Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-13, 15:02   #1621
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja stosowałam dokładnie taki zestaw i wygląda to pięknie (lub aqua + nacre). Zresztą aqua wygląda dobrze chyba z każdym pudrem sypkim/w kamieniu
O TAAAK zgadzam sie z tym w 100%
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 15:51   #1622
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Wlasnie testuje parure extreme i musze przyznac,ze jest boski idealnie stapia sie z cera,w ogole nie czuje go na twarzy,skora jest aksamitna i rozswietlona.Poprostu ahhh i ohh Jutro zamierzam jeszcze przetestowac Parure Aqua,ale i tak juz wiem,ze to bedzie moj kolejny zakup A z Meteorytami i Nacre rowniez prezentuje sie bardzo fajnie.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 19:07   #1623
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Będę pamiętać o Summer Stonesach. Króliczek też coś o nich wspomniała Straszne tak zostawić kuleczki gdzieś

A wiesz, że u mnie na skórze bez podkładu Nacre też nie są jakieś nadzwyczajne? Widziałam same drobinki tylko, tak więc chyba wiem skąd Twoje niezadowolenie. Ciekawe w czym tkwi sekret tego pudru...
Ja też mam zamiar dokupić Imperiale, jak tylko się jakieś ostały jeszcze... I też czekam na promocję poświąteczną. A że to dzień moich urodzin to nie ma wyjścia

A poza tym to dzisiaj klikło mi się na paletę Volga Princess. Jak ja wytrzymam tyle dni zanim do mnie dotrze


Nie widzę u siebie drobinek i nie w tym z Nacre u mnie problem. Podkładu nie używam, tylko, jak już napisałam, krem z filtrami, na to puder i dopiero kulki Guerlaina - twarz wygląda super . Nacre używam do poprawek, drobinek jakoś nie widzę, poza tym wydaj mi się ten puder nie dość miałki. Nie daje takiej subtelnej poświaty i chyba jednak nie w podkładzie problem.

Urodziny to dodatkowy pretekst do wykorzystania zniżki i dokładnego zapoznania się z ofertą perfumerii .
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 19:57   #1624
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

wlasnie stalam sie szczesliwa posiadaczka kuleczek Gold Temptation i cieni nr 403 Mysterious Butterfly ... winterki sobie darowalam ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 20:07   #1625
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wlasnie stalam sie szczesliwa posiadaczka kuleczek Gold Temptation i cieni nr 403 Mysterious Butterfly ... winterki sobie darowalam ...
Szaleństwa ciąg dalszy. Z GT bedziesz zadowolona. Gratuluję cieszących oko i serce nabytków
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 20:07   #1626
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wlasnie stalam sie szczesliwa posiadaczka kuleczek Gold Temptation i cieni nr 403 Mysterious Butterfly ... winterki sobie darowalam ...
Gratuluje Od tego sprzedawcy z Austrii na ebayu? Ja walczylam o prasowane motyle, kulki Pucci i Winter i kurde nic nie wygralam Nastepnym razem skupie sie na jednym zamiast probowac chwytac zachlannie wszystko na raz

Aaaaa zla jestem
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 20:30   #1627
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Szaleństwa ciąg dalszy. Z GT bedziesz zadowolona. Gratuluję cieszących oko i serce nabytków
dziekuje ...to byly z listy rzeczy nie do kupienia w sklepie, ktore chcialam miec jak sie trafi okazja

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Gratuluje Od tego sprzedawcy z Austrii na ebayu? Ja walczylam o prasowane motyle, kulki Pucci i Winter i kurde nic nie wygralam Nastepnym razem skupie sie na jednym zamiast probowac chwytac zachlannie wszystko na raz

Aaaaa zla jestem
dziekuje ... od tego ... ciekawa jestem na co Maja polowala ... ja tak jak pisalam posadzilam meza i calkiem dobrze sobie poradzil... jak zwykle ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 20:47   #1628
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wlasnie stalam sie szczesliwa posiadaczka kuleczek Gold Temptation i cieni nr 403 Mysterious Butterfly ... winterki sobie darowalam ...
oooo tez bedziesz miala cienie motylkowe
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 21:06   #1629
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oooo tez bedziesz miala cienie motylkowe
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 21:12   #1630
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

ja je lubie moglyby byc wprawdzie mocniej napigmentowane, ale na dzien sa super i sie ladnie trzymaja
i to opakowanie
[ tak - to ja - sroka ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 21:15   #1631
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Witam

Moja przygoda z oryginalnymi kosmetykami zaczela sie nie dawno, wiec nie mam ich za duzo a z Guerlaina mam tylko cienie i korektor, pozatym mam 5 cieni z diora, a za to sporo perfum

no ale w czym rzecz chcialambym sobie sprawic prezent na swieta, chce kupic meteoryty ale nie wiem jaki kolor, cere mam jasne, nie jestem tez blada, ale raczej jasna karnacja cery, mam jakies perelki z avonu, ale jak to avon.... sciera sie szybko itp. a czego oczekuje? rozswietlenia, lzejszego niz roz ale pieknego rozswietlenia buzi, w sumie bronzujace jakies tez by mogly byc; W ogole co polecacie? W sumie caly watek o tym sie pisze ale nie orientuje sie jeszcze w nim Guerlain METEORITES

Guerlain
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 21:24   #1632
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Witam

Moja przygoda z oryginalnymi kosmetykami zaczela sie nie dawno, wiec nie mam ich za duzo a z Guerlaina mam tylko cienie i korektor, pozatym mam 5 cieni z diora, a za to sporo perfum

no ale w czym rzecz chcialambym sobie sprawic prezent na swieta, chce kupic meteoryty ale nie wiem jaki kolor, cere mam jasne, nie jestem tez blada, ale raczej jasna karnacja cery, mam jakies perelki z avonu, ale jak to avon.... sciera sie szybko itp. a czego oczekuje? rozswietlenia, lzejszego niz roz ale pieknego rozswietlenia buzi, w sumie bronzujace jakies tez by mogly byc; W ogole co polecacie? W sumie caly watek o tym sie pisze ale nie orientuje sie jeszcze w nim Guerlain METEORITES

Guerlain
ja najbardziej lubie mythic, dziewczyny poleca Ci pewnie tez obecna limitowana kolekcje - imperiales.
najlepiej jednak przejsc sie do sephory i obejrzec
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 21:33   #1633
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziekuje ... od tego ... ciekawa jestem na co Maja polowala ... ja tak jak pisalam posadzilam meza i calkiem dobrze sobie poradzil... jak zwykle ...
Maja chciala polowac na GT wlasnie ale byla na spotkaniu
Pozostaje mi pogratulowac nowych nabytkow
Aaaaa,zazdroszcze,ale nastepne beda moje
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 21:37   #1634
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Maja chciala polowac na GT wlasnie ale byla na spotkaniu
Pozostaje mi pogratulowac nowych nabytkow
Aaaaa,zazdroszcze,ale nastepne beda moje
tak tez myslalam
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 23:01   #1635
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Dziewczyny pomozcie, czy jest gdzies juz dostepna kolekcja Guerlaina wiosenna? Cherry blossom. Szukalam na Allegro i ebeyu i nie ma.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 23:04   #1636
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

skoro to kolekcja wiosenna to trudno zeby oficjalnie dostepna byla zima ... w styczniu sie pokaze ale od czasu do czasu cos przecieka i mozna znalezc pojedyncze egzemplarze na brytyjskim ebayu albo all
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 08:26   #1637
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Wiem, bo rok temu kupowalam w styczniu w perfumerii ale widzialam linka na wizazu na tym watku, ze na Allegro jest juz kolorowka dlatego pytam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:02   #1638
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Dziewczyny... powiedzcie mi ,czy swiateczna edeycja w styczniu zniknie z polek sklepowych,by ustopaic miejsca nowej kolekcji?? czy nadal bedzie w sprzedazy??Zakochalam sie w cieniach BAL DE MINUIT i mysle juz o nabyciu ich na zapas, ale dopiero w styczniu...
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 10:37   #1639
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Red ja używam beige lumineux i kocham ze względu na czysty chłodny beż i nadają mi taki zdrowy odcień skóry, ja nie jestem jakaś tam super opalona ani blada - taka beżowa
No i od kiedy ich używam to mam niestety pozapychane wągry na nosie tzn. tak kiedyś nie rzucało się to w oczy i wyciskałam sobie koło nosa tak może z raz na miesiąc, a ostatnio co się nie przyjrzę w lustrze to mam aż takie czarne kropeczki (nigdy nie miewałam) i co wycisnę to coś tam jest . Wybaczcie takie obrazowe opisywanie z detalami Także może wszystkie prasowańce zapychają? U mnie to jest tylko koło nosa i na nosie, z resztą twarzy nie mam problemów.
A pudru używam dużo i często na całą twarz pędzlem lub puszkiem.
Mnie niestety wszystkie pudry Guerlaina zapaychają
Nie wiem z czego to wynika, jaki składnik zawinił, może dlatego, że są tak mocno perfumowane
Nacre oczywiście tez kupiłam czytając Wasze zachwyty i klops, to samo co zawsze. Leży teraz w kącie szuflady, nawet tam nie zerkam.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 11:43   #1640
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... powiedzcie mi ,czy swiateczna edeycja w styczniu zniknie z polek sklepowych,by ustopaic miejsca nowej kolekcji?? czy nadal bedzie w sprzedazy??Zakochalam sie w cieniach BAL DE MINUIT i mysle juz o nabyciu ich na zapas, ale dopiero w styczniu...
w sumie nie powinny znikanc... dopoki beda miec na stanie to pewno beda sprzedawac ... czworki z poprzedniej kolekcji sa do tej pory w sprzedazy

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-12-14 o 12:31
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:19   #1641
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
w sumie nie powinna znikanc... dopoki beda miec na stanie to pewno beda sprzedawac ... czworki z poprzedniej kolekcji sa do tej pory w sprzedazy
....Dziekuje slicznie
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 12:38   #1642
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość


Nie widzę u siebie drobinek i nie w tym z Nacre u mnie problem. Podkładu nie używam, tylko, jak już napisałam, krem z filtrami, na to puder i dopiero kulki Guerlaina - twarz wygląda super . Nacre używam do poprawek, drobinek jakoś nie widzę, poza tym wydaj mi się ten puder nie dość miałki. Nie daje takiej subtelnej poświaty i chyba jednak nie w podkładzie problem.

Urodziny to dodatkowy pretekst do wykorzystania zniżki i dokładnego zapoznania się z ofertą perfumerii .
A jakiego pudru używasz na filtr? I jakie kulki na wykończenie? Trzyma to wszystko mat?

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wlasnie stalam sie szczesliwa posiadaczka kuleczek Gold Temptation i cieni nr 403 Mysterious Butterfly ... winterki sobie darowalam ...
Gratuluję! Nie ma to jak zdobyć coś upragnionego

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... powiedzcie mi ,czy swiateczna edeycja w styczniu zniknie z polek sklepowych,by ustopaic miejsca nowej kolekcji?? czy nadal bedzie w sprzedazy??Zakochalam sie w cieniach BAL DE MINUIT i mysle juz o nabyciu ich na zapas, ale dopiero w styczniu...
Ja mam nadzieję, że jeszcze będą, bo też na nie poluję

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Mnie niestety wszystkie pudry Guerlaina zapaychają
Nie wiem z czego to wynika, jaki składnik zawinił, może dlatego, że są tak mocno perfumowane
Nacre oczywiście tez kupiłam czytając Wasze zachwyty i klops, to samo co zawsze. Leży teraz w kącie szuflady, nawet tam nie zerkam.
No ładnie... Jak wszystkie tak robią, to już jest bardzo nieciekawa sprawa
Jeszcze zapytam - sypkie też?
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 14:55   #1643
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
A jakiego pudru używasz na filtr? I jakie kulki na wykończenie? Trzyma to wszystko mat?
No u mnie to trochę zawiła sprawa, jeśli chodzi o puder.
Stosuję mieszankę różnych pudrów, często nietrafionych zakupów. Bazą zazwyczaj jest Clinique 08 lub Chanel lub/i Dior oraz puder jedwabny Hauschki, do tego dorzucam wszystko, co kupiłam, a nie trafiłam z odcieniem (tak zrobiłam np. z pudrem Givenchy, z Guerlainem prasowanym 02 i pryszczatymi Mythic, z Chanel prasowanym lawendowym i wielu innymi - miażdżę i mieszam) albo znudziło mi się ich używanie. W jednym pudełku mam wersję codzienną, a w drugim wieczorowo - letnią, do tej ostatniej dodaję odrobinę pudru rozświetlającego Revlona.

Na wykończenie w zależności od pory roku, dnia czy humoru - Beige Chic, Mythic, Imperiale czy mieszankę własną kilku rodzajów. Cerę mam normalną, więc z matem nie mam problemów.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 15:10   #1644
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
No u mnie to trochę zawiła sprawa, jeśli chodzi o puder.
Stosuję mieszankę różnych pudrów, często nietrafionych zakupów. Bazą zazwyczaj jest Clinique 08 lub Chanel lub/i Dior oraz puder jedwabny Hauschki, do tego dorzucam wszystko, co kupiłam, a nie trafiłam z odcieniem (tak zrobiłam np. z pudrem Givenchy, z Guerlainem prasowanym 02 i pryszczatymi Mythic, z Chanel prasowanym lawendowym i wielu innymi - miażdżę i mieszam) albo znudziło mi się ich używanie. W jednym pudełku mam wersję codzienną, a w drugim wieczorowo - letnią, do tej ostatniej dodaję odrobinę pudru rozświetlającego Revlona.

Na wykończenie w zależności od pory roku, dnia czy humoru - Beige Chic, Mythic, Imperiale czy mieszankę własną kilku rodzajów. Cerę mam normalną, więc z matem nie mam problemów.
padlam... ale masz mieszanke
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 16:01   #1645
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
No u mnie to trochę zawiła sprawa, jeśli chodzi o puder.
Stosuję mieszankę różnych pudrów, często nietrafionych zakupów. Bazą zazwyczaj jest Clinique 08 lub Chanel lub/i Dior oraz puder jedwabny Hauschki, do tego dorzucam wszystko, co kupiłam, a nie trafiłam z odcieniem (tak zrobiłam np. z pudrem Givenchy, z Guerlainem prasowanym 02 i pryszczatymi Mythic, z Chanel prasowanym lawendowym i wielu innymi - miażdżę i mieszam) albo znudziło mi się ich używanie. W jednym pudełku mam wersję codzienną, a w drugim wieczorowo - letnią, do tej ostatniej dodaję odrobinę pudru rozświetlającego Revlona.

Na wykończenie w zależności od pory roku, dnia czy humoru - Beige Chic, Mythic, Imperiale czy mieszankę własną kilku rodzajów. Cerę mam normalną, więc z matem nie mam problemów.
Ale masz patent na niezmarnowanie nietrafionych zakupów Jestem pod wrażeniem pomysłu Szczególnie ciekawie musi wyglądać wersja wieczorowo-letnia
Mnie taka mieszanka pewnie na bank by zapchała...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:40   #1646
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

dziewczyny mam problem specjalnie pojechałam dziś do Sephory i Douglasa żeby pomazać się tym podkładem Aqua coś ale babki nie miały tego najjaśniejszego odcienia 01.... 02 było jednak za ciemne
macie może próbki lub troszkę odlewki odcienia o1? bardzo proszę o pomoc
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:46   #1647
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

No ładnie... Jak wszystkie tak robią, to już jest bardzo nieciekawa sprawa
Jeszcze zapytam - sypkie też?
No niestety, też
Najciekawsze jest to, ze ja o tym felerze Guerlainów wiem już od jakiegoś czasu lecz kolejnej nowości, limitowance daję naiwnie szansę i... kończy się jak zwykle- jestem wściekła , twarz leczę kilka dobrych dni a puder ląduje na dnie szuflady. Za własną głupotę niestety trzaba płacić
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:07   #1648
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
padlam... ale masz mieszanke


Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ale masz patent na niezmarnowanie nietrafionych zakupów Jestem pod wrażeniem pomysłu Szczególnie ciekawie musi wyglądać wersja wieczorowo-letnia
Mnie taka mieszanka pewnie na bank by zapchała...

Nie lubię wyrzucać kosmetyków, nie lubię też, jak leżą nieużywane (i szans na użycie brak). Na allegro nie sprzedaję, więc jedyne wyjście to mieszanki. Na szczęście na cerę na mogę narzekać, więc nie mam problemów z zapychaniem.Oobawiam się jedynie alergii, ale jak pojedynczo nie uczulają, to i w grupie nie powinny. Te miksy stosuję już od paru lat i jest ok.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:11   #1649
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Wiecie co a ja dalej nie mam mojego prasowanego pudru ani kredki... (zamawiałam 29,11)
A nie mówiąc już o tych cudeńkach z Singapuru (z 4.12...)
Już sie tak nie moge doczekać, że powoli mi się odechciewa...
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 20:21   #1650
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny mam problem specjalnie pojechałam dziś do Sephory i Douglasa żeby pomazać się tym podkładem Aqua coś ale babki nie miały tego najjaśniejszego odcienia 01.... 02 było jednak za ciemne
macie może próbki lub troszkę odlewki odcienia o1? bardzo proszę o pomoc
Chyba mało dziewczyn ma 01 bo to odcień niedostępny w Polsce. Z chęcią bym Ci pomogła, ale niestety mam 02 i leci do mnie 03...

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
No niestety, też
Najciekawsze jest to, ze ja o tym felerze Guerlainów wiem już od jakiegoś czasu lecz kolejnej nowości, limitowance daję naiwnie szansę i... kończy się jak zwykle- jestem wściekła , twarz leczę kilka dobrych dni a puder ląduje na dnie szuflady. Za własną głupotę niestety trzaba płacić
Kurczę, ja chciałam sobie jeszcze Imperiale sprawić, ale coś mnie kusi, żeby potestować dalej. Na razie, po tygodniu nieużywania Nacre (i w ogóle kulek też), moja cera zrobiła się prawie idealnie gładka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość

Nie lubię wyrzucać kosmetyków, nie lubię też, jak leżą nieużywane (i szans na użycie brak). Na allegro nie sprzedaję, więc jedyne wyjście to mieszanki. Na szczęście na cerę na mogę narzekać, więc nie mam problemów z zapychaniem.Oobawiam się jedynie alergii, ale jak pojedynczo nie uczulają, to i w grupie nie powinny. Te miksy stosuję już od paru lat i jest ok.
No to Ty masz kosmetyczny raj Co nie kupisz, wiesz, że Ci się przyda

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Wiecie co a ja dalej nie mam mojego prasowanego pudru ani kredki... (zamawiałam 29,11)
A nie mówiąc już o tych cudeńkach z Singapuru (z 4.12...)
Już sie tak nie moge doczekać, że powoli mi się odechciewa...
Z tymi paczkami to pełno zamieszania ostatnio. Z Truskawy też są opóźnienia... Trzymam kciuki, abyś dostała swoje cudeńka jak najszybciej!
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.