Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-30, 10:53   #1171
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Margot, po 20-25% stężeniu mam to co pisała LoudCalm - twarz poparzoną, w strupach, w czerwonych plackach, napiętą i świecącą. Po prostu straszę i to przez jakiś tydzień, bo najpierw właśnie twarzą jak po liftnigu z uniemożliwioną jakąkolwiek mimiką, a potem przez 3-4 dni z obłażącymi płatkami, jakby właśnie z grobu wyszła.
I chyba tak jak LoudCalm daję sobie narazie spokój, tak do końca czerwca. Przez maj postanowiłam dać szansę tonikowu migdałowemu, tylko na brodę, nos i policzki, potem i tak mam urlop, więc w góry tych wszystkich specyfików, poza kremem z wysokim filtrem brać nie będę, więc jak coś, to z migdałkiem na powrót się przywitam, tak od lipca lub po wakacjach.

Bo wiecie dziewczyny, ja już trochę sama nie wiem (a nie chcę wypierać się jak niewierny Tomasz), czy rzeczywiście na mnie ten peeling działa, czy tylko, po całej tej wylince, wydaje mi się, że lepiej wyglądam....
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 11:46   #1172
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Tynka123 Pokaż wiadomość
Czyli z peelingiem bede musiala poczekać do wakacji...
a może rób na początku sam tonik, a później np w jakąś środe zrób peeling o niskim stężeniu, wtedy ewentualna wylinka (po takim małym stężeniu moze być niewidoczna) wypadnie Ci na weekend. Chyba lepiej małymi krokami robic peeling niż nic nie robić
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 13:03   #1173
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

no ja juz prawie cala oblazlam pomoglam sobie peelingiem z rossmana i trzeba przyznac ze o niebo lepiej wygladam twarz jest rowniejsza i nie mam az tak duzo czrnych krope na twarzy.ale po kapieli jak nie nasmarowalam zelem z aloesu buzi to normalnie jak czolo potarlam to snieg mi padal
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 14:07   #1174
_margot_
Raczkowanie
 
Avatar _margot_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 44
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Kaczorka, a dostałaś e-maila z Mazideł? w nim jest podany numer zamówienia, miałaś coś takiego? Jeśli tak i się niepokoisz czy wszystko dobrze wypełniłaś to napisz do p. Lidii podając ten numer i zapytaj czy odnotowali wpłatę
_margot_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 14:20   #1175
_margot_
Raczkowanie
 
Avatar _margot_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 44
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Co do migdałka -jestem po 4 pilingu na plecach, a chciałabym się naprawdę porządnie "zestrupić" . Zrobiłam 40% + kilka kropel spirytku, trochę łaskotało i przestało. połuszczyłam sie niewiele. nic mnie nie wysypywało
w sobotę sieknę sobie 50%
_margot_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 22:48   #1176
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez _margot_ Pokaż wiadomość
Kaczorka, a dostałaś e-maila z Mazideł? w nim jest podany numer zamówienia, miałaś coś takiego? Jeśli tak i się niepokoisz czy wszystko dobrze wypełniłaś to napisz do p. Lidii podając ten numer i zapytaj czy odnotowali wpłatę
to nie ja mam problemy z przesyłką
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 00:22   #1177
_margot_
Raczkowanie
 
Avatar _margot_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 44
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ups sorry
_margot_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 01:17   #1178
kiniaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 320
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ja złożyłam zamówienie w czwartek i w czwartek zrobiłam przelew, w piątek dostałam maila, odnośnie zmiany statusu na wysłane, a dziś dostałam już paczuszkę - a mieszkam w krakowie.
co do kwasowych zabiegów, 'najmilej' wspominam tca - efekt był świetny, dosyć intensywnie piekło, zrobiła mi się wielka skorupka na twarzy, ale moja cera po tym jak już to wszystko zlazło - cud!;]
aha wspominam tak sobie - bardzo piekło, skorupka mniejsza, efekt gorszy.
dziś z kolei zrobiłam sobie pierwszy raz peeling kwasem migdałowym w proporcjach 1ml kwasu/4 ml wody. trzymałam na twarzy około 10 minut - nie piekło, nie szczypało, nie zaczerwieniło sie, moja buzia nie jest ściągnięta, póki co żadnych efektów - co najwyżej delikatne mrowienie tuż po nałożeniu, które trwało kilkanaśnie sekund. w związku z tym zastanawiam się nad skutecznością dzisiejszego peelingu - kiedy byście zrobiły następny? jestem niecierpliwa i jak widzę, że coś się nie zmienia, mam wrażenie, że działanie jest wątpliwe
kiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 09:59   #1179
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Mam wielką ochotę na peeling kwasowy, jednak nie mam na tyle doświadczenia, by sama go zrobić. Myślę też że wolałabym zacząć od czegoś łagodniejszego. W aptece można kupić hydracid sp. Czy ktoś tego używał? Warto go kupić? Czy to jest specyfik do codziennego stosowania? Czy na tyle mocny że będzie skóra po nim schodzić? Proszę doradźcie coś...
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 10:30   #1180
Tynka123
Raczkowanie
 
Avatar Tynka123
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 63
GG do Tynka123
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

To ja mam problemy z zamówieniem. Paczka nadal nie doszła...
Tynka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 11:18   #1181
Malena77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witam, od niedawna jestem czytelniczką Wizażu (dopiero go odkryłam) i baaardzo mi się podoba. Pięc dni temu zrobiłam u derm. piling migdałowy 50%, ładnie się złuszczyłam nawet na dekoldzie. Chcę zrobic jeszcze raz przed latem ale już w domciu (zamówiłam z mazideł). Mam wielką prośbę do ekspertek na tym forum o poradę: wypowiedziałam swojej bużce wojnę o ładną cerę (choc jestem już starawa) i mam pytania: zaczęłam używac diacneal, czy mogę wprowadzic naprzemiennie acnederm? chcę robic też maseczkę aspirynową. - czy nie "pogryzą"się te wszystkie kwasy? Ja jestem laikiem w tych sprawach. jakiego nawilżacza używac (czasem) żeby się nie zapchac (mam dermobaze, może byc?)? Mam cerę tłustą/mieszaną skłonną do wyprysków na policzkach z widocznymi porami. Czytam różne fora i już nie wiem gdzie sie wypytac, więc przepraszam za odbieganie od tematu. Dodam, że kupiłam filtr 50 Avene z serii dla nadwrażliwców i rezygnuję z podkładów i pódrów na rzecz skrobi. Wszystko za sprawą Wizażu. Proszę o rady i sorki za ten monolog.
Malena77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 11:20   #1182
Malena77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

sorki za "póder" PUDER!!!
Malena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 18:54   #1183
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Nie wiem co się dzieje, jakaś gruboskórna chyba jestem zrobiłam na łydki pierwszy raz peeling 5% - zero,żadnej reakcji, czekałam kilka dni i nic sie nie działo.... zatem zrobiłam 20%- było jakieś leeeciutkie pieczenie... po czym mineło parę dni i nadal nic niby skóra jest troszke inna od tej na której nic nie robiłam, ale to jest tylko tyle,że skóra jest lekko spięta, troszke świecąca i jakby troszeczke pomarszczona..... poczekać czy robić mocniejszy:rolleyes : ?
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 19:52   #1184
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agentka19 Pokaż wiadomość
Nie wiem co się dzieje, jakaś gruboskórna chyba jestem zrobiłam na łydki pierwszy raz peeling 5% - zero,żadnej reakcji, czekałam kilka dni i nic sie nie działo.... zatem zrobiłam 20%- było jakieś leeeciutkie pieczenie... po czym mineło parę dni i nadal nic niby skóra jest troszke inna od tej na której nic nie robiłam, ale to jest tylko tyle,że skóra jest lekko spięta, troszke świecąca i jakby troszeczke pomarszczona..... poczekać czy robić mocniejszy:rolleyes : ?
po tym co piszesz wydaje mi sie że powinnaś poczekać
właśnie tak wygląda moja skóra zanim zaczyna schodzić, więc poczekaj jeszcze troche
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 08:21   #1185
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Ja wczoraj zrobiłam 20%,trzymałam 9 min., skóra mocno mnie piekła,w niektórych miejscach zbielała.Dziś rano miejsca, które wczoraj zbielały są zaczerwienione.Ogólenie skóra dziś jest taka, jak opisała to Agentka19: "skóra jest lekko spięta, troszke świecąca i jakby troszeczke pomarszczona....".
Fifiorku po jakim czasie zaczęła schodzić Tobie skóra?
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 08:28   #1186
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Fifiorku po jakim czasie zaczęła schodzić Tobie skóra?
peeling robiłam w niedziele, już wczoraj skóra zaczęła schodzić na nosie i brodzie, ale bardzo delikatnie,
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 08:28   #1187
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dzięki Fillorku zatem pozostaje uzbroić się w cierpliwość hm... nio przynamniej już coś się będzie działo
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 08:30   #1188
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

przepraszam za błąd w nicku Fifiorku
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 09:16   #1189
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agentka19 Pokaż wiadomość
przepraszam za błąd w nicku Fifiorku
nawet nie zauważyłam tego
dopiero jak przeczytałam ten post
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-02, 09:34   #1190
Tynka123
Raczkowanie
 
Avatar Tynka123
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 63
GG do Tynka123
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witam! Moje zamowienie dopiero dzisiaj zostanie wysłane .. Na stronce z MAZIDEŁ w przechowalni pojawił mi się OLEJ LANOLINOWY. Dlaczego? Przecież nic takiego nie zamawiałam. A może dostane go gratis? Jeśli tak to po co?
Tynka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 09:37   #1191
Tynka123
Raczkowanie
 
Avatar Tynka123
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 63
GG do Tynka123
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Witam! Moje zamowienie dopiero dzisiaj zostanie wysłane .. Na stronce z MAZIDEŁ w przechowalni pojawił mi się OLEJ LANOLINOWY. Dlaczego? Przecież nic takiego nie zamawiałam. A może dostane go gratis? Jeśli tak to po co? Aha i jeszcze mam pare pytań: 1)Czym mogę nagładać ten peeling? Mogę patyczkiem do uszu? 2)Zmyc go tylko wodą czy mogę mydłem normalnie umyć twarz tak jak zawsze? I własnie bo skóra po peelingu jest podrażniona i wogóle, mam dać sobie spokój z myciem jej przez pare dni czy mogę normalnie 2x dziennie ją umyć?

Przepraszam że tyle pytam ale chce byc dobrze przygotowana to tego peelingu i lepiej zapytać niż potem nie wiedzieć
Tynka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 10:01   #1192
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Tynka123 Pokaż wiadomość
Witam! Moje zamowienie dopiero dzisiaj zostanie wysłane .. Na stronce z MAZIDEŁ w przechowalni pojawił mi się OLEJ LANOLINOWY. Dlaczego? Przecież nic takiego nie zamawiałam. A może dostane go gratis? Jeśli tak to po co? Aha i jeszcze mam pare pytań: 1)Czym mogę nagładać ten peeling? Mogę patyczkiem do uszu? 2)Zmyc go tylko wodą czy mogę mydłem normalnie umyć twarz tak jak zawsze? I własnie bo skóra po peelingu jest podrażniona i wogóle, mam dać sobie spokój z myciem jej przez pare dni czy mogę normalnie 2x dziennie ją umyć?

Przepraszam że tyle pytam ale chce byc dobrze przygotowana to tego peelingu i lepiej zapytać niż potem nie wiedzieć
ja nakładam płatkiem kosmetycznym, coniektóre dziewczyny pędzelkiem - przy płatku radze korzystać z rękawiczek gumowych bo opuszki sobie można poparzyć
osobiście zmywam go tylko wodą i to wystarczy, zaś co sie tyczy późniejszej pielęgnacji to myje buzie normalnie żelem i wszystko jest ok
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-02, 13:10   #1193
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Fifiorku dziękuję za odp. To ja też czekam na jakieś złuszczanie skóry.
Acha i potwierdzam: nakładanie peelingu za pomoca płatka kosmetycznego bez rękawiczek grozi poparzeniem opuszek palców i zamiast z twarzy skóra będzie z nich schodziła, tak jak mnie dzisiaj.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 11:52   #1194
Asia1981
Przyczajenie
 
Avatar Asia1981
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
GG do Asia1981
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cześć dziewczyny.

przedwczoraj zrobiłam sobie drugi peeling (tym razem słabszy) i podzielę się z Wami kilkoma spostrzeżeniami ;-)

Po pierwsze po tym pierwszym peelingu skóra jest znacznie gładsza ale przebarwienia ani drgnęły - no ale nie od razu Rzym zbudowano ;-)
Jest tylko mały problem w jednym miejscu gdzie skórę sobie porządnie przypiekłam została mi ciemniejsza plama i póki co nie schodzi więc chyba zostało jednak przebarwienie (zalecam więc ostrożność).
Trzeba chyba tez przez pewien czas omijać te poparzone miejsca przy kolejnym kwasie bo jeszcze bardziej się podrażniają (tak jest właśnie u mnie), chociaż z drugiej strony nie wiem jak inaczej pozbyć się tej plamy

Za to przy drugim łagodniejszym peelingu (5 ml wody i 1 ml kwasu) skóra wygląda znacznie lepiej, łuszczy się delikatniej i chyba tak to powinno wyglądać.
Asia1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 14:33   #1195
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

ja po tyg od pierwszego peelingu 20% zrobilam kolejny o tym samym stezeniu.i tak kluc to mniej o wiele pieklo prawie nic za to skora byla taka rozgrzana,no i w przeciwienstwie do 1 peelingu skora mi w niektorych miejscach zrobila sie w czerwone rummienco-plamki ktore nie zeszly po godzinie jak w poprezdnim i mam pytankooo czy te plamy zeejda czy sie z nich zrobia te oslawione brunatne plamyyy????
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 16:21   #1196
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Hm, ja mam podobne pytanie do olkie, bo też mam takie hm plamy Chciałam wylinki to teraz mam.Dzisiaj skóra już dośc mocno mi schodzi. Szczególnie w okolicach ust i na nosie,ale chyba na czole też się zanosi.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 17:11   #1197
_margot_
Raczkowanie
 
Avatar _margot_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 44
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

jesteście pewne że to plamy? może to taka przesuszona trochę skóra i wygląda jak plama? ja miałam takie cusie na policzkach pod oczami ale jak dobrze odmokło to zlazło
a jak nie to może inaczej Was pocieszę, kiedyś jak chciałam odkazić sobie pryszcza przypaliłam sobie salicylkiem dość sporą okolicę wokół niego i faktycznie po zejściu tego przesuszonego naskórka skóra była ciemniejsza, ale jakoś szybko to się samo odbarwiło do normalnego koloru. Więc jeżeli ta plama jest na tej samej wysokości co naskórek (tzn nie macie dołka w tym miejscu) to chyba powinno być OK. Dla pewności sobie smarujcie to miejsce filtrem Kochanieńkie

Ja mam pytanko - czy któraś z Was rozrabiała 50-70% kwas migdałowy, nie było problemów z rozpuszczeniem?

Tynka123 - masz w przechowalni - bez nerw nic nie szkodzi, pewnie oglądałaś i dlatego ten olej tam się znalazł

Malena77 - co prawda nie jestem ekspertką, ale smaruję się migdałowym i acnedermem "jednocześnie" ze względu na plamy na plecach i jakoś żyję. Teoretycznie acnederm na taki płytszy naskórek powinien lepiej penetrować i działać szybciej. Jednak ja się mało łuszczę no i odczekuję ten przepisowy tydzień między jednym migdałkiem a drugim. No i to są plecy i "tylko" 40% migdałek
Jeśli zamierzasz od razu przyczadzić 50%-tką to sama nie wiem. Jeżeli chcesz się pozbyć przebarwień to może poszukaj czegoś innego co wybiela a nie zawiera "podrażniaczy" (i wtedy cacy bo efekt powinien być szybszy) albo smaruj anederm jak już Ci zlezie ten naskórek a będziesz miała jeszcze "czas" do kolejnego migdałka (wiesz że powinno się odczekać min. tydzień pomiędzy zabiegami?) Diacneal podobnie. Niby jest OK bo pochdna wit.A regeneruje skórę, ale też podrażnia, wysusza itd. Jeżeli będziesz robiła słabszym migdałkiem to chyba AD i diacneal będą OK ale jak 50% to chyba trochę strach, zresztą sama zobaczysz

Sam acnederm na przemian z diacnealem (bez migdałka) jest jak najbardziej OK, (byle nie tego samego dnia ) bo wtedy jedno wspomaga działanie drugiego. Też się tak kiedyś smarowałam i żyję Aspiryna też nie zawadzi.
Gdzieś nawet wyczytałam że np. skóra przetarta "kwasami" lepiej wchłania położone po nich pochodne wit. A ale jak na mój gust za dużo już tego dobrego

pyzdry
_margot_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 17:49   #1198
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

napewno nie jest to przesuszona plama tylko rumien i to jest tuz po zmyciu kwasu z buzkitakie wiecie jakby podraznione plamy np po gnieceniu syfka co sie pojawiai bylam nalozyc kolejna warstwe zelu aloesowego i juz teraz mi sie skora walkujełłłłłłiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiii


ide se brwi wyrwac
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 18:57   #1199
Malena77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

_margot_ wielkie dzięki za rady. Jak już pisałam 50% zrobiłam u dermatologa i szczerze mówiąc w domu takiego stężonka nie "wylałabym" na twarz. Przy zmywaniu piekło nieludzko a jak nakładałam krem to poprostu łzy mi ciekły z bólu. Ale potem już ok. Na trzeci dzień obłaziłam jak pyton . W domu chcę zrobic coś koło 30% żeby chociaż jakikolwiek efekt zobaczyc. Powiedzcie mi czy taki będzie ok : -2 ml kwasu, -2 ml wody, 1 ml alkocholu ? Aha i co lekkiego polecicie do nawilżania przytłustawej cery między acne i diacnenalem? Dzięki i pozdrawiam
Malena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 20:30   #1200
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

wiecie czytalam gdzies ze nie powinno sie skory katowac ciagle zluszczajacymi kosmetykami..czyli po peelingu juz odstawic nalezy inne zluszczajace masci i inne.najlepiej bez zbytniego natluszczenia cery tlustej, suchej po peelingu sprawdza sie wszelnie kremy w postaci zelu do twarzy.ja mam np z oriflame zel aloesowy,rossman ma tez zel aloesowy za ok 5 zl wczesniej podawalam link ,a po ustapieniu pierwszych podraznien uzywam toniku-zelu tołpa humiea strefa t z wyciagiem z torfu o dzialaniu nawilzajacym,lagodzacym i matujacym i likwidujacym zaczerwienienia i nie ma tego uczucia tlustosci jak po kremie tylko komfortowe nawilzenie) mmmrauuuu mi sie chyba jutro po tym dzisiejszym peelingu skora zaznie luszczyc cos czuje aaaa i czerwone rumience mi zeszly prawie calkowiecie i skora sie fajna srobila pmatowa i bardziej jednolita )jeszcze przed latem z 1-2 peelingow zrobie i giiittt plecki i cycki tez dzis 2 raz peelingowalam tylko ze 30%
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.