Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-20, 15:45   #1891
wiktoria26683
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cześć dziewczyny chciała bym wrócić do mojego naturalnego koloru, bo odrosty są okropne załączam zdjęcia;

Zdjęcie pod światłem;
http://yfrog.com/gidsc04224lj
trochę niewyraźne ale dobrze widać kolor moich włosów i odrostów przy dziennym świetle;
http://yfrog.com/2gdsc04232fpj
z lampą błyskową światło dzienne;
http://yfrog.com/fvdsc04233ej

Moje naturalne mają odcień ciemnego blondu,średniego taki "siwy", teraz mam jakieś niby brązowe, ale są też refleksy rude no i blond takie żółte zależy jakie światło.
Chciałam to jakoś rozjaśnić zeby zejść na ten swój, a potem ewentualnie lekko rozjaśnić.

Jak rozjaśnie to chciała bym położyć jakiś blond swój albo nie za ciemny, nie za jasny o taki ; http://www.kenzas.pl/2012_03_01_archive.html

Mam nadzieje, że mi jakoś doradzicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc04224l.jpg (40,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc04232fp.jpg (16,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc04233e.jpg (40,2 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-04-20 o 15:57 Powód: zalaczenie zdjec do zalacznika
wiktoria26683 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 15:56   #1892
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny zajrzyjcie do mojego albumu!
Ale sie przerobilas
Całkiem całkiem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:02   #1893
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej


Ale sie przerobilas
Całkiem całkiem
kusi mnie taka fryzurka,ale boję się
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:32   #1894
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
kusi mnie taka fryzurka,ale boję się
Ojj Kochana nie mozna bac sie obciecia wlosow
Mozesz mieć watpliwosci
Nie dziwie sie skoro zapuszczałas i masz juz długie.
Ja w ten pon idę do fryzjera i cos chcę pokombinowac moze z fryzura ale totalnie nie wiem co.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:47   #1895
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ojj Kochana nie mozna bac sie obciecia wlosow
Mozesz mieć watpliwosci
Nie dziwie sie skoro zapuszczałas i masz juz długie.
Ja w ten pon idę do fryzjera i cos chcę pokombinowac moze z fryzura ale totalnie nie wiem co.
no właśnie długich jeszcze nie mam i dlatego chciałam obciąć bo jak już zapuszczę to będzie mi szkoda,a teraz w sumie tak średnio
wkurza mnie,że włosy wogóle mi się nie układają i chciałabym mieć coś konkretnego
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:54   #1896
Maylin
Raczkowanie
 
Avatar Maylin
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 260
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cześć dziewczyny

Kylie, dzięki za rady w sprawie rączek

Bunny, spódniczka


Przepraszam, że na wszystko nie odpisuje, zagladam w wolnych chwilkach ale i tak nie przeczytałam wszystkiego... Moja mała ma ospę wietrzną, cała jest w kropkach, ma nawet pomiędzy rzęskami, swędzi ją, boli, płacze. Katastrofa, a lekarz dopiero we wtorek. Ryczeć mi się chce, bo przecież to jest poważna choroba, a jak coś jej się stanie? Nie wiem co robić, po prostu
Kupiłam dziś sobie czarne legginy z jeansu i dwie cudowne bluzeczki, ale nawet to mi nastroju nie poprawiło.
A jeszcze jutro idę pierwszy raz na zajęcia z duńskiego

Sorki za chaotyczny wpis, pozdrawiam Was wszystkie
Maylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 16:55   #1897
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no właśnie długich jeszcze nie mam i dlatego chciałam obciąć bo jak już zapuszczę to będzie mi szkoda,a teraz w sumie tak średnio
wkurza mnie,że włosy wogóle mi się nie układają i chciałabym mieć coś konkretnego
Tez przez to przechodzilam i nadal niesttey jeszcze przechodze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 17:17   #1898
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Princesska

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
może lepiej nie za długo trzymałam, trudno, wymyje się za dwa dni


dobra, muszę lecieć, miłego dnia
mi raz taki zafundowała kosmetyczka ale na szczęście henna nie jest trwała
z drugiej strony szkoda
raz na jakiś czas chodzę na hennę i regulację do kosmetyczki
ale też w domu sama robię hennę (brązową) i wyrywam te włoski które poza wyregulowanym łukiem odrastają uwielbiam taki ostrzejszy kształt brwi
do podkreślenia też używam zestawu do stylizacji brwi Catrice

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Wracam do Was, miałam zły tydzień,ale już jakoś powoli do chodzę do siebie.
Byłam u ginekologa i zapisał mi tabletki anty Daylette- podobno jakaś nowość,zobaczymy

Lady i Bunny super zakupy

Lavia czekam na fotki

U mnie otoworzyli tą nową galerie, ludzie zachowują się jak bydło http://www.youtube.com/watch?v=rZefHmMp5jU


Uciekam do pracy
dzięki

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dobry
witam sie i ide biegac




moze przesadzam ale chce czuc sie pewnie jak zaloze spodniczke czy szorty i nic nigdzie nie bedzie mi sie wbijac



ja odkad pamietam zle reagowalam na hormony,tzn moze nie na poczatku ale po jakims czasie, przychodzily boleglowy,cigle wzdety brzuch, waga hop w gore, i piersi bolalypoprostu nie wiem jak to opisac zaczelam czuc ze moj organizm ma ich poprostu dosc przy ostatnim odstawienu mialam masakryczny wysyp na twarzy, doslownie jeden wielki strup na brodzie, to byl horror. a teraz po odstawieniu zrobila mi sie skapa miesiaczka i na dodatek mlekotok z piersi, no mowie wam porazka



czekam na foty
rozumiem to działaj
obrzydza mnie takie coś jak ktoś wciska się na siłę w coś za bardzo obcisłego i przymałego i w tym paraduje

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-04-20 o 17:19
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 18:11   #1899
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

nigdzie nie bylam bede miala -chyba juz mam zatoki myslalam ze ten glupi katar minal ,kiedy przestalo leciec z nosa a to dopiero poczatek ..
bylam tylko w drogerii i po dlugich wczesniejszych namyslach i zuzyciu probki z ktorej bylam zadowolona wzielam rimmel wake me up ivory odcien i puder sypki z YR
pozatym zainteresowala mnie jedna baza pod makijaz wygladzajaca http://www.loreal-paris.fr/maquillag...o-secrets.aspx jak sie wiecej o niej wywiem to kupie bo mega sie napalilam ale skladu to nigdzie znalezc nie moge

kylie do zabezpieczania koncowek idealny produkt , bardzo dobry sklad na zabezpieczenie czy pod prostownice
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 18:20   #1900
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Ja sobie kupiłam podkład z Maybelline - Affinitone. Taki leciutki teraz na wiosne, wydaje sie wporządku, oby sie sprawdził.

Cascada jakbyś oceniła skład?
Skład: aqua, isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, methyl methacrylate, crosspolume, butylene glycol, dimethicone isoeicosane, disterdimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1dimethicone, sodium chloride, phenoxyethanol, c9-15 fluoroalkohol phosphate, polyglyceryl -4 isostearate, hexyl laurate, butylparaben, tocopherol, panthenol, propylene glycol, royal jelly, chamomilla recutita/matricaria flower extract [+/- may contain ci 77891/titanium dioxide, ci 77499, ci 77491, ci 77492, iron oxides, mica]
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 18:33   #1901
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja sobie kupiłam podkład z Maybelline - Affinitone. Taki leciutki teraz na wiosne, wydaje sie wporządku, oby sie sprawdził.

Cascada jakbyś oceniła skład?
Skład: aqua, isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, methyl methacrylate, crosspolume, butylene glycol, dimethicone isoeicosane, disterdimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1dimethicone, sodium chloride, phenoxyethanol, c9-15 fluoroalkohol phosphate, polyglyceryl -4 isostearate, hexyl laurate, butylparaben, tocopherol, panthenol, propylene glycol, royal jelly, chamomilla recutita/matricaria flower extract [+/- may contain ci 77891/titanium dioxide, ci 77499, ci 77491, ci 77492, iron oxides, mica]
na niebiesko nawilzacze i silikony czyli dobrze bo nawilza skore nie bedzie sciagnieta , nie powinnien tez podkreslic suchych skorek ..
na zielono skladniki naturalne jak wit e, pantenol lagodzi podraznienia , ex z rumanku oraz mleczko pszczele
te na ciemno to filtry i mica czyli rozswietlacz ale zapewne w niewielkiej ilosci bo na koncu jest ,, oraz cyferki to barwniki
brak alkoholu i 1 paraben
dobry sklad
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 18:45   #1902
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
na niebiesko nawilzacze i silikony czyli dobrze bo nawilza skore nie bedzie sciagnieta , nie powinnien tez podkreslic suchych skorek ..
na zielono skladniki naturalne jak wit e, pantenol lagodzi podraznienia , ex z rumanku oraz mleczko pszczele
te na ciemno to filtry i mica czyli rozswietlacz ale zapewne w niewielkiej ilosci bo na koncu jest ,, oraz cyferki to barwniki
brak alkoholu i 1 paraben
dobry sklad
No to super

Tyle co go przetestowałam to daje bardzo naturalny efekt, ledwo go na twarzy widac a koloryt wyrównuje ładnie
Ale tak rzadkiego podkładu jeszcze nie miałam.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:53   #1903
kisa_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 22
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja bym brala babylissa ze wzgledu ze to marka fryzjerska
Z czystym sumieniem polecam tę:
http://babyliss.pl/pl/st87e_prostownica_i_pro_230
Nigdy nie miałam lepszej prostownicy.
kisa_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:57   #1904
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!


Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość


Ja już po farbowaniu Ferią i powiem Wam że w końcu zadowolona jestem
zdjęcia jutro
no to super
czekam na foty
Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj alfaparf 9,21 już tą nową formułę cube 3d i wodę 12%. Miałam dziś farbować, ale wstrzymam się do jutra - w razie wpadki w weekend coś zaradzę
pochwal się po
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dobry

uhuhu ale wczoraj przesadziłam z henną mam czarne brwi
ja jak przesadze to smaruje delikatnie samoopalaczem i jest ok .
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Byłam u gina, beczec mi sie chce Kolejny lekarz który mi wmawia przewlekłą grzybice - a mówie ze mi leki na grzybice nie pomagają - bo źle biore! Mówie że w posiewie nie mam zadnych grzybów - dla niego posiewy nie istnieją!

No bede beczec dzis na mur beton
o jej
ciężko Ci coś doradzić bo objawy są naprawde ciężkie do zdiagnozowania ale przy grzybicy tez bym stawiała na jakieś widoczne objawy jak wydzielina ,zapach czy swędzenie dziwni Ci lekarze
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny zajrzyjcie do mojego albumu!
mnie się podoba
Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość


Przepraszam, że na wszystko nie odpisuje, zagladam w wolnych chwilkach ale i tak nie przeczytałam wszystkiego... Moja mała ma ospę wietrzną, cała jest w kropkach, ma nawet pomiędzy rzęskami, swędzi ją, boli, płacze. Katastrofa, a lekarz dopiero we wtorek. Ryczeć mi się chce, bo przecież to jest poważna choroba, a jak coś jej się stanie? Nie wiem co robić, po prostu
Kupiłam dziś sobie czarne legginy z jeansu i dwie cudowne bluzeczki, ale nawet to mi nastroju nie poprawiło.
A jeszcze jutro idę pierwszy raz na zajęcia z duńskiego

Sorki za chaotyczny wpis, pozdrawiam Was wszystkie
a ostry dyżur na pogotowiu? do wtorku to już po ptokach to trzeba od razu leki dostać i leżeć w łóżku bo niestety, ale ospa u dorosłych to nie przelewki też miałam 3 lata temu
a sory przeczytałam zamiast,, mała" to ,,mama" ale i tak powinnaś się udać na pogotowie i do apteki po puder do smarowania krostek
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2012-04-20 o 22:00
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 22:29   #1905
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

witam ponownie

dzięki dziewczyny za rady, dziś trochę je poszoruję

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mi raz taki zafundowała kosmetyczka ale na szczęście henna nie jest trwała
z drugiej strony szkoda
raz na jakiś czas chodzę na hennę i regulację do kosmetyczki
ale też w domu sama robię hennę (brązową) i wyrywam te włoski które poza wyregulowanym łukiem odrastają uwielbiam taki ostrzejszy kształt brwi
do podkreślenia też używam zestawu do stylizacji brwi Catrice
ja też maluję sobie henną kształt brwi, a jak zmyję, to dopiero sobie wyrywam to co wystaje poza, ale wczoraj po prostu przesadziłam z czasem trzymania poniosło mnie trochę, zaczytałam się na kozaczku
też lubię bardziej wyraźne brwi, wtedy od razu lepiej się czuję moje oczy lepiej wyglądają
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nigdzie nie bylam bede miala -chyba juz mam zatoki myslalam ze ten glupi katar minal ,kiedy przestalo leciec z nosa a to dopiero poczatek ..
bylam tylko w drogerii i po dlugich wczesniejszych namyslach i zuzyciu probki z ktorej bylam zadowolona wzielam rimmel wake me up ivory odcien i puder sypki z YR
pozatym zainteresowala mnie jedna baza pod makijaz wygladzajaca http://www.loreal-paris.fr/maquillag...o-secrets.aspx jak sie wiecej o niej wywiem to kupie bo mega sie napalilam ale skladu to nigdzie znalezc nie moge

kylie do zabezpieczania koncowek idealny produkt , bardzo dobry sklad na zabezpieczenie czy pod prostownice
jak bede w pracy to sprawdze, czy ma sklad wypisany na sloiczku, ale obawiam się, że nie, aczkolwiek zerknę
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja sobie kupiłam podkład z Maybelline - Affinitone. Taki leciutki teraz na wiosne, wydaje sie wporządku, oby sie sprawdził.

Cascada jakbyś oceniła skład?
Skład: aqua, isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, methyl methacrylate, crosspolume, butylene glycol, dimethicone isoeicosane, disterdimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1dimethicone, sodium chloride, phenoxyethanol, c9-15 fluoroalkohol phosphate, polyglyceryl -4 isostearate, hexyl laurate, butylparaben, tocopherol, panthenol, propylene glycol, royal jelly, chamomilla recutita/matricaria flower extract [+/- may contain ci 77891/titanium dioxide, ci 77499, ci 77491, ci 77492, iron oxides, mica]
bardzo fajny podkład, dużo kobiet go wybiera
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja jak przesadze to smaruje delikatnie samoopalaczem i jest ok .
haha wiesz co, właśnie wyobraziłam sobie siebie z moją bladą twarzą, czarnymi brwiami i plamami od samoopalacza naokoło brwi
wolę nie ryzykować, wyszoruję je
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 22:53   #1906
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dobry wieczór dziewczyny

bunny pokazuję świeżo zrobione odrosty londa 18 świetlisty blond, trzymana hm...nie wiem. jakos ponad godzinę. nigdy nie patrzę na czas, obserwuje kolor jaki powstaje i jak jest dobry to zmywam
ja jestem zadowolony, ochłodziło resztę nieco, odrosty nie są rude a na tym mi zależy jako, że był to pierwszy raz jak rozjasniałem włosy londą, porównuje ją do welli, są bardzo podobne a ze welle sobie cenię to polubiłem londę jednak jutro zobacze kolor to zobaczymy która wychodzi chlodniej. aczkolwiek trudno mi porównywac odcienie (welle uzywalem 8/0) bo nie wiem jaki to kolor 18.
zdjęcia z fleszem wlosy mokre, jutro dołącze zdjęcia kolorku w słońcu. (przypominam naturalny odrost jasny szatyn)

edit: zdjęcia w świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg londa 18 (2).jpg (43,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg londa 18.jpg (42,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC6536.jpg (135,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC6548.jpg (147,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC6560.jpg (171,3 KB, 81 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-04-21 o 14:27
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 12:36   #1907
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Moje włosy po farbowaniu alfaparf 9,21 z wodą 12% . Pierwsze 2 zdjęcia moje włosy przed, 4 następne włosy w świetle dziennym po robione bez lampy. Ochłodziło się, choć nie do końca tak jak chciałam (w niektórych miejscach na długości nie chwyciło) i miejscami włosy niestety są niebiesko-zielone mam nadzieję, że to się wypłucze jakoś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez lamp.jpg (42,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez lampy2.jpg (56,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (133,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (39,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (92,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy4.jpg (75,6 KB, 26 załadowań)
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 14:49   #1908
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Przepraszam kochane że wczoraj nie wrzuciłam zdjęć po farbowaniu ale byłam zalatana Ale robię to dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy 023.jpg (28,0 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy 018.jpg (29,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy 003.jpg (32,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy 014.jpg (28,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy 012.jpg (38,9 KB, 48 załadowań)
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 14:56   #1909
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Lavia podoba mi sie ten odcien, nie jest taki szary
,a ja do ciemnych/ srednich blondów nie jestem przekonana


Buah a to była czarna henna?
Ja mam ciemne brwi, czasem nakladam henne, ale musi być brazowa
wtedy maja taki fajniejszy odcien.. ciepły
bo mam takie ciemnoszare brwi o jasnym brazie moge pomarzyc
Nie polecam rozjasniania brwi wodą utleniną,rozjasni ła mi sie skora masakra
Kiedys kupiłam henne, która miała rozjasnic (refectocil) wyszły rude i bardzo sie przerzedziły.
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 15:33   #1910
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dobry wieczór dziewczyny

bunny pokazuję świeżo zrobione odrosty londa 18 świetlisty blond, trzymana hm...nie wiem. jakos ponad godzinę. nigdy nie patrzę na czas, obserwuje kolor jaki powstaje i jak jest dobry to zmywam
ja jestem zadowolony, ochłodziło resztę nieco, odrosty nie są rude a na tym mi zależy jako, że był to pierwszy raz jak rozjasniałem włosy londą, porównuje ją do welli, są bardzo podobne a ze welle sobie cenię to polubiłem londę jednak jutro zobacze kolor to zobaczymy która wychodzi chlodniej. aczkolwiek trudno mi porównywac odcienie (welle uzywalem 8/0) bo nie wiem jaki to kolor 18.
zdjęcia z fleszem wlosy mokre, jutro dołącze zdjęcia kolorku w słońcu. (przypominam naturalny odrost jasny szatyn)

edit: zdjęcia w świetle dziennym
juz pisalam ci w albumie natura sie pomylila, powinienes sie urodzic z takim kolorem wlosow

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
Moje włosy po farbowaniu alfaparf 9,21 z wodą 12% . Pierwsze 2 zdjęcia moje włosy przed, 4 następne włosy w świetle dziennym po robione bez lampy. Ochłodziło się, choć nie do końca tak jak chciałam (w niektórych miejscach na długości nie chwyciło) i miejscami włosy niestety są niebiesko-zielone mam nadzieję, że to się wypłucze jakoś
ja tam nie widze ani niebieskiego ani zielonego, ladny chlodny blond.

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Przepraszam kochane że wczoraj nie wrzuciłam zdjęć po farbowaniu ale byłam zalatana Ale robię to dzisiaj
superancko ci wyszlo! zadowolona wreszcie?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 15:55   #1911
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
juz pisalam ci w albumie natura sie pomylila, powinienes sie urodzic z takim kolorem wlosow


ja tam nie widze ani niebieskiego ani zielonego, ladny chlodny blond.


superancko ci wyszlo! zadowolona wreszcie?
ja także odpisałem w albumie ciesze się tak pozytywna opinią z Twojej strony i rownież uważam, że natura się pomyliła dając mi poziom 5. wiele osób mówi mi ze ten co mam jest najlepszy dla mnie. brwi tez rozjaśniam
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 15:59   #1912
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja także odpisałem w albumie ciesze się tak pozytywna opinią z Twojej strony i rownież uważam, że natura się pomyliła dając mi poziom 5. wiele osób mówi mi ze ten co mam jest najlepszy dla mnie. brwi tez rozjaśniam
Czym rozjasniasz brwi? jaki masz kolor? i jaki ci wychodzi?
z ciekawosci, bo ja juz raczej nie bede eksperymentowac
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 16:10   #1913
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Czym rozjasniasz brwi? jaki masz kolor? i jaki ci wychodzi?
z ciekawosci, bo ja juz raczej nie bede eksperymentowac
brwi mam troszke ciemniejsze od włosów dla kogoś kto nie zna poziomów jasności, to sa czarne, ale na moje oko taki średni/ciemny brąz, no tak czy inaczej są ciemne wychodzi tak jak na załączonym zdjęciu wyżej. a nakładam zawsze farbę, tą która obecnie nakładam na odrosty, maźne na 1-2 min na brwi i zmywam wacikiem. sa rozjasnione ale nie tak mocno jak włosy, przez co wygląda to w miare naturalnie a nie ten kontrast białych włosów i czarnych brwi tzn wiele osob zostawia sobie ciemne brwi i nie mówie, że jest to złe, to jest rzecz gustu ale osobiscie ja wole mieć brwi pod kolor włosów
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 16:43   #1914
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ja także odpisałem w albumie ciesze się tak pozytywna opinią z Twojej strony i rownież uważam, że natura się pomyliła dając mi poziom 5. wiele osób mówi mi ze ten co mam jest najlepszy dla mnie. brwi tez rozjaśniam
odpisalam w albumie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 22:08   #1915
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dobry wieczór dziewczyny

bunny pokazuję świeżo zrobione odrosty londa 18 świetlisty blond, trzymana hm...nie wiem. jakos ponad godzinę. nigdy nie patrzę na czas, obserwuje kolor jaki powstaje i jak jest dobry to zmywam
ja jestem zadowolony, ochłodziło resztę nieco, odrosty nie są rude a na tym mi zależy jako, że był to pierwszy raz jak rozjasniałem włosy londą, porównuje ją do welli, są bardzo podobne a ze welle sobie cenię to polubiłem londę jednak jutro zobacze kolor to zobaczymy która wychodzi chlodniej. aczkolwiek trudno mi porównywac odcienie (welle uzywalem 8/0) bo nie wiem jaki to kolor 18.
zdjęcia z fleszem wlosy mokre, jutro dołącze zdjęcia kolorku w słońcu. (przypominam naturalny odrost jasny szatyn)

edit: zdjęcia w świetle dziennym
super wyglądasz
a miała być palette
Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
Moje włosy po farbowaniu alfaparf 9,21 z wodą 12% . Pierwsze 2 zdjęcia moje włosy przed, 4 następne włosy w świetle dziennym po robione bez lampy. Ochłodziło się, choć nie do końca tak jak chciałam (w niektórych miejscach na długości nie chwyciło) i miejscami włosy niestety są niebiesko-zielone mam nadzieję, że to się wypłucze jakoś
ładnie
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Przepraszam kochane że wczoraj nie wrzuciłam zdjęć po farbowaniu ale byłam zalatana Ale robię to dzisiaj
efekt super
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 23:02   #1916
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!


super wyglądasz
a miała być palette

ładnie

efekt super
kochana dziekuję miło mi wiem wiem, ale poza ICC z czego były G8 i same rozjaśniające w moim mieście, nie było serii permanent
widze pozbyli sie garniera 100% color, brillance, palette 10min color, londy naturals, palette permanent, natural&easy, essential color, te farby w ostatnim czasie powoli znikały a teraz ich nie ma ;X przynajmniej w moim rossmanie. za to zasrali półkę piankami, syossami które mi nie podchodzą, garnier color sensation, no i tyle.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 09:53   #1917
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czesc ja weekend mam zabiegany, zajety i czasu na neta brakale dzis wskoczylam nadrobic i nie mialam co

dzis tez mnie nie bedzie , bo mamy obiad ze znajomymi i takie tam



Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Przepraszam kochane że wczoraj nie wrzuciłam zdjęć po farbowaniu ale byłam zalatana Ale robię to dzisiaj
oo swietnie naturalny efekt ci wyszedl

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dobry wieczór dziewczyny

bunny pokazuję świeżo zrobione odrosty londa 18 świetlisty blond, trzymana hm...nie wiem. jakos ponad godzinę. nigdy nie patrzę na czas, obserwuje kolor jaki powstaje i jak jest dobry to zmywam
ja jestem zadowolony, ochłodziło resztę nieco, odrosty nie są rude a na tym mi zależy jako, że był to pierwszy raz jak rozjasniałem włosy londą, porównuje ją do welli, są bardzo podobne a ze welle sobie cenię to polubiłem londę jednak jutro zobacze kolor to zobaczymy która wychodzi chlodniej. aczkolwiek trudno mi porównywac odcienie (welle uzywalem 8/0) bo nie wiem jaki to kolor 18.
zdjęcia z fleszem wlosy mokre, jutro dołącze zdjęcia kolorku w słońcu. (przypominam naturalny odrost jasny szatyn)

edit: zdjęcia w świetle dziennym
ooo jaki blondas fajny kolor
a brwi tez mam ciemne ale nie rozjasniam i nie zamierzam, uwielbiam je takie jakie sa


buahhot fakt w tym ,ze trzymalam sloiczek w reku i nie bylo skladu nigdzie ale konsystencja i to ze pani w sklepie polecala go starszej babce , bo wygladza skore ,mnie jakos zainspirowalo...dodam ze obok stal tez bb krem loreala i jakos go nie polecala jej
bardzo ciekawie ten sloiczek z kremem sie prezentowal moze znajde gdzies wiecej info na zagranicznych blogach
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:29   #1918
kisa_13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 22
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kisa_13 Pokaż wiadomość
Hej
Zapuszczam włosy i myślę, że jeszcze jakieś 4-5 miesięcy i będą już takiej długości jaka mi się marzy ale postanowiłam sobie, że je wtedy zafarbuję i tu zaczyna się mój problem wiem jaki mniej więcej chciałabym kolor ale ogólnie nie chce iść do fryzjerki gdyż w moim mieście cokolwiek nie powiesz i tak wychodzisz z platyna :/ Myślałam, żeby kolor zrobiła mi moja koleżanka, która skończyła szkołę fryzjerską tyle że nie bardzo wiem jakie farby kupić. Chodzi mi o to żeby kolor wyszedł jak najbardziej naturalnie tzn. zafarbować ale oprócz tego nadać refleksy farbą w zbliżonym odcieniu. Aktualnie mam włosy jasny brąz w sumie taki "mysi" i jest to mój naturalny kolor włosów. Dziewczyny doradźcie!
Hej Czy ktos zna odpowiedz na zadane wczesniej przeze mnie pytanie?

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kisa_13 Pokaż wiadomość
Hej Czy ktos zna odpowiedz na zadane wczesniej przeze mnie pytanie?
Na stronie 63 jest pytanie ze zdjeciami
kisa_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:52   #1919
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

ooo jaki blondas fajny kolor
a brwi tez mam ciemne ale nie rozjasniam i nie zamierzam, uwielbiam je takie jakie sa

dzięki
wiesz, jak kto woli ja wole akurat jak brwi mi pasują do włosów, razi mnie u mnie jak sa ciemne do jasnych włosów, ale niekoniecznie wygląda to źle zresztą co kto lubi
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 12:17   #1920
Miss_Devil
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Devil
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Głogów- Karlsruhe
Wiadomości: 431
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

szybkie pytanie czy jeśli zrobię olejowanie zaraz po farbowaniu coś się stanie? farbowane palette c10, naolejować chcę oliwą z oliwek.
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.





Miss_Devil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.