Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-02-20, 12:49   #3901
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Pure s³u¿± do wzmocnienia odcieni, nie mog± byc stosowane osobno, ale zawsze w mieszance z innymi odcieniami.
Przyk³ad:
50 gr. 6.66 +75 gr. tlenu 30% vol + 20 gr. pure red (czerwony).
Tak jest w instrukcji.

Dziewczyny je¶li która¶ chce ksi±¿eczkê koloryzacji i instrukcji Vitalitys to piszcie na PW.



Melina, Catarsis
Ile piêknych rudo¶ci - nie jeste¶my same
Jeszcze takie mam: http://gingers.tumblr.com/ Oszalejê, siedzê na tych stronach od trzech dni
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 14:57   #3902
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Majirel 7,44 + mix miedziany.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (29,0 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (25,5 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (23,5 KB, 33 za³adowañ)
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 15:29   #3903
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Majirel 7,44 + mix miedziany.
£adny, ale do¶æ czerwony wyszed³ jak na 7.44 - a ten mix miedziany to czerwieñ czy pomarañcz...i jakiej firmy?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 15:48   #3904
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

[QUOTE=kathy579;25215506]Farby drogeryjne (w wiêkszo¶ci) nie maj± refleksów po kropce/przecinku numeracja jest w jednym ci±gu a ty zasugerowa³a¶ 743 wiêc skojarzy³o mi siê z Loreal Excellence st±d to przypuszczenie.

My¶lê ¿e przyczyn mo¿e byc wiele pocz±wszy od tego ¿e np. poziom 7 wychodzi w tych farbach bardzo ciemno, lub dlatego ¿e kolor wyj¶ciowy w³osów jest za ciemny. Mo¿e byc te¿ tak ¿e w³osy nie s± podatne i potrzebne by by³o lekkie rozja¶nianie.
Je¶li chodzi o moje w³osy to nie od razu uzyska³am teki kolor jaki mam teraz, mój kolor bazowy to ciemny br±z - na pocz±tku stosowa³am miedzie na poziomie 6 z Majirel, potem zrobi³am delikatny jasny baleja¿ i przesz³am na poziom 7. To by³o do¶æ dawno wiêc w³osy traktowane baleja¿em s± ju¿ ¶ciête, ale tak w³a¶nie schodzi³am z ciemnego koloru krok po kroku.
Teraz w³osy po d³ugo¶ci s± ju¿ jasne a ciemny odrost tu¿ przy skórze malowany 8.44+7.44+6% jest jasn± rudo¶ci± pasuj±c± do ca³o¶ci.

-

dzieki tylko zastanawiam mnie jeszcze to i¿ w³osy by³y rozjasniane niedawno wiec niepowinny wyjsc tak ciemne jedynie odrost mia³am naturalny ale to jakies 2 cm a ciemne wysz³y po ca³o¶ci ;/
chyba ta farba jednak nie dla mnie...
Skad wiecie na jakim poziomie macie w³osy 6, 7 ? hm
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 15:54   #3905
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

[QUOTE=Jessiczka;25228153]
Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Farby drogeryjne (w wiêkszo¶ci) nie maj± refleksów po kropce/przecinku numeracja jest w jednym ci±gu a ty zasugerowa³a¶ 743 wiêc skojarzy³o mi siê z Loreal Excellence st±d to przypuszczenie.

My¶lê ¿e przyczyn mo¿e byc wiele pocz±wszy od tego ¿e np. poziom 7 wychodzi w tych farbach bardzo ciemno, lub dlatego ¿e kolor wyj¶ciowy w³osów jest za ciemny. Mo¿e byc te¿ tak ¿e w³osy nie s± podatne i potrzebne by by³o lekkie rozja¶nianie.
Je¶li chodzi o moje w³osy to nie od razu uzyska³am teki kolor jaki mam teraz, mój kolor bazowy to ciemny br±z - na pocz±tku stosowa³am miedzie na poziomie 6 z Majirel, potem zrobi³am delikatny jasny baleja¿ i przesz³am na poziom 7. To by³o do¶æ dawno wiêc w³osy traktowane baleja¿em s± ju¿ ¶ciête, ale tak w³a¶nie schodzi³am z ciemnego koloru krok po kroku.
Teraz w³osy po d³ugo¶ci s± ju¿ jasne a ciemny odrost tu¿ przy skórze malowany 8.44+7.44+6% jest jasn± rudo¶ci± pasuj±c± do ca³o¶ci.

-

dzieki tylko zastanawiam mnie jeszcze to i¿ w³osy by³y rozjasniane niedawno wiec niepowinny wyjsc tak ciemne jedynie odrost mia³am naturalny ale to jakies 2 cm a ciemne wysz³y po ca³o¶ci ;/
chyba ta farba jednak nie dla mnie...
Skad wiecie na jakim poziomie macie w³osy 6, 7 ? hm
Porównanie (naturalnego koloru) z jak±kolwiek palet± kolorów farb profesjonalnych z gamy naturalnych odcieni
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 15:55   #3906
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

L'Oreal Professionnel Majirel MIX. Do wyboru by³y: miedziany, miedziano - czerwony i czerwony. Wybra³am miedziany. Te¿ uwa¿am, ¿e jest zbyt czerwony, ale wiem, ¿e szybko siê wyp³ucze. Przy ostatnim farbowaniu te¿ tak mia³am. Podczas kolejnych myæ nadal leci pomarañczowa woda. Wydaje mi siê, ¿e sp³ywa tylko mix, bo jak farbowa³am wy³±cznie farb± to nie sp³ywa³a tak kolorowa woda. Jakbym mia³a do wyboru jeszcze mix pomarañczowy to na pewno bym siê na niego zdecydowa³a.




siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 16:01   #3907
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
L'Oreal Professionnel Majirel MIX. Do wyboru by³y: miedziany, miedziano - czerwony i czerwony. Wybra³am miedziany. Te¿ uwa¿am, ¿e jest zbyt czerwony, ale wiem, ¿e szybko siê wyp³ucze. Przy ostatnim farbowaniu te¿ tak mia³am. Podczas kolejnych myæ nadal leci pomarañczowa woda. Wydaje mi siê, ¿e sp³ywa tylko mix, bo jak farbowa³am wy³±cznie farb± to nie sp³ywa³a tak kolorowa woda. Jakbym mia³a do wyboru jeszcze mix pomarañczowy to na pewno bym siê na niego zdecydowa³a.




No to fajnie ¿e masz swój w³asny sposób na zatrzymanie koloru, wstaw fotkê za tydzieñ to zobaczymy ró¿nicê, pamiêtam ¿e u mnie woda po Majirel mia³a buraczkowy kolor.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 17:04   #3908
myysia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 5
Intensywnie rudy kolor- farba

Dziewczyny , czy znacie jak±¶ farbkê która z jasnego farbowanego br±zu zrobi³aby marchewkowo rudy ?? Mo¿e która¶ z was mia³a podobn± sytuacjê?
myysia19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-20, 19:39   #3909
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Intensywnie rudy kolor- farba

Cytat:
Napisane przez myysia19 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny , czy znacie jak±¶ farbkê która z jasnego farbowanego br±zu zrobi³aby marchewkowo rudy ?? Mo¿e która¶ z was mia³a podobn± sytuacjê?
Nie s±dzê, ¿eby uda³o Ci siê samym farbowaniem osi±gn±æ marchewkê na w³osach ju¿ farbowanych na br±z. Jaki¶ kasztan, ciemn± mied¼, owszem. Ale bez rozja¶niania moim zdaniem marchewy nie zrobisz. Najlepiej poka¿ jakie w³osy masz teraz, a jakie chcesz, na pewno kto¶ Ci doradzi wtedy
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-21, 12:14   #3910
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny ja co mam chwilê to siedzê na "w³osowym"i wyczyta³am,¿e dziewczyny farbuj± w³osy na naolejowane olejem kokosowym w³osy i podobno w ten sposób kolor dzielnie trzyma siê nawet do miesi±ca...i co ciekawe opisa³a to dziewczyna,która farbujê sie na czerwieñ.

No nic idê podczytywaæ dalej.
Mo¿e wy te¿ co¶ wiecie na ten temat???
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-21, 13:42   #3911
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ja co mam chwilê to siedzê na "w³osowym"i wyczyta³am,¿e dziewczyny farbuj± w³osy na naolejowane olejem kokosowym w³osy i podobno w ten sposób kolor dzielnie trzyma siê nawet do miesi±ca...i co ciekawe opisa³a to dziewczyna,która farbujê sie na czerwieñ.

No nic idê podczytywaæ dalej.
Mo¿e wy te¿ co¶ wiecie na ten temat???
W ka¿dym opakowaniu farby Art Absolute Vitalitys jest dodana saszetka z olejami któr± mieszamy z farb±. Jest to kombinacja olejków: jojoba,oleju rycynowego, oliwki z oliwy, ry¿u, nagietka i krwawnika.W po³±czeniu z farb± chroni± skórê i nadaj± po³ysk.
Loreal Profesjonale ma natomiast krem ochronny przed koloryzacj± który nak³ada siê na miejsca uwra¿liwione.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-02-21 o 13:45 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 13:47   #3912
Smerfetka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny, wiecie mo¿e jak uzyskaæ taki kolor jak na zdjêciu? Je¶li to mo¿liwe to farbami Vitality. Wg mnie to mied¿ z czerwieni± chyba, co? Je¶li to wa¿ne, to mój naturalny kolor to ¶redni blond, trochê jakby mysi, a aktualnie wyprane mango sklepowe ale wysz³o wtedy na ciemn± mied¼. Teraz jakby ¶rednia. Wiem, ¿e bez rrozja¶niania w³osów siê nie obejdzie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled kopia.jpg (181,8 KB, 44 za³adowañ)
Smerfetka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-21, 13:53   #3913
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka24 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, wiecie mo¿e jak uzyskaæ taki kolor jak na zdjêciu? Je¶li to mo¿liwe to farbami Vitality. Wg mnie to mied¿ z czerwieni± chyba, co? Je¶li to wa¿ne, to mój naturalny kolor to ¶redni blond, trochê jakby mysi, a aktualnie wyprane mango sklepowe ale wysz³o wtedy na ciemn± mied¼. Teraz jakby ¶rednia. Wiem, ¿e bez rrozja¶niania w³osów siê nie obejdzie.
Ja mam podobny zerknij post 3852
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-21, 14:19   #3914
Smerfetka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam podobny zerknij post 3852
Masz racje Jak mogê go uzyskaæ na moich w³osach? Wiem, ¿e Ty u¿ywa³a¶ 8.44+7.44 ale dopiero po jakim¶ czasie taki wyszed³ Tobie. I ilu % oxydant? My¶lê o 9%. Bêdê rozja¶niaæ w³osy. Tylko porad¼ mi jak najlepiej? Bêdê u¿ywaæ JOANNA ROZJA¦NIACZ PLATINUM CLASSIC, planuje 12% lub 9%. Jak lepiej?. Nie wiesz mo¿e ile minut go trzymaæ? Czy do vitality (pewnie u¿ywaæ trzeba 2 ró¿ne odcienie) dodaæ pure orange, czy pure red?

Edytowane przez Smerfetka24
Czas edycji: 2011-02-21 o 14:44
Smerfetka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-21, 14:58   #3915
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka24 Poka¿ wiadomo¶æ
Masz racje Jak mogê go uzyskaæ na moich w³osach? Wiem, ¿e Ty u¿ywa³a¶ 8.44+7.44 ale dopiero po jakim¶ czasie taki wyszed³ Tobie. I ilu % oxydant? Bêdê rozja¶niaæ w³osy. Tylko porad¼ mi jak najlepiej? Bêdê u¿ywaæ JOANNA ROZJA¦NIACZ PLATINUM CLASSIC. Nie wiesz mo¿e ile minut go trzymaæ? Czy do vitality (pewnie u¿ywaæ trzeba 2 ró¿ne odcienie) dodaæ pure orange, czy pure red?
Farbujê w³osy 8.44+7.44+6% od stycznia - ju¿ za pierwszym razem wyszed³ oczekiwany kolor ale w³osy mam podatne i po d³ugo¶ci nie by³y ciemne (poziom 7), tylko odrost.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:12   #3916
Smerfetka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

u mnie niestety nie s± podatne. Widzê ¿e znasz siê na tym, st±d pytam. Masz jaki¶ pomys³ jak u mnie to osi±gn±æ? Zobacz, u mnie mia³a byæ mango a wysz³a ciemna mied¼. Mój poziomm to wg mojego my¶lenia to 6 a nawet wiêdzy 6 a 5. I co z tym pure wg Ciebie gdy¿ chcê go dodaæ? Lepiej pomarañcz czy czerwony?

Edytowane przez Smerfetka24
Czas edycji: 2011-02-21 o 15:16
Smerfetka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:25   #3917
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Smerfetka24
Je¶li chodzi o rozja¶nianie to nie doradzê poniewa¿ jestem przeciwniczk± rozja¶niania w³osów samemu w domu. 12% czy 9% - zmasakruje twoje w³osy je¶li nie zrobisz tego poprawnie. Ka¿de rozja¶nianie powoduje we w³osie spustoszenie, tym wiêksze im wiêksze jest stê¿enie utleniacza i im d³u¿szy jest czas jego dzia³ania na w³osy. Substancje alkalizuj±ce wchodz±ce w sk³ad rozja¶niaczy powoduj± wymywanie cementu sklejaj±cego i uszczelniaj±cego. Zasadowe ph sprzyja rozrywaniu ³añcuchów keratynowych w korze.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka24 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie niestety nie s± podatne. Widzê ¿e znasz siê na tym, st±d pytam. Masz jaki¶ pomys³ jak u mnie to osi±gn±æ? Zobacz, u mnie mia³a byæ mango a wysz³a ciemna mied¼. Mój poziomm to wg mojego my¶lenia to 6 a nawet wiêdzy 6 a 5. I co z tym pure wg Ciebie gdy¿ chcê go dodaæ? Lepiej pomarañcz czy czerwony?
Pure pomarañcz - kolor bardziej jaskrawy rudy, a czerwieñ bardziej w czerwieñ. Nie widzia³a w³osów wiêc ciê¿ko stwierdziæ.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-21, 15:36   #3918
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka24 Poka¿ wiadomo¶æ
Masz racje Jak mogê go uzyskaæ na moich w³osach? Wiem, ¿e Ty u¿ywa³a¶ 8.44+7.44 ale dopiero po jakim¶ czasie taki wyszed³ Tobie. I ilu % oxydant? My¶lê o 9%. Bêdê rozja¶niaæ w³osy. Tylko porad¼ mi jak najlepiej? Bêdê u¿ywaæ JOANNA ROZJA¦NIACZ PLATINUM CLASSIC, planuje 12% lub 9%. Jak lepiej?. Nie wiesz mo¿e ile minut go trzymaæ? Czy do vitality (pewnie u¿ywaæ trzeba 2 ró¿ne odcienie) dodaæ pure orange, czy pure red?
Hej nie wiem czy pomogê ale ostatnio rozja¶nia³am w³osy z ciemnego rudo-br±zu na z³oty-rudy blond i jestem bardzo zadowolona. Kupi³am rozja¶niacz Joanna 5-6 tonów, trzyma³am na w³osach 20 minut w³osy rozja¶ni³y siê w miarê równo do koloru jak na foto. Zniszczeñ nie zauwa¿y³am bo i tak planowa³am obci±æ siê na boba i stosowa³am maseczki. Rozjasniacz nie ¶mierdzia³, nie szczypa³.. by³am w szoku, ¿e wyszed³ mi taki ³adny, równy kolor. Dodam, ¿e mam cienkie, delikatne w³osy.

Rozja¶ni³am bo na moich w³osach ka¿dy rudy na pocz±tku ³adny potem spiera³ siê do kasztanowego br±zu a chcê mieæ intensywnie rude w³osy. Mia³am zamiar farbowaæ Mango od razu po rozja¶nieniu ale ten blond tak mi siê spodoba³, ¿e przynajmniej na jaki¶ czas przy nim pozostanê.


oczywi¶cie rozja¶nianie to zabieg ryzykowny, ja przesz³am go "bezbole¶nie" ale Tobie mo¿e zniszczyæ w³osy wiêc robisz to na w³asne ryzyko. Wrzucam foto mojego koloru przed rozja¶nianiem (w rzeczywisto¶ci by³ ciemniejszy i bardziej br±zowy ni¿ na foto, jedynie w dziennym ¶wietle przypomina³ rudy, zazwyczaj bardziej podchodzi³ pod kasztan) oraz po.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC0566.jpg (28,5 KB, 55 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0601.jpg (38,8 KB, 56 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0596.jpg (30,6 KB, 63 za³adowañ)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-21, 16:26   #3919
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 027
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Robi³am dzisiaj w³osy garnierem 746 i muszê powiedzieæ ¿e efekt jak po mango a szkoda bo chcia³am przyciemniæ trochê ten rudy i teraz niewiem czy wychodzi taki jasny bo dopiero 3 razy farbowa³am, chocia¿ na rudym powinno chyba bardziej z³apaæ? i czy robiæ jedn± farb± i czekaæ a¿ za X czas ¶ciemnieje czy szukaæ innej farby
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 18:31   #3920
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

melina i inne zle kobiety, ktore dodaly te linki dzieki , pol dnia przegladalam
co do zdjec czerwieni brat usunal z aparatu "kto normalny wlosy tak uwiecznia" wiec improwizowalam bo po sobotnim waxie czerwien zniknela (sorry za tandetnie obrysowane usta , ale teraz tak sie zmieniaja , ze w zasadzie co tydzien mam wieksze/odgiete w inna strone). reasumujac czerwien do 3 myc, ale widzialam piekne czerwienie w RB, mozesz sprobowac

kathy kiedys pisalas, ale zapomnialam jaka odzywke bez splukiwania ( i mozliwie silikonow) polecalas na dlugosc wlosow?? opcjonalnie serum na koncowki?? bo ostatnio testowalam jakies serum z subriny z wit e i nie jest zle, ale ma same silikony a ja wole chociaz czesc skladu bez silikonow

fotki latwo rozroznic - pierwsze moja heterohromia mozliwie realistycznie pokazana, potem normalny kolor po RB (po usunieciu czerwieni) i resztka nieszczesnej czerwieni maksymalnie wykombinowana

Obraz 004.jpg

Obraz 003.jpg

Obraz 012.jpg
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-21, 18:47   #3921
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Julianna,
Od¿ywka Joanna ,,miód i cytryna,,-do suchych i zniszczonych lub Joanna ,,len i rumianek,, do zniszczonych po trwa³ej lub rozja¶nianiu. Ja wolê miód i cytryna ze wzglêdu ¿e lepiej domyka ³uskê dziêki zawartym kwasom owocowym.
p.s twoje usta s± hipnotajzing - jak by to D¿oana powiedzia³a
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-21, 19:02   #3922
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathydziekuje x2 ( tylko maja taki minus, ze razem z ukladaniem zabkow to sa krzywe w lewo to w prawo, a jeszcze kontur sam w sobie nie idealny) . ale niech zdejme aparat wtedy od razu permanentny

aaa, jeszcze jedno w rosmanie znajde te odzywke czy to jakis bardziej unikatowy okaz??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-02-21 o 19:04
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-21, 19:12   #3923
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathydziekuje x2 ( tylko maja taki minus, ze razem z ukladaniem zabkow to sa krzywe w lewo to w prawo, a jeszcze kontur sam w sobie nie idealny) . ale niech zdejme aparat wtedy od razu permanentny

aaa, jeszcze jedno w rosmanie znajde te odzywke czy to jakis bardziej unikatowy okaz??
Szukaj w drogeriach osiedlowych lub hipermarketach - ja kupi³am w Realu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-21, 19:15   #3924
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dzieki
kathy czy mnie zablokuja jesli usune zdjecia??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-02-22 o 21:25
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-23, 08:57   #3925
ma³olata
Raczkowanie
 
Avatar ma³olata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 142
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Mam pytania odnosnie prepigmentacji:
1. w jakich proporcjach mieszamy farbe z woda? czy potrzeba jej tyle co do zwyklego farbowania?
2. czy do prepigmentacji uzywamy tych samych odcieni, ktorymi potem normalnie farbujemy?
3. czy mieszanke farby z ciepla woda nakaldamy na cale wlosy czy tylko na zniszczone partie (tj koncowki)?
4. czy ktoras z Was robila ta prepigmentcje? jesli tak to z jakim efektem?

Z gory dziekuje za rozwianie moich watpliwosci
ma³olata jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:21   #3926
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez ma³olata Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytania odnosnie prepigmentacji:
1. w jakich proporcjach mieszamy farbe z woda? czy potrzeba jej tyle co do zwyklego farbowania?
2. czy do prepigmentacji uzywamy tych samych odcieni, ktorymi potem normalnie farbujemy?
3. czy mieszanke farby z ciepla woda nakaldamy na cale wlosy czy tylko na zniszczone partie (tj koncowki)?
4. czy ktoras z Was robila ta prepigmentcje? jesli tak to z jakim efektem?

Z gory dziekuje za rozwianie moich watpliwosci
S± ró¿ne rodzaje prepigmentacji polegaj±ce na tym samym ,,wprowadzeniu barwnika do porowatego w³osa,,, ka¿dy skuteczny - nied³ugo bêdê pisa³a o jeszcze innym sposobie (te¿ podobnym).


prepigmentacja
prepigmentacja2,,Vitality 's,,
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:31   #3927
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

A ja mam dwie szamponetki joanny"czerwona porzeczka"i "p³omienny rudy"i tak od paru dni siê czajê,¿eby któr±¶ na³o¿yc.Jednak boje siê jak g³upia
I tak dzisiaj sobie postanowi³am,¿e sobiê strzelê rud± na w³osy,ale no nie wiem
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:40   #3928
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam dwie szamponetki joanny"czerwona porzeczka"i "p³omienny rudy"i tak od paru dni siê czajê,¿eby któr±¶ na³o¿yc.Jednak boje siê jak g³upia
I tak dzisiaj sobie postanowi³am,¿e sobiê strzelê rud± na w³osy,ale no nie wiem
Nie chcê cie namawiaæ poniewa¿ ka¿de w³osy s± inne, ale w moim przypadku szamponetka nie utrzymuje siê d³ugo - maksymalnie do 3 mycia.Je¶li boisz siê mocnego efektu rozrób szamponetkê z od¿ywk± 1:1
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:13   #3929
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie chcê cie namawiaæ poniewa¿ ka¿de w³osy s± inne, ale w moim przypadku szamponetka nie utrzymuje siê d³ugo - maksymalnie do 3 mycia.Je¶li boisz siê mocnego efektu rozrób szamponetkê z od¿ywk± 1:1
Siedzê z p³omienn± rudo¶ci± na w³osach i sikam ze strachu
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-02-23, 11:23   #3930
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Siedzê z p³omienn± rudo¶ci± na w³osach i sikam ze strachu
czekam na fotkê
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.