makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 06:49   #1591
basiulka_k_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziękuję pięknie za odpowiedź maxipazurek
p.s. dopytam napewno bo jeśli miałoby to sztucznie wyglądać to rzeczywiście nie będe zaintersowana bo bardziej jestem za naturalnością!
Pozdrawiam
basiulka_k_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 15:36   #1592
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez maxipazurek Pokaż wiadomość
Coś mi się zdaje, że to przerysowanie to nic innego jak przedłużenie kreski poza linię rzęs i jeśli tak to zdecydowanie odradzam
bosh, nawet nie wiedziałam, że tak się robi
i to zdaje się miała być dolna kreska... poza linię rzęs.. ciekawa jestem, jak to wygląda...
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:48   #1593
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez ukee Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny,

Jestem tu nowa i z zapartym tchem czytam Wasze komentarze... Zdecydowalam sie na wykonanie makijazu permanentnego brwi. Szukam dobrego salonu w Katowicach. Czy mozecie mi kogos polecic?

Z gory bardzo dziekuje za pomoc!
Jadwiga Macherzyńska i Centrum DER-MED!
Nawet na tym portalu się wypowiada https://wizaz.pl/Makijaz/ABC-makijazu/Makijaz-trwaly
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:24   #1594
maxipazurek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
bosh, nawet nie wiedziałam, że tak się robi
i to zdaje się miała być dolna kreska... poza linię rzęs.. ciekawa jestem, jak to wygląda...

Widziałam takie permanentne "cacko" gdzie kreska górna i kreska dolna wychodziły poza linię rzęs, żeby było ciekawiej to w dodatku były ze sobą połączone, a do tego wszystkiego to ta dolna była ciągnięta aż od wewnętrznego kącika... powiem tylko, że masakra to mało powiedziane
oko było tak dokładnie zamknięte, że sejf przy nim to pikuś
maxipazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 16:34   #1595
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez maxipazurek Pokaż wiadomość
Widziałam takie permanentne "cacko" gdzie kreska górna i kreska dolna wychodziły poza linię rzęs, żeby było ciekawiej to w dodatku były ze sobą połączone, a do tego wszystkiego to ta dolna była ciągnięta aż od wewnętrznego kącika... powiem tylko, że masakra to mało powiedziane
oko było tak dokładnie zamknięte, że sejf przy nim to pikuś
przyznam że jestem w szoku
pewnie z takich makijaży bierze się potem opinia, że permanentne kreski zamykają oko....
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 10:53   #1596
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny mam do was pytanie kiedy mozna isc najwczejsniej na korekte brwi??
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 13:44   #1597
nikoretka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

.

Edytowane przez nikoretka
Czas edycji: 2010-04-14 o 13:45
nikoretka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 17:47   #1598
perliczka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Agnieszka100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie kiedy mozna isc najwczejsniej na korekte brwi??
Jak wygoją się oczywiście wpierw ..ale 2 tygodnie myslę,że to dobry czas. Ja też się szykuję na korektę-bo mam małą lipę....:/
perliczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 18:28   #1599
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

aha a mniej wiecej ile sie takie brwi goja??
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 18:40   #1600
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez perliczka84 Pokaż wiadomość
Ja też się szykuję na korektę-bo mam małą lipę....:/
chyba jakby było ok, to też byś miała korektę
to jest też po to, aby "utrwalić" pigment w skórze



mam nadzieję, że już wszystko będzie ok
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:39   #1601
perliczka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Agnieszka100 Pokaż wiadomość
aha a mniej wiecej ile sie takie brwi goja??
No wygojenie nastepuje po odpadnieciu strupkow,ale nalezy poczekac pozniej jeszcze troche,zeby skora odpoczela.
perliczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 18:17   #1602
agat_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny!!
a słyszałyście cos o makijażu permanentnym brwi metodą piórkową?
agat_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 21:01   #1603
maxipazurek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez agat_ka Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!
a słyszałyście cos o makijażu permanentnym brwi metodą piórkową?
...a co chciałabyś o niej wiedzieć?
maxipazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 08:02   #1604
agat_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ile sie utrzymuje.
Cyz jest lepsza od innych metod
agat_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 06:38   #1605
maxipazurek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: makijaż permanentny brwi

Czy jest lepsza? Powiedziałabym raczej, że jest inna Na pewno wygląda bardzo naturalnie. Co do trwałości to wprawdzie mówi się, że makijaż permanentny utrzymuje się od 3-5 lat, ale w przypadku osób młodych, czy bardzo aktywnych to ja bym nie liczyła na te 5 lat. Myślę, że 3 lata to max, ale jak weźmiesz pod uwagę, że przez ten czas nie biegasz na hennę albo nie miziasz się codziennie ołówkiem to i tak można sobie powiedzieć, że to kawał czasu Dużo zależy od dyscypliny w pierwszych 3 tygodniach.
maxipazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 09:38   #1606
kutkamon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam,

czy moge prosić was o radę co należało by zrobić z moimi brwiami.

Edytowane przez kutkamon
Czas edycji: 2010-04-23 o 20:59
kutkamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 19:52   #1607
maxipazurek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: makijaż permanentny brwi

Mam wrażenie, że masz ubytki w brwiach od góry. Nie wolno depilować włosków w górnej linii brwi. Te krostki to prawdopodobnie dlatego, że nieprawidłowo usuwasz włoski, Ty je prawdopodobnie urywasz, a nie wyrywasz. Myślę, że mogłabyś je po prostu uzupełnić metodą piórkową, czyli "wrysować" brakujące włoski.
maxipazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 21:43   #1608
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Makijaż pernamentny?

hmm widze ze kobetki szukaja wartego polecenia gabinetu wiec polecam z czystym sumieniem Keramed we Wroclawiu
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-29, 16:58   #1609
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witajcie,mialam robiony rok temu makijaz per. brwi . Swoje brwi mam cienkie i krotkie i w sumie kosmetyczka tylko mi je poprawila a chcialabym zeby bylo ciupkę dłuższe a przede wszystkim grubsze bo np na zdjeciach moja twarz wyglada kiepsko wlasnie przez te brwi bo sa za cienkie.
czy makijazem mozna pogrubic brwi czy lepiej tego nie robic?
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 12:39   #1610
czarnakredka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8
GG do czarnakredka
makijaż permanentny ust

Jestem tydzień po zrobieniu makijażu permanentnego ust . (kontur z wypełnieniem). Kontur jest niewyrazny , a strona która była lekko powiększona , wyglada tak jakbym wyjechała szminką poza obrys ust . Mam pytanie , czy drugi zabieg zniweluje to wrazenie ,,wyjechanego ,, makijażu i czy kontur gdzie kończą sie usta bedzie bardziej widoczny ?
czarnakredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 10:01   #1611
maxipazurek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
witajcie,mialam robiony rok temu makijaz per. brwi . Swoje brwi mam cienkie i krotkie i w sumie kosmetyczka tylko mi je poprawila a chcialabym zeby bylo ciupkę dłuższe a przede wszystkim grubsze bo np na zdjeciach moja twarz wyglada kiepsko wlasnie przez te brwi bo sa za cienkie.
czy makijazem mozna pogrubic brwi czy lepiej tego nie robic?
To zależy jaką metodą...jeśli piórkową to zawsze można pogrubić, czy przedłużyć, jeśli tradycyjną to trzeba uważać, bo może się okazać, że efekt końcowy będzie mocno przerysowany.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnakredka Pokaż wiadomość
Jestem tydzień po zrobieniu makijażu permanentnego ust . (kontur z wypełnieniem). Kontur jest niewyrazny , a strona która była lekko powiększona , wyglada tak jakbym wyjechała szminką poza obrys ust . Mam pytanie , czy drugi zabieg zniweluje to wrazenie ,,wyjechanego ,, makijażu i czy kontur gdzie kończą sie usta bedzie bardziej widoczny ?
Kontur właśnie po to jest robiony z rozcieniowaniem żeby się sztucznie nie odcinał, natomiast jeżeli faktycznie masz dużo "wyjechane" ponad Twój własny kontur to obawiam się, że trudno to będzie wypełnić. Ale bez zdjęcia to są tylko obawy i być może bez pokrycia
maxipazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 11:32   #1612
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maxipazurek Pokaż wiadomość
To zależy jaką metodą...jeśli piórkową to zawsze można pogrubić, czy przedłużyć, jeśli tradycyjną to trzeba uważać, bo może się okazać, że efekt końcowy będzie mocno przerysowany.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------



Kontur właśnie po to jest robiony z rozcieniowaniem żeby się sztucznie nie odcinał, natomiast jeżeli faktycznie masz dużo "wyjechane" ponad Twój własny kontur to obawiam się, że trudno to będzie wypełnić. Ale bez zdjęcia to są tylko obawy i być może bez pokrycia
wlasnie boje sie takiego przerysowanego efektu. nie chce te wygladac tak sztucznie, a moje brwi naprawde sa cienkie i kiepskie- chociaz juz robilam makijaz per.
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:20   #1613
maxipazurek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ostatnio robiłam metodą piórkową brwi, które były robione rok temu metodą tradycyjną. Są odrobinkę poszerzone, mam nadzieję, że klientka da się namówić przy korekcie żeby jeszcze troszkę je poszerzyć, zwłaszcza przy nasadzie
maxipazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-01, 21:36   #1614
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maxipazurek Pokaż wiadomość
Ostatnio robiłam metodą piórkową brwi, które były robione rok temu metodą tradycyjną. Są odrobinkę poszerzone, mam nadzieję, że klientka da się namówić przy korekcie żeby jeszcze troszkę je poszerzyć, zwłaszcza przy nasadzie
swietna robota! ja tez chce takie brewki

ladnie to wyglada i bardzo naturalnie!
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 06:52   #1615
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witajcie...a ja mam pytanie czysto techniczne....do osob wykonujacych makijaz permanentny.... ide na szkolenie we wtorek...i tak sobie doczytuje o makijazach...aparatach,ig lach itd.... czy moze mi ktoras z Was napisac co sie wykonuje przy makijazu brwi...tak krok po kroku...czym rusuje sie ten szkic...?? czy uzywa sie jakis szablonow do tego( bo takowe widzialam gdzies w hurtowni), czy skorki sa polecane do cwiczen?? z gory bardzo dziekuje
__________________
Kobieta ma tyle siły---ża zadziwia mężczyzn....
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 07:05   #1616
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maxipazurek Pokaż wiadomość
Ostatnio robiłam metodą piórkową brwi, które były robione rok temu metodą tradycyjną. Są odrobinkę poszerzone, mam nadzieję, że klientka da się namówić przy korekcie żeby jeszcze troszkę je poszerzyć, zwłaszcza przy nasadzie
zdecydowalam się ,że pogrubie brwi metoda piórkową
mam teraz kolor brwi taki jasny brąz ( a niby mialabyc czekoladka)
chcialabym go przyciemnic to bardzo ciemnego brazu albo jakiegos lekkiego grafitu, nie chce tez sobie bardzo twarzy postarzac .
da sie je tez przyciemnic?
musze znalezc kogos w Szczecinie kto wykonuje brwi ta metoda

ciekawe ile mnie skasują za to wszystko

Edytowane przez Gwiazdeczka90
Czas edycji: 2010-05-02 o 07:09
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 08:06   #1617
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

witajcie,
jestem a w zasadzie byłabym zdecydowana na makijaż permanentny - górna kreska, z tym że od pomysłu tego odwodzi mnie myśl możliwości zakażenia hiv czy hcv. na stronce kobietki która robi makijaż permanentny i ma super opinie, że super, idelanie umie dobierać grubość i wszyscy są zadowoleni, napisane ma że przeciwskazaniami do makijażu jest zarażenie hiv czy wzw, a przecież jak idziemy gdzieś na zabieg np medyczny czy do dentysty to osoby wykonujące tak jakby wychodzą z założenia że dana osoba jest potencjalnym nosicielem, zakażonym i wszystko sterylizują, do autoklawu...
koleżanka kosmetyczka, która nie robi permanentnego i nie zna się na tym, ale też chciałaby sobie zrobić, powiedziała że są do tego igły i mogę swoją przynieść , czy to prawda? co mogę zrobić jak chcę zrobić sobie kreski ale mieć pewność że niczym się nie zarażę?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 10:45   #1618
maxipazurek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
zdecydowalam się ,że pogrubie brwi metoda piórkową
mam teraz kolor brwi taki jasny brąz ( a niby mialabyc czekoladka)
chcialabym go przyciemnic to bardzo ciemnego brazu albo jakiegos lekkiego grafitu, nie chce tez sobie bardzo twarzy postarzac .
da sie je tez przyciemnic?
musze znalezc kogos w Szczecinie kto wykonuje brwi ta metoda

ciekawe ile mnie skasują za to wszystko
Ja robię na barwnikach Szwedo i tutaj ciemny brąz jest super, w sam raz. Czekolady używa się tylko do utrwalenia, żeby ocieplić, natomiast na pewno nie należy czekoladą robić całego zabiegu, bo brwi mogą się wypłukiwać na czerwono.
Z jaśniejszych zawsze możesz przejść na ciemniejsze, gorzej w drugą stronę Jak widzę klientkę, która ma strach w oczkach i boi się mocnego efektu to zawsze proponuję jaśniejszy odcień, tak że na korektę to ona już przychodzi zdecydowana na ciemniejszy odcień i nie musimy się nawzajem do niczego przekonywać

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
witajcie,
jestem a w zasadzie byłabym zdecydowana na makijaż permanentny - górna kreska, z tym że od pomysłu tego odwodzi mnie myśl możliwości zakażenia hiv czy hcv. na stronce kobietki która robi makijaż permanentny i ma super opinie, że super, idelanie umie dobierać grubość i wszyscy są zadowoleni, napisane ma że przeciwskazaniami do makijażu jest zarażenie hiv czy wzw, a przecież jak idziemy gdzieś na zabieg np medyczny czy do dentysty to osoby wykonujące tak jakby wychodzą z założenia że dana osoba jest potencjalnym nosicielem, zakażonym i wszystko sterylizują, do autoklawu...
koleżanka kosmetyczka, która nie robi permanentnego i nie zna się na tym, ale też chciałaby sobie zrobić, powiedziała że są do tego igły i mogę swoją przynieść , czy to prawda? co mogę zrobić jak chcę zrobić sobie kreski ale mieć pewność że niczym się nie zarażę?
Kobietko przecież takie rzeczy w dobie dzisiejszego postępu to się już wykonuje jednorazowymi igłami Ja wprawdzie nie wykonuję makijażu metodą tradycyjną, tylko piórkową, ale i piórka i igły są tylko i wyłącznie jednorazowe. Ja piórko rozpakowuję i zakładam przy klientce i myślę, że nie jestem odosobniona. Zabieg wykonywany jest w rękawiczkach.
Teraz pomyśl gdzie tu zagrożenie??? W karcie wypełniasz rubrykę z chorobami, bo niektóre są przeciwskazaniem, a niektóre (jak właśnie HIV czy WZW) są zagrożeniem dla samej linergistki, stąd rękawiczki przy każdym zabiegu.
Mam nadzieję, że Cię to przekonało

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez gajdaania Pokaż wiadomość
witajcie...a ja mam pytanie czysto techniczne....do osob wykonujacych makijaz permanentny.... ide na szkolenie we wtorek...i tak sobie doczytuje o makijazach...aparatach,ig lach itd.... czy moze mi ktoras z Was napisac co sie wykonuje przy makijazu brwi...tak krok po kroku...czym rusuje sie ten szkic...?? czy uzywa sie jakis szablonow do tego( bo takowe widzialam gdzies w hurtowni), czy skorki sa polecane do cwiczen?? z gory bardzo dziekuje
...co się robi krok po kroku to dowiesz się na szkoleniu a kształt wstępny rysuje się ołówkiem nie słyszałam żeby miało się stosować szablony, przypominam tylko skromnie, że brwi to coś co wyraża naszą ekspresję i często świadczy o naszym charakterze, więc dobrze byłoby to zrobić jak najbardziej naturalnie, a szablon to szablon i dobry jest dla lalki a nie żywej kobietki
Skórka jest niezbędna, bo oczywiście możesz mieć po szkoleniu tyle szczęścia, że koleżanki będą Ci podstawiać brwi i wtedy tak naprawdę najlepiej się ćwiczy, ale na skórce wyrabiasz pewność ręki i precyzję, więc ja stawiam na połączenie skórki sztucznej i żywej
maxipazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 11:21   #1619
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez maxipazurek Pokaż wiadomość
Ja robię na barwnikach Szwedo i tutaj ciemny brąz jest super, w sam raz. Czekolady używa się tylko do utrwalenia, żeby ocieplić, natomiast na pewno nie należy czekoladą robić całego zabiegu, bo brwi mogą się wypłukiwać na czerwono.
Z jaśniejszych zawsze możesz przejść na ciemniejsze, gorzej w drugą stronę Jak widzę klientkę, która ma strach w oczkach i boi się mocnego efektu to zawsze proponuję jaśniejszy odcień, tak że na korektę to ona już przychodzi zdecydowana na ciemniejszy odcień i nie musimy się nawzajem do niczego przekonywać

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------



Kobietko przecież takie rzeczy w dobie dzisiejszego postępu to się już wykonuje jednorazowymi igłami Ja wprawdzie nie wykonuję makijażu metodą tradycyjną, tylko piórkową, ale i piórka i igły są tylko i wyłącznie jednorazowe. Ja piórko rozpakowuję i zakładam przy klientce i myślę, że nie jestem odosobniona. Zabieg wykonywany jest w rękawiczkach.
Teraz pomyśl gdzie tu zagrożenie??? W karcie wypełniasz rubrykę z chorobami, bo niektóre są przeciwskazaniem, a niektóre (jak właśnie HIV czy WZW) są zagrożeniem dla samej linergistki, stąd rękawiczki przy każdym zabiegu.
Mam nadzieję, że Cię to przekonało

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------



...co się robi krok po kroku to dowiesz się na szkoleniu a kształt wstępny rysuje się ołówkiem nie słyszałam żeby miało się stosować szablony, przypominam tylko skromnie, że brwi to coś co wyraża naszą ekspresję i często świadczy o naszym charakterze, więc dobrze byłoby to zrobić jak najbardziej naturalnie, a szablon to szablon i dobry jest dla lalki a nie żywej kobietki
Skórka jest niezbędna, bo oczywiście możesz mieć po szkoleniu tyle szczęścia, że koleżanki będą Ci podstawiać brwi i wtedy tak naprawdę najlepiej się ćwiczy, ale na skórce wyrabiasz pewność ręki i precyzję, więc ja stawiam na połączenie skórki sztucznej i żywej
szkoda ,że nie mieszkam w Krakowie

no ta Pani co mi robila odrazu dała czekolade i wyplukal mi sie na yy taki rudawy nie wiem nawet co to za odcien
ja bym chciala ciemny braz
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 11:47   #1620
maxipazurek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
szkoda ,że nie mieszkam w Krakowie

no ta Pani co mi robila odrazu dała czekolade i wyplukal mi sie na yy taki rudawy nie wiem nawet co to za odcien
ja bym chciala ciemny braz
Nie wierzę, że w Szczecinie nie pojawiła się jeszcze metoda TAFFY, poszukaj i na pewno coś znajdziesz
...a w Krakowie nie ma morza i jest SMOK, więc nie żałuj choć ja bym Krakowa nie zamieniła na żadne inne miasto
maxipazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.