Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-06-09, 09:12   #811
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Farby profesjonalne sprzedawane w tubkach s± bez utleniacza. Musisz do nich dokupiæ oxy sama. Czasem na allegro mi siê przewijaly oferty farba + 100ml oxy ale to ju¿ jest raczej wola sprzedawcy. Niemniej jednak polecam dokupiæ osobno du¿± butelkê, ja kupi³am litr za 10z³ i tylko dokupuje same farby.
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 09:47   #812
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy farby koleston sa w zestawie z utleniaczem czy trzeba osobno dokupiæ? Chce zamówiæ na ebay, a jeszcze nie u¿ywa³am farb fryzjerskich...
Osobno, mo¿e byæ obojêtnie jakiej marki, wa¿ne jest stê¿enie.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 10:46   #813
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Zastanawiam sie jaki kupic 3% czy 6%. A w jakiej proporcji sie to miesza?
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 11:07   #814
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Na pewno bêdzie napisane. Nigdy nie robi³am tymi farbami ale podejrzewam, ¿e bêdzie jak w przypadku alfaparf - 1:1,5 oxy (1:2 w przypadku 11.).
Mo¿esz zrobiæ z 6%, 3 moim zdaniem moze byc za slabe.
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 12:21   #815
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dzieki) zastanawiam sie co z odrostem moim choæ nie widaæ go za bardzo ale gdy na³o¿e ja¶niejsze farbê np 8.1 to moze go wziac bardziej... Jak my¶licie czy robic najpierw dekoloryzacje? Chce uzyskaæ taki jasny br±z , a to moje w³osy obecne
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (126,9 KB, 37 za³adowañ)
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 12:25   #816
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam sie jaki kupic 3% czy 6%. A w jakiej proporcji sie to miesza?
Do jakiego koloru? Proporcja jest zwyk³a, chyba ¿e chodzi o farby rozja¶niajace poziomu 12.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 13:00   #817
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Do jakiego koloru? Proporcja jest zwyk³a, chyba ¿e chodzi o farby rozja¶niajace poziomu 12.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Chcia³abym miec w³osy na poziomie 7, a mam ciemny br±z aktualnie
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 13:22   #818
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

ja my¶la³am, ¿e chcesz tylko ombre stonowaæ. tak to wydaje mi siê ¿e 6% to bêdzie za ma³o na ca³o¶æ.
i koniecznie dekoloryzacja (ja polecam elgon), a potem w zaleznosci z tego co wyjdzie powinnas rozwazyc jeszcze kapiel rozjasniajaca (bez odrostu). ja schodze z ciemnobr±zowego (farbowanego) do bardzo jasnego blondu i odrost siê odznacza³ od pocz±tku bardzo mocno. jest jasniejszy tak o hmm 1,5 poziomu. i ta czesc farbowana na ciemny ma te¿ inny odcieñ (rudo-z³oty) i to jeszcze bardziej to uwidacznia.
Jak chcesz ciemniejszy to nie powinna¶ mieæ a¿ takiego problemu jak ja, ale moim zdaniem sama farba nie wystarczy. no i u Ciebie ten odrost mo¿e byæ mniej widoczny ale na pewno rozjasni siê bardziej ni¿ reszta w³osów.
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 14:01   #819
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez WesolePodworkoSmakoszy Poka¿ wiadomo¶æ
ja my¶la³am, ¿e chcesz tylko ombre stonowaæ. tak to wydaje mi siê ¿e 6% to bêdzie za ma³o na ca³o¶æ.
i koniecznie dekoloryzacja (ja polecam elgon), a potem w zaleznosci z tego co wyjdzie powinnas rozwazyc jeszcze kapiel rozjasniajaca (bez odrostu). ja schodze z ciemnobr±zowego (farbowanego) do bardzo jasnego blondu i odrost siê odznacza³ od pocz±tku bardzo mocno. jest jasniejszy tak o hmm 1,5 poziomu. i ta czesc farbowana na ciemny ma te¿ inny odcieñ (rudo-z³oty) i to jeszcze bardziej to uwidacznia.
Jak chcesz ciemniejszy to nie powinna¶ mieæ a¿ takiego problemu jak ja, ale moim zdaniem sama farba nie wystarczy. no i u Ciebie ten odrost mo¿e byæ mniej widoczny ale na pewno rozjasni siê bardziej ni¿ reszta w³osów.
He he no szykuje sie wiêksze przedsiêwziêcie , tzn chce ombre tez ale tez gore rozja¶nic gdzies do poziomu 7 i blond koñcówki . Kiedy¶ u¿ywa³am elgonu i nawet by³am zadowolona równo ¶ci±gn±³ mi kolor , ale nie wiem czy bede ta k±piel robic bo boje sie za w³osy sie przesusza, najwy¿ej wyjd± ciemniejsze ni¿ bym chcia³a,.. Bo pozniej jeszcze na to rozjasniacza na koñcówki i moze nie byc ciekawie... Narazie zbieram i formacje jak sie za to wziac i skompletowaæ potrzebne produkty... Posz³abym chêtnie do fryzjera ale wiem ze i tak bede nie zadowolona bo jeszcze nigdy nie by³am
po ¿adnej wizycie ... Wiec pozostaje mi dzia³aæ samej )
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 14:09   #820
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Sama k±piel rozjasniaj±ca ich tak nie zniszczy, zw³aszcza jak zrobisz z jakas dobr± odzywk±. robi³am dwa razy dekolor elgonem i kapiel rozjasniaj±c± a potem wzielam siê za farby. z reszt± zadecydujesz sama jak zobaczysz efekt po dekoloryzacji. a je¶li chodzi o ombre, to robi³abym je raczej farb± jesli je rozja¶nisz na d³ugo¶ci to mo¿e uda sie potem koñcówki rozja¶niæ ju¿ tylko farb± jak±¶, nawet superrozjasniaj±c± z wysokim oxy (która i tak jest mniej szkodliwa niz rozjasniacz)
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 14:13   #821
koperekewa
Przyczajenie
 
Avatar koperekewa
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

A czy w ogóle farby fryzjerskie s± leprze od tych z drogerii ?
koperekewa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 14:23   #822
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

S± lepsze. Trwalsze i mniej niszcz±. Poza tym jest lepszy wybór kolorów i mo¿na samemu dobraæ oxy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 14:57   #823
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

i ³atwiej oraz bezpieczniej je mieszaæ ze sob± ³adniej te¿ rozjasniaj± w porównaniu do drogeryjnych.
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 15:14   #824
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez WesolePodworkoSmakoszy Poka¿ wiadomo¶æ
Sama k±piel rozjasniaj±ca ich tak nie zniszczy, zw³aszcza jak zrobisz z jakas dobr± odzywk±. robi³am dwa razy dekolor elgonem i kapiel rozjasniaj±c± a potem wzielam siê za farby. z reszt± zadecydujesz sama jak zobaczysz efekt po dekoloryzacji. a je¶li chodzi o ombre, to robi³abym je raczej farb± jesli je rozja¶nisz na d³ugo¶ci to mo¿e uda sie potem koñcówki rozja¶niæ ju¿ tylko farb± jak±¶, nawet superrozjasniaj±c± z wysokim oxy (która i tak jest mniej szkodliwa niz rozjasniacz)
Moze to i dobry pomys³ zeby ombre zrobic farba rozjasniajaca)

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

A które farby z fryzjerskich polecacie? Chodzi mi o fime?
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 15:47   #825
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

ja z profesjonalnych u¿ywa³am tylko alfaparf i mogê poleciæ z czystym sumieniem.
to jedna z popularniejszych. czêsto przewijaj± siê tez pozytywne opinie o tym kolestonie z wellatonu ale ja sama nie mia³am okazji jeszcze wypróbowaæ.

a co do ombre to moje kole¿anki robi³y farb± loreala drogeryjn±, t± do ombre (wild ombres czy cos takiego) i efekt by³ super ale po kilku tygodniach w³osy mia³y do ¶ciêcia, chocia¿ nie wiem jak sta³y z pielêgnacj±.
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 16:41   #826
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ano, Wella koleston jest naprawdê ¶wietna, szczególnie je¶li chodzi o te rozja¶niajace. Poradzi³a sobie nawet z odrostami na poziomie 4. Farby z drogerii, które maj± rozja¶nic to najczê¶ciej tylko ³adnie opakowany rozja¶niacz- jak ten do ombre.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 18:20   #827
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez WesolePodworkoSmakoszy Poka¿ wiadomo¶æ
Jest troche lepiej. K±piel rozja¶niaj±ca + farbowanie 1010.
Niestety nadal sporo rudego, ale ta granica jest troche bardziej delikatna a to juz sprawia, ze wyglada lepiej. Na jednym zdjeciu wydaje sie dalej mocna, ale w rzezcywistosci jest delikatniejsza.

Ale niestety dalej to nie to....
http://oi62.tinypic.com/mhydqh.jpg
http://oi57.tinypic.com/2rek6ck.jpg
http://oi62.tinypic.com/xglcur.jpg



same farby rozjasniajace juz niestety tego nie rusza³y w ogole. dopiero teraz jest roznica, po k±pieli
ee no bardzo ladnie Ci to wyszlo, teraz pielegnacja, ja jak uzyje kokosowej maski to mam super nawilzone wlosy, najlepsza z Palmersa jest
moze tez k±piel sobie zrobic na odrost, sama juz nie wiem, wyszedl mi taki pomaranczowo zolty, wiem ze zaden szmapon ani plukanki nie pomoga bo tu chodzi tylko o odrost! a moze k±piel z farby.. boze naprawde chcialabym isc do fryzjera, usiasc na fotelu i wyjsc pozniej zadowolona, ale zazwyczaj fryzjer zrobi tylko gorzej albo zniszczy wlosy i powie "no, co chcialas blond to masz! farbowanie niszczy" ja uwazam ze jak dobrze jest zrobione farbowanie to nie niszczy, od 2 lat unikam fryzjerow (male poprawki czasem tylko) ale sama robie pasemka i odrost, i w koncu wlosy mi odzyly i urosly! no ale teraz to musze z tydzien pomyslec jak ten moj odrost "ugry¼æ"
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 18:32   #828
LadyAroo
Raczkowanie
 
Avatar LadyAroo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki) zastanawiam sie co z odrostem moim choæ nie widaæ go za bardzo ale gdy na³o¿e ja¶niejsze farbê np 8.1 to moze go wziac bardziej... Jak my¶licie czy robic najpierw dekoloryzacje? Chce uzyskaæ taki jasny br±z , a to moje w³osy obecne
nie szkoda Ci koloru i w³osów? :P ³adny masz ten kolor, pasuje Ci
nie kombinuj te¿ za bardzo, bo skoñczysz jak ja: z popalonymi w³osami, gdzie nawet odrostu chyba nie mogê pofarbowaæ
LadyAroo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-09, 22:52   #829
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez LadyAroo Poka¿ wiadomo¶æ
nie szkoda Ci koloru i w³osów? :P ³adny masz ten kolor, pasuje Ci
nie kombinuj te¿ za bardzo, bo skoñczysz jak ja: z popalonymi w³osami, gdzie nawet odrostu chyba nie mogê pofarbowaæ
Szczerze mówi±c zastanawiam sie jeszcze nad tym wszystkim, bo jakie¶ 2 lata temu robi³am dekoloryzacje i mia³am du¿o ja¶niejsze w³osy, ale tez i mniej zdrowe... Trochê wtedy zalowalam , a teraz w³osy scielam i po tamtych zabiegach juz nie ma ¶ladu . Chcia³am nawet doj¶æ do naturalnego koloru wlosow, a teraz znowu chce jakiej¶ zmiany, bo lato sie zbli¿a i nudz± mi sie moje w³osy , zreszta nie lubiê mojego nat koloru za bardzo;/ z tego co pamietam wcze¶niej to moje w³osy w s³oñcu po dekoloryzacji i rozjasnianiu nie wygl±da³y dobrze, tzn by³y jakie¶ takie przebarwione, a teraz jak mi doros³y to wygl±daj± naprawdê fajnie w s³oñcu , sa takie kasztanowe ... Muszê przemy¶leæ co zrobic. A czy jakbym da³a farbê rozjasniajaca na takie w³osy jakie mam to da³oby to cos? W sensie chodzi mi koñcówki ? Zeby juz rozjasniacza nie u¿ywaæ...

Edytowane przez malamyszka20
Czas edycji: 2015-06-09 o 22:56
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 09:18   #830
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny stosujecie rowniez szampony i odzywki fryzjerskie? Ostatnio by³am w tk maxx i widzia³am w³a¶nie typowo fryzjerskie produkty firmy wella, loreal czy chi Tylko chce dobraæ cos do mojego tupu wlosow, najlepiej cos wygladzajacego , bo mam w³osy puszace sie...

Edytowane przez malamyszka20
Czas edycji: 2015-06-10 o 12:31
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-10, 12:15   #831
WesolePodworkoSmakoszy
Raczkowanie
 
Avatar WesolePodworkoSmakoszy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Szczerze mówi±c zastanawiam sie jeszcze nad tym wszystkim, bo jakie¶ 2 lata temu robi³am dekoloryzacje i mia³am du¿o ja¶niejsze w³osy, ale tez i mniej zdrowe... Trochê wtedy zalowalam , a teraz w³osy scielam i po tamtych zabiegach juz nie ma ¶ladu . Chcia³am nawet doj¶æ do naturalnego koloru wlosow, a teraz znowu chce jakiej¶ zmiany, bo lato sie zbli¿a i nudz± mi sie moje w³osy , zreszta nie lubiê mojego nat koloru za bardzo;/ z tego co pamietam wcze¶niej to moje w³osy w s³oñcu po dekoloryzacji i rozjasnianiu nie wygl±da³y dobrze, tzn by³y jakie¶ takie przebarwione, a teraz jak mi doros³y to wygl±daj± naprawdê fajnie w s³oñcu , sa takie kasztanowe ... Muszê przemy¶leæ co zrobic. A czy jakbym da³a farbê rozjasniajaca na takie w³osy jakie mam to da³oby to cos? W sensie chodzi mi koñcówki ? Zeby juz rozjasniacza nie u¿ywaæ...
Moim zdaniem sama farba sobie nie poradzi z tym narazie. BTW mi po elgonie z w³osami nic siê nie sta³o wiec radzi³abym Ci zrobiæ wcze¶niej ta dekoloryzacje. Mo¿e zrób narazie tylko to ombre dekolorem a potem farba i zobacz jak w³osy zareaguj±. Mo¿e stwierdzisz ze góra jest ok ew tylko odcieñ zmienisz.
__________________
If you can't fly then run, if you can't run then walk, if you can't walk then crawl, but whatever you do you have to keep moving forward.
WesolePodworkoSmakoszy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-10, 16:48   #832
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny stosujecie rowniez szampony i odzywki fryzjerskie? Ostatnio by³am w tk maxx i widzia³am w³a¶nie typowo fryzjerskie produkty firmy wella, loreal czy chi Tylko chce dobraæ cos do mojego tupu wlosow, najlepiej cos wygladzajacego , bo mam w³osy puszace sie...
profesjonalne uzywalam wielokrotnie i wracam do Biovaxu , bo po szamponie JOICO za ktorego zaplacilam sporo dostalam lupiezu, wiec pol butelki stoi, kupilam odyzwke duza butle z loreala z lipidami bla bla miala byc super i co, nic, rzadka jak nie powiem co i wcale nic nie robi z wlosami, trzecie - kupilam szmapon fioletowy profesjoanlny z Joanny (porzeczkowy) ladnie pachnie i to tyle, totalnie wysuszyl mi wlosy, sto razy bardziej wole sklepowa wersje joanny color system, mozesz sprobowac, ale ja sie wkurzylam ze przeplacilam ostro, wiem juz ze po biovaksie (szczegolnie zlota seria -kokos macadamia i cos tam jeszcze) wlosy mam super - takie jakie powinny byc, nie pusza sie ani nic, i serum z l'biotica na wlosy A+E tez godny polecenia, a tylko 5zl i nie we wszystkich aptekach, babka z apteki powiedziala mi nawet ze kosmetyki z biovaxu to kupuje wiele kobiet po chemii nawet, wiec sa dobre i nie warto moim zdaniem nabijac kasy drogim firmom i ich "profesjonalne" kosmetyki niech sobie wsadza
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-11, 12:32   #833
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka¿ wiadomo¶æ
profesjonalne uzywalam wielokrotnie i wracam do Biovaxu , bo po szamponie JOICO za ktorego zaplacilam sporo dostalam lupiezu, wiec pol butelki stoi, kupilam odyzwke duza butle z loreala z lipidami bla bla miala byc super i co, nic, rzadka jak nie powiem co i wcale nic nie robi z wlosami, trzecie - kupilam szmapon fioletowy profesjoanlny z Joanny (porzeczkowy) ladnie pachnie i to tyle, totalnie wysuszyl mi wlosy, sto razy bardziej wole sklepowa wersje joanny color system, mozesz sprobowac, ale ja sie wkurzylam ze przeplacilam ostro, wiem juz ze po biovaksie (szczegolnie zlota seria -kokos macadamia i cos tam jeszcze) wlosy mam super - takie jakie powinny byc, nie pusza sie ani nic, i serum z l'biotica na wlosy A+E tez godny polecenia, a tylko 5zl i nie we wszystkich aptekach, babka z apteki powiedziala mi nawet ze kosmetyki z biovaxu to kupuje wiele kobiet po chemii nawet, wiec sa dobre i nie warto moim zdaniem nabijac kasy drogim firmom i ich "profesjonalne" kosmetyki niech sobie wsadza
Zamówi³am ten Joico ale tylko 50ml od¿ywkê i szampon smooth cure. To bardziej próbki wiec zobaczymy co to jest...
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-11, 15:14   #834
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Niby joico k pak jest bardzo polecany, ale moim zdaniem w tej cenie du¿o lepszych produktów mo¿na by znale¼æ. Ten jest tak napakowany, ¿e tylko oblepia w³osy ¿eby wizualnie lepiej wygl±da³y.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-11, 17:19   #835
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 431
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Niby joico k pak jest bardzo polecany, ale moim zdaniem w tej cenie du¿o lepszych produktów mo¿na by znale¼æ. Ten jest tak napakowany, ¿e tylko oblepia w³osy ¿eby wizualnie lepiej wygl±da³y.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Ja glupia wlasnie k-paka kupilam duza butle i teraz masakra, uzylam kilka razy i po 3 czy 4 uzyciu patrze- lupiez! Ja nigdy nie mailam problemow takich z lupiezem, teraz 2 razy umylam biovaxem i ok, dla mnie te joico to w salonie ok bo nie myjesz wlosow co 3 dni w salonie wiec lupiezu nie dostaniesz po razie, ale ciekawi mnie co bys polecila SceneQueene, bo ja mam spory problem, czesto wlosy mam ostro spuszone po szamponach roznych. Joico wlasnie byl fajny tylko pod tym wzgledem! Jak juz kupie szampon po ktorym wlosy sie nie pusza to na nastepny dzien mam klape i juz sa tluste, kokosowy z palmersa byl fajny szampon ale wlasnie co 3 dni mycie
foxy313 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-11, 21:55   #836
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomo¶ci: 9 778
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Z Joico faktycznie poprawia kondycjê w³osów maska Revitaluxe. Naprawdê, swego czasu uratowa³a mnie przed ¶ciêciem i teraz liczê na ponowny cud

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki) zastanawiam sie co z odrostem moim choæ nie widaæ go za bardzo ale gdy na³o¿e ja¶niejsze farbê np 8.1 to moze go wziac bardziej... Jak my¶licie czy robic najpierw dekoloryzacje? Chce uzyskaæ taki jasny br±z , a to moje w³osy obecne
Ooo jak Ci ³adnie Zazdroszczê Ci i z pozycji posiadaczki zdezelowanych milionem farbowañ w³osy, mówiê, nie rób tego
__________________
MissScareAll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-12, 11:02   #837
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez foxy313 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja glupia wlasnie k-paka kupilam duza butle i teraz masakra, uzylam kilka razy i po 3 czy 4 uzyciu patrze- lupiez! Ja nigdy nie mailam problemow takich z lupiezem, teraz 2 razy umylam biovaxem i ok, dla mnie te joico to w salonie ok bo nie myjesz wlosow co 3 dni w salonie wiec lupiezu nie dostaniesz po razie, ale ciekawi mnie co bys polecila SceneQueene, bo ja mam spory problem, czesto wlosy mam ostro spuszone po szamponach roznych. Joico wlasnie byl fajny tylko pod tym wzgledem! Jak juz kupie szampon po ktorym wlosy sie nie pusza to na nastepny dzien mam klape i juz sa tluste, kokosowy z palmersa byl fajny szampon ale wlasnie co 3 dni mycie
A dzieje siê tak dlatego, ¿e te kosmetyki s± tak napakowane, ¿e mocno obci±¿aj±, przez co niby w³os wygl±da lepiej.

Co do puchu, mi fajnie pomaga mycie Yves Rocher lissage i po tym na³o¿enie ich od¿ywki Repair. Generalnie myje w³osy codziennie, wiêc staram siê jednego dnia je obci±¿yæ (maska, mycie, od¿ywka, olejek), drugiego oczy¶ciæ (szampon typu barwa rzepa), trzeciego potraktowaæ normalnie (mycie, od¿ywka, spray) i tak w kó³ko. U¿ywanie ró¿nych kosmetyków przy tym sprawia, ¿e w³os siê nie przyzwyczai i dalej dobrze reaguje. Oczywi¶cie szampony mam i nawil¿aj±ce i proteinowe, ale my¶lê ¿e wa¿niejsza jest od¿ywka - szampon ma w koñcu z w³osami kontakt przez krótk± chwilê.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-12, 11:49   #838
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Poka¿ wiadomo¶æ
Z Joico faktycznie poprawia kondycjê w³osów maska Revitaluxe. Naprawdê, swego czasu uratowa³a mnie przed ¶ciêciem i teraz liczê na ponowny cud

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------


Ooo jak Ci ³adnie Zazdroszczê Ci i z pozycji posiadaczki zdezelowanych milionem farbowañ w³osy, mówiê, nie rób tego
moze i masz racje zeby sie wstrzymaæ, bo w³osy sa naprawdê w dobrej kondycji obecnie, nawet nie muszê olejowac ich bo pozniej mi sie za szybko przetluszczaja;/ ale mam problem z puszeniem ;( moze ten szampon cos pomo¿e i mam nadz ze nie bede mia³a po nim ³upie¿u ;/ w³a¶ciwie skoro on jest taki nafaszerowany tymi dobrociami to mozna go u¿ywaæ co jaki¶ czas i odzywki tak samo... Ja ogólnie w³osy myje tak co 4 dni wiec mysle ze powinno byc ok. Ale zastanawiam sie jednak nad tym ombre , lub jakie¶ delikatne pasemka , zeby taka nuda nie wia³o

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Jaki¶ miesi±c temu by³am u fryzjera na scinaniu wlosow i chcia³am zeby mi zrobi³ jakie¶ delikatne refleksy. Wygl±da³ na ogarniêtego fryzjera wiec mu zaufalam i zrobil mi takie Ala ombre, ale nie rozjasniaczem tylko olejem rozjasniajacym. W³a¶ciwie efekt widaæ tylko w s³oñcu... Ale przynajmniej bezpieczny dla wlosow. Koñcówki sa o ton ja¶niejsze od reszty.
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-12, 11:51   #839
LadyAroo
Raczkowanie
 
Avatar LadyAroo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Delikatne ombre zrób, bo koñcówki mo¿na obci±æ zawsze masz ciemne brwi i rzêsy wiêc blondy ¶rednio pasuj±, w tych teraz bardzo ³adnie. A suszarka z zimnym powietrzem i jonizacj±?
LadyAroo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-12, 12:56   #840
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 1 145
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez LadyAroo Poka¿ wiadomo¶æ
Delikatne ombre zrób, bo koñcówki mo¿na obci±æ zawsze masz ciemne brwi i rzêsy wiêc blondy ¶rednio pasuj±, w tych teraz bardzo ³adnie. A suszarka z zimnym powietrzem i jonizacj±?
Nie u¿ywam wogole suszarki, tylko w wyj±tkowych sytuacjach kiedy muszê, ale masz straszna szopê pozniej ;/
malamyszka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.