Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 21:41   #2071
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

sprzedali mi drugi raz skinoren bez recepty...
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:06   #2072
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez tinkussia Pokaż wiadomość
sprzedali mi drugi raz skinoren bez recepty...
a co w tym dziwnego? Skinoren nie jes tlekiem na receptę ... [zresztą sprawdź sama na opakowaniu, nigdzie nie jest napisane,że "wydaje się z przepisu lekarza" ]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:12   #2073
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
a co w tym dziwnego? Skinoren nie jes tlekiem na receptę ... [zresztą sprawdź sama na opakowaniu, nigdzie nie jest napisane,że "wydaje się z przepisu lekarza" ]
przecież zawsze był wcześniej mi nie sprzedawali bez recepty...
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:16   #2074
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja wiem, ze lekarze go często wypisują na receptach (sama dostałam), ale wierz mi, ze bez recepty już go od dawna można kupić (o ilekiedykolwiek w ogóle było inaczej) Przynajmniej w aptekach gdzie ja pytałam (a szukałam chyba w 6 zanim znalazłam miejsce, gdzie jest najtaniej ;P]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:18   #2075
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
ja wiem, ze lekarze go często wypisują na receptach (sama dostałam), ale wierz mi, ze bez recepty już go od dawna można kupić (o ilekiedykolwiek w ogóle było inaczej) Przynajmniej w aptekach gdzie ja pytałam (a szukałam chyba w 6 zanim znalazłam miejsce, gdzie jest najtaniej ;P]
to nie wiem czemu tak : P już parę dobrych lat go kupuję
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 20:28   #2076
AmyViollet
Przyczajenie
 
Avatar AmyViollet
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
GG do AmyViollet
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ostatnio doszłam do przykrego wniosku: gdyby chciało mi się myć twarz 2 razy dziennie to cere miałabym od parlu lat jak pupcia niemowlaka, a tak....pf. lenistwo.
AmyViollet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 21:57   #2077
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez AmyViollet Pokaż wiadomość
Ostatnio doszłam do przykrego wniosku: gdyby chciało mi się myć twarz 2 razy dziennie to cere miałabym od parlu lat jak pupcia niemowlaka, a tak....pf. lenistwo.
Ale to zajmuje hmm minute a nie myjesz 2 razy dziennie (rano i wieczorem)?

Skinoren jest bez recepty, dermatolog Ci pewnie zapisywal zebys nie zapomniala nazwy czy cos
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 22:00   #2078
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

mi tam zawsze wszystko dermatolodzy i wogole lekarze zapisuja na receptach...nawet jak cos bez recepty jest
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 01:21   #2079
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

dziewczyny ...pomocy... na brzuchu na boku miałam taka krosteczke malą, nie była to zadna zmiana tradzikowa ani nic z tych rzeczy , czasem mi sie takie robia jak mnie coś podrazni z ubrań lub kosmetyków, no ale do rzeczy... otóz ta mala krosteczka była dziwna, bo dość swędziała ...a dziś rano wokoł niej pojawilo sie równiez takich malutkich ok 6 , okropnie swedzą i jak przycisnę to bola, po poludniu z tyłu na plecach zauwazyłam kolejną, i własnie po boku kolejne dwie się pojawiły...co to moze by c? uznać za uczulenie i olac sprawę? czy co mam zrobic...


najgorzej sie boję bo kolezanka mnie nastraszyła , że u niej tak się ospa zaczeła....
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 11:40   #2080
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

sikoreczka111 masz jedyne wyjście - idź do lekarza !!!


A ja wczoraj przy zmywaniu makijażu musiałam wycisnać kilka wągrów na nosie jestem strasznie zła na siebie. Posmarowałam nos Avene Cleance K i mnie piekło. Do wieczora miałam zaczerwieniony nos. Chyba zrezygnuje z używania tego kosmetyku (na szczęście mam tylko próbki) Jak położe Effeclar K to buzie mam przez kilka godzin matową, gładką a po Cleance K już po dwóch godzinach się świece a jak ide spać klei mi się buzia do poduszki. Jedynie z Cleane odpowiada mi żel i tonik.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 13:13   #2081
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Sikoreczko, idz do dermatologa. Nie zależnie od tego, czy to jest uczuleniem, czy choroba, to po co masz sie męczyć? Im szybciej, tym lepiej
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 18:00   #2082
li90
Raczkowanie
 
Avatar li90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 337
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Mam wieeeelki problem.
Ostatnio zmasakrowałam pryszcza ;/ Nie wiem co mnie na to wzięło... ale efekt końcowy jest okropny. Wygląda tak jakby była jakaś taka dziura po papierosie :/
Opuchnięte to i w ogóle... jakieś takie nieestetyczne.
Jak sobie z tym poradzić?
Walczę z nim od soboty. Nawilżam, natłuszczam, cZasem wysuszam. Stosuje maść cynkową, słyszałam, że jest dobra. Nie mam pojęcia co robić!
Co radzicie? Jak to maskować? Stosując korektor rzuca się to bardziej w oczy, tylko jest to wtedy kremowe, a nie czerwone...
Chciałabym się z tym uporać do niedzieli, gdyż wychodzę na urodziny koleżanki. Głupio tak jakoś... ;/

A z drugim pryszczem też mam problem. Wydawało mi się, że jest dobrze. Zaczęło się goić, a tu nagle ropa zaczęła wychodzić ;/ Bez żadnego wyciskania... ;/ :/

Edytowane przez li90
Czas edycji: 2008-12-16 o 18:06
li90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:17   #2083
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Nie dotykac...uschnie "dziad"..i nie bedzie sladu po nim.Im wiecej zaczniesz majstrowac..tym gorzej.Masc cynkowa jest o.k.Jesli masz jakis tonik antybakteryjny mozesz sobie patyczkiem higienicznym przemywac ranke...
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:48   #2084
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

dziewczyny zaglądam tu do was czasem i powiem wam o nowości jaką sobie sprawiłam za namową wizazu otóż krem brązujący loreal nutribronze czy jakoś tak się nazywa alllle fajniusi kosmetyk- jest super lekki i mnie nie zapchał a stosuję go już od poniedzialku! kupilam wersję do jasnej karnacji i moja buzia wygląda super- taka zdrowa jak po urlopie piszę wam to bo wiem że każda z nas chyba ma lub miala ochotę na opalenie swojej buzi ale bałyśmy się że te kremy są tłuste i nas pozapychaja. poczytajcie sobie o nim na kwc jak chcecie i wypróbujcie- zaplaciłam za niego 23zł w rossmanie i to bez promocji tylko normalna cena. myślę że przed sylwestrem itp kiedy najdzie was ochota na solarium to przypomnijcie sobie ten kremik taka dobra rada z mojej strony na przeprosiny za to że tak rzadko do was zaglądam..
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 11:52   #2085
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja jestem cała powyciskana dobrze,że dzisiaj do dermatologa ide
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 12:19   #2086
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

mialam ochote kiedys na ten krem loreala brazujacy bo juz gdzies czytalam, ze fajny... ale boje sie jak on by brazowal twarz i szyje z przebarwieniami.... czy aby te przebarwienia nie stałyby sie jeszcze ciemniejsze bo ja i tak jestem łaciata
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 12:40   #2087
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

przyciemnic przebarwienia to chyba solarium moze i slonce a kremik fajnie ujednolica koloryt twarzy i powiem wam że juz mialam kryzys malowania się i zaczelam znowu fluidem sie ciapac ale teraz jak mam taką bardziej jednolitą i zdrowo wyglądającą buzię to znów przestalam się malowac zawsze to jakaś nadzieja...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 12:41   #2088
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja bym się jednak bała,że mnie pozapycha
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 19:26   #2089
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no ja nie namawiam bo wiem że każda z nas ma inną skórę i nie woadomo czego się po niej możemy spodziewac.. ale ja juz nie mogłam patrzec na moją przezroczystą twarz i nawet tż stwierdził ze taka bladziutka jestem i postanowilam troszkę się za to zabrac i kupiłam sobie ten kremik według kwc ma chyba ponad 20% lepsze opinie niż inne tego typu kosmetyki no i jest niesamowicie lekki siostra nic nie wiedziala że mam taki krem i dziś powiedziala ze jakąś taką ładną buzię mam
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 14:31   #2090
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja mam nieprzyjemne doświadczenia z kosmetykami brązującymi, więc takich rzeczy nie tykam. Ale przyznam tancerce rację, że cera robi się ładniejsza bez stosowania podkładów. Ostatnio staram się łazić bez podkładów i widzę poprawę. Podkłady zostawiam tylko na szczególne okazje jak rozmowa o pracę, spotkanie z przyjaciółmi itp. Ale do sklepów, jakieś zwykłe wyjścia itp. itd. chodze już normalnie, mimo że mam świadomość jak moje blizny muszą świecić na sino-czerwono przy takiej temperaturze. Przynajmniej syfów mniej.

Ps. tancerka212 nie poznałam Cię po tej zmianie avka
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 15:03   #2091
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Ps. tancerka212 nie poznałam Cię po tej zmianie avka
ja sama się raz nie poznałam

a co do tego kremu to dzisiaj się przyjrzałam z odległości centymetra na moją buźkę w poszukiwaniu nowych zaskórników do wyciśnięcia bo tez mi się nie chce wierzyc ze ten krem mnie nie pozapycha ale no z ręką na sercu muszę wam powiedzieć że nie znalazłam ani jednego nowego!!!!!!! a smaruję się tym kremem już od poniedziałku i na bank by mi powyłaziły masowo bo przy podkładzie to w jeden dzień mi się nawet potrafią zrobic.. oby tak dalej.. jak będę grzeczna to po sylwestrze idę do kosmetyczki na jakieś złuszczanie bo przed sylwestrem nie opłaca się jak i tak makijaż na pewno będę miała w sylwka to zaraz pełno syfu się narobi... myślę coraz poważniej o pudrze mineralnym do malowania się ale strasznie mała gama kolorystyczna jest w rossmanie koło mnie...
dziewczyny dziś się widziałam z kuzynką i pytała co robię że mam taką ładną buzię hehehehe kocham mój nowy krem brązujący!!! z tym do jasnej karnacji nie da się przesadzić bo nie zabarwi buzi na ciemno i pomaranczowo bo tylko delikatnie nadaje buzi zdrowy odcien jestem zachwycona!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 15:06   #2092
KasiaMaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Super wątek, dziewczyny jesteście nieocenione. Wyciskanie to moja największa zmora! Zabieram się za czytanie
Co do brązujących specyfików to ja ostatnio używam Dove i też jest bardzo leciutki, chociaż też za mocno nie opala więc bez podkładu się jeszcze nie odważam ;(
A na takie dziady czerwone już zmasakrowane dobrze robi przemywanie rumiankiem, szybciej zasychają, leczy i łagodzi.

Edytowane przez KasiaMaz
Czas edycji: 2008-12-18 o 15:09
KasiaMaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 19:26   #2093
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
dziewczyny dziś się widziałam z kuzynką i pytała co robię że mam taką ładną buzię hehehehe kocham mój nowy krem brązujący!!! z tym do jasnej karnacji nie da się przesadzić bo nie zabarwi buzi na ciemno i pomaranczowo bo tylko delikatnie nadaje buzi zdrowy odcien jestem zachwycona!
Kurczę, Tancerko, ale Ci zazdroszczę no

Sama kiedyś rozważałam kupno kremu brązującego z L'Oreala właśnie, ale skusiłam się na Garniera i się przejechałam, i teraz już się boję
A też by mi się przydało jakieś opalenie bo bladością świecę przeraźliwą...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:10   #2094
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Eee, nie przesadzajmy. Bladość nie musi być taka zła
problem jest raczej w tym, że na bladej cerze bardziej widać niedoskonałości

KasiaMaz: skąd bierzesz ten rumianek? to jakiś napar?

Edytowane przez azure
Czas edycji: 2008-12-18 o 21:13
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 22:35   #2095
KasiaMaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Rumianek w saszetkach - zaparzam w miseczce i przykładam taką ciepłą saszetkę, jest bakteriobójczy
KasiaMaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 22:48   #2096
Wedelka
Raczkowanie
 
Avatar Wedelka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 417
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

oj dziewczyny dziewczyny jak Wam zazdroszczę, że możecie używać brązujących kremów itp... ja niestety przez złe dobranie podkładu i kosmetyków i zła dieta też się do tego rpzyczyniła mam początki zapalenia podskórnego dobrze że wczas zareagowałam i poszłam do dermatologa ale boje się, że mi to nie pomoże... że jak pójde na basen to moze być jeszcze gorzej :/

i od paru dni używam maści i pije tabletki i widać minimalna różnice ale niewielką :/ powiedzcie używalyście kiedyś może maści : ISOTREXIN i CLINDACNE i czy piłyście może tabletki ZINCAS FORTE ??
Wedelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 08:35   #2097
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

W końcu mogę złapac trochę oddechu i odpoczą od studiów

Nie mogę napisac, że jest dobrze, bo prawy policzek wygląda jak pole minowe. Drapałam grudki i teraz mam za swoje. Wszystko się paprze, wygląda paskudnie. Tylko wziąc korektor w rękę i doprowadzi się do jako taiego stanu

Ja lubię pic rumianek, ale nie przyszło mi do głowy, żeby używac go na twarz

Jeszcze jakiś rok temu nienawidziłam mojej bladości - studniówka i te sprawy. Teraz nawet już ją lubię Jakoś przekonałam się do niej najbardziej po przefarbowaniu włosów i nie przeszkadza mi to, że jestem blada jak ściana. Na szczęście, bo przy naszej tendencji do zapychania, zmiana koloru włosów jest mniej niebezpieczna niż testowanie kremów do twarzy
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 12:52   #2098
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Wedelka Pokaż wiadomość
oj dziewczyny dziewczyny jak Wam zazdroszczę, że możecie używać brązujących kremów itp... ja niestety przez złe dobranie podkładu i kosmetyków i zła dieta też się do tego rpzyczyniła mam początki zapalenia podskórnego dobrze że wczas zareagowałam i poszłam do dermatologa ale boje się, że mi to nie pomoże... że jak pójde na basen to moze być jeszcze gorzej :/

i od paru dni używam maści i pije tabletki i widać minimalna różnice ale niewielką :/ powiedzcie używalyście kiedyś może maści : ISOTREXIN i CLINDACNE i czy piłyście może tabletki ZINCAS FORTE ??
ja uzywalam, i akurat na dniach wybieram sie do dermatologa po recepte na obydwa. Mi bardzo pomogly na zaskorniki bo ropnych zmian to ja nie mam na szczescie. Trzeba troche pouzywac ale ja milo wspominam

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
dziewczyny zaglądam tu do was czasem i powiem wam o nowości jaką sobie sprawiłam za namową wizazu otóż krem brązujący loreal nutribronze czy jakoś tak się nazywa alllle fajniusi kosmetyk- jest super lekki i mnie nie zapchał a stosuję go już od poniedzialku! kupilam wersję do jasnej karnacji i moja buzia wygląda super- taka zdrowa jak po urlopie piszę wam to bo wiem że każda z nas chyba ma lub miala ochotę na opalenie swojej buzi ale bałyśmy się że te kremy są tłuste i nas pozapychaja. poczytajcie sobie o nim na kwc jak chcecie i wypróbujcie- zaplaciłam za niego 23zł w rossmanie i to bez promocji tylko normalna cena. myślę że przed sylwestrem itp kiedy najdzie was ochota na solarium to przypomnijcie sobie ten kremik taka dobra rada z mojej strony na przeprosiny za to że tak rzadko do was zaglądam..
tez siekyds uzywalam kremu brazujacego ale raz na jakis czas. Uzywam kwasow, peelin enzymatyzny, maseczke z ziaji z mikro i blada jestem i tego nie zmienie a nawet nie chceAle na wakacje warto siegnac po taki krem. Chociaz ja osobiscie wole chusteczki samoopalajace, dla dziewczyn ktore boja sie zapchania w sam raz a efekt super, nie raz juz pisalam

fajnie tancerko ze Tobie odpowiada, tak trzymaj chociaz mi kiedys przebarwienia przyciemnil, ale to efekt dwudniowy oczywiscie potem zeszlo. Mimo wszystko wole chusteczki
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 13:58   #2099
Wedelka
Raczkowanie
 
Avatar Wedelka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 417
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

hmm a wszystko po to by dobrze się czuc i czuć sie piękną
Wedelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 17:15   #2100
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja tez zawsze byłam blada jak ściana, a do tego miałam ciemne włosy (mój naturalny to bardzo ciemny blond) :/ Ale po rozjaśnieniu już nie ma takiego kontrastu i już się tym tak nie przejmuję. Jedynie do tych wyprysków nie mogę sie przyzwyczaić. W tej chwili moja cera mi się poprawia, nowych przyszczyków chyba nawet nie mam, ale mam za to kilka strupków i blizn po poprzednich Muszę chyba częściej robić sobie peeling, bo po każdym użyciu jest widoczna poprawa. Na razie stosuję go raz w tygodniu, a mogłabym tak 2-3 razy
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.