Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-24, 19:59   #211
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Farba: Excell 10 - 9.13 Bardzo jasny lodowy blond.

Pierwsze zdjęcie przed farbowaniem, drugie po. Jak widać farba rozjaśniła minimalnie włosy, ale bardzo ładnie wyrównała kolor Może przydać się to, że długo rozjasnialam wlosy a potem wrocilam do ciemnych, dzisiaj farbowalam pierwszy raz od 6 miesiecy.
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 20:33   #212
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
nie sama, broń Boże
ostatnio była u mnie na paznokciach taka dziewczyna, która jest fryzjerką i chodzi po domach, bierze 60 zł za balejaż, ścięcie i wymodelowanie więc pomyślałam czemu nie
więc chyba do niej zadzwonię i się z nią umówie

a co do farby to też się zastanawiałam nad tą belle color, ale tak sobie myślę, ze chyba będzie lepiej jeśli najpierw zrobię te pasemka a potem wezmę się za farbę, bo te rudo jakieś tam włosy(nawet nie potrafię zdefiniować koloru niektórych pasm) i tak się nie rozjaśnią pod wpływem farby...czyli uważacie że jest to jak najbardziej na miejscu te pasemka?? a macie może jakąś radę jakie je zrobić, gdzie itp...??
Wiesz ja chodziłam tyle na baleyage i tyle się napatrzyłam że teraz jakoś udaje mi się samemu robić pasemka na folie ale oczywiście tylko z wierzchu
A tak myślę żebyś zrobiła sobie te pasemka właśnie na tych rudawych partiach no i może kilka z wierzchu dla rozświetlenia kolorku No i czym chciałabyś je robić? Rozjaśniaczem czy jakąś farbką rozjaśniającą?
Bo ja myślę że pasemka to można robić rozjaśniaczem, włosy aż tak się nie zniszczą a efekt przynajmniej zawsze jest zadowalający (przynajmniej u mnie był czyt. białe pasemka ). Zresztą fryzjerka sama powinna Ci doradzić jak to wszystko widzi
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 21:27   #213
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Tak jak mówiłam dodaję zdjęcie po farbowaniu Z tym, że po Garnier bardzo jasny beżowy blond rezultaty były widocznie jedynie na odrostach. Dzisiaj pojechałam po druga farbę, też Garnier- Jasny blond 8 (pamiętam, że na opakowaniu był znaczek "ukochany polek" hehe). Włosy wyszły ciemniejsze jak na opakowaniu, mają taką hmm..popielatą i beżową poświatę, bo moje białe włosy były już do tego stopnia wypalone, że żadna farba nie pokrywa tego całkowicie
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 21:29   #214
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny doradzcie mi coś mądrego. Jak pisałam wcześniej w jeden dzień rozjaśniałam włosy 4 farbami i wyobrażcie sobie że nadal nie są w platynowe ani srebrzyste tylko rudawe - a mi w takich brzydko. Co myślicie żebym położyła farbę od 4 do 6 ton palette platynowy blond - ta mnie nigdy nie zawiodła tylko czy moje włosy to wytrzymają i co zrobić żeby ich nie spalić? Fryzjera boję się jak ognia jak ostatnio spaliła mi wszystkie rozjaśniane pasemka. Co ja biedna mam zrobić ?nie chce być taka brzydka.
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 00:18   #215
cukiereczeq16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: anglia
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to cukiereczeq16
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam wszystkie wizazanki
Mam wloski po dekoloryzacji, nakladalam pare jasnych blondow ale niestety szybko mi rude wychodzily. Probowalam tez srednim blondem ale praktycznie nic nie zdzialal. Stwierdzilam ze nie ma sensu probowac jeszcze bardziej rozjasniac tymbardziej ze zakochalam sie w ciemniejszych blondach.
Tylko poradzcie mi prosze czy wogole mi sie te wloski zrownaja bo nie chce juz kombinowac(szkoda mi ich)i na jaki efekt moge liczyc. Chce pofarbowac Nutrissem w podobnym odcieniu jak ten Nice&Easy no moze ciut jasniejszym(nie moglam zdjecia znalezc garniera).
Z gory dziekuje
cukiereczeq16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 02:58   #216
emdziuba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
U mnie po farbowaniu Garnierem włosy były szorstkie tuz po spłukaniu farby, ale po nałożeniu odżywki ju robiły się miękkie nie zauwazyłam, żeby niszczył włosy

Za to inaczej już jest z farbą Joanny...

Minęło kilka dni, a ja niestety dostrzegam kolejne negatywne skutki uboczne działania farby "szlachetna perła" Joanna Naturia wcześniej napisałam, że chyba nie niszczy ani mniej ani bardziej niż inne farby. Otóż widze, że jednak bardziej niż np. taki Wellaton czy Garnier. Włosy są suche, szorstkie, partie, które były zdrowe Joanna równiez wyraźnie podniszczyła sa trudne do ujarzmienia nawet przy pomocy odżywki bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych czy też jedwabiu. Musze chyba zakupić szybko "gęsty jedwab" Artiste hair care&styling, bo biosilk kompletnie nie daje sobie z nimi rady. No i zaopatrzy się w jakis olej....kokosowy, może migdałowy...sama nie wiem, który najlepszy no i przede wszystkim który nie przyciemnia włosów, tak jak robi to np. olejek rycynowy
Zniszczenia po tej farbie są bardziej zblizone do zniszczeń po rozjasniaczu niż po jakiejkolwiek farbie rozjaśniającej, jakiej dotąd uzywałam. Niby woda utleniona ma 9%, czyli tak jak np. wellaton czy garnier, ale jeśli chodzi o stan włosów, to nie ma porównania. Może to tylko mi ta farba tak nie słuzy, może powinnam odczekać dłużej przed farbowaniem, ale na wszelki wypadek radze wszystkim dziewczynom, o cienkich/ zniszczonych włosach przeprowadzić test na pasemku i odczekać tak 3-4 dni zanim nałożycie farbę na całość

A najbardziej szlag mnie trafia, że w ogóle nie widać żadnego efektu po tej farbie -nie rozjasniła, nie zabarwiła włosów (nie licząc liliowo-rózowych pasemek), tylko zniszczyła, wrr

Teraz odczekam jakies 1,5 miesiąca,regenerując intensywnie włosy i o ile w tym czasie nie zostane łysa, to skuszę się chyba na "białe złoto" z Palette Deluxe Zdradzam ten mój kochany wellaton, ale nie rozjasnia mi już włosów tak jak po pierwszym użyciu,(teraz rozjasnia w znikomym stopniu) więc kusi mnie, żeby spróbowac czegoś nowego

Uzywała może któraś z Was cementu odbudowującego Kerastase? Z opisuwynika, że takie coś przydało bysię moimbiednym włosom, ale ta cena jest zabójcza - nie wiem czy warto
To mowisz ze nie warto z ta farba, Joanna Naturia Szlachetna Perla? bo akuratnie wczoraj ja kupilam z mysla ze moze mi da jakis ladniejszy odcien blondu, na moje wloski ktore juz kilkakrotnie rozjasnilam farba, Wellaton 12/1, i dalej maja rudawy odcien, and na wlosach Jowitki, zdawal sie ladny. Na pewno nie jest to platyna, bo mam niektore pasma rozjasniane rozjasniaczem Joanna do Pasemek, a jest roznica. Do tego sa juz po tych eksperymentach oficjalnie podniszczone, a chcialam jakis kolorek ktory nie bylby silnie niszczace, jednakze bardziej naturalny odcien.
emdziuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 07:29   #217
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wiesz ja chodziłam tyle na baleyage i tyle się napatrzyłam że teraz jakoś udaje mi się samemu robić pasemka na folie ale oczywiście tylko z wierzchu
A tak myślę żebyś zrobiła sobie te pasemka właśnie na tych rudawych partiach no i może kilka z wierzchu dla rozświetlenia kolorku No i czym chciałabyś je robić? Rozjaśniaczem czy jakąś farbką rozjaśniającą?
Bo ja myślę że pasemka to można robić rozjaśniaczem, włosy aż tak się nie zniszczą a efekt przynajmniej zawsze jest zadowalający (przynajmniej u mnie był czyt. białe pasemka ). Zresztą fryzjerka sama powinna Ci doradzić jak to wszystko widzi
no też myślalam że rozjaśniaczem, i ta babka mi mówiła że ma świeny rozjaśniacz bo praktycznie od razu robi śliczny bardzo bardzo jasny blond...platynę więc myślę, że się skuszę... a słuchaj mówiłaś że najlepiej zrobić na tych rudawych partiach włosów, ale jak ja mam tak, że odrost mam ciemny blond, niżej rudawo-żółty z poprzedniego farbowania, dalej bardzo jasny blond i końcówki 3-4 cm najciemnijesze, ale też rude, nie aż tak ciemne, ale jakby porównać moje partie włosów te co opisałam, to dół jest najciemniejszy...

jeszcze jedno pytanko, jak ja teraz zrobie te pasemka to potem nie będę miała problemu z nałożeniem farby?? za jakiś czas...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 07:58   #218
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
Tak jak mówiłam dodaję zdjęcie po farbowaniu Z tym, że po Garnier bardzo jasny beżowy blond rezultaty były widocznie jedynie na odrostach. Dzisiaj pojechałam po druga farbę, też Garnier- Jasny blond 8 (pamiętam, że na opakowaniu był znaczek "ukochany polek" hehe). Włosy wyszły ciemniejsze jak na opakowaniu, mają taką hmm..popielatą i beżową poświatę, bo moje białe włosy były już do tego stopnia wypalone, że żadna farba nie pokrywa tego całkowicie
Przepiękny kolorek Ci wyszedł.A powiedz ktory to jest na zdjeciu Garnier bardzo jasny bezowy blond czy Garnier jasny blond 8?A co do tego,ze wyszły Ci ciut ciemniejsze niż na opakowaniu to się nie przejmuj bo bardzo często kolorek się jeszcze wypłukuje z bardzo mocno rozjaśnionych włosów.Także będzie dobrze.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 08:58   #219
patrysiaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez cukiereczeq16 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizazanki
Mam wloski po dekoloryzacji, nakladalam pare jasnych blondow ale niestety szybko mi rude wychodzily. Probowalam tez srednim blondem ale praktycznie nic nie zdzialal. Stwierdzilam ze nie ma sensu probowac jeszcze bardziej rozjasniac tymbardziej ze zakochalam sie w ciemniejszych blondach.
Tylko poradzcie mi prosze czy wogole mi sie te wloski zrownaja bo nie chce juz kombinowac(szkoda mi ich)i na jaki efekt moge liczyc. Chce pofarbowac Nutrissem w podobnym odcieniu jak ten Nice&Easy no moze ciut jasniejszym(nie moglam zdjecia znalezc garniera).
Z gory dziekuje

Hej!
Na pewno włoski sie zrównają tylko uważaj bo Natural&Easy robi efekt balejażu
takie dwa kolory i nie wiadomo jak na Twoich włosach wyjdzie.
Ja kiedyś nakładałam tą farbę siostrze i na końcówkach wyszły jakby białe
wyglądało to na nie równo położone.
Nie polecam w Twoim wypadku tej farby (tego koloru)


Zacznij od 542 bedzie ciemniejszy niż na obrazku
patrysiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 09:00   #220
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Przepiękny kolorek Ci wyszedł.A powiedz ktory to jest na zdjeciu Garnier bardzo jasny bezowy blond czy Garnier jasny blond 8?A co do tego,ze wyszły Ci ciut ciemniejsze niż na opakowaniu to się nie przejmuj bo bardzo często kolorek się jeszcze wypłukuje z bardzo mocno rozjaśnionych włosów.Także będzie dobrze.
To jest Garnier jasny blond 8. Tylko ciekawe jakie cudo będę miała na głowie jak kolor się wypłucze
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 09:01   #221
patrysiaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie mi coś mądrego. Jak pisałam wcześniej w jeden dzień rozjaśniałam włosy 4 farbami i wyobrażcie sobie że nadal nie są w platynowe ani srebrzyste tylko rudawe - a mi w takich brzydko. Co myślicie żebym położyła farbę od 4 do 6 ton palette platynowy blond - ta mnie nigdy nie zawiodła tylko czy moje włosy to wytrzymają i co zrobić żeby ich nie spalić? Fryzjera boję się jak ognia jak ostatnio spaliła mi wszystkie rozjaśniane pasemka. Co ja biedna mam zrobić ?nie chce być taka brzydka.

Radziłabym Ci położyć i pożywiaj włoski, pożywiaj.
Bedzie dobrze


Słyszałam że bardziej niszczy włosy jak sie odbudują

Więc za 2 tyg. albo miesiąc może być gorzej
patrysiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 09:25   #222
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
To jest Garnier jasny blond 8. Tylko ciekawe jakie cudo będę miała na głowie jak kolor się wypłucze
Bedzie bobrze.I co najważniejsze nadal to blond.Jaszcze raz gratuluje.Super wyszło.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 09:33   #223
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no też myślalam że rozjaśniaczem, i ta babka mi mówiła że ma świeny rozjaśniacz bo praktycznie od razu robi śliczny bardzo bardzo jasny blond...platynę więc myślę, że się skuszę... a słuchaj mówiłaś że najlepiej zrobić na tych rudawych partiach włosów, ale jak ja mam tak, że odrost mam ciemny blond, niżej rudawo-żółty z poprzedniego farbowania, dalej bardzo jasny blond i końcówki 3-4 cm najciemnijesze, ale też rude, nie aż tak ciemne, ale jakby porównać moje partie włosów te co opisałam, to dół jest najciemniejszy...

jeszcze jedno pytanko, jak ja teraz zrobie te pasemka to potem nie będę miała problemu z nałożeniem farby?? za jakiś czas...
Z tym nałożeniem to fryzjerka już będzie wiedziała jak to zrobić
A jak teraz zrobisz pasemka i za jakiś czas będziesz chciała nałożyć farbę na całość no to pewnie jak większości nas będą się one odznaczać, tzn będą zawsze jaśniejsze.. Mi to akurat nie przeszkadza a wręcz podoba ale jeżeli będziesz chciała mieć jednolity kolor to nie zaczynaj z pasemkami na całości a jedynie niech rozjaśni Ci te rudawo żółte, wtedy będziesz miała wyrównany kolor i farba wyjdzie lepiej No chyba że chcesz co miesiąc robić u niej pasemka
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 09:39   #224
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Z tym nałożeniem to fryzjerka już będzie wiedziała jak to zrobić
A jak teraz zrobisz pasemka i za jakiś czas będziesz chciała nałożyć farbę na całość no to pewnie jak większości nas będą się one odznaczać, tzn będą zawsze jaśniejsze.. Mi to akurat nie przeszkadza a wręcz podoba ale jeżeli będziesz chciała mieć jednolity kolor to nie zaczynaj z pasemkami na całości a jedynie niech rozjaśni Ci te rudawo żółte, wtedy będziesz miała wyrównany kolor i farba wyjdzie lepiej No chyba że chcesz co miesiąc robić u niej pasemka
no tak się właśnie zastanawiam jak to zrobić czy na całości czy tylko te rude, ale w sumie ja mam praktycznie na całej głowie trochę rudych...a jak ty mi radzisz??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 09:50   #225
cukiereczeq16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: anglia
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to cukiereczeq16
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez patrysiaam Pokaż wiadomość
Hej!
Na pewno włoski sie zrównają tylko uważaj bo Natural&Easy robi efekt balejażu
takie dwa kolory i nie wiadomo jak na Twoich włosach wyjdzie.
Ja kiedyś nakładałam tą farbę siostrze i na końcówkach wyszły jakby białe
wyglądało to na nie równo położone.
Nie polecam w Twoim wypadku tej farby (tego koloru)


Zacznij od 542 bedzie ciemniejszy niż na obrazku
dziekuje patrysiaam
bede wiec jasniejszej szukac ale ta farba odpada, czytalam opinie.
Moze ktos zna jakas farbe moze profesjonalna ktora daje taki efekt?
cukiereczeq16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 10:48   #226
patrysiaam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez cukiereczeq16 Pokaż wiadomość
dziekuje patrysiaam
bede wiec jasniejszej szukac ale ta farba odpada, czytalam opinie.
Moze ktos zna jakas farbe moze profesjonalna ktora daje taki efekt?

Garnier color naturals
7- blond albo
8 - jasny blond

wellaton
Jasny blond (8/0)

Średni blond (7/0)



proponowałabym zacząć od jaśniejszych odcieni
patrysiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:31   #227
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no tak się właśnie zastanawiam jak to zrobić czy na całości czy tylko te rude, ale w sumie ja mam praktycznie na całej głowie trochę rudych...a jak ty mi radzisz??
No ja bym postawiła na pasemka Jednak to zawsze naturalniej wygląda. I w sumie mogłabyś chodzić na nie co 2 miesiące a w między czasie sama farbować wybraną przez Ciebie farbą
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:38   #228
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No ja bym postawiła na pasemka Jednak to zawsze naturalniej wygląda. I w sumie mogłabyś chodzić na nie co 2 miesiące a w między czasie sama farbować wybraną przez Ciebie farbą
no tak to jest bardzo dobry pomysł tym bardziej, że 60 zł na dwa miesiące to jest malutko dzisiaj do niej zadzwonie i się umówię
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 14:40   #229
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej
podczytuje was od jakiegos czasu, bardzo fajny watek wykorzystalam juz kilka z waszych cennych rad, mianowicie garniera 111 delie ksiezycowa, szampon joanny i plukanke fioletowa. Z moimi lekko zoltawymi wlosami walcze juz jakies 2 m-ce troche chyba bezskutecznie bo po kazdym farbowaniu ( ostatnio co 2 tyg ) jestem zadowolona z koloru przez kilka dni. Zastanawiam sie czy ktoras z was miala doczynienia z farbami matrixa?? Chodzi mi o ultrarozjasniajacy blond ULN i superrozjasniacy blond 11 A kolory w zalaczniku. Czy ktos ma jakies wiesci na ich temat? chlodne wychodza?? bede wdzieczna za wszystkie opinie.

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2010-04-25 o 14:43
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 16:07   #230
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no tak to jest bardzo dobry pomysł tym bardziej, że 60 zł na dwa miesiące to jest malutko dzisiaj do niej zadzwonie i się umówię
No pewnie że malutko Jakbym u siebie znalazła za tyle to nawet nie bawiłabym się w domowe farbowanie Ale niestety u mnie jest to wydatek rzędu 150-200zł..

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
hej
podczytuje was od jakiegos czasu, bardzo fajny watek wykorzystalam juz kilka z waszych cennych rad, mianowicie garniera 111 delie ksiezycowa, szampon joanny i plukanke fioletowa. Z moimi lekko zoltawymi wlosami walcze juz jakies 2 m-ce troche chyba bezskutecznie bo po kazdym farbowaniu ( ostatnio co 2 tyg ) jestem zadowolona z koloru przez kilka dni. Zastanawiam sie czy ktoras z was miala doczynienia z farbami matrixa?? Chodzi mi o ultrarozjasniajacy blond ULN i superrozjasniacy blond 11 A kolory w zalaczniku. Czy ktos ma jakies wiesci na ich temat? chlodne wychodza?? bede wdzieczna za wszystkie opinie.
Ja niestety nigdy nie używałam tej farbki, jeśli Ci tu nikt nie pomoże to wpisz w wyszukiwarkę farba matrix na pewno coś wyskoczy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 16:09   #231
Dziubulek
Raczkowanie
 
Avatar Dziubulek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 103
Z bialego blondu na blond !! Pomozcie !

Wlasnie siedze z rozjasniaczem na glowie, juz po przednich wlosach widze ze beda one biale a gdzie niegdzie jasno rude po rozjasniaczu chce nalozyc farbe naturalny blond platynowy, z tego co wiem farby blond naklda sie na odrosty albo na wlosy ciemniejsze zeby je rozjasnic, a co z wlosami bardzo jasnymi ?! czy zmienia kolor na taki jak na opakowaniu farby ?!

Nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze po rozjasniaczu nalozenie farby z innym odcieniem blondu nic ne da i kolor pozostanie taki jak po rozjasniaczu..
Dziubulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 16:31   #232
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Z bialego blondu na blond !! Pomozcie !

hej, no widzę że narobiłaś sobie tego samego problemu co ja
Jak coś zrobisz, to daj znać. Albo jak się czegoś dowiesz.
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 16:49   #233
Dziubulek
Raczkowanie
 
Avatar Dziubulek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 103
Dot.: Z bialego blondu na blond !! Pomozcie !

no wlasnie zmylam druga porcje rozjasniacza, i wyszly piekne zolciutkie jak kurczaczek a teraz siedze z platynowym blondem za 30minut odpisze jaki efekt ..

pamietam kiedys kolezanka fryzjerka robila mi podobnie, tez najpierw rozjasniacz pozniej farba a na koniec nalozylysmy duuzo fioletowego szamponu i wyszly baardzo biale
Dziubulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 18:14   #234
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez emdziuba Pokaż wiadomość
To mowisz ze nie warto z ta farba, Joanna Naturia Szlachetna Perla? bo akuratnie wczoraj ja kupilam z mysla ze moze mi da jakis ladniejszy odcien blondu, na moje wloski ktore juz kilkakrotnie rozjasnilam farba, Wellaton 12/1, i dalej maja rudawy odcien, and na wlosach Jowitki, zdawal sie ladny. Na pewno nie jest to platyna, bo mam niektore pasma rozjasniane rozjasniaczem Joanna do Pasemek, a jest roznica. Do tego sa juz po tych eksperymentach oficjalnie podniszczone, a chcialam jakis kolorek ktory nie bylby silnie niszczace, jednakze bardziej naturalny odcien.
Wiesz, cieżko powiedzieć jak to jest z tą farbką niektóre dziewczyny bardzo sobie chwalą, u mnie nie zdała egzaminu tak jak pisałam - nie rozjaśniła mi włosów ani troche, tak wiec nie wiem jak radzi sobie z rudościami (u mnie nie pokryła tych ciemniejszych pasemek). W dodatku szczególnie trzeba uważac przy mocno rozjasnionych albo zniszczonych włosach, bo jest ryzyko, że złapie na lekki fiolet. U mnie na szczescie spłukał sie po 1 dniu, ale tuz po farbowaniu naprawde nie wyglądało to ładnie w dodatku miałam wrażenie, że jakby ociepliła mi kolor - tak jakby pozłociła też odrost, że zaczął bardziej odrozniac sie od reszty włosow niz wczesniej - jak patrzylam na niego w lusterku z gory to nawet wydawał sie lekko rudawy nastepnego dnia, po myciu wlosow wrazenie zniklo, a kolor pozostal taki jak przed farbowaniem. Nie zmienilo sie nic, oprocz kondycji wlosow Ale z tego co wiem, Jowitce kolor chwycił bardzo ładnie i nie zniszczył włosków, wiec może sprobuj zafarbowac najpierw jedno pasemko (lub dwa - np jedno rudawe i jedno rozjaśniane rozjasniaczem joanny. Wtedy od razu zobaczysz czy rozjasnia rudości i czy nie barwi rozjasnionych mocniej włosów na fiolet). Może akurat okaże sie, że bedziesz z tej farbki zadowolona Ale jeśli chcesz jakiś ładny, naturalny jasny blond nie niszczący włosów, to chyba najbezpieczniej bedzie wybrać cos z gamy L'Oreala - np. Stockholm, który dziewczyny tutaj bardzo zachwalają. Stockholm jest blondem opalizującym, czyli takim perłowym (nie popiel i nie złoto), czyli teoretycznie tonacja zbliżona do "szlachetnej perły Joanny)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 19:10   #235
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No pewnie że malutko Jakbym u siebie znalazła za tyle to nawet nie bawiłabym się w domowe farbowanie Ale niestety u mnie jest to wydatek rzędu 150-200zł..


no, tylko że ta babka jest po kursie fryzjerskim, ale nie pracuje w żadnym zakładzie, tylko pracuje na własną rękę chodząc do domu do klientek
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:19   #236
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no, tylko że ta babka jest po kursie fryzjerskim, ale nie pracuje w żadnym zakładzie, tylko pracuje na własną rękę chodząc do domu do klientek
Wiesz takie dziewczyny często starają się dużo bardziej od fryzjerek w renomowanych salonach niestety... Bo chcą zyskać zaufanie i klientki a takiej w salonie to przecież nie zależy aż tak, swoją stałą pensję i tak ma Oczywiście nie jest to reguła i nie chcę nikogo urazić
Do mnie też kilka razy przyszła dziewczyna młodsza ode mnie o rok po kursach i ucząca się aktualnie (siostra mojej stałej fryzjerki która sama mi ją poleciła jak akurat nie byłam przy kasie). Wzięła ponad 2razy mniej a zrobiła włoski identycznie ślicznie jak jej siostra pracująca w naprawdę porządnym salonie w Wawie (GD studio).
Możesz się jej spytać np czy nie ma jakichś zdjęć swoich dzieł Często takie osoby fotografują włosy swoich klientek "po"
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:22   #237
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Ja niestety nigdy nie używałam tej farbki, jeśli Ci tu nikt nie pomoże to wpisz w wyszukiwarkę farba matrix na pewno coś wyskoczy
dzieki poczekam moze jeszcze ktos bedzie mial jakies spostrzezenia na temat tych frab, jesli nie to poeksperymetuje jako krolik doswiadczalny i zobaczymy co z tego wyjdzie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:31   #238
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzieki poczekam moze jeszcze ktos bedzie mial jakies spostrzezenia na temat tych frab, jesli nie to poeksperymetuje jako krolik doswiadczalny i zobaczymy co z tego wyjdzie
hehe ok to jak coś nie zapomnij o nas i zdaj relację
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:40   #239
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Z bialego blondu na blond !! Pomozcie !

Echh.. ja mam z kolei problem, bo u mnie wszystkie blond pasemka wyszly biale.. a ja nie chcę..chcę złote;(
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:41   #240
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hehe ok to jak coś nie zapomnij o nas i zdaj relację
jasne nie ma problemu, tylko musze odczekac ze 2 tyg bo jak bym zafarbowala teraz kolejny tydz pod rzad to chyba lysa bym zostala chce isc w chlodne beze/popiele ale jak na razie bezskutecznie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.