Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 20:46   #3601
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a jaki odcień? ten sam co ostatnio?
5.35 kasztanowy brąz wcześniej robiłam poziom niższym

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aaa to sorki, myślałam, że jakimś sklepowym
Recital jest żelowy

nie, jutro rano, boję się i znowu to odwlekam, chociaż wiem, że już muszę
Nie nie, ostatnio przerzuciłam się na prof., a na półce zalega mi 14 farb sklepowych, nie wiem co z nimi zrobię

Ej, Tobie i tak wyjdzie pięknie nawet jakbyś zrobiła jaskrawym różem
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 20:53   #3602
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

hej!

QUOTE=xLADYx;32725930]mam świnkę [/QUOTE]
o fajnie
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
ooo Lady jak fajnie daj foto a my na dniach przygarniamy labradorka czekoladowego
to wrzuc jakies foto jak juz bedzie u was
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
prezentuję moje nowe zwierzątko



Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
a wczoraj zakupiłam w końcu tą kieckę z tally wejill
http://www.tally-weijl.com/typo3temp...bf899d2ab0.jpg
tylko wybrałam kremową a nie różową
super
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

zrobiłam badanie techniczne auta, musiałam sprawdzić czy wszystko działa po tym jak urwałam koło ale jest wszystko ok, panowie byli mili, wszystko zrobili za mnie, wjechali, sprawdzili, wyjechali

a teraz pytanie do Was: mam jasną torebkę, na której mam niebieski ślad od dżinsów, po prostu ocierała mi się o udo, a miałam granatowe dżinsy, które mi ją zafarbowały. Czym to usunąć? próbowałam CIFem, ale nie rusza



jadę dalej ogarniać ten bajzel, muszę jeszcze jechać do lekarza i oddać krew, sprawdzić czy nie przywiozłam ze sobą jakiejś egzotycznej choroby niby nie trzeba tego robić, ale nie chcę się obudzić za kilka dni z jakimś syfem

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------


po to tam jechałam! Miałam misję, przywieźć słońce Blondasom!
no widzisz poradzilas sobie ze wszystkim na 5 z +
a o tej torebce poczytaj na internecie ,w każdym bądź razie tez tak miałam przy srebrnej
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ale mam głupie dni teraz
Jade na tehrme
Moze sie cos we mnie zmieni
Miłego laski
goracej zabawy
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Cześć ;-) jestem z obiecanymi zdjęciami odrostu (Wellaton 12/1 na Goldwell'u 12%) przyznam szczerze że jestem dość rozczarowana.. w rzeczywistości nie razi mnie aż tak bardzo ale na zdjęciach wyszło paskudnie z racji tego że nie chcę absolutnie przyciemniać włosów będę musiała szukać innej farby - takiej która poradzi sobie z moimi dość ciemnymi naturalami.
uuu klapa spróbuj alfy
Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim. Chciałam się przywitać Może krótko o mnie- naturalnie jestem raczej jasną blondynką, ale 2 lata temu się zbuntowałam i zrobiłam się na rudo. Ostatnio tak z utęsknieniem oglądałam się za blondynkami i stwierdziłam, że czas powrócić do blondu. Zakupiłam dekoloryzator Renee Blanche i będę w piątek robiła eksperymenty ]:-> Pewnie wyjdzie mi ładna tęcza więc kupiłam sobie Garnier color naturals odcień 10 i 9.13- nie mogłam się zdecydować, więc wymieszam dwa kolory. Nie chcę mieć ani zbyt białych ani za żółtych. Zobaczymy co wyjdzie
powodzenia w powrocie do blondu
Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Siedzę z farbą na głowie, 3 opakowania poszły na te moje kudły wrrr, zbankrutuję
a czym robisz? jaki kolor?

ja działam po jutrze
Bunny kochana operacja przeprowadzona ,ale niestety nie mogłam dostać nigdzie welka i końcu zrobiłam safirą 10 to tez wella więc pomyślalam ,że może zaryzykuję i wyszło w miare ok,tzn cos tam się zmieniło jakby wyrownało i ciut stonowało całośći pojasnilo (doslownie jakby wygryzło ten popiel a rozswietliło włoski), ale róznica i tak jeszcze jest i tak w ten oto sposób stwierdziłam, że ja muszę chyba robić czystym odcieniem bo odrazu inaczej buzia wygląda i mam pytanie czy mogłabym zaryzykować i machnąć ten odrost samym welkiem 12/0? lub ciutke dodać 12/1 np.3/4 tubki 12/0, a 1/4 tubki 12/1? jak myslisz?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:09   #3603
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny następnym razem tak zrobie ale nie wiem kiedy najwcześniej to chyba za 1,5- 2 miesiące,bo też nie chcę za bardzo włosów zniszczyć,a kolor wychodzi rudy
no z tak ciemnego to te pasemka beda takie rudo-karmelowo-zlote- moja E. to samo przechodzi ale juz coraz blizej celu- juz jej balejazyk robilam 2x w ciagu 5 miesiecy jeszcze z raz i albo bedzie blondyna albo dorobie jej ciemnych zeby dalej byl balejaz- bo ona sie nigdy zdeklarowac mi nie moze tylko ja jej z czarnych robie...

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie no z jednej fajnie bo moja Kala stała się kobietką, z drugiej trochę kicha, będę musiała od niej (i od siebie ) odpędzać napalonych chłopców
mnie sasiedzi straszyli przed pierwsza cieczka zebym sobie pałę naszykowała bo psy wcale nie tak łatwo odegnac i mieli racje- ost cieczka byla straszna psy skakaly mi na lole juz 2 tyg przed i tydzien po i to bardzo natarczywie, potrafily mnie wyminac i skoczyc na nia a jak probowalam odegnac to zero reakcji- i prawie biegiem uciekalam z lola do bloku, bo przeciez nie skrzywdze obcego psa tylko dlatego ze czuje instynkt

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Siedzę z farbą na głowie, 3 opakowania poszły na te moje kudły wrrr, zbankrutuję
ciekawe jak wyjdzie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Króliczku wybacz mi,ale nie mam czasu. Na kompie jestem z doskoku i nie mam czasu ich otentegesić
juz ja ci to zapamietam

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
5.35 kasztanowy brąz wcześniej robiłam poziom niższym



Nie nie, ostatnio przerzuciłam się na prof., a na półce zalega mi 14 farb sklepowych, nie wiem co z nimi zrobię

Ej, Tobie i tak wyjdzie pięknie nawet jakbyś zrobiła jaskrawym różem
zaklepuje foty
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

QUOTE=xLADYx;32725930]mam świnkę
o fajnie

to wrzuc jakies foto jak juz bedzie u was



super

no widzisz poradzilas sobie ze wszystkim na 5 z +
a o tej torebce poczytaj na internecie ,w każdym bądź razie tez tak miałam przy srebrnej

goracej zabawy

uuu klapa spróbuj alfy

powodzenia w powrocie do blondu

a czym robisz? jaki kolor?

ja działam po jutrze
Bunny kochana operacja przeprowadzona ,ale niestety nie mogłam dostać nigdzie welka i końcu zrobiłam safirą 10 to tez wella więc pomyślalam ,że może zaryzykuję i wyszło w miare ok,tzn cos tam się zmieniło jakby wyrownało i ciut stonowało całośći pojasnilo (doslownie jakby wygryzło ten popiel a rozswietliło włoski), ale róznica i tak jeszcze jest i tak w ten oto sposób stwierdziłam, że ja muszę chyba robić czystym odcieniem bo odrazu inaczej buzia wygląda i mam pytanie czy mogłabym zaryzykować i machnąć ten odrost samym welkiem 12/0? lub ciutke dodać 12/1 np.3/4 tubki 12/0, a 1/4 tubki 12/1? jak myslisz?[/QUOTE]
oczywiscie ze mozesz walnac samego 12/0.
nawet nie kombinuj z 12/1 bo bez sensu.
tylko potem malaks na dlugosci.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:39   #3604
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Kobitki mam fotki ale tz zajal mi lapka i pisze z tel. wrzuce juro rano. piesio ez juz jest u nas - suczka - nie wiem jak nazwac, moze po jej mamie... megi;D nie wiemmm kurde jakies propozycje? jest mega slodka <3 wszyscy sie w niej zakochali od pierwszego wrazenia....
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:43   #3605
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mnie sasiedzi straszyli przed pierwsza cieczka zebym sobie pałę naszykowała bo psy wcale nie tak łatwo odegnac i mieli racje- ost cieczka byla straszna psy skakaly mi na lole juz 2 tyg przed i tydzien po i to bardzo natarczywie, potrafily mnie wyminac i skoczyc na nia a jak probowalam odegnac to zero reakcji- i prawie biegiem uciekalam z lola do bloku, bo przeciez nie skrzywdze obcego psa tylko dlatego ze czuje instynkt
My kiedyś mieliśmy suczkę, jak jeszcze mieszkaliśmy z babcią, ale wtedy nawet nie interesowałam się takimi sprawami
Ale oczywiście nie było tak kolorowo, że mnie to nie dotyczyło, bo właśnie mnie chyba najbardziej- co wyszłam z koleżankami na dwór, to jeden taki pies (swoją drogą co za babsko z tym psem wychodziło, że nie potrafiło nad nim zapanować ) potrafił mnie naprawdę mocno pchnąć, niemal na glebę, próbując naskoczyć na mnie wspomnę tylko, że był to biszkoptowy labrador, który stając na tylnych łapach był większy ode mnie (a ja wtedy miałam z 10lat).
Wracając do tematu Kali- dzisiaj idąc wcześnie rano do przychodni w centrum miasta mijałam pieska, którego mijam od trzech dni i nic, nawet nie obejrzał się za mną ale myślę, że jutro jak będę z nią wychodzić to muszę uważać na panów

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Kobitki mam fotki ale tz zajal mi lapka i pisze z tel. wrzuce juro rano. piesio ez juz jest u nas - suczka - nie wiem jak nazwac, moze po jej mamie... megi;D nie wiemmm kurde jakies propozycje? jest mega slodka <3 wszyscy sie w niej zakochali od pierwszego wrazenia....
Ale super to koniecznie wrzuć rano zdjęcia, z ogromną chęcią popatrzę
A imię... nie mam pomysłu, może spójrz w google
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:45   #3606
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Buahhot mam zdjecia wloskow ale pieska tez wrzuce jak chcecie
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:46   #3607
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Buahhot mam zdjecia wloskow ale pieska tez wrzuce jak chcecie
Aha
chcę włosów i pieska
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 21:49   #3608
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Aha
chcę włosów i pieska
oki wrzuce rano

tymczasem dobranoc
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:50   #3609
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Kobitki mam fotki ale tz zajal mi lapka i pisze z tel. wrzuce juro rano. piesio ez juz jest u nas - suczka - nie wiem jak nazwac, moze po jej mamie... megi;D nie wiemmm kurde jakies propozycje? jest mega slodka <3 wszyscy sie w niej zakochali od pierwszego wrazenia....
czekamy na fotki
megi fajnie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
My kiedyś mieliśmy suczkę, jak jeszcze mieszkaliśmy z babcią, ale wtedy nawet nie interesowałam się takimi sprawami
Ale oczywiście nie było tak kolorowo, że mnie to nie dotyczyło, bo właśnie mnie chyba najbardziej- co wyszłam z koleżankami na dwór, to jeden taki pies (swoją drogą co za babsko z tym psem wychodziło, że nie potrafiło nad nim zapanować ) potrafił mnie naprawdę mocno pchnąć, niemal na glebę, próbując naskoczyć na mnie wspomnę tylko, że był to biszkoptowy labrador, który stając na tylnych łapach był większy ode mnie (a ja wtedy miałam z 10lat).
Wracając do tematu Kali- dzisiaj idąc wcześnie rano do przychodni w centrum miasta mijałam pieska, którego mijam od trzech dni i nic, nawet nie obejrzał się za mną ale myślę, że jutro jak będę z nią wychodzić to muszę uważać na panów

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------



Ale super to koniecznie wrzuć rano zdjęcia, z ogromną chęcią popatrzę
A imię... nie mam pomysłu, może spójrz w google
wiesz co jak moja lola miala pierwsza cieczke to trwala jakos bardzo krotko- z tydzien? i tez psy nie skakaly na nia, tylko wachaly i lizaly ja po... jesli pozwalalam by sie bawily- chyba wiedzialy ze jeszcze niedojrzala... ale przy 3 cieczce to juz makabra.
u mnie najgorsze ze wszystkie psy procz loli na osiedlu lataja bez smyczy i wez wtedy odgon je a wlasciciele w dupie maja i tylko sie nabiajaja jak zobacza
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:53   #3610
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ciekawe jak wyjdzie

zaklepuje foty
Pierwsze wrażenie: dół ciemniejszy, prawie czarny (ale to przez to, że najpierw nałożyłam na dół bo tam miałam jaśniejsze), góra super. Jakbym miała taki kolor na całej długości jak teraz do połowy to byłabym super zadowolona Na pewno się wypłucze, więc nie histeryzuję póki co

Dam fotki kochana, oczywiście
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:55   #3611
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiesz co jak moja lola miala pierwsza cieczke to trwala jakos bardzo krotko- z tydzien? i tez psy nie skakaly na nia, tylko wachaly i lizaly ja po... jesli pozwalalam by sie bawily- chyba wiedzialy ze jeszcze niedojrzala... ale przy 3 cieczce to juz makabra.
u mnie najgorsze ze wszystkie psy procz loli na osiedlu lataja bez smyczy i wez wtedy odgon je a wlasciciele w dupie maja i tylko sie nabiajaja jak zobacza
No właśnie
mam nadzieję, że nie będzie tak źle przeżyję

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
oki wrzuce rano

tymczasem dobranoc
dobranoc

ja też idę, rano muszę wstać,
dobranoc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 08:04   #3612
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to zimne masz oczyska jak lato.
Czyli jestem latem ?
zapomniałam wcześniej napisać o pomarańczu, czemu uważasz ,że powinno mi być w nim źle?
Moim zdaniem pasują mi wszelkie pomarańcze, korale itd
Tak jak pisałam pasują mi wszelkie zdecydowane mocne kolory.
Źle wyglądam w lawendowym ale za to świetnie w mocnym fiolecie śliwkowym.
Dziękuje za analize

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Lavia ładna sukieneczka wstaw fotki jak się w niej prezentujesz
Paulinka koniecznie wstaw zdjęcia moja znajoma ma suczkę nazwaną Lajla podoba mi się
miałam dwie suczki które już odeszły rasa dog argentyński nazwane Orsi i Lara
Może Ci się któreś spodoba
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:23   #3613
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

hej
u mnie dzis slonecznie pieknie



Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie gniewam się


Caskada nadrabiałam plotki na portalach i natknęłam się na coś dla Ciebie
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=35924

Enchuś mam nadzieję, że ten Viking krzywdy mi nie zrobi
a zwierzątka fakt, niby te same co w ZOO, ale zobaczyć je w ich naturalnym środowisku robi o wiele większe wrażenie
hehe ja teraz jakos zaniedbalam ploteczki ze swiataa wiesz w 1 momencie myslalam ze bedzie to cos o shakirze
slyszalam o tym psie na rozdaniu oskarow to ten z kategorii parson czyli szorstkowlosy i duzy moj z tych malych na krotkich nogach i gladki wlos
no ale jeden i drugi nalezy do madrali


co do zwierzatek w zoo nie jezdze nie ogladam zwierzeta w zoo sa na lekach i nienaturalne w zachowaniu, maja uspione instynkty kolega pracuje tutaj w zoo pomaga karmic , sprzata tam cos
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:27   #3614
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Czyli jestem latem ?
zapomniałam wcześniej napisać o pomarańczu, czemu uważasz ,że powinno mi być w nim źle?
Moim zdaniem pasują mi wszelkie pomarańcze, korale itd
Tak jak pisałam pasują mi wszelkie zdecydowane mocne kolory.
Źle wyglądam w lawendowym ale za to świetnie w mocnym fiolecie śliwkowym.
Dziękuje za analize

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Lavia ładna sukieneczka wstaw fotki jak się w niej prezentujesz
Paulinka koniecznie wstaw zdjęcia moja znajoma ma suczkę nazwaną Lajla podoba mi się
miałam dwie suczki które już odeszły rasa dog argentyński nazwane Orsi i Lara
Może Ci się któreś spodoba
To że jesteś latem to nie znaczy że nie możesz nosić kolorów wiosny jesieni czy zimy. Taka ocena jest naprawde w dużym stopniu subiektywna i powinnyśmy nosić to w czym się dobrze czujemy
Zresztą ja np jestem niby latem, a dobrze mi też w miedzi :P
Także nie sugeruj się tym. Bo można popaść w paranoje jakby tak dobierać wszystko pod typ kolorystyczny
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:01   #3615
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Pierwsze wrażenie: dół ciemniejszy, prawie czarny (ale to przez to, że najpierw nałożyłam na dół bo tam miałam jaśniejsze), góra super. Jakbym miała taki kolor na całej długości jak teraz do połowy to byłabym super zadowolona Na pewno się wypłucze, więc nie histeryzuję póki co

Dam fotki kochana, oczywiście
super to brzmi- foty!

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Czyli jestem latem ?
zapomniałam wcześniej napisać o pomarańczu, czemu uważasz ,że powinno mi być w nim źle?
Moim zdaniem pasują mi wszelkie pomarańcze, korale itd
Tak jak pisałam pasują mi wszelkie zdecydowane mocne kolory.
Źle wyglądam w lawendowym ale za to świetnie w mocnym fiolecie śliwkowym.
Dziękuje za analize

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Lavia ładna sukieneczka wstaw fotki jak się w niej prezentujesz
Paulinka koniecznie wstaw zdjęcia moja znajoma ma suczkę nazwaną Lajla podoba mi się
miałam dwie suczki które już odeszły rasa dog argentyński nazwane Orsi i Lara
Może Ci się któreś spodoba
nie jest mozliwe zeby jednej osobie bylo dobrze i w rozu, i w czerwieni i w pomaranczu i zolci.
nie ma takiej mozliwosci to ze ty sie dobrze w tych ciuchach czujesz nie znaczy ze dobrze w nich wygladasz nie pamietam jakie tam pozostale cechy byly ale chyba lato.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:24   #3616
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
super to brzmi- foty!


nie jest mozliwe zeby jednej osobie bylo dobrze i w rozu, i w czerwieni i w pomaranczu i zolci.
nie ma takiej mozliwosci to ze ty sie dobrze w tych ciuchach czujesz nie znaczy ze dobrze w nich wygladasz nie pamietam jakie tam pozostale cechy byly ale chyba lato.
ma inne zdanie na ten temat

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To że jesteś latem to nie znaczy że nie możesz nosić kolorów wiosny jesieni czy zimy. Taka ocena jest naprawde w dużym stopniu subiektywna i powinnyśmy nosić to w czym się dobrze czujemy
Zresztą ja np jestem niby latem, a dobrze mi też w miedzi :P
Także nie sugeruj się tym. Bo można popaść w paranoje jakby tak dobierać wszystko pod typ kolorystyczny
ja też się tym nie sugeruje kupuje to w czym dobrze wyglądam i tyle a nie to co przeczytałam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:46   #3617
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To że jesteś latem to nie znaczy że nie możesz nosić kolorów wiosny jesieni czy zimy. Taka ocena jest naprawde w dużym stopniu subiektywna i powinnyśmy nosić to w czym się dobrze czujemy
Zresztą ja np jestem niby latem, a dobrze mi też w miedzi :P
Także nie sugeruj się tym. Bo można popaść w paranoje jakby tak dobierać wszystko pod typ kolorystyczny
masz racje
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:47   #3618
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

princeska
znalazlam takie cos u siebie w albumie to jedyne foto z bliska tutaj poczatek robienia pasemek na czarnych jak heban wlosach co miesiac bylo coraz gesciej i jasniej

foty stare jak swiat musialam zrobic odbitke z albumu z 10 lat temu byly robione wtedy dbaniem o wlosy sie nie przejmowalam sese
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0011.jpg (51,8 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ABCD0012.jpg (72,2 KB, 57 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:50   #3619
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Lady widziałam Twoje szpileczki te pomarańczki w CCC
ale boskie
strzeliłabym sobie takie na wiosnę.. ale na razie brak kaski
mama kupiła mi ostatnio marynare pomarańczke taką dresową, chociaż raz idealnie wstrzeliła się w mój gust
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 09:51   #3620
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

cześć

zmyłam farbę, siedzę z ręcznikiem na głowie, zaraz idę suszyć i boję się tego co zobaczę na 13 mam zajęcia, więc modlę się, abym mogła wyjść do ludzi


Caskada OMG ale miałaś czarne kłaczki a jakie strąki zaniedbane
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:52   #3621
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
princeska
znalazlam takie cos u siebie w albumie to jedyne foto z bliska tutaj poczatek robienia pasemek na czarnych jak heban wlosach co miesiac bylo coraz gesciej i jasniej

foty stare jak swiat musialam zrobic odbitke z albumu z 10 lat temu byly robione wtedy dbaniem o wlosy sie nie przejmowalam sese
ale miałaś czarne włosy
łoo joo.. ja to tylko max średni brąz miałam
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:53   #3622
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Lady widziałam Twoje szpileczki te pomarańczki w CCC
ale boskie
strzeliłabym sobie takie na wiosnę.. ale na razie brak kaski
mama kupiła mi ostatnio marynare pomarańczke taką dresową, chociaż raz idealnie wstrzeliła się w mój gust
dresowa

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
princeska
znalazlam takie cos u siebie w albumie to jedyne foto z bliska tutaj poczatek robienia pasemek na czarnych jak heban wlosach co miesiac bylo coraz gesciej i jasniej

foty stare jak swiat musialam zrobic odbitke z albumu z 10 lat temu byly robione wtedy dbaniem o wlosy sie nie przejmowalam sese
dziwnie bez grzywy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:55   #3623
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

te foto nie oddaje dobrze koloru byly okropnie czarne
no coz nie dbalam o nie jakos specjalnie chociaz odzywke zawsze kladlam

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------



dziwnie bez grzywy
lyso kochana lyso
ale wtedy tego nie widzialam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:56   #3624
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć

zmyłam farbę, siedzę z ręcznikiem na głowie, zaraz idę suszyć i boję się tego co zobaczę na 13 mam zajęcia, więc modlę się, abym mogła wyjść do ludzi


Caskada OMG ale miałaś czarne kłaczki a jakie strąki zaniedbane
Witaj kiteczko
Trzymam kciuki żeby pięknie wyszło
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:58   #3625
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
te foto nie oddaje dobrze koloru byly okropnie czarne
no coz nie dbalam o nie jakos specjalnie chociaz odzywke zawsze kladlam

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------


lyso kochana lyso
ale wtedy tego nie widzialam
łyso
stare dzieje na szczęście

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć

zmyłam farbę, siedzę z ręcznikiem na głowie, zaraz idę suszyć i boję się tego co zobaczę na 13 mam zajęcia, więc modlę się, abym mogła wyjść do ludzi


Caskada OMG ale miałaś czarne kłaczki a jakie strąki zaniedbane
panikara
na pewno będzie ok
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:59   #3626
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dresowa

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------



dziwnie bez grzywy
mi się takie podobają
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:59   #3627
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

grzywke mam juz 6 latnajpierw byla prosta do brwi ale do wlosow kreconych nie pasuje wiec prostowalam wlosy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:00   #3628
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
panikara
na pewno będzie ok
no no, możemy sobie teraz z tą panikarą przybić piątkę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:02   #3629
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
mi się takie podobają
wiem oglądałam Twoje foty mamy zupełnie inny gust

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no no, możemy sobie teraz z tą panikarą przybić piątkę
5
ja na razie nie zmieniam koloru wiosna, lato uwielbiam go wtedy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:07   #3630
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość


5
ja na razie nie zmieniam koloru wiosna, lato uwielbiam go wtedy
to jak ja
a wczoraj nawet zamarzyl mi sie czarny kolor widzialam u jednej laski
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-03-06 o 10:10
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.