Zmarszczki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-17, 10:56   #31
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zmarszczki

heh no coz, wszystko sie zmienia po 30-tce

I to nie tylko wyglad ale wszystko.

Czy ktos wie cos wiecej na temat mezoterapii iglowej i beziglowej?

czy efekty sa podobne?
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 12:57   #32
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zmarszczki

Troszke mnie tu nie bylo ale widze ze nikt sie nie odzywal.

Zglebilam troche temat i dotarlam do pewnej Japonki ktora pomimo tego ze ma 43 lata wciaz wyglada jak nastolatka - i ktos by tu pomyslal ze pewnie operacje itp, otoz nie, robi zabiegi takie jak wstrzykiwanie roznych plynow pod skore ale istota jej mlodego wygladu sa specjalne masaze i wlasciwa pielegnacja skory i zdrowe odzywianie i duzo ruchu i duzo snu i i i duzo tych i

Ale co mnie najbardziej zrenerwowalo to to ze u nas nie ma tylu kosmetykow przeciw-zmarszczkowych co w Japonii czy Chinach czy Korei. Lipa!!!
Tam od najmlodszych lat kobiety dbaja o skore zeby sie nie zestarzala.
U nas po kremy siega sie jak zmarszczki juz sa a wtedy niewiele da sie zrobic tylko zabiegi!!!
Slonce niszczy skore, nieszy kolagen, i skora juz nigdy nie bedzie taka jak powinna i nawet drogie kosmetyki tego nie naprawia.

Kupilam pare kosmetykow z Korei i czekam na dostawe, wszystkie z kwasem hialuronowym i kolagenem, wiem ze nie pomoze na to co jest ale przynajmniej opozni starzenie. Ciagle mysle o mezoterapii iglowej
Poki co nie mam zbyt wielu danych na ten temat i nie wiem czy sie zdecydowac czy moze cos innego

Czytalam ze w Japonii Botox robi sie przed 30-stka i nikt nie czeka na wielkie zmarszczki zeby zrobic ten zabieg. Heh powiem szczerze ze jestem troche zszokowana ale widzac filmiki na youtube z tymi 40-letnimi kobietami ktore maja skore lepsza od mojej wstyd mi ze tak malo robie zeby skora byla w dobrej kondycji
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 20:27   #33
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Fuxia83, 30 lat to koniec mlodosci?!
o właśnie też się zdziwiłam, ja mam 37, czyli bliżej mi 40 i jakoś tak strasznie nie czuję upływu tej młodości. Wręcz przeciwnie czuję się młodo bardzo

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
[...]Ale co mnie najbardziej zrenerwowalo to to ze u nas nie ma tylu kosmetykow przeciw-zmarszczkowych co w Japonii czy Chinach czy Korei. Lipa!!!
Tam od najmlodszych lat kobiety dbaja o skore zeby sie nie zestarzala.
U nas po kremy siega sie jak zmarszczki juz sa a wtedy niewiele da sie zrobic tylko zabiegi!!!
Slonce niszczy skore, nieszy kolagen, i skora juz nigdy nie bedzie taka jak powinna i nawet drogie kosmetyki tego nie naprawia.

Kupilam pare kosmetykow z Korei i czekam na dostawe, wszystkie z kwasem hialuronowym i kolagenem, wiem ze nie pomoze na to co jest ale przynajmniej opozni starzenie. Ciagle mysle o mezoterapii iglowej
Poki co nie mam zbyt wielu danych na ten temat i nie wiem czy sie zdecydowac czy moze cos innego

Czytalam ze w Japonii Botox robi sie przed 30-stka i nikt nie czeka na wielkie zmarszczki zeby zrobic ten zabieg. Heh powiem szczerze ze jestem troche zszokowana ale widzac filmiki na youtube z tymi 40-letnimi kobietami ktore maja skore lepsza od mojej wstyd mi ze tak malo robie zeby skora byla w dobrej kondycji
Ogólnie cały myk tkwi w tym, że panie z Azji się nie opalają, tam blada skóra jest w cenie u nas odwrotnie. Dlatego też Azjatki wyglądają młodziej. Najlepszy krem przeciw zmarszczkom to krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym

Kosmetyki z kwasem hialuronowym jak najbardziej jest sens stosować z kolagenem nie, kolagen nie działa przez skórę, ma za duże cząsteczki, żeby cokolwiek przenikło Ja kosmetyków z Korei nie zamawiam, ale produkuję sama, dzięki temu uzyskuję w nich optymalne dawki składników aktywnych i nie bawię się w żadne wypełniacze.

Ćwiczenia owszem, nawet są specjalnie odmładzające, ćwiczenia twarzy, specjalne masaże owszem tak. Stosuję z powodzeniem. Efekt: lat 37, zmarszczek brak, skóra jędrna i rozświetlona.
__________________
Wszystko jest dla ludzi, byle stosowane z głową
mangha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 23:52   #34
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Zmarszczki

mangha, napisz koniecznie wiecej o swoich rytualach U mnie w rodzinie pokutowalo przeswiadczenie, ze za mlodu nie warto sie zmarszkami przejmowac, bo ich nie ma. Nie myslalo sie w ogole o tym, ze lepiej zapobiegac.

Teraz ostrze sobie zeby na krem Mizon z Syn Ake. Zobaczymy.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 16:46   #35
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zmarszczki

Odkad wzielam sie za swoja skore (dopiero 2 tygodnie) zauwazylam juz znaczaca poprawe zrobilam delikatna pseudo microdermabrazje i kwasy, robie regularnie peelingui i porzadnie oczyszczam skore na noc plus krem przeciwzmarszczkowy, masaze ... cwiczen nie robie bo jakos mam lenia do cwiczen ... ale musze przyznac ze moja skora mnie zdumiewa, pozbylam sie wszystkich zanieczyszczen plus skora jest swietnie nawilzona, zmarszczki sie troszke splycily, ale te pod oczami nadal sa, choc plytsze cool
Kupilam sobie maszyne do domowej microdermabrazji, czekam na dostawe. Mam dosc sporych rozmiarow pory na policzkach no i na czole tez sa powiekszone.
Ale i tak jestem mega zadowolona z efektow mojej nowej pielegnacji ... doprawdy nigdy nie zdawalam sobie sprawy ze wlasciwa pielegnacja cery mozna tyle zdzialac!!!
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 08:01   #36
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Zmarszczki

To super grunt to jeszcze utrzymać ten efekt, czyli być systematycznym i jednak nie ładować na skórę za dużo
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 18:09   #37
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Ale i tak jestem mega zadowolona z efektow mojej nowej pielegnacji ... doprawdy nigdy nie zdawalam sobie sprawy ze wlasciwa pielegnacja cery mozna tyle zdzialac!!!
Tak właściwa pielęgnacja może zdziałać naprawdę cuda Bardzo się cieszę, że odkryłaś coś dla siebie

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
mangha, napisz koniecznie wiecej o swoich rytualach U mnie w rodzinie pokutowalo przeswiadczenie, ze za mlodu nie warto sie zmarszkami przejmowac, bo ich nie ma. Nie myslalo sie w ogole o tym, ze lepiej zapobiegac.

Teraz ostrze sobie zeby na krem Mizon z Syn Ake. Zobaczymy.
Hehe, o tych rytuałach to można by godzinami gadać i gadać. Na pewno podstawa u mnie to krem z wysokim filtrem, odpowiednie oczyszczanie i odżywianie. Masaże i ćwiczenia też są bardzo ważne.

Ja ogólnie sporo o tym piszę na stronie u siebie. Robię też wykłady na ten temat. Informacji jest naprawdę dużo i cały czas odkrywam nowe rzeczy, dlatego przeniosłam to na swojego bloga.

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
To super grunt to jeszcze utrzymać ten efekt, czyli być systematycznym i jednak nie ładować na skórę za dużo
No tak, bez systematyczności to efektów raczej nie będzie to tak ze wszystkim, jak przestaniesz w domu sprzątać to się zrobi bałagan, i to bardzo szybko. Podobnie jest ze skórą, jak nie poświęcasz jej uwagi to szarzeje, marszczy się. Innymi słowy wygląda średnio.
__________________
Wszystko jest dla ludzi, byle stosowane z głową
mangha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 12:46   #38
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zmarszczki

Z checia poczytam twojego bloga ... bo wlasnie szukam czegos na temat walki ze zmarszczkami, a wiekszosc blogow ktore znalazlam naleza do 20-letnich dziewczyn ktore stosuja kuracje przeciwzmarszczkowe prewencyjnie - ja natomiast mam juz kilka zmarszczek i musze sie ich pozbyc.
Zaluje ze bylam taka glupiutka w mlodosci i opalalam sie na solarium - fakt faktem moja skora wyglada naprawde pieknie jak jest opalona ... nie lubie siebie bladej bo jestem taka pelna czerwonosci - a gdy sie opale to skora nabiera jednego odcienia i przez to wyglada zdrowiej, no ja na pewno nie zrezygnuje z opalania ciala ale buzie i szyje chce miec bielutka

Swoja droga dzis rano sie obudzilam i te zmarszczki pod oczami jeszcze bardziej sie splycily
Za to moja skora jakos nie polubila na razie nowej pielegnacji bo na policzkach mam pelno wypryskow - tak wyobrazcie sobie 29 lat i pelno wypryskow jak u nastolatki - zeby ta skora pod oczami chialabyc taka kaprysna i zrobic sie gladziutka to nie ... pryszczy jej sie zachcialo i co ja mam teraz z tym zrobic, juz od tygodnia nie smaruje policzkow kremem przeciwzmarszczkowym ale musze sie przyznac ze robie eksfoliacje codziennie i pewnie to zaostrza jej stan.

Lipa bo wlasnie zamowilam moja pierwsza profesjonalna maszynke do microdermabrazji a nie bede mogla jej uzyc bo musze wyleczyc syfy i to jeszcze w wieku 29 lat kto by pomyslal.
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 16:01   #39
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Z checia poczytam twojego bloga ... bo wlasnie szukam czegos na temat walki ze zmarszczkami, a wiekszosc blogow ktore znalazlam naleza do 20-letnich dziewczyn ktore stosuja kuracje przeciwzmarszczkowe prewencyjnie - ja natomiast mam juz kilka zmarszczek i musze sie ich pozbyc.
Zaluje ze bylam taka glupiutka w mlodosci i opalalam sie na solarium - fakt faktem moja skora wyglada naprawde pieknie jak jest opalona ... nie lubie siebie bladej bo jestem taka pelna czerwonosci - a gdy sie opale to skora nabiera jednego odcienia i przez to wyglada zdrowiej, no ja na pewno nie zrezygnuje z opalania ciala ale buzie i szyje chce miec bielutka

Swoja droga dzis rano sie obudzilam i te zmarszczki pod oczami jeszcze bardziej sie splycily
Za to moja skora jakos nie polubila na razie nowej pielegnacji bo na policzkach mam pelno wypryskow - tak wyobrazcie sobie 29 lat i pelno wypryskow jak u nastolatki - zeby ta skora pod oczami chialabyc taka kaprysna i zrobic sie gladziutka to nie ... pryszczy jej sie zachcialo i co ja mam teraz z tym zrobic, juz od tygodnia nie smaruje policzkow kremem przeciwzmarszczkowym ale musze sie przyznac ze robie eksfoliacje codziennie i pewnie to zaostrza jej stan.

Lipa bo wlasnie zamowilam moja pierwsza profesjonalna maszynke do microdermabrazji a nie bede mogla jej uzyc bo musze wyleczyc syfy i to jeszcze w wieku 29 lat kto by pomyslal.
Żeby poprawić kolor skóry to można pić soki świeżo wyciskane. I nie koniecznie z marchwi cały czas, bo faktycznie później ma się pomarańczowy odcień skóry. Soki z warzyw zielonych też dobrze koloryt poprawiają. Odkąd piję codziennie ludzie przestali się pytać czy nie jestem chora.

Jeśli chodzi o wypryski, no cóż ja kiedyś miałam ten sam dokładnie problem. Z wypryskami walczyłam większość swojego życia, nawet po 30-tce. Szczęśliwie się z mini uporałam i dodatkowo odkryłam, że większość substancji odmładzających nie tylko właśnie odmładza, ale też leczy wykwity Tylko trzeba wiedzieć jak i z czym je łączyć.

Będę o tym mówić na wykładzie w następny poniedziałek. Masz ochotę posłuchać to zapraszam.
__________________
Wszystko jest dla ludzi, byle stosowane z głową
mangha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 17:28   #40
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zmarszczki

Sek w tym ze ja mieszkam w Anglii i nie bede w stanie fizycznie byc na wykladzie.

Ale jesli masz gdzies na necie swoje filmiki to mozesz mi wyslac na priv i z checia obejrze
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 17:48   #41
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Sek w tym ze ja mieszkam w Anglii i nie bede w stanie fizycznie byc na wykladzie.

Ale jesli masz gdzies na necie swoje filmiki to mozesz mi wyslac na priv i z checia obejrze
Wykład jest on-line możesz w nim brać udział nawet mieszkając w Anglii, byle byłby dostęp do internetu.
__________________
Wszystko jest dla ludzi, byle stosowane z głową
mangha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 22:15   #42
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Zmarszczki

Ledwie pojawiło mi się 2 z przodu gdy podaję swój wiek, a już piszę w wątku "Zmarszczki" Sytuacja wygląda tak: mam przesuszoną skórę pod oczami, podejrzewam, że podrażnił ją demakijaż (choć wykonuję go delikatnie, ale może to kwestia tego, że makijaż i demakijaż robię codziennie). Codziennie nakładam krem rano i wieczorem, także aplikukując go pod oczy KWC.
Mimo to pod jednym okiem pojawiły mi się zmarszczki. Już wiem, że mój krem za słabo nawilża przesuszone okolice i dlatego planuję kupić krem pod oczy o intensywniejszym działaniu nawilżającym. I teraz pytanie do Was: czy mój nowy krem powinien być także przeciwzmarszczkowy, czy w moim wieku to jeszcze przesada? Jakie kremy polecacie?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 10:18   #43
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Ledwie pojawiło mi się 2 z przodu gdy podaję swój wiek, a już piszę w wątku "Zmarszczki" Sytuacja wygląda tak: mam przesuszoną skórę pod oczami, podejrzewam, że podrażnił ją demakijaż (choć wykonuję go delikatnie, ale może to kwestia tego, że makijaż i demakijaż robię codziennie). Codziennie nakładam krem rano i wieczorem, także aplikukując go pod oczy KWC.
Mimo to pod jednym okiem pojawiły mi się zmarszczki. Już wiem, że mój krem za słabo nawilża przesuszone okolice i dlatego planuję kupić krem pod oczy o intensywniejszym działaniu nawilżającym. I teraz pytanie do Was: czy mój nowy krem powinien być także przeciwzmarszczkowy, czy w moim wieku to jeszcze przesada? Jakie kremy polecacie?
Krem przeciwzmarszczkowy to nie przesada.
Po drugie może demakijaż wykonujesz nieprawidłowo? Poczytaj trochę o zasadach wykonywania demakijażu. Być może również demakijaż powinnaś wykonywać innym preparatem jak dotychczas, np. płynem micelarnym?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 12:30   #44
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Ledwie pojawiło mi się 2 z przodu gdy podaję swój wiek, a już piszę w wątku "Zmarszczki" Sytuacja wygląda tak: mam przesuszoną skórę pod oczami, podejrzewam, że podrażnił ją demakijaż (choć wykonuję go delikatnie, ale może to kwestia tego, że makijaż i demakijaż robię codziennie). Codziennie nakładam krem rano i wieczorem, także aplikukując go pod oczy KWC.
Mimo to pod jednym okiem pojawiły mi się zmarszczki. Już wiem, że mój krem za słabo nawilża przesuszone okolice i dlatego planuję kupić krem pod oczy o intensywniejszym działaniu nawilżającym. I teraz pytanie do Was: czy mój nowy krem powinien być także przeciwzmarszczkowy, czy w moim wieku to jeszcze przesada? Jakie kremy polecacie?
Myślę że jeśli chodzi o kremy przeciwzmarszczkowe to nie ma jakiejś bariery wiekowej od kótrej można je używać. Jeśli skóra potrzebuje czegoś przeciwzmarszczkowego, to należy jej to zaaplikować i tyle.

W przypadku młodszych skór sprawa jest troszkę bardziej ułatwiona, bo często wystarcza jej solidne nawilżanie i zmarszczki zanikają.

Ja od lat stosuję kosmetyki własnej produkcji, więc nic gotowego ci nie doradzę, ale jeśli chcesz wypróbować coś z półproduktów, to dobrym wyborem będzie masło cupuacu z kwasem hialuronowym.

To są dwa różne półprodukty kosmetyczne (ja kupuję oba w mazidla.com). Najpierw bierzesz odrobinę masła, pod wpływem ciepła skóry ono się rozpuszcza, następnie mieszasz na ręce to rozpuszczone masło z 3-4 kroplami kwasu hialuronowego i takie ekspresowe serum możesz spokojnie kłaść pod oczy.
__________________
Wszystko jest dla ludzi, byle stosowane z głową
mangha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 14:12   #45
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Krem przeciwzmarszczkowy to nie przesada.
Po drugie może demakijaż wykonujesz nieprawidłowo? Poczytaj trochę o zasadach wykonywania demakijażu. Być może również demakijaż powinnaś wykonywać innym preparatem jak dotychczas, np. płynem micelarnym?
Teraz wykonuję demakijaż płynem micelarnym. Wcześniej używałam chusteczek Bambino (takich dla niemowlaków). Zdarzało się, że robiły mi się przesuszenia, ale nie robiłam makijażu 2 dni, nałożyłam więcej kremu i było ok.
Przez dłuższy czas nie malowałam się, wróciłam do tego 3 tygodnie temu i zamiast chusteczek uzywam płynu Bourjois (najlepszy na KWC). I nagle taka katastrofa

Cytat:
Myślę że jeśli chodzi o kremy przeciwzmarszczkowe to nie ma jakiejś bariery wiekowej od kótrej można je używać. Jeśli skóra potrzebuje czegoś przeciwzmarszczkowego, to należy jej to zaaplikować i tyle.

W przypadku młodszych skór sprawa jest troszkę bardziej ułatwiona, bo często wystarcza jej solidne nawilżanie i zmarszczki zanikają.

Ja od lat stosuję kosmetyki własnej produkcji, więc nic gotowego ci nie doradzę, ale jeśli chcesz wypróbować coś z półproduktów, to dobrym wyborem będzie masło cupuacu z kwasem hialuronowym.

To są dwa różne półprodukty kosmetyczne (ja kupuję oba w mazidla.com). Najpierw bierzesz odrobinę masła, pod wpływem ciepła skóry ono się rozpuszcza, następnie mieszasz na ręce to rozpuszczone masło z 3-4 kroplami kwasu hialuronowego i takie ekspresowe serum możesz spokojnie kłaść pod oczy.
Oby to była prawda
Zajrzałam na mizidla.com i jeśli nic nie znajdę w drogerii to zakupię oba półprodukty

Dziękuję Wam za odpowiedzi
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 14:51   #46
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Zmarszczki

Ja się z płynem Bourjois nie polubiłam w ogole. Zdecydowanie wolę Biodermę. Jest droższa, ale moim zdaniem warta swojej ceny.

Jeśli chodzi o to czy prawdą jest, że nawilżenie młodej skóry wystarczy aby pokonać zmarszczki - to również potwierdzam. Absolutna prawda!
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 18:26   #47
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Ja się z płynem Bourjois nie polubiłam w ogole. Zdecydowanie wolę Biodermę. Jest droższa, ale moim zdaniem warta swojej ceny.

Jeśli chodzi o to czy prawdą jest, że nawilżenie młodej skóry wystarczy aby pokonać zmarszczki - to również potwierdzam. Absolutna prawda!
Uff już bałam się, że głoszę jakieś herezje odnośnie płynu Bourjois, ale skoro nie tylko ja go nie polubiłam to może wcale nie są herezje. A czy mogłabyś wstawić link do KWC płynu Bioderma?
I czy polecasz jakiś krem pod oczy dla osób w mojej sytuacji?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 08:03   #48
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Uff już bałam się, że głoszę jakieś herezje odnośnie płynu Bourjois, ale skoro nie tylko ja go nie polubiłam to może wcale nie są herezje. A czy mogłabyś wstawić link do KWC płynu Bioderma?
I czy polecasz jakiś krem pod oczy dla osób w mojej sytuacji?
Oto moja ulubiona bioderma
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...2o.html&next=1

Często jest w promocjach w aptekach i np. w super-pharm

Jeśli chodzi o kremy pod oczy to warto jakiś kupić, ale nie znam żadnego, który by "rozprostowywał" zmarszczki. Testowałam dużo kremów pod oczy (w tubkach, rollonach itd.) ale żaden sobie nie radził z tymi zmarszczkami co już są. Jedynie znam jeden skuteczny na sińce pod oczami - miałam jego próbkę, która mnie powaliła swoją skutecznością, ale 400 zł za 30 ml krem to gruba przesada.

Po porostu wybierz jakiś nawilżajacy i nie przejmuj się czy napisane jest na nim 30+, 40+ czy 60+.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl

Edytowane przez subiektywna Vera
Czas edycji: 2012-10-12 o 08:04
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 17:19   #49
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zmarszczki

No i tu pojawia sie problem.
Japonki stosuja kremy przeciwzmarszczkowe zanim pojawia sie zmarszczki, czesto nastolatki a juz napewno dziewczyny ktore skonczyly 20 lat uzywaja kremow przeciwzmarszczkowych.
A u nas mowi sie dziewczyna zeby za wczesnie nie uzywaly kremow przeciwzmarszczkowych bo potem nie beda dzialac - sciema!!! potem bedzie juz za pozno bo kremy przeciwzmarszczkowe nie usuwaja zmarszczek tylko im przeciwdzialaja wiec to co juz sie pojawi jest praktycznie niedo usuniecia przez krem tylko przez zabiegi u profesjonalisty.
Wiec jak najszybciej zacznij uzywac kremow przeciwzmarszczkowych zwlaszcza tych z kwasem hialurynowym!!!!!!!!!
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 08:56   #50
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Zmarszczki

No właśnie! Zauważyłam też pracując na promocji w drogerii, że bardzo często kobiety kierują się opisem na opakowaniach typu: 30+, 40+. Mają w głębokim poważaniu potrzeby swojej skóry, tylko te magiczne 30+ itd. się dla nich liczy. Nieważne, że ma trądzik i potrzebuje leczenia, to wybierze krem dla trzydziestolatek z bogatym składem (żeby chociaż jakimś porządnym, ale niestety w większości to parafina z dodatkami parabenów i wtrąconym ekstraktem z czegośtam), który zapcha doszczętnie pory.

Jak dla mnie to jeszcze istnieje mała świadomość wśród Polek na temat tego, co tak naprawdę nakłada się na twarz. A kosmetyki przeciwzmarszczkowe zaczyna się używać wtedy, gdy skóra jest już nimi poorana.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 17:21   #51
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Zmarszczki

Wasze posty dały mi do myślenia. Rzeczywiście zostałam wyśmiana gdy ogłosiłam, że kupuję krem przeciwzmarszczkowy. Ale się nie przejmuję i kupię Lepiej wybrać coś w Douglasie czy w aptece? Nie znam się na tym kompletnie, wiem tylko (dzieki Wam) że musi byc kwas hialuronowy.
Na razie dostałam od Mamy 3 próbki. Wczoraj testowałam krem od L'oreal i... myslałam że mi wypali skórę! Bardzo piekło, zmyłam i wyrzuciłam. Zupełnie straciłam sympatię do tej marki, nie po drodze mi z jej kosmetykami.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 08:55   #52
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zmarszczki

Jesli moge cos polecic to ja mam zel Hada Labo z kwasem hialurynowym - super nawilza i zatrzymuje duzo czasteczek wody pod skora dzieki czemu jest mieciutka i milutka w dotyku zel Hada Labo kupisz na eBay bo to kosmetyk z Japonii.

Nie podraznia bo ma bardzo prosty sklad i nie zapycha ... no i czytalam na necie ze jest uzywany wlasnie przez mlodsze dziewczyny ktore dopiero weszly w 20-tke

Ja jestem zalamana bo te zmarszki pod oczami sa takie uparte ze nic ich nie rusza ... bede robic wypelnianie kwasem hialurynowym w przyszlym miesiacu bo jakos nie moge na to patrzec w lusterku ...
No i czekam na moj krem z filitrem z Hada Labo zakochalam sie w tej marce juz mnie ciagnie zeby kupic kolejne kosmetyki

PS krem przeciwzmarszkowy najlepiej jak ma kwas hialurynowy i/lub retinol podobno te substancje maja male czasteczki przez co przenikaja przez skore ... kolagen to tylko sciema ...
__________________

Edytowane przez Fuxia83
Czas edycji: 2012-10-15 o 08:57
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 11:16   #53
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Zmarszczki

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Na razie dostałam od Mamy 3 próbki. Wczoraj testowałam krem od L'oreal i... myslałam że mi wypali skórę! Bardzo piekło, zmyłam i wyrzuciłam. Zupełnie straciłam sympatię do tej marki, nie po drodze mi z jej kosmetykami.
Dla mnie Loreal jest totalnym niewypałem pod każdym względem jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Jak szampony czy farby do włosów są ok, tak na produktach do twarzy zawsze się zawodziłam.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Fuxia83, moge zapytać ile masz lat?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 13:01   #54
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zmarszczki

subiektywna Vera - mam 29 lat

Naczytalam sie juz sporo o mezoterapii, wypelniaczach o botoxie wiec nie uwazam ze jestem na to za mloda wrecz przeciwnie. Zalezy mi na ladnym wygladzie a uwazam ze 29 lat to jeszcze nie czas zeby wygladac staro ... jak przekrocze 40-tke to wtedy inaczej bede rozmawiac
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 10:36   #55
Pap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: Zmarszczki

Moja koleżanka zrobiła sobie softtrix. Ona ma 33 lata i szukała czegoś co wygładzi skórę, zmniejszy pory i ogólnie odmłodzi. 1 dzień nie pokazywała się a potem super.
Pap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 14:28   #56
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zmarszczki

ja mam zmarszczki po oczami dosc spore i delikatne na czole. tymi pod oczami zabardzo sie nie przejmuje. wystarczy ze dobrze umaluje rzesy i juz mniej widac. ta skora pod oczami jest jakby rozciagnieta. moze kiedys zabardzo pocieralam robiac demakijaz
kupilam niedawno krem z nuxe na pierwsze zmarszczki. moze cos pomoze...
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.