Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek! - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 10:54   #3931
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3809522 6]
Dropsik? To zapachowy: Lilac, numer 33.[/QUOTE]
Dziękuję.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:01   #3932
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jaka ładna paletka Ale chyba za ciepła dla mnie Chyba nigdy nie ogarnę oceniania czy dany kolor jest ciepły czy zimny I miyo w sumie też ładne
Czy ja wiem, czy ona taka ciepła? Mieszana powiedziałabym... W sumie jeśli lubisz takie czyste zimne barwy to może trochę za ciepłą... Ja też lubię głównie takie zimno - neutralne. Ale z ciepłymi też mogę trochę kombinować, byle np brąz nie był za ciepły solo bo efekt zmęczonych oczu murowany.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
kurcze, no ja tak mam, że jak coś mi się nie uda, to wkręcam sobie że jestem zła, beznadziejna i do niczego się nie nadaję
No ale wiesz, że źle się traktujesz? Nie ma na świecie ludzi, którym wszystko się zawsze udaje.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zazdrooooszczę!
Ta... no pędzle mam, paletkę mam, jeszcze tylko pozostaje mi się nauczyć malować. Oglądam tutki na YT, myślę sobie - prościzna. Potem próbuję robić to samo... porażka...

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
właśnie nie, jakoś tak.. przytłaczają mnie juz te studia, coraz mniej przyjemności z nich czerpię. chciałaby naprawdę porządnie przysiąść do nich, może na jakieś stypendium za rok sie załapać, ale no nie mogę się zmusić. ledwo co się zmuszam do ogarnięcia czegokolwiek...
a na paznokcie znowu mi czasu brakuje
Niedobrze... studia powinny pasjonować i cieszyć. Ja nie powiem co zrobiłam jak mnie złapało takie zwątpienie...

W ogóle dla mnie nie było gorszego okresu życia niż nauka. Nie ważne czy LO czy studia. Porażka i tyle. Także chyba się odzywać w tym temacie nie powinnam bo kiepski ze mnie motywator. Ale jeśli tylko umiesz w sobie znaleźć jakąś energię to weź się za to porządnie.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:10   #3933
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3809623 4]
No ale wiesz, że źle się traktujesz? Nie ma na świecie ludzi, którym wszystko się zawsze udaje.
[/quote]

wiem, ale taka byłam od zawsze. ciężko to zmienić, ale no jakby nie było - staram się.



Cytat:
Ta... no pędzle mam, paletkę mam, jeszcze tylko pozostaje mi się nauczyć malować. Oglądam tutki na YT, myślę sobie - prościzna. Potem próbuję robić to samo... porażka...
jassssne! pokazuj koniecznie co zmalowałaś


Cytat:
Niedobrze... studia powinny pasjonować i cieszyć. Ja nie powiem co zrobiłam jak mnie złapało takie zwątpienie...

W ogóle dla mnie nie było gorszego okresu życia niż nauka. Nie ważne czy LO czy studia. Porażka i tyle. Także chyba się odzywać w tym temacie nie powinnam bo kiepski ze mnie motywator. Ale jeśli tylko umiesz w sobie znaleźć jakąś energię to weź się za to porządnie.
kiedy wszystko jest ciekawsze niż studia. nawet pusta ściana. powinny, a ze mną to tak różnie.. poszłam na chemię ot tak. bo nie wiedziałam co chcę robić, na farmację się nie dostałam. potem chciałam poprawić maturę, ale odpuściłam, bo zaczęło mi się podobać. i tak znowu zaczyna mnie to przytłaczać. mam wrażenie, że totalnie nic z tego nie wyniosę. pomagałam mojemu K. ostatnio przy chemii - pytania gotowe na zaliczenie. ile się myliłam, a ilu rzeczy byłam niepewna to szok. stwierdziłam, że po .uj mi te studia jak i tak nic nie wiem??
z jednej strony naprawdę podoba mi się chemia, jest ciekawa, wszystko super, ale jakoś coraz mniej zapału, chęci, motywacji...

powiedz co zrobiłaś
ja nic z tym nie zrobię, muszę się uczyć, zmuszać i to wszystko.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:12   #3934
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3809623 4]Czy ja wiem, czy ona taka ciepła? Mieszana powiedziałabym... W sumie jeśli lubisz takie czyste zimne barwy to może trochę za ciepłą... Ja też lubię głównie takie zimno - neutralne. Ale z ciepłymi też mogę trochę kombinować, byle np brąz nie był za ciepły solo bo efekt zmęczonych oczu murowany.

(...)
Ta... no pędzle mam, paletkę mam, jeszcze tylko pozostaje mi się nauczyć malować. Oglądam tutki na YT, myślę sobie - prościzna. Potem próbuję robić to samo... porażka...

[/QUOTE]
Ale tych chłodnych mniej jednak. Jak się nazywa?


Popatrz na TEN kanał- DMka poleciła. Dziewczyna jest genialna. I pokazuje makijaże nie tylko na sobie.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jassssne! pokazuj koniecznie co zmalowałaś
To dobry pomysł. Zawsze możemy coś doradzić i pokierować
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:12   #3935
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Żartujesz
Nie
Wiem, dziwna jestem


Śniegusku ja np w tej paletce widzę dużo chłodnych tonów. Nazywa się Oh So Special. Nie wiem, może to kwestia zdjęć. Mam np cienie burżujka Smoky Eyes 03. Stawiam je obok siebie i w zetknięciu z tym burżujkiem sleek bardzo się "ochładza". Wygląda na taki neutral z chłodnymi podtonami. Zwłaszcza brązy matowe. Te różo/lile perłowe to w ogóle na bank są zimne. A niby "brzoskwinki" mają tez bardzo dużo różu w sobie, nie są takie słoneczne. Wyjątkiem jest ten brązik perłowy trzeci od prawej na górze, bo ma złote drobinki, ale w zetknięciu z mega ciepłymi burżujami to i tak słabo... Nie wiem o co kaman, małża się pytałam co o tym myśli to powiedział że w ogóle nie rozumie co ja do niego mówię...

Edytowane przez a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Czas edycji: 2012-12-12 o 11:13
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:20   #3936
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Pokażę Wam zdjęcie, które niestety nie oddaje jej urody, bo było robione telefone w windzie.


Witaj Bopp, śliczne łapki

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
dziś z małym gratisem w postaci procesu"tworzenia"


Śliczny ten błękit, u mnie wcale nie wygląda na granat (jak dziewczyny pisały?), tylko cudny, klasyczny, czysty blue
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:23   #3937
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Dzień dobry... żyję
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 11:24   #3938
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wiem, ale taka byłam od zawsze. ciężko to zmienić, ale no jakby nie było - staram się.
Warto zmienić nastawienie, jak Ty nie będziesz dla siebie mniej surowa to kto będzie?

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jassssne! pokazuj koniecznie co zmalowałaś
Chwilowo nic nie mam, zmyłam co miałam bo się dziabnęłam pędzlem w oko i zaczęłąm płakać

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
kiedy wszystko jest ciekawsze niż studia. nawet pusta ściana. powinny, a ze mną to tak różnie.. poszłam na chemię ot tak. bo nie wiedziałam co chcę robić, na farmację się nie dostałam. potem chciałam poprawić maturę, ale odpuściłam, bo zaczęło mi się podobać. i tak znowu zaczyna mnie to przytłaczać. mam wrażenie, że totalnie nic z tego nie wyniosę. pomagałam mojemu K. ostatnio przy chemii - pytania gotowe na zaliczenie. ile się myliłam, a ilu rzeczy byłam niepewna to szok. stwierdziłam, że po .uj mi te studia jak i tak nic nie wiem??
z jednej strony naprawdę podoba mi się chemia, jest ciekawa, wszystko super, ale jakoś coraz mniej zapału, chęci, motywacji...

powiedz co zrobiłaś
ja nic z tym nie zrobię, muszę się uczyć, zmuszać i to wszystko.
Co zobiłam? Poczułam taką beznadzieję, że już na sam koniec, po zaliczeniu wszystkich przedmiotów, po zdaniu indeksów wpadłam w rozpacz, stwierdziłam, że mam to w d* i... nie broniłam nawet pracy. Najpierw stwierdziłam, że odpocznę rok, ale się przeciągnęło do "nadal". Miałam co prawda małe spięcie z promotorem, ale wystarczyło zrobić co kazał, poprawić jak mu się podobało (bo na temacie moim zdaniem pan magister się średnio znał, za to miał swoją wizję - ale wybrałam promotora na pałę i dostałam za swoje). I tak się rozeszło po kościach. Pracę mogę niby bronić w każdej chwili, ale po pierwsze... musiałabym wybrać nowego promotora, po drugie - pewnie pisałabym pracę od nowa a brakuje mi motywacji... Po trzecie jestem już zupełnie wybita z rytmu. Praca, dom, dziecko, nie wyobrażam sobie na chwilę obecną wracać do nauki... Może kiedyś... To tyle...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:25   #3939
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3809643 1]

Śniegusku ja np w tej paletce widzę dużo chłodnych tonów. Nazywa się Oh So Special. Nie wiem, może to kwestia zdjęć. Mam np cienie burżujka Smoky Eyes 03. Stawiam je obok siebie i w zetknięciu z tym burżujkiem sleek bardzo się "ochładza". Wygląda na taki neutral z chłodnymi podtonami. Zwłaszcza brązy matowe. Te różo/lile perłowe to w ogóle na bank są zimne. A niby "brzoskwinki" mają tez bardzo dużo różu w sobie, nie są takie słoneczne. Wyjątkiem jest ten brązik perłowy trzeci od prawej na górze, bo ma złote drobinki, ale w zetknięciu z mega ciepłymi burżujami to i tak słabo... Nie wiem o co kaman, małża się pytałam co o tym myśli to powiedział że w ogóle nie rozumie co ja do niego mówię... [/QUOTE]

Czuję się teraz taka głupia, bo ja kompletnie nie umiem tego oceniać No chyba, że kolor jest tak zimny, że nawet ja to widzę

Nefciu, a teraz przepisy się miały zmienić (czy już się zmieniły - nie jestem pewna), że rzeczywiscie praca musiałaby być napisana od nowa Ale chyba jeszcze to nie weszło... Także tego...
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-12-12 o 11:28
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:28   #3940
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3809643 1]Nie
Wiem, dziwna jestem


Śniegusku ja np w tej paletce widzę dużo chłodnych tonów. Nazywa się Oh So Special. Nie wiem, może to kwestia zdjęć. Mam np cienie burżujka Smoky Eyes 03. Stawiam je obok siebie i w zetknięciu z tym burżujkiem sleek bardzo się "ochładza". Wygląda na taki neutral z chłodnymi podtonami. Zwłaszcza brązy matowe. Te różo/lile perłowe to w ogóle na bank są zimne. A niby "brzoskwinki" mają tez bardzo dużo różu w sobie, nie są takie słoneczne. Wyjątkiem jest ten brązik perłowy trzeci od prawej na górze, bo ma złote drobinki, ale w zetknięciu z mega ciepłymi burżujami to i tak słabo... Nie wiem o co kaman, małża się pytałam co o tym myśli to powiedział że w ogóle nie rozumie co ja do niego mówię... [/QUOTE]


Po słoczach to jakoś tak pół na pół ją odbieram cześć ciepła część zimna- nie mówię że brzydka oczywiście
Jeśli odebrałaś jakoś negatywnie cokolwiek napisałam to z góry (dółu) przepraszam. Kompletnie brak mi dzis wyczucia.

Ten burzujek typowo ciepły. ale ładny

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzień dobry... żyję
Świecący kubek pomógł?

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3809668 2]


Co zobiłam?[/QUOTE]
A nie uważasz, że w takim przypadku to strata kilku lat pracy?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:29   #3941
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Popatrz na TEN kanał- DMka poleciła. Dziewczyna jest genialna. I pokazuje makijaże nie tylko na sobie.[COLOR="Silver"]
Jak mi zwrócą normalny internet to spojrzę. A jak coś zmaluję to pokażę w klubie. I tak miałam się Was radzić w sprawie brwi bo coś mi nie gra...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 11:32   #3942
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3809668 2]Co zobiłam?[/QUOTE]

Haj fajw ja tak samo ;]
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:35   #3943
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Pewnie nie błysnę jakimś super-newsem, ale w Rossmanie od 14.12. będą lakiery Lovely MH Moulin Rouge: 3,99zł i Miss Sporty Pro Brush: 4,99zł
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:37   #3944
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Czuję się teraz taka głupia, bo ja kompletnie nie umiem tego oceniać No chyba, że kolor jest tak zimny, że nawet ja to widzę

Nefciu, a teraz przepisy się miały zmienić (czy już się zmieniły - nie jestem pewna), że rzeczywiscie praca musiałaby być napisana od nowa Ale chyba jeszcze to nie weszło... Także tego...
A ja też nie wiem czy dobrze oceniam... Taka opinia zawsze jest mocno subiektywna...

Ech i tak pewnie już nie pamiętam o co mi tam chodziło, koncepcja by mi się pewnie zmieniła...
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Po słoczach to jakoś tak pół na pół ją odbieram cześć ciepła część zimna- nie mówię że brzydka oczywiście
Jeśli odebrałaś jakoś negatywnie cokolwiek napisałam to z góry (dółu) przepraszam. Kompletnie brak mi dzis wyczucia.

Ten burzujek typowo ciepły. ale ładny


A nie uważasz, że w takim przypadku to strata kilku lat pracy?
No coś Ty Ja tu nic negatywnie nie odebrałam, tylko chcę wyjaśnić bo sama ekspertem nie jestem, może to co widzę to nieprawda

Ale z jednym się zgodzę, czysto chłodne barwy to nie są. Mi będzie taka paleta pasować, bo mogę i lekko ciepłymi i lekko zimnymi się balować, byle niezbyt wyrazistymi.

Właśnie w tym burżujku wyglądam na zmęczoną. Za ciepłe dla mnie.

Kilka lat... co zrobić? Tak, zdaję sobie z tego sprawę i ubolewam że wtedy to zrobiłam.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Haj fajw ja tak samo ;]
Mądre My
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 11:42   #3945
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzień dobry... żyję



[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3809668 2]Warto zmienić nastawienie, jak Ty nie będziesz dla siebie mniej surowa to kto będzie? [/quote]

próbuję to zmienić


Cytat:
Chwilowo nic nie mam, zmyłam co miałam bo się dziabnęłam pędzlem w oko i zaczęłąm płakać



Cytat:
Co zobiłam?
nie szkoda Ci tych paru lat?
chociaż z drugiej strony tyle dobrze, że masz pracę, rodzinę.. ja gdybym w chwili zwątpienia rzuciła studia, to zostałabym z niczym. rodzice utrzymują mnie dopóki studiuję. jak poszłam do studium powiedzieli, że jeśli zostanę w studium, a będę chciała zrezygnować ze studiów, odcinają mi przypływ gotówki, a ja sama bez pracy i bez niczego przeciez mieszkania, rachunków i wyżywienia nie opłacę. więc studiuję sobie dalej. nie wiem jak to bedzie wyglądać dalej, nie wiem co będę robić po licencjacie, czy wytrwam do magisterki, czy zmienią studia, czy może dostanę i po mgr?
nie mam pojęcia.


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3809679 5] Jak mi zwrócą normalny internet to spojrzę. A jak coś zmaluję to pokażę w klubie. I tak miałam się Was radzić w sprawie brwi bo coś mi nie gra... [/QUOTE]

ja muszę w końcu się wybrać na regulację, kształtu sobie nadać nie umiem..

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

ogólnie najgorsze jest to, że nie mam totalnie na siebie pomysłu. nic a nic..
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 12:17   #3946
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość



Świecący kubek pomógł?
Trochę pomógł, ale było ciężko i tak...
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 12:48   #3947
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Smoo... pomysł na siebie to nie jest taka oczywista rzecz. Ja też mam mnóstwo wątpliwości... Tak btw aktualnie moja praca to jest zajmowanie się dzieckiem/domem. Zawodowo mam przerwę, jeszcze rok. I szczerze mówiąc jak na razie to była moja najlepsza decyzja w życiu - jedyna, jakiej jestem pewna, że była właściwa. W moim życiu rzecz jasna, bo nie każdy by się czuł dobrze na moim miejscu. Aż mi żal że za niecały rok to się skończy, mała pójdzie do przedszkola, a ja wrócę do tego kieratu... Takie życie...

Szlag by to trafił... jakieś przeziębienie mnie zaczyna brać...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 13:56   #3948
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Mówisz, że nie będę musiała płakać po dziewictwie?

ja po moim nie płakałam


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
jasne, wrzucę do klubu kilka zdjęć na których widać włosy




umarłam

oo, dziękuję kochana


nie umieraj


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzień dobry... żyję





dostarczę zdjęcia spiłowanych pazurków, jak skończę walkę z matmą
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:02   #3949
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dzięki. Poprawiny przetrwała






Ja też....
To tym bardziej super Ile czasu zajęło Ci jej tworzenie?

Oj Też cały czas chodzisz i ziewasz? Bo ja to ziewam i ziewam i ziewam..
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 14:07   #3950
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
To tym bardziej super Ile czasu zajęło Ci jej tworzenie?

Oj Też cały czas chodzisz i ziewasz? Bo ja to ziewam i ziewam i ziewam..
Około 2,5 godziny. Razem z kręceniem włosów.


Nie. Ja dzis co chwila płaczę.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:10   #3951
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja po moim nie płakałam




Śniegusku, nie płacz
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:14   #3952
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie. Ja dzis co chwila płaczę.

nie płakaaj
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:16   #3953
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Około 2,5 godziny. Razem z kręceniem włosów.


Nie. Ja dzis co chwila płaczę.
Długo. Ale efekt wspaniały.
Jak to?
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:35   #3954
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Wrzuciłam do Klubu zdjęcia kolekcji jakby która zainteresowana była

A tu dorzucam moje dwa mieszkanka lakierowe i kawałek Natalii i kawałek portretu od Rudej




I idę nadrabiać
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:42   #3955
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Chłodne, zimowe

ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:43   #3956
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość




Śniegusku, nie płacz
Zima....

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie płakaaj

No i kilka rzeczy mnie kopneło...
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Długo. Ale efekt wspaniały.
Jak to?
No trochę było roboty, ale lubię takie rzeczy. Dziękuję


Aaaaa... długo by gadać, a tak na prawdę większość to pierdoły....

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Wrzuciłam do Klubu zdjęcia kolekcji jakby która zainteresowana była

A tu dorzucam moje dwa mieszkanka lakierowe i kawałek Natalii i kawałek portretu od Rudej




I idę nadrabiać
Wysokie te pudła.
Szukam niższych
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:46   #3957
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Chłodne, zimowe

cudnie wyglądają


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No i kilka rzeczy mnie kopneło...

Śnieguś, nosek do góry
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 14:53   #3958
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

U mnie ostatnio też zajady
współczuję, niby takie małe gówienko a jak wkurza ;/
mi się ostatnio zagoiły i na razie nie ma

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ja właśnie też boję się, a chyba będę musiała się przemóc, bo ogólnie zapisałam sie na studiach do sekcji snowboardowej, a jakby nie było wiąże się to z zawodami w różnych, różniastych warunkach..
oo to fajnie w sumie

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3809502 3]

No dobra... przerwa w nadrabianiu. Dorobiłam się paletki Pewnie wiecie co to... sleek oczywiście No i mini dropsik miyo. [/QUOTE]

ale ładne nabytki!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3809643 1]
Nie wiem o co kaman, małża się pytałam co o tym myśli to powiedział że w ogóle nie rozumie co ja do niego mówię... [/QUOTE]

nie dziwię się w sumie

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzień dobry... żyję


no pierniczenie na dziś zakończone, udane
Wypróbowałam przepis Kawy - przyjemne w obsłudze ciasto pierniczki smaczne najpierw zrobiłam cienkie i piekłam krócej - nie są bardzo twarde. Drugą blachę wałkowałam grubiej, jakies 0,5 cm i piekłam dłużej, może ciut za długo bo twardziele no ale myślę że zmiękną
Karmel mnie trochę przeraził na początku, bo nie tak sobie go wyobrażałam

a drugie zrobiłam te czekoladowe co wstawiałam link- info dla Śnieguska:
Są twarde, ale nie jakies bardzo chrupiące. Wałkowałam na około 3mm, jakby zrobił cieńsze i mocniej podpiekł to może by chrupały
editt - jednak są chrupiące póki co. Ale cieńsze wałkowanie było wskazane jesli nie chcesz miękkich one są fajne bo nie rosną wiele.
Jak ktoś lubi czekoladę i pomarańczę to polecam

Jutro dekorowanie

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Chłodne, zimowe

proste ale ładne i kształt lepszy wg mnie
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2012-12-12 o 15:02
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:00   #3959
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Koniecznie. Czekamy już.
Już wrzuciłam
Cholernie dużo roboty z tym


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Padłam i wstać nie mogę...KLIK
Meeeega

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Uwielbiam Cię!
I vis- a- vis

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ratuuunku
Taką miałam wczoraj imprezkę, że słyszę jak za oknem śnieg pada...
Trzy pomarańcze nie pomogły, puszka coca coli też nie, ostatnia nadzieja w chińskiej zupce...

Biedactwo. Kładź się i odpoczywaj


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Suchar na dziś:

Przychodzi kumpel do kumpla i mówi:
- hej stary, mam dla ciebie złą wiadomość, a właściwie dwie złe wiadomości.

- co się stało?!

- ktoś nam dyma twoją żonę...


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Już mam 32 zdjęcia... to będzie długi wywód
Okulary potrzebne na gwałt!


Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Hej czy można się przyłączyć?
Bopp!
Witamy, witamy
French IDEALNY

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Pokażę Wam zdjęcie, które niestety nie oddaje jej urody, bo było robione telefone w windzie.
Nigdy nie gustowałam w takich kudłatych
Ale ta była boska I jak Ci w niej ładnie W ogóle za ładna jesteś
Szkoda zguby

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
[COLOR="White"]dziewictwo to chyba nie taka strata, żeby po nim płakać, co?
Boże
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 15:13   #3960
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3809826 0]Smoo... pomysł na siebie to nie jest taka oczywista rzecz. Ja też mam mnóstwo wątpliwości... Tak btw aktualnie moja praca to jest zajmowanie się dzieckiem/domem. Zawodowo mam przerwę, jeszcze rok. I szczerze mówiąc jak na razie to była moja najlepsza decyzja w życiu - jedyna, jakiej jestem pewna, że była właściwa. W moim życiu rzecz jasna, bo nie każdy by się czuł dobrze na moim miejscu. Aż mi żal że za niecały rok to się skończy, mała pójdzie do przedszkola, a ja wrócę do tego kieratu... Takie życie...

Szlag by to trafił... jakieś przeziębienie mnie zaczyna brać... [/QUOTE]

weź rutinoscorbin!
widzisz, pracę masz, teraz przerwa przerwą, ale masz do czego wracać


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oo, dziękuję kochana


nie umieraj
nie żyję, umarłam już, teraz tylko duch mój będzie Was odwiedzał


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie. Ja dzis co chwila płaczę.
oj...
nie daj się zimie


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Chłodne, zimowe

śliczne


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oo to fajnie w sumie
fajnie, bardzo fajnie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.