealnym rozwiązaniem

czy ktoś mógłby mio przypomniec ile najwięszką moc moge prosić w DUECIE?
znalazłam nowy salon w bielsku i trzeba mi odnowić depilację,a boję sie bólu.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-12-29 o 19:12
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 23:25   #2253
ania_wieliczka
Przyczajenie
 
Avatar ania_wieliczka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wieliczka/ Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez BosaDziewczynka Pokaż wiadomość
Będę szalenie wdzięczna, jeśli odezwiesz się czasem, by po krótce zreferować postępy w gubieniu niechcianego owłosienia
Witam ponownie Może za wcześnie na taki entuzjazm, ale póki co jestem zadowolona, bo widzę efekty! W okolicach bikini i pod pachami włosy zaczynają same wychodzić (dziś jest 9 dni po pierwszym zabiegu). Miejsca, które dostały kilka "strzałów" są już prawie łyse. Natomiast miejsca, nazwijmy je "brzeżne", niestety nie wykazują takiego efektu- ewidentnie, zostały pominięte. W przypadku bikini, to jest akurat najważniejsze aby ta strefa była zrobiona najdokładniej. No cóż- na zabieg idziemy wygolone, więc skąd pani miałaby wiedzieć do kąd rosną nam włosy... wymyśliłam sobie, że na drugi raz pójdę z nieco odrośniętymi (tak- 2dniowymi), wówczas nie będzie wątpliwości gdzie trzeba dojechać, a jak znów będzie niedokładnie- to nawet sobie pisakiem granicę oznaczę, ale kurcze nie odpuszcze
na łydkach... mizernie, tu mi włosy nie wypadają, 1 na 10 daje się bez problemu wyciągnąć pęsetą tu nie mam aż tak ciemnych kłaków i chyba dlatego nie poszło tak dobrze. poczekam jeszcze trochę. w końcu mam takie zwęglone cebulki, to chyba laser zadziałał... nie wiem. poczekam jeszcze z oceną.
co do pytania o emlę- tak, kupiłam i zastosowałam. jednakże nie udało mi się zastosować go zgodnie z zaleceniami. powinno się nałożyć krem i przykryć specjalną folijką z opakowania na 2 godziny. zrobiłam tak, ale niestety pod pachami nie utrzymało mi się to ani 5 minut i zanim dojechałam do gabinetu już mi się poodklejało, poprzesuwało i odpadło. co do bikini- pokombinowałam nieco i udało mi się z tym dojechać. Nie wiem jednak czy mi pomogło, ale chyba tak, bo pachy podczas zabiegu bolały zdecydowanie najbardziej.
jedna rzecz zastanawia mnie najbardziej. Ktoś wcześniej pisał, że zabieg na same nogi trwał ok 2,5 godziny... ja natomiast miałam 3 strefy w ciągu 40 minut. Czy to efekt "specjalnego" traktowania osób z grupona, czy standardy się zmieniły albo są inne dla różnych rodzajów urządzeń? Ile trwały Wasze zabiegi?
będę informować o dalszych postępach Pozdrawiam

Edytowane przez ania_wieliczka
Czas edycji: 2010-12-29 o 23:37
ania_wieliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 09:29   #2254
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Na efekty na nogach musisz poczekać jeszcze kilka dni!!! Tam włoski mają inny cykl i trwa to zwykle dłużej
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 09:36   #2255
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej Dziewczyny,
czy znacie może ten laser? on jest tak samo dobry jak light sheer diodowy?

"Laser MeDioStar

Laser Asclepion MeDioStar to laser diodowy, wyposażony w ultranowoczesne urządzenie do chłodzenia skóry, które pozwala na niemal bezbolesne wykonanie zabiegu. Bezpieczny, skuteczny i przyjazny dla pacjenta.

Ma zastosowanie przy:

- depilacji (epilacji)"
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 09:37   #2256
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
włosy nie pojawiają się nagle.
nikt nie może ci zagwarantować,że żaden włos nie urośnie,bo to niemozliwe.nawet gdyby część urosła w innych miejscach to i tak jakiś okres będziesz miała spokój.
poza tym ,nie ma skutecznego leku na problemy hormonalne.te leki,ktore sa dostępne zapobiegajhą wzrostowi włosów TYLKO W TRAKCIE ICH BRANIA.po około 3 mies włosy na nowo rosną sobie ,az miło i nowe i stare.
inna kwestia to szkodliwość tych leków.bardzo odczuwa wątroba.będziesz musiala i o nią zadbać w specjalny spoósb.jedzenie lekko strawne,nie smażone,lub w malych ilościach.zresztą tych leków nie można brać ciągle,więc nie są idealnym rozwiązaniem

czy ktoś mógłby mio przypomniec ile najwięszką moc moge prosić w DUECIE?
znalazłam nowy salon w bielsku i trzeba mi odnowić depilację,a boję sie bólu.
W Duecie mała głowica ma tak jak wcześniejsza wersja- 60j/cm2, a duża głowica ma 12J/cm2 co mocą odpowiada 60j/cm2 małej głowicy. Jest trochę inny system ale moc oddziaływania jest taka sama. I nie bój się bólu przy duecie- duża głowica jest naprawdę bez porównania do małej
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 10:05   #2257
_papaya_
Raczkowanie
 
Avatar _papaya_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ania_wieliczka a miałas robione zwyklym LS czy duetem? Bo u mnie samo bikini zajęło około 45 minut. ja już bym chciała depilowac nogi, ale chyba sobie na razie odpuszcze, bo do wakacji nie zdążę, a w czerwcu juz bede wystawiac nogi na slonce...
__________________
Na pewno znasz te poranki, gdy wszystko co widzisz obietnicą cudu jest.
_papaya_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 11:25   #2258
beataklaudia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
No cóż- na zabieg idziemy wygolone, więc skąd pani miałaby wiedzieć do kąd rosną nam włosy... wymyśliłam sobie, że na drugi raz pójdę z nieco odrośniętymi (tak- 2dniowymi), wówczas nie będzie wątpliwości gdzie trzeba dojechać
Witam, miło mi do Was dołączyć, również zakupiłam kupon na Gruponie (za 525 zł - Kraków Eco Plant) i mój pierwszy raz nastąpi 11 stycznia ...dzwoniłam do gabinetu z pytaniem jak się przygotować i mnie Pani powiedziała, że mam się ogolić na 3 dni przed zabiegiem, stąd jestem zdziwiona , że Ty Aniu poszłaś "świeżo" wygolona ...
...Pani w gabinecie powiedziała również , że na 2-3 tyg przed zabiegiem mam zaprzestać używania kremów z m.in. Retinolem i tu mam pytanie do znawczyć - czy chodzi o kremy nakładane na powierzchnię którą planuje depilować czy w ogóle mam zaprzestać; planuję depilować nogi i pachy, a faktycznie używam kremu z retinolem na twarz i pod oczy...czy mam zaprzestać?
Pozdrawiam, Beata
beataklaudia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 12:05   #2259
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

szkoda ze nie ma gruponu w moim miescie;(
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:09   #2260
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
W Duecie mała głowica ma tak jak wcześniejsza wersja- 60j/cm2, a duża głowica ma 12J/cm2 co mocą odpowiada 60j/cm2 małej głowicy. Jest trochę inny system ale moc oddziaływania jest taka sama. I nie bój się bólu przy duecie- duża głowica jest naprawdę bez porównania do małej
więc jeśli miałam na zwykłej 38 /40 to tu o jaką moc mogę prosić?
zależy mi na największej mocy,ponieważ jest to już 3 depilacja.


OBSERWACJA Z FRONTU.
widzę,że po 2 mies pojawiło się troszkę więcej włosków,niż było na krótko po depilacji,jednak jest to tylko 30 % z całości.
podsumowując.po 2 zabiegach w różnych odstępach (pierwszy po roku,drugi po 2 mies) mam tylko 30% włosów na nogach.najgorzej jest z kolanami,tam prawie wcale nie ubyło
bikini nie oceniam,bo to zbyt wczesnie.

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez _papaya_ Pokaż wiadomość
ania_wieliczka a miałas robione zwyklym LS czy duetem? Bo u mnie samo bikini zajęło około 45 minut. ja już bym chciała depilowac nogi, ale chyba sobie na razie odpuszcze, bo do wakacji nie zdążę, a w czerwcu juz bede wystawiac nogi na slonce...
czemu .
nawet jeśli zrobisz tylko 2 zabiegi w odstępie 2 mies to spokojnie zdazysz.po 2 zobaczysz już efekt
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 14:17   #2261
nasti88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja juz jestem ponad 2 tyg. po pierwszej depilacji duetem, lydki- praktycznie bez
rezultatow, wlosow jest tyle samo, moze jedynie troche wolniej rosna.
bikini- bardzo fajnie, duzo wypadlo,tylko powiedzcie mi przy bikini standardowym jak daleko 'w dol' powinien byc wykonany zabieg? przy wargach tez czy to juz nie?
z pach jestem tez zadowolona ,jedna pacha prraktycznie za zero, przy drugiej widac ominiete czesci.
nasti88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 14:34   #2262
ania_wieliczka
Przyczajenie
 
Avatar ania_wieliczka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wieliczka/ Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez beataklaudia Pokaż wiadomość
mnie Pani powiedziała, że mam się ogolić na 3 dni przed zabiegiem, stąd jestem zdziwiona , że Ty Aniu poszłaś "świeżo" wygolona ...
no, nie tak "świeżo"... telefonicznie poinstruowano mnie, że mam to zrobić dzień wcześniej, tak też zrobiłam. ale na drugi raz na pewno przyjdę z widocznymi na skórze włoskami aby zmniejszyć ryzyko, że coś zostanie pominięte.

Edytowane przez ania_wieliczka
Czas edycji: 2010-12-30 o 14:40
ania_wieliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 18:06   #2263
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ogolic sie na dzien przed zabiegiem to dobry czas, nie powstaje wtedy podraznienie. wczesniej nie ma sensu tego robic!
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 19:42   #2264
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

powiedzcie mi prosze byłam na zabiegu bikini głębokie wewtorek niestety leżałam na płąsko i nie widziałam
moje wargi nie są w ogóle popalone w mialam na nich krókie włoski a teraz już wyrosły długie co o tym sądzicie czyzby pominęła ta pani miejsca niektóre szczrze mówiąc to wydaje mi się że tak zadzwoniłąm do niej a ona powiedziała że robiła
aha zrobiła mi wszstko w zaledwie 10 minut
raczej jej nie polecam widac ze mam w nosie klienta i spotkałam się w interncie z samymy negatywnymi uwagami na jej temat a robiłam w studko bata med w gliwicach
Ginger24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 20:31   #2265
Alde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 92
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam
Jestem tu nowa i od razu mam pytanie
Gdzie w Tarnowie najlepiej wykonać zabiegi depilacji laserowej? A jeśli nie w Tarnowie, to np w Krakowie?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Alde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 20:58   #2266
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ania_wieliczka Pokaż wiadomość
no, nie tak "świeżo"... telefonicznie poinstruowano mnie, że mam to zrobić dzień wcześniej, tak też zrobiłam. ale na drugi raz na pewno przyjdę z widocznymi na skórze włoskami aby zmniejszyć ryzyko, że coś zostanie pominięte.
można dzień wcześniej,ale nie więcj,poniewaz odrośnięte wloski zostają przypalone do skóry.tak miałam za piewrszym razem,przy drugim pani podgalała mi w trakcie zabiegu.
to nie jest tak,że pomija fragmenty,ale niektóre części nie trafi w tym czasie co trzeba (patrz wzrost włosa)

Cytat:
Napisane przez Ginger24 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi prosze byłam na zabiegu bikini głębokie wewtorek niestety leżałam na płąsko i nie widziałam
moje wargi nie są w ogóle popalone w mialam na nich krókie włoski a teraz już wyrosły długie co o tym sądzicie czyzby pominęła ta pani miejsca niektóre szczrze mówiąc to wydaje mi się że tak zadzwoniłąm do niej a ona powiedziała że robiła
aha zrobiła mi wszstko w zaledwie 10 minut
raczej jej nie polecam widac ze mam w nosie klienta i spotkałam się w interncie z samymy negatywnymi uwagami na jej temat a robiłam w studko bata med w gliwicach
no ,dkokładnośc to podstawa.miałam do czynienia z dwoma gabinetami i już widziałam róznicę,a w obu się przyłożyli.tylko drobne różnice można było wychwycić,ale jednak

choć ligh sheer jest bolesny i podrażnia skórę to od razu widać dokładność zabiegu.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 21:13   #2267
Ginger24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 78
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

czyli podpoweidzcie co robić zadzwonić tam co pwoiedzieć już wysałam maila że należy się poprawka lub częscoiowy zwrot kosztów ale nie odpoisano mi

nie wem czy będę w stanei coś wyegzekwować jestem naprawdę zdenerwowana
Ginger24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 09:28   #2268
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej czy jest mozliwe zeby w ciagfu godziny wydepilowac twarz piersi i brzuch?? bo tylko godzina jest wolna w gabinecie i nie wiem czy isc czy nie?
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 11:13   #2269
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ginger24 Pokaż wiadomość
czyli podpoweidzcie co robić zadzwonić tam co pwoiedzieć już wysałam maila że należy się poprawka lub częscoiowy zwrot kosztów ale nie odpoisano mi

nie wem czy będę w stanei coś wyegzekwować jestem naprawdę zdenerwowana
uważam,że możesz się starac o darmową poprawkę.jednak warunkiem tego jest fakt osobistego pojawienia się w gabinecie.mailem i telefonicznie nie załatwia sie takich spraw.kosmetyczka musi zobaczyc efekty swojej pracy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-01, 15:55   #2270
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
więc jeśli miałam na zwykłej 38 /40 to tu o jaką moc mogę prosić?
zależy mi na największej mocy,ponieważ jest to już 3 depilacja.


OBSERWACJA Z FRONTU.
widzę,że po 2 mies pojawiło się troszkę więcej włosków,niż było na krótko po depilacji,jednak jest to tylko 30 % z całości.
podsumowując.po 2 zabiegach w różnych odstępach (pierwszy po roku,drugi po 2 mies) mam tylko 30% włosów na nogach.najgorzej jest z kolanami,tam prawie wcale nie ubyło
bikini nie oceniam,bo to zbyt wczesnie.

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------


czemu .
nawet jeśli zrobisz tylko 2 zabiegi w odstępie 2 mies to spokojnie zdazysz.po 2 zobaczysz już efekt
Wiesz, ogólnie generalnie osoba która będzie to robić powinna zwiększyć dawkę i powinna wiedzieć o ile. Zazwyczaj z zabiegu na zabieg na małej głowicy zwiększa się o 5J, czyli powinnaś mieć zabieg na 45J/cm2 (mała głowica) czyli na dużej głowicy 9J/cm2. A jeśli masz naprawdę bardzo osłabione włoski-powinnaś mieć też jeśli chodzi o małą głowicę-ustawienie Auto a jeśli chodzi o dużą głowicę-ustawiony podwójny strzał.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez nasti88 Pokaż wiadomość
ja juz jestem ponad 2 tyg. po pierwszej depilacji duetem, lydki- praktycznie bez
rezultatow, wlosow jest tyle samo, moze jedynie troche wolniej rosna.
bikini- bardzo fajnie, duzo wypadlo,tylko powiedzcie mi przy bikini standardowym jak daleko 'w dol' powinien byc wykonany zabieg? przy wargach tez czy to juz nie?
z pach jestem tez zadowolona ,jedna pacha prraktycznie za zero, przy drugiej widac ominiete czesci.
Z moich obserwacji wynika ze po Duecie włosy mogą wypadać nawet do 3 i pól tygodnia po zabiegu, tak wiec powinno sie to jeszcze zmienic jaki obszar zajmuje bikini glebokie jest to ogolnie zalezne od gabinetu wiec tu sie ciezko wypowiadac :/ Jesli z lydek nic nie wypadnie-zglos sie do gabinetu.
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 17:04   #2271
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mam nadzieje ze niedlugo i ja bede mogla zdac wam relacje jak moja sesja sie udala, licze na efekty, ale to sie okaze.. chyba nie ma na co liczyc jak ma sie cos nie tak z hormonami
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 17:55   #2272
Clair102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
och wybacz mi,że pomięłam twoją wypowiedź.już się do niej ustosunkuję.
-niszczenie,a uszkadzanie to dwie różne sprawy.
-nie jestem specjalistą w tej dziedzinie,więc ci nie odpowiem.chcesz się dowiedzieć więcej ,wujek GOOGLE ci odpowie
-miałam w sumie 2 zabiegi IPL +RF,oraz 2 zabiegi LIGHT SHEER
różnica kolosalna i nie tylko po miesiąu,ale po roku
wybacz,że nie zaspokoiłam twojej ciekawości.
TanargoT, nie rozumiem, w innych wypowiedziach bardzo stanowczo opowiadasz sie za jedną metodą a krytykujesz drugą, kreując się an eksperta. Kiedy zadaję ci konkretne pytania nie udzielasz konkretnych odpowiedzi. Która zmetod uszkadza, a która niszczy cebulki? Czy może obydwie metody tylko uszkadzają cebulki? Na czym polegała ta kolosalna różnica między IPL a Light sheer? Każdy kto choc trochę zainteresował się depilacją IPL + RF dobrze wie, ze dwa zabiegi nie wystarczają....podobnie zresztą jest z zabiegami laserem....więc proszę nie sciemniaj....
Clair102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 18:13   #2273
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Clair102 Pokaż wiadomość
TanargoT, nie rozumiem, w innych wypowiedziach bardzo stanowczo opowiadasz sie za jedną metodą a krytykujesz drugą, kreując się an eksperta. Kiedy zadaję ci konkretne pytania nie udzielasz konkretnych odpowiedzi. Która zmetod uszkadza, a która niszczy cebulki? Czy może obydwie metody tylko uszkadzają cebulki? Na czym polegała ta kolosalna różnica między IPL a Light sheer? Każdy kto choc trochę zainteresował się depilacją IPL + RF dobrze wie, ze dwa zabiegi nie wystarczają....podobnie zresztą jest z zabiegami laserem....więc proszę nie sciemniaj....
robisz się już smutna wiesz?
wiele razy pisałam,że metoda IPL+RF nie dała zadnych rezultatów w moim przypadku,a light sherr tak.w obu przypadkach miałam tą samą ilość zabiegów i podobny czas oczekiwania.
o ile w przypadku IPL+RF nie znikło NIC,to w przypadku LIGH SHEER ubyło mi 70 % włosów
nie jestem ekspertem i nigdzie tego nie pisałam.opisywałam tylko MOJE DOŚWIADCZENIA.

nie rozumiem twojego oburzenia.jeśli pasuje ci ta metoda to OK-masz do tego pełne prawo.zrobisz to co uważasz,a moje słowa niczego nie zmienią.
wydaje mi się,że problem tkwi ggdzie indziej.
poprostu psuję ci interes moją krytyką.
tak powiem to jeszcze raz i będę mówić ile mi się podoba

metoda IPL+RF nie dała żadnych efektów w moim przypadku,jest metoda do bani

-pozdrawiam
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 18:51   #2274
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

aaa powiedz mi ty masz jakies problemy hormonalne czy nie?? fajnie ze w 70 % podzialal, tez bym bardzo chciala pozbyc sie tego dziadostwa < wlosow > raz na zawsze, chodz wiem ze co kilka lat sie przypomina taki zabieg, ale raz na jakis czas mozna wazne by sie ich pozbyc i nie martwic o nic codziennie ze trzeba ogolic czy wyrwac...

a znacie jakas najlepsza metode na wloski na posladkach

hmm ide na ten laser niedlugo i mysle sobie ze mam wloski tez jasne na brzuchu na tej lini milosci od piersi w dol do pepka a od pepka w dol czarne bo gole i tak mysle ze chyba ogole te od piersi do pepka zeby czarne byly to wtedy lepiej laser zlapie?
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 20:50   #2275
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
robisz się już smutna wiesz?
wiele razy pisałam,że metoda IPL+RF nie dała zadnych rezultatów w moim przypadku,a light sherr tak.w obu przypadkach miałam tą samą ilość zabiegów i podobny czas oczekiwania.
o ile w przypadku IPL+RF nie znikło NIC,to w przypadku LIGH SHEER ubyło mi 70 % włosów
nie jestem ekspertem i nigdzie tego nie pisałam.opisywałam tylko MOJE DOŚWIADCZENIA.

nie rozumiem twojego oburzenia.jeśli pasuje ci ta metoda to OK-masz do tego pełne prawo.zrobisz to co uważasz,a moje słowa niczego nie zmienią.
wydaje mi się,że problem tkwi ggdzie indziej.
poprostu psuję ci interes moją krytyką.
tak powiem to jeszcze raz i będę mówić ile mi się podoba

metoda IPL+RF nie dała żadnych efektów w moim przypadku,jest metoda do bani

-pozdrawiam
ja co prawda nie mialam osobiscie wykonywanych zabiegow IPLem ale widzialam klientki po tej metodzie depilacji i 99% bylo niezadowolonych, wloski niestety odrastaja :/
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-01, 23:05   #2276
ania_wieliczka
Przyczajenie
 
Avatar ania_wieliczka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wieliczka/ Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej, od mojego zabiegu łydki+pachy+bikini minęło już 12 dni i oto jak oceniam skuteczność:
bikini: 90% włosów wypadło
czyli tak, jak powiedziała pani- że tu mogę spodziewać się najlepszego efektu. niestety, efekt psują okolice pominięte, o których już pisałam. zwrócę na to szczególną uwagę przy następnym zabiegu
pachy: 75% włosów wypadło
wreszcie mam ładną, gładką skórę pod pachami wyszło lepiej niż zapowiadała pani
łydki: max 10% włosów wypadło
tu niestety jestem mocno zawiedziona wiadomo- najbardziej widoczne partie, ale cóż, może następny zabieg będzie bardziej skuteczny. postaram się przetrzymać większą moc lasera (ostatnio pani zmniejszyła, bo kwiczałam z bólu)
ania_wieliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 01:16   #2277
nasti88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość

Z moich obserwacji wynika ze po Duecie włosy mogą wypadać nawet do 3 i pól tygodnia po zabiegu, tak wiec powinno sie to jeszcze zmienic jaki obszar zajmuje bikini glebokie jest to ogolnie zalezne od gabinetu wiec tu sie ciezko wypowiadac :/ Jesli z lydek nic nie wypadnie-zglos sie do gabinetu.
Dziekuje Olu za odpowiedz w takim razie poczekam cierpliwie jeszcze troche na efekty
A czy moglabys napisac jak dzielicie depilacje bikini u was w salonie? jaki obszar zalicza sie do standardowego a jaki do glebokiego bikini?
pozdrawiam
nasti88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 09:06   #2278
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez moniulka20 Pokaż wiadomość
aaa powiedz mi ty masz jakies problemy hormonalne czy nie?? fajnie ze w 70 % podzialal, tez bym bardzo chciala pozbyc sie tego dziadostwa < wlosow > raz na zawsze, chodz wiem ze co kilka lat sie przypomina taki zabieg, ale raz na jakis czas mozna wazne by sie ich pozbyc i nie martwic o nic codziennie ze trzeba ogolic czy wyrwac...

a znacie jakas najlepsza metode na wloski na posladkach

hmm ide na ten laser niedlugo i mysle sobie ze mam wloski tez jasne na brzuchu na tej lini milosci od piersi w dol do pepka a od pepka w dol czarne bo gole i tak mysle ze chyba ogole te od piersi do pepka zeby czarne byly to wtedy lepiej laser zlapie?
ja nie mam widocznych problemów ,choć na pewno nie są to zwyczajne.
nie mam mchu na pośladkach,ani w innych miejscach netypowych.choć zawsze wiedziałam,że BYŁO ich za dużo,to wiem,że mogłobyc mniej.najgorsze jest to,że wraz z wiekiem problm się pogłebia,dlatego od czsdu do czasu biorę leki

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Wiesz, ogólnie generalnie osoba która będzie to robić powinna zwiększyć dawkę i powinna wiedzieć o ile. Zazwyczaj z zabiegu na zabieg na małej głowicy zwiększa się o 5J, czyli powinnaś mieć zabieg na 45J/cm2 (mała głowica) czyli na dużej głowicy 9J/cm2. A jeśli masz naprawdę bardzo osłabione włoski-powinnaś mieć też jeśli chodzi o małą głowicę-ustawienie Auto a jeśli chodzi o dużą głowicę-ustawiony podwójny strzał.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------



Z moich obserwacji wynika ze po Duecie włosy mogą wypadać nawet do 3 i pól tygodnia po zabiegu, tak wiec powinno sie to jeszcze zmienic jaki obszar zajmuje bikini glebokie jest to ogolnie zalezne od gabinetu wiec tu sie ciezko wypowiadac :/ Jesli z lydek nic nie wypadnie-zglos sie do gabinetu.
zapomnialam podziekować za radę. zapisze sobie.lepiej wiedziec
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 10:26   #2279
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie zostalo mi juz chyba o nic pytac, jedynie isc i sie przekonać, kazdy mowi co innego, na kazdego dziala inaczej.
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 13:07   #2280
EwaEwita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Od pierwszego zabiegu minęło ponad 2 tygodnie! robiłam bikini głebokie plus pośladki... Jeśli chodzi o bikini włosy już mi wypadają.. Jednak jesli chodzi o glebsze partie wydaje mi sie, że niestety sobie nadal mocno "siedzą" w skórze. :/ mam nadzieje jednak, że jeszcze jest wczesnie i zdążą one wypaśc..
Mam jeszcze pytanie! Pani doktor, która robiła mi zabieg, mowila ze blisko sluzówki warg i między pośladkami zabiegu już sie nie wykonuje i te cześci mam pozostawione;/ a nie ukrywam ze stamtąd włosów też chcialabym sei pozbyć.. Jak to wyglądało u Was??
pozdrawaiam
EwaEwita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.