Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-08, 16:49   #1381
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Wlasnie mi tez ten szampon nie wygladal na ten do wlosow tlustych.Ale sprawdzilam sklad oryginalny z opakowania, z tym co jest w internecie i bylo to samo co tu:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rownowaga.html
Wiec sama nie wiem?
Powąchaj - to ostatecznie rozstrzygnie sprawę. Przeciwłupieżowy przypomina trochę płyn do naczyń, a ten do tłustych pachnie ładnie, słodko.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:53   #1382
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Tez podchodzilam sceptycznie do frakcji.Myslalm ze takie ''prostactwo'' nie zadowoli mojej marudnej skory.Ale pomylilam sie, naprawde jest rewelacyjna.Powiem wiecej, ze frkacja+dry flo i moja twarz 2x dluzej jest matowa niz zwykle, nie powstaja nowi ''nieprzyjaciele'', o suchych skorkach czy uczuciu sciagniecia moge zapomniec
A ta grudkowa konsystencja Ci nie przeszkadza? Postanowienie bezzakupowego marca juz złamałam, klikne sobie frakcje, po co dalej się ograniczać
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:56   #1383
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Powąchaj - to ostatecznie rozstrzygnie sprawę. Przeciwłupieżowy przypomina trochę płyn do naczyń, a ten do tłustych pachnie ładnie, słodko.
Pachnie jak slodki plyn do naczynWydaje mi sie ze slodko pachnie.Mam nadzieje ze nie wcisneli mi przeciwlupiezowego.

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
A ta grudkowa konsystencja Ci nie przeszkadza? Postanowienie bezzakupowego marca juz złamałam, klikne sobie frakcje, po co dalej się ograniczać
Ale to sa grudki jak w oleju kokosowym- jak przylozysz do buzi zaraz sie wszystko rozpusci, dla mnie to zaden problem, biorac pod uwage bardzo dobre dzialanie
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 17:02   #1384
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
jest nafaszerowana glutationem-tripeptydem o silnym dzialaniu antyoksydacyjnym
Właśnie myślałam o glutationie
Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość


Czyli tą serwatkę sama uzyskujesz z mleka? Bo widziałam u TZ serwatke w proszku ale ona raczej sie nie nada
Kupujemy świeże mleko od krowy ze sprawdzonego zródła,trzeba trochę poszukać ale sie opłaca.Pije je głównie córeczka z resztę wlewam do dzbana i po kilku dniach mamy siadłe mleko ,jeżeli ogrzejemy na baaaardzo wolnym ogniu to siadłe mleko do temp. max45st. i pozostawimy do wystygnięcia a następnie przecedzimy przez gęste sito to otrzymamy na sitku pyszny twaróg i właśnie serwatkę.
Nie wiem jak ta w proszku na ile zachowuje swoje wartości,jakieś z pewnościa zachowuje,przecież większosć ekstraktów też jest w proszku.

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Oto moje całkiem nowe i te trochę starsze nabytki
-glinka biala logona
-alva krem oczyszczający i spray regenerujacy
-agafii balsam na propolisie
-maska night detox natura siberica
-woda termalna uriage (moze nie eko, ale polecam)

-mydelka LF
-szampon natura siberica do wlosow tlustych
-maska love2mix z efektem laminowania
-planeta organica-zlota maska ajurwedyjska
-mydelko gamila lawendowe

Dodatkowo mam też frakcję sojową, żel hialuronowy 2%, olej z pachnotki i róży pizmowej z naturalisa.
Biala glinka trochę dla mnie śmierdzi (juz wolałam smrodek aleppo czy alvy).Mydelka LF wysuszaja buźke a resztę będe testowac najciekawsza jestem efektow po gamili

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Frakcja z Naturalisa? Czytałam dużo o niej na blogach ale jakos sceptycznie podchodze do tych recenzji. Mam dokładnie tak samo ja Ty, zapycha mnie wszystko i juz sama gubię sie w tym co, jak i kiedy Pamiętam, ze kiedys potrafilam uzywać kremu ktory gliceryne ma wysoko w skladzie i wszystko było ok, a teraz robi mi na twarzy istny sajgon. Dobranie odpowiedniego kremu graniczy u mnie z cudem ale na frakcje chyba się skuszę- pod minerały będzie w sam raz
Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Tez podchodzilam sceptycznie do frakcji.Myslalm ze takie ''prostactwo'' nie zadowoli mojej marudnej skory.Ale pomylilam sie, naprawde jest rewelacyjna.Powiem wiecej, ze frkacja+dry flo i moja twarz 2x dluzej jest matowa niz zwykle, nie powstaja nowi ''nieprzyjaciele'', o suchych skorkach czy uczuciu sciagniecia moge zapomniec
Ja robiłam 2 podejscia do frakcji bo wiele dziewczyn na mineralnym zachwalało.Za kazdym razem jak nałożyłam czułam sie jakbym suchy smalec na twarzy miała no i bardzo mnie zapchała.
Jak widać różnie to bywa.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Dziewczyny chyba naprawdę trzeba otworzyć watek odwykowy na naturalnej pielęgnacji,na mineralnym się sprawdzało i wspierałysmy sie nawzajem.Dzisiaj w pracy jak znowu zaczełam nawijkę o kosmetykach to moja koleżanka stwierdziła że chora jestem i naprawdę mam problem podliczyłam ile wydałam w lutym no i chyba miała rację
A wish lista dłuuuuga
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 17:10   #1385
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam o glutationie

Kupujemy świeże mleko od krowy ze sprawdzonego zródła,trzeba trochę poszukać ale sie opłaca.Pije je głównie córeczka z resztę wlewam do dzbana i po kilku dniach mamy siadłe mleko ,jeżeli ogrzejemy na baaaardzo wolnym ogniu to siadłe mleko do temp. max45st. i pozostawimy do wystygnięcia a następnie przecedzimy przez gęste sito to otrzymamy na sitku pyszny twaróg i właśnie serwatkę.
Nie wiem jak ta w proszku na ile zachowuje swoje wartości,jakieś z pewnościa zachowuje,przecież większosć ekstraktów też jest w proszku.







Ja robiłam 2 podejscia do frakcji bo wiele dziewczyn na mineralnym zachwalało.Za kazdym razem jak nałożyłam czułam sie jakbym suchy smalec na twarzy miała no i bardzo mnie zapchała.
Jak widać różnie to bywa.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Dziewczyny chyba naprawdę trzeba otworzyć watek odwykowy na naturalnej pielęgnacji,na mineralnym się sprawdzało i wspierałysmy sie nawzajem.Dzisiaj w pracy jak znowu zaczełam nawijkę o kosmetykach to moja koleżanka stwierdziła że chora jestem i naprawdę mam problem podliczyłam ile wydałam w lutym no i chyba miała rację
A wish lista dłuuuuga
Dziękuje za informacje
Przez Was ma zdecydowanie za duzo do testowania, nie zaczęłam jeszcze z kozieradką o juz myślę o serwatce

Co do wątku odwykowego zgadzam sie w 100%. Jak ja zaczynam nawijke o kosmetykach naturalnych koleżanki patrzą jakbym kosmitką była. Większosć nie wie co to jest hydrolat (skandal! ) nie wspominając juz o frakcji sojowej, a witamina C kojarzy im sie tylko z Rutinoscorbinem
Jak dobrze ze jest ten wątek i mam z kim "pogadac"
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana



Edytowane przez advertisement
Czas edycji: 2013-03-08 o 17:15
advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 17:10   #1386
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dostałam info na maila że w sklepie Naturnika Lavera taniej o 20-30%,
poza tym darmowa wysyłka na Setare.

byłam dziś w Marionnaud i przez weekend jest promocja 20%, w tym też na JMO
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 17:13   #1387
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Mnóstwa cudownie działających kosmetyków, zero postów zakupowych i kolejki listonoszy z paczkami

Witam serdecznie wszystkie stałe bywalczynie i nowe ofiary tego cudownego wątku Nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta bo dość dawno się nie odzywałam ale oto jestem
Wasze zakupy zapierają dech w piersiach a ślinotok stał się już moim nawykiem :P
Wielkie grupowe dla wszystkich za nabytki!

INFO OD AMILIE:

"Ogłoszenie!

Docierają do nas informację, że wielkość próbek jest dla Państwa nie wystarczająca na odpowiednie przetestowanie kosmetyków.

Chcielibyśmy naprawić swój błąd dlatego podjęliśmy decyzję, że wszystkim osobom które do tej pory zamówiły u nas próbki wyślemy większe próbki na nasz własny koszt. Planujemy aby pojemność próbki wynosiła 1/3 grama mamy nadzieję że taka ilość wystarczy spokojnie na kilkakrotne przetestowanie produktu.

Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z naszej propozycji prosimy o zgłaszanie się na nasz mail: info@amilie.pl
W tytule prosimy wpisać "Większe próbki" oraz nr swojego zamówienia."

A widziałyście te nowości z Alverde?
http://www.dm.de/de_homepage/alverde.../produkte_neu/
Dobrze Cię widzieć Co do Amilie, to miły gest z ich strony

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wszystkiego Najlepszego Kobiety
O wiadomości od Amilie dowiedziałam się z FB. Wkurzyłam się tylko, bo już dawno nie mam tego numeru zamówienia
Czekam na promo od Costasy, bo korektor mi się skończył. Popełniłam też zamówienie na Kokardi. Zamówiłam dwa olejki do twarzy z Alverde z różą, moje ukochane, i dwie pomadki mandarynkowe.
Niby marzec bez zakupów, ale bez tych rzeczy to ja żyć nie mogę
A z okazji Dnia Kobiet kupiłam książkę Chodakowskiej
Za mną pierwszy tydzień pracy w przedszkolu. Cudo



Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Właśnie, skąd im mamy wziąć numer zamówienia po tygodniu....Nawet na stronce po zalogowaniu nie da się sprawdzic(albo nie umiem).
Może ze skrzynki meilowej, albo z tytułu wpłaty w historii przelewów na koncie bankowym

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A dzisiaj dostałam kwiatki Oj kusisz tym TBS. Odżywkę i szampon bananowy już od dawna mam na liście życzeń. Szczotka też mi się marzy, tym bardziej, że szczotka do ciała i grzebień bardzo dobrze się sprawdzają.
Byłam bliska zakupu też tego grzebienia, gdyby nie to, że mam Avonowski i sporo lat mi służy i nie chce się zepsuć jak na złość, to brałabym TBS

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Oto moje całkiem nowe i te trochę starsze nabytki
-glinka biala logona
-alva krem oczyszczający i spray regenerujacy
-agafii balsam na propolisie
-maska night detox natura siberica
-woda termalna uriage (moze nie eko, ale polecam)

-mydelka LF
-szampon natura siberica do wlosow tlustych
-maska love2mix z efektem laminowania
-planeta organica-zlota maska ajurwedyjska
-mydelko gamila lawendowe

Dodatkowo mam też frakcję sojową, żel hialuronowy 2%, olej z pachnotki i róży pizmowej z naturalisa.
Biala glinka trochę dla mnie śmierdzi (juz wolałam smrodek aleppo czy alvy).Mydelka LF wysuszaja buźke a resztę będe testowac najciekawsza jestem efektow po gamili
Napisz proszę coś więcej o masce złotej ajurwedyjskiej i wodzie uriage po testach
A glinka logony ma jak dla mnie mega zapach, ale każdy ma inny gust. Chyba ją niedługo kupię ponownie.

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Kochane Kobitki, wszystkiego najlepszego! Ostatnio mam mało czasu, ale wpadłam na chwilkę, żeby się podzielić ostatnimi kosmetycznymi wrażeniami. Turecki balsam do włosów Planeta Organica wcześniej strasznie mnie drażnił swoim zapachem (próbka od Anuli), ale teraz odlałam sobie część od siostry i stał cud - zupełnie mi nie przeszkadza. Chyba częste stosowanie Alvy wyżarło mi receptory węchowe. Ale nie do końca, bo balsam aleppo mi trochę capi, tzn. pachnie silnie kadzidlanie. Oba działają za to świetnie: pięknie wygładzają, nabłyszczają, włosy po nich genialnie się rozplątują. Tylko wydaje mi się, że aleppo za bardzo obciąża.

Dzięki informacji Korah zamówiłam też próbki Amilie. Bardzo mi się podoba ich wizerunek: design strony, opakowań kosmetyków, wizytówek, instrukcji itd. Miły dla oka i wykonany bardzo profesjonalnie. Szkoda tylko, że wielkość próbek zepsuła ten efekt. Za to ich oferta zadośćuczynienia jest bardzo miłym zaskoczeniem. Dziewczyny, jeśli nie macie numerów zamówienia, to może warto do nich napisać? Chyba powinni mieć jakąś bazę zamówień... Co do samych minerałów - przeżyłam szok, bo najjaśniejsze są dla mnie za jasne. To zdarza się sporadycznie.


Gratuluję pięknych zakupów! Ta szczotka to klon słynnego Denmana, którego "podróbę" (ale plastikową) mam też ja. Jeśli Twoja działa tak samo, to po wysunięciu tej gumy można wyjąć rzędy zębów. To bardzo przydatne, jeśli szczotka za mocno ciągnie włosy. Ja swoją tak przerzedziłam i ma teraz 5 rzędów.
Jeśli Ci capi aleppo, a turecki ledwo ledwo, to radzę omijać szerokim łukiem marokański, to dopiero kiler

Więc jesteś kolejną osobą, dla której są za jasne, na pewno marka znajdzie swoje zwolenniczki, dla których wszystko jest za ciemne

Dla mnie TBS jest idealna ale podejrzewam, że gdybym miała więcej włosów o powiedzmy 1/3 to byłaby już zbyt gęsta Nie wiem w sumie, czy się da z niej wyjąć ząbki.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-03-08 o 17:18
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 17:24   #1388
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Pachnie jak slodki plyn do naczynWydaje mi sie ze slodko pachnie.Mam nadzieje ze nie wcisneli mi przeciwlupiezowego.
Haha, no to chyba jakiś mix. Albo siła sugestii. Oba działają moim zdaniem podobnie, więc nawet jeśli się pomylili, to mała strata.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jeśli Ci capi aleppo, a turecki ledwo ledwo, to radzę omijać szerokim łukiem marokański, to dopiero kiler

Więc jesteś kolejną osobą, dla której są za jasne, na pewno marka znajdzie swoje zwolenniczki, dla których wszystko jest za ciemne

Dla mnie TBS jest idealna ale podejrzewam, że gdybym miała więcej włosów o powiedzmy 1/3 to byłaby już zbyt gęsta Nie wiem w sumie, czy się da z niej wyjąć ząbki.
Wiem, dlatego marokańskiego nawet nie brałam pod uwagę, podobnie jak tybetańskiego. Natomiast kusi mnie prowansalski...

Bardzo dobrze, że mają taki wybór. W Annabelle najjaśniejszy poziom jest dla mnie za ciemny, a przecież w Polsce jest sporo bladolicych.

Przede wszystkim TBS-owa jest dużo ładniejsza od takiej zwykłej plastikowej. Denman ma w ofercie niemal identyczną drewnianą szczotkę pachnącą kokosem. Ale kosztuje sporo i trzeba sprowadzić z zagranicy.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 18:36   #1389
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
caameroon

Bardzo tobie dziękuję
Tak serwatkę stosuję jako tonik na noc,na dzień też bym używała ale strasznie śmierdzi.
Zawsze mi sie o niej przypomina jak mam cerę w kiepskim stanie,bo ona ściąga pory,rozjaśnia i oczyszcza,buzia po kilku dniach robi sie delikatna.
Jakiś czas temu wyczytałam że w serwatka jest nafaszerowana jakimś składnikiem(już nie pamiętam nazwy) który jest jedną z najsilniej działających na raka,więc dodatkowo ją pije.
Tylko trzeba pamiętać jak ogrzewasz siadłe mleko żeby temperatura nie przekroczyła 45 stopni C.Najlepszy twaróg 42-43 st.C
Dzięki za informacje i instrukcję
Jak na razie użyłam jej tylko raz zamiast toniku i rozrobiłam na niej maseczkę z zielonej glinki i spiruliny. Efekt bardzo fajny Skóra jasna, czysta, uspokojona, zaczerwienienia niespodziankowe mniejsze.
Nie ma to jak wiejskie mleko prosto ze źródła od zaprzyjaźnionego gospodarstwa Serek jest pyszny
Muszę jeszcze spróbować z kozieradką

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
wzajemnie Cameroniku

fajne te nowości!!

Alverde zaszalało nie, zaślinić się można
Rzuciłaś hasło "najlepszej odżywki jaką się miało" i tak się zastanowiłam, że jak dotąd to u mnie to była Lavera maseczka różana i maseczka alverde hibiskusowa używane jak odżywki ale ja lubie gęste, odżywcze kosmetyki, może Anula coś bardziej doradzi

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
jest nafaszerowana glutationem-tripeptydem o silnym dzialaniu antyoksydacyjnym
O, to będę przy okazji młoda
Piękne zakupy!

Korah, Ciebie też miło widzieć

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziękuję Deo Alvy taki sobie, na bardziej spokojne dni Micel NoaLab dzisiaj będzie testowany. Jstem bardzo ciekawa.
Alverde rzeczywiście oststnio kusi. Mnóstwo pojawiło się nowości do ciała, makijażu ... bardzo mnie kuszą
Czyli deo Madary lepszy? Bo u mnie Madara spisuje się dobrze ale ten alvy kusi bardzo
Czekam na wieści o płynie micelarnym

Dziewczyny, poszukuje płynu micelarnego do zmywania oczek który, no właśnie, nie ma w sobie gliceryny A to bardzo utrudnia wybór
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 18:51   #1390
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje i instrukcję
Jak na razie użyłam jej tylko raz zamiast toniku i rozrobiłam na niej maseczkę z zielonej glinki i spiruliny. Efekt bardzo fajny Skóra jasna, czysta, uspokojona, zaczerwienienia niespodziankowe mniejsze.
Nie ma to jak wiejskie mleko prosto ze źródła od zaprzyjaźnionego gospodarstwa Serek jest pyszny
Muszę jeszcze spróbować z kozieradką




Alverde zaszalało nie, zaślinić się można
Rzuciłaś hasło "najlepszej odżywki jaką się miało" i tak się zastanowiłam, że jak dotąd to u mnie to była Lavera maseczka różana i maseczka alverde hibiskusowa używane jak odżywki ale ja lubie gęste, odżywcze kosmetyki, może Anula coś bardziej doradzi



O, to będę przy okazji młoda
Piękne zakupy!

Korah, Ciebie też miło widzieć

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------



Czyli deo Madary lepszy? Bo u mnie Madara spisuje się dobrze ale ten alvy kusi bardzo
Czekam na wieści o płynie micelarnym

Dziewczyny, poszukuje płynu micelarnego do zmywania oczek który, no właśnie, nie ma w sobie gliceryny A to bardzo utrudnia wybór
A nie chciałabyś zrobić sama? Możesz za kazdym razem modyfikowac przepis i dodawac co ci sie zamarzy,ja lubie ten przepis KLIK,chociaż rezygnuję z alantoiny i używam hydrolatu bławatkowego,czasem dodaję coś jeszcze np: bioferment z aceroli.
Kupuję osobno składniki wychodzi taniej i mogę wiecej micelu zrobić.
Ja ostatnio kupiłam antyperspirant Alvy,jest bardzo rzadki ale daje radę
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 20:35   #1391
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Przede wszystkim TBS-owa jest dużo ładniejsza od takiej zwykłej plastikowej. Denman ma w ofercie niemal identyczną drewnianą szczotkę pachnącą kokosem. Ale kosztuje sporo i trzeba sprowadzić z zagranicy.
Mnie kusi fiński, ale coś czuję, że będzie za lekki.

Obejrzałam te szczotki Denman, widzę, że mają do wyboru różnorzędowe. Rzeczywiście drogie w porównaniu z TBS i bardzo podobne z wyglądu. Nic nie wiedziałam nawet, że taka marka istnieje Pachną kokosem mówisz

Widzę dużą różnicę w używaniu tej TBS z innymi zwykłymi, których zawsze używałam, nigdy wcześniej nie wydałam na szczotkę więcej niż 15 zł, ale zawsze marzyła mi się jakaś profesjonalna. Powiedzmy, że TBS to taka półprofesjonalna i powiem jedno, warto zainwestować w dobrą szczotkę, Myślałam długo o Tangle Twizzer, ale to chyba nie dla mnie, ma za krótkie ząbki niestety

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-03-08 o 20:36
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-08, 21:03   #1392
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

wszystkiego naj z okazji Dnia Kobiet
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Czekamy


A ja wklejam swoje skromne zakupy:

TBS bananowa odżywka- użyłam raz i jestem mile zaskoczona, obawiałam się, że będzie za lekka do moich wiórów, ale bardzo dobrze rozplątuje włosy, nadaje połysk, trochę się puszyły, ale to znikło, gdy wygładziłam włosy nawiewem suszarki a włosy pozostały puszyste i uniesione. Niestety wzbogacona propylene glicol, ale poza tym iście bananowa, na bazie miąższu, bardzo słodki zapach, ale prawdziwy, ładnie się rozprowadza

TBS szczotka- rewelacja, jestem pod ogromnym wrażeniem, pięknie rozczesuje, nie wyrywa, po prostu się zatrzymuje na kołtunku i nie daje przeciągnąć nawet siłą, więc najpierw trzeba sam kołtunek od połowy długości rozczesać, co idzie zadziwiająco gładko z tą szczotką. Tą gumową nasadkę z ząbkami się wysuwa w celu umycia, a rączka jest bambusowa. Polecam
kusisz ta odzywka w szczegolnosci ze uwielbiam banany a powiedz czy ona mocno obciaza wlosy?

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Czekam z niecierpliwością na wieści o trwałości kredki, marzy mi się jakaś naturalna Jaki kolor szminki masz? Może jakiś swatch
Effa- czy płyn born to bio radzi sobie u Ciebie z tuszem? Miałam go (tylko miał niebieską zakrętkę) i bardzo lubiłam do twarzy ale tusz tylko rozmazywał Gdyby nie to byłby ulubieńcem.

Moimi nabytkami poczynionymi w listopadzie-marcu pochwale się następnym razem

A widziałyście te nowości z Alverde?
http://www.dm.de/de_homepage/alverde.../produkte_neu/
A wiec tak kredka bez bazy tylko na cieniach mineralnych trzymala sie w stanie nienaruszonym przez 7h. Pozniej zaczela sie odbijac na gornej powiece. Dzis na bazie pod cienie alverde wytrzymala pond 12 i nie wymagala poprawek aczkolwiek idealnie juz nie bylo Moim zdaniem bardzo przyzowita trwalosc jak na naturalna kredke
Born to bio ma biala nakretke i ze zmyciem naturlanego makijazu ( podklad cienie mineralne, tusz alverde ) radzi sobie dobrze.
Postaram sie zrobic swatch w swietle dziennym, a szminka to typowy idealny nudziak
W poniedzialek moze uda mi sie zajrzec do DM

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wszystkiego Najlepszego Kobiety
O wiadomości od Amilie dowiedziałam się z FB. Wkurzyłam się tylko, bo już dawno nie mam tego numeru zamówienia
Czekam na promo od Costasy, bo korektor mi się skończył. Popełniłam też zamówienie na Kokardi. Zamówiłam dwa olejki do twarzy z Alverde z różą, moje ukochane, i dwie pomadki mandarynkowe.
Niby marzec bez zakupów, ale bez tych rzeczy to ja żyć nie mogę
A z okazji Dnia Kobiet kupiłam książkę Chodakowskiej
Za mną pierwszy tydzień pracy w przedszkolu. Cudo
a to ksiazka juz jest? tez ja zamowilam w przesprzedazy w empiku ale do odbioru jest dopiero w kwietniu cwiczysz z Chodakowska?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Oto moje całkiem nowe i te trochę starsze nabytki
-glinka biala logona
-alva krem oczyszczający i spray regenerujacy
-agafii balsam na propolisie
-maska night detox natura siberica
-woda termalna uriage (moze nie eko, ale polecam)

-mydelka LF
-szampon natura siberica do wlosow tlustych
-maska love2mix z efektem laminowania
-planeta organica-zlota maska ajurwedyjska
-mydelko gamila lawendowe

Dodatkowo mam też frakcję sojową, żel hialuronowy 2%, olej z pachnotki i róży pizmowej z naturalisa.
Biala glinka trochę dla mnie śmierdzi (juz wolałam smrodek aleppo czy alvy).Mydelka LF wysuszaja buźke a resztę będe testowac najciekawsza jestem efektow po gamili
za zakupy. Kusicie ta gamila strasznie
A oto ostatnia porcja moich nabytkow
blyszczyki do ust pomaranczowy i rozany ( prezent na dzien kobiet )
maska czekoladowa do ciala
algi z komorkami macierzystymi - zapach maja obledny chce takie perfumy
oraz odzywka do rzes prolash+
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (146,5 KB, 67 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:10   #1393
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Nie wiem, czy już było, ale w Lawendowej Szafie -12% z okazji Dnia Kobiet (rabat łączy się z innymi promocjami).

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie kusi fiński, ale coś czuję, że będzie za lekki.

Obejrzałam te szczotki Denman, widzę, że mają do wyboru różnorzędowe. Rzeczywiście drogie w porównaniu z TBS i bardzo podobne z wyglądu. Nic nie wiedziałam nawet, że taka marka istnieje Pachną kokosem mówisz

Widzę dużą różnicę w używaniu tej TBS z innymi zwykłymi, których zawsze używałam, nigdy wcześniej nie wydałam na szczotkę więcej niż 15 zł, ale zawsze marzyła mi się jakaś profesjonalna. Powiedzmy, że TBS to taka półprofesjonalna i powiem jedno, warto zainwestować w dobrą szczotkę, Myślałam długo o Tangle Twizzer, ale to chyba nie dla mnie, ma za krótkie ząbki niestety
Czytałam opinie Rosjanek, że fiński dziwnie pachnie, dlatego zmieniłam go na aleppo w ostatnim zamówieniu.

Denmany są bardzo popularne w Stanach, zwłaszcza wśród kręconowłosych, ale one wybierają te o szerszym rozstawieniu zębów.

Bardzo ważny jest też odpowiedni grzebień, z szeroko rozstawionymi zębami i bez spoiw po ich wewnętrznej stronie. Większość plastikowych ma niestety te spoiwa. Nadal korzystam z TT (on uzależnia!), ale staram się czesać delikatnie, żeby nie rozrywał włosów. Mimo że mam gęste, to nie ma problemu z krótkimi ząbkami. Po prostu czeszę warstwę wierzchnią, a potem poprawiam od spodu.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:31   #1394
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wszystkiego naj z okazji Dnia Kobiet

kusisz ta odzywka w szczegolnosci ze uwielbiam banany a powiedz czy ona mocno obciaza wlosy?

A oto ostatnia porcja moich nabytkow
blyszczyki do ust pomaranczowy i rozany ( prezent na dzien kobiet )
maska czekoladowa do ciala
algi z komorkami macierzystymi - zapach maja obledny chce takie perfumy
oraz odzywka do rzes prolash+
Szalejesz Daj znać co to za cudo ten prolash
Odżywka nadaje lekkości, absolutnie nie powinna obciążać aczkolwiek na razie użyłam jej 1 raz, więc też nie wiem jak będzie się zachowywać później, chyba ją sobie zostawię na lato, bo wydaje się fajna, lekka, zapach tez raczej letni, ale użyję jej jeszcze teraz ze 2 razy i napisze co i jak Nie wiem czy by była dobra do kręciołków, bo jak pisałam trochę puszy włosy, ale ja sobie z tym zawsze radzę na różne sposoby, więc nie mam żalu, a może potem nie będzie puszyć, nie wiadomo. W każdym razie w promocji 20% zapłaciłam 15,20zl, więc nie majątek

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy już było, ale w Lawendowej Szafie -12% z okazji Dnia Kobiet (rabat łączy się z innymi promocjami).


Czytałam opinie Rosjanek, że fiński dziwnie pachnie, dlatego zmieniłam go na aleppo w ostatnim zamówieniu.

Denmany są bardzo popularne w Stanach, zwłaszcza wśród kręconowłosych, ale one wybierają te o szerszym rozstawieniu zębów.

Bardzo ważny jest też odpowiedni grzebień, z szeroko rozstawionymi zębami i bez spoiw po ich wewnętrznej stronie. Większość plastikowych ma niestety te spoiwa. Nadal korzystam z TT (on uzależnia!), ale staram się czesać delikatnie, żeby nie rozrywał włosów. Mimo że mam gęste, to nie ma problemu z krótkimi ząbkami. Po prostu czeszę warstwę wierzchnią, a potem poprawiam od spodu.
Grzebień mam wspaniały, co prawda plastik z Avonu nie na ten wątek, ale mam go już chyba z 8 lat. Bardzo dobry, jego wieku nie widać. Teraz w katalogu już go nie mają, nowsza wersja jest zupełnie inna, jakby co sprawdziłam, na szczęscie nie ma tych łączeń-spoiw na zębach, jest bardzo opływowy.
Zgadzam się, że grzebień też trzeba mieć, do rozczesywania na mokro czy też jak czasem bardziej są włosy splątane to do takiego wstępnego rozczesania używam, szerokie ma zęby. Przykładam wagę do tego etapu pielęgnacji włosów już od kilku lat i naprawdę włosy się odwdzięczają

No właśnie ja też poprawiam od spodu tak czy siak, ale powstrzymały mnie od zakupu niektóre opinie, że do gęstszych włosów TT zachowuje się jak zwykłe tańsze szczotki, bez różnicy. Nie wiem, nie miałam, ale już nie potrzebuję

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-03-08 o 21:33
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 23:21   #1395
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość

Ja robiłam 2 podejscia do frakcji bo wiele dziewczyn na mineralnym zachwalało.Za kazdym razem jak nałożyłam czułam sie jakbym suchy smalec na twarzy miała no i bardzo mnie zapchała.
Jak widać różnie to bywa.

Widocznie twoje skórze nie spasowalo,U mnie sie sprawdza, nie zaszkodzi sprobowac jesli ktos nie uzywal,majatku nie kosztuje

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Może ze skrzynki meilowej, albo z tytułu wpłaty w historii przelewów na koncie bankowym






Napisz proszę coś więcej o masce złotej ajurwedyjskiej i wodzie uriage po testach
A glinka logony ma jak dla mnie mega zapach, ale każdy ma inny gust. Chyba ją niedługo kupię ponownie.



.
Już własnie wzięłam z e-maila nr zamowienia
Maski jeszcze nie testowalam, jest bardzo gesta (nie miala folii zabezpieczającej,czy tak może być?zamawiałam na kalinie),jestem ciekawa co to za zioło z tej maski
Woda uriage jest naprawde fajna- nie uzywalam nigdy wczesniej termalnej to nie mam porownania.dosc duze opakowanie na ziko drogerii kosztuje 19zł.Leci taka orzeźwiająca drobniutka mgiełka
Nie wiem czemu,ale do tej logony nie moge sie przekonac.Jak nakladam to szczypie mnie w twarz,chociaz nie czerwieni jej, do tego ten zapach mnie drażni.
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Haha, no to chyba jakiś mix. Albo siła sugestii. Oba działają moim zdaniem podobnie, więc nawet jeśli się pomylili, to mała strata.

Uff to dobrze Od jutra testuję
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 09:43   #1396
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Za mną pierwszy tydzień pracy w przedszkolu. Cudo
super!!!!
Strasznie się cieszę
Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
Ja byłam świadkiem jak koleżanka najpierw podgrzewała noz w piekarniku a pozniej bez problemu przekroiła aleppo na 4 częsci.
dobre
Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Oto moje całkiem nowe i te trochę starsze nabytki
-glinka biala logona
-alva krem oczyszczający i spray regenerujacy
-agafii balsam na propolisie
-maska night detox natura siberica
-woda termalna uriage (moze nie eko, ale polecam)

-mydelka LF
-szampon natura siberica do wlosow tlustych
-maska love2mix z efektem laminowania
-planeta organica-zlota maska ajurwedyjska
-mydelko gamila lawendowe

Dodatkowo mam też frakcję sojową, żel hialuronowy 2%, olej z pachnotki i róży pizmowej z naturalisa.
Biala glinka trochę dla mnie śmierdzi (juz wolałam smrodek aleppo czy alvy).Mydelka LF wysuszaja buźke a resztę będe testowac najciekawsza jestem efektow po gamili

ja swojego czasu byłam uzależniona od frakcji strasznie ją lubiłam!
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Czyli deo Madary lepszy? Bo u mnie Madara spisuje się dobrze ale ten alvy kusi bardzo
Czekam na wieści o płynie micelarnym

Dziewczyny, poszukuje płynu micelarnego do zmywania oczek który, no właśnie, nie ma w sobie gliceryny A to bardzo utrudnia wybór

alva cieniutka......
co do zmywania oczu - może spróbuj z olejami?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość


A oto ostatnia porcja moich nabytkow
blyszczyki do ust pomaranczowy i rozany ( prezent na dzien kobiet )
maska czekoladowa do ciala
algi z komorkami macierzystymi - zapach maja obledny chce takie perfumy
oraz odzywka do rzes prolash+

jak zwykle cudnie
informuj na temat odzywki

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Melya - cudny, nowy wizerunek avatarkowy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 10:42   #1397
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Szalejesz Daj znać co to za cudo ten prolash
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

jak zwykle cudnie
informuj na temat odzywki
dzieki dziewczyny. Odzywka ma wodna konsystencje raczej bez zapachu. Szybko sie wchlania, nie piecze ani nie swedzi. Pedzelek jest dlugi i wygodny za jednym ruchem nadkladam odzywke na cala dlugosc powieki, nie drapie i jest elastyczny Jest jej duzo bo 6,5 ml wiec starczy na wieki Moje rzesy z natury sa dlugie ale proste jak druty licze wiec na to, ze troche sie zageszcza i podkreca wiecej nie oczekuje
Plyn minelarny born to bio z dnia na dzien coraz bardziej mnie zachywca takze pat&rub ktory mam w zapasie pojdzie na prezent urodzinowy dla kolezanki
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 10:54   #1398
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Effa szalejesz, brawo!

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Szalejesz Daj znać co to za cudo ten prolash
Odżywka nadaje lekkości, absolutnie nie powinna obciążać aczkolwiek na razie użyłam jej 1 raz, więc też nie wiem jak będzie się zachowywać później, chyba ją sobie zostawię na lato, bo wydaje się fajna, lekka, zapach tez raczej letni, ale użyję jej jeszcze teraz ze 2 razy i napisze co i jak Nie wiem czy by była dobra do kręciołków, bo jak pisałam trochę puszy włosy, ale ja sobie z tym zawsze radzę na różne sposoby, więc nie mam żalu, a może potem nie będzie puszyć, nie wiadomo. W każdym razie w promocji 20% zapłaciłam 15,20zl, więc nie majątek



Grzebień mam wspaniały, co prawda plastik z Avonu nie na ten wątek, ale mam go już chyba z 8 lat. Bardzo dobry, jego wieku nie widać. Teraz w katalogu już go nie mają, nowsza wersja jest zupełnie inna, jakby co sprawdziłam, na szczęscie nie ma tych łączeń-spoiw na zębach, jest bardzo opływowy.
Zgadzam się, że grzebień też trzeba mieć, do rozczesywania na mokro czy też jak czasem bardziej są włosy splątane to do takiego wstępnego rozczesania używam, szerokie ma zęby. Przykładam wagę do tego etapu pielęgnacji włosów już od kilku lat i naprawdę włosy się odwdzięczają

No właśnie ja też poprawiam od spodu tak czy siak, ale powstrzymały mnie od zakupu niektóre opinie, że do gęstszych włosów TT zachowuje się jak zwykłe tańsze szczotki, bez różnicy. Nie wiem, nie miałam, ale już nie potrzebuję
Ja właśnie żałuję, że kupiłam TT. Pomimo, że mam gładkie, mało gęste włosy u mnie się ta szczotka nie sprawdza. Nie dociera do wewnątrz, szarpie końcówki. Jednym słowem coś robi nie tak. Zdecydowanie lepiej i delikatniej radzi sobie drewniany grzebień lub szczotka.

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
...
Czyli deo Madary lepszy? Bo u mnie Madara spisuje się dobrze ale ten alvy kusi bardzo
Czekam na wieści o płynie micelarnym ...
Zdecydowanie Madara i dr.Hauschka spisują się lepiej. Ten Alvy raczej jest dla lekko pocących się.

Co do mincela, użyłam go i wszystko pięknie zmył. Nie mam w tej dziedzinie doświadczenia. Do niedawna zmywałam wszystko żelem do mycia i wodą. Teraz postanowiłam zmienić oczyszczanie skóry i uczę się dopiero. Stosuję technikę bez pocierania - podkładam połowę zmoczonego micelem pod oczy i na to nakładam drugi. Przytrzymuję chwilę i jednym ruchem wycieram. Tutaj filmik, moja inspiracja Póki co wszystko schodzi i bez pocierania. Po demakijażu micelem stosuję myjadełko Liz Earle i na szmatce już nie było śladów makijażu. Czasami stosuję jeszcze peeling Pukka. Po prostu nie wierzę w oczyszczanie twarzy jednym produktem.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2013-03-09 o 10:57
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 14:31   #1399
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wąchałam, bo nie mogę odkręcić Mówisz, że pachnie ślicznie?

A co do mydełka to kroiłam gorącym nożem, ale i tak się połamało jak chciało
Woda pachnie boooossssskooo..czasem sobie ją odkręcam, żeby tylko powąchać.
A ja swoje mydło Aleppo 50% na razie odstawiam. Obwiniam je za pogorszenie cery i za jakieś dziwne przesuszone liszaje w okolicach ust

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
TBS szczotka- rewelacja, jestem pod ogromnym wrażeniem, pięknie rozczesuje, nie wyrywa, po prostu się zatrzymuje na kołtunku i nie daje przeciągnąć nawet siłą, więc najpierw trzeba sam kołtunek od połowy długości rozczesać, co idzie zadziwiająco gładko z tą szczotką. Tą gumową nasadkę z ząbkami się wysuwa w celu umycia, a rączka jest bambusowa. Polecam
Fiu Fiu..fajna ta szczotka. Ile kosztuje? I rozumiem, że w sklepie stacjonarnym można ją kupić?

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Oto moje całkiem nowe i te trochę starsze nabytki
Gratki, gratki!!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-09, 14:36   #1400
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Woda pachnie boooossssskooo..czasem sobie ją odkręcam, żeby tylko powąchać.
A ja swoje mydło Aleppo 50% na razie odstawiam. Obwiniam je za pogorszenie cery i za jakieś dziwne przesuszone liszaje w okolicach ust


widzę ze nie tylko mi jednej nie spasowało alepoo.mialam identyczne objawy i tylko na policzkach,tez 50%
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 14:47   #1401
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

a to ksiazka juz jest? tez ja zamowilam w przesprzedazy w empiku ale do odbioru jest dopiero w kwietniu cwiczysz z Chodakowska?

za zakupy. Kusicie ta gamila strasznie
A oto ostatnia porcja moich nabytkow
blyszczyki do ust pomaranczowy i rozany ( prezent na dzien kobiet )
maska czekoladowa do ciala
algi z komorkami macierzystymi - zapach maja obledny chce takie perfumy
oraz odzywka do rzes prolash+
Tak, na stronie Ewy wczoraj była informacja na fb. Ciekawo kiedy przyjdzie Ćwiczę od 13,01. Zaczęłam od skalpela 1. W połowie lutego dołączyłam więcej ćwiczeń Mel B, jak wyszedł skalpel 2 to też go troszkę poćwiczyłam a teraz już codziennie lub co drugi dzień ćwiczę mel b + 6 minutowe treningi Ewy
Zakupy super, jak zwykle


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
super!!!!
Strasznie się cieszę

dobre


ja swojego czasu byłam uzależniona od frakcji strasznie ją lubiłam!


alva cieniutka......
co do zmywania oczu - może spróbuj z olejami?



jak zwykle cudnie
informuj na temat odzywki

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Melya - cudny, nowy wizerunek avatarkowy
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 15:48   #1402
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Effa, przegapiłam wczoraj Twoje zakupy. Boskie. Algi kuszą, oj kuszą...

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Melya - cudny, nowy wizerunek avatarkowy
To Ty mnie zainspirowałaś swoimi żyrafkami. Jestem fanką pingwinów.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 16:20   #1403
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Woda pachnie boooossssskooo..czasem sobie ją odkręcam, żeby tylko powąchać.
A ja swoje mydło Aleppo 50% na razie odstawiam. Obwiniam je za pogorszenie cery i za jakieś dziwne przesuszone liszaje w okolicach ust
Faktycznie pachnie cudnie. Jak świeżo ścięte róże z ogrodu Szkoda tylko, że mam zepsutą zakrętkę, bo niby się zakręca, ale nie ma oporu i mogę kręcić i kręcić tą zakrętką i i tak nie zakręcę
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 16:24   #1404
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Effa szalejesz, brawo!



Ja właśnie żałuję, że kupiłam TT. Pomimo, że mam gładkie, mało gęste włosy u mnie się ta szczotka nie sprawdza. Nie dociera do wewnątrz, szarpie końcówki. Jednym słowem coś robi nie tak. Zdecydowanie lepiej i delikatniej radzi sobie drewniany grzebień lub szczotka.



Zdecydowanie Madara i dr.Hauschka spisują się lepiej. Ten Alvy raczej jest dla lekko pocących się.

Co do mincela, użyłam go i wszystko pięknie zmył. Nie mam w tej dziedzinie doświadczenia. Do niedawna zmywałam wszystko żelem do mycia i wodą. Teraz postanowiłam zmienić oczyszczanie skóry i uczę się dopiero. Stosuję technikę bez pocierania - podkładam połowę zmoczonego micelem pod oczy i na to nakładam drugi. Przytrzymuję chwilę i jednym ruchem wycieram. Tutaj filmik, moja inspiracja Póki co wszystko schodzi i bez pocierania. Po demakijażu micelem stosuję myjadełko Liz Earle i na szmatce już nie było śladów makijażu. Czasami stosuję jeszcze peeling Pukka. Po prostu nie wierzę w oczyszczanie twarzy jednym produktem.
Ty tez szalejesz kochanapieknie wygladaja te polprodukty ja musialam odreagowac pewne zmiany w zyciu a coz innego jak nie zakupy poprawia kobiecie humor

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Tak, na stronie Ewy wczoraj była informacja na fb. Ciekawo kiedy przyjdzie Ćwiczę od 13,01. Zaczęłam od skalpela 1. W połowie lutego dołączyłam więcej ćwiczeń Mel B, jak wyszedł skalpel 2 to też go troszkę poćwiczyłam a teraz już codziennie lub co drugi dzień ćwiczę mel b + 6 minutowe treningi Ewy
Zakupy super, jak zwykle
dziekuje ja do tej pory chodzilam na silke, fitness i basen ale cos ostatnio mi sie znudzilo mam orbitrek w domu wiec postanowilam cwiczyc w domu i chce sprobowac ta wychwalana pod niebiosa Chodakowska niebywalym plusem cwiczen w domu jest + 150 zl miesiecznie ktore moge przeznaczyc na kosmetykiz tego co sie orientuje to ksiazka ma wyjsc w kwietniu a teraz jest w przedsprzedazy Jsutys ty chudzinka jestes widzisz tak spektakularne efekty po tych cwiczeniach jak to wszedzie pokazuja??

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Effa, przegapiłam wczoraj Twoje zakupy. Boskie. Algi kuszą, oj kuszą...


To Ty mnie zainspirowałaś swoimi żyrafkami. Jestem fanką pingwinów.
Algi sa swietne moje nowe odkrycie, pachna olejkiem arganowym i wanilia o dziwo sklad naturalny, chyba bielenda idzie w dobrym kierunku
Zrobilam dzis pierwszy raz zabieg z uzyciem maski czekoladowej do ciala. Po peelingu eco hysteria skora jest gladziutka i lekko czerwona, czuc cieplo ale nie pieczenie. Maska ma w sobie chyba dosc duzo miety wiec po nalozeniu jej czulam naprzemiennie cieplo i zimo. Dosc dziwne uczucie skora gladka i napieta

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-03-09 o 16:26
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 16:36   #1405
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dziekuje ja do tej pory chodzilam na silke, fitness i basen ale cos ostatnio mi sie znudzilo mam orbitrek w domu wiec postanowilam cwiczyc w domu i chce sprobowac ta wychwalana pod niebiosa Chodakowska niebywalym plusem cwiczen w domu jest + 150 zl miesiecznie ktore moge przeznaczyc na kosmetykiz tego co sie orientuje to ksiazka ma wyjsc w kwietniu a teraz jest w przedsprzedazy Jsutys ty chudzinka jestes widzisz tak spektakularne efekty po tych cwiczeniach jak to wszedzie pokazuja??


Algi sa swietne moje nowe odkrycie, pachna olejkiem arganowym i wanilia o dziwo sklad naturalny, chyba bielenda idzie w dobrym kierunku
Zrobilam dzis pierwszy raz zabieg z uzyciem maski czekoladowej do ciala. Po peelingu eco hysteria skora jest gladziutka i lekko czerwona, czuc cieplo ale nie pieczenie. Maska ma w sobie chyba dosc duzo miety wiec po nalozeniu jej czulam naprzemiennie cieplo i zimo. Dosc dziwne uczucie skora gladka i napieta
Czy spektakularne to nie wiem, bo mi zależy na modelowaniu a nie na chudnięciu, więc po prostu jem dużo i zdrowo, żadnej diety odchudzającej. Widzę, że pośladki są podniesione, widzę zarysy mięśni na brzuchu, większe wcięcie w talii. No i siła, kondycja, nastrój na plus zdecydowanie
Ale sobie zafundowałaś ekstra spa
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 18:26   #1406
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
A nie chciałabyś zrobić sama? Możesz za kazdym razem modyfikowac przepis i dodawac co ci sie zamarzy,ja lubie ten przepis KLIK,chociaż rezygnuję z alantoiny i używam hydrolatu bławatkowego,czasem dodaję coś jeszcze np: bioferment z aceroli.
Kupuję osobno składniki wychodzi taniej i mogę wiecej micelu zrobić.
Ja ostatnio kupiłam antyperspirant Alvy,jest bardzo rzadki ale daje radę
Właśnie wpadł mi w oko ten micel ze zsk a czym go konserwujesz?
Znalazłam jeszcze coś takiego: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/i/Wod...kijazu-oczu/56 Próbowałaś ją może? Którąś stworze tylko którą

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
A wiec tak kredka bez bazy tylko na cieniach mineralnych trzymala sie w stanie nienaruszonym przez 7h. Pozniej zaczela sie odbijac na gornej powiece. Dzis na bazie pod cienie alverde wytrzymala pond 12 i nie wymagala poprawek aczkolwiek idealnie juz nie bylo Moim zdaniem bardzo przyzowita trwalosc jak na naturalna kredke
Born to bio ma biala nakretke i ze zmyciem naturlanego makijazu ( podklad cienie mineralne, tusz alverde ) radzi sobie dobrze.
Postaram sie zrobic swatch w swietle dziennym, a szminka to typowy idealny nudziak
W poniedzialek moze uda mi sie zajrzec do DM
No tak, czuje się zachęcona do kupna kredki Fajnie, że tak dobrze się sprawdziła
Ciekawe czy zmienili coś w wodzie born to bio czy tylko kolor nakrętki Najważniejsze, że jesteś z niej zadowolona
To czekam na swatcha i jednocześnie zazdroszczę pobytu w Dm'ie, co chcesz kupić?

Cudowne zakupy
Daj znać jak odżywka do rzęs Miałabym od niej takie same wymagania jak Ty

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

alva cieniutka......
co do zmywania oczu - może spróbuj z olejami?
Dzięki za zniechęcenie... chociaż raz
Po samych olejach wypadają mi rzęsy, zrobiłam kiedyś dwufazówke z hydrolatem i faktycznie było ok

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Madara i dr.Hauschka spisują się lepiej. Ten Alvy raczej jest dla lekko pocących się.

Co do mincela, użyłam go i wszystko pięknie zmył. Nie mam w tej dziedzinie doświadczenia. Do niedawna zmywałam wszystko żelem do mycia i wodą. Teraz postanowiłam zmienić oczyszczanie skóry i uczę się dopiero. Stosuję technikę bez pocierania - podkładam połowę zmoczonego micelem pod oczy i na to nakładam drugi. Przytrzymuję chwilę i jednym ruchem wycieram. Tutaj filmik, moja inspiracja Póki co wszystko schodzi i bez pocierania. Po demakijażu micelem stosuję myjadełko Liz Earle i na szmatce już nie było śladów makijażu. Czasami stosuję jeszcze peeling Pukka. Po prostu nie wierzę w oczyszczanie twarzy jednym produktem.
Dzięki Margo, u mnie Haushka się nie sprawdziła więc zostanę przy Madarze I bardzo dziękuje za wieści o płynie micelarnym z Noa, brzmi zachęcająco, pewnie kiedyś się skusze

Nowości w Lawendowej Farmie: szampony http://www.lawendowafarma.pl/index.php?cat_id=157
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2013-03-09 o 18:27
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 19:54   #1407
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny. Odzywka ma wodna konsystencje raczej bez zapachu. Szybko sie wchlania, nie piecze ani nie swedzi. Pedzelek jest dlugi i wygodny za jednym ruchem nadkladam odzywke na cala dlugosc powieki, nie drapie i jest elastyczny Jest jej duzo bo 6,5 ml wiec starczy na wieki Moje rzesy z natury sa dlugie ale proste jak druty licze wiec na to, ze troche sie zageszcza i podkreca wiecej nie oczekuje
Plyn minelarny born to bio z dnia na dzien coraz bardziej mnie zachywca takze pat&rub ktory mam w zapasie pojdzie na prezent urodzinowy dla kolezanki
Przynajmniej Tobie przypadł do gustu

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Już własnie wzięłam z e-maila nr zamowienia
Maski jeszcze nie testowalam, jest bardzo gesta (nie miala folii zabezpieczającej,czy tak może być?zamawiałam na kalinie),jestem ciekawa co to za zioło z tej maski
Woda uriage jest naprawde fajna- nie uzywalam nigdy wczesniej termalnej to nie mam porownania.dosc duze opakowanie na ziko drogerii kosztuje 19zł.Leci taka orzeźwiająca drobniutka mgiełka
Nie wiem czemu,ale do tej logony nie moge sie przekonac.Jak nakladam to szczypie mnie w twarz,chociaz nie czerwieni jej, do tego ten zapach mnie drażni.
Ja też parę rzeczy mam ruskich, co nie miały żadnej folii, inne z kolei miały plastikową przykrywkę taką z prawdziwego zdarzenia, poza zakrętką oczywiście. Nie wiem co o tym myśleć, ale to nie tylko z tymi markami tak trafiałam.
Chyba sobie sprawię tą wodę na lato, muszę tylko obczaić skład. Co do Logony, to ponoć właśnie na niektórych działa szczypiąco Obserwuj, powinna ładnie wyrównywać koloryt cery, łagodzić zaczerwienienia, jeśli je podrażnia to nie dobrze, ale samo pieczenie jeszcze o niczym złym nie świadczy, mnie też szczypała, zwłaszcza przy pierwszych użyciach, ale efekty przerosły moje oczekiwania, to była moja pierwsza glinka

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ja właśnie żałuję, że kupiłam TT. Pomimo, że mam gładkie, mało gęste włosy u mnie się ta szczotka nie sprawdza. Nie dociera do wewnątrz, szarpie końcówki. Jednym słowem coś robi nie tak. Zdecydowanie lepiej i delikatniej radzi sobie drewniany grzebień lub szczotka.
Nie wiem co w niej jest takiego, że tyle osób zachwala. Może rzeczywiście do pewnego rodzaju włosów ten wyprofilowany kawałek plastiku za duże pieniądze przemawia, a może to właśnie takie trochę placebo, ale nigdy nie trzymałam tego w ręce, mogę tylko przypuszczać

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Fiu Fiu..fajna ta szczotka. Ile kosztuje? I rozumiem, że w sklepie stacjonarnym można ją kupić?
Normalnie kosztuje 39 zl, ale Małgosia nasza kochana dorwała ją dla mnie na promo 20% za 28zł Tak, tylko stacjonarnie, bo w pl nie ma internetowego sklepu TBS, czasem na Allegro są Nie wiem czy z uk wysyłają

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Zrobilam dzis pierwszy raz zabieg z uzyciem maski czekoladowej do ciala. Po peelingu eco hysteria skora jest gladziutka i lekko czerwona, czuc cieplo ale nie pieczenie. Maska ma w sobie chyba dosc duzo miety wiec po nalozeniu jej czulam naprzemiennie cieplo i zimo. Dosc dziwne uczucie skora gladka i napieta
To mówisz, że peeling fajny Kupować Nie robi jakiegoś ewidentnego kuku
Twoja skóra musi teraz wyglądać

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-03-09 o 20:47
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 20:12   #1408
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie wiem co w niej jest takiego, że tyle osób zachwala. Może rzeczywiście do pewnego rodzaju włosów ten wyprofilowany kawałek plastiku za duże pieniądze przemawia, a może to właśnie takie trochę placebo, ale nigdy nie trzymałam tego w ręce, mogę tylko przypuszczać
Jeszcze niestety nie trafiłam na żadną szczotkę, która by tak łatwo i bezboleśnie rozczesywała włosy gęste i tak skłonne do kołtunienia jak moje. A miałam ich wiele. Wydaje mi się, że to kwestia krótkich i cienkich kolców, które są odpowiednio sprężyste. Oczywiście są tańsze odpowiedniki TT i działają na tej samej zasadzie, np. Detangler (on ma akurat rączkę). Niestety TT ma też swoje minusy - to jednak plastik, który nie jest idealnie gładki, a łatwość czesania sprawia, że można się zapomnieć i uszkodzić włosy przez zbyt gwałtowne ruchy. Inne szczotki stawiają opór, kiedy trafiają na kołtun i przez to wiadomo, że trzeba być ostrożniejszym. W przypadku TT tego nie ma, bo idzie przez włosy niemal jak przez masło.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2013-03-09 o 20:16
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 20:23   #1409
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Jeszcze niestety nie trafiłam na żadną szczotkę, która by tak łatwo i bezboleśnie rozczesywała włosy gęste i skłonne do kołtunienia jak moje. A miałam ich wiele. Wydaje mi się, że to kwestia krótkich i cienkich kolców, które są odpowiednio sprężyste. Oczywiście są tańsze odpowiedniki TT i działają na tej samej zasadzie, np. Detangler (on ma akurat rączkę). Niestety TT ma też swoje minusy - to jednak plastik, który nie jest idealnie gładki, a łatwość czesania sprawia, że można się zapomnieć i uszkodzić włosy przez zbyt gwałtowne ruchy. Inne szczotki stawiają opór, kiedy trafiają na kołtun i przez to wiadomo, że trzeba być ostrożniejszym. W przypadku TT tego nie ma, bo idzie przez włosy niemal jak przez masło.
Rozumiem, czyli po prostu czesze jak brzytwa Ja bym się na pewno skusiła na nią, gdyby była tańsza, nie mówię, że to zła szczotka, ale no plastik jak sama powiedziałaś, w dodatku wcale nie jakiś super trwały No właśnie TBS się zatrzymuje na kołtunach, zwykłe szczotki też się zatrzymywały, ale ta ma ewidentnie jakiś hamulec wbudowany chyba Z jednej strony to chroni włosy, ale czesać trzeba ostrożnie i powoli, z drugiej wydaje mi się, że TT byłby w takim razie idealny do torebki, do szybkiego poprawienia fryzury, kiedy się spieszymy i nawet ma kształt taki kieszonkowy, ale też by te kołtunki wtedy wyrywał
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 20:32   #1410
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Rozumiem, czyli po prostu czesze jak brzytwa Ja bym się na pewno skusiła na nią, gdyby była tańsza, nie mówię, że to zła szczotka, ale no plastik jak sama powiedziałaś, w dodatku wcale nie jakiś super trwały No właśnie TBS się zatrzymuje na kołtunach, zwykłe szczotki też się zatrzymywały, ale ta ma ewidentnie jakiś hamulec wbudowany chyba Z jednej strony to chroni włosy, ale czesać trzeba ostrożnie i powoli, z drugiej wydaje mi się, że TT byłby w takim razie idealny do torebki, do szybkiego poprawienia fryzury, kiedy się spieszymy i nawet ma kształt taki kieszonkowy, ale też by te kołtunki wtedy wyrywał
Tak, cały jego czar tkwi w tym rozczesywaniu. Też mi się wydaje, że najlepsza byłaby wersja kieszonkowa, ale cenę ma lekko przesadzoną. O ile się pamięta, żeby czesać od dołu (a TT niestety kusi, żeby jechać nim od samej góry ) i być delikatnym, to nie wyrywa włosów.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.