Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-29, 15:29   #3541
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Tak dokładnie to sa te 2 kolory.
Ale ryzykowałam sporo bo jakby wyszło żółto tak jak po Wellatonie to musiałabym robic rozjaśniacz i potem znów farba a tak obyło sie bez kombinowania.
warto bylo zaryzykowac

laseczki, jak to jest z wysylkami na allegro...czy jesli wiem, ze dzis dotarly pieniadze do sprzedawcy to on wysle mi jakiegos maila ze wyslal towar? czy oni nie wysylaja potwierdzen wplaty i wysylki? i trzeba czekac na paczke po prostu az listonosz przyniesie ktoregos dnia???
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 15:38   #3542
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
warto bylo zaryzykowac

laseczki, jak to jest z wysylkami na allegro...czy jesli wiem, ze dzis dotarly pieniadze do sprzedawcy to on wysle mi jakiegos maila ze wyslal towar? czy oni nie wysylaja potwierdzen wplaty i wysylki? i trzeba czekac na paczke po prostu az listonosz przyniesie ktoregos dnia???
mi zawsze przychodzi meil ze sprzedajacy otrzymal moja wplate, pozniej nastepny meil jest taki, ze wyslal towar. i od tego momentu pozostaje wypatrywac listonosza, co zazwyczaj to jakies do 5 dni roboczych, badz kuriera-2 dni. Chociaz to wiadomo ze roznie bywa
ja przelew zawsze robie przez konto internetowe, wiec opisuje jak to u mnie wyglada.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 15:40   #3543
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mi zawsze przychodzi meil ze sprzedajacy otrzymal moja wplate, pozniej nastepny meil jest taki, ze wyslal towar. i od tego momentu pozostaje wypatrywac listonosza, co zazwyczaj to jakies do 5 dni roboczych, badz kuriera-2 dni. Chociaz to wiadomo ze roznie bywa
ja przelew zawsze robie przez konto internetowe, wiec opisuje jak to u mnie wyglada.
tez robilam przez konto internetowe.
wczoraj rano.
a sprzedawca opisal na aukcji ze wysyla w ciagu 2 dni od zaksiegowania wplaty plus jeden dzien na dostarczenie paczki- bo to polecony priorytet, albo kurier...
czyli gdzies do piatku powinnam miec paczuszke
ale nie dostalam maila ze ma pieniadze u siebie a na pewno dzis juz ma
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 15:43   #3544
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tez robilam przez konto internetowe.
wczoraj rano.
a sprzedawca opisal na aukcji ze wysyla w ciagu 2 dni od zaksiegowania wplaty plus jeden dzien na dostarczenie paczki- bo to polecony priorytet, albo kurier...
czyli gdzies do piatku powinnam miec paczuszke
ale nie dostalam maila ze ma pieniadze u siebie a na pewno dzis juz ma
moze jeszcze nie zostaly zaksiegowane na jego koncie, ale skoro wczoraj rano robilas przelew, to mysle, ze spokojnie do piatku mozesz otrzymac przesylke
a co kupilas?
pokaz linka do aukcji jak mozesz
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 15:54   #3545
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
moze jeszcze nie zostaly zaksiegowane na jego koncie, ale skoro wczoraj rano robilas przelew, to mysle, ze spokojnie do piatku mozesz otrzymac przesylke
a co kupilas?
pokaz linka do aukcji jak mozesz
kolejny biustonosz z kingi tylko od innego sprzedawcy- za 39zl! z przesylka zaplacilam 46zl.
o taki:

http://allegro.pl/biustonosz-stanik-...372347496.html

tz sie bardzo spodobal, mnie tez i musialam go miec i teraz czekam ale nie boje sie ze cos bedzie nie tak, bo ten moj sprzedawca ma 100% pozytywow
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 16:03   #3546
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kolejny biustonosz z kingi tylko od innego sprzedawcy- za 39zl! z przesylka zaplacilam 46zl.
o taki:

http://allegro.pl/biustonosz-stanik-...372347496.html

tz sie bardzo spodobal, mnie tez i musialam go miec i teraz czekam ale nie boje sie ze cos bedzie nie tak, bo ten moj sprzedawca ma 100% pozytywow
piekny
ja zachorowalam na ten bezgranicznie
http://allegro.pl/kinga-biustonosz-m...318764334.html


to dobrze ze ma tyle pozytywow, mi wlasnie w tamtym tyg przyszlo powiadomienie ze mam sie stawic do tutejszej prokuratury, bo zglaszalam oszustwo na all i dopielam swego
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 16:05   #3547
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
piekny
ja zachorowalam na ten bezgranicznie
http://allegro.pl/kinga-biustonosz-m...318764334.html


to dobrze ze ma tyle pozytywow, mi wlasnie w tamtym tyg przyszlo powiadomienie ze mam sie stawic do tutejszej prokuratury, bo zglaszalam oszustwo na all i dopielam swego
ładny ale ja nie lubie kropek

a co kupowalas ze cie oszukali i teraz bedzie sprawa w sadzie czy jak???
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 16:08   #3548
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

tak przegladam "przedmioty sprzedajacego" to on w ogóle ma fajny asortyment hehe dla doroslych dla zabawy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 16:08   #3549
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

A tak pytałam o te kawe bo ja piję, ale myslalam ze jakieś specjały polecicie, moze ktoras z Was lubi kawę i zna się na tym.

Co wy chcecie wszystkie biustonosze wykupic ze sklepow?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 16:11   #3550
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A tak pytałam o te kawe bo ja piję, ale myslalam ze jakieś specjały polecicie, moze ktoras z Was lubi kawę i zna się na tym.

Co wy chcecie wszystkie biustonosze wykupic ze sklepow?
nie, tylko ja mam faze z tz na przebieranki teraz jeszcze musze znalezc pare koszulek takich z koroneczki mrrr...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 16:17   #3551
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ładny ale ja nie lubie kropek

a co kupowalas ze cie oszukali i teraz bedzie sprawa w sadzie czy jak???
w grudniu tamtego roku zamówiłam płaszcz za 100zl, a razem ze mna jeszcze iles tam ofert bylo. Towar niby mial plynac z Hong Kongu wiec bylam przygotowana na dlugie czekanie. ale jak nadszedl poczatek stycznia to sie wnerwilam nie na zarty,tym bardziej,ze kontaktu ze sprzedajacym nie bylo w ogole. pisaly tez do mnie inne dziewczyny z tej aukcji co robimy, czy zglaszamy, czy darujemy.
No gdzie ja komus podaruje moja ciezko zarobiona stowke, niby nie duzo ale zwasze na waciki bedzie.
po 100 meilach, jakis koles odpisal ze pozyczyl swoje konto, innemu uzytkownikowi i ze ten nie wywiazal sie z umowy.
dallam mu czas na zwrot pieniedzy-tydzien.
niestety,brak reakcji. wiec zglosilam sprawe na police, bo tylko przy potwierdzeniu ze ze to zrobilam, mogla liczyc na odszkodowanie z Programu Ochrony Kupujacych.
wiec zrobilam to wszystko, dostarczylam im papiery i odzyskalam kase.
teraz bede go scigac za oszustwa i bardzo dobrze.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie, tylko ja mam faze z tz na przebieranki teraz jeszcze musze znalezc pare koszulek takich z koroneczki mrrr...
moj Tż lubi jak sie z uczennice przebieram
kocha moje blond kiteczki
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 16:32   #3552
adellacy
Raczkowanie
 
Avatar adellacy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 79
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A tak pytałam o te kawe bo ja piję, ale myslalam ze jakieś specjały polecicie, moze ktoras z Was lubi kawę i zna się na tym.

Co wy chcecie wszystkie biustonosze wykupic ze sklepow?

Ja i owszem jestem wręcz nałogowcem kawowym i kawę poznaję na węch-tę w ziarnach, czy jest dobra czy nie) Bardzo lubię tchibo crema w ziarnach, mam ekspres z młynkiem, więc tylko ziarnistą kupuję i z wielu wielu, które kupowałam i drozszych, ta jest wg mnie najlepsza, delikatna; kawa rozpuszczalna jest najbardziej niezdrowa dla wątroby, fusiastej nie lubię, dlatego zainwestowałam w dobry ekspres--o tym mogę długo pisać.........

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------



---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------


moj Tż lubi jak sie z uczennice przebieram
kocha moje blond kiteczki[/QUOTE]


ło matko, goraco na tym wątku ja ze stażem małzenskim 12 lat czytam i sobie przypominam, jak to kiedyś było........a teraz dzieci, praca, rutyna, chociaż jest ok, tylko na przebieranki jakoś czasu brak;((
__________________
Oscar Wilde
Umieć żyć to najrzadziej spotykana rzecz na świecie. Większość ludzi tylko egzystuje.
adellacy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 17:10   #3553
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

u mnie zbiera sie na burze a ja sie szykuje bo umowilam sie z kolezankami na wypad
fotki ubran pokaze jutro bo dzis jeszcze 2 koszulki dokupilam to bedzie akurat co pokazac


milego wieczoru
jutro ponadrabiam bo dzis tylko z dolotu jestem.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 17:25   #3554
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Buahhot pochwal się efektem po londzie a którą robiłaś?
nie ma czym, wyszło żółtawo na odroście, ale lepsze to, niż ciemny odrost robiłam tradycyjnie 12/9
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja jakos nigdy nie mialam okazji, chociaz mysle ze w koncu przyjdzie ten dzien
nie ma co się bać start i lądowanie jest najlepsze
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
hej laleczki wpadłam się zameldować
nie mam ostatnio czasu na wizaż...
dopinam ostatnie sprawy na uczelni, korzystam z pięknej pogody opalam się, grilluję, imprezuję odbyłam już pierwszą kąpiel w morzu w tym roku

fajnie szkoda, że z butami za bardzo zaczęli wydziwiać i nic ładnego dla mnie nie ma


kochaniutka chcę odbarwić ale jeszcze nie upolowałam odpowiednich spodni
może ombre szorty zrobię

duża panna już kawalerzy pewnie kręcą się
kręcą się
no własnie coś pisałaś o odbarwianiu dlatego przypomniało mi się
ale dobrze Ci z tym imprezowaniem
a buty faktycznie średnie, nie mają w sklepie dużego wyboru, jedynie, które mogłabym przyjąć to czarne ze złotymi czubkami, ale te czubki są z ekoskórki a nie z metalu, szkoda nic specjalnie mi się nie podobało...

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

aaa tak rozmawiacie o biustonoszach- weszlam dzis do takiego sklepu, pani mi oznajmila ze ceny zaczynaja sie od 150zł w górę... niestety jeszcze nie przyszedl dla mnie czas na taki wydatek
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 17:55   #3555
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
w grudniu tamtego roku zamówiłam płaszcz za 100zl, a razem ze mna jeszcze iles tam ofert bylo. Towar niby mial plynac z Hong Kongu wiec bylam przygotowana na dlugie czekanie. ale jak nadszedl poczatek stycznia to sie wnerwilam nie na zarty,tym bardziej,ze kontaktu ze sprzedajacym nie bylo w ogole. pisaly tez do mnie inne dziewczyny z tej aukcji co robimy, czy zglaszamy, czy darujemy.
No gdzie ja komus podaruje moja ciezko zarobiona stowke, niby nie duzo ale zwasze na waciki bedzie.
po 100 meilach, jakis koles odpisal ze pozyczyl swoje konto, innemu uzytkownikowi i ze ten nie wywiazal sie z umowy.
dallam mu czas na zwrot pieniedzy-tydzien.
niestety,brak reakcji. wiec zglosilam sprawe na police, bo tylko przy potwierdzeniu ze ze to zrobilam, mogla liczyc na odszkodowanie z Programu Ochrony Kupujacych.
wiec zrobilam to wszystko, dostarczylam im papiery i odzyskalam kase.
teraz bede go scigac za oszustwa i bardzo dobrze.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------


moj Tż lubi jak sie z uczennice przebieram
kocha moje blond kiteczki
o matko jakie przeboje z tym kradziejskim allegrowiczem ale dobrze ze nie popuscilyscie i przynajmniej kase odzyskalas.

za uczennice... a ty niegrzeczna
Cytat:
Napisane przez adellacy Pokaż wiadomość
Ja i owszem jestem wręcz nałogowcem kawowym i kawę poznaję na węch-tę w ziarnach, czy jest dobra czy nie) Bardzo lubię tchibo crema w ziarnach, mam ekspres z młynkiem, więc tylko ziarnistą kupuję i z wielu wielu, które kupowałam i drozszych, ta jest wg mnie najlepsza, delikatna; kawa rozpuszczalna jest najbardziej niezdrowa dla wątroby, fusiastej nie lubię, dlatego zainwestowałam w dobry ekspres--o tym mogę długo pisać.........

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------



---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------


moj Tż lubi jak sie z uczennice przebieram
kocha moje blond kiteczki

ło matko, goraco na tym wątku ja ze stażem małzenskim 12 lat czytam i sobie przypominam, jak to kiedyś było........a teraz dzieci, praca, rutyna, chociaż jest ok, tylko na przebieranki jakoś czasu brak;(([/QUOTE]
grunt to cieszyc sie zyciem bez wzgledu na staz zwiazku- ja mam blisko 9 lat stazu... i jest goraco to tylko od was zalezy!

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie ma czym, wyszło żółtawo na odroście, ale lepsze to, niż ciemny odrost robiłam tradycyjnie 12/9

nie ma co się bać start i lądowanie jest najlepsze

kręcą się
no własnie coś pisałaś o odbarwianiu dlatego przypomniało mi się
ale dobrze Ci z tym imprezowaniem
a buty faktycznie średnie, nie mają w sklepie dużego wyboru, jedynie, które mogłabym przyjąć to czarne ze złotymi czubkami, ale te czubki są z ekoskórki a nie z metalu, szkoda nic specjalnie mi się nie podobało...

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

aaa tak rozmawiacie o biustonoszach- weszlam dzis do takiego sklepu, pani mi oznajmila ze ceny zaczynaja sie od 150zł w górę... niestety jeszcze nie przyszedl dla mnie czas na taki wydatek
pamietaj kochana ze sklepy czesto na nas zarabiaja ponad 100% marzy bylo popytac o marki staniczkow jakie oferuja a potem wyallegrowac sobie je i zobaczyc realne ceny
ja zaluje ze tamte kupilam za 100zl jeden, bo na all moglabym jeden z nich kupic za 70zl! ale coz...
dlatego teraz sobie zamowilam a nie kupowalam w sklepach z bielizna
za mierzenie nic nie zaplacisz- zapamietaj sobie rozmiar dla siebie i nazwe z metki a potem kup gdzie indziej taniej mnie tez nie stac na kupowanie bielizny wylacznie w ekskluzywnych sklepach...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 18:19   #3556
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny to jest mysl! na pewno widziałam jakas marke o ktorej ostatnio pisalyscie, ale nie przypomne sobie teraz nazwy nawet byly stroje kapielowe, fajne
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 18:34   #3557
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o matko jakie przeboje z tym kradziejskim allegrowiczem ale dobrze ze nie popuscilyscie i przynajmniej kase odzyskalas.

za uczennice... a ty niegrzeczna



ło matko, goraco na tym wątku ja ze stażem małzenskim 12 lat czytam i sobie przypominam, jak to kiedyś było........a teraz dzieci, praca, rutyna, chociaż jest ok, tylko na przebieranki jakoś czasu brak;((
grunt to cieszyc sie zyciem bez wzgledu na staz zwiazku- ja mam blisko 9 lat stazu... i jest goraco to tylko od was zalezy!


pamietaj kochana ze sklepy czesto na nas zarabiaja ponad 100% marzy bylo popytac o marki staniczkow jakie oferuja a potem wyallegrowac sobie je i zobaczyc realne ceny
ja zaluje ze tamte kupilam za 100zl jeden, bo na all moglabym jeden z nich kupic za 70zl! ale coz...
dlatego teraz sobie zamowilam a nie kupowalam w sklepach z bielizna
za mierzenie nic nie zaplacisz- zapamietaj sobie rozmiar dla siebie i nazwe z metki a potem kup gdzie indziej taniej mnie tez nie stac na kupowanie bielizny wylacznie w ekskluzywnych sklepach...[/QUOTE]

hihihih
lubie czasem zaszalec

a co do allegrowicza to naprawde trzeba uwazac i sprawdzac komentarze, bo to nigdy nie wiadomo.
Tym bardziej jesli kupujesz i odrazu pieniadze przesylasz.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

cos z cytowaniem jest nie tak
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 18:48   #3558
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczyny kupilam dzis farbe wellaton odcien 9/1 rozswietlony popielaty blond ... Moze ktoras z Was jej uzywala i ma jakies zdjecia? Jestem ciekawa jak wychodzi na wlosach ... Zasugerowalam sie jedynie zdjeciem z opakowania,bo jak na zlosc nie bylo tych katalogow z odcieniami no i teraz boje sie zeby nie wyszly za bardzo szare:/
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 18:57   #3559
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Mam to gdzieś, nie uczę się Jezus Maria, nie wiem jak ja to jutro zaliczę, ale ni chu chu, nie uczę się i tyle, nie chce mi się mam dni trolla, mam @ i za dużo roboty i nadal nie mogę dojść skąd wzięło mi się 66 zł w moich obliczeniach w jednym zadaniu!!! Od wczoraj ciągle o tym myślę

jak zostawię jeden egzamin na wrzesień to chyba nic się nie stanie... ale przeczytam to przed snem chociaż ze 2 razy, żeby nie było yhh
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 19:10   #3560
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Mam to gdzieś, nie uczę się Jezus Maria, nie wiem jak ja to jutro zaliczę, ale ni chu chu, nie uczę się i tyle, nie chce mi się mam dni trolla, mam @ i za dużo roboty i nadal nie mogę dojść skąd wzięło mi się 66 zł w moich obliczeniach w jednym zadaniu!!! Od wczoraj ciągle o tym myślę

jak zostawię jeden egzamin na wrzesień to chyba nic się nie stanie... ale przeczytam to przed snem chociaż ze 2 razy, żeby nie było yhh
oj znam ten bol z liczeniem
studiowalam póltora roku rachunkowosc i finanse, ale z przyczyn osobistych musialam rzucic studia.
ale w sumie nie zaluje, bo nienawidziłam tego kierunku.
wieczne liczenia,statystyka, rachunkowość i reszta bardzo zabawnych przedmiotow
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 19:15   #3561
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
oj znam ten bol z liczeniem
studiowalam póltora roku rachunkowosc i finanse, ale z przyczyn osobistych musialam rzucic studia.
ale w sumie nie zaluje, bo nienawidziłam tego kierunku.
wieczne liczenia,statystyka, rachunkowość i reszta bardzo zabawnych przedmiotow
statystykę akurat uwielbiałam i mogłam siedzieć i sobie liczyć pół dnia, ale właśnie rachunkowość niektóre zadania to są takie kosmiczne, że ja w ogóle nie wiem co z czym...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 19:21   #3562
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

buahot pewnie kinga,konrad,ava,kris...

Z calego serca polecam kinge i konrada,choc jest drozszy. Ale nosza sie bosko.

Kylie a jak dolce sie sprawdza i szampon fructis?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 19:35   #3563
tibbidabo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 444
platyna po rozjaśnianiu, a teraz jasna farba?

hej. 2 i pol miesiaca rozjasnilam balejzem (ktorego nie widac, wlosy sa prawei cale rozjasnione - jednolity kolor) wloski i sa pikene, sliczne itp. ale chcialabym zafarbowac je cale na taki siwawo-platynowy blond farba (oczywiscie u fryzjera0 czy jest to mozliwe?
generalnie chodzi o to, zeby byly cale pokryte, a nie tak jak w przypadku balejazu sa takie cieniutenskie pasma moich starych wlosow...
__________________
Peace.
tibbidabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 19:37   #3564
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
statystykę akurat uwielbiałam i mogłam siedzieć i sobie liczyć pół dnia, ale właśnie rachunkowość niektóre zadania to są takie kosmiczne, że ja w ogóle nie wiem co z czym...
lacze sie w bolu

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
buahot pewnie kinga,konrad,ava,kris...

Z calego serca polecam kinge i konrada,choc jest drozszy. Ale nosza sie bosko.

Kylie a jak dolce sie sprawdza i szampon fructis?
Fructis bardzo dobrze, ale Dolce...pierwszy zachwyt minal
moze zmienie sposob trzymania jej na glowie, bo ostatnio trzymalam ja ponad pol godziny pod czepkiem,podgrzalam i na to recznik i nie bylo fajne zrobil mi sie puch na glowie
Przedobrzyłam, teraz sprubuje nalozy jak odzywke, na 5min bez szalenstw podgrzewania i do splukania, bo chyba moim wlosom to bylo za duzo
a Ta mleczne Dolce jak u Ciebie? daje rade?
Ja teraz jak skoncze Glorie i Dolce to chyba kupie ta co Caskada na blogu polecala z Gliss Kura żółtą z olejkami, bo mnie ciekawi

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-05-29 o 19:39
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 20:02   #3565
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Esotiq jeszcze ma obwody 65 I czasem mają niezłe promocje i można coś naprawde fajnego i taniego w sklepie wyrwać.

Alergia mnie tak męczy że ledwo na oczy widze Dzisiaj multum CV'ek rozniosłam, mam nadzieje ze sie w koncu cos znajde.
Za 2 tygodnie dostane cynk co z wyjazdem do Anglii. I bede mogła w końcu jakieś decyzje podjąć
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 20:19   #3566
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Esotiq jeszcze ma obwody 65 I czasem mają niezłe promocje i można coś naprawde fajnego i taniego w sklepie wyrwać.

Alergia mnie tak męczy że ledwo na oczy widze Dzisiaj multum CV'ek rozniosłam, mam nadzieje ze sie w koncu cos znajde.
Za 2 tygodnie dostane cynk co z wyjazdem do Anglii. I bede mogła w końcu jakieś decyzje podjąć
oby wszystko ulozylo sie po Twojej mysli
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 20:25   #3567
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez adellacy Pokaż wiadomość
Ja i owszem jestem wręcz nałogowcem kawowym i kawę poznaję na węch-tę w ziarnach, czy jest dobra czy nie) Bardzo lubię tchibo crema w ziarnach, mam ekspres z młynkiem, więc tylko ziarnistą kupuję i z wielu wielu, które kupowałam i drozszych, ta jest wg mnie najlepsza, delikatna; kawa rozpuszczalna jest najbardziej niezdrowa dla wątroby, fusiastej nie lubię, dlatego zainwestowałam w dobry ekspres--o tym mogę długo pisać........
Ja wlasnie ostatnio lubie z ekspresu, mam ciśnieniowy. Tyle ze sypie tam juz gotową zmieloną kawę.
Ale do mielenia ten przyrzad tez mam

Staram się wlasnie z rozpuszczalnej rezygnować na rzecz parzonej, wlasnie ekspresowki. Ona jest zdrowa
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 20:26   #3568
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cześć
Ja też mam ostatnio mało czasu na wizaż, jeszcze moja promotorka mnie wkurza cały czas mi coś wymyśla, pierwsze 2 rozdziały mi zaakceptowała, dałam 3 to nagle jej pierwszy nie pasuje

Asia ślicznie wyglądałaś na komunii

Agatka ja pije kawe rozpuszczalną i najbardziej lubię wszystkie "gold" i z mleczkiem

Widziałyścię tą laskę? http://www.youtube.com/watch?v=5ZFP9...layer_embedded
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 20:29   #3569
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
statystykę akurat uwielbiałam i mogłam siedzieć i sobie liczyć pół dnia, ale właśnie rachunkowość niektóre zadania to są takie kosmiczne, że ja w ogóle nie wiem co z czym...
statystykę też bardzo lubię
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 20:31   #3570
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć
Ja też mam ostatnio mało czasu na wizaż, jeszcze moja promotorka mnie wkurza cały czas mi coś wymyśla, pierwsze 2 rozdziały mi zaakceptowała, dałam 3 to nagle jej pierwszy nie pasuje

Asia ślicznie wyglądałaś na komunii

Agatka ja pije kawe rozpuszczalną i najbardziej lubię wszystkie "gold" i z mleczkiem

Widziałyścię tą laskę? http://www.youtube.com/watch?v=5ZFP9...layer_embedded
Potwierdzam

Moja promotorka to siewogole nie odzywa, a miala dzwonic tydzien temu


Kurcze, jednak widze ze po tym N&E mam ciemniejszy ten blond, niedużo ale mam. Mam nadzieje że mi sie pojaśni po tej mieszance a10 + 219 jak malaks zrobie.
Bunny jakbym dała całą a10 i połowe 219 to wyjdzie jaśniej czy jak?

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-05-29 o 20:33
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.