Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-31, 23:00   #961
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

zeszłaś z tak ciemnego brązu z samym sprayem?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 23:26   #962
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 17:11
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 20:56   #963
Sheil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Jak często psikacie odrosty?
__________________
Angielski A1-A2-B1-B2-C1-C2
Niemiecki A1-A2-B1-B2-C1-C2

Sheil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 18:59   #964
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

własnie zamówiłam sobie 2 butelki na allegro używałam już kiedys podobnego spreju z palette (parę lat temu) i chociaż włosy były leciutko rudawe, to bardzo podobał mi się efekt. Znów chcę spróbować, ale tym razem nie mam naturalnych włosów, tylko farbowane na brąz farbą garniera color&shine (28 myc) i trochę się boję jaki wyjdzie efekt. Włosy farbowałam kilka dni temu, ale to był niewypał, bo wyszły dużo ciemniejsze niz się spodziewałam.

I teraz mam dylemat - zaczekać aż farba sama się z czasem zmyje i dopiero rozjaśniać czy próbować psikać ciemne? Boję się trochę, że mogą mi wyjśc dziwne kolory na głowie, ale z drugiej strony to nie jest normalna stała farba, tylko taka na 28 myć, no i źle się czuję w takim ciemnym kolorze....

Czy któraś wizażanka próbowała testować ten wynalazek na ciemnych włosach farbowanych tego typu farbą (28 myć)? I jak wyglądaly efekty? Dodam jeszcze, że mój naturalny kolor to ciemny blond
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 15:51   #965
aryjczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

witam wszystkich
na początku postu chciałbym przeprosić za 'odkop'.
zacznę od tego że jak wskazuje mój nick mam (a przynajmniej miałem) blond włosy i niebieskie oczy. niestety włosy mi ściemniały (dość dawno temu). ostatnio stwierdziłem że chciałbym zobaczyć jak będą wyglądać po przefarbowaniu lecz znalazłem temat o sprayu rozjaśniającym. i tu kieruje do Was pytanie:
czy jest jakiś spray rozjaśniający dla mężczyzn ? jeśli tak to prosiłbym o nazwę oraz szczerą opinię. z góry dziękuję
aryjczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 10:34   #966
frioniel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Nie ma specjalnych sprayów rozjaśniających dla mężczyzn, przynajmniej ja takiego nie znalazłem. Wątpię, aby włosy męskie i damskie różniły się pod względem budowy, dlatego śmiało możesz zastosować wspomniany w temacie Joanna Reflex Blond (tak jak ja to uczyniłem ).
frioniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 14:02   #967
paputeeek
Raczkowanie
 
Avatar paputeeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 117
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

bardzo polecam ten rozjasniacz. ;d dawalam wczesniej zdjecie moich wlosow, ktore po uzyciu (dosyc duzo musialam go zuzyc) tego rozjasniacza nabraly pieknego zlotego koloru, miejscami słomkowego, spotegowanego przez slonce ;d na lato byly piekne.

no wlasnie, byly. nie mowie, ze teraz nie sa, bo tez sa ladne ;d ale sa ciemniejsze i ten miodowy blond sie robi taki juz ciemniejszy, a nie chcialabym tego koloru stracic. zuzylam juz z 4 butelki ogolnie chyba, i nie wiem, czy psiknac tym rozjasniaczem duzo na cale wlosy? nie poniszcza mi sie? znaczy jakos szczegolnie nie widze zeby byly zniszczone, zawsze mialam silne wlosy, ale wole sie zapytac o zdanie. o kolor sie nie boje tylko o kondycje wlosow. sa zdrowe.

ps. uzywam pantene intenstywna regeneracja szampon+ odzywka i uzywam jedwabiu BIOSILK.

dalabym zdjecia z wakacji jakie mialam sliczne wloski ale musze je najpierw znalezc i potem dla porownania dodam z teraz.

licze na dobre rady ,,jak ozywic kolor" ;D
paputeeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 18:10   #968
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez paputeeek Pokaż wiadomość
bardzo polecam ten rozjasniacz. ;d dawalam wczesniej zdjecie moich wlosow, ktore po uzyciu (dosyc duzo musialam go zuzyc) tego rozjasniacza nabraly pieknego zlotego koloru, miejscami słomkowego, spotegowanego przez slonce ;d na lato byly piekne.

no wlasnie, byly. nie mowie, ze teraz nie sa, bo tez sa ladne ;d ale sa ciemniejsze i ten miodowy blond sie robi taki juz ciemniejszy, a nie chcialabym tego koloru stracic. zuzylam juz z 4 butelki ogolnie chyba, i nie wiem, czy psiknac tym rozjasniaczem duzo na cale wlosy? nie poniszcza mi sie? znaczy jakos szczegolnie nie widze zeby byly zniszczone, zawsze mialam silne wlosy, ale wole sie zapytac o zdanie. o kolor sie nie boje tylko o kondycje wlosow. sa zdrowe.

ps. uzywam pantene intenstywna regeneracja szampon+ odzywka i uzywam jedwabiu BIOSILK.

dalabym zdjecia z wakacji jakie mialam sliczne wloski ale musze je najpierw znalezc i potem dla porownania dodam z teraz.

licze na dobre rady ,,jak ozywic kolor" ;D
Jeżeli chcesz ożywić kolor, trochę rozjaśnić to myślę, że dobrym pomysłem jest stosowanie szamponu rumiankowego i odżywki do blond wlosów, która nada zlotych refleksów. Ja też mam mocne i zdrowe włosy, ale ten spray mi strasznie porozdwajal końcówki, musialam sporo ściąć, ale fryzjer i tak powiedział, że są bardzo zdrowe, co mnie zaskoczyło, ale ja nie bede ryzykowac tylko na odrosty bede psikac
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 20:53   #969
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Gdzie oprócz allegro można go kupić???

W Rossmannie nie ma w marketach dopiero rozpoczęłam poszukiwania...
a w Naturze lub "w osiedlowych" drogeriach?
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 07:47   #970
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez ms.Julcia Pokaż wiadomość
Gdzie oprócz allegro można go kupić???

W Rossmannie nie ma w marketach dopiero rozpoczęłam poszukiwania...
a w Naturze lub "w osiedlowych" drogeriach?
W małych osiedlowych drogeriach znajdziesz. W Naturze nie widziałam nigdzie.
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 10:43   #971
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

.
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...

Edytowane przez ms.Julcia
Czas edycji: 2010-11-13 o 10:06
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-07, 14:43   #972
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

hej dziewczyny mam czarne włsoy od roku i juz poprostu nie moge na nie patrzec probowalam tam jakies domowe sposoby wiece niby mycie szamponem przeciwłupieżowym i rozjasniacz w spray'u no ale nic to nie dalo. Mam farbowane włosy joanna czarny bez odrosty farbuje na jasniejszy ale wlosy nadal sa czarne zastanawiam sie nad dekoloryzacja ale boje sie zniszczyc włosy bo wiecie susze prostuje itp. No i w sumie nie mam kasy no ale jakos bym sie poswiecila;p Wiec bylam u fryzjera sie zapytac czy zrobi mi dekoloryzacje powiedzila ze nie ma takich produktow bo elgon jest drogi i nie sprowadzaja ze mozna go zamowic i samemu zrobic... jakos mi sie nie wydaje i co włosy mi sie nie zniszcza mam zrobic sama w domu? ktoras z was probowala?
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 09:00   #973
frioniel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Próbowałaś jakimś silniejszym rozjaśniaczem np. Joanna Intensiv Blond 4-5 tonów (ok. 11zł)? Powinien chwycić, ale też zniszczy włosy, więc coś za coś.

Innym dziewczynom z czarnymi włosami pomogło wg opinii na stronie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ozjasniacz.htm

Edytowane przez frioniel
Czas edycji: 2010-12-08 o 09:02
frioniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:47   #974
plustek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Zakupiłam- do odrostów.
Jaki będzie efekt postaram się zrobić zdjęcia za jakiś czas, na razie po 2 użyciach nic nie widać.

Jak ktoś szuka to w Krakowie na placu targowym Tomex - 6.6 zł, więc grosze, dlaczego by nie spróbować..

Ktoś już w tym wątku ostatnio pytał, ale nie widziałam odpowiedzi - jak często pryskacie odrosty?
plustek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 16:30   #975
angelka1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ja tak troche z innej beczki ;p
Muszę się poradzić przed farbowaniem, mam niebieskie oczy, naturalnie ciemnobrązowe włosy i brzoskiwniową cerę, a podobają mi się włosy o kolorze w typie bardzo ciemny rudy, można powiedzieć, że miedziany ; coś w tym stylu. Myślicie, że taki kolor pasowałby mi do mojego typu urody ?
angelka1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 16:58   #976
BigDreams
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Hej ,mam naturalne niefarbowane włosy ciemny blond z refleksami od Słońca (jeszcze z lata) .Chcialam uzyc tego rozjasniacza gdzie niegdzie na pojedynczych pasmach ,żeby rozjasnic trochę włosy. Czy będzie się odznaczało? I bardzo się boje ,że wyjdzie rudy odcien,bo duzo osob pisze ,że miały z tym takie doswiadczenia z tego co czytam ...
BigDreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 00:56   #977
frioniel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Czy będzie się odznaczało?
Jeżeli nie przesadzisz to nie będzie. Myślę, że max 2-3 aplikacje rozjaśniacza wystarczą.

Cytat:
I bardzo się boje ,że wyjdzie rudy odcien,bo duzo osob pisze ,że miały z tym takie doswiadczenia z tego co czytam ...
U mnie faktycznie wyszły rude, ale mój naturalny kolor to b. ciemny brąz. Podejrzewam, że przy ciemnym blondzie nie będzie tak źle
frioniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 19:57   #978
misiae5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez angelka1111 Pokaż wiadomość
Ja tak troche z innej beczki ;p
Muszę się poradzić przed farbowaniem, mam niebieskie oczy, naturalnie ciemnobrązowe włosy i brzoskiwniową cerę, a podobają mi się włosy o kolorze w typie bardzo ciemny rudy, można powiedzieć, że miedziany ; coś w tym stylu. Myślicie, że taki kolor pasowałby mi do mojego typu urody ?
Zależy jak bardzo masz brzoskwiniową cerę bo jeśli bardzo to odradzam będziesz wyglądała starzej niestety rudości to bardziej do tych bledszych pasują tak mi się zdaje
misiae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 10:55   #979
leja2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 88
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez BigDreams Pokaż wiadomość
Hej ,mam naturalne niefarbowane włosy ciemny blond z refleksami od Słońca (jeszcze z lata) .Chcialam uzyc tego rozjasniacza gdzie niegdzie na pojedynczych pasmach ,żeby rozjasnic trochę włosy. Czy będzie się odznaczało? I bardzo się boje ,że wyjdzie rudy odcien,bo duzo osob pisze ,że miały z tym takie doswiadczenia z tego co czytam ...
Ja mam taki ciemny blond naturalny. Psikam od lipca na początku nic nie widać, potem masz jakiś czas rude - trochę to trwa, ale da się przeżyć (najważniejsze, to żeby nie przestać psikać w tym momencie!), a potem wychodzi ładny blondzik dodatkowo, żeby trochę "odżółcić" włosy myję je szamponem Joanny taki fioletowo - niebieski - właśnie do blondu, żeby nie mieć żółtych i jestem baaaardzo zadowolona. I myłam/psikałam włosy co drugi dzień dopóki nie zrobił mi się ładny blond, teraz psikam trochę rzadziej najważniejsza tu jest konsekwencja i regularne stosowanie, no i żeby nie przestraszyć się rudości i nie przestać psikać
leja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 11:50   #980
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ja postanowiłam psikać same odrosty, niestety po ok.5 aplikacjach w odstepach 3-4 dni zmiany koloru nie zauważyłamZastanawiam się co bardziej zniszczy włosy: farba położona na odrost czy ten rozjaśniacz. Jak już kiedyś tu pisałam po psikaniu na całe włosy tym sprayem, które były wczesniej farbowane na jasny brąz zauważyłam znaczne pogorszenie ich stanu, zrobiły się sianowate.
Teraz po prostu chcę przedłuzyc moment pójścia do fryzjera z odrostem, jednak potrzeba chyba więcej aplikacji
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 20:54   #981
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
Ja postanowiłam psikać same odrosty, niestety po ok.5 aplikacjach w odstepach 3-4 dni zmiany koloru nie zauważyłamZastanawiam się co bardziej zniszczy włosy: farba położona na odrost czy ten rozjaśniacz. Jak już kiedyś tu pisałam po psikaniu na całe włosy tym sprayem, które były wczesniej farbowane na jasny brąz zauważyłam znaczne pogorszenie ich stanu, zrobiły się sianowate.
Teraz po prostu chcę przedłuzyc moment pójścia do fryzjera z odrostem, jednak potrzeba chyba więcej aplikacji
Lunawera, na opakowaniu jest napisane żeby nie stosować na farbowane

A po psiukaniu co z nimi robisz?
Ja susze i trzymam na włosach kilka godzin... dopiero potem myję.
Czasami zostawiam na noc i rano znowu psikam i suszę...
Suszenie przyspiesza efekt
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:32   #982
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Tak wiem, wiem, że nie zaleca się na farbowane włosy tego cuda, ale ja byłąm wtedy zdesperowana ciemnym kolorem i ładnie mi nawet wtedy rozjasniło wlosy, ale niestety kosztem ich kondycji.

Kurcze a co do stosowania, to ja może coś źle robię, ale nie doczytałam nigdzie jak właściwie i na jaki czas po psiknięciu na włosy to zostawić na nich. Ja robię tak, że najpierw myje włosy i psikam na mokre i je suszę i tak zostawiam aż do następnego mycia, czyli co drugi dzień.

Rozumiem jednak, że większość psika na suche włosy i je suszy a potem myje tak ? Kurcze więc może wasze sposoby lepsze
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:35   #983
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Na suchych włosach efekt jest 'szybszy'

Psiukaj na suche i potem susz
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 16:37   #984
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez Kasieńka_666 Pokaż wiadomość
Na suchych włosach efekt jest 'szybszy'

Psiukaj na suche i potem susz

Dzięki spróbuję teraz tego sposobu
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 00:46   #985
sapcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Efekt jest jeszcze lepszy, jeżeli po psikaniu wyjdzie się na słońce je wysuszyć, chociaż teraz w zimie raczej o to ciężko
sapcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:38   #986
Katja0
Przyczajenie
 
Avatar Katja0
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

zamieszczam zdjecia po ok 6 uzyciach, zużyłam ok 1/3 butelki, nie mam jak zamiescic swojego aktualnego zdjecia, bo nie uzywam od listopada, ale mam identyczne jak zamieszczam(Małgosia Socha) plus te lekkie odrosty bo moj naturalny to mysi braz/blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mimi.jpg (66,0 KB, 571 załadowań)
Katja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 20:38   #987
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

witajcie dziewczyny, trafiłam na wątek i po przeczytaniu odrazu na allegro zakupiłam. U mnie problem odrostów. co 1,5 miesiąca musiałabym wywalać 130 złoty na farbowanie u fryzjera a w obecnej chwili mnie na to nie stać:-( mam nadzieję że ten spray mi pomoże
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 09:52   #988
izku22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 196
Dot.: Re: spray rozjaśniający??

a mozna stosowac ten sprey na brazowe pasemka w celu ich rozjasnienia
izku22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 17:41   #989
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Co u taka cisza? Może ktoś zda relację z używania spray'u?
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 18:25   #990
IamDead
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

doda ktoś jeszcze fotki po użyciu tego rozjaśniacza? i jeszcze jedno pytanie: mam włosy ciemny brąz myślicie że ten spray dałby rade je choć trochę rozjaśnić?
IamDead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-22 12:51:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.