Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-06, 12:17   #331
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Ja też jestem zainteresowana tymi błyszczykami Chanel. Muszę jednak najpierw przetestować je w perfumerii, ale na razie nie mam na to czasuInteresuje mnie jakiś odcień beżu lub brązu, zastanawiam się nad tym odcieniem

http://us.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=23163

W minionym tygodniu przyleciał do mnie błyszczyk Diora Ultra Gloss, kolor 537 , jest super i taki, jak na zdjęciu na tru, mam więc nadzieję, że w przypadku Chanel kolory też są wiernie oddane.

Czy wiecie może, jaki ma posmak i zapach to cudo Chanel? Mam nadzieję, ze nie przypomina pod tym względem błyszczyków YSL (ohyda).
ja niestety nie wiem, tak tylko ciapnelam na reke a jak sie sprawuje ultra gloss? czuc go na ustach, klei sie? masz moze porownanie z diorkiss? sklaniam sie ku temu drugiemu, bo tanszy i 3 razy wiekszy, ale opakowanie gorsze - aplikacja mniej wygodna
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:07   #332
justipe
Raczkowanie
 
Avatar justipe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
malwiiina rozumiem, że w pojedynku wypowiadają się tylko uzytkowniczki obu toników?
cos Ty,interesuja mnie jakiekolwiek informacje o tych tonikach,na KWC zdania sa podzielone.Nie chcialabym aby byl to typowo alkoholowy tonik,lepiej zeby nawilzal niz wysuszał[/quote]


Ja mam Clinique 3 do tlustej i mieszanej skóry- i on jest typowo alkoholowy, tak alkoholowy, że aż ciężko przyzwyczaić się do jego zapachu. Ma też tendencje do lekkiego przesuszania skóry-trzeba koniecznie pamiętac o dobrym nawilżaniu.. Ja jestem z niego zadowolona bo zlikwidował niedoskonałości mojej skóry,pięknie oczyszcza aż mi czasem szczęka opada ile brudu jest jeszcze na buzi-nawt po starannym myciu,nie zostawia lepkiej powłoczki, moja skóra jest teraz rozjaśniona i o wiele ładniejsza. Aczkolwiek nie matuje wcale-ale ja też nigdy tego od toniku nie oczekiwałam i raczej nie zwęża porów-na ta przypadłość musze wymyślic cos innego.

No i stąd właśnie moje pytanie- wyczytałam tu ostatnio o idealiscie EL- co to dokładnie jest?baza pod podkład, krem , którego można używać na noc np, czy takie o mazidełko, które doraźnie poprawia wygląd rozszerzonych porów?
justipe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:28   #333
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez justipe;7139949;
cos Ty,interesuja mnie jakiekolwiek informacje o tych tonikach,na KWC zdania sa podzielone.Nie chcialabym aby byl to typowo alkoholowy tonik,lepiej zeby nawilzal niz wysuszał


Ja mam Clinique 3 do tlustej i mieszanej skóry- i on jest typowo alkoholowy, tak alkoholowy, że aż ciężko przyzwyczaić się do jego zapachu. Ma też tendencje do lekkiego przesuszania skóry-trzeba koniecznie pamiętac o dobrym nawilżaniu.. Ja jestem z niego zadowolona bo zlikwidował niedoskonałości mojej skóry,pięknie oczyszcza aż mi czasem szczęka opada ile brudu jest jeszcze na buzi-nawt po starannym myciu,nie zostawia lepkiej powłoczki, moja skóra jest teraz rozjaśniona i o wiele ładniejsza. Aczkolwiek nie matuje wcale-ale ja też nigdy tego od toniku nie oczekiwałam i raczej nie zwęża porów-na ta przypadłość musze wymyślic cos innego.

No i stąd właśnie moje pytanie- wyczytałam tu ostatnio o idealiscie EL- co to dokładnie jest?baza pod podkład, krem , którego można używać na noc np, czy takie o mazidełko, które doraźnie poprawia wygląd rozszerzonych porów?
Widze ze jedziemy na tym samym wóżku
Ja póki co musze skóre nawodnic bo woła o pomste do nieba, ale chyba skusze sie na ten tonik clinique (mozesz mi do niego rzucic linka na truskawce? ).
Co do idealista to raczej krem (choc gdzies pisało ze serum). Bede testowac to dam znac (starszą wersje bo podobno ma mniej silikonu).
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:37   #334
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dziekuje za odpowiedzi co do tonikow,mysle ze wezme pure focus,sadzac p waszych opiiach i KWC jest on mocno alkoholowy i moze wysuszyc.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:40   #335
abrakadabra1981
Raczkowanie
 
Avatar abrakadabra1981
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 48
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ja jestem w trakcie 3 Scintillantes, miałam nr 108, 93 (jaśniutki róż/beżyk z milionami błyszczących drobinek, kolory niemal identyczne), i teraz mam nr 25 (jasny róż). Niestety nie mam porówniania z Diorem, ale te Chanel są moim zdaniem tak super że nie mogę się się przełamać i kupić jakiś inny. Kusi mnie ten kolorek 11 i 104. Apropo tych błyszczyków - czy macie jakiś sposób aby wydobyć go z dna?? Zawsze go tak dużo zostaje i żal wyrzucać :/
Czy możecie polecić jakiś kolor (nie koniecznie Chanel) w "kolorze ust"?
abrakadabra1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:48   #336
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

kusicielski wątek

Coś czuje ze i ja polegne na tych blyszczydlach
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 13:57   #337
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
kusicielski wątek

Coś czuje ze i ja polegne na tych blyszczydlach
Ja mam 96 Iris (ciepły kolor, nie wiem...delikatna brzoskwinka, ale chyba irysek bardziej...), 104 Astral (taki transparentny, chłodny róż z różowymi drobinkami), 63 Pagoda (bardziej kryjący ciemny róż - ma bardzo drobne drobinki - mniejsze niż w 104) i leci do mnie z tru 98 Galactic. Błyszczyki dają mocny połysk, a kolory są raczej transparentne. Najbardziej kryjący z tych, które mam jest 63.
EDIT:
Widzę, że wszystkie z tych, które mam są dostępne na tru w tej chwili. Ja najbardziej lubię Irysa...może by kupić na zapas..
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 14:05   #338
justipe
Raczkowanie
 
Avatar justipe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Widze ze jedziemy na tym samym wóżku
Ja póki co musze skóre nawodnic bo woła o pomste do nieba, ale chyba skusze sie na ten tonik clinique (mozesz mi do niego rzucic linka na truskawce? ).
Co do idealista to raczej krem (choc gdzies pisało ze serum). Bede testowac to dam znac (starszą wersje bo podobno ma mniej silikonu).
http://eu.strawberrynet.com/productD...13194&goChar=C

proszę bardzo a jeśli mogłabym cos wtracić jeszcze to generalnie jesłi chcesz używac tego toniku to polecam cały system 3 steps Clinique czyli mydełko do mycia (rewelacja) tonik i żel nawilżający. Pięknie to wszystko oczyszcza i ja nareszcie zaczęłam panować troche nad moja skórą i jej szalona chęcią produkowania sebum W Douglasie są dostępne małe kosmetyczki z próbkami tych wszystkich kosmetyków, które starcza na ok 2 tyg a mydełko na wieeeeele dłużej- kosztuje to wszystko 29 zł i można sobie w tym czasie spokojnie wyrobić zdanie o nich nie wpędzając się w nadmierne koszty
justipe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 14:51   #339
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja mam 96 Iris (ciepły kolor, nie wiem...delikatna brzoskwinka, ale chyba irysek bardziej...), 104 Astral (taki transparentny, chłodny róż z różowymi drobinkami), 63 Pagoda (bardziej kryjący ciemny róż - ma bardzo drobne drobinki - mniejsze niż w 104) i leci do mnie z tru 98 Galactic. Błyszczyki dają mocny połysk, a kolory są raczej transparentne. Najbardziej kryjący z tych, które mam jest 63.
EDIT:
Widzę, że wszystkie z tych, które mam są dostępne na tru w tej chwili. Ja najbardziej lubię Irysa...może by kupić na zapas..

Czy one w Twoim odczuciu sa lepkie? Masz moze porownanie jesli chodzi o zapach i o konsystencje, no i utrzymywanie sie na ustach do jakiegos innego blyszczyka, np Dior czy YSL lub cokolwiek innego?

Co do tego 98 Galactic to widzialam na allegro tez podobny do tego ale 92 Glitter. Jestem ciekawa czym one sie roznia.

http://www.allegro.pl/item340196562_...szczyk_92.html

Bardzo ciekawie wygladaja 105 Sideral i 106 Myriade, jesli rzeczywiscie sa poltransparentne to chyba dadza fajny efekt.

http://www.allegro.pl/item341155668_...6_okazja_.html


A tak przy okazji to jaka waznosc maja Wasze blyszczyki? Chodzi mi glownie o Chanel, YSL i Dior.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 15:58   #340
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawie wygladaja 105 Sideral i 106 Myriade, jesli rzeczywiscie sa poltransparentne to chyba dadza fajny efekt.

ten 105 wydawal sie raczej gesty i kryjacy

tak piszecie o tonikach..i wlasnie sobie uswiadomilam ze to jest to czego wlasnie mi potrzeba, natychmiast! nigdy nie uzywalam takich specyfikow, bo myslalam ze nic nie robia, ale...jak poczytalam na KWC o clinique
chcialam kupic cos co usunie martwe kom., troche zluszczy, oczysci i pomyslalam o Clarifying Lotion Mild:
http://us.strawberrynet.com/productD...13182&goChar=C

ale zastanawiam sie tez nad Clarifying Lotion 1, boje sie alkoholu w skladzie, opinie sa podzielone jednych wysusza innych nie, co sadzicie
sklad mniej skomplikowany niz mild, glownie woda i alkohol
ja mam teraz odwodniona skore, ktora reaguje nadmiernym przetluszczeniem w strefie T, bardzo prosze o rade

ah, czy toniki clinique z truskawki sa swieze..?

Edytowane przez katerina_w
Czas edycji: 2008-04-06 o 16:01 Powód: dopisek
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 16:59   #341
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A dzisiaj u mnie w skrzynce "niespodzianka" z tru Zamówiona wczoraja baza.....Waiting for Stock Purchase
W ciągu 24 godzin podobno ma być. Widzę, że po raz kolejny nie panują nad swoimi stanami magazynowymi
Mariola, tak samo w innych int. perf., kiedyś chciałam zamówić maseczkę w promo cenie i oczywiście nie było cwaniaki

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Mnie tez kusza te Levres Scintillantes. Niestety nie mialam okazji wyprobowac. Sprawdzalas w perfumerii jakis odcien? Jesli tak to napisz prosze jaki i czy te kolory ze zdjec na truskawce roznia sie duzo od tych w rzeczywistosci.
różnią się, ważne, żeby zwrócić uwagę na to, czy są kryjące, czy transparentne. LS Chanel 104 wygląda na różowy, a jest transparentny z milionem drobinek różowych. btw, mój ulubiony obecnie, na równi z różową żarówką CD.

Cytat:
Napisane przez katerina_w Pokaż wiadomość
dzieki to ja sie jednak wstrzymam z cieniami bo wole cos dajacego satynowy polysk niz perle
teraz poluje na blyszczyk diora, widzialam ze pare osob zamowilo dior kiss, szkoda ze jeszcze nie doszly ja chcialam przetestowac je w sephorze ale mieli tylko 2 kolory m. in. snow cherry, bardzo ladnie pachnie i nie weim czy ten lepszy czy np addict ultra gloss
ach, jak juz o blyszczykach to chanel Levres Scintillantes powalil mnie na kolana tylko na KWC pisza ze klei sie i czuc go na ustach a ja tego nie znosze
Będziesz zadowolona z Diorkiss, moja koleżanka ma taki pomarańczowy i one są bardzo migocące.
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Ja też jestem zainteresowana tymi błyszczykami Chanel. Muszę jednak najpierw przetestować je w perfumerii, ale na razie nie mam na to czasuInteresuje mnie jakiś odcień beżu lub brązu, zastanawiam się nad tym odcieniem
http://us.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=23163
W minionym tygodniu przyleciał do mnie błyszczyk Diora Ultra Gloss, kolor 537 , jest super i taki, jak na zdjęciu na tru, mam więc nadzieję, że w przypadku Chanel kolory też są wiernie oddane.
Czy wiecie może, jaki ma posmak i zapach to cudo Chanel? Mam nadzieję, ze nie przypomina pod tym względem błyszczyków YSL (ohyda).
LS są przyjemne w użytkowaniu, nie znalazłam w nich nic paskudnego
chociaż mam takie wrażenie, że na początku lekko szczypią w usta, czy tylko ja tak mam? Jesteś pewna beżu/brązu? ja miałam 213 Diora, beż opalizujący, nadal mam zresztą i taki beżobrąz nie wygląda za dobrze.
łososiowe róże ożywiają twarz, a ten jakby gasi.
Cytat:
Napisane przez abrakadabra1981 Pokaż wiadomość
Ja jestem w trakcie 3 Scintillantes, miałam nr 108, 93 (jaśniutki róż/beżyk z milionami błyszczących drobinek, kolory niemal identyczne), i teraz mam nr 25 (jasny róż). Niestety nie mam porówniania z Diorem, ale te Chanel są moim zdaniem tak super że nie mogę się się przełamać i kupić jakiś inny. Kusi mnie ten kolorek 11 i 104. Apropo tych błyszczyków - czy macie jakiś sposób aby wydobyć go z dna?? Zawsze go tak dużo zostaje i żal wyrzucać :/
Czy możecie polecić jakiś kolor (nie koniecznie Chanel) w "kolorze ust"?
oj, to ja też chcę 93 badałam coś w tym stylu, ale nie zapamiętałam nr. 104 - transparentny, różowe migocące drobinki.
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja mam 96 Iris (ciepły kolor, nie wiem...delikatna brzoskwinka, ale chyba irysek bardziej...), 104 Astral (taki transparentny, chłodny róż z różowymi drobinkami), 63 Pagoda (bardziej kryjący ciemny róż - ma bardzo drobne drobinki - mniejsze niż w 104) i leci do mnie z tru 98 Galactic. Błyszczyki dają mocny połysk, a kolory są raczej transparentne. Najbardziej kryjący z tych, które mam jest 63.
EDIT:
Widzę, że wszystkie z tych, które mam są dostępne na tru w tej chwili. Ja najbardziej lubię Irysa...może by kupić na zapas..
96 kryjący? jeżeli tak, to też chcem sine.ira , a co masz jeszcze fajnego z kolorówki godnego polecenia?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 17:18   #342
malgoskabb11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

proszę, podpowiedzcie mi coś w sprawie zakupów na truskawce: 16 marca zamówiłam kilka kosmetyków - nie dostałam mailem żadnego potwierdzenia, czekałam cierpliwie i nic; przedwczoraj wysłałam do nich zapytanie, odpowiedzieli, że nie otrzymali mojego zamówienia; przed chwilą zamówiłam ponownie, sądząc że może wtedy zrobiłam jakiś błąd, coś pominęłam; teraz robiłam to ostrożnie, krok po kroku i znowu nic ; NIE WIEM CO ROBIE NIEPRAWIDłOWO, czy możecie mi coś podpowiedzieć?
malgoskabb11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 17:40   #343
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malgoskabb11 Pokaż wiadomość
proszę, podpowiedzcie mi coś w sprawie zakupów na truskawce: 16 marca zamówiłam kilka kosmetyków - nie dostałam mailem żadnego potwierdzenia, czekałam cierpliwie i nic; przedwczoraj wysłałam do nich zapytanie, odpowiedzieli, że nie otrzymali mojego zamówienia; przed chwilą zamówiłam ponownie, sądząc że może wtedy zrobiłam jakiś błąd, coś pominęłam; teraz robiłam to ostrożnie, krok po kroku i znowu nic ; NIE WIEM CO ROBIE NIEPRAWIDłOWO, czy możecie mi coś podpowiedzieć?

A czym zapłaciłaś ? Kartą, paypalem ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 17:42   #344
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malgoskabb11 Pokaż wiadomość
proszę, podpowiedzcie mi coś w sprawie zakupów na truskawce: 16 marca zamówiłam kilka kosmetyków - nie dostałam mailem żadnego potwierdzenia, czekałam cierpliwie i nic; przedwczoraj wysłałam do nich zapytanie, odpowiedzieli, że nie otrzymali mojego zamówienia; przed chwilą zamówiłam ponownie, sądząc że może wtedy zrobiłam jakiś błąd, coś pominęłam; teraz robiłam to ostrożnie, krok po kroku i znowu nic ; NIE WIEM CO ROBIE NIEPRAWIDłOWO, czy możecie mi coś podpowiedzieć?
a kiedy placilas? trzeba chyba w ciagu 7 dni przelac pieniadze bo inaczej anuluja zamowienie.
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 18:56   #345
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Uwaga - bardzo ważne!

Może ktoś spotkał się z czymś takim od tygodnia próbuję coś kupić na Tru i już 3 raz pod rząd chcą ode mnie kod, który podają, oni mówią że błędny, chcą adres - opisują że nie taki na karcie, proszą np. o rachunek za prąd w celu potiwerdzenia- wysłałam a oni ze nie mogą go otworzyć w końcu zdesperowana proszę o anulowanie zamówienia i o dziwo odp. ma w ciągu 3 godzin, że ok. Nic nie rozumiem w ten sposób zablokowaną mam gotówkę na karcie, boję się że nie zwrócą mi kasy i czy jest sens abym robiła kolejne zamówienia? Prosze o radę . Tafiłam na jakąś czarną listę i moją kartę zawsze będzie odrzucać?
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:10   #346
amarok
Raczkowanie
 
Avatar amarok
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 51
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Uwaga - bardzo ważne!

Może ktoś spotkał się z czymś takim od tygodnia próbuję coś kupić na Tru i już 3 raz pod rząd chcą ode mnie kod, który podają, oni mówią że błędny, chcą adres - opisują że nie taki na karcie, proszą np. o rachunek za prąd w celu potiwerdzenia- wysłałam a oni ze nie mogą go otworzyć w końcu zdesperowana proszę o anulowanie zamówienia i o dziwo odp. ma w ciągu 3 godzin, że ok. Nic nie rozumiem w ten sposób zablokowaną mam gotówkę na karcie, boję się że nie zwrócą mi kasy i czy jest sens abym robiła kolejne zamówienia? Prosze o radę . Tafiłam na jakąś czarną listę i moją kartę zawsze będzie odrzucać?
Ile jeszcze takich postów przeczytam, zanim się zorientujecie, że ta cała Truskawka to podróby z Hong Kongu?
amarok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:21   #347
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Czy ktoras z Was zna korektor Orlane??
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:21   #348
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez amarok Pokaż wiadomość
Ile jeszcze takich postów przeczytam, zanim się zorientujecie, że ta cała Truskawka to podróby z Hong Kongu?
O rany

No cóż, taki już nasz durny los
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:23   #349
amarok
Raczkowanie
 
Avatar amarok
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 51
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
O rany

No cóż, taki już nasz durny los
Osobiście wolę kupić coś drożej, w perfumerii a mieć pewność, że krem jest świeży, a nie z maja 2001

Ale co kto lubi
amarok jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 19:24   #350
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez amarok Pokaż wiadomość
Ile jeszcze takich postów przeczytam, zanim się zorientujecie, że ta cała Truskawka to podróby z Hong Kongu?
przepraszam, ale czytanie tego watku, o ile sie orientuje nie jest obowiązkowe .....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:25   #351
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez amarok Pokaż wiadomość
Osobiście wolę kupić coś drożej, w perfumerii a mieć pewność, że krem jest świeży, a nie z maja 2001

Ale co kto lubi
Bardzo Cię prosimy i to nawet lepiej, ze nie robisz nam konkurencji.
Moje najstarsze kosmetyki sprzedano mi w perfumeriach, więc miej się na baczności Nigdy nie można być pewnym
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:28   #352
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
przepraszam, ale czytanie tego watku, o ile sie orientuje nie jest obowiązkowe .....
Nie jest obowiazkowe, ale kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie o nim. Nawet jesli jest zupelnie odmienne od wiekszosci.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:28   #353
amarok
Raczkowanie
 
Avatar amarok
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 51
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
przepraszam, ale czytanie tego watku, o ile sie orientuje nie jest obowiązkowe .....
Co nie znaczy, że nie mogę napisać co o tym procederze myślę

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Bardzo Cię prosimy i to nawet lepiej, ze nie robisz nam konkurencji.
Moje najstarsze kosmetyki sprzedano mi w perfumeriach, więc miej się na baczności Nigdy nie można być pewnym
Ja zawsze sprawdzam datę. Na tej całej truskawce nie masz takiej możliwości.
amarok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:32   #354
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez amarok Pokaż wiadomość
Ile jeszcze takich postów przeczytam, zanim się zorientujecie, że ta cała Truskawka to podróby z Hong Kongu?

heheh, to nie kupuj-a o as sie ne martw-damy rade
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:35   #355
amarok
Raczkowanie
 
Avatar amarok
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 51
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
heheh, to nie kupuj-a o as sie ne martw-damy rade
Nie kupuję i nie zamierzam

Heh, caaały wizaż... fajnie, że swojego zdania nie można wypowiadać i nie pisać negatywnych wypowiedzi....

Kupujcie dalej, powodzenia w mazaniu się podróbami.
amarok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:35   #356
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Amarok - to w końcu nie są swieże czy podróby?
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:37   #357
amarok
Raczkowanie
 
Avatar amarok
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 51
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
Amarok - to w końcu nie są swieże czy podróby?
Nie łap mnie za słówka.
amarok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:38   #358
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dobra, nie nabijaj już bezsensownych postów, wejście miałaś zaiste ciekawe. Witamy.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:39   #359
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Nieswieze podroby;-)
2 w 1?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 19:40   #360
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Czy one w Twoim odczuciu sa lepkie? Masz moze porownanie jesli chodzi o zapach i o konsystencje, no i utrzymywanie sie na ustach do jakiegos innego blyszczyka, np Dior czy YSL lub cokolwiek innego?
Sa odrobinke klejace. Jakbym miala oceniac lepkosc na skali, to gdyby np. Ultra Gloss Diora, ktory w ogole nie jest lepki, przypisac 1, a Diorkissom albo Juicy Tubes, ktore lepia sie jak jasny gwint przypisac 3, to LS bedzie mial jakies 1,9 (nawet nie 2) Jasne ? Czuje sie, ze cos jest na ustach, taka fajna warstewka, kolderka. Sa trwale. Faktycznie, niektore odcienie tez mnie odrobinke szczypia w usta na poczatku,np 104. Ale np Iris nie dokucza w zaden sposob. Nie maja zapachu ani smaku (ja w kazdym razie nic nie wyczulam). Lubie je bardzo

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
96 kryjący? jeżeli tak, to też chcem sine.ira , a co masz jeszcze fajnego z kolorówki godnego polecenia?
96 raczej nie jest kryjacy. Daje taka ciepla, migoczaca poswiate. Przynajmniej na moich ustach, a mam dosc ciemne.
Co mam fajnego z kolorowki....hmmm...trudn e pytanie. A o co by Cie interesowalo, tzn. cienie, tusze, pomadki, brazery, roze ? Mam tego sporo...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.