Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 19:18   #2701
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ooo chyba tez wypróbuję taką pielęgnację ale mam pytanie czy po tym serum lemon i tym kwasie hialuronowego z olejem można się normalnie opalać w solarium?? (zostanę pewnie zbesztana za solarium ale chodzę bardzo rzadko )
polecam, polecam a co do solarium to się nie wypowiem, bo nie korzystam.. dopiero powoli schodzę z pomarańczowego odcienia skóry po 2 litrach soków marchwiowych wypijanych przez ostatnie kilka lat, więc solarium mnie jakoś nigdy nie kusiło
A sam kwas hialuronowy nie jest przeciwskazaniem do solarium i opalania w ogole
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
No tak Cathy, a Aneckiej tluklysmy o nawilzeniu a Ty dopiero teraz :P
Podstawowy blad pielęgnacji mieszanej i tlustej cery to brak mega nawilzania
No bo ja ciemna jestem i mnie się zawsze wydawało, że jak tłusta cera, to raczej matowienie i wysuszanie niż nawilżanie. Do mnie trzeba głośno krzyczeć Ale co racja, to racja.. Moja cera wręcz zasysa wszystkie oleje, a to chyba znaczy, że spragniona była nieźle
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:20   #2702
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

CATHY -bardzo dziekuje
a wiec musze wypróbowac hydrolat oczarowy (te pory to zmora prawdziwa), macerat i bardziej wnikliwie przestudiowac BU,Mazidła itp
Zel h. i serum lemon stosuje z powodzeniemZel.h mieszam tez z kroplami oleju z owoców lesnych.Moja skóra pochłania te mieszanki błyskawicznie.
Kurcze troszke jest z tym zachodu, ale buzie masz piekna,wiec warto

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2009-04-13 o 19:22
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:26   #2703
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
a no widzisz Iwi sie zna to lepiej inny olejek
ee tam
Właśnie znalazłam na BU taki oto tekst o serum Lemon:
» Serum można bezpiecznie stosować także w okresie letnim, gdyż ze względu na bazę olejkową, Serum działa dużo łagodniej niż Tonik BHA 2% NIE powodując widocznego łuszczenia się skóry.

Więc chyba można. Ja je stosuje na noc co jakiś czas i nie używam filtrów ale też nie wystawiam się specjalnie na słońce.
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:01   #2704
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

a propos serum lemon - ile ono może stac w lodówce, bo dawno ukręciłam, a wtedy akurat miałam rzut alergii i bałam się czegokolwiek nowego na twarz kłaść i zaległo w lodówce
teraz się zastanawiam czy użyć czy wylać bo mnie kusi
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:06   #2705
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

wg tego, co podają na BU, to przechowywać w lodówce można 12 miesięcy, natomiast porcję do używania w temperaturze pokojowej 1-2 miesiące. Choć ja i tak wszystko trzymam w lodówce zawsze, chyba z przyzwyczajenia
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:21   #2706
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
wg tego, co podają na BU, to przechowywać w lodówce można 12 miesięcy, natomiast porcję do używania w temperaturze pokojowej 1-2 miesiące. Choć ja i tak wszystko trzymam w lodówce zawsze, chyba z przyzwyczajenia
to moje od czerwca w lodówcec może zaryzykuję
dziękuję
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:42   #2707
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ok dziękuję za odp ale mam jeszcze pytanie gdzie dostanę ten macerat nagietkowy i kwas hialuronowy w kroplach ?? bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 20:48   #2708
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ok dziękuję za odp ale mam jeszcze pytanie gdzie dostanę ten macerat nagietkowy i kwas hialuronowy w kroplach ?? bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę
macerat nagietkowy
http://www.zrobsobiekrem.pl/?71,mace...ego-organiczny
kwas hialuronowy
http://www.zrobsobiekrem.pl/?225,kwas-hialuronowy-1-
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:50   #2709
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ok dziękuję bardzo tej strony nie znałam i szukałam na BU i NP
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:55   #2710
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ok dziękuję bardzo tej strony nie znałam i szukałam na BU i NP
nie ma za co ja uwielbiam ten sklep, bo mieści się niedaleko mnie i przesyłkę mam na drugi dzień po zamówieniu... I szybko odpowiadają na wszelkie zadawane przeze mnie (najdurniejsze nawet ) pytania.. I ceny przyjazne, choć nie wiem, czemu nie wprowadzą mniejszych pojemności hydrolatów, bo ostatni lawendowy wylałam bo nie mogłam znieść jego zapachu i 20 zł poszło do kosza.. Ale i tak najczęściej własnie tam robię zakupy ostatnio.
Szkoda, że próbkami nie obdarowują tak hojnie jak np. Naturalne Piękno, ale podobno można się upomnieć i też dadzą.. Tylko ja się nie upominam i zawsze dostaję tylko to, co zamawiałam

druga biochemia nam się tu robi
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:14   #2711
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
nie ma za co ja uwielbiam ten sklep, bo mieści się niedaleko mnie i przesyłkę mam na drugi dzień po zamówieniu... I szybko odpowiadają na wszelkie zadawane przeze mnie (najdurniejsze nawet ) pytania.. I ceny przyjazne, choć nie wiem, czemu nie wprowadzą mniejszych pojemności hydrolatów, bo ostatni lawendowy wylałam bo nie mogłam znieść jego zapachu i 20 zł poszło do kosza.. Ale i tak najczęściej własnie tam robię zakupy ostatnio.
Szkoda, że próbkami nie obdarowują tak hojnie jak np. Naturalne Piękno, ale podobno można się upomnieć i też dadzą.. Tylko ja się nie upominam i zawsze dostaję tylko to, co zamawiałam

druga biochemia nam się tu robi
jeszcze raz dziękuję zapakowałam do koszyka i tu ponad 120 zł mi wyszło bo jeszcze kilka drobiazgów i już nie mogę się doczekać jak zacznę się tym "bawić" i oby moja skóra była tak piękna jak Twoja ok i teraz się zbłaźnię a muszę kupić jakieś specjalne pojemniki do tego ??
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 21:22   #2712
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
jeszcze raz dziękuję zapakowałam do koszyka i tu ponad 120 zł mi wyszło bo jeszcze kilka drobiazgów i już nie mogę się doczekać jak zacznę się tym "bawić" i oby moja skóra była tak piękna jak Twoja ok i teraz się zbłaźnię a muszę kupić jakieś specjalne pojemniki do tego ??
no to ładnie zaszalałaś
I dziękuję za ten przemycony komplement
a pojemniki.. zależy, coś tam nakupowała i czy będziesz się od razu bawić w jakieś mieszanki.. Jeżeli nie, to wszystko dostaniesz w pojemniczkach i nic nie jest Ci potrzebne
Chociaż ja i tak jestem nieco inna i wszystko sobie przelewam do ładniejszych opakowań, albo z pompką, albo ze spryskiwaczem itd.. Bo do najestetyczniejszych to one nie należą, a ja jakoś tak mam, że lubię rano się poobstawiać ładnymi buteleczkami

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-13 o 21:25
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:27   #2713
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no to ładnie zaszalałaś
I dziękuję za ten przemycony komplement
a pojemniki.. zależy, coś tam nakupowała i czy będziesz się od razu bawić w jakieś mieszanki.. Jeżeli nie, to wszystko dostaniesz w pojemniczkach i nic nie jest Ci potrzebne
ok pojemniki sobie daruje na razie jak dojdę do wniosku, że są potrzebne to wtedy zakupię i jeszcze jedno pytanie wiem marudzę ile mniej więcej dajesz tego żelu hialuronowego i oleju z pestek bo kupiłam pipetkę i chciałam tak mniej więcej znać proporcję
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:36   #2714
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ok pojemniki sobie daruje na razie jak dojdę do wniosku, że są potrzebne to wtedy zakupię i jeszcze jedno pytanie wiem marudzę ile mniej więcej dajesz tego żelu hialuronowego i oleju z pestek bo kupiłam pipetkę i chciałam tak mniej więcej znać proporcję
proporcji Ci nie podam, bo robię to kompletnie na oko Wyciskam z buteleczki porcję kwasu (wielkość ziarna grochu) i do tego kapkę oleju (taka mała kropelka, mniejsza niż kwasu).. Jak już będziesz miała wszystko w swoich łapkach, to sama zobaczysz, jakie proporcje są dla Ciebie najlepsze (ja, jak dam za mało żelu hialuronowego, to mi się dłużej olej wchłania, jak za dużo, to skóra dosłownie go połyka i po 5 sekundach mam zupełnie suchą twarz )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:38   #2715
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ok jeszcze raz dziękuję już więcej pytań nie mam a jak się pojawią to niestety będę męczyć a teraz idę spać i wszystkim mówię dobranoc i będę śniła o tych cudach co zamówiłam
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:55   #2716
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

no dobra, dobra... to ja juz sie zalogowalam tam i zaczelam sobie ogladac jakie tam sa cudenka.. pewnie zaraz wsiakne w nastepna rzecz... tutaj to nie mozna zagladac chyba bo ciagle jakas nowa pokusa, nowy wspanialy produkt... a mi plakac sie chce bo ja tez chce!!
na szczescie nie takie drogie te kosmetyki. bo pewnie sobie cos wybiore.
bardzo mi sie spodobala Twoja pielegnacja Cathy
tez mam mieszana cere, czasem kaprysna bo miejscami sie przetluszcza a miejscami bardzo przesusza. jakos niedawno mialam spory problem ze skorkami przy tradycyjnym makijazu, ale zanim jeszcze dostalam wszystkie swoje mineraly zaczelam bardziej dbac o oczyszczanie skory peelingami, maseczkami oczyszczajacymi i bardziej nawilzac skore, kupilam Humektan i jest swietny ziaje ktora byla dla mnie super odstawilam w kat, czasem se naloze jak maseczke nawilzajaca. jednak zauwazylam u siebie oznaki strachu przed zapchaniem nim porow czy to jakas mania sie rodzi?
ciagle przegladam strony mineralne i patrze co tu jeszcze mozna potestowac, wybrac (glownie edm) a teraz jeszcze te biochemiczne szalenstwa mi w oczy wpadly. czuje, ze wpadne w kilka duzych nalogow.
a pomyslec, ze trafilam tu calkiem przypadkiem...
to sie rozpisalam..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 12:14   #2717
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Rozi- bardzo się cieszę, że psiak wrócił cały Gdyby moja uciekła (tfu tfu!) to bym chyba umarła ze strachu i nerwów...

Jutro jadę z małą na badania a w czwartek o 20 sterylizacja... W piątek za cholerę wolnego nie dostanę ale coś czuję, że mała zostanie w lecznicy na całą noc bo o 1-2 chyba nie pozwolą mi jej odebrać Nie wiem jak ja zasnę...
Akurat jej się skończyła rujka więc idealnie

Mam nadzieję, że tak jak napisałyście dziewczyny na białobrzeskiej bezproblemowo i profesjonalnie zabieg się odbędzie
Panią w recepcji zamęczyłam tysiącem pytań Trochę się więc uspokoiłam i nastawiłam konkretnie finansowo na wszystko.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 12:24   #2718
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Rozi- bardzo się cieszę, że psiak wrócił cały Gdyby moja uciekła (tfu tfu!) to bym chyba umarła ze strachu i nerwów...

Jutro jadę z małą na badania a w czwartek o 20 sterylizacja... W piątek za cholerę wolnego nie dostanę ale coś czuję, że mała zostanie w lecznicy na całą noc bo o 1-2 chyba nie pozwolą mi jej odebrać Nie wiem jak ja zasnę...
Akurat jej się skończyła rujka więc idealnie

Mam nadzieję, że tak jak napisałyście dziewczyny na białobrzeskiej bezproblemowo i profesjonalnie zabieg się odbędzie
Panią w recepcji zamęczyłam tysiącem pytań Trochę się więc uspokoiłam i nastawiłam konkretnie finansowo na wszystko.
trzymam kciuki Wystarczy wpisać w google klinika na białobrzeskiej a wyskakuje mnóstwo pozytywnych opinii, więc wszystko powinno być świetnie1
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 12:45   #2719
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
no dobra, dobra... to ja juz sie zalogowalam tam i zaczelam sobie ogladac jakie tam sa cudenka.. pewnie zaraz wsiakne w nastepna rzecz... tutaj to nie mozna zagladac chyba bo ciagle jakas nowa pokusa, nowy wspanialy produkt... a mi plakac sie chce bo ja tez chce!!
na szczescie nie takie drogie te kosmetyki. bo pewnie sobie cos wybiore.
bardzo mi sie spodobala Twoja pielegnacja Cathy
tez mam mieszana cere, czasem kaprysna bo miejscami sie przetluszcza a miejscami bardzo przesusza. jakos niedawno mialam spory problem ze skorkami przy tradycyjnym makijazu, ale zanim jeszcze dostalam wszystkie swoje mineraly zaczelam bardziej dbac o oczyszczanie skory peelingami, maseczkami oczyszczajacymi i bardziej nawilzac skore, kupilam Humektan i jest swietny ziaje ktora byla dla mnie super odstawilam w kat, czasem se naloze jak maseczke nawilzajaca. jednak zauwazylam u siebie oznaki strachu przed zapchaniem nim porow czy to jakas mania sie rodzi?
ciagle przegladam strony mineralne i patrze co tu jeszcze mozna potestowac, wybrac (glownie edm) a teraz jeszcze te biochemiczne szalenstwa mi w oczy wpadly. czuje, ze wpadne w kilka duzych nalogow.
a pomyslec, ze trafilam tu calkiem przypadkiem...
to sie rozpisalam..
już nie raz pisałyśmy, że wizaż jest źródłem różnego rodzaju nałogów Na szczęście takich, które w większości są nieszkodliwe
Ja też mam paniczny lęk przed zapychaniem i ostatnio uważnie studiuję wszystkie składy, które dzięki pomocy wielu naszych kochanych wizażanek nie wyglądają już jak chińskie pismo, ale nawet wiem, czego unikać, a to już duży postęp..

Na razie mam kilka produktów, bez których nie wyobrażam sobie już życia (hydrolat oczarowy, macerat nagietkowy, żel hialuronowy, serum Lemon i serum oczyszczające, mother of pearl i boron nitride) a lista produktów, które stoją na półeczkach albo w lodówce i czeka na testowanie powoli zaczyna mnie przerażać

Moje dziecko ostatnio stwierdziło, że chyba musimy kupić drugą lodówkę, bo całe drzwiczki są wypełnione moimi mazidłami Tak więc- to już chyba nałóg.. Zaraz po szufladzie wypełnionej minerałami..

A pomyślec, że kiedyś wystarczał mi Colorstay Revlona i oliwka Hipp (uniwersalne zastosowanie) do szczęścia
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 13:25   #2720
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
wrócił! Nie było go prawie dobę, przypełzł jak rozwieszałam ogłoszenia. Pewnie przeczytał o nagrodzie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Homek został wykąpany bo był oblepiony czymś dziwnym, nakarmiony ulubionym jedzonkiem i śpi! Prawie cały czas śpi, z przerwami na siusiu i jedzenie. Bardzo się odwodnił, jest słaby, przygaszony i przestraszony. Gdzież go karać
oj, to musiała być bardzo wyczerpująca wyprawa
miałam kiedyś wyżła - ten to się potrafił na kilka dni wypuścić i potem wracał taki "skacowany"
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ooo chyba tez wypróbuję taką pielęgnację ale mam pytanie czy po tym serum lemon i tym kwasie hialuronowego z olejem można się normalnie opalać w solarium?? (zostanę pewnie zbesztana za solarium ale chodzę bardzo rzadko )
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
ee tam
Właśnie znalazłam na BU taki oto tekst o serum Lemon:
» Serum można bezpiecznie stosować także w okresie letnim, gdyż ze względu na bazę olejkową, Serum działa dużo łagodniej niż Tonik BHA 2% NIE powodując widocznego łuszczenia się skóry.

Więc chyba można. Ja je stosuje na noc co jakiś czas i nie używam filtrów ale też nie wystawiam się specjalnie na słońce.
serum ma kwas salicylowy w sobie i choć nie daje on widocznego złuszczania jednak skórę złuszcza - możesz się dorobić pięknych łatek korzystając z solarium - ja osobiście jednak bym nie ryzykowała nawet używania go bez filtra
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 13:42   #2721
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość


serum ma kwas salicylowy w sobie i choć nie daje on widocznego złuszczania jednak skórę złuszcza - możesz się dorobić pięknych łatek korzystając z solarium - ja osobiście jednak bym nie ryzykowała nawet używania go bez filtra
No właśnie mi też do końca coś tu nie gra. Na wszelkich innych stronach z mazidłami, przy każdym produkcie z kwasem pisze, że trzeba używać filtra tylko na BU nie. Zastanawiające...
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 15:21   #2722
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ja też bardzo lubię ZSK
i mimo, ze nie mieszkam koło Wawy to i tak zamowienia zawsze mam następnego dnia po zmianie statusu na "zrealizowane"

Dziewczyny, ile zwykle czekalyscie po wysłaniu dokumentów do UC na Waszą paczkę? Ja wysłałam w srode rano poleconym priorytetem i tak czekam na duzego kita z EDM Wiem, ze byly swieta i dni wolne, ale dzisiaj mogłaby juz przyjsc, zwlaszcza, ze to zbiorowe zamowienie
Mam nadzieje, ze wszystko im sie zgadza gdyby tak nie było to pewnie daliby mi znac?

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-04-14 o 15:22 Powód: poprawki
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:36   #2723
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

moze ktos odpowie mi na pytanko, na ile wystarcza takie opakowanie olejkow z ZSK? bo bardzo bym chciala sobie zamowic ze dwa ale nie wiem jakie brac objetosci (jest mozliwosc ze nie beda mi sluzyc? wybralam kokosowy i słonecznikowy) 15ml wydaje mi sie maly ale z kolei nie wylewa sie tego po pol szklanki tylko po kropelce. jest sens brac te 65ml czy wystarcza po 15 na poczatek zeby potestowac. bo jesli mialyby szybko zejsc i musialabym zamawiac znowu (co jest pokusa na wiele innych produktow) to wole te wieksze
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:45   #2724
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Paula, na poczatek najmniejsze pojemnosci na pewno wystarcza. Kup male i sprawdz, czy Ci pasuja. Ale kokosowy to do buzi kupilas? bo on raczej w pielegnacji wlosow jest uzywany. Do buzi lepiej wziac roze, zurawine, maline, macerat herbaciany... w zalenosci od tego, jaka masz cere i czego oczekujesz od oleju
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:51   #2725
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Pochwalę się Wam- a co!
Kot dziś miał badania krwi (oby dwie dzielne byłysmy) i mam już wyniki-wszystko jest idealnie! Tak się cieszę Jutro o 20 sterylizacja i tydzień kurowania się.
Poza tym zrobiłam listę rzeczy do wykonania (natłok jak cholera) i po kolei wszystko skreślam Wychodzę powoli na prostą- lżej mi aż
Dietę ciągnę i idzie mi dobrze chociaż niestety waga w górę idzie ale mam nadzieję, że ruszy w dół...

Odnośnie minerałów- nikt mnie nie rozumie oprócz Was. znajomi patrzą na mnie jak na idiotkę- już nawet TŻ dołączył do tego grona
Czy to coś dziwnego, że ma się co chwilę ochotę na coś nowego lub pędzle, które sie ma ale nigdy za wiele?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:51   #2726
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Paula, na poczatek najmniejsze pojemnosci na pewno wystarcza. Kup male i sprawdz, czy Ci pasuja. Ale kokosowy to do buzi kupilas? bo on raczej w pielegnacji wlosow jest uzywany. Do buzi lepiej wziac roze, zurawine, maline, macerat herbaciany... w zalenosci od tego, jaka masz cere i czego oczekujesz od oleju
kokosowy chcialam do buzi ale skoro odradzasz ale glownie ze wzgledu na zapach ktory bardzo lubie. cere mam mieszana (doslownie bo i sie przetluszcza i przesusza miejscami) i chcialabym zeby ladnie nawilzal, nie zapychal i sie dobrze wchlanial (ale to ma wiekszosc)
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:59   #2727
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Pochwalę się Wam- a co!
Kot dziś miał badania krwi (oby dwie dzielne byłysmy) i mam już wyniki-wszystko jest idealnie! Tak się cieszę Jutro o 20 sterylizacja i tydzień kurowania się.
Poza tym zrobiłam listę rzeczy do wykonania (natłok jak cholera) i po kolei wszystko skreślam Wychodzę powoli na prostą- lżej mi aż
Dietę ciągnę i idzie mi dobrze chociaż niestety waga w górę idzie ale mam nadzieję, że ruszy w dół...

Odnośnie minerałów- nikt mnie nie rozumie oprócz Was. znajomi patrzą na mnie jak na idiotkę- już nawet TŻ dołączył do tego grona
Czy to coś dziwnego, że ma się co chwilę ochotę na coś nowego lub pędzle, które sie ma ale nigdy za wiele?
cieszę się ze zdrowia kotki! fajnie, że wychodzisz na prostą ja mam ciągle jakiś ogon hehe a mąż mnie jeszcze kusi, żeby korzystć z wychowawczego i zacząć własny biznes rozkręcać
a co do znajomych, to albo trzeba zmienić, albo przestać rozmawiać na mineralne tematy ja na razie wszystkich zarażam, sąsiadki, rodzinkę. moje koleżanki raczej no makeup (tylko ja taka pudernica), więc tu również pola do popisu brak.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:59   #2728
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

White, congrats! dzielne kotki Co do znajomych, niech sie wypchaja i chodza sobie z fluidami na twarzy Jaka diete stosujesz? moze razem zaczniemy i bedziemy sie wspierac? jakos nie moge sie samodzielnie zmusic.. codziennie sobie obiecuje, a potem kupuje jakies dziwne rzeczy i pozeram i jestem zdziwiona pozniej, ze jak to, mialam byc na diecie
Paula, w takim razie z czystym sumieniem moge polecic Ci macerat z zielonej herbaty, a nie myslalas o gotowych olejkach z BU?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 21:01   #2729
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość


oj, to musiała być bardzo wyczerpująca wyprawa
miałam kiedyś wyżła - ten to się potrafił na kilka dni wypuścić i potem wracał taki "skacowany"


serum ma kwas salicylowy w sobie i choć nie daje on widocznego złuszczania jednak skórę złuszcza - możesz się dorobić pięknych łatek korzystając z solarium - ja osobiście jednak bym nie ryzykowała nawet używania go bez filtra
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
No właśnie mi też do końca coś tu nie gra. Na wszelkich innych stronach z mazidłami, przy każdym produkcie z kwasem pisze, że trzeba używać filtra tylko na BU nie. Zastanawiające...
ok dziękuje za rady i jednak serum zostawię na zimę i znajdę coś z czym będę mogła śmigać na solarium
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 21:07   #2730
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
moze ktos odpowie mi na pytanko, na ile wystarcza takie opakowanie olejkow z ZSK? bo bardzo bym chciala sobie zamowic ze dwa ale nie wiem jakie brac objetosci (jest mozliwosc ze nie beda mi sluzyc? wybralam kokosowy i słonecznikowy) 15ml wydaje mi sie maly ale z kolei nie wylewa sie tego po pol szklanki tylko po kropelce. jest sens brac te 65ml czy wystarcza po 15 na poczatek zeby potestowac. bo jesli mialyby szybko zejsc i musialabym zamawiac znowu (co jest pokusa na wiele innych produktow) to wole te wieksze
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
kokosowy chcialam do buzi ale skoro odradzasz ale glownie ze wzgledu na zapach ktory bardzo lubie. cere mam mieszana (doslownie bo i sie przetluszcza i przesusza miejscami) i chcialabym zeby ladnie nawilzal, nie zapychal i sie dobrze wchlanial (ale to ma wiekszosc)
kokos raczej do włosów i do ciała się nadaje, nawet taki sucharek jak ja na twarz się jakoś nie odważyłam - tluste smarowidło
weź raczej po 15, góra 30ml, zawsze możesz wystawić na wymianę albo zużyć do ciała
malina, truskawka, pachnotka

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

zapomniałam o herbatce
jeszcze ryz i skwalan, ale to już nie ZySK
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.