Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-09, 11:11   #2311
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58665736]Treść usunięta[/QUOTE]

Dzięki

Współczuję, ja zawsze w pierwszy dzień z bólu mam wymioty lub torsje, jak nie musisz wstawać to faktycznie leż w łóżku i odpoczywaj
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 11:13   #2312
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58665736]Treść usunięta[/QUOTE]

Współczuję
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 11:25   #2313
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

A ja do pracy na 6h supeeeer ooo jak sie ciesze, boskooo

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 11:26   #2314
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58665736]Treść usunięta[/QUOTE]

Fakt kombinatorow nie mało

Z drugiej strony DW szybko się psuje po odlaniu Miałam 2 kolory jednego odlalam sobie 5 ml i puściłam dalej w świat a drugi zostawiłam - ten odlany zaraz mi się rozwarstwil a oba taka sama datę produkcji miały
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 11:34   #2315
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Z drugiej strony DW szybko się psuje po odlaniu Miałam 2 kolory jednego odlalam sobie 5 ml i puściłam dalej w świat a drugi zostawiłam - ten odlany zaraz mi się rozwarstwil a oba taka sama datę produkcji miały
ja z kolei wymieszałam dwa kolory DW Bone i Desert Beige i na szczęście od roku jakoś się trzymają, a też się bałam, że się coś z nimi stanie
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 11:37   #2316
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;58665736]Treść usunięta[/QUOTE]

współczuję, ja też w pierwszy dzień zawsze jak zwłoki jestem i jak mogę, to leżę z termoforem na brzuchu
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 11:56   #2317
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Potwierdzam, to nie ja


Nikola, Pingwinku, obie jestescie bardzo piękne

Dzis pilam szejka Kinder Bueno... i nie mogę o nim zapomnieć. Chyba w domu spróbuję takiego zrobić


A co to za szejk Kinder Bueno?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 12:00   #2318
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Jak mowa o Double Wear, to nadmienię - a co, może komuś ta informacja okaże się niezbędna - że Bone to piękny jasny żółtek. Neutralizuje jakieś lekkie zaróżowienia itd. A Fresco już niestety ciut różu w sobie ma - choć generalnie to beż, pół deko ciemniejszy od Bone.
Dziwnie mi tak w tym ciemniejszym podkładzie, choć dzikiej różnicy nie ma.

A Soraya Aqua Cover, którą Hebe dała mi w prezencie leży wciśnięta w kąt Niby najjaśniejsza w palecie, a ja czymś takim sporadycznie się maluję w najwyższym apogeum opalenia

Poszłoby się do S. wykorzystać karty prezentowe i VIPa...

Tylko tż mi zhejtował Chance EDP i nie wiem co z tym fantem zrobić

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość


A co to za szejk Kinder Bueno?
Pingwin, jaki gratis przeprosinowy dostałaś od S. za te 3 zamówienia?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:04   #2319
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie wiem właśnie Mnie też troszkę schodziła, więc go zaczęłam używać co drugi dzień (na zmianę z serum z wit. C). Teraz zrobiłam kilka dni przerwy, ale w weekend powrócę do niego, żeby mnie odpryszczył
O, to ja też tak spróbuję, bo mam serum z Wit C (przerażające, że w moich zapasach można prawie wszystko znaleźć W poniedziałek rano zadzwoniła do mnie mama i mówi: "potrzebuję coś na prezent dla lekarki, coś drogiego - masz coś fajnego?" A u mnie wszystko misternie poukładane w pudełka S - jak wróciłam do domu, to wszystkie pudełka były pootwierane na dywanie, bo poprosiłam siostrę, żeby coś znalazła dając konkretne wskazówki (pierwsze pudełko od dołu z prawej strony), a ona najpierw wyjęła wszystkie i nie wiedziała, które to ))
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:05   #2320
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Gdzieś można jeszcze obejrzeć ten filmik o wiosennych trendach z Pytania na Śniadanie ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:06   #2321
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Dotarły do mnie w końcu szampony Kevina Murphy'ego i Living Proof .
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 12:09   #2322
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Tez mi sie spodobal ten zapach, moze to nie milosc, ale bardzo sie ciesze z miniaturki

7 rano a ja juz wyspana. Nie sadzilam, ze uda mi sie tak przyzwyczaic do wstawania rano

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

A co do toniku z Norela. Ja kupilam za poleceniem Never i kilku innych osob tonik oraz zel, ale wzielam do tego krem Anti-Age i zawsze smaruje sie nim po kwasach, bo swietnie nawilza. Nie mam ani jednej suchej skorki a skore mam wrazliwa i dodam jeszcze, ze zelu i toniku uzywam codziennie wieczorem. Mialam przez jakis tydzien problem z syfami, ale to na pewno nie byla wina Noreli. Takze u mnie sie sprawdza to polaczenie, ale musze wlasnie pamietac o kremie na noc i na dzien 😊

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Nie no wiecie co? Juz prawie 9 a tu zadnego posta po moim?
Ja wczoraj użyłam takiego połączenia: olejek wygładzający do demakijażu Clochee, zmyłam Mia2 z żelem Atoderm Intensive Gel Moussant, potem tonik migdałowy Norel i na koniec lekki krem nawilżający z S - dzisiaj buźka piękna, gładka, bez suchych skórek i nietłusta.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:10   #2323
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Ja też mam Bone ale ja z DW mam relacje l&h, są dni kiedy mi się Bone utlenia w pomarańczke. Druga sprawa nie sprawdza mi się wogole nakładany pędzlem lub palcami, tylko gabeczka o czym właśnie sobie przypomniałam.
Wykończyłam wszystkie gabeczki i nakladalam go pędzlem, stwierdziłam że muszę zbyć bo wygląda strasznie. Wczoraj użyłam bb i już znowu był ok.
Zapomniałam że kupiłam ponownie właśnie po tym jak przetestowałam go z gabeczka.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:14   #2324
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
O 7 rano to ja już w pracy jestem Wstaję o 5.30, bo muszę wypić kawę i zjeść śniadanie, bez śniadania nie wyjdę z domu. No i mejkap i reszta i wychodzę z domu 6.45.
No i tak, pracuję już tydzień

Ja jak wezmę sam tonik migdałowy z Norela, to też zadziała dobrze na skórę, nie?
Ja kupiłam z Norela tonik migdałowy, tonik witaminowy i żel migdałowy - na razie używam samego toniku i jest ok Jak posmarowałam na wierzch kremem to nic się nie łuszczy - bez kremu schodziła mi skóra

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
To Ty pracowita jestes
Mysle, ze tak. Ja probowalam na poczatku aplikowac go na wacik i przecierac twarz, ale znalazlam lepszy sposob - tonik na dlon i wcieram w twarz podobnie jak serum, zostawiam na chwilke i dopiero wtedy scieram wacikiem. Naprawde fajne sa te produkty.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Ja teraz nalewam jedną pompkę na dłoń (na początku próbowałam 2, ale za dużo było) na dłoń i wcieram w twarz, chwilę czekam i na to krem.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:17   #2325
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dużego od razu nie kupuj, najpierw sprawdź czy Ci będzie odpowiadał, bo on jest bardzo, bardzo gęsty i aplikacja może sprawiać trudności, jest też dość treściwy i może być ciężki dla niektórych



No ja już się oduczyłam kupować w S na promo , chyba, że coś co można od razu termin sprawdzić

Widziałam jakieś dwa wczoraj w Pasażu Grunwaldzkim A jakby co to nie idź do takiej młodej blondynki w długich włosach prostych, wczoraj miała kucyk, to jakaś porażka ta dziewczyna



Też mnie to ucieszyło
A dobrze nawilża? Bo jeżeli dobrze, to wezmę duży w ciemno, moja mama najwyżej zużyje, bo lubi takie treściwe kremy

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja kupiłam z Norela tonik migdałowy, tonik witaminowy i żel migdałowy - na razie używam samego toniku i jest ok Jak posmarowałam na wierzch kremem to nic się nie łuszczy - bez kremu schodziła mi skóra

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------



Ja teraz nalewam jedną pompkę na dłoń (na początku próbowałam 2, ale za dużo było) na dłoń i wcieram w twarz, chwilę czekam i na to krem.
Ja to bez kremu ani rusz
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:20   #2326
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Gdzieś można jeszcze obejrzeć ten filmik o wiosennych trendach z Pytania na Śniadanie ?
Chyba poblokowane wszędzie, ale jakbyś znalazła to wrzuć, bo chętnie obejrzę





Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja wczoraj użyłam takiego połączenia: olejek wygładzający do demakijażu Clochee, zmyłam Mia2 z żelem Atoderm Intensive Gel Moussant, potem tonik migdałowy Norel i na koniec lekki krem nawilżający z S - dzisiaj buźka piękna, gładka, bez suchych skórek i nietłusta.
Ooo a jaki to krem?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:24   #2327
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Co sądzicie o tych obrączkach?

http://yes.pl/44436-zlote-obraczki-e...585-obr-3597mk

Strasznie mi się taka marzy....
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:25   #2328
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Witam siedze w pracy caly weekend, w Niemczech zimno i pada a tak ladnie bylo na poczatku tygodnia! Macalam te pomadki pop C, mozg mi plata figle bo kojarza mi sie bardzo z wibo w takich szarawych tandetnych opakowaniach. Zerknelam tez na nowe Allegorie Guerlaina, jakas gruszka i roza chyba - obydwie fajne. Love Story edt bardzo ladne, ale trwalosc kiepskawa oczywiscie.
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:27   #2329
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jak mowa o Double Wear, to nadmienię - a co, może komuś ta informacja okaże się niezbędna - że Bone to piękny jasny żółtek. Neutralizuje jakieś lekkie zaróżowienia itd. A Fresco już niestety ciut różu w sobie ma - choć generalnie to beż, pół deko ciemniejszy od Bone.
Dziwnie mi tak w tym ciemniejszym podkładzie, choć dzikiej różnicy nie ma.

A Soraya Aqua Cover, którą Hebe dała mi w prezencie leży wciśnięta w kąt Niby najjaśniejsza w palecie, a ja czymś takim sporadycznie się maluję w najwyższym apogeum opalenia

Poszłoby się do S. wykorzystać karty prezentowe i VIPa...

Tylko tż mi zhejtował Chance EDP i nie wiem co z tym fantem zrobić

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------


Pingwin, jaki gratis przeprosinowy dostałaś od S. za te 3 zamówienia?
Napisałam od razu po rozpakowaniu paczek Dostałam takie same gratisy jak większość tzn 3x zestaw mini S: żel micelarny do demakijażu, Rouge Infusion Peony, lekki krem nawilżający. Szkoda, że wszystkie takie same, ale i tak nie narzekam - dam jeden mamie i jeden siostrze Zostawiłam wszystkie 3 zamówienia. Muszę się tylko wybrać do S w poniedziałek i przy okazji zakupów (myślę jeszcze nad czymś z Givenchy Ale nie w Reducie ) wymienić podkład YSL Encre de Peau na jaśniejszy, bo zużyłam próbkę 020 i to idealny kolor, a ja kliknęłam inny odcień z rzodkiewą
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 12:32   #2330
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tych obrączkach?

http://yes.pl/44436-zlote-obraczki-e...585-obr-3597mk

Strasznie mi się taka marzy....
W porzadku, ladne oczywiscie tylko dosc popularne teraz albo ja jakos duzo takich damskich widuje

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Chyba poblokowane wszędzie, ale jakbyś znalazła to wrzuć, bo chętnie obejrzę
Oo a o co chodzi, jakas rozroba byla?
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:34   #2331
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A dobrze nawilża? Bo jeżeli dobrze, to wezmę duży w ciemno, moja mama najwyżej zużyje, bo lubi takie treściwe kremy

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------



Ja to bez kremu ani rusz
Dobrze nawilża

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tych obrączkach?

http://yes.pl/44436-zlote-obraczki-e...585-obr-3597mk

Strasznie mi się taka marzy....
Jak dla mnie za bogate, wolę jednak klasykę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:37   #2332
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja też mam Bone ale ja z DW mam relacje l&h, są dni kiedy mi się Bone utlenia w pomarańczke. Druga sprawa nie sprawdza mi się wogole nakładany pędzlem lub palcami, tylko gabeczka o czym właśnie sobie przypomniałam.
Wykończyłam wszystkie gabeczki i nakladalam go pędzlem, stwierdziłam że muszę zbyć bo wygląda strasznie. Wczoraj użyłam bb i już znowu był ok.
Zapomniałam że kupiłam ponownie właśnie po tym jak przetestowałam go z gabeczka.
Też to zauważyłam - wyłącznie wilgotną gąbeczką BB na mocno nawilżoną skórę

Jakbyś się zdecydowała na pozbycie DW, to wiesz gdzie mnie szukać

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Chyba poblokowane wszędzie, ale jakbyś znalazła to wrzuć, bo chętnie obejrzę
No właśnie niestety nie znalazłam.

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tych obrączkach?

http://yes.pl/44436-zlote-obraczki-e...585-obr-3597mk

Strasznie mi się taka marzy....
Ładne Chyba też chciałabym taką z błyskotkami

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Napisałam od razu po rozpakowaniu paczek Dostałam takie same gratisy jak większość tzn 3x zestaw mini S: żel micelarny do demakijażu, Rouge Infusion Peony, lekki krem nawilżający. Szkoda, że wszystkie takie same, ale i tak nie narzekam - dam jeden mamie i jeden siostrze Zostawiłam wszystkie 3 zamówienia. Muszę się tylko wybrać do S w poniedziałek i przy okazji zakupów (myślę jeszcze nad czymś z Givenchy Ale nie w Reducie ) wymienić podkład YSL Encre de Peau na jaśniejszy, bo zużyłam próbkę 020 i to idealny kolor, a ja kliknęłam inny odcień z rzodkiewą
Nie byłam online na wątku i jestem niedoinformowana

Próbowałaś już tego żelu micelarnego? Dla mnie mega bubel. Babra się, niczego nie zmywa i piecze skórę

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Magdalena - chyba TVP poblokowało, bo było za dużo hejtu w komentarzach
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:39   #2333
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Chyba poblokowane wszędzie, ale jakbyś znalazła to wrzuć, bo chętnie obejrzę







Ooo a jaki to krem?
No, właśnie syforkowy o dziwo. Dostałam niedawno do zakupów miniaturę 15ml (w nowej szacie graficznej, nazwa lekko zmieniona - jeszcze sprawdzę skład, ale chyba jest taki sam), miałam też wcześniej miniaturę i teraz dostałam jako rekompensatę w tych zestawikach mini S. Używałam go wcześniej i mi pasował (zazwyczaj wieczorem latem, ale też czasami pod makijaż), teraz też się sprawdził - przyjemny kremik. Nazywa się Creme legere tres hydratante / Instant moisturizer, w nowej wersji jest tutaj: http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P2471066
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:40   #2334
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Magdalena - chyba TVP poblokowało, bo było za dużo hejtu w komentarzach
Tez chce w takim razie zobaczyc 😆
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:41   #2335
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tych obrączkach?

http://yes.pl/44436-zlote-obraczki-e...585-obr-3597mk

Strasznie mi się taka marzy....
Ładne Skoro o takich marzysz, to nie ma co się zastanawiać
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:41   #2336
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Jadę zaraz po tort 🎂
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:43   #2337
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

DZIEWCZYNKI MUSZĘ SIĘ POŻALIĆ !!!
Likwidują sklep dziecięcy Mothercare, jest wyprzedaż i dodatkowo promocja 2 za 1. Kołderka z Misiem z 249 na 55 zł i inne akcesoria + promocja to wychodzi 27,50 za sztukę. Kobieta wzięła na handel ponad 100 różnych sztuk (nawet deski na sedes). Została jej jedna kołderka nie do pary, poprosiłam ją o odstąpienie - a ona na to, że sobie coś do bierze, bo ma sklep internetowy!!! Chciałam akurat na prezent
Towaru jest sporo, bo zjeżdża z różnych sklepów, ale to przegięcie, że wymiotła wszystko z tej branży!!! Dla "normalnych" klientów brak
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:43   #2338
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Współczuję Ja też zawsze martwa w ten dzień jestem







Fakt kombinatorow nie mało

Z drugiej strony DW szybko się psuje po odlaniu Miałam 2 kolory jednego odlalam sobie 5 ml i puściłam dalej w świat a drugi zostawiłam - ten odlany zaraz mi się rozwarstwil a oba taka sama datę produkcji miały
Kurde.. Może kwestia opakowania? No nie wiem..
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:43   #2339
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Tez chce w takim razie zobaczyc 😆
Filmu nie ma, ale fotki + najlepsze teksty: http://foch.pl/foch/1,139952,1961933...h-cytatow.html
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 12:48   #2340
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
No, właśnie syforkowy o dziwo. Dostałam niedawno do zakupów miniaturę 15ml (w nowej szacie graficznej, nazwa lekko zmieniona - jeszcze sprawdzę skład, ale chyba jest taki sam), miałam też wcześniej miniaturę i teraz dostałam jako rekompensatę w tych zestawikach mini S. Używałam go wcześniej i mi pasował (zazwyczaj wieczorem latem, ale też czasami pod makijaż), teraz też się sprawdził - przyjemny kremik. Nazywa się Creme legere tres hydratante / Instant moisturizer, w nowej wersji jest tutaj: http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P2471066
Ciężko uwierzyć aż że sephorowy kupić raczej nie kupię, ale wiem ze jak mini będzie to można ryzykować i nakładać na twarz przynajmniej





Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Też to zauważyłam - wyłącznie wilgotną gąbeczką BB na mocno nawilżoną skórę

Jakbyś się zdecydowała na pozbycie DW, to wiesz gdzie mnie szukać

No właśnie niestety nie znalazłam.

Ładne Chyba też chciałabym taką z błyskotkami

Nie byłam online na wątku i jestem niedoinformowana

Próbowałaś już tego żelu micelarnego? Dla mnie mega bubel. Babra się, niczego nie zmywa i piecze skórę

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Magdalena - chyba TVP poblokowało, bo było za dużo hejtu w komentarzach



już go miałam na wydaniu nawet, ale od wczoraj na wydaniu nie jest

Babeczka od depilacji kiedyś mi poleciła żeby go na serum ANR nakładać i faktycznie bardzo dobrze się to połączenie sprawdza

Wogole dopiero teraz obczailam że to wizażystka bobbi brown jest


Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
W porzadku, ladne oczywiscie tylko dosc popularne teraz albo ja jakos duzo takich damskich widuje

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------



Oo a o co chodzi, jakas rozroba byla?
Może nie rozroba ale specyficzne podejście do makijażu
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-14 11:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.