Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-08, 11:04   #1231
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A ja jeżeli będę jeszcze włosy farbować, to inwestuję w kasztany. Przynajmniej nie będę miała czerni...A teraz siedzę i się sama zastanawim, czy poczekać aż mi sie to cholerstwo zmyje, czy cudować i kupic jakąs inną farbę. Ale czerni chyba nic nie pokryje, a więc rozsądniej będzie chyba cierpliwie poczekać Mówię wam dziewczynki, głupia jestem jak nie wiem! Rok temu o tej porze miałam piękne półdługie naturalne włoski. Dziś mam czarne krótkie (troszkę za brodę) piórka...
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 11:39   #1232
zolkoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Loreal Casting Creme Gloss

Witam mam pyta nie kupilam
Loreal Casting Creme Gloss i nie mam pojecia jak tego użyć
poniewaz jestem teraz w Irlandii no i instrukcja nie jest po polsku w interneciee tez nie moge znalezc ale szukam dalej jesli ktos moze mi to opisac to bardzo prosze z gory dziekuje
zolkoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 12:00   #1233
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Loreal Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez zolkoska Pokaż wiadomość
Witam mam pyta nie kupilam
Loreal Casting Creme Gloss i nie mam pojecia jak tego użyć
poniewaz jestem teraz w Irlandii no i instrukcja nie jest po polsku w interneciee tez nie moge znalezc ale szukam dalej jesli ktos moze mi to opisac to bardzo prosze z gory dziekuje
łączę w wątkiem zbiorczym o Castingu, który znajdował się 3 pozycje poniżej Twojego. Proszę korzystać z wyszukiwarki (chociaż w tym wypadku była zupełnie zbędna)
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 12:02   #1234
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Loreal Casting Creme Gloss

Zolkoska - Z tego co pamiętam i tak jest obrazkowa? W każdym bądź razie mleczko utleniające wkładasz w "dziurę" w opakowaniu, odkręcasz, wciskasz barwnik, zakrętkę zamieniasz na końcówkę aplikatora, potrząsasz/mieszasz i odłamujesz końcówkę.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 15:17   #1235
-Myszka-
Raczkowanie
 
Avatar -Myszka-
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 72
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Muszę się wyżalić dziewczyny....
W niedziele ufarbowałam włosy kolorem " czekolada" i mam bardzo mieszane uczucia...to był chyba mój błąd...tym bardziej, że w sobote idę na wesele.

W świetle pokojowym kolor wyglada cudnie! prawdziwa czekoladka ! Ucieszylam sie, że znalazlam swój kolor, w którym b.dobrze się czuję....ale gdy zobaczylam swoje włosy w słońcu albo przy sztucznym świetle - mój zachwyt prysnął !!!
Refleksy w kolorze ceglasto-czerwono-rudym w niczym nie przypominają mi czekolady w słońcu wyglądam jakbym była ruda , a ten kolor raczej nie komponuje sie z moim typem urody mylam juz wlosy 4 x, mimo to mam wrazenie, że kolor spiera się na coraz bardziej czerwony albo nadal pozostaje taki sam

Czy któraś z was miała do czynienia z tym szamponem w kolorze czekolady? Czy on spierze sie na kolor czerwony? Czy jest szansa na powrót do złotych refleksów?

Powiedzcie mi , jaki kolor castnga pokryje mi te straszne czerwone refleksy na brązowe i po jakim czasie można ponownie użyć castinga, aby nie zniszczyć włosów. Z góry dziękuję za odp
-Myszka- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 15:56   #1236
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez -Myszka- Pokaż wiadomość
Muszę się wyżalić dziewczyny....
W niedziele ufarbowałam włosy kolorem " czekolada" i mam bardzo mieszane uczucia...to był chyba mój błąd...tym bardziej, że w sobote idę na wesele.

W świetle pokojowym kolor wyglada cudnie! prawdziwa czekoladka ! Ucieszylam sie, że znalazlam swój kolor, w którym b.dobrze się czuję....ale gdy zobaczylam swoje włosy w słońcu albo przy sztucznym świetle - mój zachwyt prysnął !!!
Refleksy w kolorze ceglasto-czerwono-rudym w niczym nie przypominają mi czekolady w słońcu wyglądam jakbym była ruda , a ten kolor raczej nie komponuje sie z moim typem urody mylam juz wlosy 4 x, mimo to mam wrazenie, że kolor spiera się na coraz bardziej czerwony albo nadal pozostaje taki sam

Czy któraś z was miała do czynienia z tym szamponem w kolorze czekolady? Czy on spierze sie na kolor czerwony? Czy jest szansa na powrót do złotych refleksów?

Powiedzcie mi , jaki kolor castnga pokryje mi te straszne czerwone refleksy na brązowe i po jakim czasie można ponownie użyć castinga, aby nie zniszczyć włosów. Z góry dziękuję za odp
Myszka nie martw sie! kilka str wczesniej tez tutaj zawitalam z tym problemem. Mialam czerwono-wisniowo-rude wlosy, tragedia brr... ale po tygodniu bylo juz ladnie. A po 2 wrocil moj blondozloty kolor - i jak najbardziej zlote refleksy
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 16:21   #1237
-Myszka-
Raczkowanie
 
Avatar -Myszka-
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 72
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

mdz dziękuję za słowa otuchy!! Czyli jest nadzieja, że ja również wróce do mojego ciemnego blondu/jasnego brązu ze złotymi refleksami

Poczekam cierpliwie super by było, gdyby znikneły tylko te straszne czerwono-ceglaste refleksy, a kolor pozostał taki sam... bo jest śliczny ale nie w słońcu...

Buziaki
-Myszka- jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 23:07   #1238
bubble_gum
Raczkowanie
 
Avatar bubble_gum
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 123
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Zaraz zejdę! Kupiłam niedawno orzech laskowy, bedąc przekonana, że podkreśli on tylko moje naturalne rude refleksy na brązowych włosach. Już pzreczytałam wasze wcześniejsze opinie, że wychodzi marchewkowy! Jestem załamana, bo wiele mnie kosztowało, żeby zejśc z czarnego koloru, do którego doprowadził mnie ciemny brąz Palette. Nie pzreżyję takiej męki drugi raz. Powiedzcie, czy gdybym tę farb e trzymała 15, nie 20 minut, podkreśliłaby refleksy bez efektu marchewy?
bubble_gum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 23:35   #1239
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Wczoraj farbowałam jasnym brązem, wyszedł brąz, może nawet ciemny brąz. Niestety nie pokrył wcześniejszego wyrudziałego brązu całkiem, widać w słońcu trochę ten rudy ale może to dlatego że ciągle zmieniam farby. Kolor wyszedł chłodny, gdyby nie ten połysk Może za miesiąc pokryje lepiej

Ale jestem zadowolona, zobaczymy jak się będzie wypłukiwał
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 07:37   #1240
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Uzywalam juz Perlowego Blondu (chyba tak sie to nazywalo), Nugatu, Blondu, Karmelu i wszystkie daja w sloncu strasznie rude refleksy, ze wygladam jakbym naprawde byla ruda :/. Podejrzewam, ze taka juz uroda tej farby :/.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 10:24   #1241
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez -Myszka- Pokaż wiadomość
Muszę się wyżalić dziewczyny....
W niedziele ufarbowałam włosy kolorem " czekolada" i mam bardzo mieszane uczucia...to był chyba mój błąd...tym bardziej, że w sobote idę na wesele.

W świetle pokojowym kolor wyglada cudnie! prawdziwa czekoladka ! Ucieszylam sie, że znalazlam swój kolor, w którym b.dobrze się czuję....ale gdy zobaczylam swoje włosy w słońcu albo przy sztucznym świetle - mój zachwyt prysnął !!!
Refleksy w kolorze ceglasto-czerwono-rudym w niczym nie przypominają mi czekolady w słońcu wyglądam jakbym była ruda , a ten kolor raczej nie komponuje sie z moim typem urody mylam juz wlosy 4 x, mimo to mam wrazenie, że kolor spiera się na coraz bardziej czerwony albo nadal pozostaje taki sam

Czy któraś z was miała do czynienia z tym szamponem w kolorze czekolady? Czy on spierze sie na kolor czerwony? Czy jest szansa na powrót do złotych refleksów?

Powiedzcie mi , jaki kolor castnga pokryje mi te straszne czerwone refleksy na brązowe i po jakim czasie można ponownie użyć castinga, aby nie zniszczyć włosów. Z góry dziękuję za odp
Mi nie spierał się do rudego, z czasem powoli wyblakał. Myślę, że to zależy od naturalnego koloru włosów, ich kondycji i może od poprzednich farb.

Zafarbowałam w czwartek po raz drugi czekoladką i kolor wyszedł troszkę ciemniejszy niż poprzednio, ale to pewnie dlatego, że trzymałam 40min. Przepiękny
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 14:39   #1242
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny proszę podpowiedzcie mi czy którymś castingiem otrzymam podobny kolor ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010149ff.JPG (95,5 KB, 222 załadowań)
nestka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 20:26   #1243
-Myszka-
Raczkowanie
 
Avatar -Myszka-
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 72
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mija kolejny dzień, a czerwony refleks powoli znika i zamienia się na bardziej czekoladowo-złoty !!! Cieszę się ogromnie z tego powodu Bo kolor jest naprawdę sliczny miałyście racje dziewczyny a juz myślałam, że zawiodłam się na l'orealu .... Pozdrawiam

Zapomniałam dodać... do tej pory zafarbowałam włoski tylko 2x castingiem "jasny brąz" od tego czasu minał już rok i powrociłam do mojego naturalnego ciemnego blondu ze złotymi refleksami... może dlatego refleksy były tak intensywne... Bardzo dbam o wlosy i nie chce ich niszczyc farbami fryzjerskimi i martwic sie o odrosty Buziaki
-Myszka- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 23:00   #1244
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczyny czy któraś z was ma doświadczenie z kolorami typu bursztyn.Nugat, Bursztynowy blond (i inne "rudawe") przy naturalnym kolorze ciemny blond? Jak wychodzą? ciemniejsze?

Czy casting jets w stanie rozjasnic wlosy??
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 07:46   #1245
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mi na ciemnych/sred blon wlosach Nugat wyszedl duzo ciemniejszy. Jakies taki cieny kasztan z miedzianymi refleksami (cos jak Bursztyn na opakowaniu, nawet ciemniej). W ogole nie spral sie do koloru na opakowaniu. Inne dziewczyny mowily, ze tez wyszedl ciemniejszy, ale sie spieral chociaz ladniej. Ju bardziej polecem Karmel, ktory wyszedl jak ciemny blond z cieplymi karmelowymi refleksami.

Casting moze troche rozjasnic wlosy, ale nie duzo, bo ma slaby rozjaniacz. Za to u mnie rozjasnienie widac jak sie spiera (sa odrosty)
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 11:20   #1246
bannanka
Raczkowanie
 
Avatar bannanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
GG do bannanka
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hmm... a ja ostatnio byłam u fryzjerki i zrobiła mi na głowie blond taki jakiś dziwny :/ i chciałabym przyciemnić włoski troszkę bo nie pasuje mi ten kolor, myślicie że perłowy blond 810 sprosta temu zadaniu??
bannanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 15:56   #1247
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

mysle ze tak ale zalezy jak bardzo chcesz przyciemniac bo wlosy b. jasne przyciemni rowniez swietlisty blond mi z platynowych pasemek zrobil jasny blond za to z ciemnego blondu zrobil sredni blond daj foty jakie masz a jakie chcesz miec to powiem
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 16:16   #1248
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A oto moje włosy farbowane Jasnym Brązem, wiem baardzo jasny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (72,9 KB, 335 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (145,1 KB, 399 załadowań)
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 16:33   #1249
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Zaraz zejdę! Kupiłam niedawno orzech laskowy, bedąc przekonana, że podkreśli on tylko moje naturalne rude refleksy na brązowych włosach. Już pzreczytałam wasze wcześniejsze opinie, że wychodzi marchewkowy! Jestem załamana, bo wiele mnie kosztowało, żeby zejśc z czarnego koloru, do którego doprowadził mnie ciemny brąz Palette. Nie pzreżyję takiej męki drugi raz. Powiedzcie, czy gdybym tę farb e trzymała 15, nie 20 minut, podkreśliłaby refleksy bez efektu marchewy?


zrobilam wlosy orzech laskowy faktycznie wyszly identyczne jak na opakowaniu (odrosty troszke ciemniej ale rozjasnio9nev koncowki byly identyczne) myje wlosy co 2 dzien i po ok 10 dniach pozostala mi tylki ruda poswiata widoczna tylko w sloncu,
oaza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 17:00   #1250
bannanka
Raczkowanie
 
Avatar bannanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
GG do bannanka
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

to jest moje najbardziej aktualne zdjęcie.... a kolor jaki chciałabym uzyskać to ten na zdjęciu perłowego blondu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1761.jpg (79,9 KB, 271 załadowań)
bannanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 17:08   #1251
bannanka
Raczkowanie
 
Avatar bannanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
GG do bannanka
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

czyli taki jak wkleiłam poniżej.... no i jeszcze czy nie wyjdzie mi zielony kolor :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5574_1.jpg (112,3 KB, 109 załadowań)
bannanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 21:08   #1252
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Question Dot.: L'oreal Casting Creme Gloss 535

Czy ten kolor wychodzi taki sam jak na zdjęciach (tzn. taki jak ma Penelope Cruz), czy ciemniejszy? I jakiemu odcieniowi L’Oréal Professionnel on odpowiada?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 14:25   #1253
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bannanka Pokaż wiadomość
to jest moje najbardziej aktualne zdjęcie.... a kolor jaki chciałabym uzyskać to ten na zdjęciu perłowego blondu
Ale śliczny masz ten kolor!!! Ja bym nic z nim nie robiła.
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 15:48   #1254
bannanka
Raczkowanie
 
Avatar bannanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
GG do bannanka
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dzieki w sumie kolor może być ale jak dla mnie troszkę za jasny i chciałabym przyciemnić.
bannanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 16:04   #1255
respectme
Przyczajenie
 
Avatar respectme
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 6
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

tez planuje pomalować perłowym blondem czytałam wiele pozytywnych opinii ale nie widziałam zdjęcia, jak sie przefarbujesz to wstaw proszę ;?) ja jutro idę po farbę ;p
respectme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 18:03   #1256
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny, mam pytanie. Czy którejś z was po castingu zniszczyły się końcówki? Tzn nie bardzo, ale troszkę. Jeśli tak jakiej odżywki używacie?
kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 19:41   #1257
mynameiskarolina
Raczkowanie
 
Avatar mynameiskarolina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Z woj. podlaskiego ;-P
Wiadomości: 66
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja uzywam tej farby juz drugi raz i sie nie zawiodlam ...
Zawsze biore ciemny braz ( a w rzeczywistosci wychodzi mi prawie czarny )
To najlepsza zmywalna farba jaka mialam Wczesniej uzywalam szaponetek...
Tez nigdy nie uzylam prawdziwej farby ( odrosty sa okropne ... ), ale jesli chodzi o pasemka to juz inna kwestia
Chcialabym miec ale wole juz takie w kolorze brazowym niz blond (za okragla twarz mam jak na blond )
__________________
Dobre słowo ma wielką moc.
_________________________ ________________________
Szukam świetlistego i ciemno ultrafioletowego cienia do powiek -jak znasz to daj znac
mynameiskarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 23:11   #1258
versusek
Raczkowanie
 
Avatar versusek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

witam was moje drogie. ja wczoraj zafarbowalam wlosy ta farba numerem 323 dunkel schokolade. na milosc boska na obrazku to taka ladna czakolada a mi wyszly niemalze czarne ;( jak myslicie to sie zmyje ? tzn czy zmyje sie taki odcien sztucznej czerni
czarne moga byc bo mam taka dosc uniwersalna karnacje, i do oczu mi pasuja. ale oby nie taki zarny jak dla wiedzmy ;( heeeelp.



załączam kolor swoich włosów przed farbowaniem... po farbowaniu jeszcze nie mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA43226.JPG (107,5 KB, 283 załadowań)
__________________
SCHUDNE !!
versusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 23:46   #1259
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ale śliczny kolor miałaś! I po co tu taki farbować? Ale tak to jest z nami kobietkami, nic nam nie pasuje
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 11:37   #1260
versusek
Raczkowanie
 
Avatar versusek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 115
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

nawet mnie nie dołuj ;( chcialam ciemny braz ;(

bo ten co mialam mi sie nie podobal bo on pod slonce czy swiatlo byl jakby rudy bo to taki jakis wyp0lukany bo dawniejszym brazie...(

dziewczyny boze co ja moge zrobic zeby tego czego sie pozbyc zalaczam zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA43295.JPG (62,1 KB, 413 załadowań)
__________________
SCHUDNE !!
versusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:32.