bez podkładu.... - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-12, 16:38   #781
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
nie myślałam o pudrze, ponieważ na ogół wysuszają mi cerę. Do tej pory w roli kamuflażu używałam Panstika MF, cenię go za dobre, ale jest dość tłusty i szybko się waży (mam cerę mieszaną a przebarwienia tylko na brodzie i w okolicach ust)
...
korektor trzeba by przypudrować nawet miejscowo,zwłaszcza ten dermablend potrzebuje utrwalenia
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 16:47   #782
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
korektor trzeba by przypudrować nawet miejscowo,zwłaszcza ten dermablend potrzebuje utrwalenia
dziękuję za radę
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 07:28   #783
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: bez podkładu....

Hej dziewczyny
Jakby mi ktoś tak z rok temu powiedział, że nie mam stosować podkładu to bym go wyśmiała. Ale los jest taki, że poznałam TŻ, który woli mnie w wersji BEZ i cały czas w kółko prosił mnie, abym przestała używać podkładu. Już nie mogłam tego słuchać, więc wzięłam i nie używałam. Pierwsze dni to była masakra, wstyd mi było wyjść z domu I nie, nie mam pryszczy, trądziku, jedynie przyzwyczajona byłam do tego, że moja buzia ma jednolity kolor, a tu nagle tam bardziej czerwone, tu mniej...
I tak o to nie używam podkładu miesiąc, różnicę widać tylko na świetle dziennym, w domu wyglądam ok. Po tym czasie nałożyłam sobie podkład i... poszłam zmyć. Strasznie mi się nie podobało to jak wyglądam z podkładem, teraz wolę siebie bez i w końcu uwierzyłam mojemu TŻ. Maluję teraz jedynie oczy.
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 21:25   #784
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: bez podkładu....

Chyba większość Tżtów woli swoje dziewczyny bez makijażu (podkładu) choćby dlatego, że jak je całują, to nie "zlizują" podkładu
no i ubrań się nie brudzi podczas tulenia

właśnie najgorzej jest to, jak się człowiek uwierzy, że bez podkładu wygląda strasznie! i później strach wyjść do ludzi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 07:52   #785
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja nie używam podkładu od roku. Wcześniej używałam nałogowo, codziennie, tych z górnej półki (HR, Lancome i innych)
Od roku nie używam prawie wcale, prawie, bo średnio raz na 2 tygodnie nakładam podkład na parę godzin. Wcześniej miałam ogromne problemy z cerą (trądzikowa), od jakiś 6 miesięcy jest super, problemy się skończyły. Byłabym pewna, ze to zasługa braku podkładu, ale jest jedno ale. Byłam w ciązy, a 4 miesiace temu urodziłam. Cera poprawiła mi się bardzo w drugiej połowie ciąży... Nie wiem czy to sprawka hormonów czy braku podkładu...
ja stawiałabym na hormony, mi w ciąży poprawiały się paznokcie miałam mocne i rosły szybko ,cera idealna ..ale po kilku miesiącach po porodzie wszystko powracało do normy...
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 08:28   #786
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Chyba większość Tżtów woli swoje dziewczyny bez makijażu (podkładu) choćby dlatego, że jak je całują, to nie "zlizują" podkładu
no i ubrań się nie brudzi podczas tulenia

właśnie najgorzej jest to, jak się człowiek uwierzy, że bez podkładu wygląda strasznie! i później strach wyjść do ludzi
Racja, ale mój mówi, że nie lubi tego równego koloru, który daje podkład, woli naturalny efekt. Mam taką kuzynkę, która zawsze jak mnie widzi bez podkładu strasznie się nabija i po kilku godzinach z nią, wracam do domu i nakładam podkład święcie wierząc w to, że bez podkładu wyglądam jak ostatnia maszkara. I znowu cały proces przejścia psychicznego muszę zaczynać od nowa A co najlepsze, pozostałe koleżanki mówią, że nie jest mi potrzebne, że prawie nie widać różnicy.
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 07:15   #787
malwinesia
Raczkowanie
 
Avatar malwinesia
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 235
GG do malwinesia
Dot.: bez podkładu....

Jak tak czytam ten wątek to zazdrość mnie bierze.... Ja to się nie odważę wyjść z domu bez kremu BB jakoś nie umiem tak z moją trądzikową cerą się pokazać. Chociaż tych zmian nie ma aż tak dużo to jednak cała buzia wygląda na zmęczoną ;( Jest mi teraz przykro :P
__________________
mój blog!
http://studencka-modnisia.blogspot.com/

***
Waga: 75kg
Moja droga:
75 ..... 70 ..... 65 ..... 60
Trenuję od: 18.04.2013r.
***
No matter how your heart is grieving
If you keep on believing
The dream that you wish will come true
So dream...
malwinesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 10:50   #788
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez malwinesia Pokaż wiadomość
Jak tak czytam ten wątek to zazdrość mnie bierze.... Ja to się nie odważę wyjść z domu bez kremu BB jakoś nie umiem tak z moją trądzikową cerą się pokazać. Chociaż tych zmian nie ma aż tak dużo to jednak cała buzia wygląda na zmęczoną ;( Jest mi teraz przykro :P
Ja mam niestety ten sam problem. Przebarwienia na mojej jasnej cerze sprawiają, że bez podkładu wyglądam na zmęczoną Niestety sam korektor nie daje rady, ehh.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 12:20   #789
malwinesia
Raczkowanie
 
Avatar malwinesia
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 235
GG do malwinesia
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Ja mam niestety ten sam problem. Przebarwienia na mojej jasnej cerze sprawiają, że bez podkładu wyglądam na zmęczoną Niestety sam korektor nie daje rady, ehh.
no właśnie... i lipa :/ zaczęłam co prawda stosować Effaclar K, który ma pomóc w walce z przebarwieniami i goić zmiany portądzikowe. Oby pomogło!
__________________
mój blog!
http://studencka-modnisia.blogspot.com/

***
Waga: 75kg
Moja droga:
75 ..... 70 ..... 65 ..... 60
Trenuję od: 18.04.2013r.
***
No matter how your heart is grieving
If you keep on believing
The dream that you wish will come true
So dream...
malwinesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 12:46   #790
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez malwinesia Pokaż wiadomość
no właśnie... i lipa :/ zaczęłam co prawda stosować Effaclar K, który ma pomóc w walce z przebarwieniami i goić zmiany portądzikowe. Oby pomogło!
Trzymam kciuki mi niestety nawet kwasy nie pomogły. Nie wiem, może to kwestia nastawienia psychicznego, trzeba po prostu wyrzucic wszystkie podkłady i zacząć stosować sam korektor
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 13:34   #791
malwinesia
Raczkowanie
 
Avatar malwinesia
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 235
GG do malwinesia
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki mi niestety nawet kwasy nie pomogły. Nie wiem, może to kwestia nastawienia psychicznego, trzeba po prostu wyrzucic wszystkie podkłady i zacząć stosować sam korektor
o proszę, a jak stosowałaś te kwasy?
__________________
mój blog!
http://studencka-modnisia.blogspot.com/

***
Waga: 75kg
Moja droga:
75 ..... 70 ..... 65 ..... 60
Trenuję od: 18.04.2013r.
***
No matter how your heart is grieving
If you keep on believing
The dream that you wish will come true
So dream...
malwinesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 13:40   #792
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: bez podkładu....

....
hmm.... po co na siłę rezygnowac z czegoś co daje nam wiekszy komfort psychiczny....nie rozumiem po co tak się boksujecie z tym tematem................

wypisuje się z tego wątku
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 16:22   #793
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Racja, ale mój mówi, że nie lubi tego równego koloru, który daje podkład, woli naturalny efekt. Mam taką kuzynkę, która zawsze jak mnie widzi bez podkładu strasznie się nabija i po kilku godzinach z nią, wracam do domu i nakładam podkład święcie wierząc w to, że bez podkładu wyglądam jak ostatnia maszkara. I znowu cały proces przejścia psychicznego muszę zaczynać od nowa A co najlepsze, pozostałe koleżanki mówią, że nie jest mi potrzebne, że prawie nie widać różnicy.
a Twoja kuzynka oczywiście zawsze z podkładem na twarzy? może chce Cię dobić bo sama nie ma odwagi żeby wyjść do ludzi bez podkładu jeżeli faktycznie nie widać różnicy, to olej ją bo skoro dobrze się czujesz bez podkładu, to nie słuchaj jednej osoby, która specjalnie podkopuje CI samoocenę.


Dziewczyny, ale jeżeli lepiej się czujecie z kremem BB czy podkładem, to przecież dlaczego macie się nie malować? fajnie jest zaakceptować swoją skórę taką jaka jest i nie wstydzić się jej, ale przecież to nie jest takie łatwe i każdy jak ma jakieś problemy skórne to się wstydzi- przecież to normalne jest Jeżeli lepiej się czujecie z podkładem, to super- ważne tylko żeby był dobrze dobrany bo za ciemny/różowy wygląda strasznie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 16:42   #794
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez malwinesia Pokaż wiadomość
o proszę, a jak stosowałaś te kwasy?
Stosowałam krem glyco a 12%. Liczyłam na redukcję przebarwień, ale niestety krem mi tego nie zapewnił.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
hmm.... po co na siłę rezygnowac z czegoś co daje nam wiekszy komfort psychiczny....nie rozumiem po co tak się boksujecie z tym tematem................

wypisuje się z tego wątku
Nie chodzi o to, że chcemy na siłę zrezygnować z podkładu. Chyba każda z nas, która ma jakieś niedoskonałości na twarzy czuje się bardziej komfortowo mają na sobie podkład. Jednak jest to kłopotliwe w pewnych sytuacjach, np podczas wyjazdu na wakacje, która z nas chciałaby nosić podkład na plaży przy 30 stopniowym upale. Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja mam dośc codziennego nakładania podkładu, aby lepiej się czuć. Dla mnie makijaż nie jest przyjemnością tylko codziennym obowiązkiem, kiedy od wielu lat każdy dzień zaczynam od namalowania sobie nowej twarzy.
Wiele razy próbowałam już odstawić podkład i niestety stan mojej cery sprawia, że zawsze do niego wracam. Teraz próbuję po raz kolejny i mam nadzieję, że tym razem się uda. Dlatego fajnie, że jest taki wątek, taka nasza mała grupa wsparcia dla dziewczyn, które mają podobny problem i dzielą się swoimi doświadczeniami i sposobami.
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2013-04-18 o 16:43
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 06:48   #795
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to, że chcemy na siłę zrezygnować z podkładu. Chyba każda z nas, która ma jakieś niedoskonałości na twarzy czuje się bardziej komfortowo mają na sobie podkład. Jednak jest to kłopotliwe w pewnych sytuacjach, np podczas wyjazdu na wakacje, która z nas chciałaby nosić podkład na plaży przy 30 stopniowym upale. Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja mam dośc codziennego nakładania podkładu, aby lepiej się czuć. Dla mnie makijaż nie jest przyjemnością tylko codziennym obowiązkiem, kiedy od wielu lat każdy dzień zaczynam od namalowania sobie nowej twarzy.
Wiele razy próbowałam już odstawić podkład i niestety stan mojej cery sprawia, że zawsze do niego wracam. Teraz próbuję po raz kolejny i mam nadzieję, że tym razem się uda. Dlatego fajnie, że jest taki wątek, taka nasza mała grupa wsparcia dla dziewczyn, które mają podobny problem i dzielą się swoimi doświadczeniami i sposobami.

wątek nie jest bez sensu, jest bardzo ciekawy...

to co podkreśliłam u Ciebie to jakbymn czytała o sobie...Mam 27lat a zaczęłam malować sie w gimnazjum...od liceum nakłądam coś na gębę... z niedużymi przerwami...codziennie... .

Mam wrażenie tak jak piszesz że to nie jest już "przyjemność" czy "zabawa makijażem" ale przyzwyczajenie któe staje się obowiązkiem.
Farbka na gębę(w sensie fluid)... trzeba coś kupić....malujemy oczy(trzeba kupić cień) nie chce sie malować no ale trzeba bo.... bo sie przyzwyczaiłyśmy...bo "jak ja będę wyglądać bez" bo trzeba....
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 07:18   #796
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a Twoja kuzynka oczywiście zawsze z podkładem na twarzy? może chce Cię dobić bo sama nie ma odwagi żeby wyjść do ludzi bez podkładu jeżeli faktycznie nie widać różnicy, to olej ją bo skoro dobrze się czujesz bez podkładu, to nie słuchaj jednej osoby, która specjalnie podkopuje CI samoocenę.


Dziewczyny, ale jeżeli lepiej się czujecie z kremem BB czy podkładem, to przecież dlaczego macie się nie malować? fajnie jest zaakceptować swoją skórę taką jaka jest i nie wstydzić się jej, ale przecież to nie jest takie łatwe i każdy jak ma jakieś problemy skórne to się wstydzi- przecież to normalne jest Jeżeli lepiej się czujecie z podkładem, to super- ważne tylko żeby był dobrze dobrany bo za ciemny/różowy wygląda strasznie
A żebyś wiedziała Tylko, że u niej to już nie podkład a maska
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 11:22   #797
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
wątek nie jest bez sensu, jest bardzo ciekawy...

to co podkreśliłam u Ciebie to jakbymn czytała o sobie...Mam 27lat a zaczęłam malować sie w gimnazjum...od liceum nakłądam coś na gębę... z niedużymi przerwami...codziennie... .

Mam wrażenie tak jak piszesz że to nie jest już "przyjemność" czy "zabawa makijażem" ale przyzwyczajenie któe staje się obowiązkiem.
Farbka na gębę(w sensie fluid)... trzeba coś kupić....malujemy oczy(trzeba kupić cień) nie chce sie malować no ale trzeba bo.... bo sie przyzwyczaiłyśmy...bo "jak ja będę wyglądać bez" bo trzeba....
Podobnie jak Ty zaczęłam używać podkładu pod koniec liceum, teraz mam 24 lata i właściwie nie przypominam sobie dnia, żebym nie nałożyła podkładu na twarz. Może bez podkładu jakoś tragicznie nie wyglądam, ale to chyba siła przyzwyczajenia, no i przebarwienia. Zastanawiam się nad kupnem podkładu w sztyfcie Vichy dermablend, ale nie widzę koloru dla siebie, 12 za jasny, 13 zbyt różowa, 14 za ciemna
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 11:46   #798
malwinesia
Raczkowanie
 
Avatar malwinesia
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 235
GG do malwinesia
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
A żebyś wiedziała Tylko, że u niej to już nie podkład a maska
więc tym bardziej nie ma się czym przejmować
__________________
mój blog!
http://studencka-modnisia.blogspot.com/

***
Waga: 75kg
Moja droga:
75 ..... 70 ..... 65 ..... 60
Trenuję od: 18.04.2013r.
***
No matter how your heart is grieving
If you keep on believing
The dream that you wish will come true
So dream...
malwinesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 07:18   #799
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: bez podkładu....

Jeśli chodzi o nierówny kolor cery i lekkie przebarwienia to zauważyłam, że to znika przy dłuższym nieużywaniu podkładu.
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 07:44   #800
malwinesia
Raczkowanie
 
Avatar malwinesia
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 235
GG do malwinesia
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o nierówny kolor cery i lekkie przebarwienia to zauważyłam, że to znika przy dłuższym nieużywaniu podkładu.
jak dłuższym?
__________________
mój blog!
http://studencka-modnisia.blogspot.com/

***
Waga: 75kg
Moja droga:
75 ..... 70 ..... 65 ..... 60
Trenuję od: 18.04.2013r.
***
No matter how your heart is grieving
If you keep on believing
The dream that you wish will come true
So dream...
malwinesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:06   #801
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o nierówny kolor cery i lekkie przebarwienia to zauważyłam, że to znika przy dłuższym nieużywaniu podkładu.
Wiele razy odstawiałam podkład, czasami nawet na kilka miesięcy i nie zauważyłam takich zmian
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:21   #802
malwinesia
Raczkowanie
 
Avatar malwinesia
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 235
GG do malwinesia
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Wiele razy odstawiałam podkład, czasami nawet na kilka miesięcy i nie zauważyłam takich zmian
chyba, że koleżanka po odstawieniu stosowała jakieś kosmetyki rozjaśniające czy cuś!
__________________
mój blog!
http://studencka-modnisia.blogspot.com/

***
Waga: 75kg
Moja droga:
75 ..... 70 ..... 65 ..... 60
Trenuję od: 18.04.2013r.
***
No matter how your heart is grieving
If you keep on believing
The dream that you wish will come true
So dream...
malwinesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:45   #803
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez malwinesia Pokaż wiadomość
chyba, że koleżanka po odstawieniu stosowała jakieś kosmetyki rozjaśniające czy cuś!
kremów rozjaśniających przebarwienia i wyrównujących kolor skóry używam cały czas. Mam wrażenie, że znikające przebarwienia i zdrowszy kolor cery to zasługa kremów a nie odwyku od podkładu.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:46   #804
malwinesia
Raczkowanie
 
Avatar malwinesia
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 235
GG do malwinesia
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
kremów rozjaśniających przebarwienia i wyrównujących kolor skóry używam cały czas. Mam wrażenie, że znikające przebarwienia i zdrowszy kolor cery to zasługa kremów a nie odwyku od podkładu.
i które mogłabyś polecić?
__________________
mój blog!
http://studencka-modnisia.blogspot.com/

***
Waga: 75kg
Moja droga:
75 ..... 70 ..... 65 ..... 60
Trenuję od: 18.04.2013r.
***
No matter how your heart is grieving
If you keep on believing
The dream that you wish will come true
So dream...
malwinesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:50   #805
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez malwinesia Pokaż wiadomość
i które mogłabyś polecić?
Z aptecznych No scar (ten niestety po kilku opakowaniach zaczął mnie zapychać) i Evolet. Obecnie używam serum i kremu Avonu z serii Anew i widzę poprawę
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 11:59   #806
malwinesia
Raczkowanie
 
Avatar malwinesia
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 235
GG do malwinesia
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Z aptecznych No scar (ten niestety po kilku opakowaniach zaczął mnie zapychać) i Evolet. Obecnie używam serum i kremu Avonu z serii Anew i widzę poprawę
dziękuję! poczytam sobie o tym i zobaczymy, może pomoże
__________________
mój blog!
http://studencka-modnisia.blogspot.com/

***
Waga: 75kg
Moja droga:
75 ..... 70 ..... 65 ..... 60
Trenuję od: 18.04.2013r.
***
No matter how your heart is grieving
If you keep on believing
The dream that you wish will come true
So dream...
malwinesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 16:02   #807
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
A żebyś wiedziała Tylko, że u niej to już nie podkład a maska
no, można było się spodziewać
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 18:31   #808
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: bez podkładu....

U siebie zauważyłam też, że stan cery znacznie się poprawia, kiedy stosuję podkład. [używam minerałów]. Mam cienką skórę, jak nie położę podkładu to zaraz się zapycha, podrażnia, pojawiają się zaskórniki, czasem jakaś podskórna gula,jak nie opacznie podrapię twarzy, np, przy sprzątaniu. A tak po prostu zmywam wszystko z podkładem.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 08:09   #809
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
U siebie zauważyłam też, że stan cery znacznie się poprawia, kiedy stosuję podkład. [używam minerałów]. Mam cienką skórę, jak nie położę podkładu to zaraz się zapycha, podrażnia, pojawiają się zaskórniki, czasem jakaś podskórna gula,jak nie opacznie podrapię twarzy, np, przy sprzątaniu. A tak po prostu zmywam wszystko z podkładem.
ja też to zauważyłam, chyba wynika to z tego, że jeśli nie mam podkładu, częsciej dotykam twarzy

oczywiście z podkładem nie jest zupełnie różowo, nie używam minerałów, tylko drogeryjnych podkładów, ale mam swoje typy, które krzywdy nie robią
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 10:25   #810
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez malwinesia Pokaż wiadomość
chyba, że koleżanka po odstawieniu stosowała jakieś kosmetyki rozjaśniające czy cuś!
Nieee, niczego nie stosowałam
A po jakim czasie? Mniej więcej po miesiącu. Wiadomo, że to nie jest tak, że skoro mi odstawienie podkładu wyrównało kolor to każdej z Was tak się zrobi. Każda ma inną cerę i niektórym podkład służy, a niektórym tak jak i mi, nie.
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 14:01:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.