Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-19, 18:46   #301
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
na targach kosmetycznych możesz kupic serię pro, w zwykłych drogeriach raczej nie, może w gabinetach kosmetycznych....ale to tylko moje gdybanie, skoro to seria to gabinetów to może tam można je dostać
Też tak myślę. Ja akurat kupuję właśnie na Inermis, innych dróg nie znam.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 22:15   #302
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez pearlania
na targach kosmetycznych możesz kupic serię pro, w zwykłych drogeriach raczej nie, może w gabinetach kosmetycznych....ale to tylko moje gdybanie, skoro to seria to gabinetów to może tam można je dostać
Pearlania, ukrycior
dzięki za odp
mabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 23:00   #303
panna malowana
Raczkowanie
 
Avatar panna malowana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 127
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

mabo- pisałam parę postów wcześniej, że ja np. zamówiłam sobie kosmetyki z serii pro w zwykłym sklepie, gdzie sprzedają ziaje. czekałam jeden dzień na realizację. tak też możesz spróbować.
panna malowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 08:35   #304
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

panna malowana - oOo czyli jednak można pytać a nuż sprowadzą
dzięki za informację, nie doczytałam wcześniej
mabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 14:02   #305
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez panna malowana Pokaż wiadomość
mabo- pisałam parę postów wcześniej, że ja np. zamówiłam sobie kosmetyki z serii pro w zwykłym sklepie, gdzie sprzedają ziaje. czekałam jeden dzień na realizację. tak też możesz spróbować.
a jak cenowo to wyszło w porównaniu z inermisem?
Ja mam już liste zakupów na inermisie - wyjdzie mi ok 150 więc przesyłka darmowa, ale jeśliby zamawiając przez sklep te kosmetyki były tańsze niż na inermisie to spróbowałabym zamówić.
I jeszcze jedno - zamawiałaś w zwykłej drogerii która oprócz Ziaji ma tez innych producentów, czy w sklepie firmowym?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 11:00   #306
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Ja też bardzo lubię kosmetyki Ziaji. Tanie, wydajne i dobrze mi służą.

Co do demakijażu...
Robię podobnie jak większość. Najpierw zmywam oczy, potem mleczko na całą twarz wcieram palcami + masaż Spłukuje wodą. Nakładam żel i potem też spłukuję.

Obecnie wykańczam Płyn Dwufazowy Ziaji do demakijażu oczu. Nigdy jakoś nie byłam przekonana do tego typu produktów 2w1 i z tym jest niestety podobnie. Ten płyn radzi sobie z makijażem delikatnym. Mocniejszy rozmazuje mi wokół oczu. Rano nie raz budzę się z podkówkami od tuszu, mimo że płatek kosmetyczny był wieczorem już czysty.

Miałam też ten Uniwersalny Płyn do demakijażu oczu i jeszcze większa porażka. Strasznie mi rozmazuje tusz i cienie przy demakijażu. Nie polecam.

Do demakijażu używam Mleczka Calma. Jestem z niego bardzo zadowolona. Nic nie zapycha i ładnie zmywa makijaż.

Dotychczas używałam Mleczka aloesowego. Też byłam zadowolona, ale drażni mnie zapach i jakby tłustawa konsystencja.

Do tej pory używalam Żelu Tin Tin i bardzo go chwalę. Ma dobroczynny wpływa na cerę. Uspokaja, łagodzi zaczerwienienia, podrażnienia.

Dziś kupiłam sobie Żel Calmę - wieczorem testowanie

Z kremów używam Calmę Biolipidową. Nic mnie nie zapycha. Teraz zimą używam jej nawet na dzień, mimo że mam tłustą cerę. Świetnie się wchłania i otula twarz taką otoczką.

Oprócz tego posiadam Naturalny Krem Oliwkowy i Krem Czekoladowy. Stosuję je jednak jako mocne nawilżacze przy kuracjach kwasowych jako maseczki lub na noc.

No i Wazelina Biała na spierzchnięte usta niezastąpiona

Co do Balsamu Brązującego Sopot. Jakoś z przyzwyczajenia zawsze go kupuję od kilku lat. Śmierduch straszny, ale zapewnia mi fajny kolorek na większe wyjścia

Z Ziaji Pro posiadam peeling enzymatyczny do stóp. Bardzo fajny. Dobrze złuszcza. Tylko 10 min. w powietrzu ze stopami
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 12:55   #307
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dziewczyny macie może porównanie jeżeli chodzi o maseczki z serii PRO?? Chodzi mi o maseczkę ściągającą z zieloną glinką i maseczkę ściągającą z glinką + mikrodermabrazja. Czym różni się ich działanie?
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 13:03   #308
Kissi
Raczkowanie
 
Avatar Kissi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Lubię Ziaję. Uważam, że produkują całkiem dobre kosmetyki za niską cenę. Jest kilka produktów, które stosuję systematycznie i bardzo mi służą, są to m.in.: masła do ciała, tłusty krem oliwkowy do twarzy, krem masło kakaowe, balsam masło kakaowe, ogórkowe mleczko do demakijażu, krem nawilżający i biolipidowy z serii Calma.

Dzisiaj korzystając z promocji kupiłam krem pod oczy i mleczko do demakijażu Calma HLC. Zobaczymy, jak sie będą sprawowały
Kissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 13:20   #309
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie może porównanie jeżeli chodzi o maseczki z serii PRO?? Chodzi mi o maseczkę ściągającą z zieloną glinką i maseczkę ściągającą z glinką + mikrodermabrazja. Czym różni się ich działanie?
Obie maseczki są w zasadzie podobne, z tym, że w tej z mikrodermabrazją występują dodatkowo drobiny, naprawdę drobniusi pyłek, który peelinguje podczas masażu maską, nawet podczas aplikacji. Przy tej masce producent zaleca właśnie masaż. Dlatego ta opcja moim zdaniem lepiej oczyszcza i rozjaśnia. Z tym, ze wiadomo jak jest - są osoby, które coś takiego może podrażnić. Taka mniej więcej różnica...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 17:20   #310
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Obie maseczki są w zasadzie podobne, z tym, że w tej z mikrodermabrazją występują dodatkowo drobiny, naprawdę drobniusi pyłek, który peelinguje podczas masażu maską, nawet podczas aplikacji. Przy tej masce producent zaleca właśnie masaż. Dlatego ta opcja moim zdaniem lepiej oczyszcza i rozjaśnia. Z tym, ze wiadomo jak jest - są osoby, które coś takiego może podrażnić. Taka mniej więcej różnica...
Dziękuję bardzo za odpowiedź Domyślałam się tej różnicy, chodziło mi też jednak o to, czy ta maseczka bez mikrodermabrazji ma coś innego, czego nie ma ta z mikrodermabrazją?
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 17:24   #311
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź Domyślałam się tej różnicy, chodziło mi też jednak o to, czy ta maseczka bez mikrodermabrazji ma coś innego, czego nie ma ta z mikrodermabrazją?
Na moje oko i czuja tylko drobinki.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 19:07   #312
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Na moje oko i czuja tylko drobinki.
Ok, rozwiałaś moje wątpliwości Dziękuję, już wiem, co zamówić
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:22   #313
panna malowana
Raczkowanie
 
Avatar panna malowana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 127
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
a jak cenowo to wyszło w porównaniu z inermisem?
Ja mam już liste zakupów na inermisie - wyjdzie mi ok 150 więc przesyłka darmowa, ale jeśliby zamawiając przez sklep te kosmetyki były tańsze niż na inermisie to spróbowałabym zamówić.
I jeszcze jedno - zamawiałaś w zwykłej drogerii która oprócz Ziaji ma tez innych producentów, czy w sklepie firmowym?

przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam zamawiałam w zwykłym sklepie zielarskim, gdzie mają też produkty innych firm. nie wiem jakie ceny są w inermisie (nie mogę znaleźć tam cen- trzeba być zalogowanym, żeby były widoczne, czy ja po prostu ślepa jestem? ) , ale np. za żel normalizujący zapłaciłam 12.90
panna malowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:28   #314
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez panna malowana Pokaż wiadomość
przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam zamawiałam w zwykłym sklepie zielarskim, gdzie mają też produkty innych firm. nie wiem jakie ceny są w inermisie (nie mogę znaleźć tam cen- trzeba być zalogowanym, żeby były widoczne, czy ja po prostu ślepa jestem? ) , ale np. za żel normalizujący zapłaciłam 12.90
Oo. W Inermisie 15,80 to dobry interes zrobiłaś (nie trzeba się logować - wpisujesz u nich w wyszukiwarkę Ziaja PRO i już ) - nie jesteś z Łodzi przypadkiem
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:32   #315
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Uwielbiam tą serię calmy... Ale już chyba o tym pisałam

Nigdzie nie mogę dostać serii opuncjowej oraz peelingu enzymatycznego calmy...

Krem pod oczy super, ładnie nawilża i błyskawicznie się wchłania, doskonały pod makijaż
calma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:35   #316
panna malowana
Raczkowanie
 
Avatar panna malowana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 127
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

telbuh z łodzi nie jestem, ale bardzo lubię to miasto ok, już wiem jak tych cen szukać, dzięki
panna malowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:06   #317
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

A ja melduję, że zamówiłam sobie m.in. masło z Ziajki. Wprawdzie po porodzie nie jestem, ale lubię Ziajkę, a masła jestem ciekawa jak diabli...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:23   #318
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

OOo ja szukalam tego maselka w realu i nie znalazlam, wiec kupilam oliwke z kompleksem antycellulitowym. Bardzo chcialam przetestowac to maseko Ziajka, bo lubie kremy dla dzieci , ale sie nie udalo, moze nasteonym razem je gdzies upoluje. Nie zebym oczekiwala jakiegos ujerdnienia, zalezy mi na antluszczeniu zeby skora sucha nie byla, ale jak sie tez masuje to i sie skora lekko ujedrnia, sam komsetyk cudow nie zdziala. Zdaj relacje czy tez pachnie jak kosmetyki dzieciece.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:32   #319
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
OOo ja szukalam tego maselka w realu i nie znalazlam, wiec kupilam oliwke z kompleksem antycellulitowym. Bardzo chcialam przetestowac to maseko Ziajka, bo lubie kremy dla dzieci , ale sie nie udalo, moze nasteonym razem je gdzies upoluje. Nie zebym oczekiwala jakiegos ujerdnienia, zalezy mi na antluszczeniu zeby skora sucha nie byla, ale jak sie tez masuje to i sie skora lekko ujedrnia, sam komsetyk cudow nie zdziala. Zdaj relacje czy tez pachnie jak kosmetyki dzieciece.
Ja też raczej traktuję je jak masełko do ciała a nie superodchudzacz-ujędrniacz skóry.

Oczywiście, ze dam znać Sama jestem ciekawa, czy tak pachnie, bo bardzo lubię ten zapach.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 19:49   #320
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dziewczyny, odebrałam dziś moją paczuszkę z masłem Ziajka. Zapachem jestem rozczarowana. Nie pachnie po dziecięcemu jak reszta serii, pachnie mdławo z nielubianą przeze mnie nutką kleju biurowego. No nic, zużyte będzie tam gdzie jego miejsce - tzn. biodra, uda itp. Moim zdaniem odbiega konsystencją od reszty maseł, wypróbowane na ręce, ale zawsze... Jest jakby mniej natłuszczające. Ale wypróbuję na ciało, zobaczymy.

Moniko, wpadła w moje łapy za sprawą zamówienia mojej koleżanki, które także odbierałam, maseczka wzmacniająca z Ziaji PRO. Ma przeznaczenie typowo na naczynka, wklejam skład.

Substancje aktywne: ekstrakty z kasztanowca, lipy, cyprysa, witamina C, witamina E, d-pantenol

Skład: Aqua, Glicerin, Butylene Glycol, Tilia Cordata Wood Estract, Cupressus Sempervirens Seed Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Lecithin, Propylene Glycol, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosporate, Collagen, Sodium Chondroitin Sulfate, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Diazolidinyl Urea, Methylpraben, Propylpraben, Parfum, Citronellol, Buthylophenyl Methylopropional, Linalool, Triethanolamine

Uff. Jak zwykle, dziś w ogóle na oczy nie widzę, mam nadzieję, że jakiś byków nie strzeliłam w tym składzie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 19:55   #321
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Maska do rąk oliwkowa naprawdę pomaga a odczułam to dopiero kiedy sie skończyła...w czasie jej stosowania miałam mieszane uczucia-bo taka za tłusta, zapch nie za bardzo mi sie podobał...ale teraz widzę że działała i już bardzo mi jej brakuje!!!Powróciły suche odstające skórki, paznokcie zaczeły sie łamać i w ciągu dnia skóra wciąż jest sucha mimo używania kremu....dzięki tej masce nie miałam żadnego z tych problemów! Stosowałam ja codziennie lub co 2 dni na noc ale nie kładłam tak bardzo grubej warstwy-czasami wmasowywałm tylko w paznokcieniestety dosc szybko sie skończyła, ale cena (w promocji ok 3 zł) to rekompensuje Jutro ide po kolejne opakowanie Polecam!
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 20:03   #322
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Maska do rąk oliwkowa naprawdę pomaga a odczułam to dopiero kiedy sie skończyła...w czasie jej stosowania miałam mieszane uczucia-bo taka za tłusta, zapch nie za bardzo mi sie podobał...ale teraz widzę że działała i już bardzo mi jej brakuje!!!Powróciły suche odstające skórki, paznokcie zaczeły sie łamać i w ciągu dnia skóra wciąż jest sucha mimo używania kremu....dzięki tej masce nie miałam żadnego z tych problemów! Stosowałam ja codziennie lub co 2 dni na noc ale nie kładłam tak bardzo grubej warstwy-czasami wmasowywałm tylko w paznokcieniestety dosc szybko sie skończyła, ale cena (w promocji ok 3 zł) to rekompensuje Jutro ide po kolejne opakowanie Polecam!
Kochana, kusisz kusisz. Mam od dawna na nią chrapkę. Kiedyś sobie zamówię...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 20:49   #323
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

ukrycior ja oczywiscie dziekuje i widze ze maseczke ma calkiem, calkiem sklad, az chce sie wyprobowac. Nie wierz przypadkiem jaka ma konsystencje, tzn czy jest dosc gesta kremowa czy raczej zadsza?

Mam dosc spora probke maseczki oliwkowej do rak dzieki zyczliwej wizazfajna, ale dla mnie to zwykly tresciwszy krem. Przypomina mi krem do rak i stop Ziaja. Z zapachem tak samo jak tamtem krem przypomina mi jakies kremidlo mojej babci, ktre babacia uzywala jak bylam mala, bardzo mi sie ten zapach podobal. To bardzo fajny produkt, ale zeby zaraz maska. Krem i tyle a jak grubo nalozymy to juz inna sprawa. Jednak polecam ososba co lubie tresciwsze kremy do rak.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:07   #324
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Mnie ta maska oliwkowa do rąk zaczęła podsuszać
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:20   #325
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ukrycior ja oczywiscie dziekuje i widze ze maseczke ma calkiem, calkiem sklad, az chce sie wyprobowac. Nie wierz przypadkiem jaka ma konsystencje, tzn czy jest dosc gesta kremowa czy raczej zadsza?
Nie mam pojęcia jaka konsystencja, za gęsta być nie może bo jest w buteleczce z pompką. I pisze, zeby nakładać na 15-20 minut cienką warstwą. Ma ukoić naczynka i nawilżać. Wydaje mi się, że to będzie taka lżejsza konsystencja.

EDIT: wlaśnie wylazłam z gorącej kąpieli i zaaplikowałam sobie masło. I co? Dotykam skóry a tam nic maślanego. Nie masło tylko balsam zwykły. Oj będę się obficie po udach masować, coby zużyc jak najprędzej.
Agniesko - Ty też chyba zamawiałaś to masełko Ziajka. Jak Twoje wrażenia?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:26   #326
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Mnie ta maska oliwkowa do rąk zaczęła podsuszać
Oj to dziwne bo jest taka tłusta...i naprawdę u mnie efekt nawilżenia i natłuszczenia utrzymywał sie cały dzień mimo że stosowałam ja na noc
A jako krem to raczej trudno ją stosować, właśnie przez to że dość słabo sie wchłania i zostawia tłusta warstwę-najlepiej nakładać ją na noc, ale częściej niż 2 razy w tygodniu i tak nie za grubo jak poleca Ziaja (choć na początku tak stosowałam) ale to po prostu trudno nawet kołderką się przykryć z łapkami w kremie Dla mnie najcudowniejsze jest to że miałam spokój ze skórkami Oj już tak nie wychwalam bo jeszcze drugie opakowanie nie będzie mi tak służyć

Jutro spytam sie też w "moim" ziajowym sklepiku czy sprowadzą mi serie PRO-kiedyś pytałam czy będzie (no i niestety odp. była że nie...) ale zamówić 2-3 kosmetyki może mi sie uda-byłoby wspaniale Tylko przeżerają mnie te maga pojemności...no nic jutro pomyślę co zamówić jak będę wiedzieć czy się da
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:30   #327
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Agniesko - Ty też chyba zamawiałaś to masełko Ziajka. Jak Twoje wrażenia?
Dziś rano dopiero dokończyłam masło re-build, więc pierwszy raz mamma mia użyję jutro

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Oj to dziwne bo jest taka tłusta...i naprawdę u mnie efekt nawilżenia i natłuszczenia utrzymywał sie cały dzień mimo że stosowałam ja na noc
A jako krem to raczej trudno ją stosować, właśnie przez to że dość słabo sie wchłania i zostawia tłusta warstwę-najlepiej nakładać ją na noc, ale częściej niż 2 razy w tygodniu i tak nie za grubo jak poleca Ziaja (choć na początku tak stosowałam) ale to po prostu trudno nawet kołderką się przykryć z łapkami w kremie Dla mnie najcudowniejsze jest to że miałam spokój ze skórkami Oj już tak nie wychwalam bo jeszcze drugie opakowanie nie będzie mi tak służyć
Nakładałam ją tylko na noc i niestety rano budziłam się z białymi z wysuszenia dłońmi. Nie wiem czemu tak nagle przestała mi służyć - zużyłam pół opakowania. Oddam koleżance, może jej się spodoba
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:37   #328
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dziś rano dopiero dokończyłam masło re-build, więc pierwszy raz mamma mia użyję jutro
A wąchałaś je? Ja mam jakąś obsesję, kosmetyki Ziaji czasami mi "pachną" klejem biurowym, nie mogę się wyzbyć tego skojarzenia. Tak było z kremem normalizującym PRO, który z niemożliwości wytrzymania z zapachem na twarzy oddałam mężowi (jemu służy i nie ma skojarzeń) i tak jest teraz z tym masłem. Ładne, błękitne, niemaślane i ten klej!!!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:42   #329
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A wąchałaś je? Ja mam jakąś obsesję, kosmetyki Ziaji czasami mi "pachną" klejem biurowym, nie mogę się wyzbyć tego skojarzenia. Tak było z kremem normalizującym PRO, który z niemożliwości wytrzymania z zapachem na twarzy oddałam mężowi (jemu służy i nie ma skojarzeń) i tak jest teraz z tym masłem. Ładne, błękitne, niemaślane i ten klej!!!
Teraz powąchałam - jak się chce, to można się doszukać zapachu kleju, ale mi nasuwa się na myśl nazwa "morskie minerały" często kosmetyki o takiej nazwie/zbliżonej nazwie mają taki zapach. Dla mnie neutralny, nienachalny, kojarzy mi się z szamponem i żelem (2w1) Joanny sprzed kilku lat
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 21:44   #330
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Jak dla mnie ta maska to pic na wodę.
To już lepiej kupić cały balsam oliwkowy, jest go więcej, niewiele droższy, a na dłonie i stopy cud miód
To samo z serią kakaową.
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.