Essence cz. IX - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-11, 12:31   #4831
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc za taką cenę mogę je kupować co miesiąc, tylko nie chcę mnożyć w nieskończoność pędzelków kilkakrotnego użycia.
Ale wiesz, to tak jest, że można kupować częściej skoro tanie, sama czasem wpadam w tę pułapkę, ale po zastanowieniu łatwo dojść do wniosku, że lepiej wydać raz kilka razy tyle ile za tanią rzecz i mieć ją na długie miesiące.
Bardzo często niestety "co tanie to drogie".
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 12:31   #4832
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Mówisz o tym jak pięknie dziewczynie napaćkali za ciemny podkład na twarz ?

Też mnie wkurza to odkręcanie kosmetyków, o ile jeszcze tusz za 10 zł ( też piechotą nie chodzi) może bym jeszcze przeżyła, to nie wyobrażam sobie kupić tuszu z chanel czy innego diora za 200 - 300 zł który był niezabezpieczony folią i wyschnie mi coś takiego po tygodniu.
Tak dokładnie o to mi chodziło. Strasznie ją zmasakrowali.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 13:25   #4833
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Essence cz. IX

Najczęściej odkręcane kosmetyki są te z przodu,wię zawsze biorę jakieś z tyłu. Nie dziwię się,że się denerwujecie. Jak nie ma testerów a opakowania nie mają folii to zawsze muszą być używane przez nachalne klientki (te z przodu)
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 13:32   #4834
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Tak dokładnie o to mi chodziło. Strasznie ją zmasakrowali.
essence musiało się pochwalić jakie piękne kolory podkładów posiada
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 13:38   #4835
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
essence musiało się pochwalić jakie piękne kolory podkładów posiada
No to się pochwalili

Posiadaczki kolorowych eyelinerów - czy wszystkie kolory Wam smużą? Bo dużo piszecie tu na forum o tym, że się nie nie równo nakładają i trzeba poprawiać - czy to dotyczy wszystkich wersji?
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:09   #4836
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. IX

ja dzisiaj, nie przy essence ale przy catrice, miałam spięcie z pewną młodą dziewczyną. Stoję zachwycona catrice, ona coś sobie obok ogląda. Zabiera się za catrice i nawet nie obejrzy co jest napisane, eyeliner do raćzki i hop otwieramy. A mi ciśnienie poszło w górę i zwróciłam jej uwagę, że tak robić nie wolno, bo data przydatności rpoduktu zależna jest od jego otwarcia. A ona do mnie, że skoro nie ma testera to ona sobie będzie otwierać, bo jak ma zobaczyć co to? To jej odpowiedziałam, że zapewne jest tam eyeliner. Bo co innego mogłoby być.
Jeszcze jej powiedziałam, że przecież ktoś to kupi, albo ona sama kiedyś może się naciąć na staki stary produkt.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:11   #4837
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Essence cz. IX

dziś będąc w jednej z niesieciowych drogerii w moim mieście przechodząc obok szafy Essence patrzę a tam cała nowiutka limitka Whoom! Boooom no to się nieźle zdziwiłam, bo w tej szafie dawno się nic nie pojawiało nowego, ostatnio chyba DW w lutym a tu dziś taka niespodzianka, ale wzięłam tylko błyszczyk 01 i lakier 04;
poza tym było kilka rzeczy przecenionych na 3,99zł kupiłam kilka lakierów, trzy cienie, kredki i korektor
a w Naturze w piątek wreszcie pojawiło się YR, póki co w moje rączki wpadł pisak jaśniejszy i dwa lakiery
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 14:12   #4838
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
No to się pochwalili

Posiadaczki kolorowych eyelinerów - czy wszystkie kolory Wam smużą? Bo dużo piszecie tu na forum o tym, że się nie nie równo nakładają i trzeba poprawiać - czy to dotyczy wszystkich wersji?
Ja mam fioletowy i czarny. Czarny jest o wiele lepszy. Fioletowy robi prześwity w środku kreski czasem, a czarny nie. Z czarnego jestem bardzo zadowolona. Tylko szkoda, że tak ciężko go zmyć. Ma to też swoje zalety, bo spokojnie wytrzymuje na oczach 15 godzin. Fioletowy też się dobrze trzyma, ale nie aż tak jak czarny.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:20   #4839
Sudden Trouble
Raczkowanie
 
Avatar Sudden Trouble
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 120
Dot.: Essence cz. IX

No nareszcie dopadłam YR! Już uwielbiam jasny lipstain
Sudden Trouble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:35   #4840
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. IX

Niezgwałcone You Rock w Ferio! Było wszystko, nie wzięłam niczego . Jakoś nie bardzo mi się podoba ta limitka na żywo. Przerażające, ostatnią limitką, z której coś kupiłam było ILB
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:41   #4841
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ale wiesz, to tak jest, że można kupować częściej skoro tanie, sama czasem wpadam w tę pułapkę, ale po zastanowieniu łatwo dojść do wniosku, że lepiej wydać raz kilka razy tyle ile za tanią rzecz i mieć ją na długie miesiące.
Bardzo często niestety "co tanie to drogie".
Dokładnie. Z moim nic złego się nie dzieje. Jeden uzywam, drugi leży, bo dostałam, ale jak zacznie mi się z tym jednym coś dziać to go wyrzuce i uzbieram w końcu na jakiegoś porządnego

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
Najczęściej odkręcane kosmetyki są te z przodu,wię zawsze biorę jakieś z tyłu. Nie dziwię się,że się denerwujecie. Jak nie ma testerów a opakowania nie mają folii to zawsze muszą być używane przez nachalne klientki (te z przodu)
Wiesz, panie w drogerii czasem przestawiają kosmetyki z przodu, do tyłu. Ja biorę z środka, ale i tak nie mam nigdy pewności.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
No to się pochwalili

Posiadaczki kolorowych eyelinerów - czy wszystkie kolory Wam smużą? Bo dużo piszecie tu na forum o tym, że się nie nie równo nakładają i trzeba poprawiać - czy to dotyczy wszystkich wersji?
Ja mam zieleń i fiolet. U mnie nie ma przeswitów
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 14:42   #4842
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Ja mam fioletowy i czarny. Czarny jest o wiele lepszy. Fioletowy robi prześwity w środku kreski czasem, a czarny nie. Z czarnego jestem bardzo zadowolona. Tylko szkoda, że tak ciężko go zmyć. Ma to też swoje zalety, bo spokojnie wytrzymuje na oczach 15 godzin. Fioletowy też się dobrze trzyma, ale nie aż tak jak czarny.
Ja mam chęć na zielony albo niebieski ale mam zielono-niebieskie oczy więc ani jeden ani drugi mi nie pasuje. Myślałam o fioletowym w zamian chociaż nie przepadam za tym kolorem ale skoro smuży to nic z tego. Lepiej zostanę przy klasycznej czerni i nie będę kombinować
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:43   #4843
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja dzisiaj, nie przy essence ale przy catrice, miałam spięcie z pewną młodą dziewczyną. Stoję zachwycona catrice, ona coś sobie obok ogląda. Zabiera się za catrice i nawet nie obejrzy co jest napisane, eyeliner do raćzki i hop otwieramy. A mi ciśnienie poszło w górę i zwróciłam jej uwagę, że tak robić nie wolno, bo data przydatności rpoduktu zależna jest od jego otwarcia. A ona do mnie, że skoro nie ma testera to ona sobie będzie otwierać, bo jak ma zobaczyć co to? To jej odpowiedziałam, że zapewne jest tam eyeliner. Bo co innego mogłoby być.
Jeszcze jej powiedziałam, że przecież ktoś to kupi, albo ona sama kiedyś może się naciąć na staki stary produkt.
Brawo
Hmm... Może ona wierzy w ciągłą teorie spiskową. Pomyślmy kochane, co może być w opakowaniu na eyeliner i tak też podpisanym ? Na pewno lakier, albo pomadka !
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:51   #4844
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Zadowolone jesteście ze swoich pędzelków do cieni?
Mój niestety nie jest już taki jak na początku, przestał być puszysty i kolor wypłowiał. Być może to wina mycia, bo zamiast w szamponie przecierałam do wacikiem nasączonym micelem biodermy.

Kupiłam drugi i mam zamiar teraz myć szamponem, zobaczę co się stanie. Szczerze mówiąc za taką cenę mogę je kupować co miesiąc, tylko nie chcę mnożyć w nieskończoność pędzelków kilkakrotnego użycia.
Z mojego nie wypał ani jeden włosek, kolor tez jest wciąz fioletowy. Z początku czyściłam go delikatnym szamponem, teraz jednak zmieniłam patent i czyszczę delikatnie mydłem (moi nawilżającym Dove albo jakimś typu szare mydło, jednak nie takimi strasznie naperfumowanymi). Miękkość też jak na razie świetna.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

A co do otwierania to nie wiem tez, jak można otwierać lakiery... Chyba tlyko ja mam jakiś dziwny zwyczaj, że oglądam swatche często, a jak nie to biorę poprawkę na to ze moze okazac sie cimeniejszy oraz, że podchodze w drogerii do miejsca, w ktorym jest naturalne oswietlenie i jescze tam obglądam kolor przed zakupem
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 14:58   #4845
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
essence musiało się pochwalić jakie piękne kolory podkładów posiada

taaa.. tylko dlaczego akurat na dziewczynie, która miała alabastrowo białą cerę no chyba, że chcieli, żeby ludzie kontrast zauważyli

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja dzisiaj, nie przy essence ale przy catrice, miałam spięcie z pewną młodą dziewczyną. Stoję zachwycona catrice, ona coś sobie obok ogląda. Zabiera się za catrice i nawet nie obejrzy co jest napisane, eyeliner do raćzki i hop otwieramy. A mi ciśnienie poszło w górę i zwróciłam jej uwagę, że tak robić nie wolno, bo data przydatności rpoduktu zależna jest od jego otwarcia. A ona do mnie, że skoro nie ma testera to ona sobie będzie otwierać, bo jak ma zobaczyć co to? To jej odpowiedziałam, że zapewne jest tam eyeliner. Bo co innego mogłoby być.
Jeszcze jej powiedziałam, że przecież ktoś to kupi, albo ona sama kiedyś może się naciąć na staki stary produkt.

moja Droga, ogromne brawa dla Ciebie


Co do mojej essencowej kulki to nic się z nią nie dzieje. Włosie siedzi sobie na miejscu, nie wypada, nie traci koloru podczas mycia no i nadal jest przyjemnie miękkie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:04   #4846
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Essence cz. IX

ja i tak marzę o tym pędzelku z 50' reloaded, ach gdyby to było możliwe... BTW, mam pędzel różowy do pudru/różu i używam go do różu, do pudru jak na mój gust jest po prostu maluśki. Czego używacie do pudru ?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:08   #4847
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
ja i tak marzę o tym pędzelku z 50' reloaded, ach gdyby to było możliwe... BTW, mam pędzel różowy do pudru/różu i używam go do różu, do pudru jak na mój gust jest po prostu maluśki. Czego używacie do pudru ?
Ja go ostatnio używałam do rozświetlacza chociaż w ogóle rzadko do czegokolwiek go używam. Moim zdaniem do pudru jest zdecydowanie za mały.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:13   #4848
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Essence cz. IX

Własnie moim zdaniem też, do różu natomiast bardzo go lubię. Zastanawiałam się nad pędzlem do pudru z Catrice, ale nie wiem jaki jest i czy warto kupić :P
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 15:23   #4849
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja mam chęć na zielony albo niebieski ale mam zielono-niebieskie oczy więc ani jeden ani drugi mi nie pasuje. Myślałam o fioletowym w zamian chociaż nie przepadam za tym kolorem ale skoro smuży to nic z tego. Lepiej zostanę przy klasycznej czerni i nie będę kombinować
ja mam zielone.. i choć eyelinera nie mam to niektóre odcienie zieleni ładnie mi podbijają kolor tęczówki. A fioletowym trzeba się bardziej namachać, aby uzyskać efekt. A na czarny eyeliner zawsze możesz położyć cień i będzie fajny efekt.

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Brawo
Hmm... Może ona wierzy w ciągłą teorie spiskową. Pomyślmy kochane, co może być w opakowaniu na eyeliner i tak też podpisanym ? Na pewno lakier, albo pomadka !
z pomadką to wiesz.. w końcu nawet essence ma już w pisaku i lakiery w sumie też są, kiedyś jak byłam mała to chyba w dziewczynie dawali w pisaku "perfumy".. ale wiecie- catrice nowa firma, to nie można jej ufać- może właśnie pakuje inne rzeczy w opakowania z innym napisem

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość

Co do mojej essencowej kulki to nic się z nią nie dzieje. Włosie siedzi sobie na miejscu, nie wypada, nie traci koloru podczas mycia no i nadal jest przyjemnie miękkie
dokładnie tak a ja mam swój od kwietnia chyba..

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Własnie moim zdaniem też, do różu natomiast bardzo go lubię. Zastanawiałam się nad pędzlem do pudru z Catrice, ale nie wiem jaki jest i czy warto kupić :P
jest fajny
kupiłam go razem z kulką z essence. Używam go prawie codziennie, prany juz wiele razy, włosy nie wypadają. Ja go używam czasem do różu, rozświetlacza, nawet do brązera czasem. Jestem zadowolona

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2011-06-11 o 15:25
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-11, 15:57   #4850
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Gratuluję zdania i oficjalnie potępiam Twój czyn malowania paznokci na polskim Z moją polonistką by to nie przeszło
Możesz mnie uświadomić który lakier jest tą podróbką? Bo może nie uwierzycie ale ja jestem tego nieświadoma...
Oceny mamy wystawione, Pani lekcji już nie prowadzi więc siedzimy i nic nie robimy A kulturalnie okno otworzyłam nawet coby jej nie smrodzić
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 16:56   #4851
innalajna
Raczkowanie
 
Avatar innalajna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Niezgwałcone You Rock w Ferio! Było wszystko, nie wzięłam niczego . Jakoś nie bardzo mi się podoba ta limitka na żywo. Przerażające, ostatnią limitką, z której coś kupiłam było ILB
u mnie też YR niezgwałcone - wszystko było też. Wzięłam tylko bazę.
Pisaki niezabezpieczone...
innalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:33   #4852
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Nie mogę odżałować, że nie udało mi się kupić tych cienie w musie .
To już ich nie ma? Niedobre Yves Rocher...
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Czuję się uspokojona... I w pełni zachęcona, teraz już mogę bez obaw zaopatrzyć się w Pro White Rose
Wiesz co, dzisiaj jeszcze próbowałam Pro White Rose i Pro White French bo nie mam nic na pazurach, i wrazenia są takie:
- Rose jest mniej transparentny od French,
- ma trochę cięższą aplikację - jednak minimalnie smuży (może dlatego, że już mam go trochę czasu); French nie smuży,
- na pewno nie są wodniste.
Mam nadzieję że to pomoże
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Nie wiem ile kosztuje ten z YR ale takie pędzle masz jeszcze w Rossmanie (For Your Beauty) - ok.20zł, Sephorze nr 51 z włosia naturalnego za chyba 45zł (mam go i bardzo lubię) i Naturze.
Sephora nr 51... toż to mój znienawidzony pędzel którego z braku innego aktualnie używam do pudru i brązera który drapie mnie w policzki i non stop gubi włosy (bądź kawałki włosów) na mojej twarzy, których się potem nie da w ogóle zdjąć, bo czepiają się do makijażu Sexi jak Ty możesz go lubić?
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Własnie moim zdaniem też, do różu natomiast bardzo go lubię. Zastanawiałam się nad pędzlem do pudru z Catrice, ale nie wiem jaki jest i czy warto kupić :P
Ja tak średnio jestem zadowolona, wygląda ładnie, ale jest niewiele większy od Essencowego i do tego taki jakiś spłaszczony, jakoś nie umiem się nim posługiwać, np jeśli chodzi o nakładanie brązera
Cytat:
Napisane przez innalajna Pokaż wiadomość
tak przy okazji... testowała któraś z Was kredkę Almost Famous Long Lasting?
Tak, ja. Jeżeli chodzi o linię wodną, to prawie jej nie widać, równie dobrze mogłabyś nie robić nic. Wolę biały kajal z KOBO
Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Wierzę, z niemieckiego też mam świra (z dawnych lat - jak byłam nastolatką to się kochałam w pewnym niemieckim skoczku narciarskim, który już nie skacze)
ja też się kochałam w skoczkach narciarskich! i to jak
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
OMG
Trzy limitki w tym samym czasie
I lakiery SYF'u
Irsin
Kochana jak Ty tam zauwazyłaś 3 limitki? Ja widzę tylko BB i paznokciową.
A co do lakierów SYF to ja też błagam ?
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Zdałam wczoraj prawko, więc w nagrodę kupiłam sobie tę podróbkę Paradoksala z Chanel z YR Malowałam paznokcie na polskim i żeńśka część klasy była zachwycona kolorem
Brawo Gosia
Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Zapomniałam się zapytać, które kolory z błyszczyków Essence XXXL polecacie? Raz kupiłam numer 08 glamour to go zdaje się i okazał się bardzo perłowy. CHciałabym jakiś naturalny tub trochę mocniejszy róż z pobłyskiem fioletu. Podpowiecie coś? Nie chcę się znowu naciąć na perłę
Z XXXL naturalne są nudes, a co do zwykłych XXXL ja mam 05 super girl i to jest mocny, na pewno nie perłowy róż. Widzę że zmienili im formułę

No i chciałam się pochwalić że mam Bondi Beach od piosenki
Testy wstępne wykazały, że:
- lakier złoty jest cudowny, wspaniały, rewelacyjny i co tam jeszcze takie ciepłe, brązowe złoto, No miodzio
- lakier miętowy jest nieco jaśniejsza wersją replay Ale w przeciwieństwie do tego pierwszego nie wygląda na ciemniejszy na paznokciu niż w butelce, bo ma lżejszą formułę chyba się polubimy
- brązer jest ciekawy, taki herbatnikowy. Myślę, że podobny jest matowy brazer dla blondynek (nie mam go, ale tak przypuszczam).
A brązowy liner i pędzelek będę jeszcze testować, bo na razie jakoś średnio mi idzie posługiwanie się żelowymi linerami - ale mam plan się naumieć
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-06-11 o 17:34
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 17:54   #4853
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Sephora nr 51... toż to mój znienawidzony pędzel którego z braku innego aktualnie używam do pudru i brązera który drapie mnie w policzki i non stop gubi włosy (bądź kawałki włosów) na mojej twarzy, których się potem nie da w ogóle zdjąć, bo czepiają się do makijażu Sexi jak Ty możesz go lubić?

A brązowy liner i pędzelek będę jeszcze testować, bo na razie jakoś średnio mi idzie posługiwanie się żelowymi linerami - ale mam plan się naumieć
Lubię go bo jest puchaty, gęsty a przede wszystkim zamykany i higieniczny. Na dodatek nie jest drapakiem, ma włosie odpowiedniej długości (ten z Rossmanna ma za długie włosie i jest mi niewygodnie go używać) i nie marnuje pudru. Stosuję go do pudru w kamieniu i wymagam, żeby ładnie zbierał to co zeskrobał. Rzadko go używam w domu (bo w domu zazwyczaj nakładam na buzię puder sypki) więc jest taki "wychodny" i bardzo ważne jest dla mnie aby się zamykał i żeby włosie nie dotykało wszystkiego co mam w torebce i on spełnia te wymagania a puki co lepszego od niego nie zalazłam.

A próbowałaś już może chociaż raz czerwony pędzelek? Jest identyczny jak ten niebieski i robi takie same kreski czy może go jakoś ulepszyli? Bo zastanawiam się czy się opłaci biegać po Douglasach za nim czy nie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:04   #4854
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Własnie moim zdaniem też, do różu natomiast bardzo go lubię. Zastanawiałam się nad pędzlem do pudru z Catrice, ale nie wiem jaki jest i czy warto kupić :P
ja polecam kabuki z catrice


co do otwierania.. ostatnio w pewnej drogerii [ gdzie ochroniarze depczą Ci na tyłku ] były aż 2 panie i przeglądały lakiery razem ze mną ja spokojnie brałam buteleczke i spoglądałam na paznokcie aby dobrać swój kolor a ona pare naście lakierów otworzyły pomalowały i odłożyły chyba jedna tylko kupiła sobie jeden przez nią używany , uwagi zwracać nie chciałam bo to w końcu pani po 30 a nawet po 40 także. . .były a co do tego ma 15 latka ;p
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:06   #4855
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
No i chciałam się pochwalić że mam Bondi Beach od piosenki
Testy wstępne wykazały, że:
- lakier złoty jest cudowny, wspaniały, rewelacyjny i co tam jeszcze takie ciepłe, brązowe złoto, No miodzio
- lakier miętowy jest nieco jaśniejsza wersją replay Ale w przeciwieństwie do tego pierwszego nie wygląda na ciemniejszy na paznokciu niż w butelce, bo ma lżejszą formułę chyba się polubimy
- brązer jest ciekawy, taki herbatnikowy. Myślę, że podobny jest matowy brazer dla blondynek (nie mam go, ale tak przypuszczam).
A brązowy liner i pędzelek będę jeszcze testować, bo na razie jakoś średnio mi idzie posługiwanie się żelowymi linerami - ale mam plan się naumieć
Jak, skąd? Gdzieś się już pojawiło BB?
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:09   #4856
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Jak, skąd? Gdzieś się już pojawiło BB?
Już BB?! Gdzie? Super
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:25   #4857
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Lubię go bo jest puchaty, gęsty a przede wszystkim zamykany i higieniczny. Na dodatek nie jest drapakiem, ma włosie odpowiedniej długości (ten z Rossmanna ma za długie włosie i jest mi niewygodnie go używać) i nie marnuje pudru. Stosuję go do pudru w kamieniu i wymagam, żeby ładnie zbierał to co zeskrobał. Rzadko go używam w domu (bo w domu zazwyczaj nakładam na buzię puder sypki) więc jest taki "wychodny" i bardzo ważne jest dla mnie aby się zamykał i żeby włosie nie dotykało wszystkiego co mam w torebce i on spełnia te wymagania a puki co lepszego od niego nie zalazłam.

A próbowałaś już może chociaż raz czerwony pędzelek? Jest identyczny jak ten niebieski i robi takie same kreski czy może go jakoś ulepszyli? Bo zastanawiam się czy się opłaci biegać po Douglasach za nim czy nie
Jak dla mnie to drapak z niego jest Ale co do tego, że jest dobry do pudru prasowanego to masz rację (tylko to gubienie włosia na twarzy mnie dobija).
Do brązera musze poszukać jakiegoś kabuki, a do pudru sypkiego może puszek?

Jak tylko wypróbuję pędzelek do linera dam znać
Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Jak, skąd? Gdzieś się już pojawiło BB?
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Już BB?! Gdzie? Super
Gdzie? W Niemczech
Mam od Wizażanki
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:26   #4858
innalajna
Raczkowanie
 
Avatar innalajna
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91
Dot.: Essence cz. IX

ja narazie czekam na: BB, Balerinę i nową 50' Girls. czyli chyba na wszystkie?? D
innalajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 18:36   #4859
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to drapak z niego jest Ale co do tego, że jest dobry do pudru prasowanego to masz rację (tylko to gubienie włosia na twarzy mnie dobija).
Do brązera musze poszukać jakiegoś kabuki, a do pudru sypkiego może puszek?

Jak tylko wypróbuję pędzelek do linera dam znać


Gdzie? W Niemczech
Mam od Wizażanki
Ale mnie zasmuciłaś Myślałam,że już jutro popędzę do Douglasa i kupię ten piękny eyelinerek,a tu lipa
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-11, 19:02   #4860
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ale mnie zasmuciłaś Myślałam,że już jutro popędzę do Douglasa i kupię ten piękny eyelinerek,a tu lipa
Nie ma się co nakręcać, tylko uważnie czytać posta
Napisałam, że mam od piosenki. Gdyby to było w jakiejś drogerii, to miałabyś opis kiedy i w jakiej, stan limitki, co wzięłam itd. Nie mam w zwyczaju rzucać "ej jest Bondi beach" :P bo potem tylko domysły są.
W każdym razie mam nadzieję że na dniach do Was przyjdzie. Ja u siebie nie mam Douglasa, więc nie mam jak sprawdzać
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.