Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 01:10   #4201
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Chcialam jeszcze napisac ze te kosmetyki Reviva czy Earth Science nie sa tak do konca naturalne takze trzeba dokladnie patrzec na sklady


Wlasnie sobie siedze i nalozylam sobie serum na noc.Nalozylam serum olejowe ktore dostalam jako probke o to:
http://munskin.com/pages/product
Bardzo ladnie pachnie i szybko sie rozprowadzilo.Zaczelam dokladniej czytac sklad,ale jak spojrzalam na cene to stwierdzilam ze bede nakladac je tylko pod oczy(szkoda ze starczy tylko na kilka razy).Wiedza czym kusic
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:54   #4202
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wklejam moje kosmetyki do oczyszczania twarzy(na punkcie oczyszczania i pielegnacji twarzy mam bzika),do ciala natomiast mam 1 balsam a do wlosow 1 odzywka i 1 szampon.Nastepnym razem postaram sie tu wkleic naturalna kolorowke

-OCM-mieszanina oleju rycynowego,rozanego i migdalowego
-Kremowy oczyszczacz reviva labs- nie widze spektakularnych efektow jeszcze-ale bardzo lubie tonik z tej samej serii
-Peeling ES-hardcorowy,twarz czerwona po ale super oczyszczona-bardzo mocny zapach kojarzy mi sie ze spirytusem
-peeling JB-probka z subskrybcji.Mialam kiedys wersje nie do wrazliwej i byla hardcorowa-ta probka czeka na testy.
-skin polish-rowniez z subskrypcji probka-czeka na testy
-pianka do mycia z subskrybcji-super delikatna,ma kwas mlekowy ktory moja cera lubi-regularna cena niestety zaporowa i racze nie kupie ponownie
-glinka ktora jest tak wydajna ze chyba nigdy sie nie skonczy-swietnie oczyszcza.
Fajny zbiorek Chciałam zapytać o tą glinkę zieloną Aztecką? Bo też się na nią czaję na iherbie (nie uda mi się iść na odwyk!!!). Czy ona się czymś różni od innych zielonych glinek? Zastanawiam się czy jest sens, czy lepiej kupić zwykłą wałdajską od ruskich za 5 zł

A czy masz doświadczenia z innymi produktami Earth Science? Ciekawa jestem szczególnie szamponu i maski do włosów.


Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

Z glinek mam taka hinduska z ziolami. Opakowanie znacznie mniejsze ale jeszcze jej nie wykonczylam choc czesto uzywam takze rozumiem ten bol. Super sprawa. Przy okazji wykonuje nia delikatny peeling.
http://www.iherb.com/Auromere-Rejuve...-oz-113g/15547
Ohoho...tutaj jest skład "na bogato" A jak działanie? Jesteś zadowolona? Hmm...ciekawe która lepsza...ta czy aztecka?
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:58   #4203
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

mhm, no ale z litewskiej strony to wcale zle nie wychodzi... zastanow sie. ten trzeci pasuje. spelnia wszystkietwoje wymogi
pasuje mi bardzo, tylko ja nie umiem kupować z zagranicznych stron jakieś paypale i inne kredytówki to czarna magia dla mnie
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Ten watek kusi do zakupow...
serio???
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Wklejam moje kosmetyki do oczyszczania twarzy(na punkcie oczyszczania i pielegnacji twarzy mam bzika)
fajny zestaw. nadal jesteś moją idolką
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

Wydawało mi się, że to Ty miałaś zapasy Phenome (i/lub P&R) w szafie, w której na dodatek było chłodno (mam nadzieję, że nie pomyliłam osób).
no ja, ja... nie da się ukryć...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:37   #4204
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Na minejo dodali LN maseczkę i peeling za 5 zł na wyprzedaż, ale też promocje do 40% w zakładce "promocje".
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:37   #4205
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Fajny zbiorek Chciałam zapytać o tą glinkę zieloną Aztecką? Bo też się na nią czaję na iherbie (nie uda mi się iść na odwyk!!!). Czy ona się czymś różni od innych zielonych glinek? Zastanawiam się czy jest sens, czy lepiej kupić zwykłą wałdajską od ruskich za 5 zł

A czy masz doświadczenia z innymi produktami Earth Science? Ciekawa jestem szczególnie szamponu i maski do włosów.



Ohoho...tutaj jest skład "na bogato" A jak działanie? Jesteś zadowolona? Hmm...ciekawe która lepsza...ta czy aztecka?
Moja glinka jest super tyle ze rzadko jej teraz ostatnio uzywalam. Musze znow do niej wrocic. Lubie wykonywac nia lekki peeling. Jest bardzo wydajna. Nabieram z opakowania mokrymi palcami na wilgotna twarz, potem masuje i zostawiam az wyschnie Polecam!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:45   #4206
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
pasuje mi bardzo, tylko ja nie umiem kupować z zagranicznych stron jakieś paypale i inne kredytówki to czarna magia dla mnie
jest też opcja przelewu jakby co
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:47   #4207
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
jest też opcja przelewu jakby co
serio? Ale złotówek?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 10:51   #4208
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
serio? Ale złotówek?
niestety nie, płaci się w euro lub litach
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 11:13   #4209
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
pasuje mi bardzo, tylko ja nie umiem kupować z zagranicznych stron jakieś paypale i inne kredytówki to czarna magia dla mnie
ja tez nie mam karty kredytowej ani paypala (taka ze mnie pracownica banku! ). i faktycznie, kupuje tylko w niemczech... nawet nie wiem, czy i jak tego dokonac za granica. pewnie wystarczyloby sprobowac i jakos by sie dalo, ale moje konto woli jednak nieswiadomosc
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 11:28   #4210
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
niestety nie, płaci się w euro lub litach
właśnie nie mam eurowego (nie mówiąc już o litowym) konta. To znaczy coś tam mam walutowego, ale nic na tym koncie ni ma

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja tez nie mam karty kredytowej ani paypala (taka ze mnie pracownica banku! ). i faktycznie, kupuje tylko w niemczech... nawet nie wiem, czy i jak tego dokonac za granica. pewnie wystarczyloby sprobowac i jakos by sie dalo, ale moje konto woli jednak nieswiadomosc
no toś mnie pocieszyła
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 11:33   #4211
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cześć dziewczynki Witam Was cieplutko w Nowym Roku
Wyczytałam w ostatniej Vivie, że żona byłego premiera Marcinkiewicza (słynna Izabela) używa kosmetyków ekologicznych i sprowadza do Polski markę Dr. Organic. Nie mieszam się w politykę tutaj, ale akurat fajnie, że grono ekomaniaczek się powiększa. Czy wiecie może, gdzie można kupić te kosmetyki? Czy macie sprawdzony sklep internetowy w Polsce?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 11:35   #4212
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

jeszcze chciałam powiedzieć kilka słów o kremie retinolowym z iherba (zakupionym dzięki uprzejmości bardziej ogarniętych wizazanek

Pamiętam, że jak go dostałam w swoje łapki, to nawet napisałam do nich w sprawie, że choć data exp widnieje na opakowaniu - nie ma tam symbolu otwartego słoiczka; chciałam się dowiedzieć, ile po otwarciu krem zachowuje swoje właściwości. Odpisali, że do końca. Trochę nie chciało mi się wierzyć - w końcu kremy wietrzeją...

otworzyłam go w maju. użyłam kilka razy pod rząd, by się przekonać, że nie da się tak - mega złuszcz nastąpił. Potem używałam już ostrożnie, 2-1x w tygodniu. Mam w słoiczku malutką resztkę na 1-2 użycia. I przyznaję, że krem nic a nic nie stracił na mocy
Nawet powiem więcej - o ile parę miesięcy temu wchodziło w grę położenie go 2x dzień po dniu - tak teraz raz na 10 dni i od razu burok
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 11:55   #4213
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
właśnie nie mam eurowego (nie mówiąc już o litowym) konta. To znaczy coś tam mam walutowego, ale nic na tym koncie ni ma
Można też spróbować zapłacić zwykłą kartą do bankomatu, ja też nie mam kredytowej, a np. na iherbie mi przyjeli.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:05   #4214
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Witam Was cieplutko w Nowym Roku
Wyczytałam w ostatniej Vivie, że żona byłego premiera Marcinkiewicza (słynna Izabela) używa kosmetyków ekologicznych i sprowadza do Polski markę Dr. Organic. Nie mieszam się w politykę tutaj, ale akurat fajnie, że grono ekomaniaczek się powiększa. Czy wiecie może, gdzie można kupić te kosmetyki? Czy macie sprawdzony sklep internetowy w Polsce?
W Polsce nie wiem ale napewno kupisz je tutaj
http://hollandandbarrett.com/pages/c...es.asp?cid=150
Swoja droga nie wszystko w tych skladach takie super. Dziewczyny zachwalaja bardzo odzywke kokosowa. Slyszalam ostatnio, ze osoby z farbowanymi wlosami powinny uwazac z uzywaniem oleju kokosowego jako odzywki, poniewaz wyplukuje kolor. Nie wiem czy do konca tak jest.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jeszcze chciałam powiedzieć kilka słów o kremie retinolowym z iherba (zakupionym dzięki uprzejmości bardziej ogarniętych wizazanek

Pamiętam, że jak go dostałam w swoje łapki, to nawet napisałam do nich w sprawie, że choć data exp widnieje na opakowaniu - nie ma tam symbolu otwartego słoiczka; chciałam się dowiedzieć, ile po otwarciu krem zachowuje swoje właściwości. Odpisali, że do końca. Trochę nie chciało mi się wierzyć - w końcu kremy wietrzeją...

otworzyłam go w maju. użyłam kilka razy pod rząd, by się przekonać, że nie da się tak - mega złuszcz nastąpił. Potem używałam już ostrożnie, 2-1x w tygodniu. Mam w słoiczku malutką resztkę na 1-2 użycia. I przyznaję, że krem nic a nic nie stracił na mocy
Nawet powiem więcej - o ile parę miesięcy temu wchodziło w grę położenie go 2x dzień po dniu - tak teraz raz na 10 dni i od razu burok
A ktory to? Pokaz! Tez chce. Ja kupilam u nich kwasy ale skora ani drgnie Chyba jestem gruboskorna


Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:10   #4215
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Witam Was cieplutko w Nowym Roku
Wyczytałam w ostatniej Vivie, że żona byłego premiera Marcinkiewicza (słynna Izabela) używa kosmetyków ekologicznych i sprowadza do Polski markę Dr. Organic. Nie mieszam się w politykę tutaj, ale akurat fajnie, że grono ekomaniaczek się powiększa. Czy wiecie może, gdzie można kupić te kosmetyki? Czy macie sprawdzony sklep internetowy w Polsce?
tak, tak, wiem o Isabelle - pisała do mnie przez bloga z propozycją współpracy.
sklep masz tu
http://organiconline.pl/

do tej pory dr. organic był na locri.pl, ale od nowego roku sklep jest pusty - nie wiem czemu i martwię się....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:13   #4216
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki Witam Was cieplutko w Nowym Roku
Wyczytałam w ostatniej Vivie, że żona byłego premiera Marcinkiewicza (słynna Izabela) używa kosmetyków ekologicznych i sprowadza do Polski markę Dr. Organic. Nie mieszam się w politykę tutaj, ale akurat fajnie, że grono ekomaniaczek się powiększa. Czy wiecie może, gdzie można kupić te kosmetyki? Czy macie sprawdzony sklep internetowy w Polsce?
Też gdzieś o niej słyszałam Na allegro jest dość konkretna oferta, ale to chyba nie od Izabel, oczywiście nie wszystko, ale każdy coś znajdzie dla siebie i cenowo całkiem całkiem
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:16   #4217
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak, tak, wiem o Isabelle - pisała do mnie przez bloga z propozycją współpracy.
sklep masz tu
http://organiconline.pl/

do tej pory dr. organic był na locri.pl, ale od nowego roku sklep jest pusty - nie wiem czemu i martwię się....
Anula a co poza odzywka kokosowa polecasz? Tonik rozany widze ciekawie wyglada. Chetnie pomacam. Ze trzy lata temu kupowalam od nich deo manuka. Nie mam pojecoa czy dzialal. Zapomnialam kompletnie. Pamietam jedynie ze byl obrzydliwie ciezki przez szklana butelke i ladnie pachnial. Od tego czasu maja juz chyba plastikowe butelki.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:21   #4218
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dzięki za info
Korah - polecasz kogoś na allegro?
Anula - to jej sklep już działa? Coś wyszło z tej wspólpracy?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:22   #4219
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
W Polsce nie wiem ale napewno kupisz je tutaj
http://hollandandbarrett.com/pages/c...es.asp?cid=150
Swoja droga nie wszystko w tych skladach takie super. Dziewczyny zachwalaja bardzo odzywke kokosowa. Slyszalam ostatnio, ze osoby z farbowanymi wlosami powinny uwazac z uzywaniem oleju kokosowego jako odzywki, poniewaz wyplukuje kolor. Nie wiem czy do konca tak jest.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------



A ktory to? Pokaz! Tez chce. Ja kupilam u nich kwasy ale skora ani drgnie Chyba jestem gruboskorna


Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Na szczęście nie zauważyłam zwiększonego wypłukiwania się koloru. Z odżywek wolę chyba arganową. Ta ich maska przed myciem też jest warta zakupu.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 12:22   #4220
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Można też spróbować zapłacić zwykłą kartą do bankomatu, ja też nie mam kredytowej, a np. na iherbie mi przyjeli.
rozumiem, że zamiast do bankomatu wsuwam kartę do stacji dysków

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość


A ktory to? Pokaz! Tez chce. Ja kupilam u nich kwasy ale skora ani drgnie Chyba jestem gruboskorna
TEN (dość popularny kremik na wizazu, na różnych wątkach)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:47   #4221
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dzięki za info
Korah - polecasz kogoś na allegro?
Jeśli pytasz o dr organic, to nic nie kupowałam jeszcze, ale pewnie niedługo się to zmieni FHNATURA ma 100% pozytywnych komentarzy klientów i ciekawy asortyment.

A polecić mogę na pewno grandi_pw. Kupowałam u nich i raz, że opłacało się, dwa kosmetyki świeże, żadnego haczyka.
Mile wspominam też vipangosain, wysyłka tania, chyba nawet darmowa, tylko dość długo się czeka, bo prosto z Indii, dobre ceny.
Bardzo dobry sklep to DROGERIA-CELUX, typowa drogeria, ale mają odrobinę naturalnych kosmetyków i kolorówkę od groma w dobrych cenach, kupowałam u nich tusz wonder Gosha 2 razy, za każdym razem był świeżutki i cenowo bardzo opłacalnie, nie wiem jak teraz stoją z cenami, bo już z rok temu u nich kupowałam ostatnio.

A i jeszcze did_joanna (Alverde)

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-01-06 o 12:58
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:49   #4222
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
rozumiem, że zamiast do bankomatu wsuwam kartę do stacji dysków


TEN (dość popularny kremik na wizazu, na różnych wątkach)
Ja stosuję Retin A 0.05 i ledwo się łuszczę... Jakieś tam skóreczki przy nosie i na brodzie. Chyba jestem naprawdę gruboskórna Dlatego mnie zaciekawił ten krem i to jak wypada przy Retinie.

Na iherbie jest darmowa dostawa od 20 dolarów, czy jak to jest? Nigdy tam nie kupowałam.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:19   #4223
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Anula a co poza odzywka kokosowa polecasz? Tonik rozany widze ciekawie wyglada. Chetnie pomacam. Ze trzy lata temu kupowalam od nich deo manuka. Nie mam pojecoa czy dzialal. Zapomnialam kompletnie. Pamietam jedynie ze byl obrzydliwie ciezki przez szklana butelke i ladnie pachnial. Od tego czasu maja juz chyba plastikowe butelki.
ja bardzo lubię ich odżywki do włosów - oprócz kokosa fajna jest manuka, arganowa i z oliwą.
odpowiada mi szampon z tea tree, całkiem przyjemny jest kokosowy krem pod oczy.
raczej odradzam żel ze ślimakiem i odżywkę z wit.E
deo mam aloesowe, ale jakoś tak bez szału... wciąż szkło.
mam ochotę na jakiś żel pod prysznic i scrub do twarzy - może następnym razem


Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Anula - to jej sklep już działa? Coś wyszło z tej wspólpracy?
tak, sklep działa, ale ja nie brałam nic od niej.
nie dałam się na razie nikomu namówić na współpracę więc i tu było tak samo.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2014-01-06 o 13:21
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:23   #4224
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja stosuję Retin A 0.05 i ledwo się łuszczę... Jakieś tam skóreczki przy nosie i na brodzie. Chyba jestem naprawdę gruboskórna Dlatego mnie zaciekawił ten krem i to jak wypada przy Retinie.
Nie mam porównania z tym akurat. Ale wiem jedno: na różne osoby różnie działa ten sam krem. Jak ja go nałożę 2x w krótkich odstępach czasu to pod prysznicem zaraz roluje mi się skóra na twarzy a szyja i dekolt tylki czerwone placki/podrażnuenia. Zero łuszczenia. Moja znajoma natomiast ma to na twarzy, choćby nie wiem ile nałożyła - nie złuszcza się. Wszystko sprawa indywidualna chyba...
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:24   #4225
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość

Na iherbie jest darmowa dostawa od 20 dolarów, czy jak to jest? Nigdy tam nie kupowałam.

możesz załapać się na 4$, jeśli waga nie przekroczy 1,814kg
powyżej tej wagi przesyłka dużo droższa.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:25   #4226
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
TEN (dość popularny kremik na wizazu, na różnych wątkach)
Jakby co, to mam tego killera do oddania, świeży, użyty dwa razy (mnie podrażnia trochę za bardzo, niestety ).
I jeśli ktoś chciałby coś z iherb, to na dniach będę robiła zamówienie, także mogę coś dorzucić do koszyka
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:32   #4227
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Jakby co, to mam tego killera do oddania, świeży, użyty dwa razy (mnie podrażnia trochę za bardzo, niestety ).
I jeśli ktoś chciałby coś z iherb, to na dniach będę robiła zamówienie, także mogę coś dorzucić do koszyka
A co byś chciała za niego?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:44   #4228
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

jeszcze miałam napisać, że jest promocja (-40%) na kosmetyki Sanoflore w SuperPharm. Wiem, że to kontrowersyjna marka, ale wycofują się z sieci i mi osobiście niektórych rzeczy będzie brakować :/
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:49   #4229
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nie mam porównania z tym akurat. Ale wiem jedno: na różne osoby różnie działa ten sam krem. Jak ja go nałożę 2x w krótkich odstępach czasu to pod prysznicem zaraz roluje mi się skóra na twarzy a szyja i dekolt tylki czerwone placki/podrażnuenia. Zero łuszczenia. Moja znajoma natomiast ma to na twarzy, choćby nie wiem ile nałożyła - nie złuszcza się. Wszystko sprawa indywidualna chyba...
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Małgoś, ale masz na myśli krem z Iherba? Mi Retin A też daje bardziej uczucie podrażnienia, niż łuszczenia.

Czyli na Iherbie cena przesyłki uzależniona jest od wagi paczki.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:52   #4230
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Małgoś, ale masz na myśli krem z Iherba? Mi Retin A też daje bardziej uczucie podrażnienia, niż łuszczenia.
ten linkowany powyżej.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.