Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-19, 20:23   #691
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
no własnie ja nie mogę się przekonać do używania savon noir do twarz,y bo mi trochę śmierdoli - i moje, te z Organique bardzo zbite jest, tak że na ciałku nie daje się zbyt dobrze rozsmarować, więc kładę kupke savon na rękawicę i nią z savon miziam po ciele, a Twoje jakiej jest konsystencji?

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Dziewczyny a które algi np. bielendy byłyby najbardziej łagodzące
Wszystkie algi działają podobnie, moje ulubione to cytrusowe. Te które dziewczyny najczęściej chwaliły to kozie mleko, aloesowe i chyba żurawinowe lub arbuzowe.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 20:25   #692
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wszystkie algi działają podobnie, moje ulubione to cytrusowe. Te które dziewczyny najczęściej chwaliły to kozie mleko, aloesowe i chyba żurawinowe lub arbuzowe.
dziekuję
tylko chodzi mi o to które by najmniej mogłyby uczulić bo coś mi ostatnio cera wariuje
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 20:28   #693
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
dziekuję
tylko chodzi mi o to które by najmniej mogłyby uczulić bo coś mi ostatnio cera wariuje
Oj Kochana nikt tego za Ciebie nie sprawdzi... mnie dotąd żadne algi nei uczuliły. Teraz siedzę z aloesową od Effy z Organic Series i póki co jest ok.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 20:40   #694
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
wklejam moje ostatnie nabytki:
Coś pięknego! Moja ulubiona różana Lavera, do tego piękny hydrolat i niezastąpiona zielona glinka To takie the best of!
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 20:46   #695
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Coś pięknego! Moja ulubiona różana Lavera, do tego piękny hydrolat i niezastąpiona zielona glinka To takie the best of!
to LAVERA z mango
tak LAVERA z mango jest

a ten hydrolat cholernie mnie podsuszył

Edytowane przez kasik71
Czas edycji: 2013-02-19 o 21:01
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 20:57   #696
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Już to przedwczoraj wklejałam, ale chyba nikt nie będzie miał za złe

Tu masz krótko i zwięźle o toksynach po polsku: http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm , polecam wykuć na pamięć (ja nauczyłam się sprawdzając składy interesujących mnie produktów, szybko weszło)
Polecam też stronę Phenome: http://phenome.pl/pl/main/baza-wiedz...-w-kosmetykach
w razie niewiedzy jest jeszcze wizażowy słownik: https://wizaz.pl/chemia/ , gdzie możesz wpisać nazwę substancji, aby dowiedzieć się, co to jest. Słownik jest fajny, niestety nie podają w nim informacji o szkodliwości
Oraz pierwszy post tego wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675502

Jest tez sporo stron zagranicznych. Warto poszperać
Jejku dzięki Całkiem zapomniałam, że są strony od tego
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 21:17   #697
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy Stara Mydlarnia zalicza się do naturalnych kosmetyków?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Większość produktów jest chrzczona niestety., ale nie wszystko.
stara mydlarnia ma sporo nowych serii... jakis miesiac temu bylam u nich w sklepie i maja duzo olejkow czy ser/eliksiy olejowe, mydla alep, problem polega tylko na tym ze na swojej stronie nie maja podanych skladow i dlatego ludzie uwazaja ze ciagle maja nieeko kosmetyki a w KWC jest dosc malo ich kosmetykow w porownaniu z dostepnym asortymentem

moze te serie ecoline i bio akurat beda ok... jak sie wychoruje bo nadal w wyrze leze to sie przejde i sprawdze sklady
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 21:19   #698
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
stara mydlarnia ma sporo nowych serii... jakis miesiac temu bylam u nich w sklepie i maja duzo olejkow czy ser/eliksiy olejowe, mydla alep, problem polega tylko na tym ze na swojej stronie nie maja podanych skladow i dlatego ludzie uwazaja ze ciagle maja nieeko kosmetyki a w KWC jest dosc malo ich kosmetykow w porownaniu z dostepnym asortymentem

moze te serie ecoline i bio akurat beda ok... jak sie wychoruje bo nadal w wyrze leze to sie przejde i sprawdze sklady
Kuruj się kuruj
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 21:21   #699
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Kuruj się kuruj
kuruje..ale juz mam dosc... nuda jakich malo a leb peka :/ ale juz coraz lepiej
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 21:23   #700
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
kuruje..ale juz mam dosc... nuda jakich malo a leb peka :/ ale juz coraz lepiej
Ja jestem od 3 tygodni w domu i też się strasznie nudzę, ale jak pomyślę o powrocie na uczelnie, to jednak wolę nudę w domu Ale to nie to samo co choroba
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 21:41   #701
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
dokładnie , ja mam zapasy zachomikowane w piwnicy - w lodówkach turystycznych
dobre dobre, ze tez ja na to wczesniej nie wpadlam tylko musze lodowke turystyczna zakupic

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak - tylko szampon kupiłam
ale czytanie recenzji to nie to samo co przetestowanie fajny jest, naprawdę
przekonalas mnie skusze sie na probke coz moge zaoferowac Ci w zamian??
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
hahah gratuluje

fajny ten szamponik! Próbka od Ciebei super się sprawdziła
Ja też kupiłam ten płyn, z aloesem ale używam zgodnie z przeznaczeniem póki co i też jestem zadowolona
Zrobiłam peeling planeta organica z shea. Jest delikatny, ale bardziej gęsty, kremowy i ostrzejszy niż z Alterry z pomarańczą. Jeśli ktoś ma porównanie
Ma kremową, gęstą konsystencję, pachnie mi jak serek danio Nie spływa z rąk, olej/masło zostaje na skórze, czuć i widać po kropelkach wody spływających po ciele. Zapowiada się ładnie Ale to dość delikatny peeling do częstego stosowania. Kawa lepsza pod względem zdzierania, zdecydowanie. A teraz zmykam zmywać czarną glinkę
ciesze sie, ze szampon Ci podpasowal ja ten zel przetestuje do wszystkiego i zobacze gdzie sprawdza sie najlepiej

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ale przynajmniej masz olej wspaniały.....
e tam, wiesniara zaraz.
ja tez kupiłam na wszelki wypadek zapas savon noir i 2 mydła alepii.
pomimo całego współczucia i przerażenia wobec tego, co tam sie dzieje, nie uwazam aby nasz zakup syryjskich kosmetyków pogarszał sytuację.......
na kalinie szumnie zapowiadaja, ze maja sie pojawic produkty z Aleppo

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wszystkie algi działają podobnie, moje ulubione to cytrusowe. Te które dziewczyny najczęściej chwaliły to kozie mleko, aloesowe i chyba żurawinowe lub arbuzowe.
arbuzowe sa beee maja propylene glycol
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 21:58   #702
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ciesze sie, ze szampon Ci podpasowal ja ten zel przetestuje do wszystkiego i zobacze gdzie sprawdza sie najlepiej
i słusznie za algi arbuzowe przepraszam, musiałam pomylić
Jestem po maseczce z glinki czarnej i algach aloesowch. Glinka ładnie oczyszcza, rozjaśnia, peelinguje ale nie ma drobinek. Ciężko się zmywa nawet gąbeczką Calypso, cała umywalka była czarna, gąbka też... Także sprzątanie konieczne
Pod algi nałożyłam swoje serum olejowe z wit C. nawilżyły mnie słabiej niż czerwone wino, dalej czuje swoje egzemowe placki

Bardzo Was proszę o kciuki jutro o 8 rano, jak się coś uda to się pochwalę
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 22:02   #703
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
i słusznie za algi arbuzowe przepraszam, musiałam pomylić
Jestem po maseczce z glinki czarnej i algach aloesowch. Glinka ładnie oczyszcza, rozjaśnia, peelinguje ale nie ma drobinek. Ciężko się zmywa nawet gąbeczką Calypso, cała umywalka była czarna, gąbka też... Także sprzątanie konieczne
Pod algi nałożyłam swoje serum olejowe z wit C. nawilżyły mnie słabiej niż czerwone wino, dalej czuje swoje egzemowe placki

Bardzo Was proszę o kciuki jutro o 8 rano, jak się coś uda to się pochwalę
to trzymamy
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 22:06   #704
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
stara mydlarnia ma sporo nowych serii... jakis miesiac temu bylam u nich w sklepie i maja duzo olejkow czy ser/eliksiy olejowe, mydla alep, problem polega tylko na tym ze na swojej stronie nie maja podanych skladow i dlatego ludzie uwazaja ze ciagle maja nieeko kosmetyki a w KWC jest dosc malo ich kosmetykow w porownaniu z dostepnym asortymentem

moze te serie ecoline i bio akurat beda ok... jak sie wychoruje bo nadal w wyrze leze to sie przejde i sprawdze sklady
Będę wdzięczna bo osobiście nie sprawdzę, nie mam SM nigdzie w pobliżu

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Pod algi nałożyłam swoje serum olejowe z wit C. nawilżyły mnie słabiej niż czerwone wino, dalej czuje swoje egzemowe placki

Bardzo Was proszę o kciuki jutro o 8 rano, jak się coś uda to się pochwalę
Czyli bez szału z olejową formułą?

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 23:28   #705
SexPistols
Raczkowanie
 
Avatar SexPistols
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny używała któraś z Was szamponów Bentley Organic? Bardzo podoba mi się skład ale nie mogę znaleźć żadnych recenzji, wrzucam jeden link, może się komuś skojarzy, że kiedyś coś takiego miał, wybór na fioletowy jest zupełnie przypadkowy, generalnie jestem ciekawa jak ta linia myje włosy.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-jojoba.html
SexPistols jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 00:01   #706
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Iwi82 serum dotarło, bardzo dziękuję mam nadzieję, że szybko buzię podleczę i będę mogła go używać

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

dziewczyny poszalałyscie super zakupy , który to ten polecany płyn do hig. intymnej (bo zgubiłam kartkę z zapiskami )
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 00:36   #707
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wy wierzycie w takie blogowe recenzje???
Ja wiem, że trzeba zawsze brać poprawkę na to i owo, że w KWC też (pewnie) sporo recenzji sponsorowanych
Ja jakos, jak kogoś nie znam (np. naszą Margo znam (albo chociaż mam takie wrażenie ) to strasznie sceptycznie podchodzę... chyba to przez to, że pół życia spędziłam w peerelu
No i nie zaprzeczę, są blogi kosmetyczne, bez których już se życia nie wyobrażam ( Temptalii i Karli ale ogólnie to wielki zalew tego jest, każdy może mieć bloga, każdy ma coś do powiedzenia - jakoś mnie to zniechęca
Właściwie wierzę tylko Wam i niektórym blogerkom, które śledzę od dawna. Chociaż i tak należy wziąć pod uwagę fakt, że każdy jest inny i to co komuś pasuje, wcale nie musi pasować nam. Inne recenzje traktuję raczej jako wytyczne np. odnośnie konsystencji kosmetyku (można to wywnioskować po zdjęciach). W tym linku, który podałam, ładnie widać, jak wygląda ten peeling. Gęsty i naładowany drobinkami - a to już o czymś świadczy.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ojej no szkoda, TBS jeszcze nie wąchałam, Mhm mi dopiero podeśle, ale już mi ślinka cieknie

Co do mleczka, to jeszcze sobie trochę poczeka, ale dam znać o odczuciach, teraz zużywam Piervoje Reshenie (fajne) i I+M (też fajne, ale czegoś tak wydajnego to chyba jeszcze nigdy nie miałam). Mam jeszcze Aubrey Tea tree, otworzę je razem z SB i wreszcie moje zapasy się skończą
Lubiłam mleczko YR z culture bio, czy to prawda, że je wycofują
Aż mi zrobiłaś apetyt na tę odżywkę. Chyba ją znowu kupię, mimo że nienaturalna.

Właśnie po kremie myjącym AO (w którego wyborze mi pomogłaś ) wszystko wydaje mi się średnie. Ustawił poprzeczkę naprawdę wysoko. Będę musiała wkrótce złożyć zamówienie na iherbie.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

Ok, oto moja dzisiejsza radość
Biała glinka anapska, dziś testy
Czarna glinka z MM, w słoiczku.
Szampon NS neutralny.
Szampon RBA z propolisem nr 4 - dla Mamy
Serum 50+ - dla Mamy
Peeling Planeta Organica z shea, dziś testy
Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
wklejam moje ostatnie nabytki:
Super zdobycze!

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Bardzo Was proszę o kciuki jutro o 8 rano, jak się coś uda to się pochwalę
W takim razie będę mocno trzymać.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2013-02-20 o 00:38
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 01:17   #708
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dawno mnie nie było, cierpię na permanentny brak czasu Ale powolutku przestawiam się na coraz bardziej naturalne kosmetyki, przynajmniej jeśli chodzi o pielęgnację. A jako, że powoli zaczynam to tylko tak szybko napiszę, że na matique jest wyprzedaż madery do 60% ze względu na zmianę opakowań Polecacie coś oprócz kremu koloryzujacego?
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2013-02-20 o 01:20
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 05:37   #709
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Matique:
Marka MÁDARA wkrótce zmieni swoje oblicze...

Tymczasem na razie ograniczona ilość produktów z krótszymi datami ważnośći w Outlecie. Rabaty nawet do 60%.

Zapraszamy!
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 07:38   #710
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
no własnie ja nie mogę się przekonać do używania savon noir do twarz,y bo mi trochę śmierdoli - i moje, te z Organique bardzo zbite jest, tak że na ciałku nie daje się zbyt dobrze rozsmarować, więc kładę kupke savon na rękawicę i nią z savon miziam po ciele, a Twoje jakiej jest konsystencji?
savon noir alepii to taki gęsty glut, nie zbita masa. Przelałam je do opakowania z pompką i z lekkim trudem ale daję radę wyciskac
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

przekonalas mnie skusze sie na probke coz moge zaoferowac Ci w zamian??
ja w zamian to juz dostałam

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Bardzo Was proszę o kciuki jutro o 8 rano, jak się coś uda to się pochwalę
zdążyłam

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
tylko tak szybko napiszę, że na matique jest wyprzedaż madery do 60% ze względu na zmianę opakowań Polecacie coś oprócz kremu koloryzujacego?
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Matique:
Marka MÁDARA wkrótce zmieni swoje oblicze...

Tymczasem na razie ograniczona ilość produktów z krótszymi datami ważnośći w Outlecie. Rabaty nawet do 60%.

Zapraszamy!
jak mogłyście


Simone - ja polubiłam ich deo w kulce, pasował mi tez krem głęboko nawilżający - lekka konsystencja, ale mi nawilżanie odpowiadałao (ale miałam tylko kilka próbek).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 08:28   #711
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
i słusznie za algi arbuzowe przepraszam, musiałam pomylić
Jestem po maseczce z glinki czarnej i algach aloesowch. Glinka ładnie oczyszcza, rozjaśnia, peelinguje ale nie ma drobinek. Ciężko się zmywa nawet gąbeczką Calypso, cała umywalka była czarna, gąbka też... Także sprzątanie konieczne
Pod algi nałożyłam swoje serum olejowe z wit C. nawilżyły mnie słabiej niż czerwone wino, dalej czuje swoje egzemowe placki

Bardzo Was proszę o kciuki jutro o 8 rano, jak się coś uda to się pochwalę
nie ma problemu mam andzieje, ze wszystko poszlo ok

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
Iwi82 serum dotarło, bardzo dziękuję mam nadzieję, że szybko buzię podleczę i będę mogła go używać

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

dziewczyny poszalałyscie super zakupy , który to ten polecany płyn do hig. intymnej (bo zgubiłam kartkę z zapiskami )
chodzi o intimelle produkt wlasny natury, ja mam z aloesem i sklad ma przyzowity

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

ja w zamian to juz dostałam
a moze skusze Cie czyms jeszcze?? A jak sie olej lopianowy sprawuje u Ciebie testowalas juz?
Ja jestem dzis po pierwszym uzyciu nowego szamponu z YR z malwa i maski odbudowujacej i jestem pod duzym wrazeniem. Objetosc mala jest wlosy byly po samym szamponie gladkie i latwe do rozczesania a po masce dodatkowo mega blyszczace Takze dobrze, ze w koncu jest jakas alternatywa dostepna stacjonarnie na ktora pewnie sie skusze
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 08:39   #712
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ale przynajmniej masz olej wspaniały.....
e tam, wiesniara zaraz.
ja tez kupiłam na wszelki wypadek zapas savon noir i 2 mydła alepii.
pomimo całego współczucia i przerażenia wobec tego, co tam sie dzieje, nie uwazam aby nasz zakup syryjskich kosmetyków pogarszał sytuację.......
no ja myślę, że nasze zakupy to nawet pewien rodzaj wsparcia... ale przypanikowałam jeszcze jak zobaczyłam, że ostatnia sztuka to już w ogóle
Anula Ty masz zniżkę stałą w Biolanderze?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A który zestaw zamówiłaś, bo ja się czaiłam kilka godzin na ten z trawą cytrynową i jak już się zdecydowałam na zakup, to mi go ktoś szybszy zwinął
ten SPA w turkusowych opakowaniach mój ulubiony (też cytrynowo pachnie)

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a które algi np. bielendy byłyby najbardziej łagodzące
Dziewczyny wybijcie jej z głowy kolejne nowości

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość

moze te serie ecoline i bio akurat beda ok... jak sie wychoruje bo nadal w wyrze leze to sie przejde i sprawdze sklady
Zdrowiej

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

Bardzo Was proszę o kciuki jutro o 8 rano, jak się coś uda to się pochwalę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 09:07   #713
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

chodzi o intimelle produkt wlasny natury, ja mam z aloesem i sklad ma przyzowity

a moze skusze Cie czyms jeszcze?? A jak sie olej lopianowy sprawuje u Ciebie testowalas juz?
Ja jestem dzis po pierwszym uzyciu nowego szamponu z YR z malwa i maski odbudowujacej i jestem pod duzym wrazeniem. Objetosc mala jest wlosy byly po samym szamponie gladkie i latwe do rozczesania a po masce dodatkowo mega blyszczace Takze dobrze, ze w koncu jest jakas alternatywa dostepna stacjonarnie na ktora pewnie sie skusze
Żel intimelle - oprócz aloesu jeszcze rumianek ma dobry skład. Reszta nie bardzo. Mam oba i są bardzo fajne
Effcia olej bardzo fajny - ja lubie łopianowy. Pieczenia ani mrowienia nie było.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no ja myślę, że nasze zakupy to nawet pewien rodzaj wsparcia... ale przypanikowałam jeszcze jak zobaczyłam, że ostatnia sztuka to już w ogóle
Anula Ty masz zniżkę stałą w Biolanderze?
Już nie
kiedyś były zniżki za recenzje - od dość dawna już nie ma.
Wiem, że są zniżki na kody z blogów (5%) a czy jeszcze jakies inne obecnie wprowadzili to nie mam pojęcia
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 09:08   #714
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

A ja znowu buszuję po zielarni24 i robię listę zakupów
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 09:13   #715
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Żel intimelle - oprócz aloesu jeszcze rumianek ma dobry skład. Reszta nie bardzo. Mam oba i są bardzo fajne
Effcia olej bardzo fajny - ja lubie łopianowy. Pieczenia ani mrowienia nie było.

Już nie
kiedyś były zniżki za recenzje - od dość dawna już nie ma.
Wiem, że są zniżki na kody z blogów (5%) a czy jeszcze jakies inne obecnie wprowadzili to nie mam pojęcia
To moze wysle Ci troche rzepki ona daje popalic

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A ja znowu buszuję po zielarni24 i robię listę zakupów
szalona pochwal sie co zamierzasz kupic

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-02-20 o 09:16
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 09:19   #716
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Właściwie wierzę tylko Wam i niektórym blogerkom, które śledzę od dawna. Chociaż i tak należy wziąć pod uwagę fakt, że każdy jest inny i to co komuś pasuje, wcale nie musi pasować nam. Inne recenzje traktuję raczej jako wytyczne np. odnośnie konsystencji kosmetyku (można to wywnioskować po zdjęciach). W tym linku, który podałam, ładnie widać, jak wygląda ten peeling. Gęsty i naładowany drobinkami - a to już o czymś świadczy.

Aż mi zrobiłaś apetyt na tę odżywkę. Chyba ją znowu kupię, mimo że nienaturalna.

Właśnie po kremie myjącym AO (w którego wyborze mi pomogłaś ) wszystko wydaje mi się średnie. Ustawił poprzeczkę naprawdę wysoko. Będę musiała wkrótce złożyć zamówienie na iherbie.
No właśnie, wpisy i fotki na blogach bywają bardzo pomocne, bo to czy coś mi będzie służyć mogę w dużej mierze ocenić po składzie inci, ale nigdy się nie dowiem jaką to ma konsystencję, kolor, czy też czym pachnie, a blogerki z reguły o tym piszą, można też znaleźć składy produktów, a to zbawienne, jeśli nie ma ich np w KWC i producent nigdzie nie ujawnia

Nie jest do końca naturalna, fakt, ale skład ma na tyle dobry i dobra cenę, że się skusiłam. W dodatku spodobało mi się, że na stronie angielskiej TBS podają składy każdego produktu, bo ja mam słaby dostęp do nich stacjonarnie

Bardzo się cieszę, że tak Ci przypadł do gustu Cleanser i potwierdzam, ciężko znaleźć coś jeszcze lepszego, aczkolwiek u mnie to jest tak, że po oczyszczaczach i tonikach tej marki buzia mi się bardzo poprawiła, w zasadzie przywróciły nawilżenie mojej cerze i teraz wiele innych produktów już jest w stanie ten efekt podtrzymać Ale nie mogę się już doczekać, aż otworzę kolejne opakowanie Aubrey, już z rok albo i dłużej nie używałam mleczko-kremów tej marki

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ten SPA w turkusowych opakowaniach mój ulubiony (też cytrynowo pachnie)
To ciekawe która mi go podebrała, z P&R chyba jednak naprawdę mam nie po drodze
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 09:20   #717
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
szalona pochwal sie co zamierzasz kupic
Zakupy jeszcze nie w najbliższym czasie, bo nie chcę wprowadzać tyle zmian, ale robię sobie listę w notatniku, bo tak kusicie i kusicie, że zapomnę połowy jak przyjdzie do zakupów A teraz czekam na kuriera z ZSK
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 09:46   #718
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
To moze wysle Ci troche rzepki ona daje popalic
Effcia - dziękuję Ci kochana , ale na razie nie chce wprowadzac nowosci. Kozieradka mi słuzy.


Jak tam dziewczynki - wzięłyście cos madary?????
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:22   #719
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

No i mam swoje skarby z ZSK
Jest jeszcze glinka zielona, ale nie załapała się na zdjęcie (nie wiem czemu )

Dzisiaj zrobię serum z wit. C a oleje poczekają, bo nie chcę wszystkiego na raz

P.S. Jeśli jest napisane na opakowaniu "przech. w chłodnym miejscu" to wystarczy w szafce? Bo jeśli trzeba lodówkę, to chyba piszą, że w lodówce. Czy się mylę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ZSK.jpg (71,9 KB, 41 załadowań)
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 10:42   #720
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
No i mam swoje skarby z ZSK
Jest jeszcze glinka zielona, ale nie załapała się na zdjęcie (nie wiem czemu )

Dzisiaj zrobię serum z wit. C a oleje poczekają, bo nie chcę wszystkiego na raz

P.S. Jeśli jest napisane na opakowaniu "przech. w chłodnym miejscu" to wystarczy w szafce? Bo jeśli trzeba lodówkę, to chyba piszą, że w lodówce. Czy się mylę?


Żel hialuronowy trzeba w lodówce. wit. C chyba też. Oleje nie trzeba, ale ja polecam, bo dłużej będą świeże, nawet jak minie termin
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.