Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-20, 11:39   #4891
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
podpowiedzialas mi sposob zeby dodawac oleju ze slodkich migdalow do kapieli.
moja Mila ma wysypoke na buzi, nie wiem czemu. nic nie zmienialam tylko dawalam antybiotyk przez 3 dni ale juz od tyg nie daje.
do tego kupilam mydlo z olejkiem laurowym aleppo
jak margoltka pisze - minimum kosmetykow. olej w kapieli to swietne rozwiazanie i moze faktycznie dobrze by bylo, zeby lekarz sobie to obejrzal? ja po jakims antybiotyku tez dostalam kiedys wysypki. jak dobrze pamietam, to z tym chodzilam ze dwa tygodnie jakas amoxycylina czy co to bylo... i po aspirynie complex (i tylko po tej!) tez dostawalam wysypki
a co do firmy Töpfer - mialam przyjemnosc przetestowac smarowidlo na podraznienia/odparzenia: http://www.topfer.de/lang-de/m296/St...c252/d332.html i bardzo mi sie podobalo
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
U mnie do zmywania oleju rycynowego świetnie się sprawdza szampon Yves Rocher: ma als,co tam dalej ma to już nie wiem,ale niby ma być naturalny...
potwierdzam, swietny szampon. ladnie oczyszcza, a przy tym nie placze wlosow. moze i w pelni naturalny nie jest - nie wiem, ale ja tam zadnych syfow nie widze
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wczoraj Młoda szła na urodziny i zaproponowałam jej, że ja umaluję trochę Nałożyłam jej troszke lauressa na puder jedwabny hauschki a na oczach zrobiłam kreskę z ciemnofioletowego cienia mineralnego od Grazki (jako alternatywa eyelinera, którego Mała używa "na wyjścia", a któremu do naturalnosci baaardzo daleko). Podobało sie jej musze jej na gwiazdkę chyba jakis eyeliner naturalny kupic - znacie jakiś? Ja widziałam tylko sypkie mineralne, ale dla niej to raczej kiepski pomysł - taki gotowy by sie przydał....
Skoro i tak czasem uzywa, to niech przynajmniej oczu nie wypala
A jak uzywa pudru do paszczy (teraz głównie bambus, ale mnie on wysusza.....) to może jej zmieszam jedwabny hauschki z odrobiną podkładu mineralnego - wiecie, tak troszkę dla koloru .
widzialam roznych firm naturalnych eyelinery, ale zadnego nie testowalam... a co do jedwabnego wymieszanego z mineralnym - juz tak robilam i to wg mnie jedyna sluszna metoda nakladania cholernych mineralow pedzlem na paszcze sam mineralny splywa po godzinie

francuzzka, mowisz ze fajny ten logonowy plyn? kurcze, potrzebowalabym czegos do demakijazu oczu. poki co zmywam oko resztkami alterry... wczoraj jakos niedokladnie to zrobilam, bo juz praktycznie nie mam czym (i byla pierwsza w nocy), i rano sie przerazilam, jak spojrzalam w lustro myslalam, ze mam zmarszczki pod oczami, a sie okazalo, ze to resztka makijazu zebrala sie w tym minimalnym zaglebieniu, ktore trudno nazywac zmarszczka... uff
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 11:43   #4892
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula odnośnie eyelinera to ja kupiłam ścięty pędzelek w Inglocie i jak chcę kreskę to ścieram z mascary nadmiar tuszu i tym maluje kreskę. Hauschkowy tusz spisywał się do tego znakomicie. Baa to mój najlepszy eyeliner jaki w życiu miałam. Takie 2 w 1
Jak bym nie zabiła sama tego pająka to w nocy mógł by wejść mi do łóżka i łazić po mnie Nawet wciągnięcie go z odległości rurą od odkurzacza pozostawiało wątpliwości czy w nocy z tego odkurzacza tą że rurą nie wyjdzie znowu pospacerować, a tak to leży tu obok mnie zbity zeszytem od mechaniki
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 11:44   #4893
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Ja mam z Logony Wild Rose & Aloe eye makeup remover oil i bardzo sobie chwalę, uzywam już drugiej butelki. Micell z Argille Provence też mam, ale stosuję go do twarzy, lekko sie pieni i zostawia film. Kiedyś mieszałam hydrolat z olejkiem 1: 1 (różne z różnymi) i również taka mieszanka się sprawdzała.
mariolko, Ty też tutaj
dzięki za rady

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
ja polecam z Logony http://www.kosmetyki-natury.eu/pl/p/...ona-100-ml/983

zużyłam już kilka opakowań i jestem wierna nie chcę póki co zamieniać na inny.
dzięki
to w takim razie kupuję
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 12:18   #4894
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anuś z jakiego podkładu jesteś zadowolona?któryś często chwaliłaś.A ja pilnie czegoś potrzebuje.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 12:55   #4895
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Anula odnośnie eyelinera to ja kupiłam ścięty pędzelek w Inglocie i jak chcę kreskę to ścieram z mascary nadmiar tuszu i tym maluje kreskę. Hauschkowy tusz spisywał się do tego znakomicie. Baa to mój najlepszy eyeliner jaki w życiu miałam. Takie 2 w 1
Jak bym nie zabiła sama tego pająka to w nocy mógł by wejść mi do łóżka i łazić po mnie Nawet wciągnięcie go z odległości rurą od odkurzacza pozostawiało wątpliwości czy w nocy z tego odkurzacza tą że rurą nie wyjdzie znowu pospacerować, a tak to leży tu obok mnie zbity zeszytem od mechaniki
fajny pomysl na eyeliner chyba tez tak sprobuje. sciety pedzelek nawet mam... i w sumie po co kupowac caly eyeliner, skoro ma byc tylko na wyjscia. zeschnie sie biedaczek, nim go zuzyjemy... na codzien wole kredke

a zrob fote pajakowi... tzn jego zwlokom... ja we wczesniejszym domu mialam czesto nieproszonych gosci w postaci wielkich, wlochatych pajakow - uroki mieszkania na wsi... pierwszego obfocilam w towarzystwie linijki, bo nie moglam uwierzyc, ze takie byki tam biegaja, ale potem juz mi sie nie chcialo wlasnie szukalam tego zdjecia, ale ni ma 4 cm mial, taki grubas nieogolony... ble...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 13:16   #4896
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Anula odnośnie eyelinera to ja kupiłam ścięty pędzelek w Inglocie i jak chcę kreskę to ścieram z mascary nadmiar tuszu i tym maluje kreskę. Hauschkowy tusz spisywał się do tego znakomicie. Baa to mój najlepszy eyeliner jaki w życiu miałam. Takie 2 w 1
Jak bym nie zabiła sama tego pająka to w nocy mógł by wejść mi do łóżka i łazić po mnie Nawet wciągnięcie go z odległości rurą od odkurzacza pozostawiało wątpliwości czy w nocy z tego odkurzacza tą że rurą nie wyjdzie znowu pospacerować, a tak to leży tu obok mnie zbity zeszytem od mechaniki
Hmm interesujący sposób uzywania tuszu
ja bym w ogóle nie zasneła ze świadomościa, że w pokoju jest pajak ale i bałabym się zabić
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Anuś z jakiego podkładu jesteś zadowolona?któryś często chwaliłaś.A ja pilnie czegoś potrzebuje.
Zachwycałam sie podkładem naturado (argile provence) to taki raczej dobry krem tonujacy, ale dla mnie cudny.
W razie czego podkład naturado można też kupić na rhea.com.pl (albo biolander), na rhea jest tez oliwka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 13:59   #4897
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
nie czytaj już
ja kiedyś jak zaczynałam brać anty to jak poczytałam to miałam wszystkie skutki uboczne wymienione w ulotce

a szczerze to na moje prawdopodobieństwo jest nikłe
możesz zrobić dla spokoju test ale nie sądzę
nawet pary które się nie zabezpieczają i normalnie kończą stosunek wytryskiem nie zawsze tak szybko zachodzą

Jesteście kochane dziewczyny. Nie no... nie boję się, ale faktycznie internet robi wodę z mózgu i czasami zasiewa ziarno niepokoju. ^^ W końcu plemniki to nie rambo.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 16:03   #4898
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zachwycałam sie podkładem naturado (argile provence) to taki raczej dobry krem tonujacy, ale dla mnie cudny.
A on ma rzeczywiście takie właściwości pielęgnujące,jak piszą?
Jaki masz Aniu kolor?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 16:18   #4899
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jak margoltka pisze - minimum kosmetykow. olej w kapieli to swietne rozwiazanie i moze faktycznie dobrze by bylo, zeby lekarz sobie to obejrzal? ja po jakims antybiotyku tez dostalam kiedys wysypki. jak dobrze pamietam, to z tym chodzilam ze dwa tygodnie jakas amoxycylina czy co to bylo... i po aspirynie complex (i tylko po tej!) tez dostawalam wysypki
a co do firmy Töpfer - mialam przyjemnosc przetestowac smarowidlo na podraznienia/odparzenia: http://www.topfer.de/lang-de/m296/St...c252/d332.html i bardzo mi sie podobalo

potwierdzam, swietny szampon. ladnie oczyszcza, a przy tym nie placze wlosow. moze i w pelni naturalny nie jest - nie wiem, ale ja tam zadnych syfow nie widze

widzialam roznych firm naturalnych eyelinery, ale zadnego nie testowalam... a co do jedwabnego wymieszanego z mineralnym - juz tak robilam i to wg mnie jedyna sluszna metoda nakladania cholernych mineralow pedzlem na paszcze sam mineralny splywa po godzinie

francuzzka, mowisz ze fajny ten logonowy plyn? kurcze, potrzebowalabym czegos do demakijazu oczu. poki co zmywam oko resztkami alterry... wczoraj jakos niedokladnie to zrobilam, bo juz praktycznie nie mam czym (i byla pierwsza w nocy), i rano sie przerazilam, jak spojrzalam w lustro myslalam, ze mam zmarszczki pod oczami, a sie okazalo, ze to resztka makijazu zebrala sie w tym minimalnym zaglebieniu, ktore trudno nazywac zmarszczka... uff
płyn fajny i wydajny także polecam. w sumie to taka oliwka

zachwycona jestem Lakierem do paznokci Sante kupiłam sobie taki deliktany odcień aby tylko trochę nadac kolorek http://www.kosmetyki-natury.eu/pl/p/...Rose-Sante/844 lakier nie odpryskuje i nawet długo się utrzymuje. Prawdę mówiąc miała trochę obaw przed jego zakupem.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 16:40   #4900
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

pewnie ze lekarz obejrzay, ba! juz obejrzal ja ogladalam

a tak na powaznie - ide jeszcze do pediatry bo przegapilam termin szczepienia to powiem.
oczywiscie podejrzewam antybiotyk bo dawalam jej Augmentin ale juz minal tydzien . no coz czekam bo nic innego jej nie dolega. laktozy ani mleka nie dostaje bo ma nietolerancje laktozy wiec alergia pokarmowa odpada. daje je nawet szynke ekologiczna
zreszta nic nei zmienialam w pokarmach
dzieki

musze Wam powiedziec ze ta emulsja nawilzajaca Hauschka daje radę zapach ma okropny taki sosnowy,kojarzy mi sie z oswiezaczami do powietrza takimi ziolowymi ale calkiem dobrze nawilza i uspokaja cere
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 16:43   #4901
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Hmm interesujący sposób uzywania tuszu
ja bym w ogóle nie zasneła ze świadomościa, że w pokoju jest pajak ale i bałabym się zabić

Zachwycałam sie podkładem naturado (argile provence) to taki raczej dobry krem tonujacy, ale dla mnie cudny.
W razie czego podkład naturado można też kupić na rhea.com.pl (albo biolander), na rhea jest tez oliwka
Jest też w kosmetykach naturyZapowiada się fajnie,a ładnie ujednolica kolor skóry?

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
musze Wam powiedziec ze ta emulsja nawilzajaca Hauschka daje radę zapach ma okropny taki sosnowy,kojarzy mi sie z oswiezaczami do powietrza takimi ziolowymi ale calkiem dobrze nawilza i uspokaja cere
Ranka a jaką masz cerę?bo ta emulsja niby dla cer suchych i tak się zastnawiam czy się solo nada dla mieszanej
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 17:29   #4902
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

ja mieszaną
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 17:48   #4903
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny, znacie jakiś płyn lub żel, który daje obfitą pianę? Odkąd przeszłam na pielęgnację naturalną brakuje mi tego luksusu zanurzenia się w wanie pełnej ciepłej wody i piany.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 18:20   #4904
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
płyn fajny i wydajny także polecam. w sumie to taka oliwka

zachwycona jestem Lakierem do paznokci Sante kupiłam sobie taki deliktany odcień aby tylko trochę nadac kolorek http://www.kosmetyki-natury.eu/pl/p/...Rose-Sante/844 lakier nie odpryskuje i nawet długo się utrzymuje. Prawdę mówiąc miała trochę obaw przed jego zakupem.
to chyba sie skusze, chyba ze mnie cos innego skusi zanim dotre do sklepu z logona
a co do lakieru - rzadko maluje paznokcie, ale tez chcialam sie przerzucic na naturalne. a skoro sie trzymaja... to juz mnie nic nie usprawiedliwi z sante mam cienie:
http://www.kosmetyki-natury.eu/pl/p/...ose-Sante/1048
i jestem rowniez bardzo zadowolona. swietnie dobrane kolory, makijaz delikatny, dzienny. czyli taki, jakiego potrzebuje do pracy i trzyma sie do wieczora.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 18:43   #4905
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

a ja mam taki eyeliner i nakładam go skośnym pędzelkiem everyday minerals i łącze z duralinem inglota. tylko gdzieś mi teraz ten pędzelek zginął i jestem wściekła!!! jak nie znajde to kupie chyba w sephorzebo teraz są dni VIP i mam zniżke 20% na wszystko.
To teraz moje zakupy
1. Żel uniwersalny babydream - dobrze znany tutaj
2. Balsam babydream - ot taki po prostu balsam
3. Olejek khadi stymulujący wzrost włosów - ściślej tutaj
4. Olejek khadi do włosów amla - reszta tutaj
5. szampon khadi - tutaj
6. mleczko-oleje Tołpa - naprawde ujędrnia!!!!: love:
7. krem do rąk alterra - nie uwierzycie ale to mój pierwszy produkt alterry, bardzo fajny kremik!
8. olej ze słodkich migdałów - polecam gorąco!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00053.jpg (108,1 KB, 59 załadowań)
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 19:15   #4906
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
a ja mam taki eyeliner i nakładam go skośnym pędzelkiem everyday minerals i łącze z duralinem inglota. tylko gdzieś mi teraz ten pędzelek zginął i jestem wściekła!!! jak nie znajde to kupie chyba w sephorzebo teraz są dni VIP i mam zniżke 20% na wszystko.
To teraz moje zakupy
1. Żel uniwersalny babydream - dobrze znany tutaj
2. Balsam babydream - ot taki po prostu balsam
3. Olejek khadi stymulujący wzrost włosów - ściślej tutaj
4. Olejek khadi do włosów amla - reszta tutaj
5. szampon khadi - tutaj
6. mleczko-oleje Tołpa - naprawde ujędrnia!!!!: love:
7. krem do rąk alterra - nie uwierzycie ale to mój pierwszy produkt alterry, bardzo fajny kremik!
8. olej ze słodkich migdałów - polecam gorąco!!!
Poszalałaś
Gdzie kupiłaś olej migdałowy?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 19:39   #4907
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
a ja mam taki eyeliner i nakładam go skośnym pędzelkiem everyday minerals i łącze z duralinem inglota. tylko gdzieś mi teraz ten pędzelek zginął i jestem wściekła!!! jak nie znajde to kupie chyba w sephorzebo teraz są dni VIP i mam zniżke 20% na wszystko.
To teraz moje zakupy
1. Żel uniwersalny babydream - dobrze znany tutaj
2. Balsam babydream - ot taki po prostu balsam
3. Olejek khadi stymulujący wzrost włosów - ściślej tutaj
4. Olejek khadi do włosów amla - reszta tutaj
5. szampon khadi - tutaj
6. mleczko-oleje Tołpa - naprawde ujędrnia!!!!: love:
7. krem do rąk alterra - nie uwierzycie ale to mój pierwszy produkt alterry, bardzo fajny kremik!
8. olej ze słodkich migdałów - polecam gorąco!!!
Czy na Twoim kremie Alterra widać skład po angielsku? Bo jak byłam w Rossmanie to tam widoczny był tylko skład po niemiecku a angielski był chyba zaklejony
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Poszalałaś
Gdzie kupiłaś olej migdałowy?
ja miałam taki sam z doz . pl
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 19:50   #4908
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
a ja mam taki eyeliner i nakładam go skośnym pędzelkiem everyday minerals i łącze z duralinem inglota. tylko gdzieś mi teraz ten pędzelek zginął i jestem wściekła!!! jak nie znajde to kupie chyba w sephorzebo teraz są dni VIP i mam zniżke 20% na wszystko.
To teraz moje zakupy
1. Żel uniwersalny babydream - dobrze znany tutaj
2. Balsam babydream - ot taki po prostu balsam
3. Olejek khadi stymulujący wzrost włosów - ściślej tutaj
4. Olejek khadi do włosów amla - reszta tutaj
5. szampon khadi - tutaj
6. mleczko-oleje Tołpa - naprawde ujędrnia!!!!: love:
7. krem do rąk alterra - nie uwierzycie ale to mój pierwszy produkt alterry, bardzo fajny kremik!
8. olej ze słodkich migdałów - polecam gorąco!!!
Fajne zakupki, szczególnie Kahdi. Chyba się też skuszę. Proszę zatem o relacje z używania
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 20:18   #4909
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Czy na Twoim kremie Alterra widać skład po angielsku? Bo jak byłam w Rossmanie to tam widoczny był tylko skład po niemiecku a angielski był chyba zaklejony

ja miałam taki sam z doz . pl
ja swoją nalepkę odkleiłam, nawet wkleiłam zdjęcie składu tutaj
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 20:45   #4910
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja swoją nalepkę odkleiłam, nawet wkleiłam zdjęcie składu tutaj
o dziękuję Ci, jakoś nie zauważyłam
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 20:56   #4911
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anulka a czy dobrze kojarze,że Ty używałaś również podkładu alva?jeśli tak to proszę o kilka słów o nim

Jak mnie denerwuje ubogi wybór w tych naturalnych podkładachCzłowiek chcę kupić i używać,a wychodzi na to,że nie ma co
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 21:20   #4912
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

aaaahahahaaaa.. wlasnie moj malz przywolal mnie do lazienki. siedzial bidulek w wannie i w jednej rece trzymal buteleczke oleju lnianego - wylewal z niego resztki na glowe i pytal, czy mam wiecej... zabral sie chlopak za olejowanie - chyba chce miec piekne owlosienie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 21:51   #4913
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
aaaahahahaaaa.. wlasnie moj malz przywolal mnie do lazienki. siedzial bidulek w wannie i w jednej rece trzymal buteleczke oleju lnianego - wylewal z niego resztki na glowe i pytal, czy mam wiecej... zabral sie chlopak za olejowanie - chyba chce miec piekne owlosienie
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 22:19   #4914
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

anakazar dobry typowy podkład (fluid) ma Logona. Już wiem, że wolisz jasne kolory, więc dla Ciebie dobry byłby nr 2. Ja miałam nr 3 (najbardziej uniwersalny) i nr 4 (trochę za ciemny). Ma konsystencję typowego fluidu i ładnie się rozprowadza, szybko wchłania.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 22:53   #4915
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
o dziękuję Ci, jakoś nie zauważyłam
to teraz ja mam pytanie, bo może przeoczyłam. Kupowałaś kiedyś glinkę białą i z patchouli z logony? recenzowałaś ją może gdzieś? jak nie, to może napisałabyś czy warto którąś kupić?
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 23:46   #4916
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Kupiłam Crystal z granatem w kulce i dziś pierwszy raz testowałam, bo siedziałam sama w domu. Jak miała bym zacząć śmierdzieć to lepiej jak nikt by nie poczuł i jestem zachwycona. Tak fenomenalnie to nic na mnie nie działało. Ale jestem Wam wdzięczna że mnie namówiłyście Zdenkuję moją Nivee i jestem zachwycona że nawet w tej płaszczyźnie będę naturalna. Jeszce tylko do past do zębów muszę się przekonać.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 00:28   #4917
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Znowu Was kochane musiałam nadrabiać.. aaa było co, nie obijacie się
GRATULUJE Wam wspaniałych zakupów, aż miło popatrzeć Anula, pojechałaś mydełkami
Anakazar, życze dużo zdrówka dla Małej, obyś szybko znalazła kosmetyki które jej pomogą na stałe

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Czekam na jakieś książkowe mądrości. A puder to jaki? Sypki? Napisz coś o nim
Zastanawiam się czy w liście do mikołaja nie wypisać swoich Hauschkowych zachcianek tylko, że apteka gdzie Mikołaj mógł by kupić mi te mazidła jest w centrum i nie miał by gdzie swoich sani tam zaparkować
Kakulinka jak los jest łaskawy to da się rade i sanie zaparkować. Mi się zdarzyło.. co prawda ja nie Mikołaj i saniami nie jeżdżę ale 4 kołowcem owszem. Pisz list

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Puder rozświatlający sypki. Nie wiem dlaczego nazywa się rozświatlający. Nie ma drobinek. Według mnie jest bardziej matowy, niż rozświatlający. Daje efekt matowej skóry, delikatnie wyrównanej. Bardzo go lubię. Na stałe zamieszkał w szufladce z minerałkami.
Przyłączam się do zdziwienia. Mam ten puder w wersji w kamieniu z lusterkiem i gdybym ostatnio (a już puder prawie mi się skończył) nie spojrzała na opis z tyłu opakowania to nie wiedziałabym, że jest "rozświetlający" Dla mnie jest typowo matowym i matującym, przyjemnym pudrem.

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
O Kochana u mnie jest to samo i to nie tylko jeżeli chodzi o naturalne kosmetyki.
Jak powiedziałam koleżankom o olejowaniu włosów to popatrzyły na mnie jak na jakiegoś półgłówka no bo jak olej kłaść na włosy i skóre głowy a fuj, be i blech i teraz zawsze gapią się na mnie czy nie mam tłustych włosów
jak zaczęłam je uświadamiać że rozmiar stanika 75B to zły rozmiar i powinno się nosić dobrze dbrane biustonosze z miseczką D, E,F,G itd i obwodem 60, 65 a nie 75 to też patrzyły na mnie jak na kosmite no bo jak powie że nosi 75B to brzmi dumnie a 60 już nie za bardzo.. i jest wiele innych tematów ale szkoda gadać
Widzę, że nie jestem sama. Oprócz koleżanki, którą namówiłam na kosmetyki naturalne w 100% (i teraz tylko ich używa choć jest minimalistką straszną i jak tylko zaczynam się zapominać i mówić o tym co mam to patrzy na mnie dziwnie ) i drugiej którą na pewne naturalne rzeczy mogłabym namówić ale to zaledwie mała kropelka w ogromnym morzu bo reszty nie da sobie przetłumaczyć to nie mam nikogo. Inna koleżanka która twierdzi, że rany BU, mazidła to straszne zło i nie tknie tego w życiu bo prawie groziłoby jej to śmiercią i nie dałabym tylu pieniędzy za naturalny krem (a nawet nie patrzyła jakie są ceny tylko z góry założyła) ale już 50zł za krem z linii profesjonalnej sprzedawanych w gabinetach kosmetycznych to da bo takie najlepsze ze wszystkich!

Wstyd mi i bardzo Wam dziękuje! Bo ja z tych uświadomionych o stanikach ale jeszcze w życie wiedzy nie wdrożyłam Uświadomiłam się już dawno i potem czasu nie było, leciało mi zupełnie o tym zapomniałam. A Wy mi przypomniałyście Pamiętam, że się mierzyłam ale wolałabym żeby zrobił to fachowiec, Dziewczyny wiecie gdzie jest takie miejsce w Krakowie? Wyszukałam już Esotiq w M1, tam też mierzą? A znacie jakieś inne miejsca albo firmy które możecie polecić? Pomóżcie błądzącej owieczce która już zdecydowanie nie chce błądzić.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja wczoraj otworzyłam kolejny balsam do ciała mf - tym razem żółty, i też miałam radochę głaskałam się, głaskałam po tym balsamie, aż tż zaczął na mnie dziwnie patrzec
Bo z tymi balsamami tak jest Powinni ostrzeżenie na opakowaniu pisać. A ja dzisiaj ostatni raz wymaziam się moim zielonym balsamem MF () i jutro ruszam z czerwonym. Zobaczymy czy zapach też będzie taki boski.
Od 3 dni używam też żelu (czy co to jest) do mycia twarzy MF w wersji żółtej i.. hm, na razie nie wiem co myśleć, konsystencję ma przypominającą olejek bo jak przechyle opakowanie to sam się wylewa i na razie nawilżenia nie zauważyłam ale na pewno dobrze się pieni i oczyszcza buziaka Jak na żel na prawdę dobrze

Widzę Anula, że kupiłaś kremik zielony MF, przepraszam strasznie bo zaoferowałam się i potem zniknęłam Czasu w ogóle nie miałam, do tego studia, przepraszam Ale ciesze się, że go znalazłaś u siebie.
Magnesita a Ty chciałabyś ten kremik z MF? Bo mogę Ci go kupić, zrobie to od razu jak tylko powiesz, że chcesz!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A żel yesa ogorkowy tez fajny, choć nie pachnie ogórkami
Tak, zgadzam się żel Yes ogórkowy nie pachnie ogórkami. I jest bardzo przyjemny w używaniu.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Też jestem nim zainteresowana lub kremikiem z JohnMastersOrganics
Nie wiem, który będzie lepszy. Nie chcę już niepotrzebnie kupionych kosmetyków :/
Dziewczynki a powiedźcie mi (bo ja dalej ciemna w tym temacie) czy naturalne filtry można używać z minerałami? Nic taki podkład filtrowi nie zrobi?

A ja jestem delikatnie mówiąc załamana, jestem zmuszona kupić jakiś nienaturalny podkład, który mnie nie zapcha (no właśnie ) bo mam nienaturalny filtr i to caluśki nowy, plus pół drugiego opakowania a boję się go łączyć z minerałami, żeby nic mu się nie stało a lada chwila zaczynam się kwasić Wiem, że zasługuję na lincz i to porządny ale zapytam, możecie coś polecić? Tylko nie chciałabym nic bardzo drogiego bo to tylko na jakiś czas. Obiecuję, że zaraz po skończeniu mojej kuracji wracam do minerałków I przepraszam za ten brzydki OT

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
O kurde a ja się stresuje że pająk paradował moją podłogą.Mojego Tż nie ma, siedzę sobie w łóżku a tu nagle pająk olbrzym. Taki z grubymi nogami ale naprawdę wielki,noga długości 3 cm. Zabiłam go otwartym zeszytem to teraz mam ślad obrazujący jego wielkość na kratkach, żeby nie było że płacze chłopu do słuchawki a pajączek malutki. Oj malutki to O nie był... Teraz każda kropka na mojej podłodze mi się w oczach rusza. A swój pozbawiony empatii czyn zabicia go, był wynikiem wyboru albo ja albo on!
Aaaaa pająk Szczegółowo go opisałaś aż za szczegółowo, mam bardzo rozwinięta wyobraźnie Aż się zaczęłam rozglądać po podłodze. I zasługujesz na medal za odwagę!!

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
anakazar dobry typowy podkład (fluid) ma Logona. Już wiem, że wolisz jasne kolory, więc dla Ciebie dobry byłby nr 2. Ja miałam nr 3 (najbardziej uniwersalny) i nr 4 (trochę za ciemny). Ma konsystencję typowego fluidu i ładnie się rozprowadza, szybko wchłania.
O jakoś mi on umknął a jak z kryciem tego podkładu? Może zapchać?


Dziewczyny nigdy nie miałam masła shea, ono jest takie tłuste? Bo potrzebuję czegoś dobrego. Mam bardzo słabe krążenie w palcach u rąk i stóp i jak tylko zaczyna się robić zimno, bardzo mi marzną czego owocem są jakieś podskórne "coś", jak bąble tylko całe twarde i nie dość, że wyglądam jak trędowata to jeszcze albo bolą albo swędzą. Dermatolog kazała mi to cały czas natłuszczać kremami bo niby szybciej zejdzie i może nie wyjdzie. Shea + olej migdałowy nadałby się? Jak myślicie? Też mi się na starość coś takiego przyplątało no.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-11-21 o 00:33
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:05   #4918
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A on ma rzeczywiście takie właściwości pielęgnujące,jak piszą?
Jaki masz Aniu kolor?
Naturado fajny - mam kolor sable, taki typowy beżyk. Jak dla mnie właściwości pielęgnujące ma w zupełności wystarczające, nie używam z nim żadnego kremu. Wieczorem paszcza przyjemnie gładka i nie sucha ani ściągnieta, widać, że podkład jej służy Małgosia Ty masz chyba bardziej suchą skórę, więc nie wiem jak by u Ciebie było.... Skład ma bardzo fajny
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jest też w kosmetykach naturyZapowiada się fajnie,a ładnie ujednolica kolor skóry?
Ujednolica ładnie krycie takie średnie-słabsze. Coś tam kryje, ale bez przesady natomiast ujednolica fajnie bardzo. Jedyne co mi przeszkadza, że sie po nim świecę, ale przypudruję sie trochę i nie ma problemu. Zauważyłam też, że po wchłonięciu zostawia taka delikatną, jakbytroszkę klejącą powłoczkę - nie jest to drażniące i akurat fajne, bo puder się fajnie na niej trzyma
Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
a ja mam taki eyeliner i nakładam go skośnym pędzelkiem everyday minerals i łącze z duralinem inglota. tylko gdzieś mi teraz ten pędzelek zginął i jestem wściekła!!! jak nie znajde to kupie chyba w sephorzebo teraz są dni VIP i mam zniżke 20% na wszystko.
To teraz moje zakupy
1. Żel uniwersalny babydream - dobrze znany tutaj
2. Balsam babydream - ot taki po prostu balsam
3. Olejek khadi stymulujący wzrost włosów - ściślej tutaj
4. Olejek khadi do włosów amla - reszta tutaj
5. szampon khadi - tutaj
6. mleczko-oleje Tołpa - naprawde ujędrnia!!!!: love:
7. krem do rąk alterra - nie uwierzycie ale to mój pierwszy produkt alterry, bardzo fajny kremik!
8. olej ze słodkich migdałów - polecam gorąco!!!

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Anulka a czy dobrze kojarze,że Ty używałaś również podkładu alva?jeśli tak to proszę o kilka słów o nim

Jak mnie denerwuje ubogi wybór w tych naturalnych podkładachCzłowiek chcę kupić i używać,a wychodzi na to,że nie ma co
Tak, mam alvę (kolor medium). Jest toporna w nakładaniu, lubi się wałkować , ale i tak ja lubię nie wiem tylko czy kolor Ci podpasuje - bo medium (light dla Ciebie za jasny chyba) ma mocne oliwkowe tony. Nawet sie wystraszyłam, że będę wyglądać jak trup, ale po nałożeniu zieleń nie wybija a ładnie kryje wszelkie czerwone przebarwienia i wypieki. I po alvie mam dłużej matowego ryjka

Caameroon wymazałam ręke różami, ale zanim zrobiłam zdjęcia to było juz ciemno i do d... wyszły - wszystkie odcienie wyglądały tak samo. Spróbuję jeszcze raz, tylko kurcze te weekendy sa beznadziejnie krótkie
zielony mf dorwałam zupełnie przypadkiem. Ja mam jeszcze jedno zielone masło , teraz zaczęłam żółte a żelazny zapas zielonego czeka grzecznie.
A powiedz - testowałaś próbki odkładów naturalnych? Jak wrażenia?
Co do marznących paluszków i objawów o których piszesz - u mojej Małej badania potwierdziły zespół Reynalda. To jest jakas anomalia w budowie końcówek naczyń krwionośnych własnie dłoniach i stopach dobrali jej leki (takie na rozrzedzenie krwi) i jest dużo lepiej. Może pogadaj z lekarzem o badaniu w tym kierunku (kapilaroskopia). Sprawdzić nie zaszkodzi
Z nienaturalnych podkładów to ja tylko revlona używałam (colorstay, mineralny w musie i mineralny sypki - takie mineralne z nazwy bardziej..... nie mam pojęcia, czy one zapychające mogą byc...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:07   #4919
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
anakazar dobry typowy podkład (fluid) ma Logona. Już wiem, że wolisz jasne kolory, więc dla Ciebie dobry byłby nr 2. Ja miałam nr 3 (najbardziej uniwersalny) i nr 4 (trochę za ciemny). Ma konsystencję typowego fluidu i ładnie się rozprowadza, szybko wchłania.
Dziękuje Ci bardzoW ogóle na niego uwagi nie zwróciłam,bo logona jakoś mi nie podeszłaA jak z kryciem?wyrównuje ładnie koloryt?
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Anakazar, życze dużo zdrówka dla Małej, obyś szybko znalazła kosmetyki które jej pomogą na stałe



Wstyd mi i bardzo Wam dziękuje! Bo ja z tych uświadomionych o stanikach ale jeszcze w życie wiedzy nie wdrożyłam Uświadomiłam się już dawno i potem czasu nie było, leciało mi zupełnie o tym zapomniałam. A Wy mi przypomniałyście Pamiętam, że się mierzyłam ale wolałabym żeby zrobił to fachowiec, Dziewczyny wiecie gdzie jest takie miejsce w Krakowie? Wyszukałam już Esotiq w M1, tam też mierzą? A znacie jakieś inne miejsca albo firmy które możecie polecić? Pomóżcie błądzącej owieczce która już zdecydowanie nie chce błądzić.



Dziewczyny nigdy nie miałam masła shea, ono jest takie tłuste? Bo potrzebuję czegoś dobrego. Mam bardzo słabe krążenie w palcach u rąk i stóp i jak tylko zaczyna się robić zimno, bardzo mi marzną czego owocem są jakieś podskórne "coś", jak bąble tylko całe twarde i nie dość, że wyglądam jak trędowata to jeszcze albo bolą albo swędzą. Dermatolog kazała mi to cały czas natłuszczać kremami bo niby szybciej zejdzie i może nie wyjdzie. Shea + olej migdałowy nadałby się? Jak myślicie? Też mi się na starość coś takiego przyplątało no.
Witaj w końcu
Dziękuje w imieniu Ninki


Mierzą tam

Tłuste jest masło shea i myślę,że Ci pomoże.Ja mam problem z rączkami.Przychodzi okres jesienno-zimowy i skóra dłoni wysuszona na maksa,aż boli i potrafi pękać.Jedynie shea mnie ratuje.Nie lubię go używać,bo smrodziak niesamowity i ta jego tłustość-krem nivea przy nim to ekspresowo się wchłaniaJednak shea pomaga mi i Ninie i jego wady są nieważne.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 09:28   #4920
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Naturado fajny - mam kolor sable, taki typowy beżyk. Jak dla mnie właściwości pielęgnujące ma w zupełności wystarczające, nie używam z nim żadnego kremu. Wieczorem paszcza przyjemnie gładka i nie sucha ani ściągnieta, widać, że podkład jej służy Małgosia Ty masz chyba bardziej suchą skórę, więc nie wiem jak by u Ciebie było.... Skład ma bardzo fajny
No,ja to mam bardziej starą po prostu
Ale i tak nakładałabym na jakieś serum czy coś takiego... Nie ma ani ani żółci czy różu???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.