Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-30, 11:36   #3751
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
No mi kazali na pachy wrócić po 7 tygodniach ale tu Was podczytuję i wrócę po 8, nie dam się naciągnąć :P nie wiem ilu stopniową skalę mają na LS w laser de luxe, dowiem się. Dziękuję wszystkim za informacje

U mnie było tak, że po 8 tyg. od trzeciego zabiegu na pachy miałam dosłownie kilka włosów na krzyż. A po 2 kolejnych nagle odrosło 50% włosów.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 12:17   #3752
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mi też między 8 a 10 tygodniem wyrosło 50% włosów na przedramionach - a w salonie zalecali niespełna 6-8 tygodniowe odstępy
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 13:32   #3753
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość
U mnie było tak, że po 8 tyg. od trzeciego zabiegu na pachy miałam dosłownie kilka włosów na krzyż. A po 2 kolejnych nagle odrosło 50% włosów.
Dorix, jesteś z Gdańska, gdzie robiłaś?
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 18:33   #3754
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość
U mnie było tak, że po 8 tyg. od trzeciego zabiegu na pachy miałam dosłownie kilka włosów na krzyż. A po 2 kolejnych nagle odrosło 50% włosów.
No i dlatego też właśnie ważna jest obserwacja wzrostu włosa zazwyczaj wychodzi tak, że pierwsze 2zabiegi robi się w tych krótszych odstępach a kolejne w dłuższych (czyli jak np.pachy sa 8-10 to pierwsze 2 zabiegi po8 a reszta po 10). No ale obserwacja przede wszystkim bo każdy jest inny, to jest tylko reguła a od reguły zawsze są wyjątki
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 19:50   #3755
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
No i dlatego też właśnie ważna jest obserwacja wzrostu włosa zazwyczaj wychodzi tak, że pierwsze 2zabiegi robi się w tych krótszych odstępach a kolejne w dłuższych (czyli jak np.pachy sa 8-10 to pierwsze 2 zabiegi po8 a reszta po 10). No ale obserwacja przede wszystkim bo każdy jest inny, to jest tylko reguła a od reguły zawsze są wyjątki
to wyglada,jakby kazdy zabieg usupał częśc włosów,które nie zaczęły wzrastać i nie zostały usunięte w odpowiednim czasie,abuy po dłuższej przerwie wyrosnąć ?
tak to rozumiem,czy dobrze
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 21:20   #3756
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to wyglada,jakby kazdy zabieg usupał częśc włosów,które nie zaczęły wzrastać i nie zostały usunięte w odpowiednim czasie,abuy po dłuższej przerwie wyrosnąć ?
tak to rozumiem,czy dobrze
no cos takiego to jest tak ze laser usuwa prawie wszystkie wlosy bedace aktualnie w skorze we wszystkich fazach (dlatego jest okres praktycznie "bezwlosia" przez jakis czas po zabiegu), ale trwale usuwa jedynie te bedace w aktywnej fazie wzrostu
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 19:46   #3757
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny gdzie należy wykonać badanie hormonalne? O co dokładnie poprosić?
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 20:06   #3758
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie należy wykonać badanie hormonalne? O co dokładnie poprosić?
endokrynolog.prywatna wizyta,lub skierowanie od lekarza ogólnego.powieszo co chodzi,a on przepisze ci komplet badań.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 20:59   #3759
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie należy wykonać badanie hormonalne? O co dokładnie poprosić?
przede wszystkim TSH i FT4 poza tym niech Ci zrobi USG tarczycy
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 11:59   #3760
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
No i co moge powiedziec... Minelo 7 tygodni a ja prawie nie mam wcale wloskow na bikini. Jakby mi taki stan pozostal to bym chyba przeszczesliwa byla. Ale spoko, jeszcze nie mowie hop. Calkiem mozliwe, ze wszystkie zlosliwie odrosna, wiec czekam nadal.
Pod pachami tez niezle. Na bikini zostalo jakie 5% wlosow (nie liczac warg sromowych, ktore to zaczelam pozniej i efekt tam gorszy zdecydowanie), na pachach - moze 10-15%. Na razie czekam. Kolejny zabieg we wrzesniu/moze pazdzierniku.
Zycze powodzenia.
ja bylam niedawno na czwartym zabiegu i pani kosmetyczka mi powiedziala, ze czesto wystepuje lepsza reakcja na laser albo po parzystych, albo nieparzystych zabiegach. nie wiem jak mialas wczesniej, ale u mnie po 1. zabiegu bylo srednio (na pachach wrecz gorzej), po 2. duzo lepiej, natomiast po 3. - znow srednio. moze Ty tez reagujesz lepiej na parzyste?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 22:17   #3761
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja bylam niedawno na czwartym zabiegu i pani kosmetyczka mi powiedziala, ze czesto wystepuje lepsza reakcja na laser albo po parzystych, albo nieparzystych zabiegach. nie wiem jak mialas wczesniej, ale u mnie po 1. zabiegu bylo srednio (na pachach wrecz gorzej), po 2. duzo lepiej, natomiast po 3. - znow srednio. moze Ty tez reagujesz lepiej na parzyste?
Ja mialam po trzecim zabiegu na razie najdluzsza przerwe i tylko po nim zauwazylam maskaryczny porost. Na razie mija 8 tydzien od mojej ostatniej wizyty i nadal max 5%. Mam nadzieje, ze mnie te wlosy nie zaatakuja nagle Ale tez sie nie ludze, ze to juz stan ostateczny. Az w takie bajki nie wierze
Ale na nogach dla przykladu gdzie mialam 3 zabiegi efekt jest chyba skromny (calkiem mozliwe ze wlasnie tego czwartego zabiegu zabraklo i byloby jak z bikini). Pachy za czesto gole i w sumie nie wiem jak sie to rozwija. Ale bikini to normalnie przestalam golic
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 23:25   #3762
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a u mnie jak w zegareczku mija 10 tydzień od pierwszego zabiegu i od ok. tyg. włosy zaczęły mi odrastać (twarz).
poczekam jeszcze 2-3 tyg. i wybieram się na drugi zabieg.
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 14:55   #3763
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny polecicie mi jakiś sprawdzony gabinet w W-wie... Mnóstwo tego a ja jeszcze tak średnio się orientuję w temacie... Na co zwracać uwagę itp... Zastanawiam się na gabinetem "Laser dla Ciebie" na ul. Wspólnej - ale jedynie ze względu na przystępne ceny i zniżki dla studentów... nie wiem czy to dobry wyznacznik hehehe
Czekam na jakieś godne polecenia gabinety
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 16:18   #3764
melciia
Przyczajenie
 
Avatar melciia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

słuchajcie kochane, MAM PROBLEM! nie jestem pewna czy pisze pod dobrym wątkiem, ale założyłam to konto specjalnie by zadać to ważne pytanie...
ostatnio byłam na imprezie, nieźle popiłam i obciełam sobie troche (1cm od od normalnego konca włosów) włosów przy czole... najgorsze jest to, ze gole to maszynka bo nie wiem dokladnie co z tym zrobic, a nie nosze rozpuszczonych włosów tylko na okrągło latam z końskim kucykiem.. najgorsze jest to, ze to przyciąga wzrok, bo mam ciemny blond z natury, wiec jak troche odrosnie to od razu bierze mnie na płacz. nie jestem dorosłą kobieta, mam 15 lat. oczekuje na odpowiedz. to bardzo dla mnie wazne (;
melciia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 20:44   #3765
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez melciia Pokaż wiadomość
słuchajcie kochane, MAM PROBLEM! nie jestem pewna czy pisze pod dobrym wątkiem, ale założyłam to konto specjalnie by zadać to ważne pytanie...
ostatnio byłam na imprezie, nieźle popiłam i obciełam sobie troche (1cm od od normalnego konca włosów) włosów przy czole... najgorsze jest to, ze gole to maszynka bo nie wiem dokladnie co z tym zrobic, a nie nosze rozpuszczonych włosów tylko na okrągło latam z końskim kucykiem.. najgorsze jest to, ze to przyciąga wzrok, bo mam ciemny blond z natury, wiec jak troche odrosnie to od razu bierze mnie na płacz. nie jestem dorosłą kobieta, mam 15 lat. oczekuje na odpowiedz. to bardzo dla mnie wazne (;
to chyba nie tu-
zresztą ja nie rozumiem problemu
masz problem,bo obcięłaś sobie włosy?

no więc,zaczne od tego,że mając 15 lat nie powinnas pić alkoholu w takich ilościach,kiedy głupiejesz...
po drugie,musisz odczekac ,az odrośnie-nie ma innej możliwości.możesz przeczekac i zakrywac to opaską elastyczną,lub obciąg grzywkę do linii brwi.teraz sa takie modne

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-08-03 o 20:57
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 08:12   #3766
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

bidula... rzeczywiście źle trafiłaś... rady koleżanki są chyba najlepsze, trudno cokolwiek zrobić z takim problemem... trzeba czekać aż odrośnie...
swoją drogą nieładnie że tak się zrobiłaś w takim wieku lepiej przestań je golić jeżeli chcesz w miarę normalnie wyglądać w szkole, przez miesiąc trochę urosną..
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 09:41   #3767
olla1987
Raczkowanie
 
Avatar olla1987
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

melciia..

dobry pomysł, noś opaskę!

pomysł z grzywką też jest fajny! sama noszę więc polecam!

(ja coś podobnego zrobiłam w 4 klasie podstawówki, tyle że bez alkoholu i czekałam aż odrośnie...)
nie martw się tym!!! ludzie mają gorsze problemy, ogromne blizny na twarzy itp... i zyją...
a u Ciebie to kwestia paru miesięcy, max 0,5 roku i bedzie ok
__________________
Bo dwie połowy razem znaczą idealny stan!!!


olla1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 10:44   #3768
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez melciia Pokaż wiadomość
słuchajcie kochane, MAM PROBLEM! nie jestem pewna czy pisze pod dobrym wątkiem, ale założyłam to konto specjalnie by zadać to ważne pytanie...
ostatnio byłam na imprezie, nieźle popiłam i obciełam sobie troche (1cm od od normalnego konca włosów) włosów przy czole... najgorsze jest to, ze gole to maszynka bo nie wiem dokladnie co z tym zrobic, a nie nosze rozpuszczonych włosów tylko na okrągło latam z końskim kucykiem.. najgorsze jest to, ze to przyciąga wzrok, bo mam ciemny blond z natury, wiec jak troche odrosnie to od razu bierze mnie na płacz. nie jestem dorosłą kobieta, mam 15 lat. oczekuje na odpowiedz. to bardzo dla mnie wazne (;
Nie gol tego i uzbroj sie w cierpliwosc Ja majac 10 lat bylam lysa na obszarze 5 cm z przodu po operacji. Nosilam albo czapki, a poznej opaske non stop, az odrosly mi na tyle zeby zrobic z tego grzywke. Takze glowa do gory i musisz to przecierpiec
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 14:15   #3769
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
dziewczyny polecicie mi jakiś sprawdzony gabinet w W-wie... Mnóstwo tego a ja jeszcze tak średnio się orientuję w temacie... Na co zwracać uwagę itp... Zastanawiam się na gabinetem "Laser dla Ciebie" na ul. Wspólnej - ale jedynie ze względu na przystępne ceny i zniżki dla studentów... nie wiem czy to dobry wyznacznik hehehe
Czekam na jakieś godne polecenia gabinety

Ja robiłam sobie łydki w "Studio Laser" na Gocławiu,to dopiero pierwszy raz i zabieg był niedawno bo 18 lipca więc może nie powinnam polecać i wypowiadać się o efektach Naczytałam się wielu opini o salonach,w końcu wytypowałam dwa i wybrałam ten do którego miałam lepszy dojazdJak narazie jestem zadowolona, kosmetyczka już na początku powiedziała mi tyle że właściwie nie miałam o co pytać. Sam zabieg nie należał do przyjemnych,ale miałam w trakcie przykładane zimne okłady więc jakoś poszło, trwał 1,5 godz. Po wszystkim miałam skórę trochę zaczerwienioną,w niektórych miejscach strupki, kazała mi smarować przez parę dni panthenolem dwa razy dziennie(smarowałam chyba dwa dni bo później zapomniałam,a zaczerwienienie i podrażnienie szybko zeszły). Teraz włoski odrastają mi bardzo wolno, i właściwie większość przy mojej delikatnej pomocy bez problemu wychodzi. Dodam,że mam bardzo jasną karnację taka"córka młynarza" ze mnie
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 17:52   #3770
melciia
Przyczajenie
 
Avatar melciia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

kochane, dziekuje za rady.. tylko ze grzywki na prosto nie moge sobie zrobic bo wyglądam w niej jak jakiś grzyb ogólnie to nie wiem, jak nosić te "opaski" bo to jest tak z samego przodu, a na czole opaski raczej sie nie nosi... ogólnie to upiłam się, bo były moje urodziny, niestety za dużo co to włosów, to jeszcze nosze caly czas kucyka, raz na miesiac mam rozpuszczone włosy chyba.. ogólnie myślę, nad noszeniem grzywki na bok... niedlugo ide do fryzjerki, pofarbuje włosy i pocieniuje grzywke tak, by ładnie ją nosić z związanymy włosami.. co o tym myslicie? przepraszam za nieumiejętne dopasowanie wątków, ale byłam w desperacji ^^
melciia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 18:44   #3771
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

w końcu zgoliłam maszynką te włosy co odrosły.bałam się,że będzie tego duzo,ale jestem mile zaskoczona.
w pachwinach pozostało mi 30 % co daje kilka włosów,a na wzgórku jakies 50 %.to dobry wynik po 2 zabiegach.
na jesień wybiore się na 3 zabieg,ale zawsze jest coś pilniejszego
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 19:02   #3772
lena8383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: depilacja laserowa- gdzie w Bielsku?

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
podnosze
hej ja usuwałam włoski w bielsku w gabinecie Pani dr Anety Ptak aparatem emax. polecam
lena8383 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:09   #3773
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Ja robiłam sobie łydki w "Studio Laser" na Gocławiu,to dopiero pierwszy raz i zabieg był niedawno bo 18 lipca więc może nie powinnam polecać i wypowiadać się o efektach Naczytałam się wielu opini o salonach,w końcu wytypowałam dwa i wybrałam ten do którego miałam lepszy dojazdJak narazie jestem zadowolona, kosmetyczka już na początku powiedziała mi tyle że właściwie nie miałam o co pytać. Sam zabieg nie należał do przyjemnych,ale miałam w trakcie przykładane zimne okłady więc jakoś poszło, trwał 1,5 godz. Po wszystkim miałam skórę trochę zaczerwienioną,w niektórych miejscach strupki, kazała mi smarować przez parę dni panthenolem dwa razy dziennie(smarowałam chyba dwa dni bo później zapomniałam,a zaczerwienienie i podrażnienie szybko zeszły). Teraz włoski odrastają mi bardzo wolno, i właściwie większość przy mojej delikatnej pomocy bez problemu wychodzi. Dodam,że mam bardzo jasną karnację taka"córka młynarza" ze mnie
Hej,
no ja właśnie też kieruję się trochę lokalizacją - jestem z Piaseczna i na Gocław to ho ho i jeszcze dłużej by mi się zeszło dojechać. Ale jeżeli polecasz to wezmę pod uwagę. trochę drogi ten gabinet... ten "laser dla ciebie" przy rabacie studenckim bikini 280 zł pachy 200 (bodajże) więc cenowo atrakcyjny. tylko pyt dlaczego??? jakiś czas temu mieli kupony po 99 zł za jeden zabieg można było wykupić dowolną ilość. Dobrze byłoby gdyby ktoś się wypowiedział, kto korzystał z ich zabiegów. okropnie jestem "nakręcona" na laser tylko nie wiem gdzie go zrobić.... kobiety to jednak mają całe życie pod górkę... sam wybór gabinetu ile czasu i rozmyślań.... ehhh

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

PS. Soleil1985 a ten drugi gabinet, który brałaś pod uwagę jak się nazywa????
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 11:37   #3774
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ten drugi to NY Laser Center- ale jest droższy, Studio Laser ma chyba też swój salon na Al.Jerozolimskich. To prawda,że ciężko się zdecydować,tymbardziej,że jest dużo sprzecznych informacji w internecie, każdy pisze praktycznie co innego. Po wgłębieniu się w temat i zapoznaniu się z rodzajami laserów miałam taki mętlik w głowie,że hoho Sprawy nie ułatwia fakt,że to spory wydatek i chyba nikt niechce wydać kasy na marne. Mam nadzieję,że uda Ci się znaleźć dobry salon i będziesz zadowolona z rezultatów
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 12:18   #3775
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Ten drugi to NY Laser Center- ale jest droższy, Studio Laser ma chyba też swój salon na Al.Jerozolimskich. To prawda,że ciężko się zdecydować,tymbardziej,że jest dużo sprzecznych informacji w internecie, każdy pisze praktycznie co innego. Po wgłębieniu się w temat i zapoznaniu się z rodzajami laserów miałam taki mętlik w głowie,że hoho Sprawy nie ułatwia fakt,że to spory wydatek i chyba nikt niechce wydać kasy na marne. Mam nadzieję,że uda Ci się znaleźć dobry salon i będziesz zadowolona z rezultatów
a właśnie na Alejach znalazłam II gabinet... więc ok. czytałam że ten salon studio laser ma bardzo dobre opinie... kurczę zdecydowana jestem na 100 % tylko teraz kwestia wyboru odpowiedniego gabinetu. NIe ukrywam że kusi mnie ten laser dla ciebie - bo ceny są atrakcyjne... ehh co za życie... już zaczynam mieś "kwadratową" głowę ale postaram się wybrać między tymi dwoma.
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 13:23   #3776
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej dziewczyny, epilację robiłam jakieś 2-3 lata temu (chyba się tutaj wypowiadałam wtedy) laserem diodowym lightsheer firmy Coherent. Zabieg wykonałam 3 razy

opowiem wam o efektach widocznych po upływie tego czasu. Robiłam pachy i bikini głębokie - zostawiłam cienki pasek. Ogólnie normalnie się golę i depiluję bo odrastają jakieś tam włoski a ja lubię idealną gładkość. Na wakacje wydepilowałam sobie zwykłym depilatorem bikini na łyso, żeby przypadkiem nic się przez strój odznaczało i widzę teraz czarno na białym różnicę. Włoski z paska odrastają gęsto i widać wyraźnie że ten pasek jest, reszta włosków odrasta mocno przesiana i nie są takie czarne i grube - takie niedobitki, niewidoczne z daleka

także uważam, że warto i chętnie zrobię jeszcze czwarty zabieg i najchętniej jeszcze nogi dla mnie największym problemem jest to, że nie wolno się opalać przez czas wykonywania zbiegów, przed i po

osobiście więc polecam zabieg i ten konkretny laser
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 14:50   #3777
olla1987
Raczkowanie
 
Avatar olla1987
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

melciia

dobry pomysł!!! głowa do góry, będzie dobrze
__________________
Bo dwie połowy razem znaczą idealny stan!!!


olla1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 15:01   #3778
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, epilację robiłam jakieś 2-3 lata temu (chyba się tutaj wypowiadałam wtedy) laserem diodowym lightsheer firmy Coherent. Zabieg wykonałam 3 razy

opowiem wam o efektach widocznych po upływie tego czasu. Robiłam pachy i bikini głębokie - zostawiłam cienki pasek. Ogólnie normalnie się golę i depiluję bo odrastają jakieś tam włoski a ja lubię idealną gładkość. Na wakacje wydepilowałam sobie zwykłym depilatorem bikini na łyso, żeby przypadkiem nic się przez strój odznaczało i widzę teraz czarno na białym różnicę. Włoski z paska odrastają gęsto i widać wyraźnie że ten pasek jest, reszta włosków odrasta mocno przesiana i nie są takie czarne i grube - takie niedobitki, niewidoczne z daleka

także uważam, że warto i chętnie zrobię jeszcze czwarty zabieg i najchętniej jeszcze nogi dla mnie największym problemem jest to, że nie wolno się opalać przez czas wykonywania zbiegów, przed i po

osobiście więc polecam zabieg i ten konkretny laser

a w jakich odstępach wykonywałaś zabiegi ?


mam pytanie do wszystkich - czy gdy cebulka włosa jest jasna, biała a sam włos czarny to znajduje się on już w fazie telogenu ? włos u bruneta bedący w fazie wzrostu ma zawsze czarną cebulkę ?

bo po ostatnim zabiegu zostało mi kilka włosków których chyba po prostu nie trafił laser - wyrwałem kilka na próbę i niektóre miały białą cebulkę - robię 12 tyg. odstępy między zabiegami i do następnego zostało mi 7 tygodni - może wyrwać te co mi zostały - przez ten czas urosną nowe podatne na laser ?

edit: ciekawostka - korzystając z urlopu trochę poczytałem po zagranicznych forach które są o wiele bardziej bogate w doświadczenia z laserową depilacją - w skrócie - tam w ogóle zalecaną minimalną przerwą między zabiegami jest 8 tygodni i dotyczy to tylko twarzy a odgórnie zalecaną na resztę jest te 12 tygodni właśnie - sami sobie poczytajcie chociażby tu:

http://www.hairtell.com/forum/ubbthr...r_removal.html [nie znającym angielskiego polecam google tłumacz]

Edytowane przez chyży
Czas edycji: 2011-08-05 o 15:20
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 19:35   #3779
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam po małej przerwie
Po 2 zabiegach LS duet na pachy zrobiłam trzeci laserem aleksandrytowym Arion. Zdziwiła mnie jedna rzecz. Po LS miałam lekko zaczerwienioną skórę przez 1 dzień a włoski powoli się wysuwały w ciągu tygodnia. Miałam robione dość niską mocą bo 8,5 i 9,5 .
Natomiast przy Arionie cebulki aż strzelały. Miałam ustawioną najwyższą moc (wcześniej miałam próbę). Trochę bolało ale do przejścia, według mnie i tak mniej niż depilatorem (raz próbowałam ). Po przyjściu do domu zauważyłam włoski, które wręcz wyskoczyły ze skóry. Złapałam je a one wyszły. Byłam ogolona na gładko a większość włosków po zabiegu się wysunęła. To dobrze czy źle?
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 00:36   #3780
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość

mam pytanie do wszystkich - czy gdy cebulka włosa jest jasna, biała a sam włos czarny to znajduje się on już w fazie telogenu ? włos u bruneta bedący w fazie wzrostu ma zawsze czarną cebulkę ?

bo po ostatnim zabiegu zostało mi kilka włosków których chyba po prostu nie trafił laser - wyrwałem kilka na próbę i niektóre miały białą cebulkę - robię 12 tyg. odstępy między zabiegami i do następnego zostało mi 7 tygodni - może wyrwać te co mi zostały - przez ten czas urosną nowe podatne na laser ?
ja zauważyłam to samo..
czasem "pomagam" włosom pęsetą i natknęłam się na nie usunięte włosy z białą cebulką- pytanie czy jest szansa żeby je w ogóle usunąć?
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.