Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 14:30   #2791
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Też mam ten balsam do ciała. Pięknie pachnie (ale intensywnie) i dobrze nawilża. Lubię go. Trochę trudno się rozsmarowuje. Nie jest drogi, więc przymykam na to oczy.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-03-20 o 14:36
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 14:45   #2792
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Chciałam wrócić jeszcze do Waszej rozmowy o podkładzie YSL, tez mam próbkę, uzyłam parę razy w domu i na moim licu daje on efekt lekko upiększonej i rozswietlonej buzi bez podkładu Kryje wg mnie calkiem, całkiem jak na coś tak leciutkiego, nie wchodzi w zmarszczki. Godny polecenia jeżeli ktoś lubi taki efekt Ja wolę troche bardziej kremowe podkłady, więc raczej nie kupię pełnego opakowania. Chociaż może gdybym używała pudrów na podkład, to pewnie bym się skusiła
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-03-20 o 16:03
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 15:53   #2793
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Polećcie mi jakiś dobry, jasny puder, który nie dawał by płaskiego matu. Na co dzień używam meteorytów, ale potrzebowałabym coś do ewentualnych poprawek, na podróż itp. Wiem, że jest też wersja prasowana z Guerlain, ale cena za 8g jest dość wysoka w porównaniu z kulkami. No chyba, że szykuje się jakaś promocja w D. lub S. o której nie wiem
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 16:04   #2794
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39876805]Ja mam swoje limity. Uwazam, ze pewne produkty sa nie warte danej ceny. Czasami cena jest wygorowana, gdy placi sie za marke. W przypadku L'occitane nie ma jednak za co placic. Ceny niektore z ksiezyca. 90 zl za zel pod prysznic nie dalabym nigdy. Gdyby mozna bylo to tlumaczyc jakas wybitnie slynna linia zapachowa (vide mydlo Mademoiselle) to rozumiem, ale tu? Nic godnego uwagi. Skladniki podobnie. Zel to nie krem i cudownych skladnikow zbieranych przez mniszki w Andach tam nie bedzie.[/QUOTE]
Wydaje mi się, że w PL ceny są wygórowane. Przeglądając zagraniczne strony L'Occitane ma lepsze oferty, tyle, że nie wysyłają do Polski

W L'occitane zauroczyła mnie tylko róża, nigdzie indziej nie mogę takiej znaleźć; a inne ich balsamy, kremy, - totalnie nie jestem nimi zainteresowana. Uważam, że płacić 90 zł za żel pod prysznic to przesada, nawet Chanel, bo to nie jest kosmetyk, które faktycznie zostawia zapach na skórze, a tylko "mydło", nie pełni żadnej innej funkcji. Są po prostu kosmetyki, na które nie opłaca się wydawać fortuny, bo nie ma takiej potrzeby (szampon, mydło, peeling, większość rzeczy, które "myją").

Poza tym gucio mnie obchodzi, że Chanel jest słynną marką, uważam, że tak samo wypuszcza buble, jak i tańsze marki (jak dla mnie 90% ich kolorówki to jakaś pomyłka). Ponadto rzeczywista wartość wyprodukowania kosmetyków "wielkich marek" to jakieś 5% ich ceny

Jedni lecą na markę, inni na co innego, każdy kupuje to, co mu się podoba

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Chciałam wrócić jeszcze do Waszej rozmowy o podkładzie YSL, tez mam próbkę, uzyłam parę razy w domu i na moim licu daje on efekt lekko upiększonej i rozswietlonej buzi bez podkładu Kryje wg mnie calkiem, całkiem jak na coś tak leciutkiego, nie wchodzi w zmarszczki. Godny polecenia jeżeli ktoś lubi taki efekt Ja wolę troche bardziej kremowe podkłady, więc raczej nie kupię pełnego opakowania. Chociaż może jakbym używała pudrów na podkład, to pewnie bym się skusiła
Mówicie o Le Teint Touche Eclat? Bardzo fajny, mam go, śliczne wygląda na twarzy. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to, że zaczynam się świecić po jakiś czasie na czole i nosie, ale też nie jakoś masakrycznie, całkiem naturalnie to wygląda

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Polećcie mi jakiś dobry, jasny puder, który nie dawał by płaskiego matu. Na co dzień używam meteorytów, ale potrzebowałabym coś do ewentualnych poprawek, na podróż itp. Wiem, że jest też wersja prasowana z Guerlain, ale cena za 8g jest dość wysoka w porównaniu z kulkami. No chyba, że szykuje się jakaś promocja w D. lub S. o której nie wiem
MAC Blot Powder prasowaniec, jest niemal transparenty, a świetnie matuje na długo
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:09   #2795
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

https://www.facebook.com/photo.php?f...count=1&ref=nf
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:59   #2796
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Też mam ten balsam do ciała. Pięknie pachnie (ale intensywnie) i dobrze nawilża. Lubię go. Trochę trudno się rozsmarowuje. Nie jest drogi, więc przymykam na to oczy.
Ja mam TEN krem do ciała. Pachnie obłędnie i nawet dobrze nawilża.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 18:34   #2797
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39876257]Ja tam L'occitane unikam. Zadna to dla mnie marka. Zaden ten kapital luksusowych marek za tym nie idzie a ceny z ksiezyca. 90 zl za zel po prysznic? Gdyby to nalepke Chanel mialo to owszem, moge to zrozumiec. W tym przypadku jednak ceny sa nieuzasadnione.[/QUOTE]

Zgadzam się z Tobą. Miałam ostatnio darmowe próbki szamponu, żelu pod prysznic, odżywki i balsamu do ciała i powiem szczerze, że w życiu nie dam tyle kasy za pełnowymiarowe produkty, zwłaszcza, że te zapachy wcale nie są ładne (chodzi o serię aromakologia) a i same kosmetyki nie posiadają jakiś super hiper właściwości.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 19:14   #2798
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

dziewczyny, ostatnio nabrałam ochoty na obrotową szczotkę
taką na przykład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ush-activ.html

macie/ polecacie?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:16   #2799
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Chciałam wrócić jeszcze do Waszej rozmowy o podkładzie YSL, tez mam próbkę, uzyłam parę razy w domu i na moim licu daje on efekt lekko upiększonej i rozswietlonej buzi bez podkładu Kryje wg mnie calkiem, całkiem jak na coś tak leciutkiego, nie wchodzi w zmarszczki. Godny polecenia jeżeli ktoś lubi taki efekt Ja wolę troche bardziej kremowe podkłady, więc raczej nie kupię pełnego opakowania. Chociaż może gdybym używała pudrów na podkład, to pewnie bym się skusiła
Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Mówicie o Le Teint Touche Eclat? Bardzo fajny, mam go, śliczne wygląda na twarzy. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to, że zaczynam się świecić po jakiś czasie na czole i nosie, ale też nie jakoś masakrycznie, całkiem naturalnie to wygląda
tak, o tym

A ja dzisiaj po testach koloru BD40 chyba mam podobny problem co Tigerr BD40 jest dla mnie za jasny Powinnam jednak mieć kapkę pomarańczu w podkładzie. Znowu B40 ciut za ciemny i za beżowy.
Wielka szkoda.... bo podkład naprawdę bardzo mi się spodobał, ale koloru dobrego dla mnie brak.
Podobnież w okolicach wakacji ma się pojawić więcej odcieni tego podkładu, może wtedy zrobią coś dla mnie.
Jednak kolor Warm Beige 3,5 Bobbi Brown jest dla mnie perfekcyjny.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-03-20 o 19:19
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:17   #2800
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą. Miałam ostatnio darmowe próbki szamponu, żelu pod prysznic, odżywki i balsamu do ciała i powiem szczerze, że w życiu nie dam tyle kasy za pełnowymiarowe produkty, zwłaszcza, że te zapachy wcale nie są ładne (chodzi o serię aromakologia) a i same kosmetyki nie posiadają jakiś super hiper właściwości.
Mloda, a jak tabsy, ktore bralas na niespodzianki? Jakies nowe spostrzezenia?
Chyba tez sie skusze.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, ostatnio nabrałam ochoty na obrotową szczotkę
taką na przykład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ush-activ.html

macie/ polecacie?
Cos mi sie kojarzy, ze Pingwin mial cos takiego.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:33   #2801
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Polećcie mi jakiś dobry, jasny puder, który nie dawał by płaskiego matu. Na co dzień używam meteorytów, ale potrzebowałabym coś do ewentualnych poprawek, na podróż itp. Wiem, że jest też wersja prasowana z Guerlain, ale cena za 8g jest dość wysoka w porównaniu z kulkami. No chyba, że szykuje się jakaś promocja w D. lub S. o której nie wiem
Odradzam guerlainowy, ja sie stałam jego posiadaczka i do matowienia to on sie nijak nie nadaje, bo po niedlugim czasie zaczynam sie swiecic
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 19:46   #2802
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, ostatnio nabrałam ochoty na obrotową szczotkę
taką na przykład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ush-activ.html

macie/ polecacie?
Ja mam takie cos z Babyliss i po tym moje cienkie wlosy do ramion sa proste Chyba nie umiem uzywac, bo z zalozenia fryz mial byc uniesiony, podwiniety,itp I moja kreci sie tylko na 2 predkosci, na 1 tylko ciepelko Nie oplacalo mi sie reklamowac i odsylac, bo kupowalam z Amazonu.
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:52   #2803
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Ja miałam Rowentę, mam Babylissa i na moich cienkich włosach objętości nie dodaje. Są wyprostowane, oklapniete i czasem jeszcze się elektryzują. Ale końcówki i grzywke można fajnie ułożyć.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:54   #2804
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39885854]Mloda, a jak tabsy, ktore bralas na niespodzianki? Jakies nowe spostrzezenia?
Chyba tez sie skusze.[/QUOTE]

Ooo James, dobrze, że pytasz. Generalnie na buzi jest ok, czasem wyskoczy mi jedna niespodzianka a tak to spokój. Brałam tylko 1 opakowanie choć napisane jest, że kuracja ma potrwać 2-3 miesiące. Pokombinowałam też z pielęgnacją. Najpierw zmywam makijaż micelem, tu raczej Vichy purete thermale albo bioderma hydrabio. Niestety sensibio mi nie podeszła. Później spryskuje twarz wodą termalną (aktualnie Avene), czekam chwilę a nadmiar osuszam jednorazowym ręcznikiem do twarzy (są dostępne w Rossmanie, takie papierowe). Następnie krem - tu niezastąpiony dermedic hydrain 2, tylko na noc. Pod makijaż to różnie, co mam pod reką, ostatnio to było serum genifique lancome a teraz jest krem youth code l'oreala. Na niespodzianki punktowo effaclar duo. I to w sumie tyle. A przynajmniej jak człowiek wyglądam
Z tym, że dostałam chyba alergii na wodę, w sumie nie tylko ja bo jeszcze jedna koleżanka z pracy też to ma. Chociaż jak chodzi o dłonie to w porę się zorientowałam i jakoś daję radę. Niestety z ciałem już mi tak dobrze nie poszło ale to inna historia. Tyle, że alergia nadaje się do lekarza, do którego się wybieram.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:56   #2805
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Ja mam rowente jak miałam długie wlosy to byłam średnio zadowlona, odkąd ścielam na boba używam prawie codziennie. Włosy znacznie lepiej się układaja.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:26   #2806
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

No właśnie, najwięcej zależy od długości włosów. Ja mam długie i delikatne- efekt po lokówko-suszarce obrotowej mizerny.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:35   #2807
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Też sie zastanawiam nad tą szczotką, ale obawiam się ze jestem wyjątkowym beztalenciem w temacie posługiwania się jakimikolwiek akcesoriami do układania włosów
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:37   #2808
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Odradzam guerlainowy, ja sie stałam jego posiadaczka i do matowienia to on sie nijak nie nadaje, bo po niedlugim czasie zaczynam sie swiecic
Chyba źle się wyraziłam Chodzi mi właśnie o coś co nie będzie dawać efektu "płaskiego matu". Jestem zakochana w meteorytach, ale właśnie po tych 6 godzinach przydało by się trochę poprawić i tu pojawia się problem- nie chcę nosić kulek ze sobą, bo to trochę nie praktyczne. Myślałam nad wersją prasowaną, ale cena za te 8g jest chyba trochę nie adekwatna w porównaniu na przykład właśnie do klastycznych meteorytów w kulkach, których wydaje się w ogóle nie ubywać...
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:40   #2809
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Chyba źle się wyraziłam Chodzi mi właśnie o coś co nie będzie dawać efektu "płaskiego matu". Jestem zakochana w meteorytach, ale właśnie po tych 6 godzinach przydało by się trochę poprawić i tu pojawia się problem- nie chcę nosić kulek ze sobą, bo to trochę nie praktyczne. Myślałam nad wersją prasowaną, ale cena za te 8g jest chyba trochę nie adekwatna w porównaniu na przykład właśnie do klastycznych meteorytów w kulkach, których wydaje się w ogóle nie ubywać...
Tak, ale na efekt -bombka raczej Ci nie zalezy - tak zakładałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 21:17   #2810
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Ja skusiłam się z L'occitane na dwa błyszczyki . CIekawe jakie będą. Cena do przyjęcia bo 18zł. Mam nadzieje , że do mnie dotrą Kusiła mnie jeszcze emulsja do twarzy i krem do rąk ale ostatecznie kupiłam tylko błszczyki ( jasny róż i beż-przynajmniej na zdjęciu).

Ciekawe czy tylko ja nie miałam jeszcze nic z Pat&rub. Jakoś nie mogę na nic ciekawego trafić w fajnej cenie.

Wogólę to czekam na nowe masełko pistacjowe Nip fab . Już się doczekać nie mogę co to za zapach. Obecnie moim ulubionym jest wanilia+kokos z Mythos.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 21:53   #2811
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

powiedzcie mi jak to jest z tym Marionnaud?naprawdę perfumy na promocji są każdego dnia inne?nie ma tak,że przez kilka dni można kupić daną wodę za niższą cenę?
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 22:28   #2812
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
tak, o tym

A ja dzisiaj po testach koloru BD40 chyba mam podobny problem co Tigerr BD40 jest dla mnie za jasny Powinnam jednak mieć kapkę pomarańczu w podkładzie. Znowu B40 ciut za ciemny i za beżowy.
Wielka szkoda.... bo podkład naprawdę bardzo mi się spodobał, ale koloru dobrego dla mnie brak.
Podobnież w okolicach wakacji ma się pojawić więcej odcieni tego podkładu, może wtedy zrobią coś dla mnie.
Jednak kolor Warm Beige 3,5 Bobbi Brown jest dla mnie perfekcyjny.
A BD30 sprawdzałaś?

Ja mam B30 i w tej chwili, po zimie, jest ciutkę za ciemny

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Ciekawe czy tylko ja nie miałam jeszcze nic z Pat&rub. Jakoś nie mogę na nic ciekawego trafić w fajnej cenie.
Dołączam do tego klubu
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 22:29   #2813
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Ja skusiłam się z L'occitane na dwa błyszczyki . CIekawe jakie będą. Cena do przyjęcia bo 18zł. Mam nadzieje , że do mnie dotrą Kusiła mnie jeszcze emulsja do twarzy i krem do rąk ale ostatecznie kupiłam tylko błszczyki ( jasny róż i beż-przynajmniej na zdjęciu).

Ciekawe czy tylko ja nie miałam jeszcze nic z Pat&rub. Jakoś nie mogę na nic ciekawego trafić w fajnej cenie.

Wogólę to czekam na nowe masełko pistacjowe Nip fab . Już się doczekać nie mogę co to za zapach. Obecnie moim ulubionym jest wanilia+kokos z Mythos.
A co to za firma?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 22:42   #2814
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A co to za firma?
Marka, ktora sprzedaje wszedzie tylko nie w Polsce oczywiscie . Dostepna na Feelu i Asosie. Maja dosc chwalone produkty. Hitem jest ponoc serum napinajace "No Needle" i kremo-korektor "Eye Fix".

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-03-20 o 22:43
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 23:03   #2815
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39890889]Marka, ktora sprzedaje wszedzie tylko nie w Polsce oczywiscie . Dostepna na Feelu i Asosie. Maja dosc chwalone produkty. Hitem jest ponoc serum napinajace "No Needle" i kremo-korektor "Eye Fix".[/QUOTE]

O, to muszę się dokształcić w temacie, skoro warto. Dziękować
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 23:04   #2816
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A BD30 sprawdzałaś?

Ja mam B30 i w tej chwili, po zimie, jest ciutkę za ciemny


Dołączam do tego klubu
A BD30 jest ciemniejszy od BD40?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 05:50   #2817
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Ja mam takie cos z Babyliss i po tym moje cienkie wlosy do ramion sa proste Chyba nie umiem uzywac, bo z zalozenia fryz mial byc uniesiony, podwiniety,itp I moja kreci sie tylko na 2 predkosci, na 1 tylko ciepelko Nie oplacalo mi sie reklamowac i odsylac, bo kupowalam z Amazonu.
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja miałam Rowentę, mam Babylissa i na moich cienkich włosach objętości nie dodaje. Są wyprostowane, oklapniete i czasem jeszcze się elektryzują. Ale końcówki i grzywke można fajnie ułożyć.
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja mam rowente jak miałam długie wlosy to byłam średnio zadowlona, odkąd ścielam na boba używam prawie codziennie. Włosy znacznie lepiej się układaja.
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Też sie zastanawiam nad tą szczotką, ale obawiam się ze jestem wyjątkowym beztalenciem w temacie posługiwania się jakimikolwiek akcesoriami do układania włosów
dzięki za opinie
na kwc same peany, aż nierealne sie to wydaje
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 06:36   #2818
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja miałam Rowentę, mam Babylissa i na moich cienkich włosach objętości nie dodaje. Są wyprostowane, oklapniete i czasem jeszcze się elektryzują. Ale końcówki i grzywke można fajnie ułożyć.
co sie nie chwalisz nowym stylowym zegarem?
superowy
i czekam na foty nowej taszki
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 08:15   #2819
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, ostatnio nabrałam ochoty na obrotową szczotkę
taką na przykład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ush-activ.html

macie/ polecacie?
Mam dokładnie tą szczotę. Ona generalnie jest fajna, ale wszystko zależy od rodzaju włosów i ich długości, no i zakładanego zastosowania.
Obecnie mam włosy za łopatki, są proste i nie pocieniowane. Przy takich włosach w ogóle tego ustrojstwa nie używam, ale do włosów półdługich (zwłaszcza wycieniowanych), to szczota fajnie się sprawdzała . Jak miałam krótsze włosy to fajnie je wygładzała, w zasadzie bardziej je prostując niż kręcąc (przynajmniej jak się użyło tej grubej końcówki), ale fajnie odbijała je od nasady. W sumie jednak ten sam efekt można uzyskać przy użyciu suszarki i zwykłej okrągłej szczotki .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 08:28   #2820
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A BD30 jest ciemniejszy od BD40?
Nie, jaśniejszy, dlatego może by Ci podpasował?

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Co do takich szczotek, a właściwie suszarko-lokówek, uważam, że to zbędny wydatek, miałam taką, kurzy się gdzieś w szufladzie, o wiele ładniej włosy ułoży się z wykorzystaniem szczotki i suszarki
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.