Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 17:54   #3241
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Lolcia, ja miałam tą maseczkę i byłam z niej całkiem zadowolona, ale drugi raz jej nie kupiłam bo jakoś mnie do siebie nie przekonała. Później z biegu kupiłam tę żelową Lirene i już na niej skończyłam.

U mnie z buźką średnio na jeża w kierunku 'źle'. Co rusz pojawiają się małe krostki, których nie cisnę bo muszę jakoś w sobotę wyglądać, ale i bez tego wyglądam i będę wyglądać okropnie. Cera jest blada, zmęczona jakaś... Czekam na wyniki z tych badań krwi, może się coś po nich rozjaśni.
Dekolt ciągle bez zmian. Istniejące krostki nadal są i nic ich nie rusza. Szczęście w nieszczęściu, że nowych nie przybywa.

A ta promocja LRP - fajny pomysł
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:31   #3242
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie wiem w sumie do kiedy trwa promocja.. widzialam ja jakiś czas temu ale myślałam że ankiete trzeba samemu wydrukowac a ja nie mam drukarki na stancji więc jakos zapomniałam o tym, ale w aptece okazało się ze ankiety leżą na stoliczku i jak sie je wypełni to się dostaje całkowicie za darmoche próbki to czemu nie skorzystać mój zestaw 4 zestawów jest już napreawdę trochę warty patrząc na cenę pełnowymiarowych kosmetyków!

właśnie wróciłam z łazienki, bo poszłam sobie zrobić peeling z cukru i chyba z godzine się tarłam- dosłownie od stóp po sam czubek głowy- ale teraz mam taką gładką skórę że chyba w życiu takiej nie miałam dodatkowo posmarowałam się nowo zdobytą próbką mleczka do ciała z La Roche Posay i jest fantastyczna jest do skóry suchej i szorstkiej a więc delikatnie natłuszcza, co mi akurat nie jest potrzebne ale za to skóra jest jak u niemowlaka albo jeszcze lepsza!!! naprawdę warto sie przelecieć do apteki w trakcie tych zabiegów kosmetycznych zauważyłam że na policzku mam jeszcze 2 małe blizny po jakiś krostkach no i plecy też już nie mają krostek ale po ostatnich zostało kilka przebarwień i trzeba to będzie jakoś załatwić no i mam zbyt bladą skórę... ale z tym nie mam zamiaru juz nic robic bo ostatnio za duzo balsamu brązującego na siebie nałożyłam i mi się pasek jakis brzydki zrobił na szyi- całe szczęście mam długie włosy
opowiedzcie cos fajnego co tam u was słychać bo nie chce mi się uczyć i tak siedze na wizazu ciekawa jestem co dzis przyjemnego zrobiłyście na ciele

Laity rzeczywiscie cos nieciekawego się dzieje jak te krostki nie znikają... mówiłaś ze smarujesz je czymś tłustym... ja bym chyba jednak je suszyła jak nie chcą zniknać.. maścią to już ranki co najwyżej i to tez bardzo wybiórczo żeby nie pozapychać dekoltu... ciekawe czy effaclar A.I. by sobie z nimi poradził? bo jest w zestawie próbek leć do apteki
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:38   #3243
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Laity rzeczywiscie cos nieciekawego się dzieje jak te krostki nie znikają... mówiłaś ze smarujesz je czymś tłustym... ja bym chyba jednak je suszyła jak nie chcą zniknąć
poza suszeniem radziłabym także nawilżać buzie bo cera przesuszona broni się wydzielajac tłuszcz !
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:38   #3244
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

czesc...
widzę próbkomania zapanowała! szalejecie.. mmm
u mnie byl chwilowy kryzys, ale sie nie dałam!..obrzempoliłam za to pazury
jak to sie mowi sa plusy dodatnie i plusy ujemne paznokci nie ma-buzia nie wymacana..
w konkursie jestem nadal!
zaczelam biegac wieczorem, takze wieczory tez mi odpadly-a to wtedy swierzbily lapki..
zobaczymy jak bedzie..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:41   #3245
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tam ta daaam!!! Oto mój 1000 post na wizażu

Tancerko, obecnie nie smaruję dekoltu niczym poza Afronisem no i wczoraj Atredermem bo się już wkurzyłam. Nie mam pojęcia co to... Jak mi się wcześniej coś pojawiło w tym miejscu (od wielkiego dzwonu) to po tygodniu nie było śladu

Co do balsamu z LRP - ostatnio rzuciłam się na balsam Lipikar Baume (tej marki) i jestem meeega zadowolona z niego - nie zapycha, nie uczula, delikatnie natłuszcza i w ogóle jest cudowny. Wart swojej ceny.

A jeśli chodzi o naukę - znam ten ból Też powinnam się uczyć na jutro, ale tak mi się nie chce, że szok
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:48   #3246
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no to widze ze nie tylko mi sie tak nie chce uczyc a w czwartek egzamin...

hmmm Laity a długo juz je tak suszysz a one nie znikają?? hmmm ciekawe co w twoich wynikach wyjdzie...a poszlas zbadac krew przez te kłopoty ze skórą czy jeszcze jakies inne swoje przyczyny miałas? bo ciekawa jestem jakie odchylenie od normy w wynikach krwi mogłoby spowodowac jakies problemy skórne... jak bedziesz cos wiedziala to napisz bo i ja chetnie sie dowiem
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:48   #3247
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

co do nauki.. musze isc zapisac sie na prawko.. tylko kurcze tyle slysze od znajomych ze mala zdawalnosc.. ten idzie po raz 5, ten po raz 3..a jak slysze ile kasy na jazdy, na kolejne egzaminy wydaja to az sie boje..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 18:51   #3248
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ból prawka jazdy też znam.. najwieksza trauma mojego życia... ale jak juz sie ma to radość taka że szok moze akurat bedziesz miala szczęscie tylko naucz sie cos przed kursem jeździc bo ja poszlam zielona i zalowalam ze nie pocwiczylam wszesniej to bym nie musiala tracic tyle czasu na uczenie sie ruszania z miejsca
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 18:58   #3249
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Lemo, eeee tam, nie ma co słuchać innych. Jak będziesz miała dryg do jazdy samochodem to zdasz bez problemu. Na razie za wcześnie, żeby się tym martwić

Czaaajka, już wszystkiego próbowałam - nawilżać, wysuszać, natłuszczać tym moim balsamem LRP (on jest do skóry atopowej więc jest delikatny bardzo) i nic

Tancerko, badania krwi robię przy okazji - ostatnio coś nie tak z organizmem u mnie, więc lekarz zalecił. A związek stanu skóry z krwią może być taki, że jak wyjdzie w wynikach, że jest jakiś stan zapalny w organizmie to już będę pewna, że przez to pogorszyła mi się tak skóra ostatnio. Zobaczymy... W piątek wyniki więc napiszę co i jak.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 19:03   #3250
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jej to jakas powazniejsza sprawa skoro podejrzewasz jakies zapalenie w organiźmie.. może rzeczywiscie to ma jakis wpływ na skórę która juz nie ma siły walczyc z krostkami i sie wolno goi... to chyba dużo leukocytów jest jak się organizm broni hehe pamietam jeszcze liceum
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 19:45   #3251
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Poległam wczoraj wieczorem i to z jakim kretesem, więc dziś znów dzień1
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 19:52   #3252
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no to teraz publicznie proszę wymierzyć sobie karę... i ją odbyć!!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:09   #3253
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja mam całe opakowanie Effaclar A.I. i powiem szczerze, że nie zauważyłam żeby zdziałał jakieś cuda, może po prostu za dużo wymagam i za mało razy go zastosowałam Za to, żel z LRP sobie chwale, nawet pomimo tego, że nie ma w swoim składzie żadnych drobinek, wydaje się bardzo delikatny, mam wrażenie, że skóra po nim jest bardzo dobrze oczyszczona. Mam też balsam do ciała, bardzo fajnie nawilża i pachnie ładnie
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:15   #3254
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A ja Wam powiem, że u mnie w mieście nie ma ani jednej apteki w której można próbki otrzymać;( a chętnie bym popróbowała;D Ja pamiętam kiedyś robiłam tak, że wysyłałam maile z prośbą o próbki, to było jakieś 2 lata temu. No i mi praktycznie z każdej firmy przysyłali, a ostatnio nawet dostałam znowu z iwostinu list z próbkami Pamiętają o mnie
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 21:06   #3255
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Chyba będę musiała dokładnie przestudiować wątek
Kilka postów w tył i dowiem się o co chodzi konkretnie z próbkami - chętnie bym spróbowała.
Ja miałam kilka dni przerwy w męczeniu, bo paznokcie długie, ale dziś poszły do kasacji i ... bum! Twarzyczka zmasakrowana.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 21:11   #3256
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jest cały wątek, gdzie dziewczyny zamieszczają linki, gdzie można dostać jakieś darmowe artykuły. Szczególnie mnie interesuja próbki kosmetyków ale jakoś głupio mi tak pisać do każdej firmy z prośbą o kosmetyki dlatego wybieram takie gdzie nie trzeba się prosić tylko po prostu wysyłają zaraz po wypełnieniu krótkiego formularza. I tak ostatnio dostałam 8 wkładek descreet
a co do La Roche Posay to rzeczywiście fajna firma kosmetyczna ale niestety jak dla mnie kosmetyki sa tam za drogie żeby mogła je stosować niezarabiająca studentka.. na żel czy krem do twarzy jestem w stanie wyłożyć kaskę, ale balsam wystarczy mi taki zwykły nawilżający z rossmana. nie mam żadnych problemów ze skórą na ciele więc dbam tylko o jej normalne nawilżenie chociaż jakbym nie miała co z pieniędzmi zrobić to na pewno bym kupiła balsamik z la roche bo jest naprawdę cudowny i ślicznie pachnie
mam nadzieje że siedzicie spokojnie i nic nie wyciskacie moje drogie?
ja tak siedze przed kompem i pachnę wszystkimi kremami jakimi się wysmarowałam czuję się wreszcie kompleksowo zadbana czasami kobiecie potrzeba takiej kompleksowej pielęgnacji w domowym zaciszu ja szczególnie cenię sobie peelingi we wszelkiej postaci- jak raz w tygodniu nie zrobię peelingu na całym ciele to czuję się jakbym była jakaś zarosnięta hehehehehe wiem że to głupie ale myślę że to mądre przyzwyczajenie i nie będę muszała go zwalczać jak wyciskania no a dziś to juz zupełnie kompleksowy peeling miałam- nawet usta mam gładkie może któraś weźmie ze mnie przykład?
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 21:42   #3257
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Mam pytanko, czy po takim pilingu używasz na twarz kremu z filtrem, czy jakiegoś takiego zwyczajnego, tzn tego co zwykle? Bo ostatnio zainteresowałam się takimi właśnie kremami, ale jakoś nie mogę się do nich przekonać, a wiem, że to dobrze, tak ochraniać skórę nie wiem jaki do mojego typu skóry itd i przyznam, że nie wiem za bardzo jak się "zabrać" do tego

Mam też pytanie nr 2 a mianowicie, czy używając acne dermu można użyć balsamu brązującego? bo wiem, że jeżeli chodzi o solarium, to całkowicie odpada, podobnie należy unikać słońca, ale taki balsam, to barwi skórę tylko, więc wydaje mi się, że nie ma przeciwwskazań do stosowania, ale wolę się upewnić
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 21:58   #3258
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

z balsamem brązującym jest taka lipa że zapycha i to co pokonasz acne dermem to z powrotem wróci po balsamie.. bo jeszcze chyba nie znamy tu bezpiecznego i niezapychającego balsamu brązującego.. tylko właśnie męczymy się z bladością...

peelingi powinno się robić popołudniu lub wieczorem (w każdym razie nie rano) i wtedy ja juz nie musze nigdzie wychodzic z domu a wiec krem z filtrem nie jest mi potrzebny.. jednak jak stosujesz acne derm to teoretycznie powinnaś używac filtra.. ja jednak nie moge sie przekonac do ich regularnego stosowania i buteleczka sie kurzy aby na półce.. a z bezpiecznych i fotostabilnych filtrów to tylko z firmy La Roche Posay, Avene, SVR, i Bioderma. Jak widzisz śa to same filtry apteczne bo inne niestety nie są fotostabilne. filtry sa strasznie tłuste i ciezko cos z nimi zrobic zeby normalnie móc wyjść na dwór do ludzi... ale to bardzo zdrowe i mąre przyzwyczajenie stosować filtry może w wakacje mi się uda bardziej do nich przekonac kiedy w ogóle nie bede robic makijażu

jak dla mnie to tylko humektan

dzis zastosowałam kremik nawilżający Hydraphase Riche. Jak dla mnie konsystencja bardzo fajna ale pozostawia na twarzy film, który mi się nie podoba, no ale to wersja dla skóry suchej więc czego tu wymagać mam jeszcze próbkę lekkiej wersji hydraphase- ta na pewno będzie idealna jej ale mam gładką buzię w dotyku czasem taki profesjonalny kremik jest skórze potrzebny myślę że właśnie raz na ile zabieg złuszczania u kosmetyczki i profesjonalny kremik sa dla buzi zbawieniem moja właśnie doświadcza zbawienia hehehe
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 22:08   #3259
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Czyli będę blada, ale wolę mieć ładna, gładką skórę niż opaloną, ale pełna plam, zaskórników itd.
Acne derm używam tylko na noc, więc myślę, że nie zabijam mojej skóry tym, że nie stosuje filtrów
właśnie mam takie same opory, jak Ty ponieważ, nie wyobrażam sobie jak można nałożyć na skórę grubą warstwę kremu, w dodatku tłustego i nie zapychać jej tym. Czytałam na innych forach, że potem można to przyprószyć mąką ziemniaczaną, żeby ładnie zmatowić skórę, co juz całkowicie mnie zniechęciło
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 22:18   #3260
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wiesz co te filtry nie powinny zapychac mimo ze sa tłuste... ja mam emulsje avene spf 50 i mnie nie zapycha jednak u mnie chodzi o względy estetyczne bo po nalozeniu czasem tak sie swiece ze to nie idzie isc do ludzi... a pudru nie bede uzywac bo to straszny syf i juz wole nie uzywac filtra niz sie ciapac pudrem... taki nasz los i musimy byc blade..
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 22:27   #3261
pikpok321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 106
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nie wiem mam dylemat z tymi filtrami ale chyba sobie daruje, przynajmniej na razie. Wymaziam, to co mam, bo już mi się trochę tego nazbierało
Zastanawiam się jeszcze nad kupnem Humakenu, czytam i czytam o tym i wychodzi, że to istne cudo, tylko ja to mam takie zdanie, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego ale może się mylę...
pikpok321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 23:09   #3262
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez pikpok321 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jeszcze nad kupnem Humakenu, czytam i czytam o tym i wychodzi, że to istne cudo, tylko ja to mam takie zdanie, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego ale może się mylę...
To jest zwykly dobry krem nawilzajacy ze wskazaniem do tlustej skory, wiec nie zostawia tlustej warstwy dodatkowo...i tyle

Mysle, ze poniewaz kosztuje mniej niz 10zl to warto sprobowac

Ja go uwielbiam poza zapachem ale do tego mozna sie przyzwyczaic
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 23:12   #3263
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez pikpok321 Pokaż wiadomość
Acne derm używam tylko na noc, więc myślę, że nie zabijam mojej skóry tym, że nie stosuje filtrów
moim zdaniem jej nie zabijesz. moja dobrze to znosila, choc wlasnie na dzien nie stosowalam by nie przesadzic juz calkiem

na stronie skinoremu, ktory ma dokladnie ta sama substancje aktywna i w tym samym stezeniu podaja, ze nie ma problemow jesli chodzi o slonce.

http://skinoren.pl/faq/5/

inna sprawa, ze wysuszenia przez slonce generalnie nalezy unikac bo choc poczatkowo jest poprawa to sprzyja wyspowi po lecie
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 23:16   #3264
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
filtry sa strasznie tłuste i ciezko cos z nimi zrobic zeby normalnie móc wyjść na dwór do ludzi... ale to bardzo zdrowe i mąre przyzwyczajenie stosować filtry może w wakacje mi się uda bardziej do nich przekonac kiedy w ogóle nie bede robic makijażu
Popytaj w aptece o probki - Bioderma bodajze i SVR maja bodajze takie filtry do twarzy do skory tlustej i to z tych najwyzszych filtrow. Mialam probki rok temu - na pewno to dwie z tych firm, ktore wymienilas

Byly naprawde fajne - nie krem ale taka lekka emulcja, ktora nie zostawiala skory tlustej, a wrecz matowa - idealna pod make up
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 23:27   #3265
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tancerka próbki la roche posay odbierałaś w aptekach, które są wymienione na ich stronie? prosiłaś o te ankiety czy leżały gdzieś na stoliku?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 09:15   #3266
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez pikpok321 Pokaż wiadomość
Nie wiem mam dylemat z tymi filtrami ale chyba sobie daruje, przynajmniej na razie. Wymaziam, to co mam, bo już mi się trochę tego nazbierało
Zastanawiam się jeszcze nad kupnem Humakenu, czytam i czytam o tym i wychodzi, że to istne cudo, tylko ja to mam takie zdanie, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego ale może się mylę...
Akurat humektan jest nie dla mnie, wiec jednak nie wszyscy go tak chwala. Przerzucilam się na Cetaphil MD - po nim na razie nic dziwnego mi nie wyskuje, a po humektanie miałam pełno zaskórnikow ( podejrzewam decyl oleate o zapychanie mnie). Na zaskórniki zaczęlam stosować polecany na wizazu brevoxyl. Jest dosć agresywny, ale Cetaphil radzi sobie z nawilzaniem. Dodatkowo myje twarz Cleananace AVeny. Mam nadziej, ze w końcu sie udało .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 11:14   #3267
PAMCIA
Rozeznanie
 
Avatar PAMCIA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 553
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez pikpok321 Pokaż wiadomość
Mam też pytanie nr 2 a mianowicie, czy używając acne dermu można użyć balsamu brązującego? bo wiem, że jeżeli chodzi o solarium, to całkowicie odpada, podobnie należy unikać słońca, ale taki balsam, to barwi skórę tylko, więc wydaje mi się, że nie ma przeciwwskazań do stosowania, ale wolę się upewnić
ja kupiłam sobie balsam brązujący dove...no ale to na ciało, to raczej nie będę używać na twarz, bo uzywam acne derm...ehh..może kiedyś w końcu te przebarwienia znikną...
PAMCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 13:30   #3268
inmymind
Raczkowanie
 
Avatar inmymind
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja również poległam. Nie było takiej masakry, jak ostatnio, ale i tak jest nieciekawie. Zasadnicza kwestia: jak mam w tej sytuacji wyjść z psem? Ech...
__________________
'Sometimes there is so much beauty in the world, I feel like I can't take it, like my heart's going to cave in.'
inmymind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 13:35   #3269
SweetDreams93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 244
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a u mine leci 2 dzien odkad nie wyciskam.. strupki sie prawie zagoiły, nie mam juz stanów zapalnych. ale niedawno to ładna masakra była;/ na szczeście da sie to podleczyć trzymam się dalekoo od lustra..
SweetDreams93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 13:46   #3270
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
to tak jakbys poszła do ginekologa na fotel w majtkach
chociaż generalnie Tż-et najchętniej wysłałby mnie tam w majtkach
Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
jak pierwszym razem szlam do dermatologa to tak sie ohudnie czułam ze swoją cerą, a pamietam ze mama mnie jeszcze na jakies zakupy po wizycie wyciągnęła więc to był koszmar i doskonale cię rozumiem! ale trudno to dla naszego dobra- mi się opłaciło
No cóż będę musiała się przemóc,niedługo mam wizytę,3mcie kciuki za mnie.bo to mój 1 raz no i nic nie cisnęłam oczywiście to już mój 12dzień niedługo i tak będę musiała wybrać się do kosmetyczki na oczyszczanie,ale wolę jak Ona to robi,bo nie mam takiej masakry
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2008-05-07 o 14:28
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.