Kosmetyki Ziaja - cz. III - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 22:57   #1351
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam dzis maseczke nawilżajacą i antystresową
Regenerujaca bardzo przypadła mi do gustu, a oczyszczająca w ogóle.
To tak jak mi, oczyszczająca nie dałą żadnego efektu.

Ale nawilżająca-
Paradoksalnie oczyściła twarz lepiej niż oczysczająca, no i świetnie nawilżyła.

Ach i muszę Wam powiedzieć, że krem z serii Med rozjaśniający cienie pod oczami działa! Kończę pierwszą tubkę, nie stosowałam bardzo regularnie i jest ok. Skończył mi się korektor pod oczy i nawet nie widać wielkiej różnicy
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 00:07   #1352
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Kupiłam zestaw krem wybielający oraz wybielacz punktowy za 13,50zł . Był jeszcze krem na dzień z tym punktowym, ale z tego, co ze składu wyczytałam, to nie miał stabilnego filtru (ale ja się tak bardzo nie znam , więc fajnie by było, jakby ktoś bardziej zorientowany się wypowiedział )
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 08:32   #1353
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

maseczka regenerująca jest rzeczywiście przyjemna i na dodatek tak ślicznie pachnie
mam na półce jeszcze tą anty-stres, dzisiaj wypróbuję

poza tym kończy mi się żel do twarzy z tołpy, myślę czy by nie kupić czegoś z ziaji na stronie widzę bazę myjącą z kuracji lipidowej, podoba mi się i może warto ją wypróbować
imbryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 08:42   #1354
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
To tak jak mi, oczyszczająca nie dałą żadnego efektu.

Ale nawilżająca-
Paradoksalnie oczyściła twarz lepiej niż oczysczająca, no i świetnie nawilżyła.

Ach i muszę Wam powiedzieć, że krem z serii Med rozjaśniający cienie pod oczami działa! Kończę pierwszą tubkę, nie stosowałam bardzo regularnie i jest ok. Skończył mi się korektor pod oczy i nawet nie widać wielkiej różnicy
Wpisać na listę krem rozjaśniający z serii Med i go znaleźć... Ja już nie mam sił, to będzie chyba dziesiąty krem pod oczy testowany pod kątem likwidacji cieni.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 09:36   #1355
kaliope1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ziaja rebuild----> kocham
Szczególnie działa na mnie żel termowyszczuplający, ten rozgrzewający oraz masełko i serum na cellulit z czarnej serii. Pomogły mi zwalczyć cellulit i ślicznie pachną
__________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę,
odwrócić kartę i zaczynać na nowo

Waga:
marzec 2010- 53 kg
listopad 2010- 74 kg (ciąża)
grudzień 2010- 65 kg
styczeń 2011- 60 kg
luty 2011- 59 kg
cel------------> 53
dieta+ rowerek
kaliope1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 11:54   #1356
farmamozg
Zadomowienie
 
Avatar farmamozg
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 773
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Zakupiłam dziś komplety dwa Fizjoderm : Balsam do ciała plus miniaturka(200ml) bazy myjącej za 12 zł i Fizjoderm krem na dzień i na noc plus krem pod oczy za 11zł. Zobaczymy jak się będą sprawdzać
farmamozg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 12:05   #1357
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Wpisać na listę krem rozjaśniający z serii Med i go znaleźć... Ja już nie mam sił, to będzie chyba dziesiąty krem pod oczy testowany pod kątem likwidacji cieni.
Spóbuj Tylko nie nastawiałam się na szybie efekty i dopieoropo dłuższym czasie coś zaczęło się dziać.
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 13:14   #1358
pat0
Wtajemniczenie
 
Avatar pat0
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 343
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Polecam mydla pod prysznic ziaja -slicznie pachna i nie wysuszaja skory , sa wydajne
__________________
pat0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:44   #1359
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cholipka, gdzie Wy kupujecie te maseczki? Bo ja ich nigdzie nie moge znalezc, ani w SP, ani w Rossmannie. To gdzie?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:58   #1360
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Zakupiłam maseczkę regenerującą i muszę przyznać, że po zastosowaniu jestem w szoku Świetnie nawilżona twarzyczka i rzeczywiście jakby taka bardziej wypoczęta, a zapach... no normalnie, mało jej z buzi całej nie zlizałam
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 14:47   #1361
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Cholipka, gdzie Wy kupujecie te maseczki? Bo ja ich nigdzie nie moge znalezc, ani w SP, ani w Rossmannie. To gdzie?
Ja w Rossmannie aczkolwiek nie do każdego jeszcze zdążyli je wprowadzić jest też taka możliwość że poszłaś po nie jak już zostały wykupione
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 14:50   #1362
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Zakupiłam maseczkę regenerującą i muszę przyznać, że po zastosowaniu jestem w szoku Świetnie nawilżona twarzyczka i rzeczywiście jakby taka bardziej wypoczęta, a zapach... no normalnie, mało jej z buzi całej nie zlizałam
to prawda ! zmywając tą maseczkę, jako po jednej z nielicznych moja twarz była bardzo ładnie nawilżona bo po zielonej często mam cere przesuszoną wręcz
imbryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 15:04   #1363
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
U mnie w Rossmannie pojawiły się szampony ziaja, te duże w ciemnych butelkach. Kupiłam wczoraj figowy, zaraz będę testować. I skusiłam się na maseczki z glinką m.in. z szarą.
Ja teraz mam figowy, wcześniej miałam lawendowy. Jak dla mnie obydwa Figowy cudnie pachnie i zapłaciłam za niego 6,60 zł.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
A czy krem Ziaja Calma nawilżający dostane w Rossmannie albo Naturze czy tylko w aptekach? Jeśli tak to bywa czasem w promocjach?
I w Ross, I w Naturze i w SP

Ostatnio na promocji w SP kupiłam płyn Ziaja Intima z kwasem mlekowym. Do tej pory używałam ziołowych z Ziaji (dawno temu) a teraz ostatnio czerwonego mak polny. I chciałam sobie odmienić i kupiłam właśnie ten kwas mlekowy. Zobaczymy jak się będzie spisywać, mam nadzieję że dobrze. Z tego co czytałam (porównywałam 4 wersje nowej intimy) to porównują ją do wychwalanego Lactacydu
Poza tym namiętnie używam mydła pod prysznic kozie mleko, zielonego kremu med i oliwkowej lekkiej formuły
Oj kusicie tymi blokerami Ostatnio z większą rozwagą wybieram kosmetyki i też ich mniej używam
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 15:14   #1364
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Ostatnio na promocji w SP kupiłam płyn Ziaja Intima z kwasem mlekowym. Do tej pory używałam ziołowych z Ziaji (dawno temu) a teraz ostatnio czerwonego mak polny. I chciałam sobie odmienić i kupiłam właśnie ten kwas mlekowy. Zobaczymy jak się będzie spisywać, mam nadzieję że dobrze. Z tego co czytałam (porównywałam 4 wersje nowej intimy) to porównują ją do wychwalanego Lactacydu
Poza tym namiętnie używam mydła pod prysznic kozie mleko, zielonego kremu med i oliwkowej lekkiej formuły
Oj kusicie tymi blokerami Ostatnio z większą rozwagą wybieram kosmetyki i też ich mniej używam
Napisz koniecznie jak spisuje sie ten żel Ziaja Intima niedawno dostałam jego próbke, też będę musiała wypróbować.
A Bloker jak najbardziej kupuj i nawet się nie zastanawiaj, jest na prawde świetny
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 22:27   #1365
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Zapisuję się do grona ziajo-maniaczek!

Uwielbiam kosmetyki z serii kozie mleko - używam kremów wszelakich, masła do ciała i mleczka. Ostatnio podobnie jak Wy kupiłam sobie maseczki i wrażenia identyczne - oczyszczająca mocno średnia, a z zieloną glinką super. Kocham też mydła pod prysznic, szczególnie jagodowo-poziomkowy

A co do preparatów na cellulit to mam krem z serii rebuild, lipocell - używam na zmianę i działają świetnie.
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 00:09   #1366
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Spóbuj Tylko nie nastawiałam się na szybie efekty i dopieoropo dłuższym czasie coś zaczęło się dziać.
Teoretycznie wiem, ale w sumie nie są to bardzo ciemne cienie, ale widoczne i mi przeszkadzają w dobrym samopoczuciu.

Jestem po pierwszym użyciu i muszę pochwalić miłą konsystencję żelu i jego wchłanianie. Swoją drogą szkoda, że w tubkę nie mogę wrzucić czegoś dodatkowego, np. kofeiny... Ale z drugiej strony kofeinę nakładam na twarz już ponad 2 miesiące i nie widzę efektu pod oczami, więc to chyba jednak nie dla mnie składnik. A szkoda. Zobaczymy, jak żel się sprawi.

Dziś testowałam maseczkę kojącą i jakoś nie widzę wielkiego działania... To chyba nie dla mojej skóry produkt.

Na razie nawilżająca, regenerująca i antystresowa wygrywają
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!

Edytowane przez gabs
Czas edycji: 2011-02-06 o 00:10
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 08:34   #1367
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

wczoraj robiłam maseczkę z żółtą glinką, to kolejna która pięknie pachnie i efekt też świetny pojadę chyba dziś specjalnie żeby sobie zakupić zapas wszystkich masek
jestem zachwycona ziają jak żadnym innym producentem kosmetyków
imbryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 19:33   #1368
trzecia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 236
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez imbryka Pokaż wiadomość
wczoraj robiłam maseczkę z żółtą glinką, to kolejna która pięknie pachnie i efekt też świetny pojadę chyba dziś specjalnie żeby sobie zakupić zapas wszystkich masek
jestem zachwycona ziają jak żadnym innym producentem kosmetyków
Pdzielam zachwyt nad ziają
trzecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 21:17   #1369
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Chciałam dzisiaj kupić sobie po jednej ze wszystkich nowych maseczek a w Naturze puściocha, w Rossmanie tylko antystresowa, reszta wybrana aż miło Zobaczymy jak się sprawdzi i trzeba będzie ustrzelić w innym miejscu.

Dziewczyny, który krem jest według Was lepszy na dzień: Med kuracja nawilżająca czy Calma nawilżająca?
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 09:16   #1370
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który krem jest według Was lepszy na dzień: Med kuracja nawilżająca czy Calma nawilżająca?
Jak dla mnie zdecydowanie Med, Calma mnie lekko piecze, powłoka, którą tworzy nie stapia się ze skórą, ale jest łatwo zmywalna (jeśli wiesz o co mi chodzi i generalnie ten krem mnie zawiódł. Jeśli chodzi o Med to ma niewielki (SPF6), ale ponoć fotostabilny filtr.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.

Edytowane przez MariaFrancesca
Czas edycji: 2011-02-07 o 09:18
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 09:41   #1371
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Zakupiłam w sobotę serię wybielającą- reduktor plus krem na noc jako gratis... Pożyjemy, zobaczymy jak to wszystko będzie działać, chociaż skład kremu na noc lekko mnie przeraził bo na drugim miejscu wepchnęli masakrujące moją twarz trójglicerydy... jednak po wstępnych testach widzę, że konsystencja jest bardzo lekka i może na dłuższą metę tak bardzo mi nie zaszkodzi... oby W ogóle bardzo ciekawa jestem efektu, ale liczę się z tym, że pasuje to to pomaziać ze dwa miesiące. Nie mniej jednak cena zachęcająca do testów, więc myślę, ze warto
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 13:28   #1372
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Jak dla mnie zdecydowanie Med, Calma mnie lekko piecze, powłoka, którą tworzy nie stapia się ze skórą, ale jest łatwo zmywalna (jeśli wiesz o co mi chodzi i generalnie ten krem mnie zawiódł. Jeśli chodzi o Med to ma niewielki (SPF6), ale ponoć fotostabilny filtr.
Dzięki za opinię. Spróbuję w takim razie Med. Miałam kilka próbek i podczas testowania wyskoczyło mi zaskakująco dużo niespodzianek ale zrobię jeszcze jedno podejście
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 13:56   #1373
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię. Spróbuję w takim razie Med. Miałam kilka próbek i podczas testowania wyskoczyło mi zaskakująco dużo niespodzianek ale zrobię jeszcze jedno podejście
Niestety o zapychaniu nie jestem w stanie Ci nic powiedzieć, bo nie mam z tym problemu. Pozdrawiam
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 14:22   #1374
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Zakupiłam w sobotę serię wybielającą- reduktor plus krem na noc jako gratis... Pożyjemy, zobaczymy jak to wszystko będzie działać, chociaż skład kremu na noc lekko mnie przeraził bo na drugim miejscu wepchnęli masakrujące moją twarz trójglicerydy... jednak po wstępnych testach widzę, że konsystencja jest bardzo lekka i może na dłuższą metę tak bardzo mi nie zaszkodzi... oby W ogóle bardzo ciekawa jestem efektu, ale liczę się z tym, że pasuje to to pomaziać ze dwa miesiące. Nie mniej jednak cena zachęcająca do testów, więc myślę, ze warto
Czekam na jakąś recenzje bo też chciałabym wypróbować.

Niestety ziaja trójglicerydy pakuje na początek składu w większości kremów i uważa to za zaletę (w jakieś ulotce czytałam o tym składniku jako świetny nawilżacz).
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 14:58   #1375
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Bloker jest świetny, u mnie działa identycznie jak Etiaxil, a cena o niebo lepsza dziewczyny, a którą z tych maseczek poleciłybyście do wrażliwej skóry, przesuszonej na policzkach, ale z tendencją do zanieczyszczeń strefy T? nigdy jeszcze nie miałam idealnej maseczki, może wy mi taką podrzucicie :P

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Właśnie doczytałam o żelu rozjaśniającym - ja nie mogłam go stosować, okropnie szczypało i oczy mi strasznie łzawiły.. Ziaja ma jakiś inny godny polecenia krem pod oczy?
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 16:28   #1376
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

U mnie z maseczek wygrywa zielona nawilżająca, która też oczyszcza skórę, jak już tu pisałyście

Potem jest brązowa regenerująca i żółta anty-stres - dla mnie działają bardzo podobnie i mają piękne zapachy, oczyszczającą szarą lubię mniej, bo mam po niej ściągniętą skórę, choć ładnie oczyszcza, ale nie tak, jak zielona

A bloker to cudo I nie swędzi, tak jak lubił robić to antidral.
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 23:42   #1377
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość


Właśnie doczytałam o żelu rozjaśniającym - ja nie mogłam go stosować, okropnie szczypało i oczy mi strasznie łzawiły.. Ziaja ma jakiś inny godny polecenia krem pod oczy?
Mnie bardzo piekło na początku, ale dlatego, że dawałam za dużo żelu. Teraz daję dosłownie małą kropelkę, rozcieram i nie ma z tym problemu.


Z innych bardzo lubię krem pod oczy kozie mleko, używam tych dwóch naprzemiennie
__________________
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 11:27   #1378
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

O, rozejrzę się za kozim mlekiem, dzięki
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 16:16   #1379
kasandria
Raczkowanie
 
Avatar kasandria
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 94
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Ja bardzo lubię krem pod oczy z bławatkiem ładnie napina skórę wokół oczu.
__________________
"Prawdziwa muzyka rozgrzewa serce mężczyzny i napełnia łzami oczy kobiety"

  • dbam o swoje włoski
  • Królik i zając
  • Mój Pyś


kasandria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 16:16   #1380
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

kupiłam wkoncu maseczke ziaji, ta pakowana
Wzielam oczyszczajaca, ciekawe jak zadziała u mnie
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-06 13:23:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.